Royale zege HVC/Alustema Cvt, *Ve*vtaty IZVCBJ en MVC in evenwicht: 5-5 Zeventiende Leukermeerloop r Programma zaalvoetbal Niet-Rokers Bridgeclub jarten Piëlhaas ATB- vereniging Mudhunters Bridgesoos De Kemphaan Loopgroep De Barrier Nobel Oostrum Sponsors HVC/Alustema M -SI\f£ HBV Diana Oefenspringen in Ysselsteyn De Roos Lopersgroep Rolstoeldans paar naar WK Bridgeclub Venray St. Jan Merselo Atletiek Vereniging Venray-Regio Bridgeclub Doublet Heel en maas donderdag 9 november 2000 - Pagina 19 I In een spannend duel gaven ZVCBJ Ti MVC elkaar maandagavond niets 5-5. Drukshop wacht nog steeds zijn eerste overwinning. Jrijdagavond was Inter'80 ook te Jerk voor de Venrayse hekkensluiter: lij, De Bonte Koe/Zeef Safe kon hel liet bolwerken tegen het tweede team |an Trepke/Venray en verloor met 3- I De Bonte Koe/Zeef Safe- jtcpke/Venray 2 3-5. De Bonte Koe gat' het hoger geklas- |trde Trepke/Venray goed partij. Idanks dat het tweede team van de |uwe fusieclub was versterkt met twee feelers uit de hoofdmacht. Rob romans opende uit een vrije trap de 1-0. Edwin Sengers scoorde voor it de 1-1 gelijkmaker. Na de pauze lp Trepke/Venray 2 via Patrick van «ijnhoven en Danny Fasen uit naar een voorsprong. Maar De Bonte 'Zeef Safe kwam knap terug. Door Offers van Tim van Houdt en Hans mers stond het zeven minuten voor Èvveer gelijk: 3-3. In de slotfase trok- Inde bezoekers alsnog de winst naar |ch toe door doelpunten van Edwin Wers en John Kessels: 3-5. |Drukshop-Inter'80 2-5. Ralph Peusens opende in de vijfde inuut de score: 1-0. Maar Drukshop moest na elf minuten de voorsprong weer uit handen geven. Halverwege leidden de bezoekers uit Tegelen met 1- 3, Na de hervatting liep Inter'80 uit naar 1-5. Vier minuien voor tijd bracht Patrick Janssen de 2-5 eindstand op het scorebord. Drukshop sluit de ranglijst in de tweede klasse A met slechts een punt. ZVCBJ-MVC 5-5. De bezoekers uit Maasbree begonnen goed want ze stonden na een kwartier al op een 0-2 voorsprong. Bayram Durgun verkleinde de achterstand lol 1-2. Maar MVC herstelde even later de marge weer tot twee treffers (1-3). Hafid Mekran bepaalde de ruststand op 2-3. In de tweede helft leek ZVCBJ de wed strijd naar zich toe te trekken. Moustafa Aehour bracht Boca Juniors weer langs zij: 3-3. Door een treffer van topscorer Bayram Durgun kwam de Venrayse thuisclub voor het eerst aan de leiding: 4-3. Maar ZVCBJ beleefde niet lang plezier aan zijn voorsprong want binnen twee minuten hadden de bezoekers uit Maasbree de achterstand weer helemaal teniet gedaan: 4-5. In de slotminuten nam ZVCBJ meer risico's met Sjon Croes als meevoetballende doelman. En dat had succes want in de laatste minuut sleepte Boca Juniors een verdiend 5-5 gelijkspel uit het vuur. Hamid Oulahsen lekende voor de laatste treffer. [Vrijdag 10 november irthal De Wetteling ZVV Leunen-Beringe f,30 HVC/Alustema 3-Trepke/Venray .30 Trepke/Venray 3-Treoke/Venray 4 Sporthal De Weert 1.00 De Bonte Koe 2-HVC/Alustema 4 ,00 De Bonte Koe 3-Trepke/Venray 5 .00 De Bonte Koe 4-Herberg de Peel Zaterdag 11 november Sporthal de Weert OBR/Eleclro-FC Hento Venrode-DOMU ZVV Leunen-Sp.Maluku (dames) Venrode 2-Wittenhorst 3 Maandag 13 november Sporthal De Wetteling ',30 Trepke/Venray-H77/Ie Village ,30 Trepke/Venray 2-ZVV Leunen Sporthal De Weert 30 Lake Valley 4-OBR/Electro 30 Lake Valley 3-ZV/Serum 2 Sporthal Overloon '00 ZVCO-AC VVV Dinsdag 14 november Sporthal De Wetteling .00 ZVV Leunen 3-AC VVV 2 Woensdag 15 november Sporthal De Weert 130 HVC/Alustema 4-ZVCBJ 2 Ondanks de griep waren er vanavond chnog eenenvijftig paren aangetreden n de hoogste plaats in hun lijnen te roveren in het kader van de clubcom- litie. Op elke clubavond gaat het om ie lel begeerde bekers: nu eens om de IJlt- dan weer om de clubkampioen- hapbeker, dan weer om het viertallen- mpioenschap en heel hel jaar door om slembeker. Vanavond vond de tweede Iting plaats om het clubkampioen- liap. In de gele lijn (12 paren) hebben ny en Jac Meeusen. Truus en Leon illen en Mia en Wim Verschuyten de logste eer behaald met 65.75, 65.42 en 125%. In de rode lijn (13 parenhad de wed- rijdleider er deze keer zelf een puin- lop van gemaakt doordat hij één paar rgeten was in de computer in te voe- 0. Bij de voorlopige uitslagen kreeg idan ook de hele meute over zich heen it hij voortaan wel uit zal kijken, ar goed, op het juiste uitslagformu- rstaan nu Hay Houwen en Joop van oft - die nog nooit niet zijn genoemd de winnaars sinds hun lidmaatschap "onze club! - Frida Kalkman en Loes Wel en Mia Koopman en Truus intjes als de besten genoteerd met 68, 50 en 56.50 Hier is namens de Leen welgemeend "sorry" op zijn I als voor al diegenen die bij de voor- ^9 pige uitslag zo hoog stonden en nu zo g! In de groene lijn (14 parend gingen rm 5nS Van lieshout en Andre Poels, Jo 'urkens en Betsy van de Sluis en nny Alkemade en Trudy Jeurissen 'i_de hoogste eer strijken: 58.23, 57.57 37.53 En in de Blauwe lijn waren Mariet Deenen met Ine van de Lint, entje en Toon Jakobs en Riek Bouten |0 [|doke van Heumen die op de hoogste ütsen eindigden met 70.33 - monster- k! -61.17 en 60.83 De komen- ivcek moet er ook weer gespeeld fden in de bondsviertallen wedstrijd. F staan Leon Bollen - Rob Keizer en he nis Bollen - Piet Vos ruim op de eer plaats in de eerste klas. Diny en Teun sikamp, Karei Jagers en Toon den °k in hun poule op de tweede plaats, 'biedt voorlopig" dus aardige perspec- ren voor onze club. bitsdlag honoraire leden darten: Leo Poels; 2. Josine Heesen; 3. Jos njee; 4. Piërre Ponjee; 5. Piet neskens; 6. David Poels: 7. Theo obs; 8. Sandra Barents; 9. Chantal oe flJee; 10, Peter Poels, De extra prijs svoor Joke Tijssen.c Uitslag van het Tac-tics was: win- tsronde: 1Piërre Ponjee en Nico v laik; 2. Wim Lemmen en Miehei E[s. Verliezersronde: 1Lies Snea met 'ld Poels en 2. Ine Thissen met Anny Pén. "tslag whiskydarten: toiaarsronde: •Gradje Jacobs; 2. Bart Thissen: 3. ub v. Eyk: 4. Albert Moorrees; 5. v Gent; 6. Peter Thissen. fcersronde: 1Mart Barents: 2. Lou SSen; 3. Diana v. Gent; 4. Jolanda Ms; 5. Peter v.d. Berg; 6. Pascal In de winter kun je elke week op een andere plaats een mooie ATB tocht rij den. Iets voor de liefhebber maar zeker ook voor de recreant. Naast dat tochten rijden en trainen is er binnen onze ver eniging veel plaats voor gezelligheid. Gezellig wat sterke verhalen na een tocht onder het genot van iets lekkers te drinken. Nee bij ons geen "derde helft gewoon gezellig en dan weer naar huis. Wat doen die Mudhunters zoal? We zoeken iedere week een andere omge ving om te trainen of een tocht te rijden en zo is het niet snel vervelend. Gaal het dan niet verschrikkelijk snel bij jullie? Sommige mensen kunnen inderdaad goed doorrijden maar evenzo velen rij den meer voor hun ontspanning of heb ben een andere reden dat ze minder snel gaan. Alles past bij elkaar omdat we ons aan elkaar aanpassen of omdat de trainer de training aanpast aan welke mensen er zijn. Met andere woorden kom een keer uitproberen en oordeel zelf hoe hel gaat. Vooral in de winteer met veel tochten maakt hel niet zo veel uit hoe snel je gaai. Voor het rijden van de tochten moet je wel ongeveer 25-30 km in de benen hebben. Het tempo is niet belang rijk als je het maar uit kunt rijden. Planning voor de komende weken. Zondag 12 november vertrek 9.00 uur voor een training op het Pieterpad. Zondag 19 november vertrek 8.00 uur een tocht in Helmond 25 of 40 km. Zaterdag 25 november zelf afspreken tocht in Vierlingsbeek. Zondag 26 november training onder begeleiding van gids Ysselsteijn. Vertrek 9.00 uur. Hierbij maken we een stop bij Wielerhuis Liessel. Met koffie. We vertrekken bijna altijd vanaf zwem bad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Uitslag 3e laddercompetitie: Oranje: 1 Ds. Koopman-Spekhorst 57.81%: 2. Ep. Stiphout en hr. Gerrits-v. Ooi 57.29%. Rood: 1Ds. Korsmit-Goree 57.81 2. Ep. Tiggeloven en'ep. Eibers 54.69%. Groen: 1. Ds. Dobbe-Oudenoven 65.63%; 2. Ds. Bindsbergen-v.d. Sterren 57.29%; 3. Ds. Essing-Horbach 55.56%. Hoe zou je nou dat lopen bij die loop groep het beste kunne omschrijven? Het antwoord is eigenlijk heel gemakkelijk. Rustige trainingen met af en toe ook een wat meer gas geven. Een groep helpt je hierbij. Een van de voordelen van in een groep trainen is datje een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. De trainingen zijn op een dusdanige snelheid dat nagenoeg iedereen zich bij ons aan kan sluiten. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief. Zo zijn er lange afstand liefhebbers en ook sportie ve lopers die meer de olympische gedachte hebben. Kortom altijd wel iets voor jou. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 lot 20.30 vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16,30 tot 17.30 vanaf de Barrier Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Pony- en ruitervereniging 28 Okt. jl. was er een selectiewed strijd voor de LK. In de kl CL behaalde Jeanne Huijbers een le pl met 181 p, goed voor 2 winstp.; Milou Berghmans in dezelfde klasse 4e met 164 p., 1 winstp. Dus en Stephan i Muijsers kl. DL 4e met 166 p., 1 winstp. luo i cms* I Trading International bv Kéizersveld 19 Venray Jeimiskens i n s i a I I a t i e Oude Kerkstraat 3 Wanssum Grotestraat 56 Passage 16 Venray Dc Zwaan Grote Markt 2a-4 Venray Aben A- n utiti,: Groep Makelaar in Patersstraat 35 Venray mario van der vleiden 0178-514272 wvra.vandenmufickhof.nl PRINT, p}jO\/bAf Patersstraat 26b Venray TAXI VERSTRAATEN BV SPORTCAFE de Wetteling TEL 0478-584854 De Groen Aanpap Janslust 8. Heide CtiuSM e»fe. gewoon gmtttg CPeelrantl 69 Matetetfo Kt,*# Schoolstraat 25-a Venray Acaciastraat 17 Venray Tel 52 10 00 BONNETEXPO De Hulst 9. Oostrurn VAN HAREN Autobedrijven venhay - boxmeer snooker- en poolcenter Julianasingel 33 Venray sportcafé cafetaria LA ND WEERT M^OKmidenlaan Jgg 105 Venray Tel. (0478) 580 480 Paterslaan 15 Venray John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray Eerste wedstrijd Dagbladcros-cup Op zondag 12 november aanstaande organiseert Atletiekvereniging Venray- regio de zeventiende Leukermeerloop in Well. De wedstrijden in de diverse cate gorieën starten om 10.30 uur. Inschrijven voor de wedstrijden kan geschieden in het restaurant van vakan tiepark Leukermeer. Start en finish zijn eveneens in genoemd vakantiepark, dat te bereiken is vanaf de rijksweg Nijmegen-Venlo, door het volgen van de ANWB borden 't Leuken en verder de bewegwijzering naar het parcours. De afstand voor de jeugd t/m 11 jaar bedraagt 1000 meter en voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar (start 10.45) is de afstand 2000 meter. Verder zijn de gebruikelijke afstanden van 5900 meter (start 11.00) en 11800 meter (start 11.45), dus één of twee ronden rond het Leukermeer. De deelnemerskosten voor de jeugd zijn ƒ4,- en voor de overigen ƒ7,50. De 17e Leukermeerloop maakt ook dit maar weer deel uit van de Dagbladcrosscup en is hierin de eerste wedstrijd. In 1999 betekende de deelname aan de crosscup een groot deelnemersveld. Ook dit jaar verwacht AV Venray-regio weer veel atleten uit de regio's Noord- Limburg, Oostbrabant en Gelderland en het aangrenzende Duitsland, De Leukermeerloop staat bekend om zijn mooie parcours in een schitterende omgeving. Het is een afwisselend par cours, dat bestaat uit (half)verharde paden en wegen, heuveltjes en mooie brede bospaden, gelegen rond en om het Leukermeer. In de nabijheid van de start en finish, kan op het vakantiepark Leukermeer beschikt worden over kleedruimten, inschrijving, restaurant en ruime par- keermogelijkheden, Alle deelnemers en deelneemsters ontvangen een herinne ring, terwijl ook prijzen in natura wor den verloot onder de startnummers. Daarnaast zijn er nog ereprijzen in de verschillende categorieën. Atletiekvereniging Venray-regio ver wacht aanstaande zondag weer veel jeugd, recreanten en wedstrijdatleten te mogen begroeten bij deze prachtige loop rond om het Leukermeer in Well. Informatie kan worden ingewonnen op tel.nr. 0478-584449. Eerste zestal ondergaat metamorfo se De eerste ronde van het 25 meter 1 pijl systeem werd zaterdag 4 november verschoten bij O.V.U. te Grashoek. Er werd door 17 schutters van Diana deel genomen aan deze wedstrijd. In hel nieuwe seizoen wordt er gescholen met het voortschreidende gemiddelde. Nieuwkomer Rogier Bertijn en oud gediende Jack Dekkers wisten zich door hun prestatie te plaatsen in het le zestal. Hoogste schutter van het le zestal was Mari Thijssen met 231 punten. In het 2e zestal behaalde Jack Dekkers 223 pun ten en plaatste zich hiermee in het le zestal. Bij de overige schutters behaalde Mart. Philipsen de hoogste score met 225 punten. De jeugd verschoot hun eerste wed strijd 18/25 meter 1 pijl thuis in Den Doel. Bij de aspiranten eindigde Mirko van Hagen op een 2e plaats met 175 punten. Bij de junioren 13 tot 15 jaar eindigde Marlijn de Mulder op een 2e plaats met 185 punten. Kent Chan behaalde 174 punten, Jeanine van Hagen 116 punten, Susan Robben 115 en Thomas Frencken 88 punten. Zondag 5 november was het eerste treffen tussen Regio Limburg en Gezellig Samenzijn. De laatst genoemde deden hun naam eer aan tijdens de wed strijd welke werd gehouden bij hand boogvereniging De Vriendenkring in Leveroy. Bij de heren eindigde Mari Thijssen op de I e plaats met 471 punten; De eindzege ging hier naar Regio Limburg. Bij de dames ging de zege naar Gezellig Samen zijn. Annie Thijssen eindigde op een 2e plaats met 442 punten. Bij de junioren werd bijzon der goed geschoten de eindzege ging naar Regio Limburg en Rick Philipsen eindigde op een 4e plaats met 443 pun ten. Patrick van Leuken van St. Joris Leunen eindigde op een 6e plaats met 424 punten. As. donderdag 9 november is de 5e indoor wedstrijd le Tienray Diana 1 tegen EHS I Venlo, Diana II legen Onsgenoegen II, aamvang 19.00 uur. Zaterdag 11 november Diana III tegen St. Joris I in Horst, aanvang 19.00 uur. Voor de jeugd de 5e indoor wed strijd thuis in Den Doel op zondag 12 november, aanvang 10.00 uur. Op vrijdag 10 november organiseert ponyclub de Welshruiters weer het oefenspringen in paardensportcentrum in Ysselsteyn. We beginnen om 18.00 uur met de pony's over 50 cm. Daarna verhogen we met 10 cm. De paarden kunnen na de pony's aan de start ver schijnen. Inschrijfgeld voor pony's is ƒ10,- en voor paarden ƒ12,50. Het is toegestaan om het barageparcour te rij den ook al is men niet foutloos. Het oefenspringen is voor iedereen toegan kelijk. Voor inlichtingen; tel. 0478- 541418. Data oefenspringen: 10 nov.; 8 dec.; 12 jan.; 2 feb. en 9 mrt. Uitslagen: Leunen 1-Belleld 2 812-853 Beste schutter; H. Hermans 277 p. Leunen 2 vrij Leunen 3-Meerlo 2 740-727 Beste schutter: A. Martens 252 p. De eigen Leukermeerloop Aanstaande zondag 12 november is het zover, de eigen Leukermeerloop. Een prachtige wedstrijd om deze grote recre atiepias. Lekker lopen voor de lol of van de gelegenheid gebruik maken om eens te kijken hoe hard het kan. Heb je dus zin om met een groepje of individueel een wedstrijdje te lopen dan zien we jul lie om een uur of 11 aan de start. Trainingen: De beginnersgroep is nu een aantal weken bezig, ze beginnen de smaak al aardig te pakken te krijgen en krijgen daarbij informatie over schoenen, kle ding enz... Bij de trainingen van de ove rige groepen hebben we een gezamenlij ke warming-up waarna het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aan kan, het doel van de training die ont spanning kan zijn. stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlij ke toptijd. De trainingen zijn op dins dag, intervaltraining op de baan en don derdag, lange duurloop in en om Venray. We starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan, Zaterdag bostraining om 16.00 uur in het Boshuizengebied, Start vanaf de oude Barrier. Uitslagen: De uitslag van de Snelle Sprong Cross in Tegelen. de eerste wedstrijd van de Limbra-crosscompetitie. Mooi weer, heel afwisselend maar zwaar parcours. De tijden: 4 km.: Egbert Knol 18.58, Carla Meijer 19.37. John Coppus 19.37, Nel Selten 19.47, Jolanda Janssen 20.58. 8 km.: Ger Litjens 35.41, Jan Maessen 36.52. Wedstrijdagenda: 12 november: Leukermeerloop in Well (dagblad) 19 november Zeven Heuvelenloop in Nijmegen 19 november; Molenvencross in Stiphout (limbra). Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u ant woord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren tel. 589486, Jan Maessen 589488. Silvia Burgers en Paul Francken heb ben zich weer weten te plaatsen voor de WK rolstoeldansen, dat dit jaar in Oslo, Noorwegen, plaats vinden. Na de lande lijke selectiewedstrijden heeft het paar wederom van de Nebas te horen gekre gen dat zij met nog drie andere Nederlandse paren mogen deelnemen aan de WK in Oslo. Twee jaar geleden wonnen zij in Tokio, Japan, de zilveren medaille. Óf zij deze plek kunnen verbe teren of behouden is de vraag. Het rol stoeldansen is in de tussentijd sterk gegroeid en kent vele paren op hoog niveau, wat deelname aan de WK alleen nog maar spannender maakt voor Silvia en Paul. De deelnemende paren strijden in verschillende klassen. Silvia en Paul dansen met nog een Nederlands dan spaar in klasse 1. De wedstrijd is op 2 en 3 december, maai" het paar mei begelei ding vertrekt op 1 december en komt de vierde weer terug. HVC/Alustema-Peters 9-2 (3-0). Doelpunten: Ruud Brands 1-0; Ruud Brands 2-0; Ruud Brands 3-0; Frank Brands 4-0; Fred Jeuken 5-0; Danny Synja 5-1; Danny Synja 5-2; Stephan Sijbers 6-2; Stephan Sijbers 7-2; Fred Jeuken 8-2; Frank Brands 9-2. Scheidsrechter: G. Vergoosen, (Obbicht). HVC/Alustema: Jurgen Nellissen (keeper), Frank Beerkens, Frank Brands, Ruud Brands, Rob van Eist, Fred Jeuken, Stephan Sijbers, Eric Troisfontaine. In een aantrekkelijke wedstrijd wist HVC/Alustema thuis zijn tegen stander Peters uit Dordrecht aan de zegekar binden. De start was werke lijk flitsend, kans op kans werd gecreëerd, doch evenzo gemist of gered door de doelman van de gasten. In de vierde minuut scoorde Ruud Brands de 1 -0 op aangeven van Stephan Sijbers. Het begin van de wedstrijd was geheel voor de thuisclub, welke sterk en geconcentreerd speelde. Pas na tien minuten waren de bezoekers voor hel eerst gevaarlijk. HVC/Alustema had inmiddels eigenlijk al op drie of vier nul moeten staan, doch diverse kansen wer den gemist. De 2-0 viel vijf minuten voor rust. opnieuw gescoord door Ruud Rob van Eist kapt de doelman van Peters uit, maar zal niet tot scoren komen Brands, Nu wist hij een inzet van Frank Beerkens net het laatste likje te geven. Een minuut later scoorde Ruud Brands een loepzuivere hattrick: 3-0. Deze fraai vrij gezet door Frank Beerkens. Dat het hier voor rust bij bleef was meer te dan ken aan de thuisclub, daar zij opnieuw voor een leeg doel misten. Na de rust werd echter gestart met dezelfde scherpte, werd er bijna vanaf de aftrap gescoord. Frank Brands zag zijn inzet echter vol op de voorkant van de paal terug het veld in stuiten. Toch was het binnen twee minuten 4-0. Uit een spelhervatting belandde de bal bij de volledig vrijstaande Fred Jeuken, welke met een hard diagonaal schot de bal in de verste bovenhoek joeg. Stephan Sijbers. samen met Frank Beerkens de aanjagers van het Venrayse team, liet bij vlagen enkele fraaie staaltjes van tech niek zien. In de 33e minuut viel de 5-0. Fred Jeuken gaf een lange cross pass door het hart van de verdediging en de goed lopende Frank Brands rondde bekwaam af. Het grote veldoverwicht dat de thuisclub had. nam iets af. Hoewel men conditioneel veel sterker was dan de gasten en een echt collectief vormden, waren het toch de mannen van Peters, welke nu aan zet waren. Danny Synja scoorde de 5-1. Ruud Brands, welke zijn doelpuntenaantal nog hoger had kunnen opvoeren, moest op de eigen doellijn zijn doelman Jurgen Nel lissen assisteren Toch scoorden de gasten acht minuten voor het einde de 5- 2. wederom door Danny Synja. HVC/Alustema hervond zich echter en zette aan voor het slotaccoord. Peters gokte ook en wisselde de doelman voor een extra veldspelen Stephan Sijbers maakte echter aan alle illusies aan einde door uit een ingestudeerde comer de 6-2 te scoren. Vlak hierna pakte Jurgen Nellissen de bal snel op en al een vol leerd bowler rolde hij de bal strak door hel midden mee met Stephan Sijbers. Deze versnelde en liep vrij door het midden alleen op de doelman af. In een beweging liet hij hem kansloos staan en scoorde 7-2. Toen de gasten ook nog eens twee minuten kregen, wegens het vasthouden was het hek van de dam. Uit de goed genomen vrije trap scoorde Fred Jeuken opnieuw met een fraai schot de 8-2. In de laatste overtalsilualie was het Frank Brands welke van dichtbij de eindstand op 9-2 bepaalde. Het publiek had duidelijk waardering voor het spel van het Venrayse team. getuige het applaus. Coach Paul Janssen bleef na afloop bescheiden en gaf zijn team terecht een compliment. Doch herken baar in de vele mooie aanvalsacties waren de noeste uren trainingsarbeid. Nadat de laatste invallers gebeld waren kon ook iedereen gaan viertalen. Nogmaals werden we geconfronteerd met het gegeven dat eigenlijk zeven per sonen gedupeerd worden wanneer er een schakel van de viertallen ontbreekt. Met dank aan mw. v.d Wee, die alsnog het laatste kwartet completeerde. In de zaal is het rustiger, er wordt minder gewis seld. Het tempo ligt wat verder uit elkaar als anders. Er is geen klok die ons terecht wijst. We zullen u hier nu nog niet gaan lastig vallen met alle uitslagen. Vanavond wordt er een indeling gemaakt aan de hand van de scores van vorige week. We zijn u nog wel schuldig de eindstand van het. eerste competitie- blok. In de gele lijn is als eerste geëin digd ep. v. Hooft, vanuit de rode lijn promoveren naar de hoogste afdeling: hr. den Brok-Verschuyten, ep. v.d. Wee en hr. Corzilius-Seuren. Van de groene lijn naar de rode promoveren: ep. Gielen. ds. Gorree-Tacken, ds. Bisscheroux-Mutsaers en ds. Koolen- Philipsen. Bij het begin van de volgende competitieronde zullen we de nieuwe groepsindeling publiceren. Vanavond is de tweede viertallenwedstrijd en volgen de week de derde. Denkt u eraan dat evt. invallers zelf benaderd moeten worden. Iedereen heeft daartoe een deelnemers lijst en de namen van mogelijke inval- kandidaten gekregen. Afgelopen weekend werden er weer diverse wedstrijden bezocht. In de prijzen reden: Baarlo: Rick Janssen met Melchior kl. L parcours le en eveneens met Melchior progressief L 2e. simone v. Ooi met Marlando klassiek B parcours 4e en progressief B 3e. Petra v. Dijck met Lolivia kl L 4e en en 5e springen Z. Sevenum: Eva van Ooi met Nevada kl. L dressuur 5e met 160-I5S p; Janine v. Ooi mei Donut dressuur L 5e met 163-160 p. Meerlo: Rick Janssen met James Bond kl DZ le en met Money Penny kl DM 2e. Aankomend weekend starten de dres- suurklasse paarden B en M in Heyen en de ponyruiters gaan naar Ottersum voor selectiewedstrijden. Op vrijdag 17 nov. wordt in Meppel de finale van de Ssang-Yong cup verreden. Petra v. Dijck is een van de 24 deelne mers in de springklasse Zwaar, die zich heeft weten te plaatsen voor deze spe ciale rubriek met haar paard Ilivia. Ook in datzelfde weekend wordt in Wanroy de grote springwedstrijd Indoor Bergen georgeniseerd. Trainingen: De trainingen zijn vanaf 24 okt. als volgt: Dinsdag: 18.30-19.30 Raayland locatie zuid D-jun en le jaars C-jun.; 19.30- 20.30 Raayland college zuid AB jun. En 2ejrs. C jun.; 19.00-20.15 atletiekbaan ABCD jun. specifiek lopen. Donderdag: 18.00-19.15 atletiekbaan Cd-jun.; 19.15-20.30 atletiekbaan AB- jun.: 18.30-19.30 atletiekbaan pup.: 19.00-20.00 Raaylandcollege oost NSG- atleten. Zaterdag: 10.30-11.30 atletiekbaan pup. Senioren: volgens schema's trai ners. De kunststof atletiekbaan is gele gen aan de Sportlaan 1, sportpark de Wieën Informatie: Ledenadministratie: 0478-582842. atletiekraad: 588217 of bij de trainers. Mededelingen: Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in de Berg/hoek Veltumse Kleffen. geopend van 09.00 tol 14.00 uur. Toezicht: 11 nov.: Harry en John Weijs: 18 nov.:Peter Gijsen en Theo Aben. 9 nov.: Najaarsvergadering Op donderdag 9 nov. om 20.30 uur wordt de najaarsvergadering gehouden. Ondermeer komt aan de orde het pro gramma voor het komend jaar en de begroting 2001. 12 nov.: Leukermeerloop Op zondag 12 nov. wordt in Well de jaarlijkse Leukermeerloop gehouden. De jeugdcrossen starten om 10.30 en 10.45, info:-tel. 501420. De korte cross (5900 m) start om 11.00 uur en de lange cross (11800 m) begint om 11.45, aan melding op de dag van de wedstrijd. Info over deze wedstrijden: tel. 584449. 11 dec.: EHBO-cursus Op 6 nov. is de EHBO-cursus wegens ziekte van de docent niet doorgegaan. De cursus is nu op 11 dec. a.s. om 20.30 uur. Deelname is voor alle trainers en leden van de vereniging. Wedstrijden: 12 nov.: Leukermeerloop in Well. 12 nov.: Indoorwedstrijd te Vught. Mededeling: De atleten die zich hebben aangemeld voor de Leukermeerloop in Well dienen uiterlijk om 09.30 uur aanwezig te zijn in het clubgebouw op de baan. Van hier uit zal om 09.35 uur vertrokken worden naar Well. Het reisgeld is vastgesteld op 2,50, dit te voldoen bij vertrek. De begeleiding van de atleten zal in overleg geregeld worden. Het vervoer zal ver zorgd worden door Merkenstein, Kaanen en Stegen. De pupillen die in hebben geschreven voor de indoorwedstrijd te Vnght, die nen uiterlijk om 07.45 uur aanwezig t:e zijn op de baan. Van hieruit zal om 07.50 uur worden vertrokken naar Vught. Aanvang van de wedstrijd is om 09.30 uur en zal plaatsvinden in de Martinihal. De begeleiding/vervoer is in handen van L. Biessels. De junioren die deelnemen aan de indoor dienen om 12.15 uur aanwezig te zijn in het clubge bouw, zij vertrekken om 12.20 uurnaar Vught. Aanvang voor deze categorie zal zijn om 14.00 uur (toegang hal om 13.30 uur). Her vervoer hier zal zijn: v.d. Ven. Attentie: Spikes in deze wedstrijd zijn niet toegestaan. Uitslag Snelle Sprong cross Tegelen Afgelopen weekend werd in Tegelen de Snelle Sprong cross afgewerkt. Hierbij werd door leden van AV Venray-regio de volgende uitslagen behaald: Jongens pup.A: Jolan Knol.. 1300m 6.51 min (31e): jongens jun. D: Robin Diesbergen 1780 m 7.58 min (12e) en Arjen v. Geffen 1780 m 7.59 min (13e). We waren bijna vergeten dat we al aan de vierde avond toe waren van de Clubcompetitie. Dat komt ervan als je met 9 viertallen, dat tot op het hoogste niveau, meedoet aan de bondsviertallen- competitie. Je kiest er voor of je kiest er niet voor. Wij hebben gekozen voor spe len op niveau, zonder echter het vrij- tijdsbrïdge uit het oog te verliezen. Het was vanavond drukker dus dan gewoon lijk, want de clubcompetitie gaat tóch vóór het bondsviertallen. Helaas waren er een tiental leden afwezig omdat de griep had toegeslagen. In de A-lijn is het er heet aan toe gegaan. Niemand wilde een steekje laten vallen zodat er verras sende uitslagen waren te noteren: Mevrouw Bloemen en de heer Jan Simons werden eerste met 65.10 een straatlengte voorsprong op het volgende - gelegenheidspaar - de dames Martens- Jeurissen. die heel knap tweede werden met 53.65 en de heren Gilissen- Penninx, die de derde plaats veroverden met 51.56 Prestaties om u tegen te zeggen in dit supersterke veld met hoofdklassers en dat soort volk. maar die nu eens niet in de hoogste gelederen eindigden! In de B-lijn ging het er min der spectaculair aan toe: de dames van de Munckhof - de Vocht, de heer en mevrouw van de Vendel en de heren Bender - Linssen wisten alle anderen achter zich te laten met 54.69, 52.10 en 52.08 In de C-lijn tenslotte toonden mevrouw Jungslager en de heer de Vocht, de dames Huys - Karagozian en de dames Driessen - Messemaecker dat zij beslist van plan zijn te promoveren door met 58.33, 57.31 en 55.75 te winnen. Zij moeten overigens nog wel afrekenen met mevrouw Brantjes en de heer van Rens die momenteel nog op de tweede plaats in het klassement staan. Het was weer een ouderwetse goede en fijne avond bij Doublet en bij Joke en Arie.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 19