Venray's Mannenkoor trekt volle zalen in Spanje Bridgeclub Venray Loopgroep De Barrier Nobel Oostrum |PC St. Joris Wanssum- „Gey steren Darten DC De Piëlhaas HBV Diana H.S.V. De Roerdomp St. Jan Merselo Motorcrossers Regio Venray PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Lopersgroep Venray Erised in de prijzen Computerclub Regio Venray EVV De Huisvriend Jeugdnatuur wacht LVB Oostrum Oostrumse Vrouwen Beweging 't Zonnelied Wijkcentrum Den Hoender Wijk Zuid Ars Musica Seniorenkoor Crescendo r Jubileum N Zangers van St. Frans Brukske aktief De Springplank De Bandelieren Tomorrow People Confetti Venray's Mannenkoor Venrode Chrisko Harmony Oostrum MMSK St. Petrus Banden Venray's Gregoriaans koor donderdag 26 oktober 2000 - Pagina 23 een aantal competitieavonden een kleine onderbreking. Op de dag in de herfstvakantie kwam er i0% opdagen. Op dit soort vrije :n proberen we de paren een beet- elkaar te mixen. Men leert elkaar ■ter kennen en men speelt ook n een andere kleur. Dat kan soms irrassend zijn. Voor de spelers uit iene lijn die tegen 'gele' paren in of zelf aangevend at ze dat wel lillen. Zij ervaren dat er dan toch •er druk op de ketel zit. Voor 'gele' ikan het boeiend zijn nog eens te jn hoe men (een aantal) jaren gele- iok is moeten beginnen. Wanneer gillen dan ook nog heel vreemd ivordt het toch nog een reuze gezel- iond. Je maakt het niet wekelijks it je een tweetal kleuren helemaal ibt. Of dat er lustig op los gedou- 1 wordt. Al dan niet gehaald; zoals jn was aan de scores. Het gevolg lit alles is dat na vier vrije speel- i de heren Collin en de Vos bei- p. hebben gescoord. De heren iren van Gaal volgen meteen daar- pmet 71 p. en mw. Paris sluit het ie rijtje van vijf af met 62 p. er vol- nog vele avonden en zoals te zien aan de scores. uitslagen van vorige week: Geel: Bender-v. Gaal; 2. Ep. v. Hooft; 3. Peetjens. Rood' 1. Mw. de Weert-hr. [ilius; 2. Ds. Camps-Schaeffers; 3. Frankefort-Kuyer. Groen: 1. Ds. pers-Paris; 2. Ds. Gorree-Tacken; 3. fasten-v.Mill. navond sluiten we het eerste com- eblok af en volgende week gaan we het eerst in de historie van de laat- iren met z'n allen viertallen. en toe als we met een grotere i zijn dan kunnen we intensieve ramma's lopen. Voor de rest gaat trbij ons redelijk ontspannen aan Rustige trainingen met af en toe ook meer gas geven. Een groep helpt erbij. Een van de voordelen van in groep trainen is dat je een "stok" er de deur hebt. Als je weet dat er mensen komen ben je gemakkelij- elfook van de partij. Ook al regent en keer. trainen drie keer per week en de rse trainingen hebben andere doe- De trainingen zijn op een dusdanige leid dat nagenoeg iedereen zich bij aan kan sluiten. Binnen onze groep alle leeftijden vertegenwoordigd en D dames en heren actief binnen de i Zo zijn er lange afstand liefheb- ook sportieve lopers die meer de Ipische gedachte hebben. Kortom 'wel iets voor jou. trainingen zijn op: idag van 19.15 tot 20.30 vanaf Asteria lerdag van 19.15 tot 20.30 vanaf 'Asteria dag van 16.30 tot 17.30 vanaf de er. ït je interesse hebben om een keer men meetrainen dan ben je van welkom. erste maand kun je gratis meetrai- m het verplicht je tot niets, meer informatie kun je ook bellen Piet Dupont, telefoon 589880. ny- en ruitervereniging 14 en 15 okt. hebben onze ruiters nderïinge clubkampioenschappen ïden. Om kampioen te worden sl je zo hoog mogelijk eindigen op nderdelen Cross, dressuur en sprin- Er waren ook combinaties die niet le onderdelen deelnamen of buiten tdingen mededen. Na twee dagen de uitslag als volgt: 9. Mireille v. 1 8. Sef Huijbers; 7. Denise mers; 6. Loes Reijnders; 5. Ireen tepers; 4. Stephanie Muijsers; 3. I ien Aapkens; 2. Janine Huijbers en etste eindigde Tamara Wilms, lussen reed op 15 oktober Marlies ^1 bers een concours in Swolgen. Ze de in de klasse M1 een 6e pl. met >21 en 22 okt. was er een concours ivenum, hier werden de volgende :n behaald: Loes Reijders I2e p.; Jamy Muijsers 1 le met 152 •enise Creemers 9e met 162 p. >22 okt. is Marlies Huijbers naar ■oncours in Geldrop geweest, in de behaalde zij in de eerste proef pl. met 160 p. en in de tweede werd zij le met 172 p. 'ub eert kampioenen 2000 Jj por onze jongste 9-jarige amazone T pleurissen was het een succesvol Li "Sjaar 2000. P 27 oktober van 20.00-21.30 uur de ruiterclub haar kampioenen met receptie in zaal de Kei, welandsestraat 3 in Geysteren. 'werd Indoor Limburgs kampioene Vera in februari in Roggel cat. AB. v. Schijndel werd Limburgs pioene met Future cat. DB. utdoor werd Katja 2x reserve kam- met miss Saigon cat. BB en met cat. AL te Lottum. Katja sloot 2000 outdoor mooi af door nog nationaal springkampioene te wor- miss Saigon in de cat. BB met aantal stijlpunten, t.w. 107 p. toy op 16 sept. evenum afgelopen zondag behaal- Jeurissen met dressuur een plaats met 155 p. in de eerste Wedstrijd met Amigo cat. AL. Levensmiddelendarten Zondag 29 okt. wordt in café De Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakketten, ledereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 13.30 uur. Diana in het hol van de leeuw Via de kwalificatieronde op 16 sep tember had het eerste zestal van Diana zich weten te plaatsen bij de beste 12 teams van het Soranus toernooi. Jl. zon dag 22 oktober was het dan zo ver, het eerste zestal bestaande uit Annie Thijssen, Rick Philipsen. Jan Hermsen. Mari Thijssen, Gerrit Jacobs en Mart Hendriks reisde af naar Soranus te Boukoul. Het 25 meter 1 pijl systeem is traditioneel en zeer geliefd bij de zuide lijke handboogverenigingen van het land. Diana als enige noordelijke vereni ging moest het opnemen tegen de spe cialisten van het zuiden. In de voorronde wist het le zestal zich te plaatsen voor de kwartfinale met 805 punten en een 7e plaats. In een spannende kwartfinale wist het team in de 4e serie de achters tand om te zetten in winst. En uiteinde lijk te winnen van de Snelle Pijl uit Vlodrop met 270 tegen 269 punten. In de halve finale werd verloren van de latere winnaar Willem Teil uit Geverik met 268 tegen 277 punten. Daar de andere halve finalist eveneens een gelijk aantal punten had moest er uiteindelijk ook nog gestreden worden om de 3e plaats. Deze strijd ging tegen St. Hubert uit Elsloo. Pas in de vierde serie liepen de tegenstanders uit Elsloo 1 puntje uit. Uiteindelijk werd de wedstrijd in de laatste serie verloren met een eindstand van 265 tegen 273 en eindigde het team op een schitterende 4e plaats. Dinsdag 17 oktober werd er door een 8-tal schutters deelgenomen aan het toernooi bij Uitspanning te Griendtsveen. De hoogste schutter was ditmaal Mart Hendriks met 235 punten. Donderdag 19 oktober was de eerste van de drie wedstrijden van de onderlin ge competitie met de Schutroe uit Horst. Aan deze wedstrijd werd deel genomen door 26 schutters. De zege ging ditmaal naar de schutters van Diana. De hoogste schutter was Mart Hendriks met 231 punten Zaterdag 21 oktober was er een vriendschappelijk treffen met De Haagse Rozenknop. Aan het vriend schappelijk kennismakings duel werd deel genomen met 25 schutters. Hoogste schutter ditmaal was Jan Hermsen met 225 punten. Zaterdag 24 oktober is de 4e ronde van de indoorcompetitie. Diana 1 schiet tegen Diana II bij de Schutroe uit Horst, aanvang 19.00 uur. Diana III treft als tegenstander O.V.U II uit Grashoek bij 't Trefpunt in Tienraij, aanvang 19.00 uur. Zondag 29 oktober is eveneens de 4e ronde van de indoorcompetitie voor de aspiranten en junioren bij 't Trefpunt uit Tienraij, aanvang 10.00 uur. Senioren Programma Zaterdag 28 oktkoppel van Well. Opgeven wedstrijden: H. Hendriks, tel. 0478-582994 voor donderdags 19.00 uur.- Mededelingen: Leden die nog geen lid zijn en met ingang van 2001 ht visblad willen ont vangen kunnen zich aanmelden bij de secr. Met ingang van het jaar 2001 kost het abonnement voor een heel jaar 15,- dit komt door de verhoging die de NWS heeft doorgevoerd op het abon nement voor een heel jaar. Ook leden die het visblad niet meer willen ontvan gen in het jaar 2001 kunnen dit melden bij de secr. Dit moet vóór 15 nov. gebeu ren. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H, Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray. tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Afgelopen weekend werden in Sevenum en Ven Zelderheide selectie dressuur- wedstrijden verreden voor paarden en pony's, in de prijzen reden: Esther Goumans met Boyke kl. BB 2e met 168 p.; Maartje Emons met Renaldo w. kl. DB 4e met 173 p.; Janine v. Ooi met Melchior en Marieke Vergeldt met Loreen 6e. De fam. Janssen bezocht een driedaags evenement in Libricht. In de prijzen reden op vrijdag: Rick met James Bond 110 cm 3e; Mark met Donut 90 cm 3e. Zaterdag: Mark met Little Mistery 110 cm 2e; Rick met James Bond 110 cm 4e. Zondag: paarden: Mark met Little Mistery le in de finale 110 cm; pony's: Rick met James Bond le finale 110 cm; Rick met Money Penney le finale 100 cm. Aanstaand weekend springwedstrijd in Meerlo voor paarden en dressuurwed- strijd vQor pony's in Horst. Afgelopen zaterdag waren de jeugd- rijders van de MON te gast op het circuit Stanserhom te Heeswijk-Dinther. Bij de 60 versnellingen reed Tommy de Bruyn een sterke wedstrijd te rijden en ging met de 3e beker huiswaarts, terwijl er pech was voor Emile Cox, in de 2e man che moest hij met problemen de strijd staken en de le manche wist hij win nend af te sluiten. Bij de 80 A eindigde Paul Eickmans op een 9e stek na het rij den van twee manche en eindigde Nicky de Bruyn op een 21e stek in de daguit slag en kwam de 22e plaats op naam te staan van Kevin Gielens. Bij de 80 hoog bezette Jimmy van de Laar een 7e plaats en realiseerde Marc Josephs op een 11e algemene plaats. Een prachtige 4e plaats was weggelegd voor Rob van Benthum, terwijl Dennis van de Laar vroegtijdig beide keren de strijd moest staken. Bij de veteranen wist Andre Cox de 22e plaats voor zich veilig te stellen. Bij de wedstrijd van zondags pakte Maarten van de Aa een 3e beker bij de Inters 500 na het rijden van een felle strijd en wist Dirk Arts beslag te leggen op een 19e plaats in de dagklassement. Bij de laat ste wedstrijd van de Inters 125 kwam de 22e stek in de daguitslag op naam te staan van Niek van Benthum en in de einduitslag eiste hij de 27e plaats op, terwijl Rob Mulders 30e werd en 35e werd in het eindklassement. Bij de 250 senioren, die ook hun laatste wedstrijd reden, eiste Marc van Dijck de 22e plaats op na het rijden van twee man ches en bezette in de eindstand een 26e plaats. Komend weekend zijn de laatste wed strijden. zaterdags is de jeugd te gast op het circuit de Kuil te Schaijk, waar zon dags de nationale strijden voor de laatste punten. De laatste jeugd wedstrijd van dit seizoen zal tradioneel verreden wor den te Dongen. Lopen bij de beginnersgroep Begin oktober is de beginnersgroep gestart. We hebben nu een leuke groep bij elkaar die enthousiast begonnen zijn met de trainingen. Heel rustig 2 minuten rennen en 2 minuten wandelen en dat uitbouwen tot 1 uur achter elkaar rennen over een halfjaar. Zowaar een hele pres tatie ook al gaat het heel geleidelijk en bijna vanzelf Het toverwoord hierbij is: regelmatig trainen. Trainingen: De beginnersgroep is nu een aantal weken bezig, heb je nog zin om je aan te sluiten nu kan het nog. Kom gewoon in sportkleding naar een van onze trai ningsavonden en de rest gaat vanzelf. Bij de trainingen van de overige groepen hebben we een gezamenlijke warming- up waarna het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden inge deeld op de snelheden die je aan kan, het doel van de training die ontspanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlijke toptijd. De trainingen zijn op dinsdag, intervallrai- ning op de baan en donderdag, lange duurloop in en om Venray. We starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiek baan. Zaterdag bostraining om 16.30 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier. Wedstrijdagenda: 29 oktober: Quincross Afferden, 5 november:Snelle Sprong Cross in Tegelen, 12 november: Leukermeerloop in Well, 19 november Zeven Heuvelenloop in Nijmegen. Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u ant woord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren tel. 589486, Jan Maessen 589488. De leden van juaovereniging Erised namen afgelopen zondag deel aan een toernooi in Baarlo. Arantxa Garcia wist in de klasse -41 kg de eerste prijs in de wacht te slepen. Tweede werden Jack Mariens (-31 kgAnne Peeters (-26 kg), Jessie Wismans (-22 kg) en Janne Beelen (-48 kg). Derde plaatsen waren er voor Luc Jansbeken (-24 kg), Toon Beelen (-31 kg) en Nathalie Logister (- 66 kg). Vierde werden Brain Sayasilpi (- 24 kg) en Sietse Boumans (-37 kg). Vrijdag 27 oktober organiseert de Computerclub Regio Venray wederom een bijeenkomst voor al haar leden. De avond vindt plaats in de Coninxhof aan de Tinnegieterstraat in Veltum. De aan vang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC, kunt u onze clubavond bezoeken. Onze compu terclub zal u graag proberen te helpen en kan u kosteloos adviezen geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze secretaris Frans, tel. 0478-586198. Het bestuur van EW de Huisvriend nodigt de leden uit voor de ledenverga dering van maandag 30 okt. a.s. De ver gadering begint om 20.00 uur en wordt gehouden in café In den Engel te Venray. Agenda: Opening; Notulen vorige vergadering; Ingekomen stukken: Bestuursmededelingen; Ringenbestelling voor 2001; TT mede delingen (onderlinge TT); mededelin gen gewestelijke wedstrijd 2002; uitgif te inschrijfformulieren div. wedstrijden; inleveren inschrijfformulier onderlinge wedstrijd; rondvraag; sluiting. Bij verhindering graag afmelden bij de secretaris, Sjaak Verkoeijen, tel. 0478-581742. Hallo Jeugdnatuurwachters. We heb ben weer een nieuwe actie op het pro gramma staan en wel het opkweken van een hyacintbol tot een prachtige bloem. Deze bloembollen zullen komende week op school worden bezorgd en je krijgt daarbij ook een beschrijving, hoe je de bol moet behandelen om daarvan uiteindelijk een prachtige bloem te krij gen. Als je goed je best doet kun je al met Kerstmis een hyacint in bloei heb ben staan. Dus lees de beschrijving eerst goed door voordat je de bol gaat plan ten. Veel succes ermee en tot volgende week in Peel en Maas. Uitleg reanimatie en lezing hart- en vaatziekten. Datum: donderdag 02 november 2000. Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Een Rode Kruislid en tevens medewerker van het St. Elisabeth Ziekenhuis zal deze'avond verzorgen. De bedoeling van de lezing is om enig inzicht te verschaffen in de meest voor komende hart-en vaatziekten. Daarnaast zal ingegaan worden op wat men er zelf aan zou kunnen doen om bijvoorbeeld een hartinfarct te voorkomen. Het tweede deel van de lezing zal er een uitleg gegeven worden over wat reanimatie inhoudt en hoe men dit kan leren. Verder zal er een overzicht ten toongesteld worden van de informatie die er ter beschikking is over hart- en vaatziekten en aanverwante onderwer pen. Introducé's zijn van harte welkom. Zij betalen f 5.- voor deze avond. Dames, die zich hebben opgegeven voor dinsdagavond 31 oktober a.s. voor het maken van loden rozen. Graag mee brengen: schaar, potlood, oude thee- of handdoek, bloempot van zink of 'n ande re pot( bij voorkeur grijs en 'n hoog model, van 10-15 cm. doorsnee), gevuld met natte oase, takjes groen van b.v. coniferen klimop (één soort) of tilancia, 1 tak gispkruid en aardappelmesje en/ of snoeischaar. De eigen bijdrage bedraagt F 5,-. Dames, die een lijmpistool bezit ten, dit graag meebrengen. De avond begint om 20.00 uur in zaal "de Kar klingel". Gemengd zangkoor Repetities: 's maandags om 20.00 uur, Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg 5, Venray. Zondag 29 okt.: opluisteren 10.30 Allerheiligenen 15.00 Allerzielenlof. Zondag 12 nov.: zingen om 10.30. Zaterdag 18 nov.: St. Caeciliafeest, zin gen om 18.00 samen met zangkoor Melodia uit Kronenberg, daarna geza menlijk koffiedrinken in het parochie zaaltje. Om 20.00 uur begint onze feest avond. de locatie blijft nog even een verrassing. Bij ieder optreden gelieven een kwartier voor aanvang aanwezig te zijn. U bent altijd welkom op onze repetitie avonden voor een kennismaking Voor meer informatie/aanmelding/afmelding kunt u bellen: mw. T. Douwes, tel. 0478- 584494 of mw. T. v.d. Heuvel, tel. 0478- 583884 Vrijdag 27 okt 20.00 uur Dansavond Ouderenvereniging. Alle senioren vanaf 50 jaar zijn vanaf 50 jaar. De toegang is gratis. Muziek van de "Zilverster". Maandag 30 okt 20.00 uur Clubavond, sjoelclub Den Hoender. Dinsdag 31 okt 09.30 uur l/m 11.00 uur volksdansen, volksdansvereniging Opanka. 20.00 uur AB vergadering Stichting Wijkcentrum Noord-West. 13.15 uur t/m 16.30 uur, handwerkgroep de Vlijtige Liesjes. Woensdag 1 nov 10.30 uur t/m 12.00 uur, volksdansen groep 113.00 uur t/m 14.00 uur, groep 2 volksdansen. 14.00 uur Handwerkgroep Den Hoender. 19.00 uur Yoga. Info tel. 514269. Donderdag 2 nov 14.00 uur Activiteitenmiddag, Ouderenvereniging met koersbal en kaarten. 20.00 uur Paranormale avond "de Kern" door Mieke de Hoog uit Boxmeer. Vrijdag 27 okt. kienen in het wijkge- bouw aan de Beukenlaan 4. Aanvang 20.00 uur. Er zijn prachtige prijzen en een superkien. De kaart- en biljartavonden zijn op vrijdag 3, 10 en 17 nov. vanaf 20.00 uur. Iedereen is welkom. Groot Vocaal Ensemble Dinsdag 31 oktober a.s.: repetitie van 20.00 tot 22.30 uur in de Opmaat, Oostsingel 37, te Venray. Agenda: Extra repetities i.v.m. de Proms op 3 en 4 november a.s.: Donderdag 26 oktober: 20.00-22.30 uur, Raayland. locatie Oost (voorheen Mavo "de Kolk") - Min.Ch. Ruyssstraat 1. Zaterdag 28 oktober: 10.00-15.00 uur, "in de Opmaat". Zondag 29 oktober: 10.30-14.00 uur - generale repetitie, in de aula van het Raaylandcollege-Zuid. Donderdag 2 november: Sound check, in tennishal "De Schaapskooi" - Vlakwater 11 (tijdstip voor AM nog niet bekend). 3 en 4 november: Proms Venray. Afmelden: Marjo Kuypers-Mater, tel.: 0478-513191 (bij voorkeur tussen 17.00 uur en 18.30 uur). De oudpapiercontainer staat op het par keerterrein van het Vincent van Gogh Instituut, locatie Noordsingel, (Noordsingel 39) te Venray. U kunt uw oudpapier brengen op werkdagen tussen 09.30 uur en 18.00 uur, op zaterdag tus sen 09.30 uur en 16.00 uur. Zou u ook wel eens willen zingen in een koor? Wij kunnen in alle partijen ver sterking gebruiken. U bent van harte welkom om een keer mee te komen zin gen, de sfeer te proeven en kennis te maken met onze manier van werken. Informatie over het koor geeft u graag Marjo Kuypers-Mater. tel.: 0478- 513191of kijkt u eens op onze website: www.arsmusica.nl Donderdag 23 nov.: Caeciliafeest. We beginnen deze bijeenkomst 's middags met een rondleiding in de Grote Kerk, alwaar dhr. den Brok ons tekst en uitleg zal geven over de betekenis van de vele. prachtige beelden in de dekenale kerk. Daarna verplaatsen we ons naar zaal Thielen, voor enkele gezellige uurtjes. Men wordt daar om 18.00 uur verwacht. Donderdag 14 december verlenen wij medewerking aan de kerstvoorbereiding in het Schuttersveld- Aanvang 19.00 uur. Het koor wordt om 18.45 uur aldaar ver wacht. Presentatie in uniform. Zondag 17 december muzikale uit voering in Intratuin. We worden aldaar verwacht om 13.30 uur. Er zullen sfeer volle liederen ten gehore worden gebracht om zodoende het winkelend publiek sfeervol te onderhouden. Afmeldingen bij mw. Van Dijck. tel. 581955. De Zangers van St. Frans vieren jn het weekeinde van zaïerdag 4 en bon dag 5 november alsnog het 40-jarig koorjubileum. Het koor bestond in jubileum uitstellen vanwege een ern stige ziekte van dirigent Buys. Hij was tijdens een reis met hei koor in Spanje ernstig ziek geworden. Reden voor de Zangers van St. Frans om de festivitei ten toen niet door te laten gaau. 'Zaterdag 4 november wordt om 20.30 uur een concert verzorgd in de Paterskerk door een drietal gastkoren uit Frankrijk en Duitsland. Zondag 5 november luisteren de Zangers van St. Frans en de gastkoren om 11.00 uur de hoogmis op. 's Middags is er van 14,00 tot 16.00 uur een receptie in De Witte Höeve. Aktiviteitenvereniging Op zaterdag 28 oktober organiseert Av Brukske Aktief in samenwerking met Bryan Cyril een dans- en showa vond in wijkcentrum De Kiosk. Op deze avond, die begint om 20.00, kan men nonstop dansen op de sound of the six ties and seventies. Op deze avond treden op Bryan Cyril, rock country en gol den oldies zanger uit Venray, Rex Rondo een bekende country western en evergreens zanger, Delicia een jazz evergreens zangeres bekend van het North Sea Jazz Festival en Piet vd Wouw een Venrayse saxofonist en zan ger bekend van de Venrayse Band "Street Corner". Als speciale gast treedt de pop, rock country zanger Dave op, die deze avond zijn eerste CD uit zal brengen. Verder is er een heerlijke keu ken met exotische en Indonesische hap jes verzorgt door de in traditionele kledij gestoken Miss Sarina uit Helmond. De zaal is open om 19.30 uur en het einde van de avond is om 01.00 uur. Jeugdvereniging Donderdag 26 okt. (vanavond) van 18.30-20.00 uur. kimspelen voor de kin deren van de groepen 5 en 6. Aan de orde komen: zienkim, proefkim, voel- kim, ruikkim en hoorkim. Wie kan er het best op zijn/haar zintuigen vertrou wen? Na afloop weten we het. Om een en ander op te vullen, wordt er in een hoekje nog iets aan pictionary gedaan. JONGELUI: hoe ver zijn jullie al met het oefenen voor de grote playbackshow van 9 november? Maandag 30 okt. gaan de kinderen van de groepen 3 en 4 naar leidster Truus. Van 18.30-20.00 uur gaan we bekijken wat de duivensport te bieden heeft. Je hoeft geen voer mee te nemen, dat heeft Truus zelf genoeg. Eveneens op maandag, teamvergadering voor bestuur en leiding. Aanvang 20.15 uur. Dinsdag 31 okt., club voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverla ters. Iedereen wordt geacht om 18.15 uur, met de fiets, aanwezig te zijn. Op het programma staat een fluitjestocht in de bossen. Vergeet je zaklamp ook niet. Om 20.00 uur zijn'we weer terug. Donderdag 2 nov. gaan we met de kin deren van de groepen 5 en 6 naar de brandweer. Het 90-jarige Venray's Mannenkoor is weer terug van een tiendaagse concertreis door de Spaanse provinvie Catalonië. In de thuisbasis Malgrat de Mar werd geconcerteerd, evenals in de kathe draal Santa Eulalia te Barcelona, de kerk van het Olympisch dorp en in het bedevaartsoord Montserrat. Bij alle gelegenheden werd gezongen voor een volle zaal. Niet alleen de Spanjaarden waren enthousiast over de prachtige uitvoeringen, maar ook de duizenden buitenlandse toeristen, waar onder ook vele Nederlanders. Het koor bracht een gevarieerd programma van klassieke, liturgische en lichte nummers in diverse talen. Vooral dankzij de des kundige dirigent Hans Noyens, zijn echtgenote de sopraan Ester Putter en het hoogstaande pianowerk van Paul Huijts kan men op een zeer succelvolle reis terugzien. De mannenkoorleden en partners hadden, naast de optredens, een druk programma af te werken: bezoe ken aan Barcelona, waar o.a. de prachti ge half-afgebouwde Sagrada Familia, het Palao de Musica. Pare Guell, de Ramblas, het Olympisch atletiekstadion en FC Barcelona-stadion Nou Camp werd bezichtigd. Ook werd het achter land van Catalonië bezocht en het beroemde bedevaartsoord Montserrat. de oudste muziekschool van Europa. Ook werd een champagnekelder aange daan. Het 180-koppige gezelschap ver veelde zich geen minuut en genoot van alle activiteiten, ondanks het soms ver moeiende reizen. Tijdens de reis ont stond één grote zangersfamilie. Met weemoed namen alle deelnemers aan de reis jongstleden zondagmiddag van elkaar afscheid in het nieuwe zangers home De Witte Hoeve. Men ziet nu reeds uit naar de volgende grote concert reis over vijfjaar. Kleinere muzikale uit- satpjes en reizen vinden jaarlijks plaats. Men gaat zich nu alweer voorbereiden op de komende kerstoptredens, zoals de Kerst-in en het Kerstconcert met het Kiev-kamerkoor in december. Nieuwe aspirant-leden, welke nu tot het koor toetreden, kunnen dan wellicht al hun eerste optreden hebben. Zij zijn op donderdagavond altijd welkom in de Witte Hoeve. Kinderkoor Zondag 29 okt.: gezinsmis 11.00 uur Grote Kerk Maandag 30 okt.: koorrepetitie van 15.30-16.30. Zondag 12 nov.: we zingen in de Annakapel. Zondag 19 nov.: Intocht sinterklaas. Voor informatie over ons kinderkoor: Joke Halmans, tel. 583806. Jeugdkoor Dinsdag 31 okt.: Koorrepetitie van 19./00-20.30. zaterdag 18 nov.: viering voor jongeren. Ons koor is een koor voor jongelui vanaf 11 tot 25 jaar. We zingen in de Grote Kerk tijdens vieringen voor jon geren en bij activiteiten in onze regio. Wil je zingen met leeftijdgenoten dan ben je welkom bij ons koor. Voor infor matie over ons jeugdkoor: José Kusters, tel. 511707. Wij zijn op zoek naar een pianist(e)/toetsenist(e) voor ons koor, met name voor de repetitie op dins dagavond. Heb je interesse, vraag dan naar Joke Halmans, tel. 583806. Close Harmony Group Donderdag 26 okt.: (Raayland oost) 21.15-22.30 Zondag 29 okt.: 10.30-14.00 Donderdag 2 nov.; 19.00-23.00 Tennishal. Voor afmelding: Gerti, tel. 631306: voor informatie: Henk Mijnster, tel. 512082. Repetitie: Donderdag 26 okt. Voortaan in De Witte Hoeve. 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 2 20.00 uur: Repetitie gehele koor. Donderdag 2 nov. 19.30 uur: Repetitie Bas Bariton 20.00 uur: Repetitie gehe le koor. Donderdag 9 nov. 19.30 uur: Repetitie Tenor 1 2 20.00 uur: Repetitie gehele koor. Afmelden bij Jan Mulder (tel. 580896, bgg 06-17152570) (Bij voorkeur tussen 18.30 en 19.00 uur) Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. (De weg tegenover de voormalige zui velfabriek) (Staat aangegeven!) NIET NA 22.00 UUR! Bij voorbaat dank voor uw medewerking! Informatie: Repetitielokaal: Partycentrum "De Witte Hoeve" Secretariaat: Tel. 580173 Na de succelvolle concertreis door Spanje zijn nieuwe aspirantleden weer van harte welkom! Kom gerust op een donderdagavond in de Witte Hoeve vrijblijvend een kijkje nemen! K-muil adres Peel&Maas peelenm @tref.nl Eerstvolgende repetitie woensdag 4 oktober a.s. om 20.00 uur bij zaal Thielen. Afmeldingen bij Jeanny Jenniskens, telefoon 516877. Agenda 30 september: korenconcert Neerkant 21 okfober: korenconcert Hegelsom 28 oktober: korenconcert Meyel 4 en 5 november: repetitieweekend Kerkrade 17 november: najaarsconcert schouw burg Venray 20 december: kerstviering A.s. zaterdag hebben we een korentref- fen in Neerkant. Jullie worden om 19.45 uur verwacht in Gemeenschapshuis de Moost, Mooststraat te Neerkant. Wij zijn op zoek naar uitbreiding van ons koor en willen graag nieuwe sopra nen, mezzo en alten verwelkomen. Heb je zin in zingen en denk je datje het bij ons koor wel naar je zin zult hebben dan nodigen we je van harte uit geheel vrij blijvend enkele repetities bij "te wonen. Bel voor verdere informatie even met onze voorzitter, Jeanny Jenniskens, tele foon 516877. Maandag 28 Oktober: repetitie van 19.30 tot 21.00 uur Zaterdag 18 November: opluistering H. Mis Vredeskerk, 19.15 uur. S.v.p. een kwartier voor aanvang van de uitvoering aanwezig zijn. Bij verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Ons koor Chrisko bestaat uit een kleine enthousiaste groep jonge dames. We zingen in zowel Vredes- als Paterskerk en af en toe bij instellingen. We hebben een afwisselend repertoire en een gezel lige koffiepauze. Wie heeft er zin en tijd om op de maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur met ons mee te repeteren We oefenen in het parochiezaaltje aan de Whistlerstraat la. Voor meer informatie: Marly Driessen tel:0478-588176 of Norma Ansinger tel: 0478-585234. In 1975 werd het jongerenkoor opge richt door past. De Ceuster en Trudy Bonants. Na 12,5 jaar werd het repertoi re aanzienlijk gemoderniseerd en wed gekozen voor een andere naam: Koor Harmony. Momenteel bestaat het koor uit 21 leden. Sinds feb. 2000 wordt er gezongen onder begeleiding van Ivon Kuiper, die het koor tevens begeleidt op piano bij afwezigheid van Gertie Cremers. Eenmaal per maand wordt door ons een H.Mis verzorgd in de kerk in Oostrum. Op verzoek treden wij ook op voor een concert of korenuitwisse ling buiten Oostrum. Op zaterdag 4 nov. 2000 wordt het 25-jarig jubileum gevierd. Deze avond begint met een H.Mis om 17.30 uur waarvoor u bent uitgenodigd. Overigens, de mis van zon dag 5 nov. komt hierdoor te vervallen. Het koor wenst u in deze jubileumvie ring veel plezier. Majoretteopleiding: Repetitie op woensdag: majorettegroep team A van 17.30 uur tot 18.15 uur en team B van 18.15 uur tot 19.15 uur. Op zondagmorgen extra repetitie voor die majorettes die op concours gaan. Tamboerkorps: Repetitie op woensdag van 19.30 uur tot 21.30 uur en op zondags samen met het muziekkorps. Opleidingsorkest Repetitietijden op woensdag van 18.45 uur tot 19.30 uur. Verdere ondersteu- ningslessen op zondag bij Sandra en Henk volgens rooster. Muziekkorps: Repetities op woensdag van 19.30 uur tot 21.30 uur, zondags van 10.30 uur tot 12.00 uur. Komende aktiviteiten: 12 november: Open dag Open repetitie 19 november: intocht St. Nicolaas 25 november: Ceacilia-avond 17 december: Optreden bij Mannenkoor 26 december: Opluisteren H. Mis 2e kerstdag. 13 januari 2001: Nieuwjaarsconcert. Helpen met kienen: De wekelijkse kienavonden in zaal de Engel worden mede verzorgd door onze leden, hiervoor is een rooster opgesteld. Leden krijgen hiervan persoonlijk bericht. Afmeldingen: Bij verhindering dienen alle leden van het jeugd- en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mondeling tel. 580418, of uiterlijk tot een half uur voor aanvang van de repeti tie in de Opmaat, tel. 513593. Majorettes melden zich mondeling af bij de betreffende begeleiding of telefo nisch bij Gerda, tel. 550797. Donderdag 2 nov.: 18.30 uitvoering Paterskerk om 18.00 in uniform aanwe zig. Zondag 19 nov.: 11.00 repetitie Annakapel Maandag 20 nov.: 18.45 repetitie Beukenrode Zondag 3 dec.: le advent, uitvoering Beukenrode Zondag 10 dec.: 2e advent, uitvoering Annakapel. Dinsdag 19 dec.: 14.00 uitvoering Nipperke Afmelding bij secretariaat: J. v. Loon. 0478-585422.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 23