Wethouder Heidens onder vuur over uitspraken ziekenhuis Wethouder Heidens: 'Eindelijk duidelijkheid' Jubileumweekend Dingus r Weekmarkt in Venray afgelast Tienerdisco Zilveren bijtje voor Van Dijck Ook uw maat in badkameruitvoering Jongen onder vrachtauto rife W. DE GROOT B.V. Thema-avond Arbo wetgeving 'Gesprekken over EHBO verlopen moeizaam' Omroep Wat haalt uit uw hypotheek? Van BruGGen Pag pgEL en MAAS donderdag 2 november 2000 - Pagina Een half jaar geleden werd een jadsbrede motie ondertekend aarin de Venrayse politiek fel jgeerde tegen de voorgenomen ■eorganistieplannen van het St. Elisabeth ziekenhuis. Toen vorige week bleek dat het rapport Oversteek' ondanks alle protes ten toch wordt doorgezet leek wethouder Heidens erin te berus ten. Tot verbijstering van velen verklaarde Heidens 'redelijk tevreden' te zijn met de plannen. Terwijl in de motie van 26 april termen als 'onacceptabel' en 'onaan- lardbaar' onderstreepten dat de [delingen kindergeneeskunde, ynaecologie en cardiologie voor fenray behouden moesten worden. [Maar niets blijkt minder waar te zijn. De genoemde afdelingen zijn al of worden binnenkort naar Venlo overgeplaatst. De 'move' van Lei Heidens viel echter totaal verkeerd bij de meeste politieke partijen. Heidens, die in januari de wethou dersportefeuille van Frans Janssen overnam, kwam voor het eerst echt onder vuur te liggen. Dinsdagavond spuiden enkele partijen tijdens de raadsvergadering forse kritiek op de wethouder. "Met stomheid gesla gen", reageerde Ike Busser fractie voorzitter van oppositiepartij Samenwerking Venray. "De wethou der is door deze raad met een opdracht weggestuurd. Nu heeft hij zijn opvattingen over de toekomst van het ziekenhuis al bijgesteld. Wie is de wethouder dat hij denkt de positie van deze raad op voorhand te mogen weggeven", vroeg een veron gelijkte Busser zich af. Wiel Michiels. CDA en partijgenoot van Heidens, haaste zich te zeggen dat het CDA nog steeds achter de inhoud van de motie staat. "Om een misverstand uit de weg te ruimen", voegde Michiels eraan toe. Want ook de fractievoorzitter van het CDA liet vorige week weten dat hij het verzet tegen de ziekenhuisplan nen grotendeels had opgegeven. De PvdA snapte niets van de woorden van wethouder Heidens. "De omslag van een strijdlustige portefeuille houder naar een blijkbaar berusten de en tevreden houding kunnen wij volstrekt niet plaatsen", zei fractie voorzitter Bert Linskens. Lei Heidens verdedigde zich door te verklaren 'dat er een verkeerd beeld is ontstaan'. "Dit is jammer want dit beeld doet geen recht aan de inspan ningen van het college." De wethou der zei 'best teleurgesteld' te zijn dat de plannen van 'Oversteek' toch doorgaan. "Maar realisme is ook op zijn plaats. Want we moeten toch verder." De woorden van Lei Heidens klonken allerminst overtui gend. De nieuwe wethouder, amper Tien maanden in functie, had dins dag toch al geen gemakkelijke avond. Want hij moest eerder al de slechte boodschap brengen dat de regeling 'Ruimte voor ruimte' op de tocht staat door het afhaken van een projektontwikkelaar. Heidens wilde dinsdag niet verder op de zieken huiskwestie ingaan. Hij zei bezig te zijn met het schrijven van een noti tie 'om alles publiekelijk te verant woorden'. "De Hoveniers HOV0NIER maken wat moois van uw tuin. Bij een aanrijding met een rachtauto is dinsdagmiddag rond pf vijf een (3-jarige jongen om ;t leven gekomen. Het ongeluk [gebeurde toe een 45-jarige vrach twagenchauf feu r uit jYsselsievn vanaf De Drink de adhuislaan in Tegelen op draai- Mogelijk zag de chauffeur het chtoffcr over het hoofd. [Volgens getuigen reed de jongen piet over het fietspad maar op de rijbaan. Hij kwam onder de rachtauto terecht en overleed ter t plaatse. Actiecomité ziekenhuis zet strijd voort Theo Michiels van het platform Behoud Basiszorg Venray is woe dend en teleurgesteld, omdat het ziekenhuis in Venray toch wordt afgeslankt. Hij reageert op de bekendmaking van de Raad van Bestuur dat het reorganisatieplan van de ziekenhui zen in Noord-Limburg definitief doorgaat. Dat betekent onder meer dat burgers voor meer ingewikkelde medische handelingen niet meer in het Venrayse ziekenhuis terecht kunnen, maar hiervoor alleen nog in het St-Maartens Gasthuis in Venlo behandeld worden. "Ik vind het schandalig dat er niet naar de protesten is geluisterd. Twee weken geleden zei bestuursvoorzitter Peelers nog in Peel en Maas dat er een evenwichtiger plan zou ont staan. maar daar blijkt nu geen spra ke van te zijn. Dit kan echt niet." PROTESTEN Een advocaat gaat namens het actiecomité onderzoeken of de Raad van Bestuur van de Stichting Ziekenhuizen Noord-Limburg onbe hoorlijk bestuur en misbruik van macht verweten kan worden. "Want het kan toch niet zo zijn dat de protesten van 60.000 mensen tijdens een actiebijeenkomst en de ruim 30.000 handtekeningen gewoonweg genegeerd worden door de Raad van Bestuur", zegt Theo Michiels. "Er is gewoon geen draagvlak voor dit reorganisatieplan. Het is een eenzij dige beslissing van de Raad van Bestuur. Een paar mensen beslissen over de toekomst van het ziekenhuis in Venray en dat moet toch niet kun nen in een democratie. Een zieken huis is toch geen fabriek." Verder gaat het platform Behoud Basiszorg Ziekenhuis, waarin tal van organisaties en instellingen uit Venray en omgeving zitten, brieven sturen naar de landelijke, provincia le en gemeentelijke politiek. "Op die manier laten we de politiek weten dat we het reorganisatieplan absoluut niet accepteren. En verder gaan we contact zoeken met Oldenzaal, waar dezelfde problema tiek heerst, om te bekijken hoe we het beste gezamenlijk kunnen Hallo Venray en Backwoods op de planken 33< OJC Dingus te Venray viert op irijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 wember zijn 35-jarig bestaan, fficieel bestaat het jongerencen- um op maandag 6 november nstaande 35 jaar. [Op 6 november 1965 werd in het nd Hoenderstraat 10 waarin het ntrum nog steeds gevestigd is, een 'genaamde sociëteit voor jongeren gericht, wat zich later ontwikkel- tot een soos (in de jaren 70 stijl) ie zelfs regionale uitstraling genoot Free Wheelin). Nog later (jaren 80 n 90) ontwikkelde zich deze soos J? wk tot een cultuurpodium voor en ndt loor jongeren. (Dingus). Als poppo- ium genoot Dingus in zijn hoogtij- agen regionale en zelfs landelijke ekendheid en werd alom erg ewaardeerd en geprezen in het ci Igenaamde alternatieve circuit. VERVAL 'd. I De eerste helft van de jaren 90 s enmerkten zich door veel interne pde. Niet iedereen (met name de an buitenaf bij Dingus betrokke- en) vond het Dingus-concept in die eriode de juiste koers, dit in tegen- lelling tot de Dingus-achterban die f a het toen juist allemaal prima 1 ond. In 1994 raakte Dingus in ver- Mal door het verlies van haar zaal. de Bpllurele en economische motor van het centrum. Door dit zaal verlies is Dingus er sinds dat moment niet meer bovenop gekomen. Tot over maat van ramp ging Dingus failliet en een sterfhuisconstructie moest een doorstart mogelijk maken. RENOVATIE Tot op 12 juli 2000, de datum waarop er tussen Dingus (Stichting OJWV) en de gemeente Venray een akkoord over de toekomst van Dingus werd bereikt, heeft het jon gerencentrum een ongelijke overle- vingsstrijd van vijfjaren gestreden. Niet iedereen bleek weer hetzelfde met betrekking tot de toekomst van Dingus voor ogen te hebben. Op de valreep werd een uitgebreide gang naar de rechter vermeden. Dingus zal na de renovatie, die uiterlijk tegen het najaar van 2001 verwezenlijkt moet zijn, de toe komst ingaan als jeugd- en jonge rencentrum. Een jeugd - en jonge rencentrum dat als taak zal hebben het aanbieden van ontmoetings- en recreatiemogelijkheden voor jeugd en jongeren. PROGRAMMA Het jubileumweekend begint op vrijdag 3 november om 20.00 uur een receptie, waarvoor ook het col lege van B en W van de gemeente l nhi EIC Tijdens liet jubileum weekend van OJCDingus 35-jarig jubileum) fordt zondag 5 november van 14.00 tot 18.00 uur voor de eerste «er een tienerdisco voor jongeren van 12 tot 16 jaar in de gemeente fiiray gehouden.'. Ton Jans van de initiatiefgroep Buitenwijkse Tienerdisco (BWT), ffaande uit onder andere de dorps- en wijkraden, die al anderhalf jaar op «k is naar een geschikte locatie voor een bovenwijk.se tienerdisco: "De feco v indt zondag voor één keer i n het pand van Dingus pl aars. omdat de I luidsapparatuuf en de lichtinstallatie er in verband met de 35-jarige jubi- sTilamw.ie.ring van Piugus toch. stonden." [Totdat het pand van Dingus gerenoveerd is (eind 3001) wil de initiatief- 23 Poep m snel moge!ijk ergens anders in het weekend met een tsenerdisco ff jaden. "Het blijkt gewoon dat de jeugd behoefte aan zo" n voorziening Keft. We zijn nog in gesprek met Time en hopen-dat het snel lot een afron- üng komt. Time is een tijdelijke voorziening totdat OJC verbouwd is.'" -vil benadrukken 'dat er zondag geen--.alcohol geschonken wordt en b later een gediplomeerd poriter-aainvezig i;We zijn Mjj dat hel bestuur "J '«iDingus ons deze mogelijkheid bicdi Hoeveel jeugd cl komt? Ik heb sen idee. maar vol is vol." Buiten worden aparte toiletten geïnstalleerd, s;\. 'indut die van hei jongereik.entrum niet meer.werken. Ook komt er een uè Wodaggregaat, omdat de verouderde elcktricitcilsneiwerk mei berekend is peen disco, in de zaal van OJC Dingus is plaats voor 250 jeugdigen. Na «-renovatie van Dingus krijgt de disco een plek in het nieuwe jongeren- el- éitrum. ier' Tussen Stichting'OJWV ëjrdêdnimiofgroep Bóve-n-vvijksé Tienefdisco IW'F) zijn al afspraken gemaakt over de organisatie van de activiteiten je in de toekomst onder de vlag van Stichting OJWV voor de groep jeug- gejj van 12 tot 15 jaar in het gerenoveerde centrum gehouden gaan wor- n. Zo is de zaal in het weekend voor de ticnerdisco en aanverwante acti- feiten beschikbaar. Verdergaan de mensen van de initiatiefgroep volledig Vgreren w de jDingus-Organisaike. Wethouder Drtessen (Welzijn) /iet de jemfodiseo van zondag ais 'een Ntelijk toetje' op de jubileumviering van OJC Dingus. "Ik heb er geen Vile moeite mee dat dit georganiseerd wordt. Elke activiteit voor de •Ujtd die binnen de regels wordt gehouden is immers pure winst." Venray is uitgenodigd. Om 21.45 uur treedt de Venrayse band Backwoods op, waarna om 22.45 uur de populaire formatie Hallo Venray op de planken staat. Zaterdag 4 november vindt in OJC Dingus vanaf 20.00 uur een drum- en bassparty plaats, met optredens van de dj's Roy en Winfried, Chronic en Poelic en mc Yoga Flama. Zondag 5 november staat van 14.00 tot 18.00 uur in het teken van een tienerdisco voor de jeugd van 12 tot 16 jaar. BACKWOODS De band Backwoods bestaat uit drie fanatieke rockfans uit de regio Venray: Silvan Goumans (gitaar en zang), Otto Pastors (bas en zang) en Patrick Arts (drums). De band staat garant voor een spetterend live optreden en brengt een gevarieerde set van pure rock. Silvan Goumans: "We zijn er trots op om in het voor programma te staan van een band als Hallo Venray. Het is toch een stukje erkenning. Hopelijk geven deze concerten weer een stimulans aan de gitaarrock in het jongerencir- cuit. Even trots en eigenlijk nog meer dan dat zijn we er op dat wij weer eens in Dingus op het podium staan. Wij zijn rond 1993 in Dingus bij elkaar gekomen en hebben ons vanuit Dingus muzikaal kunnen ont plooien. Je kunt wel zeggen dan onze roots, net zoals die van vele bands en artiesten, in Dingus liggen. Wij zijn blij dat OJC Dingus zijn 35-jarig bestaan nog kan vieren." HALLO VENRAY Hallo Venray is bij uitstek een band die zich op het podium het meeste thuis voelt. Henk Koorn (zang, gitaar), Henk Jonkers (drums) en Peter Koning (bas) heb ben in de afgelopen acht jaar in vele Europese zalen op de planken gestaan. In Nederland hebben ze werkelijk in alle zalen en op alle festivals gespeeld. Zoals bijvoor beeld op de grote festivals Metropolis en Pinkpop. Op vrijdag 3 november zijn in OJC Dingus vele nummers te horen van het allernieuwste album van Hallo Venray: 'I'm not a Senseless Person, At Least I Don't Want te Be'. optrekken. Er moet landelijk gewoon meer aandacht komen voor de problematiek van de kleinere zie kenhuizen. Nee, ik ben inderdaad niet van plan om op te geven. Daar heb ik niet een halfjaar mijn stin kende best voor gedaan." SLECHTE ZAAK Van de huidige 116 'klinische' bedden in het Venrayse ziekenhuis verdwijnen er 49 naar Venlo. Vooral door opheffing van de afdelingen cardiologie (13 bedden), kinderge neeskunde (14) en gynaecologie (10). "En dat vind ik gezien de afstand tussen Venlo en Venray een slechte zaak. De basiszorg in Venray gaat er door deze plannen op achter uit", stelt Michiels. Verder begrijpt hij niet dat wethouder Heidens liet weten 'redelijk tevreden' te zijn over het gepresenteerde functiever deelplan. "Zo ken ik wethouder Heidens niet. Het verbaasde me dat hij dat antwoord gaf, want er is niet veranderd. De mensen verwachten van de politiek dat die erbij blijft." Eerder was de wethouder, net als Michiels, ook tegen de plannen met het Venrayse ziekenhuis. DUIDELIJKHEID Wethouder Heidens is vooral blij dat er met de bekendmaking van de Raad van Bestuur van de Ziekenhuizen Noord-Limburg ein delijk duidelijkheid is gekomen over welke functies in het Venrayse zie kenhuis blijven en welke er in de toekomst nog gaan verdwijnen. "Natuurlijk hadden we het liever anders gezien maar het kan, gezien het gebrek aan specialisten, ver pleegkundigen en geld, gewoon niet anders. Dat is me gaandeweg de rit uit de gesprekken met de Raad van Bestuur wel gebleken. Omdat er te weinig personeel is zou de kwaliteit van de zorg in Venray in het gedrang komen. Ik kan nu wel meer begrip voor de plannen van de Raad van Bestuur opbrengen. Ze is meer over tuigd geraakt van haar maatschappe- lijke verantwoordelijkheid. Tegen die achtergrond ben ik redelijk tevreden met dit plan. Soms wil je iets liever niet, maar kun je er gewoon weinig aan doen." JAMMER Het gepresenteerde functiever deelplan bevatte ook voor de Venrayse wethouder nauwelijks ver rassingen. "We weten nu tenminste wat er in Venray blijft. De totale poliklinische functie met diagnos tiek, bloedprikken en dergelijke én de dagbehandeling blijven. Het is natuurlijk erg jammer dat de cardio logie, kindergeneeskunde, gynaeco logie en andere hoog complexe kli nische zorg uit het Venrayse ziekenhuis verdwijnen. Maar dit plan is het maximaal haalbare. Wij hebben er alles aan gedaan." Heidens is verder blij dat het 'over plaatsingstraject' over twee jaar uit gestreken wordt en dat de Raad van Bestuur heeft toegezegd dat er een goed communicatieplan komt. "Mensen moeten weten waar ze aan toe zijn. Dat is het belangrijkste. En twee jaar is lang.... wie weet wat er in die tijd nog allemaal gaat gebeu ren." Deskundig van sloop tot finishing touch IMVOB 8#U. BOUW GARANT -"SiSgjffiSB*- 11181 in U laat zich in onze show room uitgebreid adviseren bij het samenstellen van de bad kamer van uw dromen. Maar hoe krijgt u die droom vervolgens thuis? Wees gerust. Ook voor de complete uitvoering: De Groot. I bouw - tegels - sanitair ét roots ok ittzou£/oe>rC(<ty Kloosterstraat 18, Stevensbeek. Telefoon: (0485) 38 23 05 Piet van Dijck heeft zaterdag in restaurant het Groene Woud in Horst van burgemeester Waals het zilveren bijtje van de gemeen te Venray opgespeld als dank voor zijn inzet voor de Stichting Winkelcentrum Venray. Van Dijck heeft elf jaar zitting gehad in het bestuur van de winke liersvereniging. Hij was onder meer voorzitter en secretaris. Hij wordt als vice-voorzitter en als lid van het dagelijks bestuur opgevolgd door Wim van den Heuvel. Het nieuwe bestuurslid woont in Deurne en runt drie jaar drogisterij Etos in de Grotestraat. Piet van Dijck blijft wel als lid van de activiteitencommissie betrokken bij Winkelcentrum Venray. Marktkooplui niet blij met besluit burgemeester Op last van burgemeester Waals van Venray is de weekmarkt afge lopen maandag niet doorgegaan. Vanwege de bijzondere slechte weersomstandigheden, maandag middag stormde het flink, werd uit oogpunt van de openbare orde en veiligheid besloten de wekelijk se markt af te gelasten. Het is voor de eerste keer dat de weekmarkt in Venray niet is doorgegaan. Met name in het begin van de middag ging het flink tekeer toen de storm zijn hoogtepunt bereikte. Er werd zelfs windkracht 10 en wind stoten met een snelheid van 120 km/uur gemeten. Marktmeester Peter van Horen van de gemeente Venray werd maandagmorgen in alle vroegte gebeld door Barents Marktkramen uit Horst met de mededeling dat het de medewerkers van het bedrijf veel moeite kostte om de marktkramen op te bouwen en staande te houden. "Op advies van de politie is toen door de burge meester besloten om de markt af te gelasten", zegt gemeentewoordvoer ster Silvia van Nispen. "Het is nog nooit eerde;- voorgekomen dat de markt in Venray vanwege het slech te weer niet door kon gaan. Het is gewoon overmacht." Het is nog niet duidelijk of de marktkooplui een financiële compensatie tegemoet kunnen zien. "Maar daar wondt door de gemeente Venray nog wel naar gekeken", verzekert Van Nispen. MARKTKOOPLUI De marktkooplui waren het hele maal niet eens met het besluit van burgemeester Waals om de week markt af te gelasten. De heer en mevrouw Weyts, die al dertig jaar op de markt fruit verkopen, en hun zoon Roel vragen zich bijvoorbeeld af wie 'deze financiële strop' gaat vergoeden. "We hebben extra vers fruit ingekocht dat we nu gewoon in de container kunnen mieteren. Wind en regen, daar hebben we toch al veel vaker mee te maken gehad", aldus een boze mevrouw Weyts. Weyts: "We zien zelf wel als het te gevaarlijk wordt. Daarvoor hebben we het advies van de burgemeester echt niet nodig." Ook groenteman Leo Swinkels is niet te spreken over het besluit van de Venrayse burge meester. "Ook ik heb vanmorgen nog verse groente ingekocht. Dit is gewoon niet te geloven. Het kost ons gewoon "handenvol geld. Desnoods kan ik toch gewoon van uit mijn koelwagen groente verko pen en bouwen we toch geen kra men op." Swinkels: "Ik vind dit werkelijk niet te geloven. Stiekem verkopen? Nee, daar begin ik niet aan. Dan heb ik zo de politie op mijn dak en verlies ik misschien wel mijn standplaats. Nee, ik ga de zaak maar inpakken. Er zit niks anders op. Maar boos ben ik en blijf ik over dit besluit van de burgemeester." Overigens had de storm geen grote gevolgen voor Noord- Limburg. "Deze storm is rustig aan ons voorbij gegaan", zegt politie woordvoerder Peter van Raay in een reactie. "Er zijn in de regio Noord- Limburg wel wat meldingen van afgewaaide takken en zonnescher men gekomen, maar er zijn gelukkig geen persoonlijke ongelukken geweest. Nee, het is allemaal heel erg meegevallen." Op 7 november wordt in café/zaal de Evenaar aan de Merscloseweg 96 te Venray een thema-avond georganiseerd door FNV bouw, afd. Venray. Het thema gaat over de nieuwe Arbowetgeving 2ÓÖ, veiligheid 'PBM s' lik op stuk beleid. I Wie heeft ev mee te rnaken? Alle bouwvakkers. Kom ntuir deze bijeenkomst, die cdu heel belangrijk is voor JUL LIE allemaal. Bij het m gebreke blijven en hei niet nakomen van de Arboregels worden er forseboeits opgelegd. Ook niet-ieden zijn van harte welkom* dus vraag je collega die geen lid is om te komen. Deze avond wordt geheel verzorgd door de afd 'Venray; En wij vullen er voor zorgen, dal u een kopje kolde 61'iéts anders té drinken krijgt/De V^spreker is Henk Ruy ten van de Arbo. Denk aan uw (gezonde) roekomst. De gesprekken tussen de werk groep, bestaande uit huisartsen, VGZ en Raad van Bestuur, over de toekomst van de EHBO-post in het Venrayse ziekenhuis verlopen erg moeizaam. Dat maakte Theo Michiels van het actiecomitie voor behoud van het St.-Elisabethziekenhuis donderdag avond tijdens de vergadering van het platform Behoud Ziekenhuis Basiszorg Ziekenhuis op uit de woorden van huisarts S meets. "Ziekenhuisdirecteur Peeters heeft het steeds over een huisartsenpost binnen het ziekenhuis, maar Smeets heeft hem laten weten dat de huis artsen geen kantoortje willen begin nen in het ziekenhuis, zonder dat er onder andere ook een internist, een chirurg en personeel op de röntgen- afdeling in het Venrayse ziekenhuis aanwezig is. Want anders is het toch geen EHBO meer? Iemand met een gebroken been moet in het weekend ook in Venray geholpen kunnen worden. Smeets sprak van een ver arming van de zorg. Het is toch ook onbehoorlijk en onfatsoenlijk als iemand extra pijn moet lijden." HUISARTSENPOST Minister Borst liet enkele weken geleden tijdens haar werkbezoek aan het Sint-Maartens Gasthuis in Venlo nog weten dat er een volwaar dige EHBO in Venray blijven. "Maar als het aan de Raad van Bestuur ligt wordt het in het week end gewoon een 24-uurs huisartsen post binnen het ziekenhuis", zegt Michiels. "Wij eisen dat het zieken huis de leiding behoud en de verant woordelijkheid voor de EHBO-post neemt. De Raad van Bestuur moet de EHBO-post niet in de schoenen van de huisartsen proberen te schui ven." Michiels vindt ook dat het onder zoek naar de toekomst van de EHBO te traag verloopt. De werk groep raakt in tijdnood. Voor 1 november zou een plan aan minister- Borst gepresenteerd worden. Die datum bleek niet meer haalbaar. Dit tot grote ergernis van Theo Michiels. "De gesprekken vlotten niet echt. Wie betaalt de EHBO. wie bemant de EHBO en hoe zal de takenverdeling zijn als de EHBO ook wordt bemand door huisartsen. Die vragen zijn blijkbaar niet een voudig te beantwoorden." Verder steekt het de actiegroep dat de werkgroep in een paar maanden tijd slechts enkele keren bijeen is geweest. "Omdat ze geen afspraken kunnen maken over vergaderdata. Te belachelijk voor woorden natuur lijk. Voor zo'n belangrijk onderwerp moetje toch gewoon tijd vrijmaken. Als je echt wilt. kun je binnen een paar dagen bijeen zitten. Dit is geen houding ten opzichte van de Venrayse bevolking". aldus Michiels. 'n Wandeling dur 't Rooise Land Donderdag 2 november gaan we terug naar St. Anna. Tijdens deze wandeling vertellen Joof Teeuwen en Martin Verstraelen over dit gebied waarbij vooral op de natuur waarde wordt ingegaan. Aanslui tend is er natuurlijk weer een Venrods Ketierke. Donderdag 18.00 uur, herhaling maandag 18.00 uur. PRAATCAFE In het radio programma Praatcafe van Omroep Venray worden lokale activiteiten van de afgelopen tijd belicht. Dit kan zijn cultuur, milieu, politiek of een ander onderwerp waar men in Venray over praat. Praatcafe is een radioprogramma dat rechtstreeks wordt uit gezonden vanuit het Theatercafé De Artiest. Zondag 5 november zal het Duo The Amazing Trompets voor de muziek zorgen Natuurlijk is ook kroeg- dichter Werdenibelt aanwezig en blikt Jos Buddiger terug met zijn Column. de week van Praatcafe begint zondag 5 november om 11.00 uur. Programma's weekend Zaterdag: 10.00 - 12.00 uur Weekendkalender met Frans Janssen 12.00 - 15.00 uur Venray Actueel met Ruben de Jong en Paul Verhoeven 15.00 - 17.00 uur Prime Time met Mario Kremers 17.00 - 18.00 uur Klojo Radio met Nico Broers en Paul Verhoeven 18.00 - 20.00 uur Alternative Pop met Roland Hermans en Peter Verbruggen. Zondag" 10.00 - 11.00 uur Peelgrass met Rein Wortelboer 1 1.00 - 12.00 uur Praatcafe (om de 14 dagen)/ Rond de tafel (laatste zondag v/d maand) 12.00 - 13.00 uur nonstop muziek 13.00 - 14.00 uur Herhaling Waar zijn de troubadours gebleven? Met Oscar Hovens 14.00 - 17.00 uur Stopwatch hét sportprogramma van de regio! 0800-1800 (gratis) Van Bruggen Adviesgroep Peterstraat 19-c 5801 AT Venray Of u nu een huis gaat kopen of blijft wonen: een goed hypotheekadvies kan ook veel geld ople veren. De Van Bruggen-adviseurs nemen echtde tijd voor u. En leggen u alles glashelder en duide lijk uit. U krijgt de beste hypotheekmet de laagste maandlasten. Bel daarom vandaag nog 0800- 1800 voor een afspraak met één van de Van Bruggen-adviseurs te Venray. Of vraag het gratis informatiepakket aan met het boekje de 10 Gouden HypotheekTips. ADVIESGROEP www.vanbruggen.nl

Peel en Maas | 2000 | | pagina 7