Grote tentoonstelling van kleindieren Atletiek Vereniging tenray-Regio Viet-Rokers Bridgeclub HBV Diana Bridgedrive Divinolandia Darten DC De Piëlhaas Judoka's in de prijzen Loopgroep De Barrier Lopersgroep Peelrunners Slotraces Kartseizoen Motorcrossers Regio Venray H.S.V. De Roerdomp Sjoelclub Venray Spio St. Jan Merselo ISBV LVB Oostrum Triathlon Vereniging De Springplank Wijkcentrum Den Hoender K.B.O. Katholieke Vrouwen Vereniging VVB Venray Op 't Nipperke First Choice in de prijzen Jeugdnatuur wacht a JpeEL en maas donderdag 2 november 2000 - Pagina 19 TVainingen: De trainingen zijn vanaf 24 okt. als 1st Insdag: 18.30-19.30 Raayland locatie jd D-jun en Ie jaars C-jun.; 19.30- ,30 Raayland college zuid AB jun. En ^Jjrs. Cjun.; 19.00-20.15 atletiekbaan BCD jun. specifiek lopen, onderdag: 18.00-19.15 atletiekbaan -jun.: 19.15-20.30 atletiekbaan AB- 18.30-19.30 atletiekbaan pup.; ,00-20.00 Raaylandcollege oost NSG- eten. terdag: 10.30-11.30 atletiekbaan lioren: volgens schenaa's trainers. De jststof atletiekbaan is gelegen aan de mrtlaan 1sportpark de Wieën formatie: Ledenadministratie: 0478- 12842. atletiekraad: 588217 of bij de Mededelingen: ud papier: dere zaterdag is de papiercontainer i AV Venray Regio, geplaatst qan Weg in de Berg/hoek Veltumse leffen. geopend van 09.00 tot 14.00 ir.Toezicht: 4 nov.: Tom Vlasma en oland Waaijenberg. 11 nov.: Harry John Weijs. iv.: EHBO-cursus 6 nov. om 20.30 uur wordt een IBO-cursus gehouden in het clubge- w. Deelname is voor alle trainers en in van de vereniging, nov.: Najaarsvergadering I donderdag 9 nov. om 20.30 uur irdt de najaarsvergadering gehouden, idermeer komt aan de orde het pro- tmma voor het komend jaar en de loting 2001. - nov.: Leukermeerloop zondag 12 nov. wordt in Well de rlijkse Leukermeerloop gehouden, jeugdcrossen starten om 10.30 en 45. info: tel. 501420. De korte cross 900 m) start om 11.00 uur en de lange .ovR oss 11800 m) begint om 11.45. aan- ilding op de dag van de wedstrijd. doa bover deze wedstrijden: tel. 584449. Mededelingen ov.: Snelle Sprong Cross in Tegelen. atleten die zich hebben aangemeld or deze cross dienen uiterlijk om ,20 uur aanwezig te zijn op de baan. n hieruit zal om 10.30 vertrokken irden naar Tegelen. Het reisgeld is stgesteld op F13.50, dit te voldoen bij nrek. Begeleider/trainer is nog niet tend, dit zal in overleg gebeuren. Het rvoer zal worden verzorgd door Hr. esbergen. Aanvang van de wedstrijd om 12.00 uur voor Jongens Pup A. Ires: Sportpark De Snelle Sprong, te is gelegen aan de Leemhorsterweg Tegelen. Deze clubavond was er een waarin rschillende leden voor de leeuwen tden gegooid; was het niet met het I dan wel met de organisatie en alles tdaar omheen hangt. Dankzij Hilde olen voor de wedstrijdleiding. Luc i Duyn en Trudy Jeurissen voor de «trage. Henk van Heumen voor het Dmputerwerk" en Peter Kooien voor lopruimen verliep de avond alsof er en drie viertallen van de club elders tem aan het spelen waren. Hulde dus! waren 39 paren present voor de lad- wedstrijd, ingedeeld ip drie groepen, scored werd er ook en hoe. In alle de lijnen werd de eerste plaats eikt met een percentage boven de 60! geel was dat het paar Hay uwen/Joop van Hooft met 65,89%, in rode lijn het paar Riet Blok/Mia lipsen met 61,58% en in de groene i het paar Annie Röttgering/Annie oen met 61,25%. De tweede plaats eikten achtereenvolgens Ber Is/Riek Rutten met 60,38%, Adri de tk/Ilona Orosz met 54,17% en Jopie lan Emmen met 60,17% )e derde plaats was voor resp. Frans iLieshout/André Poels met 55,92%, èda Kaikman/Loes van Wel met 2% en Carla en Bert van Kempen 53,67%. Over drie weken, 21 fember, spelen we de laatste wed- jd van deze herfstladder, maar eerst seen avond competite en viertallen, afwisseling in het programma is te maand dus wel volledig. )e vierde ronde van de indoorcompe- begint moeizaam. Bij het overscha- tn van de zomertijd naar de winter- zijn er altijd mensen die daar inslag mee hebben, zo ook Susan, een overhaastig vertrek vanaf het 'lokaal naar Tienraij overkwam het an dat ze de eerste 3 tellende pijlen aanzag als proefpijlen. tsvermoedend werden deze door getrokken en kreeg ze te horen dat 'oor haar de eerste 3 missers waren. 'Chan eindigde bij de junioren op 2e plaats met 208 punten. Marlijn de per had 181 punten. Susan Robben jen Thomas Frencken 123 punten, tor de senioren werd de 4e ronde jhoten in Horst. Er werd matig pleerd. Met kop en schouders stak lermsen uit boven de rest van de filers. Hoogste schutter in het le iwas Jan Hermsen met 277 punten, ft 2e team Wendy van Ooi met 264 "n. Het derde team had de wedstrijd ikele dagen eerder verschoten, iuth Willems blijft zeer constant jften behaalde als hoogste schutter jUnten. terdag 4 november is de start van pijlcompetitie te Grashoek. aan- 19.00 uur. Voor de jeugd start de 1 fnpetitie op zondag 5 november in jDoel bij Diana, aanvang 10.00 uur. pens zondag 5 november het tref fan Regio Limburg tegen Gezellig ■n zijn, aanvang 10.00 uur. Herhaalde oproep U laat ons, of liever gezegd de inwo ners van Divinolandia, toch niet in de steek? Er is daar nog steeds veel hulp nodig. Het blijkt namelijk dat nogal wat bridgers denken dat het wel storm zal lopen met de aanmeldingen, zodat het voor zelf inschrijven te laat is. Het gevolg is dat er op dit moment nog vol doende plaats over is! Datum: 17 nov. 19.45 uur. De inschrijfkosten bedragen 22,50 per per soon: dit over te maken vóór 7 novem ber op banknr. 683206907 ING-bank t.n.v. bridge drive Divinolandia. Er kan op verschillende niveaus worden inge schreven. te weten: clubbridgers (A goede spelers;, B redelijke spelers; c: beginners) en thuisbridgers. Vermeld a.u.b. uw niveau bij uw inschrijving. Voor eventuele informatie: Hans Stapels, tel. 0478-583491 en/of Corry Hartong, tel. 0478-583348. Whiskydarten Zaterdag 4 nov. wordt in café De Piëlhaas weer het whiskydarten gehou den. Iedereen die hier aan wil deelne men kan zich lot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het dar ten is om uiterlijk 20.30 uur. Uitslag levensmiddelendarten: Winnaarsronde: 1. Gradje Jacobs; 2. Huub v. Eyk; 3. Peter v.d. Berg; 4. Jos Heesen; 5. Piet Xhofleer; 6. Marja Keunen; 7. Peter Hoeymakers: 8. Maikel de Bruin. Verliezersronde: 1. Bart Thissen; 2. Hubert Janssen: 3. Jos Achten; 4. Anny Xhofleer; 5. Peter Thissen; 7. Henny Vervoort; 8. Christine Hoeymakers. Honoraire Leden Aan al onze honoraire leden en adver teerders: Op zondag 5 nov. a.s. wordt voor de honoraire leden en adverteer ders een dartmiddag gehouden, als dank voor uw bijdrage voor het steunen van onze dartclub in hel afgelopen seizoen. Deze middag begint om 14.00 uur. Er zullen deze middag wat dartspellen wor den gedaan evenals onze tombola. Wij hopen er weer een gezellige middag van te maken. De aanvang is om 14.00 uur. Danny Mulder, lid van judovereniging Erised, behaalde zaterdag tijdens een sterkbezet internationaal judotoernooi in Spijkenissen in de klasse -41 kg een tweede plaats. Jessie Wismans werd in de klasse -22 kg tweede, Mickey Taylor behaalde een derde stek in de klasse -37 kg en zijn broer Glenne pakte de vierde plaats in de categorie -41 kg. Arantxa Garcia werd in de klasse -41 kg vierde. Hoe zou je nou dat lopen bij die loop groep het beste kunne omschrijven? Het antwoord is eigenlijk heel gemakkelijk. Rustige trainingen met af en toe ook een wat meer gas geven. Een groep helpt je hierbij. Een van de voordelen van in een groep trainen is datje een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. De trainingen zijn op een dusdanige snelheid dat nagenoeg iedereen zich bij ons aan kan sluiten. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief. Zo zijn er lange afstand liefhebbers en ook sportie ve lopers die meer de olympische gedachte hebben. Kortom altijd wel iels voorjou. De trainingen zijn op: Maandag, van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20,30 vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 lot 17.30 vanaf de Barrier. Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je lot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan Zaterdag: Aanvang 16.00 uur. parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Peelrunners opgelet: de training van dinsdag 5 dec. wordt verplaatst naar donderdag 7 dec. i.v.m. pakjesavond. Vanaf nu start een groep gemotiveerde lopers weer op donderdagavond bij Ad Comperen starten om tien voor zeven voor een duurloop naar Sevenum, Daar pikken ze dan in de Peperstraat bij van der Beele weerde Sevenum-groep op om half acht. Wedstrijdagenda: 5 nov.: Beren marathon in Terschelling; alle cat. 42,2 km (start 12.00); alle cat. 21,1 km (start 12.15). 19 nov.: Zevenheuvelenloop Nijmegen, alle cat. 15 km. Zondag 5 november a.s. worden de laatste kart-wedstrijden gereden om de te behalen kampioenschappen voor de KCPK- en Maxxis Cup. Voor Ysselsteyner Eric van de Pas ziet het er nu reeds goed uit. Het kam pioenschap voor hem werd reeds veilig gesteld in de race van oktober. In de klasse Inter/lCC haalde hij genoeg punten binnen. Mede door het niet meerijden van zijn naaste concur rent Toine Marsé is de puntenvoor- sprong niet meer in le halen. Ook Barry Maessen haalde hier zijn voordeel uit. Hij bezet nu een mooie 2e plaats en zal deze niet meer uit handen willen geven. In de 125ccA klasse is het koplo per Erwin Marsé, die van de 12 gereden manches er liefst 9 op zijn naam schreef. Verdi Geurts, als 2e geklasseerd, heeft 19 punten achterstand die moeilijk in te halen zullen zijn. Maar wie weet! De uit Merselo afkomstige Dick Schoenmakers heeft eveneens uitzicht op het kampioenschap. In zijn klasse, 125ccB, gaat hij aan kop met een voorsprong van maar één punt op Dennis Schoofs. Hij zal er dus nog het nodige aan moeten doen om Dennis voor te blijven. In de klasse lOOcc Nationaal heeft Dirk Naefe 22 punten meer dan Juergen Theis, terwijl in de klasse lOOcc Junioren Matthias Rosenkranz 14 punten boven Nederlands Kampioen Jeffrey Groothuis uitsteekt. In beide klassen is dus nog van alles mogelijk!!! Roland Koonings uit Ysselsteyn heeft in de Promo-Klasse, 15 punten achters tand op Marcus Preiss uit Duitsland. Ook hij heeft dus nog uitzicht op het kampioenschap. 10 punten minder heeft Niels van Haandel ten opzichte van Mats van de Brand. In de laatste klasse, de Mini-klasse. Joey Hanssen uit Horst klom mede door de winst in de oktober race naar een 3e plaats bij de mini's. Hij kijkt tegen achterstand van 15 punten op de nummer 2. Al met al belooft het dus een erg spannende zondag te worden op circuit "De Peel". Kartclub "De Peelkarters" heet u van harte welkom bij de slotdag van het seizoen 2000. Zondag is er wederom geen entree Komen dus!!....De wedstrijden begin nen om 12.30 uur. Om de baan te sparen voor de laatste wedstrijd van zondag die door de vele regen in de nacht van vrijdag op zater dag veranderd in een modderpoel, werd er na overleg met de club van Schaijk en de MON besloten om de jeugd wedstrijd van zaterdags geen doorgang te laten vinden. Tijdens de wedstrijd van zondag te Dongen was naast de daguitslag op zijn naam te schrijven, wist Emile Cox ook de kampioenstitel van de 60 versnellin gen hoge wielen in de wacht te slepen en eiste Tommy de Bruyn de 6e plaats op na het rijden van twee manches, ter wijl hij in de eindstand de 7e man werd. Bij de 80 A sloot Paul Eickmans de twee manches af met een 9e plaats in het dagklassement en was de 14e plek voor Kevin Gielens weggelegd en zat het voor Nicky de Bruyn niet mee. In de le manche moest hij vroegtij dig het rennerskwartier opzoeken en in de 2e manche ging hij als 15e over de meet. Bij de 80 hoog stelde Jimmy van de Laar nog net de 5e beker veilig en kwam de 6e stek in handen van Mare Josephs. In de kampioenstand werd Dennis van de Laar als kampioen gehuldigd en in de daguitslag eiste hij de 2e plaats op, ter wijl Rob van Benthum een sterke man che reed en nog ging met de 5e beker aan de haal. Bij de nationale wedstrijd te Schaijk eiste de combinatie Harrie Kamp/Math Wijers een 14e plaats op na het rijden van twee manches bij de zij spannen. Bij de inters 500 kwam de 4e plaat in het dagklassement en eindstand op naam te staan van Maarten van de Aa en bij de 500 senioren was de 2e stek weggelegd voor Bernie Kuenen en in de kampioensstand viste hij net naast de titel. Na het rijden van twee manches eindigde Peter Pijpers als 5e en stelde Mark van Dijck de 13e plaats veilig. Bij de 125 junioren sloot Ruud Pijpers het seizoen af met een 10e plaats in de dag uitslag. Senioren Mededelingen: Met deze laten we de leden weten dat de sportvisakte voor het jaar 2001 nog gewoon bij de vereniging te verkrijgen is, Leden die nog geen lid zijn en met ingang van 2001 ht visblad willen ont vangen kunnen zich aanmelden bij de secr. Met ingang van het jaar 2001 kost het abonnement voor een heel jaar 15.- dit komt door de verhoging die de NWS heeft doorgevoerd op het abon nement voor een heel jaar. Ook leden die het visblad niet meer willen ontvan gen in het jaar 2001 kunnen dit melden bij de secr. Dit moet vóór 15 nov. gebeu ren. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray. tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Zaterdag jl. open toernooi van de Kemphanen in Velthoven. 1. Jeugd A Sander Broers gem. 130.2: 7e Db Truus Jenniskens gem. 120.1; 14e DC Wilma Peeters 111.7: 17e Mien Classens 108.1: DD 1 le Regine Sanders 105.7; De 7e Truus Schroeber 96.2; HB 7e Ben Rongen 114.9; HE 2e Tenny Linders 108.7; 4e Harrie Rongen 104; 6e Wiel Lennaerts 101.1. Anny v.d Heyden en Jos Jacobs speel den mee in de tweede bekerwedstrijd van de ANS en bereikten een 17e pl. bij de dames en een 34e pl. bij de heren. De beker bestaal uit 7 wedstrijden. Dit is de tussenstand na 2 wedstrijden. Wedstrijdzwemmen Afgelopen hebben enkele zwemmers meegedaan aan het wisselslagtoemooi dat werd georganiseerd door zwemclub Mosa Regio uit Venlo. In dit sterk bezet te toernooi hadden onze zwemmers moeite zich staande te houden. Positieve uitschieters waen de 2 persoonlijke record van Linda Custers op de 100m wissel en op de 200m wisselslag. Hier zijn de uitslagen: 100m wisselslag: Linda Custers 1.20.81. Yvonne Swinkels 1.24.60. Liezl Zietsman 1.27.69. Rik op den Camp 1.13.86. 200m wissleslag: Linda Custers 2.52.82 Liezl Zietsman 3.04.83 Dis RD. 100m vlinderslag: Linda Custers 1.23.89. Yvonne Swinkels 1.25.97. 100m schoolslag: Rik op den Camp 1.18.00. Raoul Talen 1.24. 91. 100m rugslag: Yvonne Swinkels 1.21.82. 100m vrije slag: Rik op den Camp 1.06.13. Zondag wordt er in Druten een limiet wedstrijd gehouden. De wedstrijd begint om 15.00 uur. We vertrekken vanaf de Sprank om 13.45 uur. Willen de volgen de zwemmers op tijd aanwezig zijn: Rik op den Camp. Raoul Talen, Linda Custers,Chantal Pelzers, Yvonne Swinkels, Elke Euwes, Guus Geurts, Daphne v. Gabain, Patrick v.d. Sterren, Sjoerd Bouwmans. Voor vervoer zorgen Fam Swinkels, v.d. Sterren en Euwes. Rafaëla Breed. Nadine en Nathalie Verburg reizen op eigen gelegenheid. Synchroonzwemmen Zaterdag 21 okt. jl. werd de Interkring figuren senioren gezwommen in Zwolle. Er ware 174 deelneemsters. De Spioleden behaalden de volgende resul taten: Tane Elstak 112e met 58.646 p. (zij heeft de limiet gehaald); en Kelly Swinkels: 132e met 56.309 p. Wedstrijd te Eijsden: zondag 29 okt. werd de eerste competi tiewedstrijd gezwommen. De Spioleden behaalden de navolgende resultaten: Cat. 1.: Petra Geven 5e; Imke Hofmans 18e; Shannon v. Sambeek 19e. cat. 2: Si Ike Loenen 4e; Suzan Ploegmakers 10e enSulvie-Elise Schaminee lie. Age group 1: Melanie Goemans 9e; Dian Wellen 17e (zij hebben hun E-diploma gehaald). Age group 2: Celine v.d. Ven 3e; Dorien Geven 7e; Bea Wellen 8e; Linda Hofmans 9e (Celine v.d. Ven heeft de limiet behaald). Age group 3: Cinderella Goumans 5e; Amandine v.d. Ven 7e: Moniek Classens 8e: Melanie v. Sambeek 10e; Lara Voermans 14e; Tetske Peeters 15e: Petra v. Benthum 17e (Melanie v. Sambeek heeft haar C- diploma behaald en Cinderella Goumans heeft de limiet bahald). Fina jun.: Tane Elstak 4e; Rianne Geven 1 le; Hanneke Peeters 12e; Karin v.d. Heuvel 13e; Kim Janssen 14e (Tane Elstak heeft de limiet behaald). Fina sen.: Monica Clephas 7e; Antionette Nelissen 8e; Harriet Flinsenberg 9e; Kelly Swinkels 10e; Tessa Essing 11e; Sandra Hermans 13e; Anja v. Leuken 14e; Bregje Jansen 17e (Monica Clephas heeft de limiet behaald). Afgelopen weekend werden er zowel in Horst als in Meerlo selectiewedstrijden verreden. In Horst waar enkele dres- suurklasse pony's startte, reed alleen Rian Schellekens met Scooby in de prij zen. Rian behaalde in de kl. DL een 2e pl. met 181 p. In Meerlo waar de eerste selectiesprin- gen voor paarden verreden werd. reed in de prijzen: Petra v. Dijck met Ilivia kl. Z een 2e pl. en 3e met Limmertair. Simone v. Ooi mer Narlando kl. B 4e en Kathelijne Maessen met Nowing Way kl. B 9e. Aankomend weekend wordt er in Sevenum een dressuurwedstrijd voor paarden georganiseerd en in Meerlo een springwedstrijd voor pony's. Kienen Op vrijdag 3 november a.s. organiseert de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. weer een van haar wervelende Kienavonden. In de verschillende rondes zijn prachtige en waardevolle prijzen te winnen. De Kienavond zal plaatsvinden in Zaal Martens te Leunen, aanvang 19.30 uur. De zaal is open vanaf 18.30 uur. Deze avond is natuurlijk voor iedereen toe gankelijk. Uitleg reanimatie en lezing hart- en vaatziekten. Datum: donderdag 02 november 2000. Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Een Rode Kruislid en tevens medewerker van het St. .Elisabeth, Ziekenhuis zal deze avond verzorgen. De bedoeling van de lezing is om enig inzicht te verschaffen in de meest voor komende hart-en vaatziekten. Daarnaast zal ingegaan worden op wat men er zelf aan zou kunnen doen om bijvoorbeeld een hartinfarct, te voorkomen. Het tweede deel van de lezing zal er een uitleg gegeven worden over wat reanimatie inhoudt en hoe men dit kan leren. Verder zal er een overzicht ten toongesteld worden van de informatie die er ter beschikking is over hart- en vaatziekten en aanverwante onderwer pen. Introduces zijn van harte welkom. Zij betalen f5,- voor deze avond. Komend weekeinde in Leunen Kleindieren Sportfokkers Vereniging Venray e.o. houdt komend weekend haar verenigingstentoonstel ling van kleindieren in de bedrijfs ruimte van Vee- en Varkenshandel Gebr. Thijssen aan de Steegse Peelweg 37 te Leunen. Er worden dieren geshowd van ver schillende pluimage: watervogels, sier- vogels, sierduiven. kriel en grote hoen derrassen. en konijnen in de klasse groot, klein en dwerg. Voor de dieren liefhebber de gelegenheid kennis te maken met een grote groep fraaie die- renrassen van verschillende kleurslagen en hun speciale eigenschappen. Voorts zijn er nog diverse activiteiten voor groot en klein, zoals een tombola met prijzen en een dieren knuffelhoek. Verder zal in een grote doorzichtige NKB-voorzitter Weerstand huldigde de heer en mevrouw Lucassen uit Venray vanwege hun 40-jarig lidmaatschap van de NKB broedmachine de geboorte - het uitko men - van kuikentjes van dichtbij te zien zijn. Ter gelegenheid van deze tentoon stelling wordt de schooljeugd van Leunen in de gelegenheid gesteld gratis deel te nemen aan een boetseerwed- slrijd. De door KSV Venray e.o. aan de jeugd verstrekte. natuurlijke Nederlandse klei, is vrij van chemica liën. Gevraagd wordt van deze klei een diertje te boetseren, bijvoorbeeld een konijn, een kip, een eend of gans, een duif of muis etc. Iedereen die zijn of haar beeldje vrijdagavond 3 november tussen 17.00 uur en 20.00 uur komt inle veren in de bedrijfsruimte van Gebr. Thijssen le Leunen, ontvangt een leuke attentie. De beoordeling van de 'Kunstobjecten' wordt door dhr. G. Schattevoet van Kunstatelier Germalein en mevr. H. Pubben-Craenmehr. artis tiek vormgeefster, verricht. De prijsuit reiking vindt plaats op zondagmiddag 5 november in de tentoonstellingsruimte en wordt verzorgd door een tovenaar in gezelschap van zijn tovenaarsleerlinge. De officiële opening van de show is zaterdagavond 4 november om 20.00 uur. Openingstijden van de show: zater dag 4 november van 10.00 uur tot 22.00 uur en zondag 5 november van 10.00 uur tot 17,00 uur. Kinderen tot en met 12 jaar hebben gratis toegang. Begin nieuw trainingsjaar De rustmaand Oktober is voorbij. Dit houdt in dat het nieuwe trainingsjaar is begonnen en de trainingen weer worden weer hervat. Algemene Leden Vergadering Zoals elk jaar in november vindt de jaar lijkse ledenvergadering plaats. Dit jaar wordt deze gehouden op dinsdag 14 november om 20.30, aansluitend op de zvvemtraining. We gaan ervan uit dat iedereen komt; kun je niet meldt je dan vantevoren even af bij het bestuur. Uitslag extra coopertest Vorige week woensdag vond er een extra coopertest plaats voor de leden die begin Oktober niet in staal waren hier aan deel te nemen. Er waren zes deelne mers en de uitslagen waren als volgt: Hennie Freriks 3600m. Marcel Meülendijks 359 lm. Bert Viersma 3300m, Ray Brett 3120m. Niels Postma 3035m en Jacques Janssen 2440m. Programma zaterdag 14.30- 15.30 mountainbiken; 15.30 - 17.15 lopen in schadijker bos sen; zondag 09.00 - 10.00 zwemmen in de Sprank; dinsdag 19,00 - 20.15 zwemmen in de Sprank: woensdag 19.00 - 20.45 baantraining in Venray. Info: www.geocities.com/tvvenray Jeugdvereniging Donderdag 2 nov. (vanavond) van 18.30-20.00 uur, club voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Vanavond gaan we op bezoek bij de brandweer. We gaan in twee groepen, dus doet de ande re groep iets op de club. Dit wordt teke nen voor 'In de Piste', ons clubblad. Zorg wel dat jullie o tijd zijn. De uitslag van de afgelopen donderdag gehouden kimspelen is als volgt: IJelle Michels 24 p.; 2. Krist Bakker 23 p.: 3. Piet Derks 22 p. Maandag 6 nov., clubavond voor de kin deren van de groepen 3 en 4. Van 18.30- 20.00 uur staat er 'levend' bingo op het programma. Dinsdag 7 nov. disco top 10 avond voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverlaters. Deze top 10 is samen gesteld aan de hand van de door jullie ingeleverde keuzes. De avond duurt van 18.30-20.00 uur. Voor volgende week staat er figuurzagen op het programma. Hiervoor meebrengen afbeeldingen en een hamer. Donderdag 9 nov. de grote playback- show voor de kinderen van de groepen 5 en 6, Donderdag 2 nov.: 20.00 uur Paranormaleavond "de Kern" door Mieke de Hoog uit Boxmeer. Zaterdag 4 nov.:20.00 uur Feestelijk sjoelen, sjoelclub Den Hoender. Maandag 6 nov.: 20.00 uur Clubavond, sjoelclub Den Hoender. Dinsdag 7 nov.: 09.30 uur t/m 11.00 uur volksdansen, volksdansvereniging Opanka. 13.15uur t/m 16.30 uur. handwerkgroep de Vlijtige Liesjes. Woensdag 8 nov.: 10.30 uur t/m 12.00 uur. volksdansen groep 1. 13.00 uur t/m 14.00 uur. groep 2 volksdansen. 14.00 uur Handwerkgroep Den Hoender. 19.00 uur Yoga. Info tel. 514269. Donderdag 9 nov.: 14.00 uur Activiteitenmiddag, Ouderenvereniging met koersbal en kaarten, Tot ziens in wijkcentrum den Hoender, St Ursulastr. 2, hoek Hoenderstraat. Gezellig koffie drinken Dag van de ouderen Op zondag 22 oktober van 10.45- 12.30 uur gezellig koffiedrinken met leeftijdgenoten in de Kemphaan aan het Kennedyplein. U hoeft geen lid van de vereniging te zijn. Excursie naar de schouwburg Rondgang achter de coulissen met uit leg. Datum: 13 nov. om 14.00 uuiv Deze excursie is opengesteld voor alle oude ren. De kosten zijn ƒ12.50 p.p. koffie en gebak worden u gratis aangeboden. Opgeven voor 6 nov. bij mw. v.d. Voort, tel. 588691. Wandelen met KBO en ANBO Dinsdag 15 nov. Vertrek 13.30 uur vanaf de Kemphaan aan het Kennedyplein. Themabijeenkomst brandwonden KBO en ANBO organiseren een thema middag over de behandeling van brand wonden op 21 nov. om 14.00 uur in de Kemphaan. Najaars ledenvergadering De najaars ledenvergadering wordt gehouden op woensdag 22 nov. om 14.00 uur in de Kemphaan. Wij ver wachten dat vele van onze leden daar te mogen begroeten. De agenda hebt u met de Schakel ontvangen. Kerstbijeenkomst Intratuin Op 30 nov. wordt er een kerstbijeen- komst gehouden bij Intratuin aan de Langstraat, aanvang 09.30 uur. Koffie met iets lekkers wordt u gratis aangebo den door Intratuin. De entree is gratis. Ook niet-leden kunnen aan de bijeen komsten deelnemen. Opgeven voor 23 Dinsdag 7 nov. Spell en/kaartavond. Wij willen deze avond anders dan gewoonlijk, n.l. samen in spel. Nu zou den wij graag dat jullie zelf een spel doen of kaarten met groepjes. Dus breng zelf een spel en kaarten mee. bijv. rum- micup, stratego enz., iels dat jullie zelf willen. Deze avond kun je invullen als een surpriseavond, helaas wel wat vroeg, maar het kon iet anders omdat we 21 nov. een avond hebben om te proeven en 5 dec. vervalt. Dus dames, wij hopen dat we deze avond nog vaker zullen doen. We beginnen om 20.00 uur. Dinsdag 7 november a.s. ledenavond met als onderwerp; kringloop. Dhr. Billekens komt ons vertellen wat er alle maal omgaat in de kringoop. Een heel interessant onderwerp! I.v.m. het reser veren van het kerstdiner, deze avond laatste gelegenheid om 10,- te voldoen. Wij attenderen onze leden erop dat de kerstavond niet om 20.00 maar om 19.00 uur begint. Maandag 6 nov; Om 10..30 uur Volksdansen; om 19.00 uur Biljartclub op 't Nipperke. Dinsdag 7 nov.: 14:00-17.00 vereni ging ouderen 'Ons Genoegen', kaarten en biljarten; 19.30 uur Country-dans- groep Green River, met countrydansles. Woensdag 8 nov.: Om 09.00 uur Beter bewegen, daarna koersbal. Om 19.30 uur Country-dansgróep Green River, met countrydansles. Donderdag 9 nov.: kaarten en biljarten van 19.00-23.00. Zaterdag jl. reizende de twirlmeiden van First Choice naar Nijkerk af om daar deel te nemen aan de laatst twirl- wedstrijd voor de N.K. Het was een spannende dag want Nieke van Gestel had zich nog niet weten te plaatsen voor de halve finale. Dit werd vooral veroor zaakt door een langdurende blessure. Nieke en haar trainster Wilma van Lin waren dan ook extra gespannen deze wedstrijd. Nieke draaiende haar routine goed en samen waren ze heel tevreden. De hele dag in spanning wachten op de uitslag en Ja hoor Nieke mag ook deel nemen aan de Halve Finale van de N.K. De andere meiden hadden zich al eerder weten te plaatsen voor de halve finale, maar in Nijkerk werd dit weer bevestigd doordat iedereen wederom de verplich ten aantal punten behaalden. Eline Verstraten behaalde de 14de plaats in het onderdeel danstwirl juvenile Suzanne Hendriks behaalde in deze zelfde categorie de 15de plaats en Anne van de Sanden de 10de Plaats. Anne behaalde ook nog de 2de plaats in het onderdeel strutting juvenile. Anouk van den Broek behaalde de 2de plaats in het onderdeel twirling junioren en de 1 ste plaats in het .onderdeel danstwirl junio ren. Rianne Minten behaalde de 2de plaats in het onderdeel strutting junioren en de 2de plaats in het onderdeel danst wirl junioren. Melanie van Mil behaalde de 10de plaats in het onderdeel twirling junioren Ilse van de Ven behaalde de 4de plaats in het onderdeel twirling juni oren en de 3de plaats in hel onderdeel 2- baton junioren intermediate. Lisanne Willebrand behaalde de 7de plaats in het onderdeel twirling junioren intermediate en de 2de plaats in het onderdeel 2- baton junioren intermediate Daniëlle Neuvel behaalde de 6de plaats in het onderdeel strutting senioren en in het onderdeel danstwirl behaalde Daniëlle de 8ste Plaats. De volgende meiden strijden zaterdag 11 november a.s. om een plaats in de top 6 van Nederland. De top 6 zal op zater dag 18 november strijden om Goud. Zilver en Brons. Anne van de Sanden Strutting juveni le Twirling juvenile Melanie van Mil Twirling junioren; Anouk van den Broek Twirling junioren Danstwirl junioren; Ilse van de Ven Twiring junioren 2-baion junioren intermediate: Lisanne WillebrandTwirling junioren intermediate 2-baton junioren interme diate: Nieke van Gestel Twirling junioren intermediate: Daniëlle Neuvel Strutting senior intermediate Danstwirl senior intermediate. Hallo Jeugdnatuurwachters. Zoals we vorige week hebben beloofd, ontvangen jullie de hyacinibol. Rond Kerstmis kun van deze bloembol, als je die op de juis te manier in een pot of in de volle grond zet, al een prachtige bloem hebben. Belangrijk is dus om de bijgeleverde beschrijving goed door te lezen. Daar leer je van want ook andere bloembollen moeten vaak op dezelfde manier worden behandeld. Veel succes ermee. Verder willen we jullie alvast attenderen op onze volgende puzzeltocht op zondag. 19 november a.s. Tot volgende week in peel en Maas,

Peel en Maas | 2000 | | pagina 19