Antoniusveld II Venray GRATIS bemiddeling bij OUTERS... dé makelaars bieden aan! DIRKX VAN SOEST Jan y. Goch Antoniusveld Luxe geschakelde herenhuizen Kat ja de Geus b.v. Rabobank Woonwijzer Bel: 0478-530241 EMSff HAUZER HAUZER M RUIJTERS KATJA DE GEUS PEEL EN MAAS donderdag 27 september 2000 - Pagj I Venray, een provinciestad in volle ont wikkeling met een levendig en aan trekkelijk. centrum, te midden van een landelijke omgeving. Een stad met toe komst voor ondernemingen op bet gebied van industrie, land- en tuin bouw, die gezien de gunstige ligging en de daarbij goed ontwikkelde infra structuur, uitstekend internationaal kunnen opereren. Tevens zijn er een groot aantal onderwijsvormen gehuis vest. Venray, een stad met alle denkba re faciliteiten, is een uitdaging voor mensen die in een stad willen wonen, maar ook willen genieten van een natuurlijke omgeving. «JtlMI.IIIMH Op korte afstand van het stadscentrum wordt een nieuw plan "St. Antoniusveld II" gerealiseerd. Dit nieuwe plan vormt een overgang naar bet landelijke buitengebied. Het plan bestaat geheel uit laagbouw en hoofdzakelijk uil vrije sector woningen. Prijzen vanaf f 698.000,- v.o.tL^ Stuur mij geheel vrijblijvend documentatie over de woningen op het Antoniusveld II in Venray. Naam: Adres: Postcode: Plaats Telefoon: type L en M Deze bon in een open envelop sturen naar: Hauzer/Ruijters makelaardij. Postbus 473, 5800 AL Venray In het bestemmingsplan worden woningen gebouwd in verschillende types, die zich onderscheiden in uiterlijk en inhoud. De moderne en eigentijdse architectuur, het gebruik van degelijke en onderhoudsarme materialen en de ruime indeling ondersteunen de exclusieve opzet van de woningen. Toepassing van handvorm gevelstenen in combi natie met witte gevelvlakken, luxe sanitair en diverse extra elektra voorzieningen onderstrepen de kwalitatief hoogwaardige afwerking. Bij de bouw wordt rekening gehouden met de uitgangspunten van Duurzaam Bouwen. type K Patiowoningen Halfvrijst. woningen Antoniusveld II Venray Taxaties Advies Te koop - Venray Een ruim tussenliggend woonhuis (4 slplmrs) met inpandige garage gelegen aan kindvriendelijke- en rustige woonstraat, op korte afstand van het centrum van Venray. Vraagprijs f 328.000 K.K. Te koop - Kavels 12 ruime bouwkavels min. 1000 m2, gelegen aan de rand van Venray, grenzend aan het Loobeekdal tus sen Merseloseweg en Hoenderstraat. Koopsommen en voorwaardes op aanvraag. Via kantoor Venray 0478-586408 www.dirkx-vansoest.nl Venray, Julianasingel 8, 5802 AV, Tel. 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 5916 PJ. Tel. 077-321 91 00 elektromotoren- generatoren-revisie Voor het wikkelen, repareren en reviseren van: elektromotoren reduktoren ventilatoren elektro-aggregaten waterpompen tevens verkoop STATIONSWEG 119 TEL. 0478-511220 5803 AB VENRAY FAX 0478-511600 Bijzondere architectuur Luxe afwerking Zeer royale woonkamer (35 nrmet een aparte eetkeuken IS mJJ Compleet ingerichte hadkamer met ligbad, douche en 2e toilet 3 Slaapkamers waarvan één voorzien van een ruim balkon Volledig afgewerkte zolderkamer Bouwconcept "Duurzaam bouwen met veel aandacht voor energiebesparende maat regelen, milieu en extra isolatie. Verkoopprijzen vanaf f 549.000,- v.o.n. Op korte afstand ran het stadscentru m wordt ede laatste fase van "SI. Antoniusveld' ontwikkeld Dit nieuwe plan vormt een overgang naar het landelijke buitengebied. Het plan bestaat geheel uit laagbouw en hoofdzakelijk BON Stuur mij geheel vrijblijvend documentatie over de luxe geschakelde herenhuizen in Antoniusveld in Venray. Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Deze bon in een open envelop sturen naar: Hauzer/Ruijters makelaardij, Postbus 473, 5800 AL Venray uit vrije sector woningen met een eigentijdse architectuur Janssen sJong Venray, Julianasingel 8. 5802 AV, Tel. 0478 - 51 37 00 Venlo, Noorderpoort 1 la, 5916 PJ, Tel. 077 - 321 91 00 Makelaar Taxateur o.g. BIJ ONS IS DE KLANT NOG KONING Ook panden in de stille verkoop!. 'Wanssum, Meerloseweg. Karakteristiek vrijstaand herenhuis met grote aanbouw (ca. 2570 m3) en schuur/garage. Het pand biedt vele mogelijkheden Ind: Entree (voorzijde) twee woonkamers, kantoor, eetkeuken, bijkeuken, slaapkamer, bad kamer, toilet en een tweede entree (zij kant), grote aanbouw. 1e: overloop met 3 slaapkamers, badkamer en grote zolder ruimte met Cv-ruimte. Ruime schuur dient tevens als garage. Kavelgrootte 1580 m2. Vraagprijs 850.000 k.k. Griendtsveen, Pastoor Hendriksstr. Twee onder een kap met zeer ruime garage c.q. werkplaats (50 m2) (hoek gelegen) Ind: woonkamer, eetkeuken, bijkeuken, toi let,werkplaats/ garage 1e: overloop met badkamer en 3 slaapkamers. 2e: vaste trap naar 4e slaapkamer. De tuin achter grenst aan een bosperceel. Kavelgrootte 620 m2. Vraagprijs 469.000 k.k. Venray, Alpenhof, vrijstaand pand met garage c.q. praktijkruimte en tuinhuis. Ind: hal met toilet, woonkamer met open haard, eetkeuken voorzien van luxe inbouwkeuken, slaapkamer. 1e: overloop met 3 slaapkamers en badkamer en zol derruimte. De tuin is mooi aangelegd en biedt veel privacy. Kavelgrootte 567 m2. Vraagprijs 759.000 k.k. Venray, Henseniusstraat, Appartement (lift) met parkeerplaats Ind: entree, woon kamer met open keuken en muurkast, keuken gang, 1 slaapkamer, balkon, toi let, badkamer. B.g. een berging. Geschikt voor een persoon. Vraagprijs 179.000 k.k. Venray, Herderstasje, Hoekwoning met garage en tuinhuisje Ind: entree met toilet, woonkamer, keuken, garage. 1e over loop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e vaste trap naar zolder. Kavel 223 m2 Vraagprijs 365.000 k.k. Venray, Rooseveltstraat, Tussenwoning met berging. Ind: entree met toilet, woon kamer, keuken, kelderkast, berging. 1e: overloop met 3 slaapkamers en badka mer (2jr. oud). 2e: vaste trap naar zolder ruimte. Pand voorzien van rolluiken. Kavel: 159 m2. Mooi aangelegde tuin met vrije achterom. Vraagprijs 339.000 k.k. Baarlo, Weverstraat, Twee onder een GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. Voor een goed hypotheekadvies kunt u een afspraak maken. Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken kap met garage. Ind: entree met toilet, woonkamer, zeer ruime eetkeuken, bij keuken, toilet en garage. 1e: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e zolder ruimte. Kavel 218 m2 Vraagprijs 389.000 k.k. Horst, Convent, Tussenwoning met ber ging en garage. Ind: entree met toilet, woonkamer, keuken, berging, garage. 1e overloop met 3 slaapkamers en badka mer. Kavel 202 m2. Vrije achterom. Vraagprijs 339.000 k.k. *Wanssum, Schoevert,, Ruime twee onder een kap met garage en tuinhuis. Ind: entree met toilet, woonkamer, keuken met inbouwkeuken, bijkeuken, garage. 1e: overloop met 3 slaapkamers en bad kamer met douche en ligbad. 2e: vaste trap naar zolder met mogelijkheid 4e slaapkamer. Kavel 261 m2 Vraagprijs 398.000 k.k. *Wanssum, Postbaan, Vrijstaand pand met ruime schuur (b.v. 4 auto's). Kavelgrootte ca. 750 m2. Ind: entree, woonkamer, eetkeuken met kelder, bij keuken, toilet, badkamer, slaapkamer, berging, grote garage/schuur. 1e; ruime 1 etage met mogelijkheid tot het maken van twee tot drie slaapkamers. Tuin is mooi aangelegd met tuinhuis en vijvers. Vraagprijs 525.000 k.k. Oirlo, Blakterweg, Vrijstaand pand met paardenstallen.Garage en hobbyruimtes. Het pand ligt op ca. 5 km afstand van Venray. Ind: entree, woonkamer, eetkeu ken, kelder, bijkeuken met toilet, luxe bad kamer en grote slaapkamer. 1e: overloop met 4 slaapkamers en kleine badkamer. 2e: zolder middels vlizotrap bereikbaar. Pand is geheel gerenoveerd en luxe afge werkt. Kavelgroottte 2240 m2 en is geheel middels hekwerk afgezet. Vraagprijs: op aanvraag. Venray, Zandbleek, Vrijstaand pand met garage. Mooie ligging, vrije achterom Ind: hal, toilet, woonkamer, keuken en garage. 1e verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar ruime zolder (mogelijkheid voor 4e slaap kamer) Koopsom 459.000,-k.k. Venray, Herik, Vrijstaand pand met gara ge. Ind: hal, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken, garage en berging. 1e verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar 4e slaapkamer® bergzolder. Ideale ligging, tuin grenst a® bosperceel. Veel privacy. Kavel 364 Vraagprijs 498.000,- k.k. Venray, Sleutelbloem, Twee onder eer g kap woning met berging. Ind.: hal, toil® woonkamer met aanbouw (Opp. ca. 5 m2), keuken en speelkamer. 1e verd: ov® loop, 3 slaapkamers en badkamer. 2i verd: vaste trap naar zolder (mogelijkhei voor 4e slaapkamer.). Kavel 283 m; Vraagprijs 459.000 k.k. Venray, Groene Hart hoekwoning me tuinhuisje en garage. Mooie unieke lij ging Ind: hal, toilet, woonkamer, keuke berging en garage. 1e verd: overloop, slaapkamers, badkamer en toilet. Kave 452 m2. Vraagprijs op aanvraag. Het pan is goed onderhouden. Venray, Wederik, twee onder een ks; met berging en carport. Ind: entree toilet, woonkamer, keuken met lu inbouwkeuken. 1e: Overloop met tv\ ruime slaapkamers en badkamer met bad en douche. 2e: vaste trap naari slaapkamer. Kavel 195 m2. De tuin is m aangelegd. Vraagprijs 369.000,- k.k IJsselsteyn, Heidse Peelweg. Vrijstaa pand met garage. Ind: Hal, toilet,woonk mer, eetkeuken, bijkeuken en garage overloop, 4 slaapkamers, toilet badkan en toilet 2e: zolder. Mooi aangelegde tui Kavel: 585 m2. Bezichtiging op afsprj is ook mogelijk) Vraagprijs in nader ove leg. Het pand is goed onderhouden. Merselo, Grootdorp, Twee onder ei kap met berging/carport Ind: entree toilet en ruime muurkast, b.g is voorzi leistenen vloer, woonkamerkeuken n luxe inbouwkeuken voorzien van ga kookplaten, afzuigkap, koelkast, diepvrii en vaatwasser. 1e: overloop met 2 slaapkamers en ruime badkamer. vaste trap naar 3e (4e) slaapkami geheel in 1999 gerenoveerd. Kaw 345m2. Koopsom in nader overleg. BEDRIJFSPAND TE HUUR. Venray, Henri Dunantstr, Showroom m werkplaats, kantoor- toiletruimte magazijn. Zichtlokatie, met voldoem parkeerplaatsen. Totale oppervlakte 1600 m2 Huurprijs 100.000 per ja Mogelijkheid tot koop GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS Ons bestand is te vinden Julianasingel 33b Postbus 5084 tel. 0478-556900, fax 0478-556909 5802 AT Venray 5800 GB Venray E-mail: huizenka@tref.nl het kopen en verkopen van een woning, Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode VULLINGSSTRAAT 56 LEUNEN Twee onder een kap met carport uit 1981 met een knvelopnervlalcre 295m2. Op de begane grond de hal, toilet, doorzonkamer nier plan ken vloer. In 1986 hebben ze een aanbouw gemaakt met inbouw keuken. Op de le verdie ping zijn 3 slaapkamers en een badkamer met ligbad en douche. Op de 2e verdieping is nog zolderruimte die bereikbaar is middels een vaste trap. Het pand is voorzien van rolluiken en een CV. gas kerel. De tuin op het zuiden is mooi aangelegd. Prijs op aanvraag. Ruime twee onder een kap met grote vrij staande garage uit 1961 met een kavelop pervlakte van 300m2 in het centrum van Venray. Op de begane grond de hal, toilet, woonkamer met open keuken, bijkeuken met wasmachine aansluiting en serre. Vanuit de keuken is de kelder bereikbaar. Op dc le verdieping zijn 3 slaapkamers, een grote bergkast, en een badkamer met douche, was tafel en tweede toilet. De 2e verdieping is te bereiken middels een vaste trap waar nog een slaapkamer met grote opbergkast aan wezig is. Het pand is geheel geïsoleerd en heeft een energie zuinige ketel uit 1986 en een boiler van 115 liter uit 1978. De tuin van ongeveer 19 merer lang heeft een bloe- menkasjc en een waterpomp. Het pand ver keerd in prima sraat van onderhoud. Prijs op aanvraag. Patio bungalow met garage uit 1972 met een kaveloppervlakte van 298m2. Op de begane grond de hal, toilet, L-vormige woonkamer met openhaard, keuken, permi- siekamer, 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, douche, toilet en dubbele wastafel. Het pand heeft een grote kelder van 40m2. Dc woning is geheel geïsoleerd en heeft een C V. gas ketel uit 1990. Het plat dak is in 1999 gerenoveerd. De grote vrije tuin van 77m2 ligt op het zuiden. Vraagprijs f529.000,=k.k. Ruime rvvec onder een kap met garage uit 1974 met een kaveloppervlakte van 245m2,Op de begane grond hal, toilet, keu ken, bijkeuken en L-vormige woonkamer. De keuken is voorzien van luxe inbouwappara- tuur en de bijkeuken van inbouwkasten. Beide hebben ze vloerverwarming. Dc schuif pui in de keuken komr uit in de mooie ruin met rondom schuttingen. Er is in de woonka mer een kachel allesbrander aanwezig. Op de le verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer met ligbad en toilet. De 2e verdie ping is bereikbaar middels vaste nap waar nog een slaapkamer en werkkamer aanwezig is met dakkapel. Het pand is geheel geïsoleerd en heeft een Combi C.V. ketel. Het pand is volledig gerenoveerd in 1995. Rustig gelegen aan pleintje, in kindvriendelijke buurt. Prijs op aanvraag. HERIK 8 VENRAY Vrijstaand woonhuis met ruime garage uit 1987 met een kaveloppervlakte van 364m2 en een inhoud van 470in3. Op dc begane grond de hal met kelderkast, toiler, L-vormige woonka mer van 42m2 voorzien van vloerverwarming en haard, scnii open inbouwkeuken, bijkeuken met wasbak en wasmachine aansluiting. Op de eerste verdieping drie slaapkamers voorzien van muurkasten, geheel beregelde badkamer met lidhad, douchekabinc, en tweede toilet. Dc tweede verdieping is bereikbaar met een vaste rrap waar nog een slaaapkamcr met muurkas ten aanwezig is. Het pand is geheel geïsoleerd en voorzien van rolluiken. De Combi C.V. ketel is uit 1987. Rustig gelegen en toch de facilitei ten van een woonwijk, Vraagprijs f535.000,= k.k. KROONKRUID 55 VENRAY Ruime twee onder een kap n met een kaveloppervlakte van 217m2 en een inhoud van 390m3. Op de begane grond de hal, toilet, L-vormige woonkamer van 31m2 voorzien van parketvloer, aangebouwde inbouwkeuken met tegelvloer, berg-/voorraad- kast. Op de eerste verdieping twee ruime slaap kamers met parketvloer en muurkasten, dc luxe geheel betegelde badkamer met ligbad, douche cabine en tweede toilet. De tweede verdieping is bereikbaar met een vaste trap en voorzien van een derde slaapkamer eveneens met parketvloer en schuifkasrcn. Tevens is hier nog zolderruim te en wasruimte aanwezig voorzien van de was- niachincaansluiting. Her pand is geheel geïso leerd en heeft een Combi CV ketel uit 1992 De tuin van ong. 100m2 met vijverpartij en water val is onderhoudsvrij aangelegd en heeft een vrije achreroni. Het pana verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs 4 7 9.000, =k.k. Venray-Oostrum www.rabobank-venray-oostrum.nl Hypotheek adviseur

Peel en Maas | 2000 | | pagina 4