Petra van Dijck naar Jumping Amsterdam Huldiging voor Piet van Els ansertjes vallen in de prijzen Jubilarissen Mannenkoor gehuldigd Bridgeclub Venray St. Jan Merselo PC St. Joris Wanssum- Geysteren Spio Jumpers '76 Nobel Oostrum Bowlen Niet-Rokers Bridgeclub Bridgeclub Harten Drie Loopgroep De Barrier Sjoelclub Venray LVB Oostrum Vacaturebank vrijwilligers- centrale Synthese Atletiek Vereniging Venray-Regio Oostrumse Vrouwen Beweging Kemphaan- nieuws De Roerdomp ATB- vereniging Mudhunters Bridgeclub Klavertje Vier Bridgeclub Common Sense Pa IEEL EN MAAS donderdag 30 november 2000 - Pagina 21 :hjc jilslagen: 'jndermiddag in hel Mecc te laastricht: pringen AB-pony's voor ruitertjes eneden 12 jaar: de 8-jarige Vern jnssen was met Tarzan een van de 16 eselecteerde deelnemers. Na het eerste arcours bleven vijf ruiters foutloos, faaronder Vern. Na een spannende irijd in de barrage behaalde Vern uit- indelijk een 5e plaats. [ondag werd in de manege van 'sselsteyn een springselectiewedstrijd erreden voor de kring Noord-Limburg, n de prijzen reden: Jan Janssen met liberty kl. Z 2e; Mark Janssen met .ittle Mistery kl. M le; Rick Janssen net Melchior kl. L 3e; Petra v. Dijck Inet Lolivia kl. L 4e: Jan Janssen njet lonut kl. L 6e en Simone v. Ooi met larlando kl. B 3e. ^3ok aankomend weekend selectiedres- iiurwedstrijden in de manege van Horst oor de kl. B en M. Uitslag sel. Wedstr. Sevenum: Jaleesa v.d. Hof met Bliek Ab le; atja Jeurissen met Miss Saigon BB 2e: sther Jeurissen met Nadanna 2e; Iris iet Bliek AL le; Iris met Nimphy BL Iris met Darko CL le. Synchroonzwemmen ifgelopen zaterdag werd de nterkringwedstrijd figuren Age-group II gezwommen in Roosendaal. Er varen 160 deelneemsters. De Spioleden «haalden de navolgende resultaten: ünderella Goemans 75e; Celine v.d. fen 81e (zij heeft haar C-diploma lehaald); Amandine v.d. Ven 92e; lelanie v. Sambeek 116e. Inleveren oude kleding: verschillende leden hebben nog oude kleding s.v.p vrijdag op de training inleveren. Op zaterdag 9 december zullen we bij de thuiswedstrijden vanaf 17.00 tot 19.30 de oude kleding/shirts, ƒ5,-- shorts,ƒ5,- - en trainingspakken,/15,-) verkopen. Dinsdag 5 december zijn er geen trainingen!!!!! Holland Basketbal Week. Van 22 december t/m 30 december 2000 zal dit traditioneel evenement weer in Rotterdam Ahoy worden gehouden. Bij voldoende belangstelling gaan we weer met een bus op 29 december naar de halve finales(wedstrijden om 19.00 en 21.15) Kaarten jeugd t/m 12 jaar ƒ17.50 en oudere 35,—. Ben je kleiner dan 1.20 dan mag je gratig naar binnen. Leden krijgen korting op de prijs van de busreis. Geef je zo snel mogelijk op bij Kees Spitters lel, 550906 Vol is vol!. Uitslagen 25 en 26 nov.: Wizards-Benjamins 56 - 2 Black Eagles-Jong. Aspiranten 101 - 26 Aalst Waalre-Jong. Kadetten 38 - 27 Yellow sox-Meisjes Junioren 47 - 27 Yellow sox -Jong. Junioren 2 71 - 60 PSV Almonte 2-Heren 1 64-78 PSV Almonte-Meisjes aspiranten27 - 18 Programma 1,2 en 3 dec. Vrijdag 1 december. Uil 20.00 Quo Vadis-Mini's 2 Thuis 19.00 Mini's 1-EBCG Fluiten Joeri Gillissen en Stijn Verstralen Tafel: Marisha Hiraki en Nicole Verlaek Door deze wedstrijd trainen de meisjes junioren van 17.30 tot 19.00 Zaterdag 2 december 18.30 Akros 2-Heren 2 Zondag 3 december 14.30 Vanilla-Jong aspiranten E-Mail adressen Wil je het programma iedere week thuis ontvangen geef dan je e-mail adres door aan cspilters@hetnet.nl of louis.leen- ders@home.nl Zondag 19 nov. waren er in Meerlo selectiewedstrijden voor het Limburg kampioenschap. In de kl. CL behaalde Milou Bergmans een 4e pl met 155 p. Jeanine Huijbers werd in diezelfde klas se le met 176 p (2 winstp.). Stefanie Muijsers reed in de DL klasse haar proef en behaalde 156 p. Uitslagen Huisleague 21 nov.: le Klasse: V.v.G.I./Van Rensch - Hit Miss 8.5 - 19.5 Sigma's/Rest.Bowl, Venray Karklingel/Magic Line 18-10 Taxi-Touring Geerets - B.T. Mallnitz 4 - 24 Plusmarkt van Dijck - Drankenhandel Winters 9-19 De drie hoogst geklasseerde teams won nen allemaal, zodat er geen wijziging in de stand werd gebracht. B.T. Mallnitz, met Jaap Jongejan als beste speler van de klasse (game 249, serie 654) versloeg met grote cijfers Taxi-Touring Geerets. Nummer twee, de Sigma's, wonnen het aloude duel met Karklingel/Magic Line en het Wintersteam bleef Plusmarkt van Dijck de baas.Hit Miss, met Gerty Arts als beste der dames (game 223, serie 601) in de gelederen, rukte door winst op V.v.G.I./Van Rensch op naar de vierde plaats. 2e Klasse: The Nitwits - B.T. Hoeijmakers 10-25 Red Arrows - B.L.S./Close Ene. 25 - 10 Strikers/Groeipunt - Altijd Raak/Old Dutch 25-10 Club Up - Scores 28-7 Het op het programma staand duel tus sen de nummers een en twee. Red Arrows en B.L.S./Close, werd duidelijk in het voordeel van de koploper beslist. Daarin speelde Marlies Thijssen een prima wedstrijd, want zij bracht met 224 de hoogste game en met 579 de hoogste damesserie op haar naam. Haar game- prestatie werd geëvenaard door B.L.S.ster Evelyn v.d. Laan en teamge noot Jeu Caasenbrood pakte de hoogste serie bij de heren met 566.. Hel Hoeijmakersteam, dat zich in 4 weken van de voorlaatste plaats opwerkte naar de tweede plaats, greep nu de winst op de Nitwits. Club Up. dat de Scores ogenschijnlijk gemakkelijk van het lijf hield, schoof van de vijfde naar de derde plaats.. De Strikers, met Bern van Duuren met de hoogste herengame (223), versloeg Altijd Raak. Trioleague 22 nov.: Poels Techn. - B.T. Mallnitz 13-8 Nulrivisie - Bokual/Mijling 6-15 Plusmarkt van Dijck - Sigma's/R.B.V. 7 - 14 Hit Miss - Taxi-Touring Geerets 6 - 15 Crash - B.T. Kuijten Ass. 10-11 Bokual/Mijling, met Rinus Kanning met de hoogste game (235) en Peter Cleven met de hoogste serie (582), verstevigde zijn leidende positie door een regelmati ge zege op Nutrivisie. De dans om de tweede plaats blijft interessant, want na de wedstrijden van deze speeldag bedraagt het verschil tussen de nummers twee en acht slechts 8 punten. Die twee de plaats kwam door winst op Hit Miss in handen van Taxi-Touring Geerets. Kuijten bleef door de nipte winst op Crash, waarin Fien Jenniskens zich met 214 en 545 de beste dame toonde, op de derde plaats en Poels meldde zich weer in de hogere regionen door winst op B.T. Mallnitz. Plusmarkt van Dijck duikelde door de nederlaag tegen de Sigma's van twee naar vijf. Dubbelleague 20 nov.: W.D.O.B. - Strikezone 3-11 Strikers - Sharpshooters 0-14 Aquastep - The Demons 0-14 Hoeijmakers - Pinhunters 13-1 Hurricanes - Karklingel 5-9 27 Punten bedraagt het verschil tussen koploper Demons, dat Aquastep verplet terde en Strikezone, dat W.D.O.B. toch nog 3 puntjes moest laten. Ook de Sharpshooters gunden tegenstander Strikers geen enkel punt en ook het Hoeijmakersduo had weinig medelijden met de Pinhunters. Karklingel schoof door de winst op de Hurricanes op naar de derde plaats. Henny Hoeijmakers liet bij de dames de meeste pins sneuvelen, 164 in een game en 487 in de serie van 3 games. Bij de heren scoorde Jeu Caasenbrood de beste game met 212 en tekende Dave Tijssen voor de hoogste serie met 593. Bedrijvenbowling Vorige week donderdag werd de derde speelronde afgewerkt in de le en 2e Klasse. Uitslagen le Klasse: Tecpool - Karklingel 3 - 1 Jan Linders Supermarkten Vinc.v.Gogh Inst 2 4-0 Vinc.v.Gogh Inst 3 - Inalfa 3 - 1 W.J. de la Roy B.V. - Van Rattingen 1 0 -4 2e Klasse: Vinc.v.Gogh Inst 4 - Franke R.V.S. 1 - 3 Ford van Haren 1 - Rest.Bowling Venray 3-1 A.W.I. Isol.bedr. - Vinc.v.Gogh Inst I 0 -4 Rabo Venray. heren - Nestlé 2 0-4 Voor de laatste avond van de herfst- ladder zaten we aan met 43 paren, in drie lijnen. In de gele lijn (14 paren) waren het Joop van Hooft met Hay Houwen. Mia Koopman met Truus Reintjes en Staar Janssen met zijn nieu we partner Hafmans, die met 66.86. 63.39 en 63.28 met de winst naar huis gingen. In de rode lijn (13 paren) waren Mia en Wim Verschuyten. Adri de Klerk met Illona Orosz en. Theo van Raay met Franklin Groenewout weer de sterksten met 61.00, 54.00 en 53.50 En in de groene lijn 16 paren) heb ben Maria en Harrie Lenkens, Tiny en Michiel Rutten en Geertje van de Brink en met Ans van Gils de ereplaatsen weer veroverd met 61.61, 58.21 en 58.13 Bij deze herfstladder zijn van de 4 avonden de 3 beste resultaten geteld. De kampioenen van de herfstladder zijn geworden: Joop van Hooft en Hay Houwen met 63.04 Tweede werden Mia Koopman en Truus Reintjes met 60.86 en derde werden Jacqueline en Jan van de Slik met 59.90 Als vierde mag bij hoge uitzondering genoemd worden het paar Mia en Wim Verschuyten, dat ondanks dat het slechts 3 avonden heeft mee kunnen doen toch vierde is geworden met 58.91 de andere, die zijn geëindigd in de hogere regionen hebben er 4 avonden over gedaan! Op dezelfde avond hebben onze viertallen 3 en 4 (Diny en Teun Heetkamp - Karei Jagers - Toon den Brok en Tiny en Jac Meeusen - Mirjam en Ton Voermans) de viertallen Horst 5 en Horst 9 op bezoek gehad. Van Horst 5 werd gewonnen met 25 - 0 en van Horst 9 met 21 - 9. In deze vierde zitting van de eerste ronde om het clubkampioenschap heb ben er grote verschuivingen plaatsge vonden, vooral in de gele lijn. Nu wordt het over 14 dagen (11 dec.) echt span nend wie er gaat degradeen of promove ren. De uitslag: Geel: 1. Ds. v.d. Munckhof-Reintjes 61.08%; 2. Mw. v.d. Beele-hr Teunissen 60.83%; 3.mw. Arts-hr. Gilissen 54.25%. Rood: 1. Ds. Borssen-Bouten 56.25%; 2. Ep. Vierhout 55.21%; 3. Hr. v.d. Beele- Schoonbeek 54.38%. Groen: 1. Mw. Schoonbeek-hr. Arts 59.03%; 2. Ds. Darmstadt-Wikkers 54.86%; 3. Ep. de Backer 54.17%. Volgende week maandag, 4 dec., valt de beslissing in de zevende en laatste ronde van het clubviertallen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij Wim Mandeis, voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secr., tel. 0478-550375. Een kleine groep waarin het niet gaat om de prestatie. Dat is eigenlijk de best omschrijving voor onze groep. Met stil le mensen, wereld reizigers, kletsmajo- ren, gewone hardlopers en nog veel meer. Oh ja, en Herman natuurlijk. Al met al is het altijd gezellig en wordt er ook nog een stukje gelopen. Nu in de winter lopen we door de week op het asfalt en op zaterdag in het bos. Op maandag een interval training met iede re keer korte stukken lopen en dan weer even rusten. Die stukken lopen liggen tussen 200 en 1200 meter. Op donder dag doen we de langere interval of zelfs aan een stuk door. De afstanden liggen dan tussen de 1200 en 10000 meter. Op zaterdag een rustige duurtraining in het bos. Een van de voordelen van in een groep trainen is dat je een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoor digd en er zijn dames en heren actief. Zo zijn er lange afstand liefhebbers en ook sportieve lopers die meer de olympische gedachte hebben. Kortom, altijd wel iets voorjou. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria; Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria; Zaterdag van 16.00 tot 17.00 vanaf camping de Barrier. Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Uitslagen 2e sel. wedstrijd voor het LK koppelen: kl. A 5e A. v.d Heyden-Jos Jacobs; kl. B le Sander Broers-Kjell Ritsen (Geleen): kl. C 3e Rietje en Sjeng Goumans; kl. C 5e Regine Sanders en Anita Brok (Geleen); kl. C 6e Ben en Harry Rongen; kl. C 7e Truus Jenniskens en Wiel Lennaerts; kl. D 3e Wilma Peeters en Truus Schroeber. - Vanavond: Ganzenbordspel vol verras singen! Vergeet niet uw cadeautje mee te nemen! Aanvang: 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. - Geen wafelactie: Er zal geen wafelac tie meer gehouden worden. Dit is een besluit dat genomen is op grond van de in de loop der jaren steeds afnemende medewerking van de leden. De belasting voor die leden, die altijd meewerkten, werd hierdoor te groot. - Contributieverhoging: M.i.v. januari 2001 zal de contributie verhoogd wor den tot f 55,-. Dit is een gevolg van het stoppen met de wafelactie. - Jaarvergadering 2001Noteer alvast de datum hiervoor in uw agenda donder dag 11 januari 2001. - Nieuwe bestuursleden: Heeft u interes se in een bestuursfunctie? U kunt zich hiervoor melden bij een van de bestuurs leden tot voor aanvang van de jaarverga dering. Er zijn 2 vacatures binnen ons bestuur. De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activiteiten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hier voor geplaatst worden. VROUW/MAN Synthese zoekt voor Mobiteams te Den Haag mensen die mee willen wer ken aan het Mobiteam-project. Dit is een project van de ANWB en de minis teries van Verkeer en Waterstaat en VROM waarin zij samen met actieve bewoners de verkeersveiligheid en de leefbaarheid van de eigen woonomge ving willen verbeteren. Zij zijn dus op zoek naar actieve mensen die samen met andere buurtbewoners een Mobiteam op willen richten om de verkeersveiligheid en de leefbaarheid in de eigen woonom geving te verbeteren. Door de projector ganisatie wordt dit team op diverse manieren ondersteuning aangeboden. Er worden geen speciale eisen gesteld en de werktijden zijn in overleg. Meer informatie: Vrijwilligerscentrale. Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995. Openingstijden: maandag van 13.00 tot 17.00 uur en dinsdag t/m donderdag van 11.00 tot 17.00 uur." Amazone Petra van Dijck van rui tersport St. Jan uit Merselo staat zon dag 3 december in de schijnwerpers van Jumping Amsterdam. De pas 17- jarige Venrayse neemt met haar paard Limmertair deel aan een van de bij rubrieken van een van Nederlands meest prestigieuze ruiter sportevenementen. "Ik hoop dat het goed gaat", zegt de tweedejaars leerlinge van de Detailhandelschool in Helmond, "Maar ik zie wel hoe het gaat. Last van zenu wen heb ik in ieder geval niet. Ik geniet alleen maar van zo'n mooie ervaring." Petra van Dijck dankt haar uitverkiezing voor deelname aan Jumping Amsterdam aan de NKB-kampioenschappen die in september van dit jaar werden gereden in Wanroy. In de klasse zwaar eindigde Petra bij de beste acht amazones van het concours en verschafte zich daarmee een startbewijs voor een speciale rubriek aankomend talent op Jumping Amsterdam. Aan deze rubriek doen 24 deelnemers mee. van de drie Nederlandse ruiterbonden de beste acht van de nationale kampioenschappen. Komend weekeinde bevolken duizenden mensen de tribunes tijdens het hoofdste delijke paardensportevenement. Voor haar, maar zeker ook voor Limmertair. een geheel nieuwe ervaring, 'ik ben benieuwd hoe Limmertair hiermee omgaat. Die druk en ook de vorm bepa len grotendeels hoe we het eraf brengen. Maar eigenlijk is het meedoen op zich al een overwinning." Cadeau krijgt Petra het in ieder geval niet. Dagelijks'traint zij twee keer. Tussen de bedrijven door studeert ze aan de Detailhandelschool en op dit moment loopt ze stage bij sportzaak Intèrsport in Venray. Vroeg uit de veren dus en laat naar bed. Komende zondag krijgt zij alvast een voorlopige bekroning voor haar inten sieve trainingsarbeid. Trainingen: De trainingen in het winterseizoen zijn als volgt: Dinsdag: 18.30-19.30 Raayland locatie zuid D-jun en le jaars C-jun.; 19.30- 20.30 Raayland college zuid AB jun. En 2e jrs. C jun.; 19.00-20.15 atletiekbaan ABCD jun. specifiek lopen. Donderdag: 18.00-19.15 atletiekbaan Cd-jun.; 19.15-20.30 atletiekbaan AB- jun.; 18.30-19.30 atletiekbaan pup.; 19.00-20.00 Raaylandcollege oost NSG- atleten. Zaterdag: 10.30-11.30 atletiekbaan pup. Senioren: volgens schema's trainers. De kunststof atletiekbaan is gelegen aan de Sportlaan 1, sportpark de Wieën Informatie: Ledenadministratie: 0478- 582842, atletiekraad: 588217 of bij de trainers. Mededelingen: Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in de Berg/hoek Veltumse Kleffen, geopend van 09.00 tot 14.00 uur. Toezicht: 2 dec.: Louis Beurskene en Herman Bexkens; 9 dec.: Karim Noujada en Hans Darmstadt; 16 dec.: Richard Bruins en Bart Diesbergen. EHBO-cursus Op 6 nov. is de EHBO-cursus wegens ziekte van de docent niet doorgegaan. De cursus is nu op 11 dec. a.s. om 20.30 uur. Deelname is voor alle trainers en leden van de vereniging. 25e Vlakwatercross Vanwege het zilveren jubileum wordt de 25e Vlakwatercross een tweedaags eve nement. Op zaterdag 27 januari wordt de Scholierenloop vanaf 13.00 uur gehouden voor de leerlingen van de basisscholen uit de gemeente Venray en omliggende gemeenten. Op zondag 28 januari worden de Rabobank-trimlopen. de NSG-wedstrijd en alle KNAU-wed- strijden voor de jeugd, senioren en vete ranen gehouden. Programma: 3 dec.: Quincross Afferden. 3 dec.: Steegbergcross (Dagbladcrosscup) Sevenum. 10 dec.: Zandboscross (LimBracross) Deurne. Maandag 11 December a.s. gaan we onder begeleiding van Truus en Rieky een kerstdecoratie maken. Om dit te kunnen maken heeft men nodig: - Goud- of zilverbinddraad - Etalage- of kop- speldjes - Korstmos - Tillandsia - Appelblad of laurierblad - Veenbessen - Eventueel 2 of 3 dunne kaarsen of 1 bol kaars. P.s. Veenbessen kunnen vervan gen worden door bessen naar eigen keuze b.v. rozenbottel, hulstbesjes of kleine kerstballetjes. De eigen bijdrage bedraagt F 5,- U maakt hiervoor 2 kerststukjes.) Men kan zich opgeven voor deze avond bij Rieky Emons tel. 589953 vanaf 1 t/m 4 dec. a.s. Deze avond vindt plaats in Zaal "de Karklingel" en begint om 20.00 uur. Er volgt verder geen bericht meer over bovenstaande activiteit in de week bladen. Elke zondagmorgen van 10.00-12.30 uur koffie-uurtje in de Kemphaan voor alle ouderen. Loop eens binnen, je komt er gegarandeerd bekenden tegen. Gezellig. Op werkdagen blijft natuurlijk iedereen zonder meer welkom en je hoeft geen lid te zijn van de ouderenver eniging. Een praatje maken kan, een krantje lezen, een kopje koffie, thee of fris drinken. Heb je geen zin in een praatje? Je kunt een kaartje leggen, biljarten of ken nis maken met computer en e-mailen. Zelfs gratis internetten is mogelijk. Het was ook te mooi om waar te zijn: vier avonden waarop iedereen die zich opgegeven had om te viertallen ook daadwerkelijk aanwezig was, of tenmin ste voor een invaller gezorgd had. De eerste drie avonden verliepen vrijwel vlekkeloos, maar de laatste avond moest er niet alleen op een aantal plekken geïmproviseerd worden. Voor leden die zich met de nodige moeite hadden vrij gemaakt om te komen en dus niemand te duperen is dat extra vervelend. Met wat fantasie en inschikkelijkheid van de wel aanwezigen heeft toch iedereen kunnen spelen, wat er al aan zat te komen is ook gebeurd. Het viertal hr. Bender, v. Gaal, den Brok en Verschuyten met driemaal een invalbeurt van mw. v.d. Wee is dit sei zoen het beste viertal, of was het vijftal van de club. De bijbehorende beker zal op de jaar vergadering worden uitgereikt. Men heeft dus al iets om naar uit te kijken. De tweede plek was voor ep Janssen en ds. Stappers-Paris. De derde plaats, elders bekroond met een bronzen medaille, maar hier met een vermelding was voor mw. Meijer, hr. ter Horst en ds. Jungslager-Verheijen, met een paar invalbeurten van ep. Peetjens. Bestuur en Technische commissie zullen zich binnenkort buigen over de ervaringen met het viertallen. Met die ervaringen zullen we. indien mogelijk, volgend jaar rekening houden. Vanavond een van de hoogtepunten uit ons verenigingsjaar: de sinterklaas- drive. We spelen drie spellen per ronde om de avond voor alle prijswinnaars tij dig te kunnen afsluiten. Volgende week starten we met het tweede competitie- blok. Mededelingen: De nieuwe acceptgiro voor het jaar 2001 is weer bezorgd, en we vragen onze leden deze zo snel mogelijk te voldoen. Wacht niet met betalen tot volgend jaar maar doe het zo snel mogelijk. Als u betaald hebt worden de vergunningen voor het nieuwe jaar vanzelf bij u bezorgd, en kunt u met een gerust hart in het nieuwe seizoen naar de waterkant. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Onze vereniging heet natuurlijk niet voor niets Mudhunters. In de winter kun je elke week op een andere plaats een mooie ATB tocht rijden. En vaak is zo een tocht dan ook voorzien van de nodi ge modder. Afgelopen weekend waren we te gast bij Wielerhuis Liessel. Daar was speciaal voor de Mudhunters een mogelijkheid om de zaak goed te bekij ken. Mooie fietsen, goed materiaal, een goede service en natuurlijk aardige mensen. De moeite waard en wellicht in de toekomst nog meer contacten met Wat doen die MUDHUNTERS zoal? We zoeken iedere week een andere omgeving om te trainen of een tocht te rijden en zo is het niet snel vervelend. Gaat het dan niet verschrikkelijk snel bij jullie? Sommige mensen kunnen inder daad goed doorrijden maar evenzo velen rijden meer voor hun ontspanning of hebben een andere reden dat ze minder snel gaan. Alles past bij elkaar omdat we ons aan elkaar aanpassen of omdat de trainer de training aanpast aan welke mensen er zijn. Met andere woorden kom een keer uitproberen en oordeel zelf hoe het gaat. Vooral in de winter met veel tochten maakt het niet zo veel uit hoe snel je gaat. Voor het rijden van de tochten moetje wel ongeveer 25-30 km in de benen hebben. Het tempo is niet belangrijk als je het maar uit kunt rijden. Planning voor de komende weken Zondag 3 december de traditionele pepernoten training, vertrek 9.00 uur. Eten van pepernoten gewenst. Komt allen. Zondag 10 december vertrek 8.00 uur voor een tocht in Wittem, 30 of 42 km. Zondag 17 december vertrek 8.00 uur voor een tocht in st. Antonis, 25 of 45 km. We vertrekken bijna altijd vanaf zwem bad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Uitslagen tweede competitieavond: Geel: 1. Ds. v. Ham-Korsmit 57.50%; 2. Ds. Bnuyssen-Volleberg 55%; 3. Hr.Canli-Comelissen 54.17%. Groen: 1. Mw. Poels-hr. Gabeler 58.75%; 2. Ep. Haegens 55.83%; 3. Hr, Aarts-Janssen 54.17%. Blauw: 1. Hr. Verheijen- Versleijen 66.66%; 2. Ds. V. Meijel- Tummers 58.85%; 3. Ep. Michels 54.69%. Vanavond is de sinterklaasdrive. We beginnen om 19.30 uur. Tijdens het jaarlijkse St. Ceciliafeest heeft Euterpe Venray zaterdagavond haar jubilaris Piet van Els in de bloemetjes. Piet is al 50 jaar lid van de Venrayse harmo nie. Hij boekte in al die jaren, zowel solistisch als met het korps, heel wat successen. De saxofonist in hart en nieren was verder ook aktief in onder andere de drumband van Euterpe en Venray's eerste joekskapel De Plaarzek. Tijdens her danstoernooi van De Peeldancers in Ysselsteyn vielen ook de plaarselij- e deelneemsters in de prijzen: le Loesje Poels (237 punten), 3e Ramona Poels (267 iimten), 4e Marleen Aiders (265 punten) en 5e Peggy Mennen (265 punten). Ook nkele groepen kwamen op het podium. Er waren eerste plaatsen voor de Dancing 'uirs. Little Stars en Lucky Stars en een vierde plaats voor de Happy Stars. Het Venrays Mannenkoor heeft afge- jopen weekend haar jubilarissen gehul- op de jaarlijkse feestavond in haar ieuwe thuishaven, De Witte Hoeve. In janwezigheid van diverse gasten zoals Schermheer Jos Waals en de directie In den Engel vond een wervelende nd plaats met als motto VMK goes laribbean. De hele ambiance was daar- tan aangepast, zoals een prachtig ver- ierde zaal, aangepaste muziek en spet tende optredens van onder andere het lillikoor Aojjem Zat o.l.v. dirigent Otto looien, dansgroep Youneek en zowaar de goedheiligman zelf. 'oorzitter H. Francken mocht de vol- jubilarissen in het zonnetje zel en: 12,5 jaar lid P. Peeters; 25 jaar lid: Ivan Mil, F. Manders, J. Wikkers, J. loedemaeckers, Th. Janssen, T. 'leurkens, H. Bloemen, L. Nooyen en Schippers. De jubilarissen ontvingen «e mooie delftsblauwe jubileumborden, 8e bondsspeld en uiteraard een schitte rend boeket bloemen voor de partners. Op het eind van de avond kon eenieder 'ich nog tegoed doen aan een fantastisch Afgelopen maandag speelden wij de tiende en dus allerlaatste ladderwed strijd. De einduitslag en derhalve de komende indeling van de competitie wordt op de volgende bridgeavond bekend gemaakt. De uitslag van jl. maandag is als volgt: Geel: 1. Ds. Crémers-Verhaegen 6-.42%; 2 ds. Aarts- Linders 59.38%; 3. Mw. Spekhorst-hr. Koopman 57.29%. Rood: l. Ds. Essing- Pcters 58.33%; 2. Ds. Bistervels- Lagarde 56.67%: 3. Ep. Michels 55%; Groen: 1. Ds. Gorree-Worst; 2. Hr. Aarts-Boers 55.56%; 3, Mw. Overbeek- hr. Megens 54.86%. wok-buffet, eveneens in caribbean-stijl. Tot in de kleinste uurtjes kon men genie ten en uiteindelijk toog eenieder met een tropische verrassing tevreden huis waarts.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 21