FRANSLEMMERS MOOI WONEN GOED SLAPENt «MANPOWER Oktober Woonmaand Ben jij een teamplayeren opzoek naar een nieuwe job? Frans Lemmers Woninginrichting Patersstraat 31 Venray.Tel 0478 585 552, Fax 0478 55Cf 655. E-mail FLW@tref.nl, 's Maandags uitsluitend op afspraak PEEL EN MAAS donderdag 5 oktober 2000 - Pagj, Zoek jij afwisselend werkeen goede werksfeer..... en prima verdiensten? Dan is Manpower op zoek naarjou! Het ELC (Europea Logistics Center) van Xerox is op zoek naar enthousiaste mensen die willen werken in een 2-ploegendienst. Ben je alleen beschikbaar onder schooltijden of zoek je een baantje voor in de avonduren? Geen probleem! Ook parttime hebben wij mogelijkheden! Interesse? Kom langs bij Manpower, Schoolstraat 1Venray, (0478) 51 09 09. Kijk voor meer vacatures op www.manpower.nl Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. Personal bedding Geen twee mensen zijn hetzelfde. Frans Lemmers Slapen biedt u daarom nu de top van persoonlijk slaapcomfort: Zevenslaper Personal Bedding. Een revolutio naire matras, samengesteld uit 2 delen, die u geheel kunt afstemmen op uw lichaam en wensen. U kiest een matraskern met speciale pocketveringcombinatie die past bij uw gewicht, lichaams lengte en voorkeur. Daarbovenop kiest u een van de 3 "matrastoppers" die aan de kern worden vastgeritst. Deze comfort- laag beantwoordt aan uw voorkeur voor een stevig of soepel, een warm, koel of neutraal gevoel en is afgestemd op een eventuele spier- of gewrichtsgevoeligheid. U kunt kiezen uit maar liefst vijftien com binaties. Slaapkamer spirit Nieuw is deTreco slaapkamer Spirit, ontworpen door J.d.B. De essentie van Spirit is de recht lijnige eenvoud. Dit kon worden bereikt met een goed samenspel van sterke, maar fijne materialen. Het frame is van prachtig hout in blank kersen en notenkleur of gelakt in wit en zwart. Binnen dit ontwerp past elke bodem, van spiraal en lattenbodem tot boxspring en water. Precies wat u wenst. Oktober-Woonmaand staat in het middelpunt van de belangstelling en dat is voor ons een goede aanleiding om ons bedrijf aan u te presenteren. Een jaar geleden was onze firma 25 jaar in Venray gevestigd en werden onze 2 speciaal zaken onder één dak met een eigenzinnige herinrichting beter gepresenteerd: Mooi Wonen in "de Doos" in het hart van de showroom waar de cliënt en de woonadviseur samen overleggen. Rondom "de Doos" werd de slaaptechniek gesitueerd en in de buitenste ring vindt u slaapkamermeubilair in combinatie met toepassingen van woningtextiel. Een jaar op deze wijze werkend heeft aangetoond dat het een goede beslissing is geweest voor onze relaties is er een beter overzicht gekomen en het advieswerk komt duidelijk over. Nu ons geheel eigen concept zijn diensten bewezen heeftzullen we doorbordurend op het succes in de komende maanden hier extra uitbreiding en uitstraling aan geven. Jubilea Op I september was JanTheeuwen 25 jaar werkzaam bij ons bedrijf en op 28 september was Henri Peeters dat 12.5 jaar. Als woningstoffeerder zijn zij voor zeer velen een vertrouwd gezicht van ons bedrijf; er wordt naar hen persoonlijk gevraagd en zonder hun vakmanschap zouden wij niet kunnen functioneren.Jan en Henri, hulde en onze dank. Het ereteken van de Centrale Branchevereniging Wonen is in goud uitgereikt aan Jan en in zilver aan Henri. Libelle overtrekken En slapen mag ook mooi zijn: Bij Frans Lemmers Slapen ontdekt u een uitgebreide verzameling dekbedovertrekken van onder meer Auping en Boras, overtrekken met teksten van Kardol, geweven overtrekken. Geheel nieuw zijn de Libelle collectie. Kom eens kijken en controleer bovendien thuis eerst de kwaliteit van uw hoofdkussen. In deze maand geven wij 15% korting op de aankoopprijs van elk hoofdkussen uit voorraad. Van Besouw tapijt Sinds augustus is Frans Lemmers Wonen officieel dealer van Van Besouw tapijt. Onder het motto: Het is geen tapijt, het is 'nVan Besouw brengt deze tapijtfabrikant (uitvinder van het katoenen tapijt) een collectie van 13 soorten vloerbedekking. Ze verschillen onderling sterk in materiaal gebruik, structuur en bijbehorend kleur beeld. Elk tapijt heeft daardoor een speciale gebruikswaarde. Met een Van Besouw heeft men een originele en eerlijke vloerbedekking voor woon- en slaapkamer. Karpetten op maat Er is veel vraag naar grote effen vloerkleden. Frans Lemmers Wonen biedt u ook hierin een veelzijdig aanbod zoals kokos en sisal kleden van Cunera, karpetten van Jab en van Van Besouw en al deze kleden kunnen in elke afmeting geproduceerd worden. Naar keuze is er een festonafwerking of een rand rondom van stof, alcantara of leer en ook dat weer in diverse breedtes. Eigenlijk is er teveel om in dit kader te vermelden, kom ernaar informeren. Nieuw in gordijnen Frans Lemmers Wonen biedt u een uitgebreid en zeer gevarieerd scala aan vitrages, inbetweens, overgordijnen, vouw- gordijnen en zonweringsprodukten.Van vele leveranciers zijn de nieuwe najaars collecties binnen gekomen en te denken valt hierbij vooral aan Kendix, De Ploeg, Living Colors van J.d.B.,Jab, Wellmann, Boras, Eijffinger, Kobe en Artelux. Hot zijn paneelgordijnen, naast en achter schuivende strakke panelen van textiel. Vooral met inbetweens is op deze wijze een fraai resultaat te bereiken. Steeds belangrijker worden de nonchalante stoffen die niet meer in strakke plooien hangen maar inderdaad nonchalant op de vloer mogen staan; in vele zeer aparte structuren en weefeffecten.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 12