Sfeont Ca t/ewvzty Drukshop kansloos tegen ZVCBJ SSS'18 krijgt automatische regeninstallatie Holthees pakt volle winst in America Pony's Els Bonants in de prijzen Mohammed El-Ghoul schiet Trepke/Venray een ronde verder HSV 't Alvertie Bridgeclub Klavertje Vier ATB-vereniging Mudhunters Bridgesoos De Kemphaan Korfbalclub Oranje wit Oostrum Peelkorf zet titelkandidaat SPES onder druk Darten DC De Piëlhaas HBV Diana PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Programma zaalvoetbal Bridgeclub Venray Niet-Rokers Bridgeclub Bridgeclub Common Sense ISBV Venray e.o. Atletiek Vereniging Venray-Regio Sjoelclub De Rooyse Schuuvers Schietvereniging De Roos Kart wedstrijd op De Peel Lopersgroep Venray Oefenspringen eel en maas donderdag 19 oktober - Pagina 17 De spanning aan kop in de tweede lasse A is groot. Want vier teams aan samen aan de leiding met ieder rtien punten. Trepke/Venray 2 eeft van het kwartet koplopers het fste doelsaldo en mag zich koploper oemen op de voet gevolgd door VCBJ, MVC en ZVV leunen.Hekkensluiter Drukshop was ijdagavond een maatje te klein in de inrayse derby tegen ZVCBJ: 1-5. yV Leunen deed goede zaken door hectische uilduel tegen GFC met De Bonte Koe/Zeef Safe is op de je weg. Thuis tegen Beringe pakte Venrayse team zijn tweede compe- -ege: 5-3. GFC-ZVV Leunen 3-4. Aanvankelijk zag het er niet naar uit L[ZVV Leunen in Grubbenvorst de lie winst zou pakken. Want vlak voor ;keek het Leunse team tegen een 2-0 stand aan. Bovendien moest tin Berden na een overtreding voor minuten naar de kant. Toen de jnse aanvoerder daarop commentaar verde verdubbelde de matig leidende jiter de tijdstraf. In ondertalsituatie rkleinde Koen Klaassen op slag van ttoch de achterstand: 2-1. Direct na pauze bracht Bas Litjens de stand :er in evenwicht (2-2) maar een nuut later kwam GFC toch weer op orsprong: 3-2. ZVV Leunen was niet ng voltallig want Edwin Berden liep mieuw tegen een tijdstraf op. In dit ctische duel schoot John Litjens tien nuten voor tijd het Leunse team weer igszij; 3-3. Het alles-of-niets offensief n de bezoekers leverde toch nog de rdiende winst op. Want in de voorlaat- iminuut bracht Mischa Nabben de 3-4 ndsiand op het scorebord. De Bonte Koe/Zeef Safe-Beringe 5- Naeen matige start begint De Bonte op toeren te komen. Tegen Beringe jekte het team van coach Ben Bakens zijn tweede zege op rij en rukte daar door op naar de middenmoot. De Bonte Koe/Zeef Safe speelde een uitstekend eerste kwartier en nam daarin een 3-0 voorsprong. Tim van Houdt opende al in de tweede minuut de score: 1-0. Twee minuten later werd een schot van Rick van der Heijden gekeerd door de Beringse doelman waarna Tim van Houdt 2-0 kon binnenschieten. Na een kwartier verruimde Rick van der Heijden de voorsprong tot 3-0, Na het sterke begin zakte de thuisploeg terug. Voor rust verkleinde Beringe de achters tand tot 3-1Na de hervatting trokken de bezoekers steeds meer het spel naar zich toe en wisten op gelijke hoogte te komen: 3-3. Dat was voor De Bonte Koe/Zeef Safe het sein om er een schep je bovenop te doen. Na een goede actie van Hans Tummers zette Rob Hermans de thuisclub weer op voorsprong: 4-3. De sterk keepende Ernst Voesenek voor kwam dat Beringe opnieuw langszij kwam. In de voorlaatste minuut zette Martien Vermeulen goed door waarna Rick van der Heijden de zege veilig kon stellen: 5-3. Drukshop-ZVCBJ 1-5. Drukshop bleef tegen het hooggeklas- seerde ZVCBJ met lege handen achter. Alhoewel Ron van der Zanden in de zevende minuut Drukshop aan de lei ding schooi: 1-0. Maar nog geen minuut later stond de 1-1 gelijkmaker al op het scorebord door een treffer van Hafid Mekran. Drukshop had pech toen Patrick Janssen en John van der Wijst vlak na elkaar de paal troffen. Na een mooie actie schoot Bayram Durgun ZVCBJ op een 1-2 voorsprong. Uit een vrije trap. die dwars door de Drukshop- muur ging. scoorde Bayram Durgun 1- 3. Pascal Kusters bracht vlak voor rust de stand op 1-4. Na de pauze werd er veel minder gescoord. Want al na zeven minuten bracht Hafid Mekran de eind stand op 1-5. Eersteklasser Trepke/Venray treikte maandagavond verrassend tweede bekerronde. Na achttien nalty's stootte het Venrayse team oofdklasser Amicitia uit het beker- ernooi. Dankzij de uiterst koele oliammcd El-Ghoul die als enige eler twee strafschoppen raak toot. iadat de wedstrijd in 2-2 was iindigd moesten penalty's uitkomst C engen. Mohammed El-Ghoul durfde eerste Venraynaar een strafschop te nen die feilloos benut werd. Maar dat alle acht spelers, inclusief de ide keepers aan de beurt waren weest, was er nog steeds geen beslis- ig. Want beide teams hadden zes van acht strafschoppen benut. Daarom oest de serie weer helemaal van voor tan beginnen. Aanvoerder Jos van ifven opperde nog even om de beide aches te laten schieten. De spanning nam inmiddels flink toe ant bij iedere misser kon het afgelopen n. Amicitia moest weer als eerste innen. Doelman Luc Wientjens wist een goede redding het schot te en. Opnieuw meldde Mohammed El- tul zich om de eerste strafschop te ncn. En ook deze keer toonde hij zich zeker. Trepke/Venray won de serie 7-6 en bekert verder. Mohammed Ghoul werd bedolven onder zijn eggenoten. De 20-jarige aanvaller loot na afloop van het succes. "Dit is ht fantastisch. Bij de eerste penalty was ik helemaal niet zenuwachtig. Alhoewel ik in de zaal nog bijna nooit een strafschop genomen heb. Maar toch wist ik dat ik raak zou schieten. Maar bij de tweede penalty was ik wel heel zenuwachtig. Luc zei nog legen mij 'deze moet erin'. Ik dacht ik schiet 'm maar in dezelfde hoek als de eerste. En gelukkig was het weer raak." Dit bekersucces is en mooie opsteker voor Trepke/Venray. Want vrijdagavond leed de eersteklasser nog een 3-2 neder laag legen koploper Fermonia Boys 2. Daardoor moet het Venrayse team zijn litelaspiraties in de eerste klasse A voor lopig op een lager pitje zetten. Maandagavond nam Amicitia halverwe ge de eerste helft een 0-1 voorsprong. De Midden-Limburgse hoofdklasser verdubbelde zes minuten na rust zijn voorsprong: 0-2. Pas in de loop van de tweede helft kwam Trepke/Venray beter in zijn spel. Een kwartier voor tijd scoorde de thuisclub tegen. Na een goede actie van Mohammed El-Ghoul hoefde Roel Mocking slechts het laatste tikje te geven: 1-2. Naar hel einde toe werd het steeds meer een echt bekerdu el. Gert-Jan Wismans verscheen vrij voor het vijandelijke doel maar strandde op de keeper. Het spel golfde op en neer met kansen voor beide teams. Vier minuten voor tijd mocht Gert-Jan Wismans aanleggen voor een vrije trap en hij schoot raak: 2-2. Trepke/Venray wist deze stand tot het eindsignaal vast te houden. litslagen: 15 okt. 4de Herfstkoning; 1ste Wim idriks: 2de Toon Sanders; 3de Jos inans; 4de Wil Schwachofer; 5de fCuppen. rogramma: 21 okt. Individuele wedstrijd van de Brasem" Venlo. 22 okt. Herfstkoning 5 aan "Het nssums Ven". jcven voor de Winterkoning tot zo. okt. Bij Pieler. Tel. 077-3662920 ir vergunningen en ook dag- en ikvergunningen voor "Het issums Ven"kunt U terecht bij v. otel Hengelsport, Stationsweg 21 te ray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht de Brugstraat en bij Harry ouwen de Houskuilstr. 38. Dag- en kvergunningen voor "Het issums Ven" zijn ook verkrijgbaar het Shell tankstation in Wanssum. ftlere inlichtingen bij de secr. H. ellfnssen. tel. 0478-587606. 11 Afgelopen dondemag speelden we veer de vijfde ronde in de laddercom- luie. De voorlopige resultaten zijn: torlopig omdat na afloop alles nog ikeer nagekeken wordt en eventuele Hen in het schrijven bestraft worden, bas moest er bij het nakijken van de ige speelavond veel procentjes straf 'den gegeven. Schrijf dus goed en delijk en controleer goed), iel: 1. Ds. v. Ham-Korsmit 58.85%; Cuppen-Jenniskens 58,81%; 3. Canli-Cornelissen 55.73%. Groen: dw. Aarts-hr. de Vries 60%; 2. Hr. Hinderes 58,75%; 3. Ep. Kok '2%. Blauw: 1. Ds. Bindsbergen-v. nk_66,25%; 2. Hr. Poels-Rutten 3, Ds. v.d. Heuvel-Vermeulen EN MAAS f 'n abonnement waant In de winter kun je enkele week op een andere plaats een mooie ATB tocht rijden. Iets voor de liefhebber maar zeker ook voor de recreant. Als je dan onder de indruk bent van deze mooie sport dan ben je welkom om een keer bij ons in de vereniging te komen kijken. Mountainbiking wordt binnen onze ver eniging bedreven door fanatiekelingen en recreanten. Want het blijft een rede lijk zware sport, maar wel een hele mooie sport. Wat doen die MUDHUN TERS zoal? We zoeken iedere week een andere omgeving om te trainen en zo is het niet snel vervelend. Gaat het dan niet verschrikkelijk snel bij jullie? Sommige mensen kunnen inderdaad goed doorrijden maar evenzo velen rij den meer voor hun ontspanning of heb ben een andere reden dat ze minder snel gaan. Alles past bij elkaar omdat we ons aan elkaar aanpassen of omdat de trainer de training aanpast aan welke mensen er zijn. Met andere woorden kom een keer uitproberen en oordeel zelf hoe het gaat. Voor hel rijden van de tochten moetje wel ongeveer 25-30 km in de benen heb ben, Het tempo is niet belangrijk als je het maar uit kunt rijden. Planning voor de komende weken. Zondag 22 oktober vertrek 8.00 uur voor een tocht in Kleef (D), 40 km. Mooie tocht. Zondag 29 oktober vertrek 9.00 uur voor een training rond Overloon. We vertrekken bijna altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor infor matie bel je met Piet op 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten Uitslagen: Oranje: 1. Ds.Linders- Volleberg 61.46%'; 2. Ep. Oudenhoven 56.60%; 3. Ds. v.d. Heuvel-Vermeulen 56.25%. Rood: 1. Mw. Krsmit-hr. de Mooi 66.25%; 2. Mw. Claessens-hr. Hermans 65%; 3. Mw. v.d. Voorn-hr. Bolwerk 63.75%. Groen: 1Hr. Janssen- Mertens/ds. Meertens-Poels 58,33%; 3. Ds. Koningstein-Pas 56.77%. Uitslagen: Recr.-Wittenhorst 2 2-2 eendracht (M)-jun. Al 2-15 Vitesse BI-asp. BI 5-4 Peelkorf C1 -asp. C1 1-3 Asp C2-Wittenhorst Cl 11-0 Pup. Dl-Swift Dl 0-11 Pup. Fl-GrubbenFl 2-0 Peelkorf 3-welpen 1 1-0 Welpen 1-Peelkorf 4 1-0 Sen. 1-Erica 1 8-5 Sen. 2-Vitesse 1 5-8 Wedstrijdprogramma Zaterdag 21 okt.: Asp. C2-Seift C2 12.00 Pup. Fl-Seift F1 14.00 Zondag 22 okt.: Sen. 2-Seift 3 10.30 Woensdag 25 okt.: Midweek-Merselo Ml 20.00 Recr.-Roka 2 20.00 23 Oktober leidstersvergadering om 20.00 uur in de kantine. Korfbalvereniging Uitslagen: Sen. 1-Merels 9-2 Castenray-pup. D 2-5 Sen. 1-Vitesse 19-4 Programma 22 okt.: Olympia-sen. 2 a. 10.30 Sen. 1-KV Maastricht a. 13.00 Peelkorf zette in haar thuiswedstrijd SPES vanaf de eerste minuut onder grote druk. De verdediging van de thuis- spelende ploeg hield de ruimtes goed dicht en gaf SPES weinig mogelijkhe den om tot scoren te komen. SPES gaf de Ysselsteynse aanval veel ruimte, maar de Peelkorf bleef de bal rondspe len om zo alleen de goede kansen uit te spelen. Toch kon SPES naar een 0-2 voorsprong uitlopen in de vijfde minuut. De Peelkorf kon bijblijven en kwam in de 23e minuut op gelijke hoogte (3-3). SPES schakelde een tandje hoger waar door voor rust een marge van twee doel punten werd uitgebouwd (4-6). Na rust hield de Peelkorf de aanval lende impulsen van de tegenstander vol ledig onder controle en kon de achters tand tot 1 doelpunt verkleinen. SPES had grote moeite met het verzilveren van het afstandsschot en leed in de rebound veel balverlies. Toch kon de Peelkorf niet langszij komen om zo een verdiend punt thuis te houden. In de laatste minuten van de wedstrijd kon SPES uitlopen naar en 7-11 voorsprong. Voor de Peelkorf scoorden: Miranda Verheyen en Femke v. Rosmeulen elk 2x, Cindy Mansvelders, Marianne Potten en Christel Derkx elk lx. Met de aanleg van een ondergrondse, volledig automatische, regeninstallatie op het sportpark "De Raay" zal in april volgend jaar gestart worden. Dit was een van de belangrijkste mededelingen die op de drukbezochte jaarvergadering van de voetbalvereniging SSSS'18 afge lopen donderdag naar voren werd gebracht. Vorig jaar had hel bestuur al de volmacht van de leden gekregen om de mogelijkheden te gaan onderzoeken en nu kunnen de zaken verder worden afgerond. De totale kosten voor deze investering gaan ƒ55000.00 bedragen. Vorig jaar had de vereniging ook al behoorlijk geïnvesteerd in het opknap pen van de kantine die inmiddels een echte metamorfose heeft ondergaan en verder zal er dit jaar ook nog een behoorlijke post moeten worden uitge trokken voor de vernieuwing van diver se raam- en deurkozijnen van de accom modatie. De 342 leden tellende vereniging had afgelopen seizoen een redelijk seizoen gedraaid. Het standaard team van de vereniging eindigde op een 9e plaats in de klasse 4H. Het eerste damesteam degradeerde uit de eerste klasse. De jeugdafdeling ziet nog steeds het ledenaantal fors stijgen. Uit het financiële verslag van de penningmees ter bleek dat SSS'18 financieel nog steeds een zeer gezonde vereniging is die zorgvuldig en vakkundig met de financiën omgaat. De privatisering die een paar jaar geleden is ingezet is nu definitief afgerond. De vereniging was al geprivatiseerd maar er waren nog enkele kleine zaken die in overleg met het gemeentebestuur nog afgewerkt dienden te worden en ook dit is inmid dels helemaal afgesloten. Sommige leden hadden moeite met het voornemen van het bestuur om met ingang van vol gend jaar bepaalde consumpties in de kantine met ƒ0.25 in prijs te verhogen, Zij zagen dit als een belemmering voor al voor de jeugdleden om de kantine te kunnen bezoeken. Het bestuur was ech ter van mening dat dit een noodzaak was om te voorkomen dat de prijzen met de horeca in het dorp anders te ver uit elkaar zouden gaan lopen. America begint de wedstrijd met een klein veldoverwicht maar het duurt tot de 15e minuut eer America de eerste kans krijgt. Een steekpass wordt van rechts voor langs het doel geschoven. Nu begon de wedstrijd pas echt en val len over en weer kansen. In de 17e minuut is het Tim van Houdt die de Americadefensie in de luren legt maar de keeper redt uiteindelijk. In de 20e minuut levert slecht uitverdedigen van Holthees een grote meerderheid voor America op maar ze spelen het slecht uit, In de 22e minuut is het opnieuw Tim van Houdt die zijn schot op het laatste moment geblokt ziet. In de 27e minuut komt Holthees goed weg als America uit een voorzet op de lal kopt. Het spel blijft spannend en veelal krijgt de ploeg die op dat moment veldoverwicht heeft niet de kansen maar komen die aan de ande re kant. In de 40e minuut krijgt Holthees een cadeau als America een bal verkeerd terugspeelt. Jelle van Tilburg pikt de bal op en zien Coen Wijenberg helemaal vrij staan die de bal eenvoudig onder de keeper doorschuift )0-lj- Na de thee komt Holthees al snel op 0-2 als Ludo Gommans een vrije trap van 20 meter ineens in de rechterhoek schiet (49e minuut). Het duurt tot de 60e minuut vooraleer America een kans krijgt, maar het schot van links komt recht in de handen van Jos Pingen. America blijft het proberen maar Holthees was met zijn counters levens gevaarlijk. In de 68e minuut geeft America alles uit handen als Rob Wilms profiteert van een te korte terugspeelbal. Met een sliding is hij de keeper te snel af en schuift hij de 0-3 in het lege doel. In de 72e minuut is America nog een keer gevaarlijk maar een vrije trap van rechts wordt overgekopt. In de 85e minuut kopt Jelle van Tilburg een lange bal door op Rob Wilms die de bal ver volgens over de uitgelopen keeper lobt (0-4). Uilslagen whiskydarten Winnaarsronde: 1Nico Thissen; 2. Bart Thissen; 3. Piet Xhofleer; 4. Jos Heesen; 5. Hubert Janssen; 6. Benny Camps; 7. Ger Snijders; 8. Andrew Moran. Verliezersronde: 1. Arno Verhaegen; 2. Maikel de Bruyn; 3. Peter Thissen; 4. Leon Hendriks; 5. Marja Keunen; 6. John v.d. Broek; 7. Lou Janssen; 8. Coby Janssen. Diana I en II wederom succesvol Jl. zaterdag werd de 3e ronde van de afdelingscompetitie indoor verschoten in Tienraij. Diana I trof als tegenstander Ons Genoegen II. Hoogste schutters waren Math Hendriks en Jan Hermsen beide 273 punten. Voor Diana II zag het er minder rooskleurig uit. Zij troffen als tegenstander St. Sebastiaan uit Heide. Echter zij putte hun kracht uit de under- dogpositie en wisten van hun directe tegenstanders te winnen. Wendy van Ooi was hoogste schutter met. 273 pun ten, Diana III schoot een wedstrijd zon der directe tegenstander, hoogste schut ter was Helmuth Willems met 271 punten. Mariet de Graaf behaalde een nieuw persoonlijk record van 181 pun ten. Zondag 14 oktober verschoten de aspiranten hun derde indoorwedstrijd thuis in Den Doel. Bij de aspiranten ein digde Mirko van Hagen op de 3e plaats met 197 punten. Ook voor hem beteken de dit een nieuw persoonlijk record. En vergrootte hiermee wederom zijn voor sprong op zijn directe rivaal Mariet. Bij de junioren eindigde Kent Chan op de 3e plaats met 206 punten. Martijn de Mulder behaalde 155, Susan Robben 144, Jeanine van Hagen 109 en Thomas Frencken 92 punten. 's Middags was de tweede ontmoeting tussen Belgisch- en Nederlands Limburg. Van Diana waren vier schut ters gekwalificeerd om uit te komen in het Nederlands Limburgs Team. Anders als in de vorige ontmoeting werd er flink tegenstand geboden. De heren wis ten tot de 6e serie de punten voorsprong in handen te houden. In de 7e serie keer de het tij en uiteindelijk verloren ze met een verschil van 36 punten, 7304 tegen 7340 punten voor Belgisch Limburg. Mari Thijssen werd aan Nederlandse zijde 2e met 473 punten, Math Hendriks 12e met 450 punten. De dames wisten hun achter stand te beperken tot 19 pun ten. ze verloren uiteindelijk met 1729 tegen 1748 punten voor de Belgen. Annie Thijssen werd 3e en behaalde 435 punten. De Nederlandse junioren liepen in de eerste vijf series al een achterstand op van 74 punten. Aangemoedigd door het eigen publiek werd het onderste uit de kan gehaald. In de zesde tot en met tiende serie wisten de Belgen hun voor sprong nauwelijks te vergroten. Met een eindstand van 1797 tegen 1721 ging ook hier de zege naar België. Rick Philipsen werd aan Nederlandse zijde 2e met 442 punten. Donderdag 19 oktober is de eerste wedstrijd van de onderlinge competitie legen de Schutroe uit Horst, aanvang 19.30 uur. Zaterdag 21 oktober is de onderlinge competitie tegen De Haagse Rozenknop, aanvang 18,00 uur, 24 okto ber is er een toernooi te Koningslust, aanvang 19.30 uur. Zaterdag 21 oktober Sporthal de Weert 16.00 Venrode-Beringe (beker) Maandag 23 oktober Sporthal De Wetteling 20.30 Trepke/Venray-De Keigel 2 21.30 Trepke/Venray 2-Beringe Sporthal De Weert 20.30 ZVCBJ-GFC 21.30 ZVCBJ 2-Lake Valley 3 Sporthal Overloon 19.00 ZVCO 2-FC Hento Dinsdag 24 oktober Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley-MZV/De Ruif Met nog een competitieavond te gaan, volgende week donderdag begint het in de lijnen spannend te worden. Voor sommigen een sein om er nog een schepje bovenop te gooien; anderen worden door de spanning bevangen en laten steken vallen. Met name in de rode lijn zijn de verschillen in de uitslag per week erg groot. Het lijkt hier en daar wel op een jojo. Vanavond is derhalve als vrije avond zeer geschikt om nog even wat puntjes op de 'i' t zetten. De instelling om in de hoogst mogelijke groep te (blijven) spelen tekent natuur lijk de echte sportman/vrouw. Maar het kan bijeen competitief spel niet anders dan dat op het einde van de rit een aantal paren zullen moeten degraderen. Wij kunnen u allen verzekeren dat u ook een groep lager met open armen ontvangen zult worden. En na de volgende zes avonden kunt u weer een trede hoger spelen. De uitslagen van vorige week: Geel: 1. Hr. Janssen-v. Pelt; 2. Ds. Jungslager-Verheyen; 3. Hr. v. Lieshout- Manders. Rood: 1Ep. v.d Wee: 2. Hr. d. Brok-Verschuyten: 3. Hr. de Mooy- Vervuurt. Groen: 1. Ds. Kersten-v. Mill; 2. Ds. Bisscheroux-Mutsaers; 3. Ds. v. Gils-Kousemaker. Programma: Vanavond vanwege de herfstvakantie een vrije speelavond. Volgende week de afsluiting van het eer ste competitieblok en daarna gaan we vier weken met z'n allen viertallen. Vandaag was dFzaal bij Arie tjokvol: Naast de 20 viertallen van onze club, die de strijd onderling aangingen, waren er ook nog drie viertallen op bezoek in het kader van de bondsviertallencompetitie. Doublet 9 moesten helaas het onderspit delven tegen NRBC 3 bestaande uit Teun en Diny Heetkamp, Karei Jagers en Toon den Brok met uitslag van 1 tegen 25. Jammer het waren zo'n fijne tegenstanders! De Maasdorpen 1 hiel den dapper stand tegen het geweld van NRBC 2 bestaande uit Hay Houwen, Joop van Hooft, Piel Hanen en Hub Thuyls: uitslag 15 - 15. Zo hoort het eigenlijk ook voor gastheren. En De Bok 6 moesten tegen ons "vlaggevier- tal" NRBC 1, bestaande uit Truus en Leon Bollen. Rob Keizer en Piet Vos jammerlijk ook genoegen nemen met een ellendige nederlaag van 2 tegen 25. De viertallen van onze club deden het onderling als volgt: Hans Aerts, Ed Tjan, Truus Reintjes en Mia Koopman wonnen overtuigend met 22-8 van vier tal nr. 9. Annie Boekholt, Mia Lommen, Jacqueline en Jan van Slik wonnen netjes met 17-13 van viertal nr. 16. Riek van Grootel. Jo van Ooi, Thom Kuypers en Jos Linders wonnen ook netjes van viertal nr. 14 met 16 - 14. Karin Gooren, Frans van Lieshout, Hilde Kooien en Joke Peeters gingen brutaler om viertal nr. 9 dat zij met 21 - 9 op hun plaats zetten. Riek Rutten. Bèr Poels, Martin Janssen en Piet Rutten hebben heel hard uitgehaald tegen het arme viertal nr. 8 dat zij versloegen met 25 - 3. Tineke Meurs. Jacqie Coenen, Sip van Goinga en Peter Kooien zijn met niet minder geweld tekeer gegaan tegen viertal nr. 10 dat zij met 22 - 8 naar huis stuurden. Joke van Heumen, Riek Bouten, Jo Sijbers en Sraar Janssen versloegen viertal nr. 11 ook overtui gend met 20 - 10. Mien Pijpers. Ger Janssen, Antoinette Coppus en Lenie Janssen zetten viertal nr. 13 met 21-9 eveneens brutaal op zijn plaats. Annie Visset, Nettie Sonnemans, Nel Camps en Bep Martens hadden een harde dob ber aan hun tegenstanders Maria Lenkens, Harrie Lenkens Betsie van de Sluis en Jo Fleurkens zodat zij de pun ten samen moesten delen: 15 - 15. Netjes is dat! Anneke Stock, Harrie Schulte, Fonny Kousenmakers en Miets Verstappen tenslotte hebben viertal nr. 23 duidelijk terug gewezen met 19 - 11. Het was een rustige avond, een fijne avond, goed georganiseerd door Tiny en Jac, die zelf helaas wéér niet mee heb ben kunnen spelen. Maar die zullen zeker hun beloning hiervoor niet mis gaan! Er was wel een moeilijk geval van arbitrage, maar dat is met vereende krachten en dank zij een dosis goeie wil van betrokkenen ideaal opgelost. De volgende keer gaan we weer viertallen. We hebben er de smaak van te pakken. In drie lijnen speelden wij de afgelo pen maandag ladderwedstrijd nr. 4. De beste paren scoorden als volgt: Geel: 1. Hr. Hup-Karagozian 61.46%; 2. Ds. Huisman-Pas 56.25%: 3. Ep. Arts 54.17%. Rood: 1. Mw. Aarts-hr. Tiggelhoven 65.28%: 2. Ep. Michels 61.81%; 3. Hr. Aarts-Boers 54.17%-. Groen: 1. Ds. Horneman-v. Mil 63.66%-; 2. Ds. Bistervels-Lagarde 56.25%-; 3. Ep. v.d. Linden 55%. Op de Limburgse Shetlandpony- keuring te Roggel behaalde Els Bonants uit Smakt de navolgende titels: reserve veulenkampioen met Planouk v.d. Buitenweg; reserve jeugdkampioen met Nanoeska v.d. Buitenweg en kleine maat kampioen met Melissa v.d. Buitenweg. Deze laatste pony behaalde reeds eer- der het kampioenshap tijdens de millen niumshow in Den Bosch in haar eigen rubriek. Op de nationale keuring te Bergharen werd Els Bonants met haar pony Melissa v.d. Buitenweg Nederlands kampioen in de kleine maat. Uitslagen toernooi amersfoort Zaterdag 14 oktober zijn enkele van onze tafeltennissers naar het toernooi in Amersfoort geweest. Zij deelden daar mee in de prijzen. De volgende resulta ten werden behaald: 3e klasse: Peter Verhaegen 4e plaats; 4e klasse: Jan Theeuwen le plaats: Marie-Louise Theeuwen 3e plaats. Ook werden Peter Verhaegen en Marie-Louise Theeuwen Door de Nebas gehuldigd voor hun behaalde resultaten in de ranglijsttoer- nooien van het afgelopen seizoen. Peter Verhaegen werd derde in de 3e klasse. Marie-Louise werd tweede in de 4e klasse. Trainingen: De baantrainingen zijn vanaf 24 okt. als volgt: Dinsdag: 18.30-19.30 Raayland locatie zuid D-jun en le jaars C-jun.; 19.30- 20.30 Raayland college zuid AB jun. En 2ejrs. C jun.; 19.00-20.15 atletiekbaan ABCD jun. specifiek lopen. Donderdag: 18.00-19.15 atletiekbaan Cd-jun.; 19.15-20.30 atletiekbaan AB- jun.: 18.30-19.30 atletiekbaan pup.: 19.00-20.00 Raaylandcollege oost NSG- atleten. Zaterdag: 10.30-11.30 atletiekbaan pup- Senioren: volgens schema's trainers. De kunststof atletiekbaan is gelegen aan de Sportlaan 1sportpark de Wieën Informatie: Ledenadministratie: 0478- 582842, atletiekraad: 588217 of bij de trainers. Mededelingen: Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in de Berg/hoek Veltumse Kleffen, geopend van 09.00 tot 14.00 uur. Toezicht: 21 okt.: Jasper Schram en Tejo Schleper: 28 okt.: Frans Stappers en Jacq. V. Vegchel Start beginnersgroep Op dinsdag 3 oktober is weer een begin nersgroep gestart met als doel om onder deskundige leiding de mogelijkheid te bieden uw conditie te verbeteren door te gaan hardlopen. Aanmelden voor deel name bij mw. Anja Gooren, tel. 0478- 589486 of ledenadministratie, tel. 582842. 6 nov„: EHBO-cursus Op 6 nov. om 20.30 uur wordt een EHBO-cursus gehouden in het clubge bouw. Deelname is voor alle trainers en leden van de vereniging. 9 nov.: Najaarsvergadering Op donderdag 9 nov. om 20.30 uur wordt de najaarsvergadering gehouden. Ondermeer komt aan de orde het pro gramma voor het komend jaar en de begroting 2001. 12 nov.: Leukermeerloop Op zondag 21 nov. wordt in Well de jaarlijkse Leukermeerloop gehouden. De jeugdcrossen starten om 10.30 en 10.45, info: tel. 501420. De korte cross (5900 m) start om 11.00 uur en de lange cross (11800 m) begint om 11.45. aan melding op de dag van de wedstrijd. Info over deze wedstrijden: tel. 584449. Uitslag sjoeltoernooi SV Venray: DB Rietje Goumans 1 (medaille) gem, 131,05; DC Mariet Aerts 1 (medaille) gem. 119,30; DE Annie v. Mil 2 (medaille) gem. 101,55, Uitslagen: Leunen 1-Meerlo 1 796-810 Beste schutter: H. Hermans met 269 p. Meerlo 2-Leunen 2 741-789 Beste schutter: P. Martens/R. Troisfontaine met 269 p. Leunen 3-Belfeld 3 728-756 Beste schutter:W, Baltussen met 244 p. Uitslagen van de gereden kartwed- strijd op circuit "De Peel" van zondag 15 oktober 2000. Klasse mini-junioren; 1: Joey Hanssen (Horst); 2: Maikel Grunsven (Uden); 3: Niels van Haandel (Boekei). Klasse Promo; 1: Phillip Hollweg (Did); 2: Roland Koonings (Ysselsteyn); 3: Thomas Schulte. Klasse lOOcc Junioren 1: Matthias Rosenkranz (Did): 2: Tim Wiegand; 3: Maik Eemers; 13: Ruud Teunissen (Ysselsteyn). Klasse lOOcc Nationaal 1: Dirk Jan van Deïst; 2: Rebecca Tissen (Did); 3: Cristopher Roes. Klasse 125cc B I: Coen van de Berg (Ede); 2: Anton van Happen; 3: Dick Schoenmakers. Klasse 125cc A 1 Erwin Marsé (Ede); 2: Rob Dekkers; 3: Verdi Geurts (Maasbree). Klasse Inter/ICC 1: Eric van de Pas (Ysselsteyn); 2: Marcel Peters (Did): 3: Dave Verstappen; 6: Barry Maessen (Ysselsteyn). Het crossseizoen gaai weer van start Het najaar is traditioneel de tijd dat de crosscompetities weer gaan beginnen. Gewoon hier in de regio steeds in een andere omgeving een wedstrijdje lopen. Voor de een een echte wedstrijd en voor de ander een lekker trainingsloopje in een andere omgeving. Het maakt niet uit gewoon met een groepje er naar toe dan is het in ieder geval altijd gezellig. Trainingen: De beginnersgroep is net gestart, heb je nog zin om je aan te sluiten nu kan het nog. Kom gewoon in sportkleding naar een van onze trainingsavonden en de rest gaat vanzelf. Bij de trainingen van de overige groe pen hebben we een gezamenlijke war- ming-up waarna het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aan kan. het doel van de training die ont spanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlij ke toptijd. De trainingen zijn op dins dag, intervaltraining op de baan en don derdag, lange duurloop in en om Venray. We starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostraining om 16.30 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier. Uitslagen: Marathon Eindhoven: De officiële tij den. Hele 42,2 km: Bart Diesbergen 3.18.09. Halve 21.1 km.: Herman Jacobs 1.22.19. John Weijs 1.34.26, Jan Maessen 1.36.30, Gerda Top 1.37.16, Wim van Geffen 1.40.58, Ger Litjens 1.40.58, Roland van Waaijenburg 1.48.43, Eric de Munck 1.57.14. Sjaak van Meijel 2.02.35, Jan Koopmans 2.00.17, Hans Darmstadt 2.10.52. Een achtste 5,2 km.: Lies Pouls 23.30, Maria Peek 24.20. Een grote groep aan de start en voor veel de eerste wedstrijd, hart stikke gezellig, iedereen uitgelopen en mooie tijden. Klasse en gefeliciteerd met jullie prestatie. Wedstrijdagenda: 29 oktober: Quincross Afferden, 5 november:Snelle Sprong Cross in Tegelen, 12 november: Leukermeerloop in Well. 19 november Zeven Heuvelenloop in Nijmegen Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u ant woord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren tel. 589486, Jan Maessen 589488. Op vrijdag 20 oktober organiseert ponyclub de Welshruiters weer het oefenspringen in paardensportcentrum in Ysselsteyn. We beginnen om 18.00 uur met de pony's over 50 cm. Daarna verhogen we met 10 cm. De paarden kunnen na de pony's aan de start ver schijnen. Inschrijfgeld voor pony's is ƒ10.- en voor paarden 12,50. Het is toegestaan om het barageparcour te rij den ook al is men niet foutloos. Het oefenspringen is voor iedereen toegan kelijk. Voor inlichtingen: tel. 0478- 541418.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 17