Sfewt ia 1/emay Red Stars Geslaagd jubileum- toernooi in Tegelen Bowlen Jeugdbowlen HY Manual Kimbria straft gebrek aan concentratie Jumpers'76 af Leunen/Veulen /Heide PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Klavertje Vier Tennisvereniging Ysselsteyn Niet-Rokers Bridgeclub Bridgesoos De Kemphaan Midgetgolf Buitenlust Rooyse V.K. M.H.C.V. Biljarten HV Manual Sportivo Overloon PEEL en maas donderdag 26 oktober 2000 - Pagina 21 Red Stars krijgt Born stil Afgelopen zaterdag togen de heren tan TTV Red Stars naar Bom voor de Uitgestelde uitwedstrijd tegen ÏFlKemax/Hendriks. Hoewel wederom een geduchte tegenstander bleken de fenraynaren op een missie: het werd jen 2-8 overwinning voor Red Stars. [Uitwedstrijden in Bom zijn traditio neel lastig aangezien de Bornse aanhang lltijd luidruchtig aanwezig is met toe ters en het trommelen op de boarding. Kok nu was dat weer zo, zeker nadat na foee partijen de stand nog gelijk was: 1- Daarna werd het echter steeds stiller oen Red Stars langzaam maar zeker uit- Bep naar een 1-8 voorsprong.. Op dat lioment was het al akelig stil in de prnse tafeltennishal en hoorde men joguit af en toe het verdwaalde geluid Ljn een feesclaxon of een bedeesd Eeklap. Verantwoordelijk hiervoor Baren Ronald Bogaard en Patrick Ewiers die al hun enkelspelen onge naakbaar wonnen en gezamenlijk ook |et dubbelspel naar zich toe trokken. Op Efat moment had alleen invaller Peter ■reij een partij verloren. Zijn verlies in Ie laatste partij bepaalde de eindstand ip2-8, maar dat mocht de pret niet meer Ukken. De heren gaan na vijf wedstrij den fier op kop in de tweede divisie met I punten voorsprong op nummer 2, jVT/Visser. De returnwedstrijden kun- |en dus met vertrouwen tegemoet lezien worden. J Voor de dames: erop of eronder I Voor het damesteam staan de komen- )fcweken drie belangrijke wedstrijden lp het programma. Het zijn de drie ont- Joetingen met de andere degradatiekan- faidaten in de eredivisie. Komende zon- lag begint om 14.00 uur de uitwedstrijd tgen Fiirst Kantoors/Heerlen, de eerste kedstrijd in de reeks. Hoewel Fürst jgntoors redelijk veilig staat qua aantal Jlinten zal elk gescoord puntje voor Red Blars belangrijk zijn voor de overige jwee ontmoetingen tegen DOV en Flits. Dp de laatste staat Red Stars slechts drie bunten achter. Flits staat op de zevende die recht geeft op een romotie/degradatieduel tegen de num mer twee uit de eerste divisie. Dat is dan ook het doel van de Venrayse formatie en daarbij zal het team alle support nodig hebben. Goed ingelichte bronnen meldden reeds dat komende zondag een behoorlijke schare supporters mee zal reizen naar Heerlen. Op zaterdag 19 en zaterdag 25 november volgen dan de belangrijke thuiswedstrijden tegen DOV (Heerhugowaard) en de directe concur rent Flits (Zwolle). Beide wedstrijden in Tafeltenniscentrum Red Stars beginnen om 17.30 uur. Uiteraard wordt dan nog meer support verwacht. B-Jeugdranglijsttoemooi in Hoorn Afgelopen zondag was Red Stars pre sent op het B-Jeugdranglijsttoernooi in Hoorn. Erik van den Munckhof, Ruud Tielen, Paul Willems, Edwin Verhalle, Ben Hortulanus en Daphne Bovee poog den deze dag hun A-licentie te halen. Bij de jongens Junioren bereikten Erik en Paul de hoofdronde door in hun poule respectievelijk 2e en 1ste te wor den. Helaas verloren beiden meteen de eerstvolgende ronde. Erik tegen een las tige noppenspeler, Paul tegen een lastige verdediger (hoewel Paul hier verdienste lijk een derde game afdwong). Ruud zat niet lekker in z'n vel deze dag en was veroordeeld tot de troostronde. waar hij in de tweede vervolgronde sneuvelde. Edwin won één partij in zijn poule, dus ook naar de troostronde. Daar verloor ook hij de eerste vervolgronde. Daphne tenslotte had een paar inzinkinkjes waardoor ze de hoofdronde misliep. In de troostronde verloor ze eveneens meteen de eerste de beste wedstrijd. Een heel ander verhaal was dat van Ben. Als welp bleek hij deze de aller sterkste: hij bereikte de finale en won die tamelijk eenvoudig in twee games. Voor Ben dus een A-licentie! Hij mag op 11 november meteen meedoen aan het eerste A-Jeugdranglijsttoernooi in Berkel en Rodenrijs. Al met al een rede lijk resultaat al was vooraf rekening gehouden met nog twee nieuwe A-spe lers. Wellicht komt dit later in het sei zoen nog. I Uitslagen Huisleague d.d. 17-10- I Eerste Klasse: Jarklingel/Magic Line - Hit Miss 23 I'2 Taxi-Touring Geerets - V.v.G.I./Van Jtensch 14-21 irankenhandel Winters - B.T. Mallnitz 13-22 frinhunters - Plusmarkt van Dijck 14 - |1 wedstrijd van de dag was die tussen jallnitz en Drankenhandel Winters, de miers een en drie van de ranglijst. |e winst ging naar de lijstaanvoerder |et dank aan 3-puntenpakker René ieurts en Patrick Smits, die met 257 de igste game bij de heren scoorde. Niet /ermeld mag blijven dat bij Winters tiers waren, die hun directe tegenstan- :rdriemaal aftroefden, nl. Peter Cleven Cyriel Winters. De laatste bracht met efst 702 de hoogste serie op zijn naam (arklingel/Magic Line kwam een punt- dichterbij door te winnen van Hit liss. Theo Kessels boekte bij iarklingel 3 maal persoonlijke winst, nj Hit Miss deed dat Jo Magermans. lusmarkt bleef de Pinhunters de baas n Taxi-Touring Geerets verloor enigs- tins verrassend van V.v.G.I.. waarin Hay oosten een game neerzette van 253. De oogste damesgame was met 172 voor liek van de Berkmortel, de hoogste ene was met 482 voor Toos Janssen. Tweede Klasse: l.L.S./Close Ene. - B.T. Hoeijmakers 12 itrikers/Groeipunt - The Nitwits 17 - II Scores - Altijd Raak/Old Dutch 18-10 kex - Club Up 24-4 l.L.S./Close, met Roger Seroo met de loogste herengame (233) en Jeu "aasenbrood met de hoogste serie 563), blijft door de winst op loeijmakers leider Red Arrows, dat niet leelde, goed volgen. De Scores, met ten sterk spelende Math Cox (3 pers. int) blijken zich ook te gaan bemoeien met de strijd om de bovenste plaatsen en moest Altijd Raak, waarin Truus .'laesssens goed was voor 3 punten, undervinden. Ook Ontex, met Fien lenniskens als beste bij de dames (game 196, serie 524) heeft de weg omhoog jen en dat ging deze speelavond en koste van Club Up, waar Gerrit Gooren zorgde voor 3 van de 4 behaalde Hinten. De Strikers wonnen met enige noeite van de Nitwits, die nog wel de eerste game voor zich opeisten. Trioleague d.d. 18-10-2000. 3.T Kuijten Ass. - Bokual/Mijling 6 - 15 lit Miss - Poels Techniek 6.5 - 14.5 "rash - Sigma's/rest.Bowl.Venray 3-18 9 Strikezone - Nutrivisie 6-15 'i UT. Mallnitz - Plusmarkt van Dijck 10 7 11 Koploper Bokual/Mijling maakte geen fout tegen Kuijten, al bracht dat trio nog welde eerste game op haar naam. In de iveede game brak het geweld bij Bokual os. Met een 278-game van Hay Joosten, «n baanrecord voor baan 1een 258 'oor Peter Cleven en een 223 voor finus Kanning, werd een totaalscore tereikt van 759, goed voor een N.B.F.- wtificaat voor een bijzondere prestatie, let Poels-trio blijft het verrassend goed 'oen en staat na de winst op Hit Miss, amen met de Sigma's, die Crash slechts 'punten toestonden, op een gedeelde 3e Bij de Sigma's liet Inge Lenssen iet de hoogste game (258) en serie 622) bij de dames zien. dat hel met de 'orm voor het aanstaande Wereldkampioenschap voor 18 t/m 23- nrigen in de Dominicaanse Republiek yel goed zit. Nutrivisie zorgde voor een nrprise door Strikezone aan de verkeer- 'e kant van de score te laten en het num- nertwee van de ranglijst, B.T. Mallnitz noest met een punt verschil zijn meer der erkennen in Plusmarkt van Dijck. niet aan John Koekkelkoren, die met eveneens 278 een nieuw baanrecord yestigde op baan 2 en de hoogste serie mj de heren met 679 op zijn naam schreef. Dubbelleague d.d. 16-10-2000. Strikers - W.D.O.B. 14-0 ^hunters - Strikezone 10-4 me Demons - Hurricanes 5 - 9 Karklingel - Aquastep 11-3 [joeijmakers - Sharpshooters 2-12 Hurricanes zorgden voor een stunt door het schier onklopbare Demonsduo een nederlaag toe te brengen en dat brengt de spanning weer een beetje terug in deze league. Karklingel. waarin Math Offermans met 207 goed was voor de hoogste herengame. kwam 5 punten dichterbij door de winst op Aquastep, waarin Marij de la Roy de beste bij de dames was met een 160-game en 439- serie. De Strikers, die W.D.O.B. verplet terden, stegen naar de derde plaats en Strikezone. dat verlies moest incasseren van de Pinhunters. neemt nu plaats 4 in. De Sharpshooters, met Roger Seroo met de hoogste herenserie met 536, scholen uit hun slof tegen Hoeijmakers, dat via Pascal Hoeijmakers tot 2 puntjes kwam. Harrie Caiessens League In deze league, welke in dit nieuwe sei zoen voor de eerste keer plaats vond. werden een aantal opmerkelijke goede games gescoord. Dit leidde o.a. tot nieu we persoonlijke records. Allereerst Jochem Magermans, die met een 241- gameü! zijn oude record verpulverde en bovendien nog tot een gemiddelde kwam van 175.50 over 4 games en die daarmee "player of the day" werd. Ook Patricia Camps met resp. 128 en 134 (tweemaal dus), Luke Verhoeven (127) en Sander Broers (121) waren goed voor een nieuw PR. Bovendien scoorde Bart van Rens een game van 203 en lieten Nicky Claessens en Linda Camps resp. 185 en 181 pins sneuvelen. Ook Tim van Houdt kwam goed tot scoren met 171 en 168 pins. In de stand gaat uiter aard Jochem Magermans aan de leiding met 121 pt. gevolgd door Paula Jansen (89 pt) en Patricia Camps (84 pt) Uitwisseling Een zestal jeugdleden speelde in Mill een uitwisseling tegen Boekei. Mill en Veghel. En dit sextet kweet zich goed van hun laak door na de eerste van 4 ontmoetin gen de 2e plaats in te nemen met 2767 pms vóór Boekei (2745) en Veghel (2677). De thuisploeg uit Mill leidt (voorlopig?)soeverein met 2932 pins. Mooie games werden gescoord door Mark Mommen (166)Violette Vallen (165), terwijl de 144-game van invaller Bram Snellen meteen tot een nieuw PR gepromoveerd werd. Mark Mommen was de beste speler met 384 pins. Zaterdag a.s. is er weer huisleague om. 11.30 uur. Huisleague Power Strikers versloeg WATB met 23 - 5 nam daardoor de leiding over van The Masters, dat "slechts" met 19-9 won van Flying Spares. Dragon Balls boekte een nuttige 19-9 zege op Flying Strikes en datzelfde presteerde ook Pinhitters tegen Spares Strikes. Goede games waren er van Melanie Flohr met 142. Sandra Minten met 156, Henri Vallen met 174. Raymond Klaassens met 177, Jochem Magermans met 181en Bart van Rens met 192. Hoogste game en serie jongens: Lars Lenssen met 193 486 Hoogste ganme en serie meisjes: Anneke Cremers 158 411 Stand aan de kop: I. Power Strikers met 107 pt, 2. The Masters met 105.5 pt en 3. Spares Strikes met 90,5 pt. Zaterdag a.s. gaan we naar Maastricht voor 2e JTL. Raadpleeg verder het info bord in de Bowling. Aanwezig zijn om 9.00 uur. Voor de overige leden is er géén bowlen. E-mail adres Peel Maas peelenm@tref.nl Uitslagen Heren A Swift Roermond - Manual I afgelast. Dames Recr. Bevo HC - Manual Programma zaterdag 28-10-00 Heren C Manual 1 - Fancom/Bevo 1 aanvang 12.00 De Weert Dames C Fanc/Bevo 1 - Manual 1 aan vang 13.35 vertrek 12.30 Panningen Dames B Loreal 2 - Manual 1 aanvang 12.05 vertrek 11.00 Venlo Zondag 29-10-2000 Heren A Manual 1 - Merefeldia aanvang 12.00 De Weert Heren Recr. Kaldenkirchen - Manual aanvang 15.00 vertrek 13.45 Breyel Na de forse overwinning vorige week tegen Bumpers, waarschuwde coach Jan Kraus zijn mannen nog dat ze er in Maastricht 2 keer 20 minuten moesten staan. Zondagavond bleek tegen het ervaren Kimbria dat deze waarschu wing terecht was. Na een prima gespeel de eerste helft, ging het in de eerste vijf minuten na de pauze fout. John Berden sloeg na afloop de spijker op z'n kop,"we stonden, in die fase, gewoon te slapen, en toen we wakker werden waren we niet meer bij machte om de achterstand te overbruggen." "Ook al waren we niet compleet (Balder Lamers en Mikel Lammerts van Bueren blijven last houden van hun blessures), het is geen excuus, de fout lag vanavond hele maal bij ons zelf." Kimbria had in de eerste helft de handen vol aan de ploeg uit Venray. Evenals de vorige week werd er geconcentreerd goed gebasket bald tegen een fysiek sterker en langer team. Marcel Abgaou gaf enkele fraaie assists en ook de schoten vielen in deze fase goed. Russtand. 30 -35. Ook in de rust herhaalde de coach zijn waarschu wing van de week ervoor. Vooral J. Ruijpens van Kimbria maakte handig gebruik van de nog slapende tegenstan der. Zo vrij als een vogeltje kon hij meerdere keren schieten(in vijf minuten 12 punten) of stelde zijn medespelers in staat om eenvoudig te scoren. Jumpers'76 stond erbij en keek ernaar. Eenmaal ontwaakt probeerde ze het nog wel maar in tegenstelling tot de eerste helft vielen de schoten nu niet goed of werden simpele kansen onbenut gelaten. Toen in de laatste minuten P Houben, de lange center van de thuisploeg, met 15 punten zijn vrijheid vorm gaf wisten de Noord Limburgers dat de punten deze avond in het zuiden zouden blijven. Eindstand 72 -55, Topscore Jumpers'76 Bas Mickers 14 punten en John Berden 12 punten. A.s zondag wacht de zware thuiswedstrijd tegen Vanilla BSW 2 uit Weert. Afgelopen zondag werd in sporthal Gulick in Tegelen het jubileum Team Toernooi gespeeld. Het tafeltennistoer nooi werd georganiseerd ter gelegen heid van het 50-jarig jubileum van de afdeling Noord-Limburg en vormde de laatste activiteit in dit jubileumjaar dat eerder een geslaagde poging zag om in het Guinnes Record Boek te komen: de Tafeltennis Estafette. Het toernooi bleek een geslaagde, sportieve dag hoewel het qua sterkte niet bijzonder bezet was. Dat mocht voor de deelnemers de pret niet drukken. Het spelersveld gaf (met uitzondering van de 'toppers') een goed beeld van de breedte sport tafeltennis in de afdeling. De uit eindelijke winnaars waren dan ook terechte winnaars van het laatste toer nooi dat de afdeling Noord-Limburg zal organiseren. Begin volgen djaar volgt natuurlijk nog wel de reguliere Noord- Limburgse Kampioenschappen, maar daarna zal een en ander opgenomen worden in de nieuw te vormen afdeling Limburg (een fusie tussen Noord- Limburg en de huidige afd. Limburg). Tennisvereniging Herfst-avondtoernooi zaterdag 4 nov. Jaarlijks op veler verzoek een terugke rend toernooi voor de junioren, organi satie: Mieny Smits, Mia Litjens en Mieke Hurkmans. Inschrijven nog mogelijk tot zaterdag 28 oktober, dus haast je Graag het inschrijfformulier in brievenbus van het clubhuis depone ren. Indoor-dorpentoernooi senioren Zondag 19 november wordt weer het indoor-dorpentoernooi in de Schaapskooi te Venray gespeeld. De wedstrijden worden op speelsterkte vanaf 13.00 uur ingepland. Inschrijven is mogelijk tot 6 november, het inschrijfgeld bedraagt fl. 15,00 p.p. Tijdens de happening worden warme hapjes geserveerd. Organisatie Geert Litjens (tel.: 589418). Davis Cup Nederland-Spanje te Eindhoven Fantastische gelegenheid dus om dit toernooi bij te wonen. Wil je graag het toernooi bijwonen, neem dan contact op met Nico Jakobs, Tel.: 587590 De speeldata zijn: 9, 10 en 11 februari 2001. De voorkeur gaat uit naar vrijdag avond 9 februari. Ben jij bij dit toer nooi? Laat het Nico horen. Wat staat er verder nog op de acti viteitenkalender Woensdag 27 december voor de junio ren het winter-indoortoemooi in de Schaapskooi te Venray. Zondag 21 januari onderling indoortoernooï voor alle leden van LVH eveneens in de Schaapskooi te Venray. Afgelopen maandag werd de vierde ronde van het clubviertallen gespeeld. De stand na deze ronde is: 1. Hr. Manders-Visscher en ds. Delsing- Volleberg met 92 winstp.; 2. Mw. v.d Beele-hr. Teunissen en hr. Haegens- Steeghs met 87 winstp.; 3. Ep. Janssen- Lemmens en ds. v. Goinga-Tiggeloven 80 winstp.; 4. Ep. de Backer en ep. Wientjes 68 winstp.; 5. Mw. Valckx (hr. Elbers)-hr. Simons en mw. Jeurissen-hr. den Brok 65 winstp.; 6/ ds. Nollen-Poels (mw. Eibers) en hr. Nollen-Vercauteren 62 winstp.; 7. Ds. v.d. Munckhof- Reintjes en ep.. v.d. Slik (hr. Gilssen- Penninx) 61 winstp.; 8. Ds. Darmstadt- Wikkers en Keijsers-Peeters 56 winstp.; 9. Ep. Vierhout en hr. d. Hoedt-Oomen 56 winstp,; 10, Ds, Fiers-Hoogeveen en Borssen-Bouten 45 winstp.; 11. Mw. Baak-hr. Merckx en ds. Penninx- Verhoeven 41 winstp.; 12. Hr. Fiers- Wikkers en ds. Cals-Cunnen 37 winstp.; 13. Hr. Vervuut-de Mooy en ds. Arts-v. Leuken 35 winstp.; 14. Ds. Buyssen- Schaeffers en Verschuyten-Janssen 32 winstp. Na een kort welkomstwoord door de voorzitter begonnen wij weer monter aan onze ladderbridgeavond. De uitsla gen waren als volgt: Blauw: 1 Ep Haegens 59.17%: 2. Ep Michels 56.67%; 3. Hr. Verheyen-Versieyen 54.98%. Groen: 1. Mw. Spekhors-hr. Stiphout 70.63%; 2. ep. Kessels 62.5%: 3. Ep. Kalkman 57.81%. Geel: 1. Ds. Buysen-Vollenberg 59.38%; 2. Hr. Canli-Cornelissen 58.85%; 3 ds. v.d. Boom-v. Glabbeek 55.73%. Senioren Dorpen Indoor Toernooi Zondag 19 november wordt het jaar lijkse Dorpen Indoor Toernooi gespeeld in tennishal "De Schaapskooi" in Venray. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt f 15,= per persoon, incl. warm hapje. Je kunt je hiervoor telefonisch opge ven bij Math Heetkamp (541225) of Jan Ewals (541781). Er wordt in dubbels gespeeld, opgave als enkel, De organisa tie deelt de poules in. De inschrijving sluit op zondag 29 oktober. Let op. dit is de laatste week Dorpencompetitie Om een overzicht te krijgen van de baanbezetting in het komende jaar, met name in het weekend, wanneer zowel KNLTB- als Dorpencompetitie wordt gespeeld, vragen wij jullie nu al je op te geven voor de Dorpencompetitie. De opzet van deze competitie zal in princi pe niet veranderen, dus er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 18.00 of 19.00 uur als op zondag om 09.00 uur en 13.30 uur. Je kunt je opge ven bij Math Heetkamp (tel. 541225) als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. KNLTB-competitie Ook voor de KNLTB-competitie kun nen zich nog leden aanmelden, met name voor de competitie op de vrijdag avond en de zondag. Dus wil je graag competitie spelen, meld je dan aan bij Twan de Wit (tel. 541279). Op dinsdag 17 oktober speelden we de tweede van drie avonden van de interne viertallen. Er waren 22 viertallen aanwezig. Dit aantal was mede haalbaar doordat de nodige invallers van buiten bereid waren mee te spelen, met name noemen we Gerrit Boekholt die om half acht oproepbaar bleek, toen een van de leden plots ziek geworden was. Hulde aan die invallers, want dankzij hun medewerking was het mogelijk om met 20 van de 22 oorspronkelijke viertallen te spelen, en dat is leuk voor de score! De voorbereiding van de organisatie bleek bij Tiny Meeusen in goede han den; om goed half acht konden we gaan spelen. De avond verliep, zoals bij vier tallen gebruikelijk in een grotere rust dan bij parenbridge doordat er minder gewisseld moet worden. Maar geani meerd gebridged werd er wel degelijk en goed ook. Het lellen van de score is nog een opgaaf maar dat verandert vast bij meer oefening, Het gezellig napraten was er niet minder om. Na twee van de drie avonden hebben we sterk de indruk gekregen dat de club er voor in is om het intern viertallen te continueren. Volgend jaar een competitie van zes avonden zit er dan mogelijk ook wel in. Een totaal uitslag is na zo'n avond niet te presente ren, daar hoefde men dus ook niet voor te wachten, maar de stand na twee avon den zal volgende week wel op het bord kunnen hangen. De eerste drie viertallen hebben inmiddels 47(39 en 38 punten bij elkaar gesprokkeld, dit zijn Riek Rutten/Ber Poels met Riet Blok/Mia Philipsen, Mien Pijpers/Ger Janssen met Antoinette Coppus/Lenie Janssen en Karin Gooren/Frans van Lieshout met Hilde Kooien/Joke Peeters. Aanstaande dinsdag wordt er weer een avond "geladderd", de week daarna spelen we een competitie-avond en de week daarna maken we deze interne ronde van viertallen af, over variatie gesproken! Uitslag laddercompetitie: Oranje: 1Ep. Stiphout 67.19%; 2. Ds. Koopman- Spekhorst 66.67%; 3. Ep. Selders 61.98%. Rood; I, Ds, Alkemade- Driessen 77.08%; hr. Gerrits-v. Ooi 60.42%; 3. Ds. v.d. Heuvel-Vermeulen 59.40%. Groen: 1. Ds. v. Meyel.- Michels 65.65%; 2, Hr. Koopman- Tiggeloven 58.35%; 3. Ds. Koopel-Pop 56.79%. Bondscompetitie Buitenlust l speelde in Geldrop de laatste kompetitiewedstrijd van dit sei zoen tegen het plaatselijke 4e team, dat reeds verzekerd was van de 2e plaats. Met uitzonderling van de 3e ronde, welke slechts met 2 slagen (94 - 96) ver loren ging, werd wederom duidelijk, waarom het zeer moeilijk om hier in het hol van de leeuw (Geldrop is sinds jaar en dag 's lands beste midgetgolfvereni- ging) punten in de wacht te slepen. Zelfs Geldrops 4e team had het dus niet echt moeilijk en wonnen dik verdiend met 8 - 0 369 - 413). Opvallend was wel dat we exact dezelfde score (413) neerzet ten als in de uitwedstrijd tegen het 3e team van Geldrop. Jan Litjens 105 holeslagen) speelde als invaller een goede wedstrijd. Jan Engels kon zich met de Brabanders meten met zijn score van 94 slagen en werd dus Venrays beste man. In de kompetitie eiqdigde Buitenlust 1 op de 3e plaats met 18,5 pt achter resp. Geldrop 3 met 27 pt (kampioen) en Geldrop 4 met 23 pt. Cuyk 1, (13,5 pt). Eindhoven 1 (4,5 pt 21 rondepun- ten) en Heeze 1 (4,5 pt 14 rondepun- ten) kompleteerden de teams in de le klasse. Heeze 1 degradeert door de resultaten naar de 2e klasse. Du Commerce uit Leende zal volgend sei zoen als kampioen van de 2e klasse naar de le klasse promoveren. Individueel lagen onze spelers dit seizoen dicht bij elkaar: Harrie Lenssen (40 ronden) was met 24,525 gemiddeld onze beste speler, Jan Engels scoorde 24,527 gem. over 36 ronden Gerrit Janssen (40 ronden) scoorde 25,10 en Gerrit Vermeulen 25,11 over 36 ronden. Indoorkompetitie Het was duidelijk dat de spelers nog moesten aan de indoorbanen. hetgeen het best tot uitdrukking kwam in de sco res. Alleen Harrie Lenssen scoorde zoals vanouds er weer vrolijk op los en sloeg meteen al een gat van 6 slagen op Jan Engels (56 hsl). Huub Straatman (57),de verrassend goed spelende Jo Litjens (58) en Jan van Dijk (59) zitten echter op het vinkentouw. Bij de dames was het dus duidelijk Jo Litjens die dag winnares werd met Riet Lemmens (61 slagen) in haar kielzog. De 2e wed strijddag werd opnieuw door Harrie Lenssen (45 holeslagen) met Jan Engels (47) en Gerrit Vermeulen (50) als resp, tweede en derde Bij de dames wist Riet Lemmens (62 holeslagen) de dagzege naar zich toe te trekken, terwijl Jo Litjens en Annie Litjens beiden 64 slagen nodig hadden voor de gedeelde tweede plaats. In de stand leidt Harrie Lenssen kom fortabel met 95 holeslagen. Jan Engels (103 hsl.) en Huub Straatman (110 hsl) maken de töp-3 kompleet. Bij de dames heeft Jo Litjens met 122 slagen de lei ding. op de voet gevolgd door Riet Lemmens met 123 slagen. Annie Litjens neemt de 3e plaats voor haar rekening met 135 slagen. Toernooi Eindhoven Ondanks de 11 deelnemers aan dit toernooi, wist geen van onze leden in de prijzen te vallen. Miet Clevers (4e met 122 hsl) en Jo Litjens (5e met 123 hsl) waren bij de Dames Senioren de hoogst geklasseerden. Bij de Heren Senioren waren Jan Engels (ged.óe met 108 hsl) en Harrie Lenssen (9e met 110 hsl) te ver van een podiumplaats verwijderd. Good old Grad Arts (Heren Super Senioren) mocht met een 6e plaats (126 hsl) best tevreden zijn. Buitenlust 1 scoorde in totaal 455 holeslagen en dat was eveneens een 6e plaats, Buitenlust 2 was met 525 slagen terug te vinden op de 9e plaats. Programma: 26-10 01-11 27-10 DV4-Meterik 3 A.20.00 Essel 28-10 Thuiswedstrijden "De Wetteling Aanvang 14.00 uur 14.30 MC1-MC2 Fluiten D2/Marieke Jeuken Tellen MB2 Marieke Foeken Sanne van der Weiden. MB1- Montagnards Fluiten Dl/Jaenine Arts Tellen MC2 Jamila Huybers Cindy Janssen. JB1- Shock '82 Fluiten Dl Karin Jenneskens Tellen JC1 Loost Hermans Frank Peeters. 16.15 MC2 wedstrijd taken vervallen D2/ MC3. MA1- Fluiten Hl Tellen MB 1 ver vallen. MB2- Brovoc Fluiten Hl Leon Jacobs Tellen MCI Marleen Willemars Kris Claes. 18.00 D2-Bijnen Licht 2 Fluiten Cor Vervoort Tellen MA1 Rianne Poels Lieke Goumans. Dl-Energo 2 Fluiten RZO: Slaats ACHI &Tellen MB 1 Karin Janssen Femke Arts. Hl-Civitas 5 Fluiten Simone vd Bekerom Tellen JB1 Rick Wienen Aart Mommen. Zaalwacht 14.00-17.00 DV3-4 Jo Teeuwen Tieneke Hout 17.00-20.00 HV2 Leon Abels Frans Francken. 29-10 Hegelsom - HV1, Venlo - MC3 V. 12.00 ODR A. Vervoort Lottum -JC1 V. 12.30 ODR.B.vd Heuvel R.Janssen. Uitslagen 21 22 okt. 2000 MCl-Blerick 2-4 Geldrop A-HVA 4-3 Programma 28 29 okt.: JAl-Basko 1 13:00 Tilburg 2-JB1 14:30 13:00 Venlo 2-JB2 11:00 10:00 Venlo 2-JC1 12:45 11:45 Mierlo 1-JD1 11:15 10:15 Venlo 2-MA1 12:45 11:45 Civicum 1-MBl 11:15 10:15 MCI-Helden 1 11:30 MD 1-Helmond 4 10:00 M6E1-Helden 1 10:00 Tegelen 2 (jg)-M6E2 10:00 9:00 Weert J8D2^M8D I 10:00 8:45 J6E1-Horst 1 10:00 Blerick 1-J8D2 10:00 9:00 DVS 1-HI 14:30 Horst Il-HII 13:00 12:15 Mierlo A-HVA 10:00 9:00 Hockeer-DI 12:45 D.O.S. Uitslagen VBB: libre: DOS 1 - LBC 1 2-5 Theo Kronenberg wist als enige de pun ten thuis te houden. RLZ 2 - DOS 2 7-2 Alleen Piet Gommans kon de punten in D'n Oldtimer afleveren. DOS 3 - Hannes 1 7-2 Ad van Gerven, Piet Barents en Carl de Bruijn wisten hun partijen winnend af te sluiten. OOO 3 - DOS 4 2-7 Jan Bar won zijn partij (met een hoogste serie van 7), Harry Bongaerts deed dat ook (slechts 12 beurten, een hoogste serie van 7 en een gemiddelde van 2,00) en ook Theo Mertens sloot zijn partij succesvol af. DOS 5 - Podium 3 4-5 Miep Weerts bleef aan de winnende hand evenals Jenny Kusters, die de keu na 17 beurten kon opbergen (gem. 1,06) 3-banden: SNA 2 - DOS 1 5-2 Alleen Louis Janssen wist namens de koploper 2 punten in de wacht te slepen. OBK - DOS 2 4-3 Ondanks het feit dat DOS slechts 2 car amboles te kort kwam, wist OBK te zegevieren. De winstpartij voor DOS was van Will Berden in slechts 39 beur ten (gem. 0,384). Uitslagen KNBB: SSV - DOS Cl 4-3 Gerrit Vermeulen behaalde 2 punten, terwijl ook het extra punt in de wacht werd gesleept. Programma VBB: maandag 30-10 DOS 3 - BIOS 1 dinsdag 31-10 DOS 2 - Trefpunt 1 OGO4- DOS 5 woensdag 01-11 Ev/Steég - DOS 2 (3-banden) donderdag 02-11 DOS 1 - RLZ 1 vrijdag 03-11 VOP - DOS 1 (3-banden) DOS 4 is deze week vrij. Programma KNBB: dinsdag 31-10 Inaborg - DOS Cl donderdag 02-11 De Peel - DOS C2 Toernooien KNBB: Op vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 oktober wordt bij D'n Oldtimer de finale gespeeld van de le klas 3-banden klein. Aanvang op vrijdag is om 19.00 uur, op zaterdag en zondag wordt om 11.00 uur begonnen. De tellers en schrijvers wor den verzocht 15 minuten voor aanvang (in clubtenue) aanwezig te zijn. De Peel Cl: Vriendenkring-De Peel 2-5 Jo Poels won zijn partij met 22.50 gem. C2: De Peel-Maasbree 2-5 Alleen Miep Poels won haar partij met 2.32 gem. Driebanden groot: Het derde team verloor thuis met 6-2 van koploper 't Wapen van Budel 1. Winst was er voor Theo Hendricks met 0.568 gem. Driebanden klein: Het eerste team won met 5-2 van het tweede team. René Dericks won zijn partij met 1.463 gem. VOP Uitslagen KNBB: Kader: Het kaderteam won met 2-0 van ZC de Graver. Eric Derickx won zijn partij in 9 beurten en 22.22 gem. en Uitslagen Heren A Swift Roermond - Manual 1 afgelast. Dames Recr. Bevo HC - Manual Programma zaterdag 28-10-00 Heren C Manual 1 - Fancom/Bevo 1 aanvang 12.00 De Weert Dames C Fanc/Bevo 1 - Manual 1 aan vang 13.35 vertrek 12.30 Panningen Dames B Loreal 2 - Manual 1 aanvang 12.05 vertrek 11.00 Venlo Zondag 29-10-2000 Heren A Manual 1 - Merefeldia aanvang 12.00 De Weert Heren Recr. Kaldenkirchen - Manual aanvang 15.00 vertrek 13.45 Breyel Onervaren Sportivoheren verliezen thuisduel tegen de 'oldies' van Civitas Venlo met 2-3! Op alle fronten draaide het niet bij Sportivo. Aanwijzingen van de coach; het tempo hoog te houden werden gene geerd, heet breed houden van de eigen aanval kon niet toegepast worden door dramatisch slechte (rally)-passing. Opéénstapeling van persoonlijke fouten, en dus in elke set achterstand, deze pro beren in te lopen met alleen maar vecht- volleybal, bleek zeker in drie sets onvol doende om de wedstrijd te kantelen in eigen voordeel. Er is nog veel werk te doen. om de ploeg het nodige volleyba- lintellect bij te brengen. Het enige posi tieve zijn de twee punten die in eigen huis werden gehouden en deze wedstrijd zo snel mogelijk te vergeten! Uitslagen Sportivo 21-10: Heren 1 - Civitas 5 2-3 Jongens 1 - Shock'82 0-3 Meisjes 1 - Rooyse VK 2 3-0 Uitslagen Bekerwedstrijd 22-10: Heren 1 - Grashoek 0-3 Dames 1 -Grashoek 1-3 Programma 28-10: Civitas 3 - Heren 1 18.30 uur Venlo SVS 1 - Dames I 16.30 uur Stevensbeek Nuvo'68 4 - Dames 2 12.45 uur Nuenen Activia 1 - Jongens 1 11.30 uur St.Anthonis Livoc 1 - Meisjes 1 11.00 uur Liessel E-maii adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Herman Robins won met 10.71 gem. C2: dcJordaan 1-VOP 2-5 De winstpartijen in Horst waren van Wim Janssen met 5.83 gem. en Caspar Michels met 3.09 gem. C3: VOP 1-Stammi 3 5-2 Jan Voesten 2.32 gem. en Nellie Dericks 1.91 gem. zorgden voor de winstpartij en. C3: Stammi 1-VOP 2 2-5 Voor de winstpartijen in Grubbenvorst tekenden Ger Snijders met 1.64 gem. en Jan Koopmans met 1.66 gem. C5: VOP-DGL 5-4 Uitslagen VBB A-kl.: OGO 1-VOP 2-5 In Overloon won Jan Zanders zijn partij met 9.82 gem. en Wim Janssen met 2.02 gem. Driebanden: DWH-VOP 0-7 Caspar Michels won zijn partij met 0.512 gem. en Johan Janssen met 0.500 gem. aangezien DWH geen 3e man op kon stellen kreeg Jan Voesten de punten geschonken. de Witte Hoeve Uitslagen VBB DWH-Roelanzia 2-5 Alleen Fr. Wanroy tekende voor de winst in 19 brt. Gem, 4.68 Libre B-kl.: DWH-000 0-9 Na de volle winst de vorig week bleef het team deze week met lege handen. Driebanden FWH-VOP 0-7 Ook het driebandenteam kon deze week geen vuist maken, alle spelers verloren hun partij. KNBB Cl-kl.: DWH-Eindhoven 10-0 Voor alle drie de spelers was er de volle winst. H. Janssen in 15 brt., gem. 16.66; J. Lucassen 22 brt. Gem. 6.36; H. Lindemann 13 brt. Gem. 10.00 V.B.B. Uitslagen en Stand tot 14 okt. 8e ronde: A.Klasse: RLZ 1-OGO 1 5-2 VOP 1-DOS 1 2-5 OBK 1-DWH 1 3-4 LBC 1 -'t Anker 1 2-5 Stand: 1 't Anker 1 41-8 2 DWH 1 33-8 3 DOS 1 33-8 4 RLZ 1 28-8 5 LBC 1 23-8 6 OGO 1 23-8 7 VOP 1 22-8 8 OBK 1 21-8 B. Klasse: OPM 1-LBC 2 4-5 SNA l-'t Podium 1 7-2 Ev/St.l-RLZ 2 0-9 L'67 1-SVD 1 0-9 DOS 2-000 1 7-2 't Trefpunt l-Ev/St.2 2-7 DWH 2-OGO 2 9-0 Bijzonderheden: G.Steeghs 8 brt. gem. 7.50 Stand: 1 OPM 1 43-8 2 DOS 2 43-8 3 SVD 1 43-8 4 Ev/St.2 43-8 5 SNA 1 42-8 6 000 I 40-8 7 L'67 1 39-8 8 't Podium 1 39-8 9 OGO 2 37-8 10 RLZ 2 35-8 11 DWH 2 33-8 12 LBC 2 28-8 13 Ev/St.l 20-8 14 't Trefpunt 1 20-8 C.Klasse: OGO 3-'t Trefpunt 2 2-7 SNA 2-HGL 1 4-5 RLZ 3-BCY 1 7-2 Hannes 1-Bios 1 7-2 OOO 2-DOS 3 4-5 OBK 2-'t Anker 2 2-7 RLZ 4 Vrij bijzonderheden: J.Comelissen 12 brt. gem. 3.33 Stand: 1 DOS 3 44-8 2 RLZ 4 41-7 3 RLZ 3 41-7 4 HGL 1 39-7 5 000 2 38-7 6 Hannes 1 36-7 7 BCY 1 34-7 8 OGO 3 33-8 9 SNA 2 33-8 10 OBK 2 26-7 11 't Trefpunt 2 26-7 12 't Anker 2 18-6 13 BIOS 1 14-8 D.Klasse: HGL 2-OGO 5 5-4 L'67 2-OGO 5 5-4 Ev/St.3-OGO 4 3-6 't Podium 2-HGL 3 nb Hannes 2-DOS 5 5-4 DOS 4-LBC 3 9-0 HGL 2-000 3 4-5 't Podium 3 Vrij Stand: 1 DOS 4 49-8 2 L'67 2 44-8 3 HGL 2 42-8 4 OGO 4 39-8 5 OGO 5 38-8 6 LBC 3 37-7 7 't Podium 3 35-7 8 DOS 5 31-7 9 Hannes 2 29-7 10 Ev/St.3 27-7 11OOO 3 25-7 12 HGL 3 14-6 13 't Podium 2 13-6 Driebanden: OGO-L'67 0-7 DOS 1-OBK 2-5 DOS 2-DWH 4-3 SNA 1-Ev/St. 5-2 VOP-SNA 2 3-4 bijzonderheden: M.Timmermans 19 brt. gem. 0.736 J.Swinkels 21 bit. gem.0.809 Stand: 1 L'67 36-8 2 DOS 1 35-8 3 OBK 34-8 4 DOS 2 29-8 5 DWH 29-8 6 SNA 2 27-8 7 VOP 26-8 8 SNA 1 24-8 9 Ev/St. 23-8

Peel en Maas | 2000 | | pagina 21