Gehavend HV C/Alustema houdt stand tegen koploper Michel Horrevoets erelid SV Ysselsteyn Royale winst voor de Peelkorf Tumult bij HVC/Alustema 2: drie keer rood en 1-8 verlies Forse nederlaag voor Merselo Dames SV Venray uit bekertoernooi "Ik had dit voor geen goud willen missen 9? Jubilarissen St. Christoffel HSV 't Janny Barents wint voorronde Judoka's in de prijzen Darten De Piëlhaas Bridgesoos De Kemphaan Programma zaalvoetbal SV Ysselsteyn Sponsors HVC/Alustema PRiNT SS PEEL EN MAAS 36 Seizoenen lang was Michel Horrevoets actief binnen het Ysselsteynse jeugdvoetbal. Tussen 1964 en 2000 was hij jeugdleider en -trainer van voetbalteams uit diverse leeftijdsca tegorieën (F, D. C, B en A-teams). Ook was hij negen jaar op bestuurlijk niveau actief: als lid van de jeugdcommissie en in het bijzonder, tussen 1984 en 1990, als hoofd-jeugdtrainer. Uit waardering voor deze lange loop baan en vooral ook voor de wijze waar op hij invulling gaf aan zijn vele werk zaamheden voor de voetballende jeugd in Ysselsteyn, heeft de ledenvergadering Michel Horrevoets benoemd tot erelid van SV Ysselsteyn. Tijdens diezelfde vergadering werd hem door dhr. Noij, bestuurslida KNVB-zuid II, de zilveren KNVb-speld toegekend. Afgelopen zondag stond in de promo tieklasse de wedstrijd tussen de thuis- spelende ploeg Quick Up tegen de Peelkorf op het programma. De Peelkorf kon vanaf de eerste minuut druk zetten op de aanval van Quick Up en ook aan vallend speelde de Peelkorf uitstekend. Quick Up kwam er in de eerste helft totaal niet aan te pas en werden met een 10-1 achterstand de rust ingespeeld. Na rust kon de Peelkorf het goede spel niet meer vasthouden en kon geen vuist meer maken om de voorsprong te vergroten. Verdedigend bleef de Peelkorf geconcentreerd en kon de tegenpartij lange tijd op de 1 houden. Het scorend vermogen stond stil bij de Peelkorf, maar de voorsprong werd tot het eindsignaal vastgehouden. Quick Up kon voor dit eindsignaal nog 2x scoren. Voor Peelkorf scoorden: Evelien Arts 4x, Marianne Potten en Mayke v. Ass elk 2x en Wendy v. Rosmeulen. Cindy Mansvelders. Christel Derkx en Kim Kusters elk 1 x. HVC/Alustema 2 degradeerde zich maandagavond tegen Arcan/De Groen al binnen een kwartier tot dub bele verliezer. Scheidsrechter Benazzi stuurde Rens van Veghel, Roy de Klerk en coach Karei van Laake de zaal uit. Op dat moment stond de stand nog 1-1. Uiteindelijk verloor de Venrayse thuisploeg kansloos met 1-8. Het zit HVC/Alustema 2 dit seizoen niet mee in de hoofdklasse. De Venrayse reserves staan op de voorlaatste plaats en komen kwaliteit tekort voor dit niveau. Dat is ook niet zo verwonderlijk gezien de uitstroom van veel ervaren spelers na vorig seizoen. De jonge en onervaren brigade van coach Karei van Laake slaagt er maar niet in tegen de veel meer geroutineerde Zuid- Limburgse opponenten punten te pak ken. Met slechts vier puntjes op zak bungelt de ploeg onderin de ranglijst. Afgelopen maandag kwam de nummer twee Arcan/De Groen op bezoek. De vooruitzichten waren al niet gunstig omdat Rens van Veghel en Rob Willems al bij het eerste team hadden meege speeld terwijl Paul Rutten geblesseerd was. Desondanks nam HVC/Alustema 2 al binnen een halve minuut uit een prachtige aanval een verrassende voor sprong. Roy de Klerk passie naar Frank van Daal die 1-0 binnenschoot. Na acht minuten kwam de Maastrichtse ploeg langszij: 1-1. Rens van Veghel kreeg na een overtreding een lijdstraf van twee minuten. Toen hij vervolgens de bal wegwierp werd hij door arbiter Benazzi de zaal uit gestuurd. Enkele minuten scoorde Arcan/De Groen maar doelpun tenmaker Hendri Huininga had de bal met de hand meegenomen. De Weerter leidsman leek in eerste instantie de treffer toch goed te keuren want hij wees richting middenstip. Dit zorgde voor veel ophef op de Venrayse bank. Coach Karei van Laake, notabene zelf scheids rechter. reageerde bijzonder fel terwijl Roy de Klerk een drinkfles de zaal ingooide. Beiden werden door Benazzi naar de tribune gestuurd. Overigens was alle tumult voor niets geweest want de scheidsrechter had de handsbal wel geconstateerd en kende HVC/Alustema 2 ook een vrije trap toe. Maar het kwaad was al geschied. Voorzitter Jos Bexkens nam als coach plaats op de bank en had nog slechts één wisselspeler naast zich zitten. In de vijf minuten dat het Venrayse team met een speler minder op het veld stond liepen de Zuid- Limburgers uit naar een 1-3 voorsprong. HVC/Alustema 2 probeerde, nadat het weer compleet was, met de moed der wanhoop terug te komen maar verder dan een schol op de lat uit een vrije trap van Ralph Sanders kwam de thuisploeg niet. In de tweede helft wist het Venrayse team nog lang stand te houden maar toen Arcan/De Groen elf minuten voor tijd 1-4 scoorde was de strijd beslist. In de laatste tien minuten voerde de Maastrichtse ploeg de stand op tot 1- 8. Het toch al geplaagde HVC/Alustema 2 zal in de komende weken nog dieper in de problemen komen. Want de drie 'boosdoeners' kunnen enkele wedstrij den schorsing tegemoet zijn. 'Wat er in alle emotie gebeurd is kan ik wel begrij pen. Maar de gevolgen die zijn veel erger", zei voorzitter Jos Bexkens. Zo. 26 nov. Laatste mnterkoning. Einduitslag: 1Toon Sanders; 2. Peter Cuppen; 3. Twan Verhaegh; 4. Henk Cox; 5. Jos Hermans. Leden die geen gebruik willen maken van de automati sche afschrijving van de contributie, vragen wij om het niet zelf over te maken, maar wachten op de Acceptgiro kaart. Leden die het machtigingsformu lier niet hebben geretourneerd voor 1 dec. krijgen dan in dec. een Acceptgiro kaart thuis gestuurd. Toch zou ik met klem willen vragen om het machtigings formulier terug te sturen, ook al wilt U geen gebruik maken van de automati sche afschrijving, geef dit dan aan op dit formulier. Adreswijziging?? Geef dit tij dig door aan de secr. Leden die "Het Visblad" van de NWS ontvangen en dit niet meer willen ontvangen in 2001, die nen dit voor 1 dec. A.s. door te geven bij de secr. Leden die "Het Visblad" graag willen ontvangen kunnen dit ook door geven tot 1 dec. A.s. Het blad kost fl. 16,— per jaar. Dit kan dus heel gemak kelijk op het machtigingsformulier. Voor dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "1-Iet Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Janny Barents is zondag tijdens een voorronde voor het Nederlands kam pioenschap bodybuilding in Amersfoort eerste geworden. De Venrayse bodybuilder kwam uit in de categorie tot 80 kg. In maart van dit jaar nam Barents ook al deel aan kwalificatiewedstrijden voor het Nederlands kampioenschap. De Venraynaar eindigde toen op de derde plaats wat voldoende was om zich te plaatsen voor het NK dat in: mei 2001 gehouden wordt. Vijf van de zes leden van Judovereniging Erised die deelnamen aan de Limburgse kampioenschappen judo in Bom vielen in de prijzen: meis jes -22 kg: Ie Jessie Wismans en 2e Anke Thoonen; meisjes -24 kg: le Maud Berden; jongens -24 kg: le Mischa Eyt en jongens -34 kg: 4e Jules Berden. De smaak van de overwinning begint geheel tot de vergetelheid te geraken. Na de geweldige start dit seizoen zijn de geel zwarten afgezakt naar de positie waar we vorig seizoen op dit tijdstip ook zo ongeveer stonden. Zondag waren de bezoekers de duidelijk betere ploeg en de thuisclub die sterk verzwakt was door blessures en schorsingen ondanks dit alles in de 7e minuut zelfs de leiding te nemen. Marc van Dijck wist met een fraaie schuiver de doelman te verrassen. 1 -0. Maar nog voor de rust wisten wij weer precies wat het verschil is en was. Drie snelle aanvallen leverde ook drie doelpunten op, doelpunten die ontston den door het niet resoluut ingrijpen en het niet goed.opgesteld staan, een euvel wat wij in de beginfase van de competi tie niet kenden. Op slag van rust werd het wel erg rood in Merselo. Een Swolgense speler trapte een Merselo speler na, die op zijn beurt hetzelfde deed. Hier was maai' een oplossing voor. 2x rood. Na de thee veranderde er wei nig aan het machtsverschil, de bezoe kers vonden nog twee maal het net waardoor het verschil duidelijk te zien was. 1-5. Komende zondag gaan wij naar Kronenberg. Dit wordt ook weer niet gemakkelijk, maar als alle neuzen dezelfde kant op wijzen, dan kan er vol gende week in dit blad een positiever verhaal komen te staan over de geel zwarten, die overigens in een geheel nieuw tenue aantraden. De Venrayse dames moesten het afge lopen zondag opnemen tegen SSST8 uit Overloon die een klasse hoger uitko men. Overloon bleek net iets te sterk en won met 1-3 en schakelde daarmee Venray uit. De Overloonse dames besliste de wedstrijd al in de eerste helft waarin ze drie keer wisten te scoren. Vooral de snelheid die SSS voorin had bleek een gevaarlijk wapen; hieruit kwa men enkele kansen voort en viel al vroeg in de wedstrijd een goal. Venray kon daar in de eerste helft weinig tegen over stellen en wist amper kansen te creëren. Door persoonlijke fouten aan de kant van Venray beslisten de Overloonse dames eigenlijk al vroegtij dig de wedstrijd. De tweede helft een heel ander beeld met daarin Venray als de betere ploeg. Venray kreeg enkele aardige kansen daarin, maar wist deze helaas niet te benutten door goed werk van de Overloonse keepster. SSS'l 8 kreeg daar entegen vrij weinig mogelijkheden in de tweede helft. Verder dan een bal op de lat in de beginfase van de tweede helft kwamen ze niet. De verdediging van de Venrayse dames stond goed en SSS'l8 kwam er niet meer aan te pas. Venray kon jammer genoeg het goede spel in de eindfase pas omzetten in een doelpunt. Yvonne Verhoeven bracht met een mooi schot de stand terug tot 1-3. Hier bleef het ook bij en SSS bekert dus verder maar de Venrayse dames kunnen toch terugkijken op een goede wedstrijd waarin SSS'18 net iets slimmer was. Math v.d. Bekerom terug van WK zaalvoetbal "Goed en slecht." Venraynaar Math v.d. Bekerom antwoordt twee slachtig op de vraag hoe hem het WK zaalvoetbal in Guatemala is bevallen. V.d. Bekerom kwam dinsdag al terug uit het Midden-Amerikaanse land waar nog tot en met zondag het wereldkampioenschap wordt afge werkt. "De ambiance tijdens het kampioen schap is geweldig. Zevenduizend enthousiaste supporters op de tribune tij dens de wedstrijden. Dat maak je ner gens mee. Maar ook de verzorging is perfect geregeld. Bovendien is Guatemala een prachtig land. Kortom, een geweldige ervaring die ik voor geen goud had willen missen." Op het spor tieve vlak ging hel de Venrayse scheids rechter minder goed af. In de voorronde leidde V.d. Bekerom de duels Spanje- Cuba (9-0) en Portugal-Brazilië (0-4). "Dat ging perfect." Een derde wedstrijd werd hem door de neus geboord, omdat het een duel betrof in de poule waar ook Nederland in uitkwam. Daarna was het Math v.d. Bekerom met enkele colle ga 's tijdens het WK in Guatemala WK zaalvoetbal voor hem over en slui ten omdat hij behoorde tot de acht scheidsrechters die afvielen voor het lei den van de overige duels in de tweede ronde, kwartfinale, halve finale en fina le. De grote druk die tijdens het toernooi op de scheidsrechters rust, werd door de Venraynaar niet als prettig ervaren. "Alle wedstrijden worden op video vast gelegd en aan de hand daarvan worden alle scheidsrechters beoordeeld. Zelfs iedere meter die door mij en mijn colle ga's zijn vastgelegd, zijn opgemeten. Heel professioneel allemaal." Toch bewaart V.d. Bekerom prettige herinne ringen aan de twee weken in Guatemala. "Ondanks dat je in je eentje helemaal aan de andere kant van de wereld zit. Tussen de wedstrijden door heb ik genoeg momenten gehad, dat ik me ver veeld heb. Ik was er dan ook niet rouwig om dat ik naar huis werd gestuurd. Maar al met al was het een mooie belevenis." Zaterdag 2 dec. wordt in café De Piëlhaas weer het whiskydarten gehou den. Iedereen die hier aan wil deelne men kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het dar ten is om uiterlijk 20.30 uur. Uitslag levensmiddelendarten: win naarsronde: 1. Petre Hoeymakers; 2. Bart Thissen; 3. Peter v.d. Berg; 4. Jos Achten; 5. Huub v. Eyk; 6. Richard Snoek: 7. Peter Thissen; 8. Maikel de Bruin. Verliezersronde: 1. Peter Hendriks; 2. Jerry Hendriks; 3. Henny v.d. Voort; 4. Albert Moorrees; 5. Marja Hendriks; 6. Theo Giesberts; 7. Marja Keunen; 8. Frank Cornelissen. Uitslag 6e laddercompetitie: Oranje: 1 Hr. Koopman-Wikkers 67.19%; 2. Mw. Ciaessens-hr Hermans 63.54%; 3. Ds. Koopman-Spekhorst 59.90%. Rood: 1. Ds. Arts-Dobbe 61.88%; 2. Ds. Goree- Korsmit 59.38%; 3. Ep. Haegens 55.75%. Groen: 1. Ds. v. Bindsbergen- v.d. Sterren 62.85%; 2. Ds. Janssen- Schrooten 57.29%; 3. Ds. Verschuiten- Wijnhoven 56.44%. Vrijdag 1 december Sporthal De Wetteling 20.30 ZVV Leunen-HVC/Alustema 3 21.30 Drukshop-De Bonte Koe 22.30 Trepke/Venray 3-Lake Valley Sporthal De Weert 20.00 De Bonte Koe 2-De Bonte Koe 4 21.00 De Bonte Koe 3-Kronenberg 22.00 FC Hento-HVC/Alustema 5 Zaterdag 2 december Sporthal De Weert 16.00 OBR/Electro-ZVV Leunen 3 17.00 Venrode-ZV/Serum 18.00 ZVV Leunen-Trepke/Venray (dames) 19.00 Venrode 2-Herb.de Peel 3 Maandag 4 december Sporthal De Wetteling 20.30 Trepke/Venray-Gastronoom 21.30 Trepke/Venray 2-Witlenhorst Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 4-FC Hento 21.30 Lake Valley 3-Kronenberg 2 22.30 ZVV Leunen 3-ZV/Serum 3 Sporthal Overloon 19.00 ZVCO-SVCB Dinsdag 5 december Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley-GFC 2 Woensdag 6 december Sporthal De Weert 20.30 HVC/Alustema 4-AC VVV Jeugd 10-1 1-3 3-2 9-2 3-0 3-2 0-5 09.15 10.15 Uitslagen: Wittenhorst D2-Ysselsteyn Dl Ysselsteyn El-Sw. B. El Vitesse E4-Ysselsteyn E2 Ysselsteyn E3-Kronenberg E2 Milsbeeic E3-Ysselsteyn E4 SVEB F1-Ysselsteyn F1 Hegelsom F3-Ysselsteyn F3 Ysselsteyn F4-Venray F14 Programma zaterdag 2 dec.: SVEB Fl-Ysselsteyn F1 v. Wittenhorst F9-Ysselsteyn F4 v. Zaalsport zaterdag 2 dec.: 09.00-10.00 El 10.00-11.00 Fl 11.00-12.00 E2 12.00-13.00 E3 12.00-14.00 F4 14.00-15.00 F2 15.00-16.00 F3 16.00-17.00 E4 17.00-18.00 veteranen Senioren Uitslagen: Alles afgelast Programma zondag 3 dec.: Wanssum-Ysselsteyn 14.30 Ysselsteyn 2-Vitesse 3 13.00 Ysselsteyn 3-America 2 13.00 Griendtsveen 2-Ysselsteyn 5 14.30 Ysselsteyn 6-Venray 14 10.30 Veteranen Uitslag: Walsberg-Ysselsteyn 2-4 Dit was de laatste wedstrijd van het jaar. Vanaf zaterdag 2 dec. zaalsport. Korfbal Junioren: Uitslagen: Quick up-sen. 1 Erica 1-sen. 2 DOT-jun. 1 Asp 1-Blue Stars Asp. 2-DOT Pup. 1-Blue Stars Welpen 4-Oostrum Castenray-welpen 4 3-12 3-9 3-9 8-0 2-4 7-1 9-0 0-10 Programma zaterdag 2 dec.: Jun. 1-KCHB 2 v. 12.00 Oranje Wit 1-asp. 1 v. 11.00 Castenray-asp. 2 v. 09.15 DOT-pup. 1 v. 10.00 Welpen 2-welpen 1 v. 15.20 Dis 2-welpen 1 Welpen 2-Castenray Welpen 5-welpen 6 v. 12.30 Des 4-welpen 5 Welpen 6-Dis 4 Programma zondag 3 dec.: MKV-sen. 2 v. 10.45 de Beek Programma woensdag 6 dec.: Midw. 2-Eendracht Recr.-Lottum v. 19.15 Zaalwacht: Zaterdag 9 dec.: sen. 1; zondag 10 dec.: Lida. Tijdens de algemene ledenvergade ring van deze week werden de dames P. Hendriks en D. Jacobs gehuldigd mei hun 40-jarig lidmaatschap bij St. Christoffel. Beide dames oefenen met veel plezier al 40 jaar op de maandag avond. Daar beide dames nog in prima conditie zijn willen zij van ophouden nog niets weten en gaan op naar de 50 jaar lidmaatschap. Als het aan de vereni ging ligt gaat dit hun zeker lukken. Ook dhr. M Albers werd gefeliciteerd met zijn 12,5 jarig jubileum. Buiten zelf een uurtje turnen is hij leider bij de jon gens en sinds enkele jaren vice v ter. Alle jubilarissen werden d( voorzitter J. v. Daal in de bloemei en de twee dames kregen de zi bondsspeld. Tijdens de jaarverga werd vooral de bezorgdheid uitgi ken over de bezetting van zowel sen als die van het bestuur. Op plaatsen wordt nog gezochl geschikte personen die les kunnen of een bestuurlijke functie willen fenen. Personen die interesse kunnen contact opnemen met J. j tel. 580527. Coach Paul Janssen: "We zijn de morele winnaar" HVC/Alustema-SPP/Tonny Freriks 1-1 (1-1). Doelpunten: 20. Rob van Eist 1-0; 23. Rob Visser 1-1. Scheidsrechter: Lauwen (Roosendaal). Toeschouwers: 90. HVC/Alustema: Nellissen; F. Brands, R. Brands, Van Eist, Jeuken, Swinkels, Van Veghel en Willems. Door Henk Willemssen HVC/Alustema leverde maandag avond een bijzonder knappe prestatie. De gehavende Venrayse ploeg, drie basisspelers ontbraken, wist tegen lijst aanvoerder SPP/Tonny Freriks een 1-1 remise af te dwingen. Het Venrayse team vierde het gelijkspel als een zege terwijl de Eindhovense koploper gedes illusioneerd afdroop. @al!-mag- inspr:Stephan Sijbers zat maandag zijn laatste duel van drie wedstrijden schor sing uit. Frank Beerkens (spierscheu- ring) en Eric Troisfontaine (enkelbles sure) zullen nog enkele weken uit de roulatie zijn. Evenals in het laatste, met 5-1 verloren uitduel, tegen de nummer twee SK/Konica deed coach Paul Janssen weer een beroep op Rens van Veghel en Rob Willems uit het reserve team. Daarnaast maakte Mark Swinkels zijn comeback. De geroutineerde verde diger haakte tijdens de voorbereiding vanwege privE-omstandigheden af. Vorige week maandag was een telefoon tje van Paul Janssen voldoende om Mark Swinkels weer bij de selectie te voegen. Woensdag speelde hij tijdens een oefenpotje voor het eerst mee. Zonder in de afgelopen drie maanden ook maar een keer getraind te hebben stond Mark Swinkels zijn mannetje in de Venrayse defensie. "Hij speelde alsof hij nooit is weggeweest", stelde Paul Janssen tevreden vast. De HVC-coach toonde zich eveneens tevreden over de twee andere invallers. Alhoewel de sprong voor Rens van Veghel en Rob Willems wel erg groot is omdat zij vorig seizoen nog respectievelijk in de tweede en derde klasse acteerden. Coach Janssen had bewust voor een behouden de strategie gekozen. HVC/Alustema wilde per se voorkomen om al vroeg in de wedstrijd op achterstand te worden Lt/aiawx dyMm&i Trading international bv j Keizersvcld 19 Venray r 3 vjvm.vanaenmunckho1.nl Jenniskens installatie Oude Kerkstraat 3 Wanssum Grotestraat 56 Venray De Zwaan Grote Markt 2a-4 Venray Aben Assurantie. Groep Makelaar Patersstraat 35 Venray pföxM Patersstraat 26b Venray VERSTRAATEN BV VAN HAREN Autobedrijven VENRAY - B< 1 <MEER snooker- en poolcenter SPORTCAFE de Wetteling TEL 0478-584854 (De Cjroen Aanpap Janslust 8. Heide Pedrand K M«kdas«t>j Atü/ isr"tri- 'Schoolstraat 25-a Venray Acaciastraat 17 Venray Tel. 5210 00 BONNET EXPO STAND- EN INTERIBJRËOUW De Hulst 9. Oostrum Julianasingel 33 Venray sportcafé -cafetaria Landweert gjO Kruidenlaan jjjp-f 105 Venray Tel. (0478) 580 480 Paterslaan 15 Venray John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray gezet. "Als je ziet welke spelers ik beschikking had dan moest ik behoudend spelen. Want aanvall komen we momenteel duidelijk te' Maar verdedigend stond het weer een huis", vond Paul Janssen, STUGGE PLO SPP/Tonny Freriks had wel dot pend het initiatief maar Eindhovenaren wisten nauwelijks i speelde kansen te creëeren. Na kwartier spelen moest een Eindho' speler voor twee minuten naar de HVC/Alustema wist niet te proft maar werd vanaf dat moment wel brutaler. Vijf minuten voor rust na thuisploeg zelfs de leiding. Na een treding op Rens van Veghel knalde van Eist de toegekende vrije trap s' hard binnen: 1-0. Drie minuten stond de stand weer gelijk door treffer van Rob Visser: 1 -1Op sla rust kwam het Venrayse team goec toen Ritchie Schiffer op de paal sc Na de hervatting hetzelfde beeld verdedigend HVC/Alustema teruggedrongen op eigen helft hoefde opnieuw nauwelijks kansen te geven. Elf minuten voor tijd moi Eindhovense verdediger Rob V voor twee minuten naar de kant na overtreding op Ruud Brands. De talsituatie leverde wederom geen V deel op. Alhoewel Ruud Brands met schot op de paal heel dicht bij een voorsprong was. De tijd tikte we HVC/Alustema leek probleemloos 1 stand naar het eindsignaal te lood Totdat: met nog ruim twee minuten o klok Frank Brands een tijdstraf kti Voor SPP/Tonny Freriks een uitgef mogelijkheid om de winst alsnog zich toe te trekken. Maar ook in ov slaagde de Eindhovense formatie er in een opening te vinden in de he Venrayse defensie. "We wisten da hel hier moeilijk zouden krijgen. vorig seizoen verloren we in Venray al. HVC is een heel stugge ploeg. D moeilijk voor ons om tegen te spel zei Frans Verbeek, aanvoerder Tonny Freriks. "Alhoewel we vant niet de goede vorm le pakken hadd Anders hadden we op het laatst die straf wel uitgebuit. Dit is een teleufil lend resultaat voor ons." Paul JanS kwalificeerde het gelijkspel daarentej als een 'morele overwinning'. "Dit got I resultaat hebben we zelf afgedwong pp| Want na het eerste kwartier durfden niet meer. Ons sterke punt was vi avond de defensie want we hebben gt kans weggeven. We hebben een pij gewonnen terwijl Tonny Freriks er t' vel gel

Peel en Maas | 2000 | | pagina 18