Podiumplaatsen voor drie leden Tong-Il ObeMMI :(ÏBSV duidelijk de meerdere van DIS Ysselsteyn wint uim van Melderslo Lake Valley 1- ZVSV 2: 5-4 Holthees slacht Kronenberg af ZYCBJ Beringe wint in met 7-8 H «JEST» ATB- vereniging Mudhunters Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Klavertje Vier Darten de Piëlhaas Darten DC Halfweg Atletiek Vereniging Venray-Regio I.S.B.V. Venray e.o. SV Ysselsteyn Schietvereniging De Roos SVV Veteranen HSV 't Alvertje r IEDERE 2e JAS VOOR.,. OUDE MARKT 28 - VENLO EL EN MAAS donderdag 16 november 2000 - Pagina 21 ««t nedi gsh: at k /ief 'crschil moet (of mag) er zijn was team jmiddag in Hout-Blerick een begrij- jjk aanwezig gezegde. De veel eeglijker titelkandidaat opende flit- den steeds was hunner aanspeelbaar, inde beginfase liet een HBS V-er en de, lage schuiver los en vanuit hun -out klonk al een juichkreet: 'mooi UO ipunt'. Keeper Ruud de Mulder ging echter irekt naar de hoek en redde. De druk if aanwezig maar toch kreeg DIS in waalfde minuut een fraaie kans op verrassende 0-1 via Ruud Coppus, jas! HBSV voerde het tempo nog :rop en dook herhaaldelijk voor het j-doel op. Intussen keek Arjan isen nog heel even voor serieus aar aan de andere kant te zorgen maar in de 31e minuut viel dan toch de voorspelbare 1-0 toen bij een ogen schijnlijk ongevaarlijke situatie de DIS- keeper verrast werd door Stefan Raedts die in de 40e minuut ook de 2-0 in de rebound aantekende en toen enkele minuten later Ugur Boba met een snoei harde pegel 3-0 scoorde leek een hoge score na rust aanwezig. Toch kon DIS vooralsnog na de rust tot de 75e minuut goed partij geven en kreeg zelfs een prima kans, vrij voorde HBSV-sluitpost. Even schakelde de thuisclub een tandje bij en uit een schitterende kopstoot werd het in de 82e minuut 4-0. Het pleit voor het niet opgevende DIS dat Peter Verlinden in de 85e minuut succesvol uithaalde en de score een eervoller karakter kon geven.. 'sselsteyn heeft de wedstrijd tegen laag geklasseerde Melderslo met ne cijfers gewonnen, maar de uitslag wel geflatteerd. Ysselsteyn begon voortvarend en het startte sterk en eerste kwartier was Ysselsteyn «machtig en het kreeg enkele riante gelijkheden de score te openen, maar Iderslo hield in de beginfase het doel oon en na het openingsoffensief leek elsteyn ietwat gas terug te nemen en )QI] iiin deze fase kreeg Ysselsteyn wat tr ruimte en na 25 min. werd de score ir Ysselsteyn geopend door Frank irts, die een prachtige aanval evenzo ui afrondde en Ysselsteyn verdiend 1-0 zette. Na dit doelpunt zakte elsteyn narmate de wedstrijd vorder- sieeds verder weg en dit duurde tot in de tweede helft en de gelijkmaker gedurende deze fase regelmatig in de en met een beetje tegenslag had ielsteyn deze middag weer aan het tste eind getrokken, maar met enig ^liikwerd in deze fase de nul gehouden en de gretigheid van Melderslo gaf Ysselsteyn naarmate de wedstrijd vor derde voorin meer ruimte en toen Raymond Kuunders 20 minuten voor tijd, uit een prachtig aangeven van Sjoerd Slangen 2-0 scoorde, was de weerstand van Melderslo voor een heel eind gebroken. Na deze 2-0, die op dat moment niet verdiend was, kwam Ysselsteyn geen moment meer in de problemen en Ysselsteyn voetbalde frank en vrij en bouwde de voorsprong in de 81e minuut door Geert v. Dijck jr. en in de 84e minuut door René v. Dijck uit naar 4-0, maar deze 4-0 verbloemd de slechte fase van Ysselsteyn voor een groot gedeelte van de wedstrijd, maar de werklust die, ondanks het slechte voetbal van de laat ste weken, bleef, werd deze middag dan toch eindelijk beloond en hopelijk is dit de afsluiting van een mindere periode en kan men profijt trekken uit de positieve dingen die na zo'n mindere periode naar boven komen. ake Valley startte voortvarend en ZVSV vanaf het beginsignaal op en ten Peeters strafte een foutieve pass »n af. Een blessurebehandeling aan ant van Velden zorgde voor de nodi- ust en haalde Lake Valley uit het Nie, dit zorgde voor de treffer van len. Lang bleef deze stand op het [Staan terwijl er toch aan beide kan- lansen kwamen. Stanley Fillon brak ian door zes minuten voor de rust r* een bekeken schuiver te scoren. 'X ma was het de beurt aan Jeroen Iers die bewees goed in de wedstrijd itten door met een mooie actie voor Ie zorgen en met een assist Geeert issen de 4-1 liet scoren. Na de rust wilde Lake Valley het liefst zo snel mogelijk de score uitbreiden, maar ZVSV scoorde uit de counter 4-2. Het team van ZVSV putte hier uit moed en ging op jacht naar meer, maar keeper Patrick Bergs held Lake Valley op de been. Via een intrap van Frank Zegers kon opnieuw Jeroen Peeters de 5-2 sco ren. Een individuele actie van een ZVSV-speler bracht de stand p 5-3. Door opnieuw een blessurebehandeling van ZVSV duurde de wedstrijd net wat langer dan Lake Valley dacht want in de strijd om de drie punten gaf de scheids rechter nog een vrije trap weg. Deze werd nog benut door ZVSV, maar meteen klonk het laatste fluitsignaal. de winter kun je elke week op een ;re plaats een mooie ATB tocht rij- Iets voor de liefhebber maar zeker voor de recreant. Naast dat tochten '.n en trainen is er binnen onze ver ging veel plaats voor gezelligheid, ellig wat sterke verhalen na een blonder het genot van iets lekkers te iken, Nee bij ons geen "derde helft oon gezellig en dan weer naar huis. doen die MUDHUNTERS zoal? zoeken iedere week een andere geving om te trainen of een tocht te ben zo is het niet snel vervelend, ilhet dan niet verschrikkelijk snel bij ic? Sommige mensen kunnen inder- Igoed doorrijden maar evenzo velen tn meer voor hun ontspanning of ben een andere reden dat ze minder gaan. Alles past bij elkaar omdat ons aan elkaar aanpassen of omdat rainer de training aanpast aan welke sen er zijn. Met andere woorden Cl leen keer uitproberen en oordeel fhoe het gaat. Vooral in de winteer Syi Iveel tochten maakt het niet zo veel hoe snel je gaat. Voor het rijden van ochten moet je wel ongeveer 25-30 in de benen hebben. Het tempo is belangrijk als je het maar uit kunt :n. lanning voor de komende weken 'dag 19 november vertrek 8.00 uur tocht in Helmond 25 of 40 km. 25 november zelf afspreken tin Vierlingsbeek. dag 26 november training onder tleiding van gids Ysselsteijn. rek 9.00 uur. Hierbij maken we een bij Wielerhuis Liessel. Met koffie, vertrekken bijna altijd vanaf zwem- de Sprank. Voor informatie bel je Piet op 0478-589880 of kom ion een keer naar één van de trai nen of tochten. 'elaas waren wij niet in staat om de lagen van de afgelopen weken te liceren. Maar hier volgt dan toch de lag van onze 8e ladderwedstrijd, he met veel enthousiasme en strijd na dgespeeld jl. maandag, jiff 'e uitslag is als volgt: Geel: 1. Ds. mers-Verhaegh 58.33%; 2. Mw. ts-r. Verheyen 57.29%; 3. •Spekhorst-hr. Koopman 54.69%. Vd: 1. Ep. v.d. Linden 61.81%; 2. Ds. assens-Wijnhoven 591.72%; 3. Hr !arde-v.d. Windt 54.17%. Groen: 1. v.d. Voorn-hr. Bolwerk en ds. ,e| «e-Worst 57.81%; 3. Mw. Wners-hr. Claessens 57.29%. De uitslag van de derde zitting van de eerste ronde om het clubkampioen- schap. Geel: IEp. v.d Slik 57.40%; 2. Ds. Nollen-Poels 54.69%; 3. Mw. Jeurissen-dhr. den Brok 52.08%. Rood: gedeeld le: ep Elbers/hr. v.d. Beele- Schoonbeek 54.17%; gedeeld 2e ep Wientjes/ds. Keijsers-Peeters 52.50%; 3. Ep. Vierhout 50.42%. Groen: 1. Ep. de Backer 69.44%; 2. Hr. Arts-mw. Schoonbeek 59.03%; 3. Ds. Penninx- Verhoeven 52.08%. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij Wim Manders, voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secr., tel. 0478-550375. Afgelopen donderdag was er een vrije speelavond. De ladder is gesloten en iedereen was erg benieuwd in welke groep ze terecht gekomen waren. Vanavond spelen we dus onze eerste com. Prom. Degr.-wedstrijd; de eerste van 6 avonden. Daarna is dus pas in 2001 weer een nieuwe com. Prom. Degr.-ronde weer 6x dus. Er zijn dus nog genoeg kansen voor iedereen om zich te plaatsen voor de clubkampioen schappen die eind maart beginnen. De uitslagen van de vrije speelavond waren: Geel: 1. Hr Verheijen-Versleijen 64,06%; 2. Ep. Claessens 63.54%; 3. Ds. Bistervels-v. Meijel 61.46%. Groen: 1. Ds. V. Ham-Korsmit 63.02%; 2. Hr. Faas-Linders 60.93%; 3. Ds. v.d. Boom- v. Glabbeek 53.65%. Blauw: 1. Ds. Faas-Gerven 57.81%; 2. Hr. Canly- Cornelissen 54.17%; 3. Ds.Cuppen- Jenniskens 52.08%. Zaterdag 18 nov. wordt in café De Piëlhaas weer het whiskydarten gehou den. Iedereen die hier aan wil deelne men kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dil kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het dar ten is om uiterlijk 20.30 uur. Op zaterdag 18 nov. is weer ons maandelijks darttoernooi waar iedereen aan mee kan doen. Aanvang om 20.30 uur. U kunt zich opgeven voor 20.15 uur bij café Halfweg. Voor informatie: 0478-581510. Kronenberg-Holthees 1-4 Beide teams starten erg fel en moes ten elkaar eerst aftasten hoe ze spelen. Er werden dan ook veel overtredingen gemaakt en weinig kansen gecreëerd. In de vierde minuut had Jelle van Tilburg met een halve omhaal het eerste kansje, maar de bal gaat voorlangs. In de tiende minuut wordt Jos Pingen bijna verrast door een vrije trap die door iedereen gemist wordt. In de 17e minuut begint Jelle van Tilburg aan een solo die hij afrond met een snoeihard schot dat recht in de handen van de keeper beland. In de 18e minuut brengt een vrije trap van Kronenberg gevaar als de bal plotseling voor de voeten van een Kronenbergaanvaller valt, die van vijf meter kan inschieten. Jos Pingen redt wonderbaarlijk. De wedstrijd raakt in een mindere fase met wel veel strijd maar slecht voetbal. Het laatste kwartier heeft Holthees een heel sterke fase. In de 33e minuut weet Sjaak Janssen een voorzet niet op waarde te schatten en raakt de bal maar half. Twee minuten later raakt een afstandsschot van Coen Weijenberg de lat en een vrije trap van Jos v.d. Winkel wordt door de keeper tot corner verwerkt. In de 44e minuut laat Holthees zich verrassen als uit een counter de rechtsbuiten vrij kan uitha len, maar Jos Pingen tikt de bal over het doel. Na de thee is het Holthees dat de toon zet. In de 50e minuut zet Holthees een mooie aanval op via Coen en Jelle. Coen zet Loek Zegers vrij om te schieten. Van de 16-meter schiet hij in de linkerbene denhoek: 0-1. In de 62e minuut wordt Jelle van Tilburg diep gestuurd maar van de rechterkant schuift hij de bal voor langs. In de 64e minuut onderschep Rob Poels de bal op het middenveld en met een schot van 35 meter schiet hij over de ver uit het doel staande Kronenbergkeeper (0-2). Drie minuten later is het al weer 102 als een voorzet van Kronenberg door veel mensen gemist wordt en Jeroen Dings de bal voor zijn voeten krijgt en dit beheerst afrond (1-2). Holthees was even de kluts kwijt en kon van geluk spreken dat Kronenberg niet langszij kwam na twee dotten van kansen. In de 78e minuut zet Loek Zeger Jelle van Tilburg vrij voor de keeper maar de keeper redt met zijn voet. Helaas voor de tegenstander kwam de bal tegen een teruglopende speler, waardoor de bal in het doel kaatst: 1-3. Hiermee was de wedstrijd gelopen. Holthees komt zelfs nog op 1-4 als Jelle van Tilburg binnen de 16-meter gehaakt wordt. Jelle benut de penalty in de 88e minuut zelf. De spanning aan kop van de tweede klasse A is groot want de verschillen zijn uitermate klein. Naast het Tegelse Inter'80 bestaat de top vijf uit Venrayse teams: ZVV Leunen, ZVCBJ, Trepke/Venray 2 en HVC/AIustema 3. ZVCBJ blijft kop loper ZVV Leunen op de hielen zitten door de 7-8 uitzege bij ZVV Beringe. ZVV Leunen herstelde zich maandag, door de 6-4 derbywinst op Trepke/Venray 2, van de 1-2 neder laag drie dagen eerder tegen Beringe. Drukshop pakte een punt in het degradatieduel tegen Baarlo: 3-3. De Bonte Koe/Zeef Safe verloor nipt (3-2) bij Gastronoom 2. ZVV Leunen-ZVV Beringe 1-2. Koploper ZVV Leunen had vrijdag een 'off-day'. Zo verklaarde coach Wilbert Holtackers de eerste thuisneder laag van het seizoen. Desondanks hand haafde de debutant in de tweede klasse A zich aan kop. De bezoekers uit Beringe namen al na twee minuten een 0-1 voorsprong. Na de gelijkmaker in de elfde minuut van Eddy Litjens (1-1) nam Beringe vijf minuten voor rust opnieuw de leiding: 1-2. In de tweede helft slaagde ZVV Leunen er niet meer in de achterstand ongedaan te maken. Baarlo-Drukshop 3-3. Drukshop hield aan het staartduel tegen Baarlo een punt over. De Venrayse hekkensluiter behaalde daarmee zijn tweede competitiepunt maar wacht nog steeds op de eerste zege. Door de absen tie van een groot aantal spelers haalde coach Cor Creemers de twee oudgedien den Ben Beerkens en Marcel Verhaegen weer van stal. Desondanks keek Drukshop na een kwartier al tegen een 2-0 achterstand aan. Ron van der Zanden verkleinde in de zestiende minuut de achterstand tot 2-1. Overigens was de arbiter de Venraynaren niet goed gezind. Zo zag hij een duidelijke handsbal van de Baarlose keeper over het hoofd en liet hij teveel toe. "Daardoor waren wij meer tegen de scheidsrechter aan het voetbal len", zei coach Creemers. Door twee snelle treffers van Patrick Janssen wist Drukshop binnen vijf minuten na rust een 2-3 voorsprong te nemen. Het Venrayse team had nog verder afstand kunnen nemen maar had de pech dat een schot van Ron van der Zanden op de paal belandde. Enkele minuten voor tijd kostte een 'flutgoal' Drukshop alsnog de broodnodige overwinning: 3-3. De KNVB heeft Drukshop mild gestraft nadat de club zich had afgemeld voor het uitduel tegen Wittenhorst. Drukshop kwam er met een boete van 150 giilden vanaf. Er werden géén winstpunten in mindering gebracht. Gastronoom 2-De Bonte Koe/Zeef Safe 3-2. In een te harde wedstrijd moest De Bonte Koe het onderspit delven tegen Gastronoom 2 (3-2). Voor aanvang deel den beide ploegen een positie inderin de middenmoot met ieder zeven punten. In de sporthal van Neer nam de thuisclub zaterdagavond een 1-0 voorsprong. Door een treffer van verdediger Theo Swinkels kwam De Bonte Koe/Zeef Safe langszij: 1-1. Gastronoom 2 ging toch met een 2-1 voorsprong de rust in. De scheidsrechter trad vooral na de pauze onvoldoende op tegen de vele overtredingen van spelers van de thuis ploeg. Toch wist De Bonte Koe negen minuten voor tijd opnieuw op gelijke hoogte te komen door een doelpunt van Rob Hermans: 2-2. Enkele minuten later trok Gastronoom 2 de winst naar zich toe: 3-2. De Bonte Koe slaagde er in de slotfase niet meer in het verdiende punt mee naar Venray te nemen. ZVV Beringe-ZVCBJ 7-8. Boca Juniors, dat zonder de gebles seerde Pascal Kusters aantrad, werd maandag tegen Beringe pas na vijf minuten wakker. Toen keek het Venrayse team al tegen een 2-0 achters tand aan. Door treffers van Hafid Mekran, Bayram Durgun en Sjon Croes boog ZVCBJ de achterstand om in een 2-3 voorsprong. In dit doelpuntrijke duel nam Beringe weer de leiding: 4-3. Hafid Mekran scoorde 4-4 maar de thuisclub ging toch met een 5-4 voor sprong de rust in. Na de hervatting zetten Bayram Durgun en Sjon Croes het Venrayse team op een 5-6 voorsprong. Maar opnieuw kwam ZVV Beringe sterk terug en nam voor de vierde keer de lei ding: 7-6. Drie minuten voor het einde bracht uitblinker Hafid Mekran met zijn derde treffer de stand weer in even wicht: 7-7. Deze uitslag zou ook terecht zijn geweest in dit gelijkopgaande doel- puntenfestival. Maar de thriller liep voor Boca Juniors het beste af. Want in de allerlaatste minuut kogelde Sjon Croes 7-8 binnen. De matchwinnaar scoorde maar liefst drie keer uit een vrije trap. ZVCB blijft koploper ZVV Leunen op één punt volgen. Trainingen: De trainingen in het winterseizoen zijn als volgt: Dinsdag: 18.30-19.30 Raayland locatie zuid D-jun en le jaars C-jun.; 19.30- 20.30 Raayland college zuid AB jun. En 2ejrs. C jun.: 19.00-20.15 atletiekbaan ABCD jun. specifiek lopen. Donderdag: 18.00-19.15 atletiekbaan Cd-jun.; 19.15-20.30 atletiekbaan AB- jun.; 18.30-19.30 atletiekbaan pup.; 19.00-20.00 Raaylandcollege oost NSG- atleten. Zaterdag: 10.30-11.30 atletiekbaan pup- Senioren: volgens schema's trainers. De kunststof atletiekbaan is gelegen aan de Sportlaan 1, sportpark de Wieën Informatie: Ledenadministratie: 0478- 582842. atletiekraad: 588217 of bij de trainers. Mededelingen: Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in de Berg/hoek Veltumse Kleffen, geopend van 09.00 tot 14.00 uur. Toezicht: 18 nov.:Peter Gijsen en Theo Aben; 25 nov.: Aziz Assakkali en Henri Bethlehem; 2 dec.: Louis Beurskene en Herman Bexkens. EHOB-eursus Op 6 nov. is de EHBO-cursus wegens ziekte van de docent niet doorgegaan. De cursus is nu op 11 dec. a.s. om 20.30 uur. Deelname is voor alle trainers en leden van de vereniging. Mededeling: De junioren die zich hebben aangemeld voor de Molevencross van a.s. zondag dienen uiterlijk om 11.15 uur aanwezig te zijn in het clubgebouw op de baan. Van hieruit zal om 11.20 uur vertrokken worden naar Stiphout. Het reisgeld is vastgesteld op ƒ4,-, dit te voldoen bij vertrek. Aanvang van de wedstrijd voor jongens jun. D zal zijn om 12.30 uur. De cross zal worden gehouden in natuurge bied nabij sportpark 't Molenven aan de Gerwenseweg in Stiphout. Het vervoer zal in onderling overleg worden gere geld. Uitslag Leukermeerloop Zilver en brons voor jeugd Afgelopen weekend werd in Well de Leukermeerloop afgewerkt. Hierbij werden door de atleten van AV Venray- regio de volgende resultaten behaald: meisjes pup. A: Mayke Receveur 1000 m 4.56 min (22e); Birgit v. Merkenstein 4.57 min (23e); Laura Verbeek 5.11 min (31e). Jongens pup. A: Sten de Mulder 1000 m 4.44 min (18e). Jongens jun. D: Robin v. Diesbergen 1800 m 8.19 min (7e); Stan v. Merkenstein 9.28 min (13e); Sander Verstegen 9.38 min (14e). Meisjes jun. C: Ineke Hoex 1800 m 8.22 min (2e); Carcia Stegen 8.37 min. (3e). PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Zondag 12 november zijn onze tafel tennissers naar het ranglijsttoernooi in Weert geweest. Naast de prijs voor de best deelnemende vereniging!! waren er ook enkele persoonlijke successen te weten Ankie Muijsers 5e klasse: 3e prijs Marie-Louise Theeuwen en Leo Reintjes behaalden beide een medaille in de verliezersronden. Buiten deze prijzen was er ook nog een prijs wegge legd voor Erica v. Well. Zij had bij de NEBAS de beste resultaten behaald in de ranglijsltoernooien in het seizoen '1999 - 2000'. Zij ontving hiervoor, in de 5e klasse, een prachtige persoonlijke beker. Tevens behaalde zij door haar resultaten een fantastische wisselbeker. Vier leden van taekwondo vereniging Tong-Il hebben deelgenomen aan het jaarlijkse goed bezette nationale Chon- ji-Kwan toernooi in Uden. Drie keer mocht hier een lid van Tong-Il het podium betreden. Martijn Merken behaalde bij de junioren tot 68 kg een hele mooie eerste plaats, Paul Nijssen behaalde een tweede plaats bij de senioren tot 54 kg en Dennis Saamena behaalde een derde plaats bij de junioren tot 59 kg. Maar liefst 500 km verder naar het oosten hebben twee andere leden deel genomen aan de internationale Sachsen- Anhalt-Cup nabij Magdeburg. Ferry Greevink wist na een overwinning op de vice-wereldkampioenschappen uit Duitsland in de voorrondes ook de finale succesvol af te sluiten en behaalde dus een uitstekende eerste plaats bij de seni oren boven 84 kg. Emiel v.d Burgt verloor, mede door partijdig scheidsrechteren, zijn halve De prijswinnaars van het Chon-Ji- Kwan toernooi. finale maar behaalde toch een welver diende derde plaats. Hoge verwachtingen hebben zij momenteel ook van Yassir Idrissi die komende week deelneemt aan de WK Junioren in Ierland. Ze hopen dat Yassir onder begeleiding van trainer en tevens coach van het Nederlands Juniorenteam Rob Greevink. maximaal kan presente ren en dit WK succesvol kan voltooien. Jeugd Uitslagen: Quick B. B1 -Ysselsteyn B1 2-2 Meerlo C1 - Ysselsteyn Cl 3-0 RKDSOC1-Ysselsteyn C2 11-1 Ysselsteyn Dl-Leunen Dl 3-7 Meterik E1 -Ysselsteyn El 7-4 Ysselsteyn E2-Resia E2 11-1 Heeelsom E2-Ysselsteyn E3 9-0 Ysselsteyn E4-SSS E2 1-4 Ysselsteyn FI-Heijen F1 8-0 Wittenhorst F5-Ysselsteyn F2 0-1 Wanssum F2-Ysselsteyn F4 2-0 Programma zaterdag 18 nov.: Ysselsteyn B I-VVV B2 a. 14.30 Ysselsteyn Cl-Sw. Bovs Cl a. 13.30 HRC D1 -Ysselsteyn D1 v. 11.00 Ysselsteyn El-Venray E4 a. 11.15 Venray E7-Ysselsteyn E2 v. 08.15 Ysselsteyn E3-SSS El a. 09.30 Meerlo E2-Ysselsteyn E4 v, 08.45 Volharding F1 -Ysselsteyn F1 v. 09.15 Ysselsteyn F2-Merselo F1 a. 09.30 SVEB F2-Ysselsteyn F3 v. 09.15 Ysselsteyn F4-Volharding F5 a. 1115 Senioren Uitslagen: Ysselsteyn-Melderslo 4-0 Montagnards 2-YsseIsteyn 2 0-4 Volharding 4-Ysselsteyn 3 2-0 Ysselsteyn 5-Volharding 7 1-1 Leunen 5-Ysselsteyn 6 5-0 Programma zondag 19 nov.: Montagnards-Ysselsteyn 14.30 Ysselsteyn 2-Venray 5 13.00 Ysselsteyn 3-SSS 4' 13.00 Milsbeek 5-Ysselsteyn 5 10.00 Ysselsteyn 6-EWC 5 10.30 Veteranen Uitslag: Ysselsteyn-SSS 2-2 Programma zaterdag 18 nov.: Merselo-Ysselsteyn a. 15.30 v. 14.30 spelers 17 t/m 9 Programma zaterdag 25 nov.: Walsberg-Ysselsteyn Korfbal Junioren: Programma: MKV 1-asp. 1 a. 10.00 Erica 1-asp. 2 a. 15.00 Welpen 1-DES 2 a. 14..20 DIS 1-welpen 1 a. 14.40 Welpen 2-DES 1 a. 15.30 DES 6-welpen 2 a. 16.30 Merselo 1-welpen 5 a. 14.00 Welpen 5-DES 5 a. 14.40 Oranje Wit 2-welpen 6 a. 15.30 Welpen 6-DIS 3 a. 16.10 Zaterdag 25 nov. hebben sen. 2 zaal wacht in de Wetteling a. 09.45 tot 14.00. Tassen en ballen liggen in het scheids- rechterslokaal. Uitslagen: Horst 2-Leunen 1 823-803 Beste schutter: H. Hermans 278. Leunen 2-Belfeld 3 781-791 Beste schutter: J. v. Soest 265. Velden 2-Leunen 3 476-747 Beste schutter: A. Martens 251 Uitslag: SV V-Hol thees 5-1 Programma zaterdag 18 nov: SSS-SVV v. 14.30 vanaf café de Evenaar Alle spelers die kunnen worden ver wacht. Afmeldingen uiterlijk donderdagavond bij E. v. Mill, tel. 582346. Uitslagen: Zo. 12 nov. Winterkoning 2; 1. Toon Sanders 2. Henk Cox 3. Twari Verhaegh 4. Peter Cuppen 5. Wil Schwachofer. Programma: Zo. 19 nov. Winterkoning 3. Leden die "Het Visblad" van de NWS ontvangen en dit niet meer willen ontvangen in 2001, dienen dit voor 1 dec. A.s. door te geven bij de secr. Leden die "Het Visblad" graag willen ontvangen kun nen dit ook door geven tot 1 dec. A.s. Het blad kost fl. 16,— per jaar. Voor dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38.Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen. tel. 0478-587606. ERE TWEEDE JAS (IN DEZELFDE PRIJSKLASSE) VOOR Wij moeten verhuizen vanwege de nieuwe Maasboulevard, daarom moet onze winkel leeg PERFECTE SERVICE EN GARANTIE, 00K VOOR REPARATIES Openingstijden: Ma.: 13.30-18.00 Di./wo./vr10.00-18.00 uur Do.: 10.00-21.00 uur »Za.: 9.00-17.00 uur 'T LEDERHUIS, OUDE MARKT 28, VENLO TELEFOON 077-3511184

Peel en Maas | 2000 | | pagina 21