15% 'Bonne bon' voor goed gedrag "Zolang ik nog met plezier naar het werk ga FRANSOL Commissielid vraagt aandacht voor 'zwarte' scholen Wilde Ganzen steunt jeugdacties Ruim 1,7 miljoen voor stedelijke vernieuwing q HET LICHT IN DE OGEN! afliet parkeren fin woonwijk o emeente wil - louwaanvrag nlen honoreren Werkzaam heden aan Peelweg Minder subsidie voor verbouwing De Zandhoek ZONWERINGEN kassakorting op de gehele najaarscollectie voor dames en heren Gemeente neemt leerplicht ambtenaar in dienst Scholen wijken voor woningbouw Hennep kwekerij in woning Grote rommelmarkt in Meerlo Oudijzer aktie en rommelmarkt in Holthees agir [EL EN MAAS donderdag 12 oktober 2000 - Pagina 9 Publieksvriendelijke verkeerscontrole politie Op zaterdag 14 oktober vindt Lr de tweede keer de landelijke (jjtiedag plaats. Dit jaar is geko- n voor het thema verkeer. De ||itie Regio Limburg-Noord Test in dit kader voor publieks- [jendelijke verkeerscontroles op schillende locaties in de regio. Jrkeersdeelnemers die zich aan ([verkeersregels houden, ontvan- neen beloning voor hun goed idrag en ontvangen een attentie (de vorm van een 'bonne bon'. T politie van Limburg-Noord Jest met deze publieksvriendelij- |controle voor een unieke invul- hg van deze dag. De landelijke politiedag is een ini- itief van de 26 politiekorpsen, ~"De Hoveniers' verzorgen de aanleg van alle soorten (sier)bestrating. fBien medewerker van het takel- en (■leepbedrijf Hendriks uit Lottum mo ag zijn sleepwagen, in geval van am' ketdienst niet in de onmiddelijke ajheid van zijn woning parkeren, iru rgemeester en wethouders willen m gehoor geven aan een verzoek rtoe. Wel mag de auto gepar- jrd worden op het terrein van het ormalig gemeentelager aan de :iastraat. chauffeur is woonachtig aan Nicolaashof. Zijn werkgever voor de bergingsactiviteiten op A73 in de gemeenten Horst en ibbenvorst. In geval van calami- :n wordt de sleepwagen geacht len 20 minuten op de plek des :ils te zijn. Met name in de win- ;riode, wanneer bij vorst twee bruiten ontdooid moeten worden, wacht de afsleper dat de auto niet lig ter plekke kan zijn. Reden jr het verzoek om de vrachtwa- binnen loop- cq. fietsafstand de woning van de chauffeur te jen parkeren. en w, willen echter vasthouden het parkeerverbod voor vracht- ;ens binnen de gemeentegrenzen acht de ontheffing voor het par en op het oude gemeentelager doende. Ondanks ontbreken bestemmingsplan De herziening van het bestem- ingsplan Buitengebied laat nog inch wachten. Daardoor wordt t geduld van aanvragers van miwplannen behoorlijk op de roef gesteld. Omdat de contou- nvan het nieuwe bestemmings an inmiddels duidelijk zijn wil gemeente alvast enkele bouw- invragen in het buitengebied inoreren. Bert Linskens (PvdA) toonde zich de commissie Stedelijke «wikkeling niet erg enthousiast. Ve moeten ons terughoudend «tellen omdat het kader nog niet idelijk is. In sommige gevallen 'ert het geen probleem op maar in idere gevallen moeten we een pas Jde plaats maken." Er liggen bij gemeente verzoeken voor uitbrei- ingvan agrarische bedrijven, her- ibruik bedrijfsgebouw als atelier, irgerwoningen, toeristisch-recre- ieve initiatieven en antennemasten »r mobiele telefonie. Ook Henri ode Ven (CDA) had zijn beden- ogen. "De aanvragen zijn heel ert- ters. Het vereist een terughouden- lie*1 ïopstelling want sommige onder open zijn discutabel. We kunnen oover pas beslissen als het con- ite plan er is." Wethouder Bert Men verzekerde dat alle concrete ;se" annen afzonderlijk terugkomen in mmissie en gemeenteraad. "Dan M elk individueel geval getoetst 'rden. Maar het gaat er nu vooral Hdeze mensen te helpen want ze bben al zo lang geduld moeten bben." Automobilisten die via de 'ddenpeelweg richting Uden gaan öeten vanaf 16 oktober rekening oden met een omleiding bij Reek Uden in verband met de aanleg 'o een rotonde. Het verkeer zal 'rden omgelegd. Ook na de winter Men er wegwerkzaamheden zijn oardoor rekening gehouden moet "oden met vertragingen en omlei den. ondersteund door de Raad van Hoofdcommissarissen. Vorig jaar is deze dag voor het eerst georgani seerd met als doel de contacten tus sen politie en burger te verstevigen. De positieve ervaringen omtrent deze eerste landelijke politiedag hebben tot een vervolg geleid. Dit jaar is gekozen voor het thema ver keer. De Politie Regio Limburg- Noord schenkt op deze dag extra aandacht aan vijf belangrijke onder werpen die in het beleidsplan zijn gekozen als speerpunten. Deze speerpunten zijn: snelheid, rood licht, alcohol, helm en autogordel. Uitgangspunt is en blijft de taak waarvoor de Politie Regio Limburg- Noord staat in de maatschappij: zorgdragen voor de (verkeersveilig heid en bewust maken van het belang van veilig weggedrag. Drie groepen van een vijftal motorrijders zullen op diverse locaties in de regio verkeerspatrouilles houden en de burgers controleren op hun ver keersgedrag. Goed gedrag wordt beloond met een 'bonne bon', als stimulans voor de verkeers-deelne- mer om dit gedrag, ook in de toe komst, vooral te blijven continu eren. Overtredingen worden - net als altijd - bekeurd. Dit alles vanuit het oogpunt van veiligheid, een taak waarvoor de politie staat en ook door de burgers op wordt afgere kend. Het streven is om zoveel mogelijk verkeersdeelnemers te controleren op verkeersdrukke pun ten in de regio. In totaal zullen zo'n 25 medewerkers deze dag worden ingezet. Limburg-Noord kiest bewust voor deze aanpak. Het gedrag van de verkeersdeelnemers speelt immers een belangrijke rol bij het bevorderen van de verkeersvei ligheid. Ook in het dagelijks politie werk neemt verkeer een belangrijke plaats in. De landelijke politiedag biedt de mogelijkheid op een andere manier met de verkeersdeelnemers in contact te komen. Veiligheid en leefbaarheid in het verkeer is meer dan alleen maar corrigerend optre den bij overtredingen. Uit onder zoek is gebleken dat bij mensen die veilig rijden belangrijk vinden, posi tieve belonende acties meer effect hebben dan negatieve bestraffende acties. Inalfa-jubilaris Jan van Kempen denkt niet aan stoppen Vorig jaar vierde hij al zijn eer ste 40-jarig jubileum, als lid van MMSK Petrus Banden. Afgelopen vrijdag 6 oktober mocht hij de tweede 40 jaar aanstrepen, dit maal voor zijn werkgever Inalfa Metal BV, waar hij Proces Tooling Engineer is. De in Venray geboren en getogen Jan van Kempen zal op 55-jarige leeftijd niet veel 'concurrenten' hebben die hem dat kunnen nazeggen. "Ik heb in die 40 jaar heel wat mensen zien komen en gaan binnen Inalfa Metal. De laatste jaren vooral zijn er veel nieuwe gezichten bijge komen, van de oude garde is weinig meer over. Voor het bedrijf is dat maar goed ook want je wordt zelf ook ouder en als alle ouderen er nog steeds zouden zijn..." Dat Jan het nu 40 jaar heeft volgehouden heeft hij voor een groot deel aan zijn ouders te danken. Op 15-jarige leeftijd begon hij aan zijn eerste baan bij Blitta, waar hij slechts zeven weken werkte. "Dat was werken met die zware ijzeren ramen en ik vond het maar niets. Toen ben ik gestopt en ben ik naar Inalfa Metal gegaan. Daar begon ik op de Lasserij waar ik echter ook zo'n beroerd werk kreeg. Na vier weken wilde ik ook daar alweer stoppen. Toen hebben mijn ouders daar een stokje voor gestoken. Ze zeiden dat ik niet zom aar elke keer kan stoppen met wer ken als het me niet bevalt." Jan ging dus door bij Inalfa en al gauw groeide hij door in functies die hem wel goed bevielen. Hij ver huisde naar de bankwerkerij ("Dat was wat aardiger werk") waarna hem gevraagd werd of hij aan de draaibank wilde. "Dat was een prima tijd en ik heb toen ook ver schillende diploma's gehaald voor dit werk. Overigens werd toen ook wel veel "lol" gemaakt. Ik weet nog dat ik een collega uitdaagde, die vervolgens zijn vingers verbrandde: hij brandde proppen uit grote ijzeren platen die als gevolg daarvan gloei end heet werden. Ik zei hem dat hij zo'n plaat niet één centimeter van de grond kreeg... Ik werd natuurlijk op het matje geroepen en normaal gesproken had ik ontslagen moeten worden voor zoiets. Het werd echter uitgepraat en ik beloofde nooit meer zoiets te doen." Na zijn militaire diensttijd ging hij naar de Gereedschapmakerij, waar hij acht tien jaar heeft gewerkt. "Toen ik daar begon was het uurloon nog in centen en als iemand een paar cent meer kreeg, dan was het oorlog, hoor", herinnert Jan zich nog. Mede naar zijn eigen wens werd Jan ver volgens gevraagd of hij gereed schapcontroleur wilde worden en dat is hij nu eigenlijk nog steeds. SOCIAAL-VOELEND Jan begon als controleur toen de afdeling nog bestond uit één groeps leider en twee controleurs. Tegenwoordig is de afdeling geïnte greerd met Engineering. "Ik houd me nu bezig met de introductie en controle van processen en nieuwe gereedschappen, zowel in onze eigen fabriek als bij onze toeleve ranciers. En hoewel het werk op zich hetzelfde is gebleven, is wel het een en ander veranderd. Vroeger controleerde je een gereedschap nog met een schuifmaat, tegenwoordig wordt dit voor een groot deel elec- tronisch gedaan. Toen was je ook gewoon gereedschapcontroleur, ter wijl je nu veel computerwerk ver richt voor bijvoorbeeld het controle ren van processen. Dat vloeit voort uit de voorwaarden die in het ISO 9001-certificaat zijn gesteld." Jan heeft in de afgelopen 40 jaar bij een interessant bedrijf gewerkt. Hij zag Inalfa uitgroeien van 'kachelsmid' tot multinational. "Ik begrijp er eigenlijk niets van: de chefs zeiden vaak dat het niet goed ging, maar intussen is het bedrijf toch aardig gegroeid. Dat moet ook wel om met de tijd mee te gaan, om als bedrijf te overleven. Wie weet wat er nog in het vat zit." Naast dit aspect van de organisatie heeft Jan ook altijd met plezier gewerkt bij Inalfa. "De werksfeer is erg goed en Inalfa zelf is een sociaal-voelend bedrijf. Als je goed werkt en je moet dan een keer dringend weg of er gebeurt thuis iets, "dan doet Inalfa ook niet moeilijk." Wat Jan ook erg waardeert is de maatschappelijke betrokkenheid van Inalfa. "Inalfa steunt heel veel verenigingen zoals bijvoorbeeld Petrus Banden, waar ik dan lid van ben. Ik denk dat er wei nig bedrijven in Venray zijn die zoveel voor verenigingen doen." PLEZIER Jan houdt van afwisselend werk en daarover heeft niet te klagen gehad bij Inalfa. "Toen ik op de draaibank stond was dat niet echt leuk. omdat je steeds op dezelfde plek stond. Ik moet wat afwisseling hebben om het leuk te houden. Bovehdien gaat de tijd dan ook snel ler." Het heeft ertoe geleid dat Jan nog steeds met plezier naar het werk gaat. Zelfs toen het met zijn gezond heid wat minder ging werd daar een mouw aan gepast. "Mijn rug is de laatste jaren wat minder geworden, maar door het afwisselende werk is dat aardig opgevangen. Inalfa is ook een bedrijf dat meedenkt in zo'n geval door je bijvoorbeeld minder zwaar werk te laten verrichten. Ach, en verder weet je natuurlijk dat je geen 25 meer bent, hè?" Bij leven en welzijn gaat Jan nog zes jaar door met werken voor hij met pen sioen kan. "Op zich is het best nog lang, zes jaar. Maar zolang de gezondheid het toelaat en ik nog met plezier naar het werk ga vind ik het geen probleem." De gemeente Meerlo-Wanssum wil wil slechts gedeeltelijk tege moet komen aan de subsidie-aan vraag voor de verbouwing van gemeenschapshuis De Zandhoek in Wanssum. Het stichtingsbe stuur had een subsidie van 1,25 miljoen gulden gevraagd. De gemeente wil niet verder gaan dan 7,2 ton. Het college van b. en w. Vinden STATIONSWEG 13 VENRAY 0478 515010 de kosten van de verbouwing te hoog en willen hierover met het stichtingsbestuur in overleg treden. Het stichtingsbestuur gaat er in de subsidie-aanvraag dat de gemeente uit het budget welzijn 60% van ruim 1,5 miljoen gulden beschikbaar wil stellen. De gemeente wil echter niet verder gaan dan 60% van 1,2 mil joen gulden. Verder is het stichtingsbestuur uit gegaan van een subsidie van 3,2 ton uit het budget onderwijs/sport. Dit in verband met het aanpassen van de douchegelegenheid in het sportge- deelte van het gemeenschapshuis. Het college van Meerlo-Wanssum is echter van mening dat het aanpassen van de douches niet noodzakelijk is voor het sportonderwijs. Volgens b. en w. wordt er door het onderwijs niet of nauwelijks van de douches gebruik gemaakt. Een subsidie uit dit potje is dan ook niet van toepas sing. Bij dit standpunt speelt overi gens ook de realisatie van een nieu we sporthal in Meerlo een rol. B. en w. wijzen er verder op dat het stichtingsbestuur zelf een grote re bijdrage uit hun eigen reserverin gen moet kunnen leveren. Het stich tingsbestuur wil 1,5 ton inbrengen. Volgens de gemeente zijn de reser ves van het stichtingsbestuur groter. Gezien de gezonde exploitatie van het gemeenschapshuis is het niet bezwaarlijk om alle reserves in te brengen in de verbouwing. Het collegestandpunt wordt a.s. maandag voorgelegd aan de com missie welzijn van de gemeente Meerlo-Wanssum. Tom van den Hoek (fractie Van de Vorle) vroeg in de commissie Cultuur, Onderwijs en Sport aan dacht voor 'zwarte' scholen in Venray. "Op de Foekepot heeft 30 procent van de leerlingen een don kere huidskleur en op De Flierefluit is dat zelfs 80 procent. Die verhou dingen liggen helemaal scheef. Daar zijn ook de buitenlandse mensen niet gelukkig mee", zei Van den Hoek die zich tevens afvroeg naar welke school de kinderen van de toekomstige asielzoekers moeten gaan. Wethouder Bert Kersten vond dat er geen enkele reden was tot ongerustheid. "Er zijn geen signalen dat er iets aan de hand is. Integendeel. Ondanks dat die kinde ren vaak een achterstand hebben, zijn er toch goede leerprestaties. Dat is een compliment aan de teams die heel goed werk leveren." Van den Hoek was niet geheel tevreden met het antwoord. "En als een school voor 100 procent uit zwarte leerlin gen komt te bestaan", zo stelde hij. Wethouder Kersten reageerde nuch ter: "Want er zijn ook scholen die 100 procent 'blank' zijn." Het com missielid van de fractie Van de Vorle meende tevens dat scholen en gym zalen slecht schoongemaakt wor den. "Dat gebeurt nu met de Franse slag. Omdat er slechts een beperkt budget voor is. Veel lokalen zijn niet schoon en onhygiënisch", meende Van den Hoek. Volgens wethouder Kersten is dat een taak van het schoolbestuur. "Want zij krijgen daarvoor een bud get. Dan is het ook hun verantwoor delijkheid om de scholen goed schoon te houden." De landelijke televisieactie Wilde Ganzen van de IKON steunt de acties die scholieren van vijf basisscholen en een jeugdver eniging in de gemeente Meerlo- Wanssum hebben gehouden voor de boeren en gehandicapten op het Indonesische eiland Sulawesi. De scholieren van de basisscholen uit Geijsteren, Blitterswijck, Meerlo, Swolgen en Tienray en de jeugdleden van jeugdvereniging Doema in Meerlo hielden gezamen lijk een lege flessenactie en de actie een Heitje voor een Karweitje. De kinderen steunden daarmee de acties van de Stichting Ontwikkelingssamenwerking Meerlo-Wanssum voor enkele land bouwprojecten en een project voor gehandicapte kinderen op Sulawesi. De opbrengst van de scholierenac ties. in totaal f. 5817,60, is door de TV-actie De Wilde Ganzen in het kader van hun project Jeugd voor jeugd verhoogd tot f. 6.876^00. En dat is nog niet alles. Dankzij de gemeentelijke scholierenactie heeft De Wilde Ganzen de entree van de Indonesië-dag van zondag 27 augus tus ook nog eens verdubbeld. Dat betekent dat de scholierenactie én de entree-gelden van de Indonesië- dag plus de vermeerdering van De Wilde Ganzen in totaal f. 25.640,90 heeft opgeleverd. Dit resultaat over treft alle verwachtingen, zegt een woordvoerder van de Meerlo- Wanssumse stichting. Het geld wordt rechtstreeks overgemaakt naar de Stichting Yamaru op het Indonesische eiland Sulawesi waar oud-Meerlonaar Jan Camps werkt en wordt gebruikt voor de projecten voor gehandicapte kinderen. Tussen de kinderen van Meerlo-Wanssum en de kinderen van Sulawesi heeft ondertussen al een briefwisseling plaats gevonden. Zo wilden de Indonesische kinderen weten wat een Heitje voor een Karweitje pre cies is. Foto's van de acties in Meerlo-Wanssum en brieven van kinderen hangen in het dorpje Woloan op Sulawesi aan een groot openbaar publicatiebord zodat ouders en kinderen in Woloan kun nen zien waarmee de kinderen in Meerlo-Wanssum bezig zijn geweest. Voordat de kinderen in Meerlo-Wanssum de boer op gingen kregen ze in de klassen van vrijwil ligers van de Stichting Ontwikkelingssamenwerking aan de hand van dia's tekst en uitleg over de projecten en het wonen en wer ken op Sulawesi. Tijdens de grote Indonesië-dag hebben de kinderen hun actiegeld symbolisch overhan digd aan Erik Boots uit Horst die ook als vrijwilliger bij Yamaru werkzaam is. De Limburgse gemeenten Venray, Brunssum, Geleen, Kerkrade, Landgraaf, Roermond, Sittard, Tegelen en Weert kunnen in de periode 2000 tot 2005 geza menlijk beschikken over bijna 47 miljoen gulden aan Investeringsbudget Stedelijke Vernieuwing (ISV-gelden Venray ontvangt 1.712.626 gul den subsidie van Gedeputeerde Staten (GS) In dit integrale budget zijn ook subsidies voor bodemsane ring en sanering van geluidhinder verwerkt. Over de verdeling van de ISV-gelden hebben GS als budget houder voor deze rijksgelden een standpunt ingenomen. Om voor deze ISV-gelden in aanmerking te komen dienden de betrokken gemeenten, in nauwe samenspraak met marktpartijen als projectont- wikkeleraars, makelaars, wonings tichtingen en woonconsumenten, een ontwikkelingsprogramma stede lijke vernieuwing op te stellen. KWALITEIT In die ingediende programma's ligt de nadruk op kwaliteitsverbete ring van het woon-, werk- en leef milieu in vooral de stadscentra en de woonwijken van vlak na de oorlog. In de financiering van de soms zeer ambitieuze programma's spelen de eigen bijdragen van de gemeenten en in het bijzonder de verwachte geldelijke inspanningen van de marktpartijen een grote rol. In totali teit gaat het om investeringen met een omvang van 4 a 5 miljard gul den in vijfjaar. Bij de verdeling van de ISV-gel den hebben GS ook nadrukkelijk rekening gehouden met de wijze waarop door de negen betrokken gemeenten werd ingespeeld op de in het provinciaal beleidskader stede lijke vernieuwing vastgelegde kern thema's. Die thema's zijn de ont wikkeling van stedelijke vitaliteit, herstucturering van de woningvoor raad en het realiseren van een duur zame leefomgeving. Formele subsidieverlening binnen de kaders van de IS V-regeling is pas mogelijk na het van kracht worden van de wet stedelijke vernieuwing; naar verwachting is dit nog voor het einde van het jaar het geval. GS beslissen dan ook over de verdeling van een voor de post onvoorzien gereserveerd bedrag van bijna 1,8 miljoen gulden over de negen gemeenten. De drie tot het zoge naamd grotestedenbeleid behorende gemeenten, te weten Heerlen, Maastricht en Venlo, krijgen de gel den voor stedelijke vernieuwing rechtstreeks van het Rijk. De kleine" re Limburgse gementen kunnen op basis van concrete projecten jaar lijks een aanvraag voor ISV-gelden bij de provincie indienen. Eind oktober wordt bekend gemaakt welke kleinere gemeentenen aan mering komen voor een bijdrage. Ramen Deuren Serres 1 Tel: Q478-571 481 De gemeente gaat volgend jaar een leerplichtambtenaar in dienst nemen. Dit gebeurt op verzoek van de politieke partijen die zich zorgen maakten over de grote uitstroom van leerlingen zonder diploma. De com missieleden van Cultuur, Onderwijs en Sport reageerden dan ook ver heugd. De ambtenaar gaat 0,6 for matieplaats bezetten en kost 58.000 gulden per jaar. Hij gaat vooral pre ventief te werk en probeert zo te voorkomen dat jongeren voortijdig hun schoolloopbaan"afbreken. Met de komst van de unilocatie van het Raayland College verdwij nen enkele traditionele schoolge bouwen uit Venray. Zo komt het gebouw van de LTS aan de St. Jozefweg over een jaar leeg te staan. De technische school krijgt dan een nieuw onderdak op de unilocatie aan de Zuidsingel. Het schoolge bouw is inmiddels aangekocht door de Woningstichting die er 84 appar tementen wil bouwen. Het zullen huurwoningen worden voor 'de bescheiden inkomens', zo meldde wethouder Kersten. Ook de school gemeenschappen Marianum en De Kolk zullen straks wijken voor woningbouw. Deze beide panden zijn gekocht door bouwmaatschap pij Janssen die er 24 woningen gaat realiseren. Een 44-jarige man uit Venray is donderdagmiddag aangehouden in zijn woning op verdenking van overtreding van de opiumwet. In zijn huis werd in een kamer een hennepkwekerij aangetroffen. Tweehonderd hennepplanten, groei- lampen en voorschakelkasten wer den in beslag genomen. De man is voor verder verhoor overgebracht naar het politiebureau waar hij is ingesloten. Donderdagmorgen werd een 49-jarige man uit Venray voor het pand aangehouden. Hij verklaar de zojuist in het pand 0,5 gram heroine te hebben gekocht. Ook op het moment van de aanhouding van de 44-jarige Venray naar was een 27- jarige man uit Venray aanwezig die zojuist heroine had gekocht. Beide kopers werden meegenomen naar het bureau waar zij na verhoor afstand deden van hun drugs en in vrijheid werden gesteld. Zondag 15 oktober organiseert carnavalsvereniging "de Vöskes" een grote rommelmarktin zaal 't Brugeind te Meerlo. Elk jaar komen steeds meer mensen naar de rommelmarkt in Meerlo. De carna valsvereniging heeft dan ook de beschikking over twee grote zalen, waar de goederen overzichtelijk uit gestald staan. Ook dit jaar kan de bezoeker rekenen op een keur van artikelen zoals op de volgende afde lingen te koop aangeboden worden huishoudelijke artikelen, antiek, klein meubel, porselein, fietsen, speelgoed, muziekinstrumenten, audio apparatuur, computers, boe ken, snuisterijen en nog veel meer waardevolle artikelen. De moeite waard om gezellig een middag te komen snuffelen, met honderden koopjes en vaak voor bodemprijzen voor elk wat wils. De meeste goederen zijn van de vorige eeuw. Om 13.00 uur gaat de zaal open voor het kopen van kleine artikelen. Om 14.00 uur start de ver koop bij opbod, waarbij de waarde volle spullen de hamer passeren. Entree f. 2,50 en kinderen hebben gratis entree! Zaterdag 21 okt. houden de voet balclub en de carnavalsverenging hun jaarlijkse oud ijzeraktie. Vanaf 09.00 uur wordt het oud ijzer opge haald. Zondag 22 okt. is de rommel markt in zaal 't Trefpunt te Holthees. Aanvang van de rommel markt is 10.30 uur; einde 13.00 uur. Entree is twee gulden. Zijn er nog mensen die nog spul len, die geschikt zijn voor de ver koop kwijt willen, of heeft u oud ijzer wat weg moet, dan kunt u bel len met Piet Derckx, tel. 0478- 636937. De spulletjes worden dan bij u opgehaald.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 9