Voorlichtingsbijeenkomst asielzoekerscentrum Bekendmakingen gemeente Venray woningwet wet ruimtelijke ordening Nieuwe openings tijden Gemeente archief Venray wet milieubeheer Kennisgeving Vijf gewonden Kennisgeving Overlastlijn drugs Bekendmaking verlenging voorkeursrecht Bekendmaking verkeersbesluit PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Voorlichtingsbijeenkomst AZC agin peel en maas donderdag 5 oktober 2000 - Pagina 23 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde i artikel 41 van de Woningwet eft u onderstaand aan een over- cht van de in de afgelopen week lneil burgemeester en wethouders nipi fan Venray ingekomen bouwaan- ragen. @gptab:het veranderen/vergro- van de woonboerderij (kantoor overkapping) aan de jmmermannsweg 98 te sselsteyn tnv H.E.M. Claessens, jeijiitimermannsweg 98: -het bouwen van een woning aan B.P. de Brabander te daj enray tnv J.W. Vaessen, larjolein 2 te Venray; \W eur 1,1 Jrbai het vergroten van de woning de Urbanusweg 12 te 1,eunen tnv W.L. Jenniskens, musweg 12; het vergroten woning aan de Jtnalaan 9 te Venray tnv H. lallegooij, Etnalaan 9; het veranderen/vergroten van woning aan de ingerhoedskruid 48 te Venray O. Duisters, Vingerhoedskruid het bouwen van een woning repfcet garage aan het B.P. de Irabander te Venray tnv F. Kilmsen, Kruidenlaan 183 te enray; het bouwen van een opslagruim- van brandbare oplosmiddelen an de Maasheseweg 89 te ra fenray tnv The Document n ompany Xerox, Maasheseweg 89; het bouwen van een machine- iods aan de Rouwkuilenweg te sselsteyn tnv Direct Gazon, ouwkuilenweg I I Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders ebben in de afgelopen week voor nderstaande bouwplannen bouw- 09 rgunning verleend, bet vergroten van de woning aan de Zandakker 12 te Venray tnv M.C.M. Jeucken, Zandakker 12; het vernieuwen/vergroten keu ken/magazijn aan de Henseni- usplein I I te Venray tnv C.M. Hu, Henseniusplein I I; het bouwen van 22 woningen aan de Pascherhof 2 t/m 10 (even), 15 t/m 21 (oneven), dsti 31 t/m 37 (oneven), 3, 5, 49 Jl|[ ten Porterhof I t/m 11 (one- bd rven) te Leunen tnv Hurks ~A Bouw en Vastgoed B.V., Zerni- kestraat 12 te Eindhoven; het wijzigen van de voor- en ach tergevel aan de Kruidenlaan 126 te Venray tnv R.W.L.M. Janssen, Kruidenlaan 126; net bouwen van een serre aan de Deurneseweg I 14 te Yssel- steyn tnv L.P. van der Hoff, Deurneseweg 114; het vergroten van de foyer aan de Schouwburgplein I I te Venray tnv Luxor Theater, Schouwburgplein I I; - het tijdelijk plaatsen blokunits tbv kinderopvang aan de Bos weg 44 te Venray tnv A.G.M.H. Achten, Bosweg 44. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. - het bouwen van een serre aan de Vingerhoedskruid 34 te Ven ray tnv P. van Rij, Vingerhoeds kruid 34. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. - het plaatsen van luifels aan 't Liene I t/m 22, 22 t/m 44 en De Schakel I t/m 16 te Venray tnv Wonen Venray, Postbus 210 te Venray; - het bouwen van een tuinberging aan de Laagheidseweg te Venray tnv M.G.W. Puts, Overloonseweg 75 te Venray; - het bouwen van een woning aan de Gerrit Artsstraat te Castenray tnv P.G.M. Dinghs; - het bouwen van een berging aan de Zilverschoon 25 te Venray tnv E. van Wieren, Zilverschoon 25; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Puttenweg I te Ysselsteyn tnv M.H. Claessens, Puttenweg I; - het plaatsen van een bergbe- zinkbassin aan de Van Berlostraat te Leunen tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; - het bouwen van een loods aan de Castenrayseweg 2a te Oirlo tnv Gebr. Classens, Castenrayseweg 2a; aanleg infrastructuur tbv uitbreidingsgebied Oostrum. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 6 oktober 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten, op maandag van 12.00 uur tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 5 oktober 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, Namens dezen. Het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Het Gemeentearchief Venray is gevestigd in het Gemeentehuis aan de Raadhuisstraat. In de stu diezaal van het archief kunt u terecht voor informatie over de teschiedenis van Venray en zijn ewoners. Bijvoorbeeld voor stamboom onderzoek (Venray en omgeving) of voor historisch onderzoek naar eigen woning, buurt of kerk dorp. Vanaf I oktober 2000 kent het Gemeentearchief nieuwe bezoek tijden. Wij zijn geopend van dins- v V van 09.00-12.30 en van 13.00- 16.30 uur. Na 13.00 dienen bezoekers zich te melden via de intercom bij de ingang van het gemeentehuis. letii De genoemde aanvragen en mel- '0I ngen en alle op de aanvragen en °8' eldingen betrekking hebbende Tikken liggen op genoemde tijd- ppen ter inzage in het gemeente- aai lis, Raadhuisstraat I te Venray, op less laandag van 12.00 uur tot 20.00 ur en op de overige werkdagen Z34 in 09.00 uur tot 13.00 uur (balie sWf iblieksdiensten). Op telefonische zö ipraak (0478-523630 tussen 09.00 WH 10.00 uur) kunnen de stukken ook jkt leen anaer tijdstip worden inge- ivii ien. Het ontwerp van het besluit let Burgemeester en wethouders van gemeente Venray maken bekend ij tzii voornemens zijn een vergun- d ng krachtens de Wet milieube- ler te verlenen aan: *W. Wismans, Eijkenhofweg 5 Veulen voor een revisievergun- igvoor een fokzeugen- en melk- tu indveehouderij, gelegen aan de i jkenhofweg 5 en 12 te ko «uien. Dit onder oplegging van voor- hriften in het belang van de wherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en 6 overige op de aanvraag betrek- ng hebbende stukken liggen ter Rage van 5 oktober 2000 tot en let 2 november 2000 in het ineentehuis. Gedurende boven- 10.' noemde periode kan een ieder rins hriftelijk gemotiveerde bedenkin- n indienen bij Burgemeester en tg ^houders. Hierbij kunt u verzoe- J uw persoonlijke gegevens niet tkend te maken. Op verzoek kunt ook mondeling bedenkingen Jrengen waarbij u gelegenheid ligt tot een gedachtewisseling 'er de ontwerp-beschikking. ten degenen die bedenkingen Jben ingebracht op de bovenom- breven wijze en degenen die aan- lai nen daartoe redelijkerwijs niet in at te zijn geweest, zijn later tot l instellen van beroep gerechtigd. 0 Besluiten ^'gemeester en wethouders van Seineente Venray maken bekend 'zij vergunningen krachtens de !t milieubeheer hebben verleend .Frans Maas Logistics Venray BV, 'Ke Vennenweg I te Oostrum voor een revisievergunning voor het uitbreiden/wijzigen van een logistiek centrum voor inslag, opslag, uitslag, assemblage en ver pakking van goederen, gelegen aan de Witte Vennenweg I te Oostrum. Maatschap Marcellis, Wuster- weg I te Castenray voor een revi sievergunning voor een varkens houderij, gelegen aan de Wusterweg 1-3 te Castenray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 5 oktober 2000 tot en met 16 november 2000 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten feen bedenkingen te hebben inge- racht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs rechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergun ning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot net treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer is binnenge komen van: Gebr. Classens, Castenray seweg 2a te Oirlo voor het gewij zigd uitvoeren van de eierloodsen, gelegen aan de Castenrayseweg 2a te Oirlo. De melding kan wor den ingezien van 5 oktober 2000 tot en met 19 oktober 2000 in het gemeentehuis. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn bin nengekomen van: A. Sarikaya, Zirkoon 4 te Venlo voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer, gelegen aan de Poststraat I 5 te Venray. R.H.M. Verhagen, Kroonkruid 32 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer, gelegen aan de Heuvelstraat 9b te Venray. Direct Gazon, Rouwkuilenweg I I te Ysselsteyn voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieu beheer, gelegen aan de Rouwkuilenweg ongenummerd te Ysselsteyn. Pielhaas Hazekeutel, De Kleine Mortel 2 te Overloon voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit houtbewer- kende bedrijven milieubeheer, gele gen op de hoek van Paul Burgmanstraat en Smakterweg te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 5 oktober 2000 tot en met 19 oktober 2000 in het gemeentehuis. Venray, 5 oktober 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. (voorbereidingsbesluiten) Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 26 september 2000 in voorbereiding heeft verklaard (een herziening) van het bestemmingsplan: - 'Burggraaf, voor gronden gelegen aan de Raadhuisstraat 6 te Ven ray, ten behoeve van een uitbrei ding van het ter plaatse gevestig de danscentrum; - 'Buitengebied', voor het gebied gelegen tussen de wegen Zuivel- weg, Molenhofweg en de Deur neseweg te Venray-Leunen, mede ten behoeve van de bouw van een garage bij de woning Molenhofweg 4a te Leunen; Deze voorbereidingsbesluiten treden inwerking met ingang van vrijdag 6 oktober 2000 en liggen voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00-20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur; buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten via tel. nr. 0478-523333. Tegen bovengenoemde besluiten kunnen belanghebbenden van 6 oktober tot en met 16 november 2000 ingevolge de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift is ingediend, kan tevens een verzoek om een voorlo pige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank te Roermond, Sector Bestuursrecht, postbus 950, 6040 AZ Roermond, venray, 5 oktober 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemees ter, Dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Bij een aanrijding tussen twee auto's zijn zondagmorgen 5 mensen gewond geraakt. Zij zijn met ambu lances naar de ziekenhuizen van Venray en Venlo gebracht. Het ongeluk gebeurde op de afrit van de A73 en de Middenpeelweg. Daar (voorbereidings besluiten) Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat van vrijdag 6 okto ber 2000 tot en met donderdag 2 november 2000 voor eenieder het ontwerp van het bestemmingsplan de Hulst 2 ter inzage ligt. Dit bestemmingsplan maakt de aanleg van een nieuw bedrijventer rein (circa 30 ha) ten zuiden van het bestaande bedrijventerrein de Hulst te Venray mogelijk. Het plangebied van dit nieuwe bedrijventerrein wordt omsloten door de A73, de Deurneseweg, de Oirloseweg en de Henri Dunantstraat te Venray. Het bestemmingsplan ligt ter inzage bij de afdeling publieksdien sten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geo pend op maandag van 12.00-20.00 uur en op dinsdag tot en met vrij dag van 09.00 tot 13.00 uur; buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten via tel. nr. 0478-523333. Eenieder kan van vrijdag 6 oktober tot en met donderdag 2 november 2000 schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp plan kenbaar maken aan de femeenteraad van Venray, postbus 00, 5800 AM Venray. Venray, 5 oktober 20Ö0 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemees ter, Dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. - indien u overlast heeft van drugsgebruik of drugshandel in uw omgeving, kunt u bellen met de overlastlijn, telefoon 0478- 565056 (24 uur per dag). Er is een telefoonbeantwoorder op het nummer aangesloten waar u met uw klachten terecht kunt. Hst antwoordapparaat wordt dagelijks afgeluisterd. verleende een 23-jarige man uit Valkenswaard geen voorrang aan een 19-jarige man uit Venray. Door de klap van de aanrijding draaide de auto van de verdachte om zijn as en kwam tegen een verkeersbord tot stilstand. Over de toestand van de slachtoffers is niets bekend. De drie passagiers uit de auto van de ver dachte komen uit Valkenswaard en Eindhoven. Ze zijn 24, 38 en 28 jaar oud. Burgmeester en wethouders van Venray maken ingevolge artikel 4, lid I, van de Wet voorkeursrecht gemeenten (verder aan te duiden met VWG) bekend, dat de raad van de gemeente Venray krachtens het bepaalde in artikel 2 lid 4 op 26 sep tember 2000 besloten heeft het bij zijn besluit van 27 oktober 1998 gevestigde voorkeursrecht, met als planologische grondslag het vastge stelde structuurplan 'Ruimte voor de toekomst', met één jaar te ver lengen, en wel voor de gebieden: Leunen, Merselo, St. Anna en het noordelijk deel van de Hulst. Het voorkeursrecht houdt in, dat de eigenaren van de aangewezen percelen, als zij tot verkoop willen overgaan, verplicht zijn om de per celen eerst aan de gemeente Venray te koop aan te bieden (dit is de aanbiedingsplicht). Tegen het besluit van de gemeenteraad van 26 september 2000 staat bezwaar open gedurende zes weken na dag tekening van publicatie in de Staatscourant 28 september 2000. De termijn vangt derhalve aan op 29 september 2000. In het bezwaar schrift moeten worden opgenomen: de naam en het adres van de belanghebbende, de datum, een omschrijving van het besluit waarte gen het bezwaar gericht s en de gronden van bezwaar. Het bezwaar dient gericht te worden aan de Raad van de gemeente Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Indien bezwaar tegen het oesluit wordt aangetekend, kan tevens de President van de Arrondissementsrechtbank te Roermond verzocht worden om een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Het besluit van de gemeenteraad ligt tezamen met de bijlagen, waar onder het voorstel aan de raad, kadastrale tekeningen, lijsten van aangewezen percelen met de namen van de eigenaren of recht hebbenden met ingang van 29 sep tember 2000 voor eenieder koste loos ter inzage in het Raadhuis, Raadhuisstraat I, op de afdeling Publieksdiensten, geopend: maan dag van 12.00-20.00 uur; dinsdag t/m vrijdag van 09.00-13.00 uur. Buiten deze tijden na telefonische afspraak met de Afdeling Publieksdiensten, tel. 0478-523536 of met de afdeling Economische Ontwikkeling, tel. 0478-523534. Voor nadere inhoudelijke infor matie kunt u zich eveneens richten tot genoemde afdelingen Venray, 26 september 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemees ter, Dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Afsluiting Eikenlaan en Beukenlaan voor gemotoriseerd verkeer Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers besluit d.d. 2 oktober 2000, waarbij besloten is: 1. Dat alle eerdere verkeersbeslui- ten zijn ingetrokken met betrek king tot de hier bedoelde wegge deelten en onder verwijdering van die verkeersborden- en tekens. 2. Dat de Eikenlaan vanaf de Oude Oostrumseweg wordt afgeslo ten voor gemotoriseerd ver keer. 3. Dat de Beukenlaan tussen de Wil genstraat en de Vlierstraat wordt afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. 4. Dat ter uitvoering van dit besluit de wettelijk vereiste verkeers borden, -tekens en -markeringen worden aangebracht. 5. Dat dit verkeersbesluit in werking treedt met ingang van.de dag na bekendmaking. Venray, 2 oktober 2000 Namens dezen Het hoofd van de afdeling Openbare Werken a.i., Ir. J.A. Geerling. Bovengenoemd besluit ligt voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00-20.00 uur en dinsdag t/m vrijdag van 09.00-13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Het college van B&W van Venray heeft dinsdag 3 oktober 2000 beslo ten in te stemmen met het vrijge ven van 3 potentiële locaties voor het Asielzoekerscentrum in Venray: De Hulst 2, De Brabander en de zuidkant van het bedrijventerrein Smakterheide 2. De gemeente Venray organiseert op woensdag I I oktober 2000 een informatiebijeen komst waarbij inwoners van de gemeente Venray kunnen meeden ken over deze 3 locaties. De bijeenkomst vindt plaats om 19.00 uur in De Witte Hoeve aan de Gasstraat in Venray. U kunt zich voor deze informatiebijeenkomst opgeven bij de afdeling Publieksdiensten op het gemeente huis. Telefonisch kunt u zich opge ven via telefoonnummer 523220. U kunt ook onderstaande bon invullen en -tot uiterlijk maandag 9 oktober- opsturen naar: Gemeente Venray, Afdeling Publieksdiensten, Postbus 500, 5800 AM Venray Ik meld me aan voor de voorlichtingsbijeenkomst over de potentiële locaties van het tijdelijke asielzoekerscentrum in Venray. Naam Adres Postcode en plaats T elefoonnummer Ik kom metpersonen.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 23