Sfawt ca l/wuuf Vergeten sokken kosten Roland Waayenberg persoonlijke toptijd Ysselsteyn laat lelangrijke punten liggen Petra van Dijck langzaam maar zeker naar de top! >V Ysselsteyn Peelkorf wint royaal van Tuldania: 11-5 Oostrum Jeffrey Groothuis wint NK HSV 't Alvertie ATB- vereniging Mudhunters Darten DC De Piëlhaas Atletiek Vereniging Venray-Regio Duivensport Lopersgroep Peelrunners Loopgroep De Barrier Motorcrossers regio Venray PC St. Joris Wanssum- Geysteren Sjoelclub de Schuivers Sjoelclub Venray Spio Spio De Roerdomp 'aj itl EN MAAS donderdag 12 oktober 2000 - Pagina 17 ysselsteyn heeft de confrontatie tegen y sterke SVEB uit Broekhuizen na een f jedstollende wedstrijd verloren en eft daarmee belangrijke punten in de lijd om de toppositie verloren, iselsteyn begon redelijk goed en er sk deze middag voor Ysselsteyn geen iltje aan de lucht, maar toen na 10 nuten Stefan v. Sinderen al of niet echt van het veld werd gestuurd stond or Ysselsteyn vast dat het een zware li «jstrijd tegemoet zou gaan. Met elf ren elf waren de ploegen aan elkaar ivaagd. maar met tien tegen elf wenste R, selsteyn ook niet te capituleren, maar 1 fminuten voor rust kwam men toch oens een mannetje tekort en SVEB iakte hierdoor via hun aanvaller l" ogier Boom dankbaar gebruik van en 'wasde ruststand 0-1 Na de thee was het ondanks de tien ®P De Peelkorf stond zondag tegenover n lager geklasseerde tegenstander, wat I Peelkorf motivatie gaf om de twee ,0II uiten binnen te halen. De beoogde lorsprong werd in de zevende minuut loreen fraai afstandsschot verkregen. J"e ut score werd zeer lang vastgehouden aar Peelkorf eigenlijk in deze fase had li oeten uitlopen, dit gaf Tuldania de 'O0i nis om langszij te komen. De Peelkorf 1 istelde goed en kon door goed uilge- Ie" ieelde kansen tweemal snel achter ar scoren. Na rust pakte de Peelkorf ;as Uilslagen: pup.-Peelkorf ore 9 noj ip D-Odos ;rds sp.-Vonckelg. n. 2-Odos n.l-Vonckelg. Programma 14 okt.: stenray-pup. D 15 okt.: j, l-Vitesse Jeugd man, Ysselsteyn dat de wedstrijd domi neerde en het schiep zowaar enkele goede kansen de wedstrijd gelijk te trek ken. maar het geluk en de scheidsrechter waren deze middag bepaald niet Ysselsteyns gezind en dat met 10 tegen 11 was teveel van het goede en zo kwam naarmate de wedstrijd vorderde Ysselsteyn op den duur toch tekort. Gezegd moet worden, Ysselsteyn ging strijdend ten onder en had deze middag beter verdiend en dat in de slot fase Ralph Thissen de score voor SVEB verdubbelde, was mooi voor de statistie ken, maar het voetbal wat Ysselsteyn deze middag, ondanks de tien man, voorschotelde biedt een mooi perspec tief voor de komende wedstrijden. Te beginnen met aanslaande zondag tegen de koploper in de 4e kl. H SSS 18 uit Overloon. het afstandsschot goed op en scoorde binnen een minuut tweemaal. De voor sprong werd solide uitgebouwd en dit resulteerde in een 2-7 in de 51e minuut. Tuldania kon door een tweetal dubieuze strafworpen de achterstand nog wat ver kleinen. De Peelkorf gaf de voorsprong tot het eindsignaal niet meer uit handen. Voor Peelkorf scoorden: Femke v. Rostneulen en Miranda Verheijen el 3x; Christel Derkx tweemaal en Esther v.d. Pas, Marianne Potten en Mayke v. Ass elk eenmaal. Korfbalvereniging 0-2 3-5 5-6 4-3 s BI-Ysselsteyn B1 lates C1 - Ysselsteyn C1 itruni C2-Ysselsteyn C2 elsteyn Dl-Oostrum Dl élste'vn El-DIS El lates E2-Ysselsteyn E2 iinen E4-Ysselsteyn E3 selsteyn E4-Venray El4 SFI-Ysselsteyn Fl selsteyn F2-Sparta F3 strum F3-Ysselsteyn F3 'eti selsteyn F4-Oostrum F4 :R1 Programma zaterdagl4 okt.: enl selsteyn BI-HBSV B2 a. ilsteyn C1 -HRC C1 a. BQ| selsteyn C2-Leunen C2 a. ijen DI - Ysselsteyn D1 v. Serica E1 - Ysselsteyn EI v. P sselsteyn E2-Volharding E2 a. tl selsteyn E3-Venray El2 a. llsbeekE2-Ysselsteyn E4 v. selsteyn F1-Oostrum Fl a. selsteyn F3-Venray Fl2 a. FC F5-Ysselsteyn F4 v. Senioren Uitslagen: sselsteyn 1-SVEB 1 selsteyn 2-Leunen 3 Selsteyn 3 selsteyn 5-Oosirum 4 M selsteyn 6-SSS 5 Programma zondag 15 okt.: S-Ysselsteyn I elderslo 2-Ysselsteyn 2 selsteyn 3-SVEB 3 WC4-Ysselsteyn 5 ittenhorst 8-Ysselsteyn 6 Veteranen 8-2 1-2 9-0 3-3 3-2 0-17 2-2 1Ö-Ï 2-0 7-0 14-0 7-1 15.00 14.00 12.30 10.30 09.45 11.15 09.30 10.30 09.30 11.15 08.15 0-2 4-0 vrij 2-2 1-4 14.30 11.00 13.00 10.30 09.30 xcellent-Ysselsteyn 5-1 Programma zaterdag 14 okt.: Kelsteyn-ONA a. 17.00 :a «Iers: 19 t/m 11 Programma zaterdag 14 okt.: Way-Ysselsteyn Korfbal Senioren J Uitslagen: Wania-sen. 1 5-11 istenray-sen. 2 1-12 jV-midw, 9-7 jdw. 2-Merselo 6-11 p-jun. 1 2-13 Korf-asp. 1 1-1 p.2-DOT(V) 1-1 ip.-KlimopA2 1-7 'strum 1-welpen 1 0-9 elpen 2-DIS 2 4-0 Programma zaterdag 14 okt.: KV-asp. 1 a. 13.00 v. 12.15 SP 2-Oranje Wita. 13.00 spp de Vlies 1 lue Stars-pup. a. 10.00 v. 09.00 elpen 4-DES 3 a. 13.30 spp de Vlies 'elpen 3-Oranje Wit 1 a. 13.55 spp de lies ES3-welpen3 a. 14.20 ranje Wit-welpen 4 a. 14.55 Zondag 15 okt.: !n. I-SPES a. 13.00 spp de Vlies jtl.2-Eendracht a. 10.30 spp de Vlies ;Jeffrey Groothuis (12), lid van kart- ub De Peelkarters, sleepte afgelopen Wend in Bercheni (bij Veldhoven) de taaie titel in de klasse 100 cc junio- 'n de wacht. Een mooie prstatie, Se W ook vorig jaar was Jeffrey al de 's,e van Nederland. Uitslagen: Za. Koppel wed strijd van Well 1ste Math Toon van Oyen Zo. 8 okt. 3de Herfstkoning; 1ste Toon v. Oyen 2de Jac Koenen 3de Rene Wij hoven 4de Peter Cuppen 5de Henk Theeuwen/Toon Sanders Programma: Za. 14 okt. Koppelwedstrijd van Venray aan 't Leuken te Well Zo. 15 okt. Herfstkoning 4 aan "Het Wanssums Ven". Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Wasje erbij afgelopen weekend? Tijdens de mooie tocht in Venray. Een aantaj mensen uit Venray hebben deze tocht volbracht en zouden nu kunnen denken: Dat is wel iets voor mij. Als je dan onder de indruk bent van deze mooie sport dan ben je welkom om een keer bij ons in de vereniging te komen kijken. Mountainbiking wordt binnen onze vereniging bedreven door fanatie kelingen en recreanten. Want het blijft een redelijk zware sport, maar wel een hele mooie sport. Wat doen die MUD HUNTERS zoal? We zoeken iedere week een andere omgeving om te trai nen en zo is het niet snel vervelend. Vooral nu inde wintertijd bezoeken we bijna wekelijks een tocht in de regio. De afwisseling is dan groot en iedereen kan op zijn eigen snelheid te werk gaan. Regelmatig krijgen we nog de vraag: Gaat het dan niet verschrikkelijk snel bij jullie? Sommige mensen kunnen inder daad goed doorrijden maar evenzo velen rijden meer voor hun ontspanning of hebben een andere reden dat ze minder snel gaan. Alles past bij elkaar omdat we ons aan elkaar aanpassen of omdat de trainer de training aanpast aan welke mensen er zijn. Met andere woorden kom een keer uitproberen en oordeel zelf hoe hel gaal. Planning voor de komende weken. Zondag 15 oktober vertrek 8.00 uur voor een tocht in Gemert, 35 of 55 km. Zondag 22 oktober vertrek 8.00 uur voor een tocht in Kleef (D), 40 km. Mooie tocht. Zondag 29 oktober vertrek 9.00 uur voor een training rond Overloon. We vertrekken bijna altijd vanafzwem- bad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Whiskydarten Zaterdag 14 oktober wordt in café De Piélhaas weer het whiskydarten gehou den. Iedereen die hier aan wil deelne men kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het dar ten is om uiterlijk 20.30 uur. Clubkampioenschap Clubkampioen is geworden: Jos Linders. De tweede plaats was voor Peter Hoeymakers en derde werd Gradje Jacobs. De navolgende plaatsen waren voor: Mart Barents. Chris Geulen, Jos Achten. Bart Thissen, Peter v.d. Berg, Dave v. Zeist, Peter Thissen, Marja Keunen, Hubert Janssen. Diana v. Gent, Frans v. Eyk, Jos v. Ballegooy en Albert Moorrees. St. Jan Merselo Petra van Dijck, de net 17-jarige ama zone van onze rij vereniging mocht afge lopen zondag deelnemen aan de Nederland-België wedstrijd, gehouden in het grensplaatsje Peer. Aan deze wed strijd nemen allen ruiters en amazones deel in de klasse zwaar die goed gepres teerd hebben tijdens de nationale kam pioenschappen in Wanroy. Petra van Dijck mocht voor Nederland, van de totaal twaalf deelnemers, met maar liefst twee paarden in deze springklasse zwaar uitkomen. Na een spannende wedstrijd, met beide paarden twee manches fout loos, begon Petra aan de barrage. In het toch moeilijk gebouwd parcours bleef zij met haar paar Ilivia foutloos en behaalde zij een schitterende tweede plaats. Met haar paard Limmertair had ze een balk, dus vier strafpunten wat uit eindelijk een zevende plaats opleverde. In het totaal klassement van alle deelne mers in de dressuur en springen waren de Nederlanders het beste. Voor Petra van Dijck houdt het nog niet op. Door de goede prestaties, o.a. tijdens de NK in Wanroy. is Petra uitge nodigd met Limmertair voor Jumping Amsterdam op zondag 3 dec. In totaal startten in deze speciale rubriek de acht best gepresteerde ruiters en amazones van de rijverenigingsbonden NKB, KNF en NVBR. Ook de veteranen hadden afgelopen zondag in Horst hun jaarlijks terugke rend wedstrijd. Het viertal behaalde een vijfde plaats met 135 p. Individueel dressuur: Gerrit Swinkels met Nathalie kl. B 2e met 166 p.; Peter Willems met Alexander kl. B 3e met 165 p.; Sjef v. Haeren met Graaf Z kl. B 4e met 164 p. Springen 80 cm: Peter Willems werd met Emiel eerste. Ook de ponyruiters hadden nog een dressuurwedstrijd in de manege van Swolgen. Rianne Schellekens met Scooby kl. DL le met 169 p. Esther Goumans met Boyke eveneens le kl. BB met 170 p. Aanstaande zondag 15 okt. wordt de onderlinge wedstrijd weer verreden. Het terrein is gelegen aan het Kleindorp en Belerveld in Merselo. Aanvang van de wedstrijden is 09.30 tot ca. 16.00 uur. Trainingen: De baantrainingen zijn tot en met 14 okt. als volgt: Pupillen: donderdag 17.30-18.45 uur; zaterdag 10.30-11.45 uur. C/D-junioren: dinsdag 17.30-19.00: donderdag 17.45-19.00 uur. A/B-junioren: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag 19.00-20.30 uur. Senioren: Volgens schema's trainers. NSG-atleten: donderdag 19.00-20.00 uur. De trainingen worden gehouden op de kunststof atletiekbaan, Sportlaan 1, sportpark De Wieën. Informatie: Ledenadministratie: 0478- 582842, atletiekraad: 588217 of bij de trainers. Mededelingen: Pupillentraining op 12 oktober ver valt Op donderdag 12 okt. a.s. vervalt de training voor pupillen. Herstvakantie: In de herfstvakantie (16-22 okt.) zijn er geen baantrainingen voor de pupillen en junioren ABCD en NSG-atleten. Vanaf 24 oktober zijn de trainingen volgens het winterprogramma. Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in de Berg/hoek Veltumse Kleffen. geopend van 09.00 tot 14.00 uur. Toezicht: 14 okt.: Mart v. Rooij en Hein v. Schijndel; 21 okt.: Jasper Schram en Tejo Schleper. 13 okt.: Feestavond en prijsuitreiking Op vrijdag 13 okt. wordt een feestavond in clubgebouw 't Wisselpunt gehouden voor alle leden. Behalve de prijsuitrei king aan de clubkampioenen en enkele andere prijswinnaars- en winnaressen, wordenook speciale 'spookkestafettes' op de baan georganiseerd. De feest avond in het 'spookslot 't Wisselpunt' begint om 20.00 uur. Elk lid mag één introducé meebrengen en ook de oudes van de jeugdleden zijn welkom bij de prijsuitreiking, die om ongeveer 21.00 uur plaatsheeft. Start beginnersgroep Op dinsdag 3 oktober is weer een begin nersgroep gestart met als doel om onder deskundige leiding de mogelijkheid te bieden uw conditie te verbeteren door te gaan hardlopen. Aanmelden voor deel name bij mw. Anja Gooien, tel. 0478- 589486 of ledenadministratie, tel. 582842. 6 nov.: EHBO-cursus Op 6 nov. om 20.30 uur wordt een EHBO-cursus gehouden in hel clubge bouw. Deelname is voor alle trainers en leden van de vereniging. 9 nov.: Najaarsvergadering Op donderdag 9 nov. om 20.30 uur wordt de najaarsvergadering gehouden. Ondermeer komt aan de orde het pro gramma voor het komend jaar en de begroting 2001 PDV De Zwaluw Aanstaande zondag vanaf 12.00 uur zal in het lokaal van onze vereniging het complete duivenbezit van W. Drabbels te koop worden aangeboden. Voor de echte fond liefhebbers de kans om wer kelijk iets goeds te kunnen aanschaffen. Bezichtigen vanaf 11.00 uur. PEEL EN MAAS on line www.vandeumunckhof.nl/ Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan Zaterdag: Vanaf 16.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdagenda: 8 okt.: Marathon in Eindhoven, alle cal. 42,2 km Wedstrijdverslagen Mail uw wedstrijdverslag naar toin.jansen@zonnet.nl. Timex Duathlon Tijdens de laatste wedstrijd van het Timex Duathloncircuit 2000, jl. zondag gehouden in Tubbergen, behaalde Jac v.d. Pas een fraaie tweede plaats in zijn klasse en Daan Jans eindigde met een derde plaats bij de veteranen. Heren pas op!!, want de dames zijn de laatste keren regelmatig in de meerder heid. Wat is dat nu met jullie Bij ons is het altijd gezellig om te trainen. Een groep helpt je hierbij. Een van de voor delen van in een groep trainen is dat je een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. En nu moet ik dus al voor de tweede keer dit bericht plaatsen want wederom waren de dames in de meerderheid. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doelen. De trainingen zijn op een dusdanige snel heid dat nagenoeg iedereen zich bij ons aan kan sluiten. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief binnen de groep. Zo na de vakantie zijn er altijd weer mensen die zich bij ons aan willen slui ten. Dat is geen enkele probleem, kom gewoon een paar keer meedoen en besluit daama of het iets voor je is. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. K-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Op het prachtige circuit de Peel waren afgelopen zaterdag de jeugd rijders van de MON te gast. Bij de quads 51 t/m 80cc reed Bart van Osch een prachtige wedstrijd en bezette een 5e plaats in de daguitslag, terwijl Gemma Lindner na het rijden van twee manches de 6e plaats veilig stelde. Bij de 60 versnellingen hoog wist Emile Cox wederom beide manches winnend af te sluiten en ging met de grootste beker huiswaarts en wist Tommy de Bruyn nog net de 5e beker in de wacht te slepen, terwijl bij de 60 ver snellingen laag Wilco Lindner een 5e plaats voor zich opeiste. Bij de 80 A stelde Paul Eickmans de 9e stek veilig in het algemeen klassement en was de 18e plaats voor Nicky de Bruyn weggelegd, terwijl Kevin Gielens 19e werd na het rijden van twee manches. In de klasse 80 hoog kwam de 6e plaats in handen van Jimmy van de Laar en wist Mare Josephs de 8e plek veilig te stellen. De hoogste trede van hel erepodium was weggelegd voor Dennis van de Laar door beide manches op zijn naam te schrijven en reed Rob van Benthum een prachtige wedstrijd door beide keren als 5e te finishen en daarmee ook de 5e plaats in de daguitslag voor zich op te eisen. Bij de veteranen was de 6e stek voor Andre Cox en kwam de 7e plek in handen van Ferdy Kersten, terwijl Wim Claessens algemeen 12e werd na het rij den van een sterke wedstrijd. Een 7e plaats was voor Daivey Vermeulen en de 12e positie voor Jan Kuenen, terwijl Kenny Maessen in de le manche als 10e werd afgevlagd en in de 2e manche wegens problemen de strijd vroegtijdig moest staken. Bij de wedstrijd te zondags op het cir cuit de Peel was het thuisrijder Joe Maessen die wederom een zeer sterke wedstrijd reed, hij wist beide manches bij de blasters winnend af te sluiten en werd als dagwinnaar gehuldigd. Een 4e plaats bij de Inters 500 kwam in handen van Maarten van de Aa en eiste Dirk Arts een prachtige 20e plaats op na het rijden van twee manches. De 3e trede van het erepodium bij de 500 senioren was weggelegd voor Bernie Kuenen en eindigde Peter Pijpers op een 14e stek in de daguitslag. In dezelfde klasse bezette Henk Hagens de 22e plaats en ging Marc van Dijck met de 23e plaats huis waarts. Bij de 125 senioren was de 4e stek weggelegd voor Dennis van de Laai" en eindigde Jim Janssen op een 16e plek na het rijden van twee manches, terwijl Ad Coenen beslag legde op een 18e plaats en kwam de 23e positie op naam te staan van Sjoerd Bongers. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd te Nistelrode en zijn de natio nale wedstrijden op- zondags te Nederweert en Prinsenbeek. Zes Venrayse lopers debuteren op halve marathon in Eindhoven De lopersgroep Venray was afgelo pen zondag goed vertegenwoordigd bij de marathon van Eindhoven. Liefst zeventien Venrayse trimmers en trimsters verschenen aan de start om een hele, halve of een achtste marathon te volbrengen. Naast Gerda Top liepen Roland Waayenberg, Eric de Munck, Sjaak van Meijel, Jan Koopmans en Hans Darmstadt voor de eerste keer een halve marathon over een afstand van 21,1 kilometer. De zes debutanten zijn nog niet zo lang geleden in de beginnersgroep van start gegaan. Gerda Top deed het uitste kend met een tijd van 1 uur en 37 minu ten. Van de vijf mannen kwam Roland Waayenberg (39) als eerste over de eindstreep. Hij liep over de halve mara thon 1 uur 48 minuten en 30 seconden. "Vooraf hoopte ik om binnen twee uur te finishen. Mijn ultieme doel was 1 uur en 45 minuten. Achteraf had ik dat ook kunnen halen. Als ik mijn sportsokken maar niet vergeten was. Zaterdagavond had ik mijn tas helemaal goed ingepakt, dacht ik. Maar in Eindhoven kwam ik er pas achter dat er geen kousen inzaten. Ik heb daarom op mijn zondagse sokken De debuterende Inpers van Lopersgroep Venray aan de start bij de marathon in Eindhoven moeten lopen. Die gingen op het laatste dubbel zitten en dat heeft mij toch de nodige minuten gekost", zegt Roland Waayenberg die zich in 1998 aansloot bij de lopersgroep. Een week of acht geleden besloot hij aan de halve marathon deel te nemen. "Het was meer een geintje. Voor mij is het lopen pure hobby." In de afgelopen weken verloor Roland Waayenberg door het intensieve trainen liefst twaalf kilo. "Ik woog ook boven de honderd kilo. Daarom zal het voor mij ook heel moei lijk zijn om ooit een hele marathon te lopen. Maar ik wil zeker doorgaan met het lopen van wedstrijden. Want het is nu toch wel beginnen te kriebelen." Voordat hij in 1993 vanuit Ede in Venray neerstreek was Roland Waayenberg een fervent langeafstand- zwemmer. Bij zwemclub Polar Bears nam hij aan veel wedstrijden deel, waar onder enkele NK's, zowel binnen als buiten. Het miezerige regenweer van afgelo pen zondag in Eindhoven namen de lopers op de koop toe. "Ondanks de dui zenden deelnemers was het perfect ver zorgd. Je krijgt een chip aan je schoen waardoor de juiste tijd gemeten kan worden. Want in de massa voor de start duurde het wel vier minuten voordat we over de startstreep gingen. Want we stonden vrij ver achteraan." Het volgende grote doel voor de Venrayse lopers is de Zeven Heuvelenloop in de prachtige omgeving van Nijmegen op zondag 19 november. Als het even kan wil Roland Waayenberg ook daar aan de start ver schijnen. "Ik ben eigenlijk een mooi- weer-loper. Want ik heb een jaar gele den wat gesukkeld met mijn gezondheid. Ik had een longontsteking opgelopen waarvan ik'wel een halfjaar last gehad heb." Bart Diesbergen liep in Eindhoven als enige van de lopersgroep de hele mara thon. Herman Jakobs was met een lijd van 1 uur en 22 minuten minuten het snelste op de halve marathon. Vier lopers namen aan de achtste marathon (5,2 kilometer) deel waaronder de twaalfjarigen Arjan van Geffen en Robin Diesbergen die er beiden 22 minuten over deden. Afgelopen weekend was de eerste indoorwedstrijd springen te Geldrop. Enkele van onze amazones vielen in de prijzen: Iris Jeurissen met Finesse cat. BB 2e en met Darlo J cat. CL progres sief springen (snelheid) 7e. Katja Jeurissen met Amigo cat. AL 3e en in het progressief springen 8e. Esther Jeurissen met Helma J 1 le. Uitslag le selectiewedstrijd sjoelen ANS Regio Limburg d.d. 7 oktober Heren B Koen Heideveld 9e met gemid deld 128,95; Heren C Mat Klaassens 7e met gemiddeld 115,75; Heren D Bas Pastors 6e gemiddeld 112,25; Jan Pijpers 10e gemiddeld 107,95; Frans van Soest 1 le met hetzelfde gemiddel de; Heren D Leo Reintjes 6e gemiddeld 97,60: Ron Custers 7e gemiddeld 95,85; Hans Ottenheim 9e met gemiddeld 94,65: Dames B Marijke Denissen 7e met gemiddeld 126,45: Dames C Wilma Wismans 6e met gemiddeld 113,60; Dames D Dien van den Bungelaar 4e met gemiddeld 111,00; Dames E Mariken Burger 2e met gemiddeld 99,50. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Zaterdag jl. was in Dieteren de eerste ind. Sel.wed. van de ANS rego Limburg. Resultaten van onze club: HB 3. Jos Jacobs gem. 134; 15e Ben Rongen gem. 115. HE: 1. Wiel lennaerts gem. 107: 3e Harrie Rongen gem. 106. DB: 6. Anny v.d. Heyden gem. 127; 15. Truus Jenniskens gem. 117. DC: 8e. Mien Classens gem. 113; 10. Wilma Peeters gem. 112. DD: 13. Regiene Sanders gem. 105; DX: 6. Truus Schoeber gem. 93. De jeugd deed het goed op de eerste selectiewedstrijd: jeugd C: le Sander Broers gem 127; jeugd X: 3. Tanja Vermeulen gem. 95; 4. Inge Vermeulen gem. 93; 5. Chantal Vermeulen gem. 85. Zaterdag 14 okt. is het jaarlijkse sjoel- toernooi in zaal Martens in Leunen. 120 sjoelers en sjoelsters uit heel Nederland en België zullen spelen in verschillende klassen. De aanvang is 10.30 uur. Wedstrijdzwemmen Zondag 8 oktober is de eerste wedstrijd in de verenigingscompetitie gezwom men. De zwemmers van de startgemeen schap hebben zich van de beste kant laten zien. Er zijn vele persoonlijke records gezwommen. Job v. Duijnhoven verbeterde zijn persoonlijke record op de 100m wissel met maar liefst 10,14 seconden en Guus Geurts kwam op de 100m school tot een tijd van 1.48.01. Een verbetering van 5,42 sec. Hier vol gen alle uitslagen van de SPIO zwem mers: 4x1 OOrn vrije slag estafette: Linda Custers, Mariska Verstegen, Debby Jans, Yvonne Swinkels 4.49.14 2e pl. Bob Diepeveen, Dik Gooren, Raouil Talen, Remco Kreyger 4.24.65 1ste pl.: 4x50m wisselslag estafette: Miel Hanen. Raoul Talen, Sjoerd v. Dijk, Tim v. Duijnhoven 2.39.04 2e pl.; 4x 50m vrije slag estafette: Elke Euwes. Liezl Zietsman, Jaleesa v.d. Lest, Rafaëla Breed 2.38.98 1ste pl.; 25m rugslag: Daphne v. Gabain 0.25.18. Patrick v.d.Sterren 0.23.74 3e pl.; 50m rugslag: Rafaëla Breed 0.43.85 1ste pl. Lieke Voermans 0.53.91. Guus Geurts 0.43.43 2e pl.; 100m schoolslag: Rafaëla Breed 1.33.43 1ste pl. Lieke Voermans 1.56.82 dis SA. Lieke Koopmans 1.58.92. Miel Hanen 1.36.94 dis SA SF. Guus Geurts 1.48.01.2e pl.; 200m schoolslag: Mariska Verstegen 3.17.77 1ste pl. Raoul Talen 3.f3.31 1ste pl. Tim v. Duijnhoven 3.48.39.; 50m vrije slag: Mariska Verstegen: 0.34.03. Chantal Pelzers 0.35.59. Dapne v. Gabain 0.52.84. Raoul Talen 0.31.12. Tim v. Duijnhoven 0.37.37. Patrick v.d. Sterren 0.52.47.; 100m vrije slag: Liezl Zietsman 1.16.50 1ste pl. Elke Euwes 1.33.59. Job v. Duijnhoven 1.18.91 2e pl.; 200ni vrije slag: Linda Custers 2.25.56 3e pl. Yvonne Swinkels 2.40.32. Chantal Pelzers 3.06.25.; 100m vlinder slag: Yvonne swinkels 1.25.50 3e pl. Linda Custers 1.27.37.; lOOm wissel slag: Liezl Zietsman 1.25.15 1ste pl. Elke Euwes 1.42.53. Lieke Koopmans 1.47.78. Miel Hanen 1.27.61. Job v. Duijnhoven 1.33.16 2e pl. Zondag 15 oktober wordt in Nieuw Bergen de eerst duet wedstrijd gezwommen. De wed strijd begint om 14.00 uur. Vertrek vanaf de Sprank om 13.00 uur. Willen de vol gende zwemmers op tijd aanwezig 7,ijn:Pieter/Sjoerd de Wijn.Raoul Talen, Mariska Verstegen, Linda Custers, Miel Hanen, Stijn Kraaykamp, Chantal Pelzers, Yvonne Swinkels, Job v. Duijnhoven. Elke Euwes, Liezl Zietsman, Renke Nielen, Lieke Voermans. Jeffrey Achterberg, Kenne te Boekhorst, Guus Geurts, Daphne v. Gabain, Sjoerd Bouwmans, Andrea Nijssen. Rafaëla Breed. Nadine en Nathalie Verburg reizen op eigen gele- geheid naar Bergen. Voor vervoer zor gen de Fam: v. Duijnhoven, G Verstegen, Swinkels, te Boekhorst, Euwes. Officials: G. Verstegen. M. Loenen, M. Mross, L. d. Vaan. inzwemmen ee Synchroonzw Aimen een sport om eens te proberen Zwemvereniging Spio organiseert aan het begin van dit nieuwe schooljaar een jeugdkennismakingsproject synch- roonzwemmen. Iedereen die eens wil kijken wat het synchroonzwemmen eigenlijk inhoudt, kan meedoen. Ook jongens zijn van harte welkom. Vorige week was de eerste les. Je kunt nog drie weken gratis meedoen. De volgende data zijn: 14, 21 en 28 oktober. Van de aspirantzwemmers wordt ver wacht dat ze minstens het A- en B- diploma hebben. Tijdens de kennisma kingslessen worden de beginselen van het synchroonzwemmen aangeleerd. Tevens zullen de deelnemers tezamen een uitvoering maken op muziek. Ook krijgen ze demonstraties van de synch- roonzwemsters van Spio te zien. De lessen worden gegeven in de Sprank van 17.00-18.00 uur. Belangstellende zwemmers worden om 16.45 uur ver wacht in de hal van het zwembad. Zij kunnen dan meteen meezwemmen. Mocht je nog meer informatie over het synchroonzwemmen willen hebben, dan kun je 0478-586208 bellen. H.S.V. Senioren Uitslagen: Bij een wedsdtrijd in de oude rijn behaalde hel koppel A. en B. Raafs een eerste plaats in de sector. Bij een wedstrijd te Maurik behaalde het koppel M.Goorts en P.Peters een derde plaats in de sector. Bij de koppelwedstrijd van Well op het Leuken behaalde het koppel A.. de Kleinen en A. de Klein een derde plaats in de sector. Programma senioren: Zaterdag 14 okt.: koppel op het Leuken van Venray. Vissen van 12.00-16.00 uur. Bijeenkomst onder de Linden in Well. Opgeven wedstrijden: H. Hendriks, tel. 0478-582994 voor donderdags 19.00 uur. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel. Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks. Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrij gen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. E-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl

Peel en Maas | 2000 | | pagina 17