I Danstoernooi Peeldancers Red Stars Sft&it- *VenefUyinyA*Uetav4 EVV De Huisvriend Katholiek Vrouwen Gilde LVB Oostrum afd. Jeugd en Jongerenwerk K.B.O. Schutterij 't Zandakker Jumpers '76 Katholieke Vrouwen Vereniging Bowlen Jeugdnatuur wacht Biljarten Adelbert- vereniging Venray C.D.A. Kaartconcours Den Hoender gir ;EL EN MAAS donderdag 16 november 2000 - Pagina 13 )e Peeldancers in Ysselsteyn orga nen voor het vijfde achtereenvol- de jaar een eigen danstoernooi en op zondag 26 november in zaal ilanzia in Ysselsteyn van 10.00 tot 8.00 uur.Hiervoor worden onge- 60 dansverenigingen aangeschre- (ansverenging de Peeldancers is ont- n uil de dansmarietjes van de cama- Destijds werd er alleen gedanst met laval en men vond het zonde dat veel en energie gestoken werd in het :nen om dan de dans maar een paar rop te voeren. Men heeft toen in 2 besloten om een eigen vereniging Ie richten en op toernooien te gaan sen. De dansvereniging telt momen teel 34 leden, niet alleen uit Ysselsteyn maar ook uit Rips en Venray. en bestaat uit vier groepen: Dancing Stars met garde dans (jeugdklasse). Happy Stars met garde dans (juniorenklasse); Lucky Stars met showdans (juniorenklasse) en Little Stars met showdans (minioren- klasse). Verder heeft de vereniging nog vier solisten: Loesje Poels, 10 jaar, solo 2e divisie junioren; Marleen Alders, 10 jaar, solo le divisie junioren; Ramona Poels. 19 jaar, solo le divisie hoofdklas se; Peggy Mennen. 22 jaar, solo le divi sie hoofdklasse. Zij worden apart getraind, een uur in de week. Verder oefenen ze zelf thuis met een bandje. Voor de jongere solisten is het moeilijk om de hele dans te onthouden. Het vergt dan ook ontzettend veel oefening. ttslag onderlinge wedstrijd: kleurka- fe: kl. 1 VZR: 1. P. Vloei 368 p.; KI. W. Smeets 368 p.; VMR 2. G. sen 367 p.; VMR 3. W. Smeets; 1. G. Goumans 367 p.; PMR 1. G. sen 370 p.: Satinet 12. M. Eikmans 2: VZR 1. J. Nabuurs 183 p; VMR imeets 1187 p.: VMR 2. G. Janssen p.. PZR G. Goumans 1. 185 p.; PZR Goumans 183 p.: PMR 1. H. Inders 185 p.; Satinet 1. M. Eikmans P- .3: VZR l .J. Verbakei 91 p.; VMR Janssen 92 p.; PZR IJ. Verkoeijen •PZR 2. G. Goumans 91 p.: PMR I. Versieegen 92 p.; satinet: 1. J. oeijen 92 p. toten: kl. 1: J. Dechnar le F2 en le KI. 2: J. Dechnar le 177 p.: kl. 3: J. bnar le F2 90 p. en 13 F3 92 p. iilluurvoeels: kl. 2: G1 F. Herens Ie p,:G2 J. v. Bakel le 187 p. Kl. 3: I,Jacobs le 92 p.; G1 G. Goumans 91 p.: G2 F. Herens le 91 p.; riden: J. v. Bakel le 91 p. rote parkieten: kl. 3: M. Hermans le ipioenen: Kleurkanaries: Wim «ts 92 p.; exoten: Joep Dechnar 92 Muurvogels; Sjaak Jacobs 92 p.: tparkieten: Maarten Hermans 90 p. Snnaar bondsschild: Sjaak Jacobs ^-'ïen goudvink van 92 p. ©kampioen met 7 beste vogels: iSmeets met 642 p. B Arts Memorial Trofee: Sjaak bs met en goudvink van 92 p. pde intern. Vogelshow te Gennep talde Gerrit Janssen tweemaal een re prijs n de kl. VMR en in de klasse 3 iet behaalde Rien Eikmans een eer prijs lelzijn versus welvaart e ledenavond van deze maand gaat het jaarthema van het KVG. Een na dat ons allen aangaat. Want wij len ons meer mens, door meer Wel ti Of eist de welvaart zoveel van dat we een aantal wezenlijke zaken meer toekomen? Hebben wij nog om te genieten? Sommige mensen den ziek dor steeds hogere eisen die den gesteld om de welvaart te berei- of te behouden. Hoe kunnen we vaart en welzijn in evenwicht hou- Dhr. v. Nispen. als psychiater taaam in de PAAZ (Psychiatrische leling Algemeen Ziekenhuis) in jo. zal deze avond met ons kek gaan over deze vragen. Uit eer- H I bijeen komsten weten we dat hij een end spreker is en een geheel eigen H 5 heet op het welzijn van mensen. e avond wordt gehouden in de U sk, Brukske 1 in Venray op donder- 23 november en begint om 19.45 ijs 50/ 50/ 50.- 50/ 50.- 50/ 50/ 50/ 50/ 50- 50/ 50/ 50/ 50/ 50/ 50/ Jen ganzenbordspel vol verrassingen! "m: donderdag 30 november 2000; "si Gemeenschapshuis Oostrum; vang: 20.00 uur. Enkele bestuursle- hebben zich enthousiast ingezet om *m en opdrachten te bedenken bij &lf ontworpen ganzenbord. Dit kan alle aanwezigen gespeeld worden, deze vragen/opdrachten zijn prijs- 'e verdienen. Wij vragen hiervoor leden een gekocht, zelf gemaakt, gebakken of zelf geknutseld Mutje mee te brengen. Er mag niet aan uitgegeven worden dan tussen Ven f 7,50. Wij verzoeken u het Butje zo in te pakken dal aan de bui- aut niet zichtbaar is wat de inhoud to wordt gegarandeerd een gezelli- pntspannende avond vol verrassin- Kom, en speel het spel mee. Rode Kruis Venray Op zaterdag 18 nov. is het dan einde lijk zover. Het is Vriendjes- en vriendin- netjestijd. Iedereen die belangstelling heelt in het Jeugd- en jongerenwerk van het Rode Kruis is tussen 08.00 en 16.00 uur welkom om mee te doen. Tevens zijn mensen die interesse hebben om de jongeren te begeleiden hartelijk wel kom. Wij beginnen vanaf 15.00 uur. Zorg voor bij het weer passende kleding en schoeisel. De dag is om 20.00 uur ten einde. Wij zorgen voor eten en drinken. Kom allemaal naaf de Clockert, Bergweg 4, tel. 583698, Op maandag 20 november gaan we oefenen met slachtoffers verzorgen. Deze avond is van 19.00-21.30 uur. Ook de nieuwe leden zijn van harte wel kom. Op deze avond trekken we tevens briefjes voor de surpriseavond op 18 dec. Dit is een onderdeel van onze feest avond. Noteer alvast 11 dec. in jullie agen da's, dit is een extra avond i.v.m. het wegbrengen van de op 4 dec. gemaakte kerststukjes. Gezellig koffie drinken Dag van de ouderen Iedere zondag tussen 10.45-12.30 uur gezellig koffiedrinken met leeftijdgeno ten in de Kemphaan aan het Kennedyplein. U hoeft geen lid van de vereniging te zijn. Themabijeenkomst brandwonden KBO en ANBO organiseren een thema middag over de behandeling van brand wonden op 21 nov. om 14.00 uur in de Kemphaan. Najaars ledenvergadering De najaars ledenvergadering wordt gehouden op woensdag 22 nov. om 14.00 uur in de Kemphaan. Wij ver wachten dat vele van onze leden daar te mogen begroeten. De agenda hebt u met de Schakel ontvangen. Degenen die geen vervoer hebben kunnen dit melden bij J. Fiers, tel. 0478-582430. Vervoer wordt dan geregeld. Kerstbijeenkomst Intratuin Op 30 nov. wordt er een kerstbijeen komst gehouden bij Intratuin aan de Langstraat, aanvang 09.30 uur. Koffie met iels lekkers wordt u gratis aangebo den door Intratuin. De entree is gratis. Ook niet-leden kunnen aan de bijeen komsten deelnemen. Opgeven voor 23 nov. bij mw. v.d. Voort, tel. 588691 Iedere woensdagavond is er de win tercompetitie in het Trumpke vanaf 20.00 uur. a.s. Zondag 19 nov.; deelname aan de intocht van St. Nicolaas in Venray. Alle schutters worden verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn in de Dr. Poelsstraat alwaar de optocht begint. Maandag 20 nov.: laatste algemene ledenvergadering in het gildegebouw de Old Timer, aanvang 20.00 uur. Hebt u belangstelling in een bestuurs functie, vul dan het formulier in wat de leden hebben ontvangen tijdens de laat ste ledenvergadering. Het inleveren kan tot aanvang van de ledenvergadering van 20 nov. Bekijk of uw uniform of uitrusting in orde is. Is dal niet het geval, da met dat gemeld worden op de ledenvergadering van 20 nov. Iedere zondagmorgen wordt er bij droog weer geoefend op de Schuttersweide. de aanvang is om 10.30 uur. Op zaterdag 16 dec. wordt de kerststal door leden van de Schutterij weer opge bouwd in Venray. Junioren 2 aringend op zoek naar coach Tot op heden is het ons niet gelukt een coach voor junioren 2 te vinden. Met enig kunst en vliegwerk(en de nodige frustraties) speelt dit team nu zijn wed- strijden(tot nu toe hebben ze op een wedstrijd na alles gewonnen) We zijn daarom dringend op zoek naar een coach. Laat dit team niet in de kou staan. Voor de 2e helft van de competitie willen we graag een 2e aspiranten team inschrijven. De voorwaarde is wel dat er voor dat team begeleiding is bij de wed strijden. Welke ouder(s) of wie van de leden wil dit op zich nemen? Informatie bij Kees Spitters tel 550906 Shooting Shirtjes maken nieuwe kleding compleet Het afgelopen weekend hebben de teams voor het eerst in de complete nieuwe kleding gespeeld. We hebben er lang op moeten wachten maar het resul taat mag er zijn. Deze kleding is een prima visitekaartje van Jumpers'76 naar onze sponsors. Bij het komende, drukke, thuisweekend is het resultaat voor ieder een te bewonderen/Coaches: maak per wedstrijd(uit of thuis) iemand verant woordelijk voor de teamtas. Laat deze persoon de tas ophalen, de kleding uit delen. na afloop de kleding tellen en de tas terugbrengen. Mede hierdoor kun nen we de komende jaren veel plezier beleven aan deze kleding. Leden draag deze kleding maar draag ook de verant woording voor een goed beheer van deze spullen. Inleveren oude kleding: vrijdag op de training. Dames en heren recreanten: Zowel de dames als heren recreanten kunnen op dinsdagavond van 21.00 tot 22.30 in het Brukske trainen. Verdere informatie in de brief die we deze week aan alle betrokkenen zullen versturen Holland Basketbal Week. Verschillende leden en ouders vroegen al informatie over de Holland basketball week. Van 22 december t/m 30 decem ber 2000 zal dit traditioneel evenement weer in Rotterdam Ahoy worden gehou den. Vermoedelijk gaan we met Jumpers'76 naar de halve finale op 29 december(wedstrijden om 19.00 en 21.15) Verder informatie volgt. - Uitslagen 10.11 en 12 november Mini's 1-Deurne Pioneers 50-41 Erp'70-Mini's 2 0-46 EBCG-Meisj asp 63 - 10. Akros-Benjamins 18-32 Black Eagles3-Heren 2 67-52 Heeze-Jong jun 2 38 - 51 Heeze-Jong asp. 59 - 54 E-Mail adressen: Wil je het programma iedere week thuis ontvangen geef dan je e-mail adres door aan cspitters@het- net.nl of louis.leenders@home.nl Oud papier Wie wil er, tegen vergoeding, oud papier ophalen? Iedere eerste vrijdag (13.30 tot 15.30) en iedere derde zaterdag (10.00 tol 13.00) van de maand halen we oud papier op. We zijn hier twee tot drie uur mee bezig. Hiervoor krijg je 25,—, per keer Ben je 16 jaar of ouder en heb je interesse neem dan contact op met Kees Spitters tel 550906 Programma 17 en 18 nov.: Vrijdag 17 november Thuis 19.00 Jong. Junioren 1-Vido. Fluiten Kees Spitters en Mare v. Berlo Tafel: Jennifer Bessems en Angeligue v.d. Hoogenhof. Door deze wedstrijd trainen de meisjes junioren van 17.30 tot 19.00. Zaterdag 18 nov.: Uit 13.00 Wizards Helmond-Mini's 1 Zaalwacht Kees Spitters Will Wijnhoven Let op Benjamins, mini's 2 en kadetten zijn nieuwe tijden!! Thuis 16.30 Meisjes Aspiranten-PSV Almonte Fluiten: Loek Claessens en Mirko Antheunissen Tafel: Maud Claessens en Irene Verbakei. 17.00 Heren 2-EBBC 5 Tafel: Richard Hageman en Jasper Amsing 17.00 Jong Junioren 2-BC. Best Fluiten: Jan Kraus en Howard Gorden sen. Tafel: Bart.v Dijk en Ohran Guliner 17.30 Benjamins-Yellow sox Fluiten Sinpat Kapriloglu en Erwin Hageman Tafel; Ron Eikmans en Luc Wijntjes 18.30 Heren 4-Aalst Waalre 2 Fluiten Balder Lamers Tafel Kevin v. d. Rijdt en Lowieke Jeuken 18.30 Jong asp.-BC.Deurne Pioneers Fluiten Mikke Leenders en Chris Pfeiffer Tafel: Crispijn Ligmont en Nick Dekker 18.30 Mini's 2-Erp'70 Fluiten Stijn Verstraelen en Erik Scheffer Tafel: Stefan Kauffeld en Nelson Hendriks 19.30 Kadetten-BC. Best Fluiten Paul Menheere en Joep Vaessen Tafel: Ronald v. d Ven en Rames Lesire 20.30 Heren 1-BIadel Tafel: Maarten Wijnen, Henk Wijnen en Bram Claessen. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Dinsdag 21 nov. is er een ledenavond. Deze avond kan er van alles geproefd worden en wel Griekse specialiteiten. Deze avond wordt verzorgd door mw. v. Dijck-Clephas. Wel zal er een bijdrage van ƒ5,- worden gevraagd. Men kan zich opgeven voor 18 nov. bij Tonny, tel. 511217. Ook kan men zich nog opgeven voor een excursie naar Rozemarijn op 12 dec. Hier zijn geen kosten aan ver bonden. Heren Red Stars verstevigen kop positie Red Stars verstevigde ruim een week geleden de koppositie in de tweede divi sie door in Wateringen met 10-0 te win nen van Moret-Salamanders 2. Was de eerste ontmoeting nog een zwaarbe vochten 6-4 overwinning, ditmaal lukte alles aan Venrayse zijden en bleven Ronald Bogaard, Patrick Zwiers en Jeroen Renkens allen ongeslagen. Niet alleen de einduitslag was overtuigend, ook de wijze waarop de partijen werden gewonnen. Slechts één partij ging over drie games, de overige wedstrijden wer den in 'straight sets' gewonnen. De start had voor Red Stars niet beter kunnen verlopen. Omdat Bogaard eerder weg moest speelde hij zijn enkelpartijen met slechts een rustpartij ertussen. Zodoende stond het al 5-0 toen Bogaard alleen weer naar Venray terugreed. Patrick en Jeroen klaarden daarna het karwei, waarbij Patrick niet één maar gewoon continu 'toverballen' sloeg. Voor de tegenstanders was er gewoon niets tegen té beginnen. Red Stars staat nu 10 pun ten voor op de nummer twee (Hotak) waartegen komende zaterdag de thuis wedstrijd op het programma staat. Bij een gelijkspel is er in de laatste wed strijd nog maar één puntje nodig, maar zoals het momenteel loopt bij de Venrayse heren zou de competitie tegen Hotak weieens besloten kunnen worden. Dames vechten voor laatste kans Komende zondag om 14.00 uur beginnen de dames van Red Stars aan de wedstrijd tegen DOV uit Heerhugowaard. Deze thuiswedstrijd is wellicht de laatste kans om nog op de zevende plaats te eindigen die recht geeft op een promotie/degradatiewed strijd tegen de nummer twee uit de eer ste divisie. Voor Danielle Poels, Sabina Larmené en Susan Lenssen is een over winning noodzakelijk en liefst een ruime. En dan nog zal veel afhangen van het resultaat van concurrent Flits tegen Fiirst Kantoors. Wint Flits dan zal het doek gevallen zijn, maar verliest de Zwolse formatie dan is de strijd nog open en kan de laatste wedstrijd een week later nog ongemeen spannend worden. Goede resultaten op het A- Ranglijsttoernooi Afgelopen zaterdag werd in Berkel en Rodenrijs het eerste A-Ranglijsttoemooi voor de jeugd gespeeld. Red Stars was met vier spelers aanwezig: Kelly Willems. Robert van den Bosch, Vanja van Pol en Ben Hortulanus, en de resul taten mochten er zijn. Kelly is welis waar nog kadet. maar omdat ze in de jeugdselectie zit mag ze dit jaar al mee doen bij de junioren. Dat deed ze meteen heel goed. In de poule werd ze tweede door alleen van Sigrid van Ulsen te verliezen (in drie games), waarna ze in de hoofdronde meteen Marjolein van Ulsen tegenkwam. Met trage en goed geplaatste topspinballen ("Babyballen" zoals Marjolein klaagde) gaf Kelly haar geen kans en won in twee games. Met dezelfde tactiek won Kelly vervolgens ook van Imke Martens. Kelly werd uit eindelijk vierde nadat ze in drie games van Kapo Yu verloor (de latere winna res) en nipt van Jolanda Waterreus (20- 22 en 19-21). Voor Robert was het zijn eerste A- toernooi dit jaar en niet onverdienstelijk. Hij plaatste zich als tweede voor de hoofdronde, nadat hij Erik Jochems liet ontsnappen. De latere nummer twee van het toernooi kwam tegen Robert goed weg door de derde game met slechts 25- 23 te winnen. Robert verloor zijn eerste vervolgronde meteen van een andere sterke speler, Kasper Witte en eindigde uiteindelijk op een 12e plaats. Niet slecht voor zo'n eerste keer en boven dien biedt het vertoonde spel perspectie ven. Vanja had in de poule weinig te duchten en stoomde overtuigend door naar de halve finale. Daar werd hij gestopt door Pim Mostert om uiteinde lijk wel de derde plaats veilig te stellen. Voor Ben Hortulanus was afgelopen zaterdag het eerste toernooi als kersver se A-speler. Bij de welpen werd een Finalepoule gespeeld en Ben wist drie partijen te winnen, waardoor een 3e plaats zijn deel werd. Prima gedaan van het jonge talentje. Een dag later werd het C-Ranglijsttoernooi gespeeld in Wessem. Hier was Red Stars aanwezig met Danny Verhalle, Richard Larmené, Richard Mulders, Steffan Mulders, Bart Bekkema en Bonnie Aben. Behalve Steffan bereikte iedereen de hoofdronde waarin Danny het verst kwam. Hij reikte tot de kwartfinale. Richard Mulders kwam tot de tweede vervolgronde, ter wijl Richard Larmené, Bart en Bonnie de eerste vervolgronde niet overleefden. Thuiswedstrijden Dames 3-ATTC '77 1 8-2 Heren 2-The Back Hands 1 5-5 Heren 3-Red Stars 5 8-2 Meisjes 1-Bergeyk 2 6-4 Jongens 3-Hotak '68 1 4-6 Uitwedstrijden Sar Keukenvisie 1 -Dames 2 7-3 Moret-Salamanders 2-Heren 1 0-10 Blue Star 1-Heren 4 7-3 Red Stars 3-Heren 5 8-2 DVO 3-Heren 6 2-8 TTC 3-Heren 7 7-3 Panningen 2-Heren 8 7-3 Furst Kantoors 1-Jongens 1 6-4 Tanaka 1-Jongens 2 9-1 Helden '67 1-Jongens 4 8-2 TTC 1-jongens 5 4-6 Blue Star 2 (Js)-Jeugdstarters 2 3-2 Nationale trioleague Afgelopen zondag werd de derde speeldag in de Nationale Trioleague van de N.B.F. afgewerkt. Het Herentrio van Trefil Bouwstaal moest in de Eredivisie naar Julianadorp en deed daar goede zaken. Met 10 van de mogelijke 14 pun ten stegen zij naar de vierde plaats. 2-0 zeges waren er tegen koploper Hans Krens, Warehouse Comp., Van Rhijn, Borchland en Dozy. Musis Reason en C.T.M. Rotterdam waren de enige trio's, die de Venraynaren wisten te bedwin gen. Bokual/Mijling boekte in de Hoofdklasse maar een goed resultaat. In Sittard werd gewonnen van het Uittenbogaardtrio met 2 - 1maar koplo per Over zee 0 - 3) en Six Hairline (0 - 3) bleken te sterk. Bokual zakte daar door van de 2e naar de 6e plaats met een totaal van 13 punten. In de le Klasse bij de Dames speelde Red Arrows een thuiswedstrijd en haalde daar 6 punten binnen. De openingswedstrijd tegen de Chandra Ladies werd met 1-2 verloren, maar het herstel kwam in de volgende twee ontmoetingen. Eerst werd koploper Linders uit Mill met 3 - 0 verslagen en daarna moest SCL Holding er met 2-1 aan geloven. Met 10 punten wordt nu een gedeelde 6e plaats ingenomen. De dames van Restaurant Bowling Venray. uitkomend in de 2e Klasse, togen naar Oosterhout en brachten 2 overwinnin gen mee naar Venray, want tegen Autobedrijf Van Dongen werd het 3 - 0 en tegen Hoeve de Aar 2-1. Het Paulisse-trio stond de Venrayse dames geen puntje toe.Met 15 punten staat R.B.V. nu op de derde plaats met een puntentotaal van 15. De heren van B.T. Logamcu uil de 3e Klasse B brachten 4 puntjes mee uil Mill. ADVI en Val Um bleven tegen het Venrayse trio met 2-1 winnaar, maar tegen koploper Lepoutre werd wel winst geboekt en wel met dezelfde cijfers. Logamcu bezet nu de 4e plaats met 17 punten. Het Mallnitz- trio uit Klasse 3C boekte in Tilburg tweemaal winst. Zowel tegen Jopie's Snackbar als Öe Bareelders werd met 2 - 1 gewonnen, maar de Valkenswaardse Van Gompel Stars pakten de volle winst. Met 21 punten blijft Mallnitz nog bovenaan de ranglijst. Huisleague-uitslagen le Klasse: Sigma's/Rest.Bowl. Venray Drankenhandel Winters 19-9 Taxi-Touring Geerets - Hit Miss 10 - 18 Pinhunters - Karklingel/Magic Line 9 - 19 V.v.G.I./Van Rensch - Plusmarkt van Dijck 13.5 - 14.5 De Sigma's namen door de winst op Winters de tweede plaats over van dat team, maar de achterstand op koploper Mallnitz, dat niet in actie hoefde te komen, blijft aanzienlijk. De overige resultaten brachten geen wijziging in de stand. Bij de dames bleek Mariëlle Moors het beste op dreef met een 173- game en 477-serie. Bij de heren was de hoogste game met 211 voor Peter Cleven, terwijl Hay Joosten met 580 de hoogste serie op zijn naam bracht. 2e Klasse: Red Arrows - Scores 30 - 5 Strikers/Groeipunt - B.T. Hoeijmakers 7-28 Ontex - B.L.S./Close Ene. 16-19 The Nitwits - Club Up 2.5 - 32.5 De Red Arrows zijn nu al de gedood verfde kampioen en ook de altijd voor een verrassing in zijnde Scores waren daar nu niet toe in staat. B.L.S. behield door de winst op Ontex de tweede plaats en Club Up, dat de Nitwits duidelijk klopte, klom van de 7e naar de 3e plaats. Ontex-speelster Fien Jenniskens kwam met een 191-game en een 527-serie als beste van de baan bij de dames en Peter Cleven bleek ook hier goed op dreef. De 225-game en 666-serie werd door nie mand overtroffen. Trioleague Bokual/Mijling - Sigma's/R.B.V. 18 - 3 Taxi-Touring Geerets - Crash 6-15 Poels Techn. - Strikezone 11-10 Plusmarkt van Dijck - Hit Miss 10- 11 B.T. Kuijten Ass. - Nutrivisie 10-11 Bokual/Mijling nam door de ruime zege op de Sigma's en het niet in actie komen van koploper Mallnitz de leiding over. Crash nam door de tweede opeenvol gende overwinning de derde plaats in bezit en heeft met een achterstand van 7 punten op de leider en 2 op het nummer twee nog alle kansen in eigen hand. Uit de uitslagen blijkt, dat de krachtsver houdingen zeer miniem zijn en de rang lijst bij uitschieters degelijk overhoop kan worden gehaald. In het Crash-trio speelden de beste dames; Fien Jenniskens liet 217 pins sneuvelen en Toos Janssen bracht met 540 de hoogste serie op haar naam. Bij de heren brach ten Dave Tijssen en alweer Peter Cleven de hoogste game op de monitoren met 226 en Peter de beste serie met 632. Dubbeleague Strikezone - Karklingel 10.5 - 3.5 The Shaipshooters - Aquastep 3-11 Stikers - Pinhunters 6-8 The Demons - Hoeijmakers 12-2 W.D.O.B. - Hurricanes 1-13 De Demons zetten hun zegetocht voort en nu moest het Hoeij makers-duo er aan geloven, waardoor de koppositie niet in gevaar kwam. Strikezone, dat Karklingel aan de zegekar bond. blijft goed volgen. De Strikers namen, ondanks een gering verlies tegen de Pinhunters. de derde plaats over van Karklingel. Ralf Hubbers ontpopt zich als een talent, want in zijn tweede sei zoen scoort hij er al aardig op los en ook op deze maandagavond kon niemand aan zijn 214-game en 569-serie tippen. Maria Cleven scoorde het beste bij de dames met een 126-game en 363-serie. Bedrijvenbowlingcompetitie In de 7e Klasse boekte Rabo Zevenrode 3 zijn tweede overwinning met 3 - 1 tegen Peter Hendriks B.V. Raedts/Knops 2 was met 3-1 te sterk voor Nestle 4 en Linders Perkplanten en Vedellen Champignons deelden met 2-2 de pun ten. In de 8e Klasse bleek het team van Beerkens Systeemplafonds B.V. veel te sterk voor De Wendel (4-0). Rabo Zevenrode 2 klopte de ploeg va Aben Ass.Groep met 3-1 en Jenniskens Install. Won met dezelfde cijfers van Hollman Techn Adv. Hallo Jeugdnatuurwachters. Zoals we al eerder hebben aangekondigd houden we komende zondag. 19 november onze tweede puzzel-wandeltocht van dit sei zoen. We gaan nu wandelen in het gebied dat heet De Boshuizen, het bestaat grotendeels uit beschermd natuurgebied, eigendom van het Limburgs Landschap en het is een van de mooiste plekjes van de gemeente Venray, dus meer dan de moeite waard om daar eens te gaan wandelen. Je kunt starten tussen 09.30 en 10.30 uur vanaf onze caravan en deze is te vinden op de Zuiderbergweg in Oostrum. Dit is een zijweg van de Geijsterseweg en zal met pijlen worden aangegeven. Denk natuur lijk aan je werkmap en aan goede kle ding. Uiteraard hopen we op mooi weer en een groot aantal deelnemers. Dus tot komende zondag! D.O.S. Uitslagen VBB: Jenny Kusters van DOS 5 speelde een wereldpartij. In haar wedstrijd lukte werkelijk alles. In slechts 7 beurten behaalde zij de benodigde 18 carambo les, waarbij ze ook nog eens een hoogste serie van 10 liet noteren. Zij scoorde een moyenne van 2,57, iets waar menige B- speler jaloers op zou zijn. libre: OGO 1 - DOS 1 DWH 2 - DOS 2 4-5 Theo de Haart en Piet Gommans (20 beurten, gem. 2,75) behaalden de pun ten. L'67 2 - DOS 4 5-4 De koploper wist door zeges van Frits van der Waerden (met een hoogste serie van 8) en Harry Bongaerts 4 punten aan het totaal toe te voegen. DOS 5 - HGL 3 5-4 Nadat Huub Kusters de eerste punten voor DOS had verzameld, kwam alleen Jenny nog in het strijdperk met het bekende resultaat. 3-banden: DOS 1 - OGO 4-3 Voor DOS kwam Math Siebers tot winst en deed Louis Janssen van zich spreken door in 27 beurten met een hoogste serie van 7 de partij te beëindigen. Hij scoor de 0,629. DOS 2 - VOP 7-0 Huub van Rhee won in 39 beurten (met het nodige geluk) zijn partij (gem. 0,384) en ook de invallers Louis Janssen en Wim Schillings behaalden de zege. Uitslagen KNBB: Louis Cuijpers was ongenaakbaar. Hij speelde zijn beste partij dit seizoen en kon na 9 beurten zijn keu opbergen. Hij behaalde een gemiddelde van 27,77. DGL-DOSC1 2-5 Leo Cuijpers en Gerrit Vermeulen brachten de punten thuis. DOS C2 - DGL 5-2 Piet Gommans en Ad van Gerven zorg den ervoor, dat de punten in D'n Oldtimer bleven. Programma VBB: maandag 20-11 LBC 3 - DOS 5 dinsdag 21-11 DOS 2 - L'67 1 DOS 1 - L'67 (3-banden) SNA 1 - DOS 2 (3-banden) donderdag 23-11 DOS 4 - Ev/Steeg 3 HGL1 - DOS 3 vrijdag 24-11 Anker 1 - DOS 1 Programma KNBB: dinsdag 21-11 BC Tegelen 2 - DOS C1 donderdag 23-11 DOS C2 - Poedelhaters Toernooien KNBB: Tijdens de voorronde 3e klas libre kwa men 4 DOS-Ieden in actie. Of Lambert Coenen en Ad van Gerven klassebehoud veilig konden stellen is nog maar de vraag. Jan Barents behaalde 9 match- punten en is met een algemeen gemid delde van 2,59 als nieuwe spelers recht streeks gepromoveerd. Piet Gommans behaalde 8 punten en een algemeen gemiddelde van 2,43, waarmee een fina leplaats heel dichtbij lijkt. VOP Uitslagen KNBB C2: VOP-Inaborg 2-5 Winst was er alleen voor Roland Michels C3: DGL_VOP 1 5-2 In Tienray wist alleen Piërre Volleberg zijn partij te winnen. Pierre spelde 2.94 gem. C3: VOP 2-Klotske 0-7 C3: ODS-VOP2 3-4 Ger Snijders speelde met 2.17 gem. zijn partij gelijk. Winst was er voor Jan Koopmans met 1.85 gem. C5: Klotske-VOP 2-7 Voor de winstpartijen in Venlo zorgden Nicole Schreurs met 1.16 gem.: Hans Schreurs met 1.19 gem. en Elke Godschalk met 1.03 gent. C5: VOP-Klotske 5-4 Nicole Schreurs 1.25 gem. en Elke Godschalk 0.93 gem. hielden de punten thuis. Uitslag VBB: Driebanden: DOS 2-VOP 7-0 Op dinsdag 21 nov, zal dhr. Arend Jan van Lint spreken over 'belastingherzie ning 2001'. Onderwerpen zoals de nieu we Wet op de Inkomstenbelasting, boxenstelsel, heffingskorting, woning, beroepskostenvergoeding en nog meer zaken zullen aan de orde komen. U bent welkom om 20.15 uur in de bezoekers zaal van Beukenrode. Aansluitend heeft de ALV plaats. Info-avond St. Annaterrein Op donderdag 23 nov. a.s. organiseert het CDA-Venray een informatiebijeen komst over het St. Annagebied: één van de mooiste historisch-architectonisch en landschappelijke locaties van Venray. Dhr. Frencken, hoofd afd. Ruimtelijke ontwikkeling van de gemeente Venray, zal een toelichting geven op de procedu re en de planontwikkeling. Dit alles gebeurt aan de hand van een maquette van het gebied. Zowel leden als belang stellenden zijn van harte welkom. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en vindt plaats in de Burgerzaal (de raads zaal) van het gemeentehuis. Op donderdag 16 november begint weer de eerste serie van 6 kaartavonden in wijkcentrum Den Hoender. Dit kerst concours bestaat uit jokeren, rikken en kruisjassen. Het kaarten begint op donderdag 16 november en de 5 opvolgende donder dagen 23, 30 november en 7, 14, 21 december. Van de zes donderdagen mag u er een missen in de puntentelling. Inschrijf - geld voor alle avonden te samen 7,50. Aanvang 20.00 uur. De Peel Topteam 2 Dit team speelde twee wedstrijden die beiden verloren gingen. Tegen Steenwijk won Frank Vermeulen zijn libre partij met 29.77 gem. Ook tegen Welkom Game Masters won Frank zijn partij. Ditmaal slechts 3 brt. Met 83.33 gem. Kader: Het kaderteam won met 2-0 van café de Donk. Frank Vermeulen won zijn partij met 22.22 gem. en Gerrit v. Asten met 33.33 gem. Cl: Het Cl-team won in Wellerlooi met 5-2 van de Vriendenkring. Jo Poels won zijn partij met 22.50 gem. C2: Het C2-team verloor thuis met 5-2 van Maasbree. Alleen Miep Poels wist haar partij met 2.32 gem. te winnen. Driebanden klein: Het le team won thuis met 5-2 van de Meule. René Derickx won zijn patij met 1.428 gem. Driebanden groot: Het 3e team verloor thuis van koploper 't Wapen van Budel 1 met 6-2. Winst, met 0.568 gem., was er voor Theo Dericks. De Witte Hoeve Libre kl. A: DWH-Anker 7-2 H. Peeters won zijn partij in 16 brt. Met een gem. van 6.56. Ook was er de volle winst voor Fr. Wanroy, A. Lindeman stelde het extra punt veilig. Libre kl. B: DWH-DOS 4-5 P. de Haart speelde een goede partij in 19 brt. Met een gem. van 3.42. J. v. Els haalde ook de volle winst in 20 brt. Met een gem. van 2.27. Driebanden: DWH-Leunen'67 0-7 Onze driebandenspelers konden tegen Leunen geen vuist maken, en bleven met lege handen achter. KNBB: Cl: DWH-Luctor 3-7 H. Janssen speelde een gem. van 12,83 HS 89. J. Lucassen haalde 3 p. en daar mee de volle winst met een gem. van 6.08 V.B.B. Uitslagen en Stand tot 4 Nov. 2000 lie ronde. A.Kiasse: DOS 1-RLZ 1 2-5 LBC 1-OBK 1 2-5 't Anker 1-OGO 1 3-4 DWH 1-VOP 1 4-3 j Bijzonderheden: Fr.Vermeulen Anker 13 beurten gem. 21.15 Kader 57/2 Stand: 1 't Anker 1 46-11 2RLZ1 45-11 3 DWH 1 41-11 4 DOS 1 39-11 5 0BK1 36-11 6 LBC 1 35-11 7 OGO 1 34-11 8 VOP 1 32-11 B.Klasse: Ev/St 1-DWH 2 2-7 't Podium l-Ev/St.2 2-7 DOS 2-'t Trefpunt 1 1-8 OGO 2-OPM 1 8-1 RLZ2-SNA1 2-7 SVD 1-LBC 2 4-5 000 l-L'67 1 4-5 Bijzonderheden: W.Hendrix Trefp. 12 brt.gem.4.16 L.Coenen DOS 12 brt.gem.5.00 Stand: 1 Ev/St.2 63-11 2 SNA 1 60-11 3 OPM 1 58-11 4 000 1 58-11 5 DOS 2 55-11 6 OGO 2 54-11 7 SVD 1 51-11 8't Podium 1 50-11 9 L'67 1 48-11 10 DWH 2 47-11 11RLZ2 46-11 12 LBC 2 45-11 13't Trefpunt 1 34-11 14 Ev/St. 1 27-11 C.KIasse: DOS 3-BIOS 1 5-4 BCY 1-OBK 2 n.b. RLZ 3-SNA 2 4-5 HGL 1-Hannes 1 4-5 't Trefpunt 2-000 2 5-4 't Anker 2-RLZ 4 1-8 OGO 3 Vrij Bijzonderheden: B.vd Berg Trefp. 12 brt. gem.2.91 Stand: 1 DOS 3 63-11 2 RLZ 4 58-10 3 000 2 51-10 4 RLZ 3 50-9 5 HGL 1 50-10 6 Hannes 1 48-10 7 BCY 1 46-9 8 SNA 2 46-11 9 OGO 3 39-10 10 't Trefpunt 2 38-10 11 OBK 2 37-9 12 't Anker 2 30-9 13 BIOS 1 20-10 D.KIasse: Ev/St.3-OGO 5 0-9 DOS 4-HGL 2 4-5 LBC 3-Ev/St.3 0-9 OGO 4-DOS 5 7-2 OGO 5-Hannes 2 4-5 HGL 2-L'67 2 7-2 HGL 3-'t Podium 3 0-9 000 3-'t Podium 2 6-3 DOS 4 Vrij Bijzonderheden: P.Rongen HGL 11 brt. gem. 1.90 Stand: 1 DOS 4 60-10 2 OGO 5 58-11 3 't Podium 3 55-10 4 HGL 2 54-10 5 L'67 2 51-11 6 OGO 4 51-11 7 Hannes 2 50-10 8 LBC 3 48-10 9 Ev/St.3 41-10 10 DOS 5 37-9 11000 3 37-10 12 't Podium 2 32-10 13 HGL 3 20-10 Driebanden: L'67-SNA 2 4-3 OGO-OBK 6-1 Ev/St.-DOS 2 5-2 VOP-DOS 1 5-2 Stand: 1 L'67 50-11 2 OBK 46-11 3 DOS 1 44-11 4 SNA 2 39-11 5 VOP 38-11 6 DOS 2 36-11 7 OGO 34-11 8 Ev/St. 32-11 9 DWH 30-10 10 SNA 1 29-10

Peel en Maas | 2000 | | pagina 13