Nieuw huis kopen? Wij regelen voor u de perfecte hypotheek tegen een scherp tarief! Venrodsen Aovend bij Veldeke Venray Zomaarpop 2000 e Nijs met Engelen Uitgezonderd Grotestraat 41 De Evenaar Herfstfeest in De Bonte Koe OJC Gryphus Huub Crouzen exposeert in bibliotheek Amsterdamse Avond in d'n Oldtimer Johnny Romein in café 't Podium Valse naam Kinder voorstelling in Theehuis Gordel OPENINGS AANBIEDINGEN ONS LEER HEEFT MEER gina gEL EN MAAS donderdag 5 oktober 2000 - Pagina 3 Programma Schouwburg Venray Rob de Nijs met zijn theater- - iur Engelen Uitgezonderd en het japino Ballet Rotterdam met a|1 rie werken. Schouwburg Venray te. eeft komende week twee interes- "Sinte voorstelling op de cultuur- inder staan. n ob de Nijs ontving dit jaar de jdderorde van de Nederlandse euw en zijn cd Tijdloos staat op de iminatie voor een Edison. Dit jaar js hij met zijn negenmans for- alie begonnen met zijn nieuwe eatertour Engelen Uitgezonderd, it tien gloednieuwe stukken van makers van Banger Hart, ollandse Liefde en Zonder Jou en ei de ultieme top-10 van Rob's iste nummers aller tijden. Tijdens in actie afgelopen zomer hebben jn fans de mogelijkheid gekregen fcieen eigen Rob de Nijs top-10 te ,paien. Uit de bijna 500 stukken eRob de afgelopen veertig jaar op plaat zette, zingt hij dus zijn tien eest geliefde nummers. Maar larnaast was het tijd voor een euw geluid. De show bestaat dan il; uit een groot aantal nieuwe ikken van de cd Engelen ilgezonderd, die in het voorjaar van 2001 zal uitkomen. De show op zaterdag 7 oktober begint om 20.00 uur. Scapino Ballet Rotterdam is dins dag 10 oktober te gast in de Venrayse cultuurtempel. Scapino opent het seizoen met de nieuwe werken The Neon Lounge van Nanine Linning, Lament/Lamentations van Keith- Derrick Randolph en de reprise van het succesvolle Perureim van Itzik Galili. De 22-jarige Nanine Linning wordt gezien als een van de veelbe- lovendste choreografische talenten van dit moment. Zij heeft een nieuw dansstuk gemaakt voor een groot ensemble, waarin ruimtelijke patro nen, variërende tempi en energie op stuwende vioolmuziek centraal staan. Keith-Derrick Randolph creëerde het krachtige duet Lament/Lamentationes dat een sfeer oproept uit de tijd dat monniken de liturgie vertaalden. Het werk maakt deel uit van Scapino's Twools 1 en beleeft dit seizoen zijn officiële pre mière. Perureim is een energiek dansstuk van Itzik Galili op de sfeervolle muziek 'Drowning bij Numbers' van Michael Nyman. In vier vloeiend in elkaar overlopende scènes met ieder een eigen sfeer en energie, laat Perureim de grens tus sen droom en werkelijkheid verva gen. Rob de Nijs is zaterdag te zien en te horen in Venray (Foto: Govert de Roos). The Sparks Het is alweer een jaar geleden dat Sparks te gast waren in de enaar. Tijd dus om deze legend- I che band weer op het podium te 1, Zaterdag 7 oktober is het weer Ier. De band is opgericht in de (ginjaren zestig. In 1965 werd de id al uitgeroepen tot de populair- 'jand van de provincie Limburg, traden op met de top van irpop zoals Sandy Coast en The is. In 1968 besloot de groep te :en na vele omzwervingen door tuiden des lands en Duitsland, de groep razend populair was. iet gezamenlijke optreden met (groot aantal Horster bands tij- Is de Beat-Nacht heeft the Sparks en besluiten weer regelmatig op gaan treden. Nog steeds maken ze inettt Kiek uit de jaren vijftig en zestig, em immers van The Shadows, de' gelse Scorpions, Them, Stones, iddy Holy en Spencer Davies iw. oup zitten in hun repertoire, r stt den speelt men nog deze hits, met 3 sound van toen. 9,001 lebezetting: Ben Hermsen zang, ins Derks drums; Piet en Hay nap: ebers gitaar; Twan v. Well solo- laren Peter Verberne basgitaar, um van het optreden is 7 okto- aanvang 21.00 uur en de entree raagt vijf gulden p.p. Eten rond de evenaar in 'de Evenaar' aterdag 14 oktober staat 'eten d de evenaar' weer op het pro- mma. Ook deze keer weer een iïet van lekkernijen uit de diverse ikens van exotische oorden. Na welkomstdrankje genieten van p. 3 p uit Suriname, verschillende 'k3Sl esgerechten uit Japan. Mexico, ailand en Afrika en bijpassende ades. Als nagerecht een gevulde jnas met tropische verrassingen, alles in een exotische sfeer, erveren is voor deze avond dzakelijk. De kosten van dit fet bedragen ƒ42,50 p.p. nvang van de avond is 20.00 uur. de Evenaar', Merseloseweg 96, II CE Venray, tel. 0478-510036. ^ijSanidröme Badkamermeubel 110 cm breed met mineraal gegoten wastafelblad. Leverbaar in wit, pergamon of beuken. Voor de droomprljs van 3'Ö98>~ (excl. kraan en handdoekhouder) Manders Sanidröme Kelzersveld 40,5803 AN Venray Tel: 0478544210 www.samdromë.nl n i d r m e In een versierde Bonte Koe wordt zondag 8 oktober vanaf 16.00 uur traditioneel het herfstfeest gevierd. Gast is dit keer Clemens v.d. Ven, bekend van radio en t.v. Clemens, zoon van een Boekelse Bakker, speelt al jaren menig podium in Nederland plat met zijn mix van rythme blues, rock and roll en honkie tonkie. Grote voorbeelden voor hem zijn o.a. dan ook dr. John en Fats Domino en het lijkt wel een beetje Herman Brood. Eigenlijk speelt Clemens op het moment alleen met zijn eigen band, maar in De Bonte Koe zien we hem zondag tenig als ouderwetse barpianist. In zijn begintijd was hij regelmatig achter de piano te vinden in café de Volle Maan in Venray waar hij zijn grote idolen imiteerde. Inmiddels is Clemens uitgegroeid tot een grote bekende in zijn genre. Ook vanaf zondag exposeert Frank Schaeffers met enkele schil derijen in De Bonte Koe. Schaeffers werk kenmerkt zich door het opval lende kleurgebruik en zijn fascinatie voor het geschilderde onderwerp wat in metarealistische vormen in de schilderingen tot uitdrukking komt. Realistisch geschilderd maar vervormd weergegeven, roept zijn werk een markante sfeer op. De rode lijn in De Bonte Koe expositie zal zijn 'Herfstsferen'. Hierbij moet vooral gedacht worden aan de gebruikte kleuren in de acht gou aches (waterverf, latex, gum) welke te bezichtigen zijn. Let op: de aan vangstijd van dit alles is 16.00 uur en de entree is vijf gulden. Tijdens het optreden zullen enkele kleine hapjes worden aangeboden. In het Vierlingsbeekse jongeren centrum Gryphus is er dit seizoen op iedere eerste zaterdag van de maand Club Star Trax, een dans avond vol muziek uit de jaren zeventig en tachtig. De eerste Club Star Trax vindt plaats op zaterdag 7 oktober a.s en achter de knoppen staan dan de dj's Hermanus.se Polak. Heerlijke hits en tips uit 'de tijd dat alles beter was': de treinen reden op tijd, Tsjernobyl was een idyllisch dorp en er waren nog mensen die op het CDA stemden. Ordinaire disco krakers, kille New Wave-klassie kers, onverstaanbare Nederpop en vergeten megahits. Hermanusse Polak maken er samen met u een groot feest van en zullen zeer gewil lig zijn waar het verzoeknummers betreft. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur en de entree bedraagt vijf gulden. In de Bibliotheek Venray is in de maand oktober een expositie van het fotografische werk van Huub Crouzen te bewonderen. Deze Venrayse kunstenaar maakt kleurrij ke, warme foto's. Huub Crouzen is echter veel meer beeldhouwer dan fotograaf. Hij werkt weliswaar met fotografische materialen maar het resultaat zijn "beelden". Hoewel de toeschouwer naar foto's kijkt, ziet hij grote monumentale vormen. Crouzen laat ons nieuwe beelden zien, niet als detail van een groter geheel maar volstrekt autonome werken. Dat maakt zijn werk zo bij zonder! De expositie, bestaande uit een twintigtal grote en kleinere foto's, is tijdens de openingsuren van de Bibliotheek Venray te bezichtigen. Natuurlijk is de toe gang tot de bibliotheek voor ieder een vrij. Graag nodigt de Bibliotheek Venray een ieder uit een kijkje te komen nemen en zich te laten verrassenDe bibliotheek is gevestigd aan de Merseloseweg 59. De openingstijden zijn als volgt: dinsdag 11.00-18.00 uur; woensdag 11.00-18.00 uur; donderdag 11.00- 18.00 uur; vrijdag 11.00-21.00 uur; zaterdag 11.00-14.00 uur Zondag 8 oktober zal in café d'n Oldtimer een optreden plaatsvinden van zanger/entertainer Rogier. Als zanger probeert hij de mensen te vermaken, dan dat kan alleen met een stuk toegevoegde waarde. Rogier brengt dat dan ook d.m.v. een stuk entertainment waar je als gast heerlijk om kunt lachen. Rogier is pas tevreden als de hele zaak uit z'n dak gaat en zal er alles aan doen om de mensen zo ver te krijgen. Als Bob de Rooij of Ruud, Rogier ver maakt de mensen wel. Rogier brengt zowel Engels- als Nederlandstalige nummers te gehore waarbij het genre zoals Blof, de Kast en Volumia niet schuwt. Al met al is een optreden van Rogier de moeite waard om te bezoeken. U bent welkom bij d'n Oldtimer, aanvang is 20.00 uur. Komende zaterdag 7 oktober komt de bekende Amsterdamse zan ger Johnny Romein naar café 't Podium. Jarenlang was hij de vaste zanger van de Shorts of London, het voormalig café van wijlen Manke Nelis aan het Rembrandtsplein in Amsterdam. Grote hits had hij met De Vrolijke koster, Ali alimentatie en Je hebt me belazerd. Momenteel zingt hij nog elke week in de Baja Beach Club en runt hij het in deze omstreken bekend café/zaal de Breijenburg in Ledeacker. Verder de hele avond swingmuzziek met dj. De entree is gratis. De aankoop van een nieuw huis is een belang rijke en spannende gebeurtenis. Er moet veel worden geregeld. Ook financieel. Hoeveel hypotheek heeft u nodig, welke vorm is het bes te, hoe kan het fiscaal zo gunstig mogelijk wor den opgezet? Allemaal vragen waar de hypotheekadviseur van Rabobank Huis Hypotheekadvies een antwoord op heeft. Rabobank Huis &C Hypotheekadvies geeft u de zekerheid van: - een scherp tarief - een deskundig en op maat gesneden advies - een betrouwbare, solide partner - een persoonlijke service, nu en in de toekomst. Een hypotheek van de Rabobank: verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel. (0478) 530 247 tel.(0478)530430 rabobankvo@tref.nl rabobank.zevenrode@tref.nl Op dinsdag 10 oktober wordt voor de elfde keer de Venrodsen Aovend gehouden in zaal "In den Engel" te Venray. De aanvang is 19.30 uur en de toegang is gratis voor alle Veldeke-leden en andere belangstel lenden!! De inmiddels traditionele Venrodsen Aovend mag zich steeds weer verheugen in een grote belang stelling in Venray en wijde omge ving. Ook dit jaar heeft Veldeke Venray een mooi en uitgebreid pro gramma kunnen samenstellen met verschillende nieuwe elementen. Zang voordracht, kijken, luisteren en lachen zijn de ingrediënten van deze avond, waarbij het publiek zich geen moment zal vervelen. In een gemoedelijke sfeer en met een spon taan karakter zullen een 12-tal optredens verzorgd worden door ruim 30 deelnemers. Er zijn beken den die reeds eerder op één van de voorafgaande afleveringen waren te beluisteren en waarvan sommigen ook te horen zijn op diverse Cd's of andere geluidsdragers maar ook minder bekenden die zich veelal voor het eerst aan een groter publiek zullen presenteren komen voor het voetlicht. Bovendien zal tijdens één van de optredens een unieke gebeur tenis plaatsvinden, waaraan zo'n 8 jaar is gewerkt. Nieuwsgierig?? Gewoon komen naar zaal "In den Op zaterdag 14 en zondag 15 oktober organiseert O.J.C. Watjang?!? Oirlo voor de vijftiende keer het festival Zomaarpop. Ook dit jaar is het weer gelukt en goed en gevarieerd programma samen te stellen. Het derde lustrum van Zomaarpop wordt geopend door de band Clover. Clover is in deze omgeving in korte tijd uitgegroeid tot een erg populaire band. Ze spelen vooral gevarieerde goedlijkende covers van bands als No Daubt, the Offspring etc. Ook zijn er al enkele eigen nummers. De band zal ervoor zorgen dat de sfeer er al meteen inkomt. De tweede band die het podium zal betreden is Beanes, waarna het de beurt is aan het voor iedereen bekende Unyx. Het is niet de eerste keer dat deze band op Zomaarpop te bewonderen. Unyx staat garant voor dansbare muziek met zeer heftige beats. Een prima afsluiter dus voor de eerste avond. Na het grote succes van vorig jaar zal de muziek onder in de kelder ook dit jaar verzorgd worden door de Landidandidododildodixosoundparade. Deze drie behaarde dj's vieren deze avond hun 1-jarig bestaan en zullen de hele avond muziek draaien uit de oude doos. De zondag wordt geopend door de band KPA. Deze band zal punk van de bovenste plank ten gehore brengen. Ook zijn er diverse invloeden van ska, hardcore en salsa. Hierbij wordt ook gebruik gemaakt van de trompet en saxofoon,. Op tijd aanwezig dus! Hier na is de beurt aan Noise Pollution. Deze band is in 1998 opgericht. Ze maken muziek uit het genre Limp Bizkit, Deftones, Rage Against the Machine etc. Daarbij wordt gebruik gemaakt van diverse gitaren, draaitafels en ook wordt er gerapt. De teksten gaan vooral over religie en verschillende leefwijzen. Nadat er eerder al een demo genaamd 'World Update' uitge bracht is zijn er nu plannen voor de opname van een cd. Ook de muziek van Silq zal bij de bezoekers in de smaak vallen. Deze band, die in 1998 in Maastricht opgericht is, maakt muziek die erg moeilijk te beschrijven is. Het is een mengsel van pop, dance, rock. jazz en blues. Een stijl die raakvlakken heeft met de muziek van Jeff Buckley, Tori Amos en Robbie Williams. Onlangs nam de band enkele nieuwe nummers op, waarna de band in onderhandeling is met diverse grote platenmaatschappijen. In de pauze vindt er in de kelder een optreden plaats van dj Franckie Boxcutta. Deze dj komt uit Venray en draait vooral hiphop. Zijn muziek wordt beïn vloed door veel scratches en beatjuggling. Franckie heeft een paar keer mee gedaan aan de Nederlandse dj kampioenschappen en is daarbij vierde gewor den. Het is te hopen dat iedereen na de pauze uitgerust is. want het is tijd voor ska!! De Mark Fogga Skasters zullen een optreden in Oirlo komen verzor gen. Met diverse toeters en toetsinstrumenten wordt er muziek gemaakt waarop niemand stil kan blijven staan. Deze band zal ongetwijfeld gaan zor gen voor één van de hoogtepunten van deze avond. Hierna is het eindelijk de beurt aan Dreadlockpussy. Deze band die afkomstig is uit Roermond, wordt door kenners omschreven als een topband van Nederlandse bodem die kwali tatief zeker niet onderdoet voor de Amerikaanse. De muziek die gemaakt wort heeft wat weg van Korn, de Deftones en Slipknot. Onlangs speelde de band in het voorprogramma van Osdorp Posse en Machine Head, maar het absolute hoogtepunt was het optreden op Lowlands 200)! De cd die Dreadlockpussy in eigen beheer heeft uitgebracht heet 'Sharp Instead'. Kortom, dit optreden mag men niet missen! Zomaarpop 2000 wordt dit jaar afgesloten door de band Only Entertainment. De muziek onder in de kelder zal deze avond verzorgt wor den door dj Chronic. Deze zal net als vorig jaar zorgen voor stevige beats. Zomaarpop vindt plaats in het gemeenschapshuis 'de Linde' te Oirlo. Op zaterdag gaat de zaal om 20.00 uur open en op zondag om 14.30 uur. Engel" nu het nog kan want het zal voor de laatste keer zijn dat de Venrodsen Aovend in deze zaal zal worden gehouden. Presentatie De presentatie is vrijwel geheel in de Venrayse taal en is in vertrouwde handen van Frits Basten, waarbij Ad Haans de deelnemers muzikaal zal ondersteunen en begeleiden. De finale van het uitgebreide program ma is om ongeveer 22.30 uur. Daarom wordt ook op tijd begonnen (19.30 uur). Het programma zal evenwel geen moment vervelen, daar staan de artiesten van deze avond wel garant voor. De verwach ting is dan ook dat het weer gezellig en druk zal worden. Radio Er zullen deze avond radio-opna mes gemaakt worden door Omroep Venray, die veelal te beluisteren zullen zijn op één van woensdag avonden rond half zeven in het pro gramma 't Venrods Ketierke" van Liesbeth Lucassen. Omroep Venray is te ontvangen via de ether op 90.2 MHz en via de kabel op 87.5 MHz. De politie heeft vrijdagmiddag rond 14.50 uur een 32-jarige auto mobilist uit Helmond aangehouden. Politiemedewerkers zagen de man over het fietspad rijden van het Henseniusplein en lieten hem stop pen. Toen zij om zijn persoonsgege vens gaf hij tot vier keer toe een naam op waarvan de politieagent het vermoeden had dat die niet klop te. Hierop werd de man overge bracht naar het politiebureau voor nader onderzoek. Hier werd duide lijk dat de man een valse naam op had gegeven. Tegen de verdachte is proces-verbaal opgemaakt vanwege het rijden over een fietspad. Voor het opgeven van een valse naam kreeg hij een bekeuring van 120 gulden. Op woensdag 25 oktober speelt de Onderste Steen in het Theehuis/Odapark in Venray de nieuwe familie-en kindervoorstel ling Vissen. Vissen is een vrolijke en aandoen lijke slapstickvoorstelling over een vader die zijn zoon voor'het eerst mee uit vissen neemt. Vader heeft hier al jarenlang naar uitgekeken: dit is het moment dat hij zijn zoon kan leren vissen! Zoonlief gaat graag met vader mee, maar zijn aan dacht dwaalt ook regelmatig af naar andere leuke dingen. Dan verliest een vader wel eens zijn geduld. Oef, het is ingewikkeld een goede vader te zijn! Is de zoon groot genoeg om zijn vader te helpen? Vissen laat zien hoe een vader en een zoon met elkaar omgaan; meer algemeen hoe ouders en kinderen met elkaar omgaan. Beide partijen zitten in hun eigen wereld en begrijpen soms maar weinig van elkaar maar de voorstelling laat ook zien hoeveel een kind kan als het er daadwerke lijk op aan komt. En hoe kinderen hun best doen om het hun ouders naar de zin te maken. De speelstijl van Vissen is gro tesk: uitvergrote situaties met een vleugje melancholie en begeleid en gestuurd door live muziek. Een voorstelling voor kinderen vanaf 4 jaar. De spelers zijn: Joene Wiersma (vader); Pieter v. Terheijden (zoon); Bart Lelivelt (accordeon). De voor stelling is op woensdag 25 oktober om 14.00 uur in het Theehuis in het Odapark. Kaarten zijn verkrijgbaar bij het Theehuis, tel. 0478-513690 en het VVV-kantoor, tel. 0478- 510505. Tijdens een controle van de poli tie op het gebruik van autogordels op dinsdagmiddag op de Maashese weg in Venray zijn aan zeven automobilisten bekeuringen uitgedeeld. Tel. 0478 - 568 415 Lederen kleding voor dames en heren Keuze uit meer dan 1000 stuks in 100 modellen Jacks- Jassen- Broeken- Blazers- Mantels enz. normaal 299,- 399,- 399,- 449,- 599,- NU 199,-250,-299,-349,-399,- M A A S T RICHT. DOR D R ECHT. E 1 N D H OVEN. T 1 L R U R G B R E D A V E N RAY /4ye*tder ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins, B. van Casteren-van Gils, R. Gabeler, M. Lucassen, F. Sch- meetz, H. Schraven, M. van Tiel. I. van Tiel-Knoppen en J. Wittgen: Allen ti j dens weekend- en avonddienst bereik baar onder tel. nr. 0478-632800 za: F. SCHMEETZ Stationsweg 60a, tel. 632800 zo: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 632800 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, P. Corver, P. Henkes. R. Keijzer, L. Keijzer-Bors, G. van Loon. E. de Muinck Keizer, M. Van Straaten, J. de Vocht: R. KEIJZER tel. 0478-541777 Spreekuren van 10.00-11.00 en van 17.00-18.00 uur in het ziekenhuis Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ANTONIUISVELD Stationsweg 60d, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 584504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedge vallen zijn wij dag en nacht bereikbaar. tel. 581336 of 586457 J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen R. GOEDEGEBUURE en mw. H. LOONEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mer. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Vanaf vrijdag 19.30 tot maandag 07.30 uur R. v.d. REIS, tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskundige praktijk Venray worden vanaf maandag 07.30 tot vrijdag 19.30 uur waargeno men door: H. v. EERTEN, tel. 06-22922151 en R. v.d. REIS, tel. 06-22922151 Afspraken maken ma t/m do tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Na genoemde tijd, tijdens feestdagen en weekend is het Meldpunt bereikbaar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst. Gehandicapten Platform Venray, Synthese Venray- Instituut voor Zorg en Welzijn VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06- 55790271 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Groiestraat 68 580 i BH Venray Postbus I oSOG M-, Vonvav Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref.nl Redaktie Ron Roerien Henk Lammen i y OROR. Christ van den Munckhof Bezorging Donderd agmiddag/avgrid Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezer. rt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. 0 :;G Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Spori- en verenigin gsnieuws tot uiterlijk dinsdag io.00 uur.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 3