Lisanne Willebrand twirlingkampioen Nominaties sporters van het jaar bekend Yassir Idrissi toch tevreden met bronzen plak Winnares Paulien Camps: "Ik kan niet meer" Janny Barents naar voorronde NK bodybuilding Indoor dorpen competitie Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Venray Bridgesoos De Kemphaan St. Jan Merselo Spio Vy Spio HBV Diana TV Ysselsteyn TC Venray PEEL EN MAAS BEZORGEN? - Pa :el en maas donderdag 23 november 2000 - Pagina de en, iter Twirlingvereniging First Choice houdt op te bestaan !8'U Lisanne Willebrand heeft afgelopen ckeinde tijdens de Nederlandse jrlingkampioenschappen in euwegein de gouden medaille nonnen in het onderdeel Twirling gee baton junioren intermedatie. sanne, lid van twirlingvereniging rst Choice, werd met een grote pun- ivoorsprong op nummer twee kam- aen van Nederland. .isanne en haar trainster Mariëlle bers kregen met deze gouden medail- de beloning voor een jaar keihard rken. Volgend wedstrijdseizoen komt anne uit bij de senioren waar de con- rentie in het onderdeel 2-baton nog iier is. Lisanne behaalde ook nog een ioie vierde plaats in het onderdeel irling junioren intermedatie. First j loice behaalde in Nieuwegein overi- vp ns nog meer successen, Ilse van de 0 n, onder leiding van trainster Wilma Lin, behaalde in het onderdeel 2- in junioren intermedatie de bronzen daille. Anouk van den Broek, ind door Mariëlle Siebers, had zich in te plaatsen voor twee finale- irdelen. In het onderdeel twirling ioren twirlen won zij de bronzen laille en in hel onderdeel danstwirl lioren eindigde Anouk op een vijlde iats. Het meisje waar heel First loice supertrots op is, is Rianne inten die voor het eerst deelnam aan finale van de Nederlandse impioenschappen. Zij nam meteen S6H je medailles mee naar huis. Rianne. der leiding van trainster Debbie Cox, efi laten zien tot de top van Nederland behoren met een bronzen medaille in onderdeel strutting junioren en een veren medaille in het onderdeel ïstwirl junioren. Anne van de Sanden malde tenslotte een zesde plaats in onderdeel strutting junioren. Ook or Anne was dit een goede prestatie, nt net als Rianne betekende het voor de eerste deelname aan de finale leen NK. AFSCHEID MET TRANEN Ma afloop van de Nederlandse kam- lenschappen waren er veel tranen van luk bij de trainsters en hun leerlingen, ira tranen waren er omdat de trainster - ilma Van Lin heeft besloten om te j ppen met les geven. De consequentie rvan is dat de vereniging First oice ophoudt te bestaan. Wilma en iriëlle starten dertien jaar geleden m met First Choice. Nationaal en lationaal werden onder leiding van tweetal aansprekende resultaten NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN behaald. "Het is spijtig dat we als ver eniging niet doorgaan, maar er is alom respect voor het besluit van Wilma. We hebben met z'n allen jaren twirlplezier gehad en kijken daar graag op terug", zegt Mariëlle Siebers, "Voor Wilma moet het dan ook een goed en voldaan gevoel geven om haar twirljaren met zo'n NK te kunnen afsluiten. Vanaf deze plaats willen we haar namens iedereen hartelijk bedanken." Mariëlle Siebers zet met enkele leerlingen haar activitei ten als twirltrainster voort. Echter niet Nederlands kampioene Lisanne Willebrand (links) en Ilse van de Ven die ook in de prijzen viel tijdens het NK. meer onder de naam First Choice. "Nee, die naam is altijd aan Wilma en mij ver bonden geweest. Samen hebben we de vereniging opgezet. Nu Wilma stopt, betekent dat ook het einde van First Choice. Ik ga door met les geven aan diverse meiden, alleen niet in vereni gingsverband. Wel zullen we, net als voorheen, blijven deelnemen aan twirl- wedstrijden." G-atleten AV Venray-Regiö onstuitbaar regen komt met bakken de lucht de G-atleten van de atletiekver- [ing Venray-Regio ontwaken uit onrustig verlopen nacht, lelijk is het zover; de zenuwen :n door Mieke heen, de grote dag roor haar aangebroken, al weken 'it zij uit naar deze loodzware bos- het Helmondse natuurgebied, laar niet alleen Mieke. ook Peter, i, Marleen en Paulien zijn vroeg uit warme bed gekropen om mee te aan deze grote uitdaging. 'Zou het :n?' 'Haal ik de eindstreep?' mg ik de beker mee naar huis?' De ingen lopen over hun lijf. De een ver- el de sportschoenen in te pakken, de der laat het brood op het aanrecht lig- len 'mijn trainingsjas!' roept weer ander. De ouders proberen de rust te varen, maar zijn even gespannen als kroost. "Opschieten", klinkt het in ze Camps in Heide, "anders komen te laat." Tien uur. iedereen is op tijd het clubgebouw De Wissel van de itiekvereniging Venray-Regio. De :ten zien bleek van de spanning. De :en een probleem? "Ach, we zijn niet suiker", aldus Loes. De Multipla is de laatste plaats bezet en de reis kon [innen. Tuut, tuut, 'zwaaien', roept begeleider, maar de spanning is te tot of is het; hun concentratie voor de dstrijd? Tijdens de rit worden er veel halen uitgewisseld over wat ze alle- al op school hebben meegemaakt of tze na de wedstrijd nog gaan doen. iwedstrijd houdt hen ook bezig; "Had naar een paraplu meegenomen", "Als mijn sportschoenen maar waterdicht zijn" en "we kunnen beter in bikini lopen", waren punten om over te discu sieren. IK WIL DIE BEKER Eenmaal in Helmond gaan de weergo den meewerken, het houdt op met rege nen. Maar wat een blub! Je wilt het niet geloven! De G-atleten zien enkele trim mers finishen, ze lijken meer op zwarte piet als op een atleet. Het wordt stil bin nen de groep, ieder is op zijn eigen manier bezig met de wedstrijd. De start nummers worden, volgens voorschrift op hun tenue bevestigd. "Au", roept Paulien, "Sorry", antwoordt de geschrokken begeleider. De speld is iets te diep gestoken, "volgende keer beter", belooft de begeleider met een vuurrood hoofd. Ja, het leven van een atleet is niet alles. De groep gaat zich warm lopen en begeeft zich naar de 'START". Daar ont moeten zij hun tegenstanders. Ze kijken elkaar recht in de ogen. Hun vurige blik spreekt boekdelen. Peter omhelst zijn tegenstander op tactische wijze. Hij spreekt hem aan met de woorden; "Vriend, we gaan ervoor". Even later klinkt Peters' stem door de geluidboxen: "Ik ga voor de eerste plaats, ik wil die beker". Dit klinkt zeer overtuigend maai de andere atleten laten zich niet van hun stuk brengen en lachen Peter toe. "Op uw plaatsen". Marleen stopt haar wijs vingers in de oren. een enorme knal en met veel aanmoedigingen gaan ze weg voor een loodzware cross door plassen, modder en over gladde herfstpaden. Er wordt gevochten als nooit te voren. Marleen, net hersteld van een fikse griep, bijt zich vast in de middenmoot. Terwijl Mieke en Paulien de achtervol ging inzetten naar de kopgroep. Loes wil hen niet uit het oog verliezen en moet enorme passen maken om bij te blijven. Bij de jongens slaat Peter meteen, met zijn concurrent uit Helmond, een groot gal om zeker te zijn van een podiumplaats. Na enkele minu ten komen de atleten, bezweet en bevuild, uit het bos. Moe gestreden wor den ze onder luid applaus over de finish geklapt. Peter kan het echter niet redden en moet zijn meerdere erkennen in zijn Helmondse 'vriend'. De tranen lopen. Peter, over zijn wangen, hij heeft zich volledig leeggelopen. Hij kan op dat moment geen vraag meer beantwoorden en snakt naar adem. De strijd bij de meisjes brengt even veel spanning. Paulien Camps van AV Venray-Regio komt strompelend en huilend van inspanning als eerste over de finish na een enorme eindsprint voor haar clubge note Mieke, zij wordt tweede. Vlak ach ter hen komt Loes van Mill met grote pas op de finish afstormen. Ze heeft het gered, de derde plaats is eveneens voor AV Venray-Regio. Na een moment van stilte komt totaal onverwacht Marleen Stevens als vierde over de eindstreep. Dit succes: goud voor Paulien, zilver voor Peter en Mieke, brons voor Loes en een mooie vierde plaats voor Marleen mag er zijn. Met een voldaan gevoel keren ze, trots als een pauw en doodmoe gestreden terug naar Venray. )e stand van de club-vier.tallencom- lie na de voorlaatste zitting is: 1Het rtal van rnw. v.d. Beele met 131 vps; let viertal van dhr. Manders met 15 3. Het viertal van dhr. Janssen met vps; 4. Het viertal van mw. v.d. nckhof met 104 vps; 5. Het viertal imw. Nollen met 102 vps; 6. Het lal van mw. Valckx met 91 vps; 7. viertal van dhr. Vierhout met 87 18. Het viertal van dhr. de Backer a 186 vps; 9. Het viertal van dhr. Fiers 182 vps; 10. Het viertal van mw. ik met 81 vps; 11. Het viertal van Darmstadt met 66 vps; 12. Het js aal van dhr. Vervuurt met 59 vps; 13. viertal van mw. Buyssen met 58 114. Het viertal van mw. Fiers met 'ps. «als uit de stand valt op te maken "de einduitslag nog lang niet vast. is kan nog door elkaar geschud wor- .0 '4 dec. valt de beslissing in de zeven- m laatste ronde van het clubviertal- Volgende week de vierde zitting van eerste ronde om het clubkampioen- ip. 'ieuwe leden zijn van harte welkom, iave bij Wim Manders, voorzitter, 0478-585308 of Anneke seer., tel. 0478-550375. Na drie van de vier viertallenavonden zijn er theoretisch nog zeven teams die kans hebben op de titel. In de praktijk komt het er op neer dat hr. Bender, v. Gaal. den Brok en Verschuyten de beste papieren hebben. Met 72 p. voeren zij de ranglijst aan. Zij worden op korte afstand gevolgd door ep. Janssen en ds. Paris-Stappers. Met 61 p. zijn zij nog niet geheel kansloos. De overige kwar telten kunnen enkel nog hopen op een totale offday van de bovenstaande bridgers en zelf alle sterren van de hemel spelen om nog het nodige kunst en vliegwerk kunnen spelen. Op vrij dagavond was bijna de helft van de leden vertegenwoordigd op de bridge drive voor Divinolandia. Met maar liefst vier paren eindigend bij de eerste drie in hun lijn werd er ook nog behoorlijk ges coord. Een vermelding voor hr. v. Lieshout-Manders die eerste werden in hun groep is op zijn plaats. De overige resultaten kunt u vanavond lezen op het mededelingenbord. Vanavond is de laat ste avond van het viertallen. Waarschijnlijk zal de winnaar op dezelf de avond bekend gemaakt kunnen wor den. De bijbehorende prijs zal uiteraard pas op de eerstvolgende vergadering worden uitgereikt. Na de Sinterklaasdrive po 30 november starten we op 7 dec. met de eerste avond van het tweede competitieblok. Uitslag 5e laddercompetitie: Oranje: 1. Ds. Alkemade-Driessen 63,56%; 2. Ds. Linders-Volleberg 61.98%; 3. Ds. Buyssen-Tummers 54.69%. Rood: 1. Hr. Janssen-Tiggeloven 61.48%: 2. Ds. Bistervels-Korsmit 60.94%; 3. Ds. Arts-Dobbe 54.19%. Groen: 1. Ep. Claessens 67.90%; 2. Ds. Essing-Gorree 59.03%; 3. Ds. Horneman-v. Mil 57.83%. Uitslagen Indoor Bergen: Jan Janssen zaterdag met Liberty jachtspringen kl. Z 6e. In Ysselsteyn reden in de prijzen: Esther v. Dongen met Latin Dance kl. L 4e met 164-165 p.: eveneens vierde: Janine v. Ooi met Donut kl. L niet 165- 170 p. Komend weekend staat het Jim in Maastricht op het programma. Op zater dagmiddag tijdens een speciale kinder rubriek zal Vera Janssen met Tarzan in de piste verschijnen. Vern is het derde gezinslid van de familie dat met Tarzan via een voorselectie is doorgedrongen tot het Mecc in Maastricht. Eveneens komend weekend kringspringwedstrij- den in Ysselsteyn voor de paarden en voor de pony's in Sevenum. Uitnodiging bijzondere algemene Aan de leden van zwemvereniging Spioen in het bijzonder öan de (ouders van leden van de pre stat i eve afdelingen van Spio- SynchroonzwemmenWaterpolo en Wedstrijdzwemmen. Wij nodigen u uil vooi- een bijzon dere algemene ledenvergadering op: dinsdag 28 november 2000 om 20.00 uur in de Sprank. Op de agentia zal staan; Opheffing prestatieve afdelin gen. Wedstrijdzwemmen Zondag 19 nov is in Venray de 2e weds- tijd in de verenigingscompetitie gezwommen. Er werd hard gestreden om de plaatsen en de punten. Rafaëla Breed behaalde 2 eerste plaatsen op de 50m vrije slag en 100m wisselslag en Nadine Verburg 2e eerste plaatsen op de 100m rugslag en 100m schoolslag. In totaal werd er 15 maal een 1ste, 11 maal een 2e en 9 maal een 3e plaats behaald. Hie volgen de uitslagen van de zwem mers van SPIO: 4x 50m wisselslag estafette: Linda Custers, Mariska Verstegen,Yvonne Swinkels en Chantal Pelzers: 2.29.32.2e pl. 4x 50m vije slag estafette: Guus Geus, Rafaëla Breed, Jelmer v. Dijk, Nathalie Verburg 2.28.85 lste pl. 100m wisselslag: Guus Geurts 1.33.62 3e pl. Patrick v.d.Sterren 1.52.08 dis VC. Rafaëla Breed 1.27.54 lste pl. Nathalie Verburg 1.29.64 3e pl. Lieke Voermans 1.47.04 dis RH. 200m wisselslag: Mariska Verstegen 3.13.92. Germain Verstegen 3.50.74 dis SL/VC 100m schoolslag: Mariska Verstegen 1.29.86 2e pl. Nadine Verburg 1.30.96 Elke Euwes 1.38.12 dis SL. Chantal Pelzers 1.45.17 Rik op den Camp 1.17.33 2e pl. Germain Verstegen 1.44.39 Job v. Duijnhoven 1.45.40 3e pl. Azou Kouyate dis AA 100m vlinderslag: Linda Custers 1.24.49 lste pl. Yvonne Swinkels 1.25.66 2e pl. Liezl Zietsman 1.31.043e pl. Raoul Talen 1.21.51 3e pl. 50m vrije slag: Rafaëla Breed 0.36.42 lste pl. Nathalie Verburg 0.37.38. Lieke Voermans 0.43.14. Guus Geurts 0.36.42 2e pl. Patrick v.d. Sterren 0.48.61. 100m vrije slag: Linda Custers 1.06.91 2e pl. Yvonne Swinkels 1.10.21 2e pl. Liezl Zietsman 1.14.88. Chantal Pelzers 1.30.12. Raoul Talen 1.07. 67. Tim v. Duijnhoven 1.23.53. Azou Kouyate 1.24.79. 100m rugslag: Nadine Verburg 1.27.57 lste pl. Elke Euwes 1.44,50 Job v. Duijnhoven 1.31.33 lste pl. 200m rugslag: Rik op den Camp 2.41.10 3e pl. Pieter/Sjoerd d. Wijn 3.15.58. Tim v. Duijnhoven 3.33.92 200m vrije slag: Pieter/Sjoerd d. Wijn 2.45.55. A.s zater dag 25 nov en zondag 26 nov worden in Blerick de Limburgse club en sprint kampioenschappen gezwommen. Op zaterdag begint de wedstrijd om 16.00 uur. Vertrek vanaf de Sprank om 14.45. De volgende zwemmers dienen op tijd aanwezig te zijn: Liezl Zietsman. Elke Euwes, Pauline Dircks,Job v. Duijnhoven,Daphne v. Gabain, Patrick van de sterren en Guus Geurts. Nadine, Nathalie en Rafaëla reizen op eigen gelegenheid. Voor vervoer zorgen: Fam: Euwes en Farn v. Duijnhoven. Zondag begint de wedstrijd om 13.15. Vertrek vanaf de Sprank om 12.00 uur. Dezelfde kinderen als op zaterdag gaan mee, alsmede Linda Custers. Voor ver voer zorgen Fam. v.d. Steren en Zietsnian. J.l. zaterdag 18 november was de tweede competitieronde 25 meter 1 pijl. Deze werd verschoten bij EHS te Venlo. Hoogste schutter van het eerste zestal was Math Hendriks met 230 punten Bij het tweede zestal wist Paul van Ooi de meeste punten te scoren met 208 punten. Eveneens bij het tweede zestal wist Ewa Hellegers een nieuw persoonlijk record te behalen van 197 punten. Op zondag 19 november was eveneens de tweede wedstrijd van de 1 pijl competitie, deze werd verschoten bij St. Joris te Leunen. Bij de aspiranten tot 10 jaar eindigde Mirko van Hagen op een 2e plaats. Bij de junioren eindigde Martijn de Mulder op een 3e plaats, Kent Chan op een 7e, Susan Robben op een 9e J^anine van Hagen op een 1 le en Thomas Frencken op een 12e plaats. Donderdag 23 november is de 6e indoor wedstrijd voor de Diana I tegen Ons Genoegen I en Diana II tegen 'T Trefpunt Tien ray, aan vang van de wedstrijd is 20.00 uur te Horst. Diana III. verschiet zonder directe tegenstander hun wedstrijd op zaterdag 25 november bij 't Trefpunt te Tienray. Voor de jeugd is de 6e ronde a.s. zondag 26 november bij de Schutroe te Horst, aanvang 10.00 uur. Eveneens zondag 26 november word de 2e ronde van de NHB beker verschoten te Ospel, aan vang 10.30 uur. In opdracht van de Gemeente Venray wordt er momenteel een BergBezinkBassin aangelegd onder het parkeerterrein van TVY. Het BBB is een kelder, waarin bij hevige regenval het overtollige regenwater uit ons dorp wordt opgevangen. Door de aanleg van het BBB komt dit overtollige regenwa ter in niet meer in het oppervlaktewater (naastgelegen beek) terecht. De werk zaamheden worden voor het einde van dit jaar afgerond, waarna het parkeerter rein weer in de oorspronkelijke staat wordt teruggebracht. Voor nieuwe aan plant wordt ook gezorgd. Helaas is het tennisterrein door deze werkzaamheden zeer moeilijk bereikbaar. Hoewel bereikbaarheid voor fietsers en voetgan gers is toegezegd, blijkt dit in de prak tijk moeilijk te realiseren. Wij vragen uw begrip voor deze situatie. Overigens worden de tennisbanen uiterlijk op 1 december - of eerder ivm grondvorst - gesloten. Junioren Jongens-competitie KNLTB op zondag Op zondag bestaat nog de mogelijk heid om met 1 team te starten van mini maal 4 jongens in de leeftijdscategorie t/m 18 jaar. Gedurende 7 zondagen in de periode 8 april t/m eind mei 2001 kan je je krachten meten met andere KNLTB teams. Opgeven is mogelijk t/m 30 november bij Jose Jaspers tel. 541428. Eerste lustrum sportgala Venray Voor de vijfde keer wordt in Venray de verkiezing van de sportman, sport vrouw en sportploeg van het jaar gehouden. De jury, onder voorzitter schap van John Raadschelders, heeft haar keuze gemaakt. Uit de aanmeldingen van de sportver enigingen uit de regio Venray heeft de jury bepaald wie in aanmerking komt om zich op zaterdag 16 December tij dens het eerste lustrum van het Sportgala Venray Regio te kunnen pre senteren als genomineerde voor de sportman, sportvrouw en sportploeg van het jaar. Voor de titel sportman 2000 zijn genomineerd: Piet Martens - Handboogschutterij St. Joris Leunen Mathijs van Asten - paardensport De Peeldraver IJsselsteyn Yassir Idrissi - Taekwondo Tong II Venray (zie ook het interview elders op deze pagina) Voor de titel sportvrouw 2000 zijn genomineerd: Inge Lensen - bowlen Bowling Vereniging Venray Petra van Dijck - Landelijke rijver- eniging en ponyclub St. Jan Merselo Voor de titel sportploeg 2000 zijn genomineerd: Bokual Mijling - bowlen Bowlingteam Venray SV Venray C1 - voetbal Venray Oranje Wit aspiranten B - korfbal vereniging Leunen Veulen Heide Voor de titel sportman zijn in totaal vijf kandidaten voorgedragen; voor de sportvrouw twee en voor de sportploeg vier teams. Behalve op de genomineer den voor bovengenoemdè categorieën worden de schijnwerpers ook gericht op de personen die in aanmerking komen voor de waarderingsprijs en de jeugd- prijzen. De prijsuitreiking heeft-plaats op zaterdag 16 december 2000 in de schouwburg Venray. Het sportgala begint om 19.30 uur. De Hofkapel ver zorgt de muzikale omlijsting. Centraal staan de prijsuitreikingen, die worden afgewisseld met muziek, dans en sport- demonstraties. Na afloop van het sport gala is er een gezellig samenzijn in de foyer van de schouwburg. Kaartjes voor het sportgala zijn van 7 tot en met 15 december a.s. verkrijgbaar bij de VVV/ANWB aan het Henseniusplein in Venray. De kaartjes kosten a 3,00 per stuk, inclusief een consumptie. Venrayse taekwondoka grijpt net naast finaleplaats op junioren WK Yassir Idrissi kende vorige week een uitstekend debuut op het WK taekwondo voor junioren in Ierland. De 17-jarige taekwondoka keerde zondagavond terug op Schiphol met een bronzen medaille. Het had niet veel gescheeld of Yassir Idrissi was zelfs in de finale gekomen. In de halve finale moest de havo 5-scho- lier aantreden tegen de latere Zuid- Koreaanse wereldkampioen. "In de derde en laatste ronde maakte ik duide lijk een punt tegen hem. Maar een van de drie scheidsrechters lette niet goed op waardoor ik het winnende punt en dus ook de finaleplaats misliep. Dit was eigenlijk niet terecht", zegt Yassir Idrissi die desondanks tevreden terugkijkt op het WK. "Ik ben trots op mijn bronzen medaille. Dit was mijn laatste kans bij de junioren. Want volgend jaar wordt ik achttien en moet ik over naar de senio ren. Vooraf hoopte ik op een plaats in de halve finale. En dat heb ik ook bereikt hoewel ik achteraf weet dat ik heel dicht bij de wereldtitel was. Maar met de derde plaats ben ik ook wel tevreden." Yassir Idrissi, hij doet dit schooljaar eindexamen havo op het Raayland College, komt uit in de klasse tot 59 kilo. Hij is al acht jaar lid van taekwond overeniging Tong-Il in Venray. In 1999 nam hij voor het eerst deel aan een groot internationaal toernooi. Op het junioren- EK bereikte hij toen de kwartfinale. Vorige week maandag vertrok Yassir Idrissi met de nationale jeugdselectie naar de Ierse stad Killarney waar het junioren-WK werd gehouden. De Nederlandse deelname bestond uit acht junioren: vijf jongens en drie meisjes. De Venrayse scholier was de enige Nederlander die in Ierland in de prijzen viel. Zondagavond wachtten zijn ouders en enkele leden van Tong-Il de bronzen medaillewinnaar op Schiphol op. "Dat was wel een leuke ontvangst. Want ze stonden ons met bloemen op te wachten. Het was een vermoeiende week in Ierland. En omdat ik zondag zo laat thuis was heb ik maandag maar vrijaf genomen van school." Yassir Idrissi, genomineerd voor de titel sportman van het jaar in Venray. hoopt volgend jaar bij de senioren de stijgende lijn in zijn prestaties door te zetten. Zijn grote voorbeeld is zijn paar jaar oudere clubgenoot Ferry Greevink die zowel bij de junioren als bij de seni oren vele internationale successen oogstte. Het buitentennisseizoen is welliswaar voorbij maar Tennisclub Venray(TCV) heeft voor de komende periode toch een aantal activiteiten georganiseerd: Brainstorniavond Op woensdag 29 november a.s. is een brainstorniavond gepland. Het doel van deze avond is om bij elkaar te zitten en eens hardop te denken waar we als ver eniging nu staan en waar we naar toe willen. Voor deze avond zijn. naast de commissies en ondersteunende funkties, alle leden uitgenodigd. De avond begint om 20.00 uur in ons clubhuis. In hel clubblad nr. 5 van november vindt u nog nieer informatie. Oliebollentoernooi Junioren Op donderdag 28 december vindt het oliebollentoernooi plaats voor onze juni oren. Dit toernooi wordt gehouden in tennishal De Schaapskooi. Aanmelden via het aanmeldingsformulier. Informatie bij de Jeugdcommissie. Midwinter Indoor Toernooi Senioren Op zondag 7 januari 2001 organiseren wij het midwintertoernooi voor de seni oren. Dit toernooi is tevens onze nieuw jaarsreceptie en biedt de mogelijk om halverwege de winter elkaar weer te ont moeten en om naast het tennissen de wensen voor het komend jaar uit te wis selen. Meer info in het Lobje en ook aan melden via de inschrijfbon in het Lobje. Nieuwe leden Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij onze ledenadministratie. Telefonisch te bereiken op 581074. Komend seizoen zullen voor de nieu we leden weer de nodige introduktie- avonden worden georganiseerd. Webside TCV Sinds een jaar heeft TCV ook een eigen webside waarop de nodige infor matie te vinden is. Momenteel is onze side "under construction" omdat onze deskundige bezig is deze side te vervol maken om op die manier de informatie nog beter toegankelijk te maken voor onze leden en andere belangstellenden. i Janny Barents neemt op zondag 26 november in Amersfoort deel aan een voorronde voor het Nederlands kam pioenschap. De Venrayse bodybuilder rekent opnieuw op een plaats bij de eer ste drie. In maart van dit jaar nam Barents ook al deel aan kwalificatiewed strijden voor het Nederlands kampioen schap. De Venraynaar eindigde toen op de derde plaats wat voldoende was om zich te plaatsen voor het NK dat in mei 2001 gehouden wordt. Komende zondag hoopt Barents deze prestatie minimaal te evenaren. "Alhoewel ik natuurlijk ga proberen te winnen. Maar ik tref zondag bijna allemaal andere tegenstanders dan dë vorige keer. Dus het is moeilijk in te schatten. Maar ik ga opnieuw voor een plaats in de top drie," Janny Barents komt uit in de klasse tot tachtig kilo. Ook dit jaar is er om de eer gestreden in de jaarlijkse terugkerende Indoor Dorpencompetie tennis, waarbij gezel ligheid en verbroedering in een hoog vaandel staan. Er worden combinatie's gekoppeld zowel mix als dubbels. En in elke poule spelers uit verschillende dorpen samen gesteld worden. Er zijn in totaal 12 pou les onderverdeeld in 2 dagdelen De totaalwinnaars van de eerste 6 poules zijn als volgt: le plaats Harrie de Mulder Merselo 2e plaats Geert Litjens Leunen 3e plaats Pieter Laniers Leunen De totaalwinnaars van de tweede 6 poules le plaats Hay Vullings Leunen 2e plaats Ruud Vermeer Amerika 3e plaats Jan Jaspers Ysselsteyn. Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof' 6 Venray

Peel en Maas | 2000 | | pagina 23