Optimaal waterbeheer in de andbouw gaat verdroging tegen Mestinjecteur bomenteelt 'Wie dit niet gedaan heeft, mag gaan zitten' Uitbreiding fietsroutes in Noord-Limburg Regiokalender Minder reizigers Omroep Venray 'EEL EN MAAS EZORGEN? Vy Najaar bij Intratuin Publieks- wandeling Schuitwater Paranormale avond Kemphaan- nieuws xN\e\eis Politie zoekt (radio)contact Herfst- vakantiemarkt Geslaagd Goederen- en diensten veiling Jenniskens^ gin, gt EN MAAS donderdag 12 oktober 2000 - Pagina 11 |)e provincie Limburg, het Iterschap Roer en Overmaas, Iterschap Peel en Maasvallei en ■LLTB kiezen samen met de ijeufederatie Limburg voor een lgmenlijke aanpak van de ver- )ging. Inder de titel 'Optimaal waterbe- Tf in de landbouw' (OWL) gaan Uiten een project uitvoeren om ■voorkomen dat er meer water jdl gebruikt en afgevoerd, ■dag 6 oktober tekenden de orga- Jaiies hierover een convenant bij Iterschap Roer en Overmaas in prd. GRONDWATERPEIL Het grondwaterpeil daalt. Gevolg dat ook natuurgebieden verdrogen van oorsprong nat zijn. Ook de idbouw kampt met droogte. Grondwater zakt te diep weg, terwijl gewassen dit water hard nodig heb ben. Om de verdroging tegen te gaan, zullen grondwateronttrekkin gen in de landbouw worden geregu leerd. REGELS Het project heeft consequenties voor alle agrariërs die grondwater gebruiken voor het beregenen van hun land. Zij krijgen met ingang van 2001 te maken met andere regels. Het gaat hierbij om ongeveer 4000 agrarische bedrijven in Limburg. Voor 1 januari 2001 moeten agra riërs alle onttrekkingen van grond water melden aan de provincie Limburg. In een aantal gevallen is naast een melding ook een vergun ning nodig. Beregenen mag alleen nog gebeuren volgens de systema tiek van het 'Beregenen op Maat'. Met die methodiek kan nauwkeurig worden bepaald wanneer, hoeveel en op welke percelen beregening nodig is. Dit voorkomt onnodige onttrekking van grondwater. Agrariërs die zich niet aanmelden bij de provincie, mogen vanaf 1 januari 2001 geen grondwater meer onttrekken. De provincie Limburg gaat hierop ook toezicht houden, door vanaf 1 mei 2001 bij wijze van steekproef jaarlijks 10% van de agrarische bedrijven te controleren. BEDRIJFSWATERPLANNEN Een belangrijk onderdeel van het project OWL is ook het opstellen van bedrijfswaterplannen per bedrijf. Een bedrijfswaterplan beschrijft de wijze waarop een bedrijf zijn waterhuishouding regelt. Agrariërs die hieraan meedoen, betalen tot 2010 geen provinciale grondwaterheffing en worden niet geconfronteerd met een maximum voor de onttrekking. Verder ontvan gen ze een bijdrage in de kosten van het opstellen en uitvoeren van en bedrijfswaterplan. Een bedrijfswa terplan bespaart de agrariër kosten (minder beregenen) en draagt bij aan het behoud van natuurwaarden. Om agrariërs te informeren komt er een voorlichtingscampagne. Een van de onderdelen daarvan is een brochure. Verder worden in oktober en november voorlichtingsbijeen komsten gehouden. Ook richt de provincie Limburg in die periode regionale informatie punten in, waar agrariërs ondersteu ning kunnen krijgen bij het invullen van betreffende formulieren. Ook zal een speciale informatielijn wor den opengesteld. De Buurtbusvereniging Venray en istreken heeft geconstateerd dat bepaalde trajecten van de route rlo de reizigersaantallen mini- al zijn of teruglopen. Deze con- lering wordt bevestigd door tel gen die sinds enige tijd frequent bouden worden. Een en ander is or Hermes en het bestuur van de uirtbusvereniging Venray aanlei- isom in de komende periode de neen de daarbij behorende reizi- rsaantallen kritisch te bekijken. 1 zou uiteindelijk kunnen leiden ;de conclusie dat op bepaalde tra ten aanpassing noodzakelijk is route c.q. frequentie van ritten. Jit verband wil de Dorpsraad |o graag de opmerkingen/ wen- van de inwoners ten aanzien van juurtbus vernemen. De dorps- 1 gaan deze opmerkingen en isen bundelen en doorgeven aan luurtbusvereniging Venray en Praatcafe )p zondag 15 oktober komt van- het Theatercafé De Artiest weer radioprogramma Praatcafe en dag zal gepraat en gediscus- :rd worden over de perikelen id het Venrays Ziekenhuis, sten zullen zijn. de heer Peeters. irzitter van de raad van bestuur St. ziekenhuizen Noord- nburg. de heer Heidens, wethou- van o.a. volksgezondheid in nray en Mevrouw Keizer-Bors, sarts in Ysselsteyn.De heer Theo chiels initiatiefnemer van het tform voor behoud basiszorg nray. De muziek wordt verzorgd Drde groep New Moon. Het pro- imina wordt, zoals altijd uitge- iden om 11.00 uur. Het eatercafé is gewoon open dus It U eens meemaken hoe een lioprogramma gemaakt wordt mdan naar de Artiest. Waar zijn de Troubadours gebleven iric Cruts uil Maastricht zal te si zijn n.a.v. zijn tweede CD sing- "De Zomerzon". Er is een kans lEric ook live zal zingen. Hij is te st van 21.00 tot 22.00 uur in het ogramma "Waar zijn de trouba- gebleven?" van Oscar ivens. Het programma wordt orafgegaan door "Gèr Gedoan" 20.00 tot 21.00 uur. n Wandeling dur 't Rooise Land Donderdag lopen we in de wei Overloonseweg weg van de el en gaan naar hef midden van it terrein. Joof Teeuwen van het HG wijst op jonge elzen, bilter- et, jonge essen, spinnenwebben wantsen. Omdat de zon intussen aan de hemel staat zijn er «ds meer vlinders rond gaan vlie- en we zien bij elkaar tegen de "imvan een boom het bonte zand- gje, de atalanta en de gekartelde telia zitten, niet 1 maar wel zo'n vlinders bij elkaar. In 't Venrods ■tierke praat ik met Wim ■uèmsen. Maandag 16 oktober •rdt in de Witte Hoeve zijn boek H verhalen over Venray gepresen- "1, verhalen die in de 80er jaren 2 Peel en Maas gepubliceerd KDonderdag 18.00 - 19.00 uur, aling maandag 18.00 - 19.00 Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 „Noorderhof 6 Venray Presentatie in Veulen Op donderdag 26 oktober aan staande zal er in Veulen een mest injecteur gepresenteerd worden die gemaakt is voor de toediening van mest in de bomenteelt, met name laanbomenteelt. De aanzet tot ontwikkeling van dit apparaat is gegeven door Boomkwekerij mts. Michels-Classens en de Stichting Innovatief Platteland Venray e.o. Het apparaat is ont wikkeld door de firma Meulcpas te Oss en het project is begeleid door DLV-Boomteelt en het Proefstation voor de Boomkwekerij. Financiële onder steuning komt van NUBL. Met de injecteur kan dunne mest in het groeiseizoen bij de bomen worden gebracht. Hierdoor zijn gif ten van kunstmeststikstof en -kali overbodig. Door het injecteren van de mest wordt bovendien vervluch tiging voorkomen, waardoor wortels en blad geen beschadigingen oplo pen. Het apparaat heeft drie injec- teurs die in de breedte kunnen varië ren. De injecteurs kunnen daardoor op plantafstand en wortelgroei wor den afgestemd. In de toekomst kan het apparaat bovendien geschikt gemaakt worden voor toepassing in andere teelten. De demonstratiemiddag wordt geopend door dhr. N. Albers, namens de Stichting Innovatief Platteland zal hij de aanzet tot het ontwikkelen van het apparaat toe lichten. Daarna zal DLV-advies- groep een korte toelichting geven op technische aspecten en de firma Meulenpas geeft een toelichting op de constructie van de mestinjecteur. De middag begint om 13.30 uur in café Zaal 't Veule. Veulenseweg 49' te Veulen, tel. 0478-581928). Deze accommodatie is te bereiken vanaf de Middenpeelweg (N277), afslag Veulen. De zaal zal geopend zijn vanaf 12.30 uur. Na de toelichting van bovenge noemde partijen zal het apparaat op een terrein van boomkwekerij mts. Michels-Classens te bewonderen zijn. Gelijktijdig zullen demonstra ties worden gegeven met nieuwe machines voormechanische onkruidbestrijding die toepasbaar zijn in de laanbomenteelt. onder ander de gewasgeleide schoffel die gepresenteerd wordt door DLV- Adviesgroep. Alle geïnteresseerden zijn van harte welkom op deze mid dag. Raayland College: De gehele brugklas moet gaan staan. Wie heeft nog nooit gelogen? Wie heeft nog nooit vuurtje gestookt? Piet Selten van bureau Halt stelt vraag na vraag. Bij ieder vraag gaat een aantal kinderen zit ten. De vragen ontwikkelen zich van heel onschuldig tot toch minder Noord- en Midden-Limburg krijgen toeristische fietsroutes ingericht volgens het zogeheten knooppuntsysteeni. Bovendien komt er een voet- en fietsveer over de Maas tussen Wellerlooi en Blitterswijck om toeristische fiets tochten aan beide zijden van de Maas te kunnen maken. Gedeputeerde Staten (GS) van Limburg hebben voor deze pro jecten 483.500 gulden toegekend. Het Gewest Noord-Limburg is bezig met het opzetten van een knooppuntsysteeni. Het 33 knoop punten tellende systeem Noordelijke Maasvallei omvat rou tes met een totale lengte van 250 kilometer en sluit goed aan op de al gerealiseerde routes in het land van Peel en Maas. Dit deel van het pro ject kost 529.000 gulden. Daarvan betaalt de provincie 248.000 gulden. Onderdeel vormt het voet- en llets- veer Wellerlooi-Blitterswijck. Het veer wordt een aantrekkelijke ver bindingsschakel tussen roulesyste- men op de linker- en rechtermaasoe- ver. De verwachting is dat het eerste jaar zo'n 12.000 betalende passan ten worden overgezet. De provincie draagt 25.000 gulden bij aan de realisatie van het veer. Daarnaast is er uit NUBL-geld 55.000 gulden beschikbaar en draagt de Euregio Maas-Rijn 35.000 gulden bij. De gemeenten Bergen en Meerlo- Wanssum staan garant voor het ver wachte jaarlijkse exploitatietekort, Snel Betrouwbaar STOMERIJ REINIGING VAN: kleding (vloer-)kleden dekens dekbedden (vitrage-) gordijnen trouwjaponnen etc. KLEDINGREPARATIES FOURNITUREN UBSSÊ JirSiSg] Julianasmgel 3 5802 AS Venray Tel. 0478-557200 onschuldige zaken: wie heeft nog nooit iets gekocht waarvan je weet. dat het gestolen is? Kinderen zijn daarin heel eerlijk en spontaan. Ze spreken meteen af, dat de antwoor den op de vragen binnen de groep blijven. Je ziet in het spelletje, dat niemand zonder 'zonden' is; je ziet dat iets verkeerds doen zo klein en gemakkelijk is. In de erop volgende gesprekken wordt duidelijk gemaakt, dat vrij onschuldige gedra gingen geleidelijk en ongemerkt, kunnen evolueren lot echt niet toe laatbare handelingen, uitmondend in criminaliteit. In het kader van 'Waarden en nor men' zin in de 21 brugklassen van het Raayland College lessen gepland waarin aandacht geschon ken wordt aan niet toelaatbaar gedrag. Bureau-Halt verleent daar zijn medewerking aan. De mentoren van het brugjaar hebben in een inlei dende les het project aangekondigd en besproken. Naast Halt verleent de Venrayse politie medewerking in de persoon van Ad Wetjens. die jeugdzaken in zijn portefeuille heeft. Tot slot is in het project betrokken "Delinkwentie en Samenleving': in de voorlichting aan de brugklassers komen mensen die daadwerkelijk in de criminaliteit beland waren, ver tellen over hun ervaringen. Kinderen zijn zo enkele lesuren bezig met waarden en normen en wel op een realistische, concrete wijze. Via de jeugdconsulent hoorden wij. dat na het project, geïnitieerd in het vorig schooljaar, nu al minder meldingen binnengekomen zijn inzake crimineel gedrag. Laten we hopen dat het project die positieve werking in toenemende mate blijft houden Peel en Maas is een blad dat zich richt op Venray en directe omge ving. We willen onze lezers echter ook de activiteiten die elders in de regio plaatsvinden niet ontbonden. Daarom is er de Peel en Maas Regiokalender. Daarin vindt u een korte opsomming van evenementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kannen schenken. Donderdag 12 oktober: In café Central in Venlo presenteren Pieire de Haan en Coco hun nieuwe cd 'Slenteren door de Jordaan'. De avond begint om 20.00 uur. Donderdag 12 oktober: Tot en met 12 November is in verpleeghuis Eizenhorst in Horst een expositie te zien van schilderwerken van de heer P. Janssen. Donderdag 12 oktober: CDA Regio Oost Brabant organiseert een thema-avond rondom het Planologisch- en Huisvestingsbeleid in Noord-Oost Brabant. De bijeen komst vindt plaats in het Wapen van Wanroij, Kwikstraat 6 in Wanroij. Zaterdag 14 oktober: De Vrije A kade mie in Deume organiseert in samenwerking met museum De Wieger een workshop kopiëren van een bestaand kunstwerk. Voor meer informatie/atmmelding: telefoon 030-2342211, Zondag 15 oktober: Jong Nederland America houdt vanaf 13.30 uur haar jaarlijkse vlooien markt in blokhut Os thoes aan de Kerkbosweg 34 in America, Zondag 15 oktober: Museum Van Bommel Van Dam in Venlo stata in het teken van de Wetenschapsdag. Om 12.00 en 14.00 uur zijn er rondleidingen gewijd aan de wonderlijke combinatie van wonen, verzamelen en presenteren. Zondag 15 oktober: In museum De Locht in Meldersfo vindt een demonstratie stroop maken plaats. Het museum is open van 14.00 tot 17.00 uur Dinsdag 17 oktober: Groei Bloei afdeling Noord-Limburg verzorgt een dailezing over de flora en fauna van het eiland Madagascar in de vergaderzaal van veiling ZON in Grubbenvorst. Aanvang 20.00 uur. Donderdag 19 oktober: Circus Tont en Sabine Prestolino strijkt neer in Boxmeer. De voorstelling in sporthal T Hoogkoor begint om 13.00 uur. Tot 22 oktober: In het Maasziekenhuis in Boxmeer exposeert Helmu Backhaul schilde rijen. Zij wordt geïnspireerd door de culturen van Oervolkeren, Indianen, /limits, Maon's en hun sjamanen. Tot 22 oktober: In tie Oudheidkamer in Horst is de tentoonstelling •Beeldvorm' re zien met schilderijen van Annie Truijen-Lucassen en bronzen en keramieken beelden van Annet losten. Zondag 22 oktober: In cultureel centrum De Wcijer in Boxmeer wordt van 13.30 tot 17.00 uur de Dag van de Ouderen gevierd meteen afwisselend programma van muziek en zang. Zondag 22 oktober: in manege De Vosberg in panningen vindt de provinciale keuring voor trekpaarden en haflintters plaats. De keuring begint om 10.00 uur. Het voorjaar is voor veel mensen het startschot om actief bezig te zijn met de tuin of het balkon. Niet alleen wordt tuinieren als ontspan nen ervaren maar het resultaat hier van is vaak verrassend. Een zomer- lange bloemenzee waarin u heerlijk kunt genieten. Nu het najaar weer voor de deur staat betekent het niet dat u rustig achterover kunt gaan zit ten. Er is altijd wat te doen in de tuin of op het balkon en dat maakt tui nieren zo leuk. Bij Intratuin Venray kunt nu zien wat de tuin- en balkon activiteiten van het najaar zijn. Het groene warenhuis heeft de nieuwe najaarscollectie weer binnen, zodat u volop nieuwe inspiratie op kunt doen voor een sfeervolle aankleding van tuin of balkon. Oktober is de maand dat de bloembollen weer de grond in moe ten. Bollen hebben namelijk een koude periode nodig om van het voorjaar te kunnen bloeien. Vanaf februari kan de tuin alweer versierd zijn met vrolijke voorjaarsbloemen zoals kievitseitjes, lenteklokjes, kro kussen en blauwe druifjes. Intratuin Venray heeft diverse pakketten samengesteld met bloembollen die na elkaar bloeien. Zo staan er in het voorjaar altijd bloeiende planten in de tuin of op het balkon. Naast bloembollen zijn er ook diverse herfstbloeiers en groenblijvende planten te koop. Zodra de vorst z'n intrede doet moeten we de vogeltjes gaan bijvoe ren. Strooi geen vogelvoer op de grond maar leg wat voer in een vogelhuisje zodat het niet nat kan worden. Intratuin Venray heeft diverse modellen vogelhuisjes in het assortiment. Warme sfeer in huis Intratuin Venray zorgt in het najaar voor knusheid en gezellig heid in huis. Hel is nu tijd om het binnen extra gezellig te maken. En hoe kan dat nu beter dan met de mooiste interieurartikelen van Intratuin Venray! Het groene waren huis heeft allerlei sfeermakers inge kocht, die er voor zorgen dat u uw interieur nog warmer kunt inrichten. Ook de exotische en Afrikaanse interieurartikelen zijn dit jaar een grote trend, evenals interieurartike len bestaande uit diverse kleurtjes, veelal afkomstig uit Marokko. Turkije, Egypte en Tunesië zijn volop aanwezig. U kunt een sfeervol mysterieus sfeertje creëren met al IVN Geysteren-Venray Op zondag 15 oktober wordt om 09.30 uur vanaf de parkeerplaats op het Kennedyplein te Venray vertrok ken naar Broekhuizen voor een wandeling. 10.00 uur op parkeerter rein links aan de Horsterweg van Horst-Melderslo-Broekhuizen. Het natuurreservaat van Schuitwater is ongeveer 250 ha groot en wordt beheerd door Staatsbosbeheer. Het ligt ingebed in de hoge zandgronden ten westen van de Maas in Noord-Limburg tus sen Horst, Swolgen, Broekhuizen en Lottum. Het reservaat wordt in tweeën gedeld door de Horsterweg, die van Horst via Melderslo naar Broekhuizen gaat. Het noordelijk gedeelte (waar de wandeling is) is het Broekhuizer Schuitwater of Broekhuizer Broek. Het zuidelijk gedeelte is het Lottums schuitwater. dit fraais. Ook als cadeau-idee of relatiegeschenk een prima idee. Mos, droogbloemen, kruiden, gedroogd fruit en een grote collectie hobbyartikelen zorgen voor een najaarssfeer in huis. Met deze arti kelen kunt u zelf de mooiste herfstarrangementen maken. Zoals een krans van gedroogde materia len, schelpen of decoratief fruit. Bij Intratuin Venray kunt u uitstekend terecht voor bind- en plakmateriaal. Met kalebassen, pompoenen of droogbloemen in een schaal of mand maakt u van een gewone tafel een echte herfsttafel. Sfeerlichten Van heel groot tot heel klein, op voet of zonder, met of zonder dek sel, in transparant of gekleurd glas, we kunnen wel zeggen dat Intratuin Venray bijna alle modellen in huis heeft. Nog leuker is, dat we u er ook allerlei ideetjes bij geven. Heeft u wel eens gedacht om waterplantjes (voor de vijver) in uw windlicht te doen? Ook granen en maïs, waarin u een stompen kaars zet, staan sfeer vol in een windlicht. Een heel apart effect geven witte of bonte veertjes in uw windlicht. De grootste sfeermaker voor bin nen en buiten is licht, het groene warenhuis heft daarom een enorme collectie kaarsen en kandelaars in alle vormen en maten. Workshops en rondleidingen Intratuin Venray geeft in decem ber traditioneel de Kerst-arrange ment workshops en vanaf januari 2001 start wederom de bloemschik cursus. Ook voor groepen en vereni gingen organiseert het groene warenhuis op alle donderdagochten den in e maand november een rond leiding. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de klantenservice van Intratuin Venray. Zelf een bloem meebrengen en een kaartje met geboortedatum en naam (p.s. de bloem twee dagen tevoren in huis halen). De avond wordt verzorgd door Mieke uit Boxmeer. Deze avond wordt gehouden op donderdag 21 oktober in zaal Den Hoender aan de Ursulastraat 2 in Venray. De avond begint om 20.00 uur, maar de deur is open vanaf 19.15 uur. Voor info: tel. 06- 51469711. 'De Kemphaan' aan het Kennedyplein is een ontmoetings centrum voor alle ouderen. Elke dag tijdens de openingstijden kun je hier vrij binnen lopen. Een praatje maken, een krantje lezen, een kopje koffie, thee of een glaasje drinken, een kaartje leggen, recreatief biljar ten. Je kunt er ook kennis maken met computer en e-mail, bovendien gratis internetten. Je hoeft geen lid te zijn van een ouderenvereniging. Vergeet niet ons koffie-uurtje op zondagmorgen van 10.00-12.30 uur. Je komt er gegarandeerd bekenden tegen. Gezellig. Eindstraat 12, tel. 581553 gratis parkeren voor de deur De politie van de basiseenheid Horst (de gemeenten Horst, Grubbenvorst, Sevenum, Meerlo- Wanssum en Broekhuizen) wil graag op een andere manier met de bewoners in het gebied in contact komen en in cojitact blijven. Nu gaat dat het beste via gesprekken tussen bewoners en politiemensen, maar als u weet dat zo'n 40 politie mensen zouden moeten praten met zo'n 40.000 bewoners dan begrijpt u dat persoonlijke gesprekken niet de juiste mogelijkheden bieden. Er is dus naar een andere oplossing gezocht. En gevonden. Vanaf afge lopen woensdag is de politie Horst iedere 2e woensdag van de maand tussen zes en zeven uur 's avonds te beluisteren bij de Streekomroep Reindonk. De omroep heeft hetzelf de uitzendgebied als het werkgebied van de politie. De politie heeft nog zeker de behoefte om met de bewo ners van het gebied in contact te komen. Zaken uitleggen, voorko men, adviseren, begrip kweken voor eikaars standpunten en last but not least uitwisselen van informatie. Allemaal zaken die politie met u -en als het goed is u met de politie- wilt bespreken. De Horster politie gaat dat doen via de radio. Precieser: via de zender van Streekomroep Reindonk. In nauw overleg met de omroep en de politie is er voor gekozen om één keer per maand een uitzending te wijden aan het politie werk, het politievak en aan allerlei zaken die in de gemeenten Horst, Grubbenvorst, Sevenum, Meerlo- Wanssum en Broekhuizen spelen. In de studio is een presentatrice van de omroep aanwezig met een of meer mensen van de politie en even tueel een gast. Samen zullen zij een onderwerp bespreken en dat voor de luisteraars toelichten. Vragen over het onderwerp kunnen luisteraars direct in de uitzending telefonisch stellen. Telefoonnummer (077)3987742. De marktkooplieden van de week markt van Venray organiseren een grote Herfstvakantiemarkt op maan dag 16 oktober. Omdat alle kinderen vakantie hebben en met de moeders naar de markt komen, zal er op de Grote Markt en op het schouwburg plein twee grote luchtkussens geplaatst worden. De kussens zijn overdekt, dus kunnen de kinderen zich de hele middag vermaken. Dit is allemaal gratis aangeboden door de marktkooplieden van de Venrayse weekmarkt. Natuurlijk zijn er weer veel koopjes op de markt. Dus komt allen op 16 okto ber naar de Venrayse weekmarkt. Aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen behaalde Veronique Philipsen uit Oostrum haar docto raal orthopedagogiek. Op zondag 22 oktober organiseert volleybaslvereniging MVC '64 in de podiumzaal van Plein 27 te Maashees een goederen- en dien stenveiling. Tussen 14.00-18.00 uur zullen dan diverse goederen en dien sten bij opbod aan de man gebracht worden. Diverse ondernemingen, verenigingen en particulieren uit Maashees, Vierlingsbeek en hun wijde omgeving hebben de zeer aan trekkelijke kavels belangeloos ter beschikking gesteld. Voor deze vei ling is een catalogus opgesteld. Voorinschrijven op een of meer dere diensten of goederen ismoge- lijk door tel. contact op te nemen met Mare Vermeulen, Gildelandt 43, tel. 0478-636424. Ook is de zaal op 22 okt. om 13.00 geopend voor het bezichtigen van kavels of voor voorinschrijving. Op elke catalogus is een lotnummer vermeld waarmee men prijzen kan winnen. Tijdens die trekking dient u wel aanwezig te zijn in de zaal.Een gratis kans op een rondvlucht als duopassagier in een zweefvliegtuig is een van de aantrekkelijke prijzen. installatie verwarming elektra ventilatie sanitair airconditioning Oude Kerkstraat 3 5861 BM Wanssum Tel. 0478-532441, fax 0478-532645 Email: Jenniskensinstallatie@Jewa.nl

Peel en Maas | 2000 | | pagina 11