Anke en Bas Keijsers districtskampioen Giel Oudenhoven 150e jeugdlid SY Oostrum Dames Redstars verliezen ook van Arboned/Westa Jl HSV t Al ver tie HBV Diana ATB- vereniging Mudhunters MTC Aostrum Sjoelclub Venray Tennisvereniging Leunen/Veulen/ Heide Bridgesoos De aan Darten DC De Piëlhaas H.S.V. De Roerdomp Wijk Zuid Tennisvereniging Ysselsteyn Loopgroep De Barrier Start nieuwe beginnersgroep bij lopersgroep Bridgeclub Harten Drie Motorcrossers Regio Venray Bridgeclub Venray Bridgeclub Klavertje Vier Spio Vereniging Wijkgebouw Op 't Nipperke St. Theobaldusgilde De Kiosk De Springplank Wijkcentrum Den Hoender 'agin BEL EN MAAS Donderdag 28 september 2000 - Pagina 21 i Afgelopen zaterdag werd ook de mswedstrijd tegen Arboned/Westa [|oren door de dames van TTV Red ars, Het werd 2-5 voor de gasten uit ssem en wederom had er meer inge- Susan Lenssen van Masako verloor was vooraf een beet- B |ingecalculeerd, maar Danielle Poels sloeg jongeling Linda Cremers gede- •rdT Daarna ontbeerde Sabina net dat beetje extra om idra Cano te verslaan. Cano bleek derde game net iets sterker. Na het irom verloren dubbelspel trad jëlle aan tegen Nagashima en in een dijke partij van de zijde van lie bleek de japanse toch een stuk- jrker. Vervolgens werd Sabina sloos gelalen door Linda Cremers, deze partij in twee games naar zich trok. Vooraf was dit resultaat toch .anders ingeschat. Susan voegde ech- loch nog een puntje toe aan Venrayse de door in een spannende partij van note winnen. Het was Susan's eerste dit seizoen en ze was daar terecht blij inee. Komende zaterdag volgt er een thuiswedstrijd. Om 17.30 uur lint de wedstrijd tegen Fiirst iloors/Heerlen. leren boeken zwaarbevochten zege letherenieam ontving in eigen huis loret-Salamanders 2 en dit bleek een AD] lie tegenstander. Kopman Ronald «aard verloor onverwacht zijn eerste 'elspel. waardoor na hel gewonnen j bbel de stand 2-2 was in plaats van 3- wa|{ Bogaard maakte echter geen fouten niek eren W011 z'Jn resterende enkelpartij- overtuigend. Patrick Zwiers was ineens goed voor twee keer winst en aUg s verbaal weer zeer aanwezig tijdens j zwaarbevochten overwinningen, V5, oen Renkens voegde één punt toe aan liscfi het totaal, maar was dicht bij een tweede overwinning tegen de sterkste man van Salamanders. Jongens 1 verliest van Fürst Kantoors Jongens 1 verloor thuis van het sterke Fürst Kantoors met 4-6. Na de goede start van vorige week (een klasse 5-5 tegen Wanzl/Belcrum) bleek de Heerlense ploeg nel iets te sterk, hoe wel een gelijkspel wellicht de verhou dingen beter zou weergeven. Robert van den Bosch won twee enkelpartijen, ter wijl Erik van den Munckhof en Ruud Tielen elk op één bleven steken. Met iets meer geluk was hier een extra punt je uitgekomen. Meisjes 1 zette wat recht na de onnodige nederlaag van vorige week. In Bergeyck werd het tweede meisjesteam aldaar met 10-0 wegge veegd. Daphne Bovee, Bonnie Aben en Maaike Oostrom speelden solide en kwamen geen moment in gevaar. Hopelijk hebben ze nu de smaak te pak ken en zijn ze gewend aan landelijk C. Normaal gesproken moeten ze bovenin mee kunnen draaien. Robert door in meerkampen Robert van den Bosch speelde afgelo pen zondag zijn eerste C-meerkampen bij de senioren. De 16-jarige speler van het eerste jongensteam debuteerde bij de senioren en wist zich meteen voor de volgende ronde te plaatsen. Van de 7 partijen won hij er vier, precies genoeg om als vierde te eindigen en zich daar mee voor de volgende ronde op 15 okto ber te plaatsen. Dat doet hij wellicht ten koste van clubgenoot Peter Freij, die weliswaar met hetzelfde aantal punten eindigde maar het onderlinge duel ver rassend van Robert verloor. De kans is echter groot dat Peter zich als beste nummer 5 alsnog voor de volgende ronde plaatst. ifgelopen zondag werden de laatste wedstrijden gevaren in Zeewolde op Wolderwijd. Bas Keijsers begon wedstrijd met een nipte voorsprong twee punten op Bas Reijmers uit ingen aan de Rijn. iijsers behaalde na vijf manches een •plaats achter Bas Reijmers; Job v. 0|j jmoed uit Zwolle werd winnaar van óagklassemeni. Bas Keijsers werd na vijf wedstrijden uiteindelijk eerste, met een punt verschil op Reijmers en twee punten op Job van Hoogmoed. Na deze zinderende finale kon Keijsers de daarbij behorende kampioenswimpel in ontvangst nemen. Anke Keijser, die vanwege haar vakantie niet kon deelne men, stond in puntentotaal zover voor, dat niemand van de dames haar verdien de kampioenswimpel kon afpakken. Bilslagen: iKoppelwedstrijd van Wcllerlooi, 1 jiTheeuwen Twan Verhaegh; 3. i+Toon van Oyen B dorpen van Horst; 1. Toon van 5. Harry Theeuwen; 8. Wim Jriks; 9. Jos Hermans gramma: 130 sept. Koppelwedstrijd van jrum. nummers afhalen vanaf 10.00 [bij Cafe 't Leuken, er wordt gevist ]2,00-16.00 uur. [I okt. 5-dorpen van Oostrum, bij- imst aan 'l Leuken om 07.15 uur, er Bi gevist van 08.00-11.30 uur. vergunningen en ook dag- en pergunningen voor "Het Jsums Ven"kunt U terecht bij v. Jotel Hengelsport, Stationsweg 21 te ray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht Brugstraat en bij Harry euwen de Houskuilstr. 38. •en Week vergunningen voor "Het issums Ven" zijn ook verkrijgbaar iet Shell tankstation in Wanssum. toe inlichtingen bij de secr. H. wen, tel. 0478-587606. E-mall adres Peel&Maas peelenm@tref.nl aterdag 23 september was de eerste strijd van het indoor seizoen. Deze Istrijd was voor Diana 1 en 2 bij 't (punt Tienraij. Het eerste team trof tegenstander 't Trefpunt 1 van 'hij met riante overwicht werden de competitie punten binnen laid,hoogste schutter Rick Philipsen 283 punten. Diana II moest de fdere erkennen in Ons Genoegen I, gste schutter was Wendy van Ooi 271 punten. Diana III had als tegen- toSt, Joris 1 ook hier ging de zege 'de tegenstander, hoogste schutter routh Willems met 265 punten, ondag 24 september was de Semi- fland Belgisch Limburg tegen 'rlands Limburg in Herderen nabij st(B). De schutters Mari Thijssen lick Philipsen beide geselecteerd bet Limburgse team namen hieraan Aan de zege reeks van het rlands Limburgs team kwam een 'einde. Wist men de laatste jaren igrote overmacht telkenmale te win- ditkeer ging het anders. Zowel bij 1mes-, heren- als ook het jeugdteam verloren, Mari Thijssen eindigde 8e plaats bij de heren met 450 in. Rick Philipsen met 435 punten 't2e plaats bij de junioren. Zaterdag 30 september is de 2e Jtitie ronde indoor. Diana I en II hicten hun wedstrijd bij de |0e in Horst. Diana 3 bij 't int in Tienraij, aanvang beide Jrijden 19.00 uur. °orde aspiranten en junioren is de 'door wedstrijd op zondag 1 oktober 'Trefpunt in Tienraij, aanvang 10.00 Mountainbiking wordt binnen onze ver eniging bedreven door fanatiekelingen en recreanten. Want het blijft een rede lijk zware sport, maar wel een hele mooie sport. Wat doen die MUDHUN TERS zoal? We zoeken iedere week een andere omgeving om te trainen en zo is het niet snel vervelend. Regelmatig krijgen we nog de vraag: Gaat hel dan niet verschrikkelijk snel bij jullie? Sommige mensen kunnen inderdaad goed doorrijden maar evenzo velen rij den meer voor hun ontspanning of heb ben een andere reden dat ze minder snel gaan. Alles past bij elkaar omdat we ons aan elkaar aanpassen of omdat de trainer de training aanpast aan welke mensen er zijn. Met andere woorden kom een keer uitproberen en oordeel zelf of hel te snel gaat. Cursus fietsonderhoud Door de volksuniversiteit wordt een cur sus fietsstechniek georganiseerd. Deze cursus bestaat uit drie avonden waarin kennis, onderhoud en kleine reparaties aan de orde komen. Het lesgeld bedraagt fl. 67.50. De cursus start op donderdag 5 oktober en inschrijven kan nog lot maandag 2 oktober 12.00 uur bij de Volksuniversiteit Venray. Telefoon 0478-580185. De lesplaats is Grubbenvorst, maar er heeft zich al iemand opgegeven van onze vereniging die een auto heeft. Planning voor de komende weken. Zondag 1 oktober vertrek 8.00 uur voor een tocht in Hapert of misschien toch Oploo van 25 of 40 km. Oploo 30- 50km. Zondag 8 oktober vertrek 8.00 uur voor de tocht in Venray, 25, 40 of 60 km. Vertrek vanaf de Barrier. Zondag 15 oktober vertrek 8.00 uur voor een tocht in Gemert, 35 of 55 km. We vertrekken bijna altijd vanaf zwem bad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Najaarsrit Op zondag 1 oktober organiseren we de najaarsrit. De toertocht heeft een lengte van ongeveer 150 km. Hopelijk zijn de weergoden ons goed gezind. We komen om 10.30 uur bij elkaar in ons clubhuis café de Karklingel in Oostrum. We vertrekken om 11.00 uur. De inschrijving is gratis, ook voor niet- Ieden jl. Zaterdag le selectie wed. koppelen vor het LK vande ANS. KI. A 3e Anny v.d. Heyden/Jos Jacobs; kl. B 2e Sander Broes en Kjelt Ritzen (Geleen); kl. C 2e Ben en Harry Rongen; 5e Truus Jenniskens/Wiel Lennaerts; 4e Regina Sanders-Anita /Blok (Geleen); kl. D5 Wilma Peeters/Truus. Rectificatie clubkampioenschappen 2000 De juiste uilslag Heren Dubbel Verliezerronde moet dus zijn: Nr. 1. Joop Gielens en 2. Remco Hellegers. Heren alsnog proficiat. Racketwissel -) op maandagochtend vanaf 9.00 uur, de koffie staat om 10.30 uur klaar. -) op vrijdagavond vanaf 20.00 uur, en natuurlijk is het clubhuis ook geopend. -) op zondagavond (weer vanaf 24 sept.) vanaf 20.00 uur. Dus voor iedereen is er een tijdstip om aan racketwissel deel te nemen. Heel graag tot ziens, iedereen is van harte welkom. Davis cup Nederland-Spanje In het weekend van 9 l/m 11 februari 2001 speelt Nederland in de Iste ronde van de Davis Cup thuis tegen Spanje. Plaats en kosten worden voor 20 okto ber bekend gemaakt. Mocht je interesse hebben om op zondag 11-02-2001 deze happening bij te wonen, neem dan con tact op met Nico Jakobs, tel.: 587590 Veel handen maken licht werk.... Natuurlijk wil jij ook graag een handje helpen bij schuur- en schilderwerk zaamheden van het clubhuis. Met z'n allen in een klein aantal uurtjes "zo gepiept". Je bent op zaterdagochtend van harte welkom. Tot ziens. Activiteitenkalender -) maandag 16 oktober herfsttoernooi junioren in Leunen en Oostrum. orga nisatie: Mieke Hurkmans, Leonie Loenen, Mia Litjens en Jos Ermers. -) NIEUW: avondtoernooi voor senio ren woensdag 18 en donderdag' 19 oktober. Je kunt voor één of beide avonden inschrijven. organisatie René Eibers en Geert Litjens. -) Piramide-indeling: de lijst hangt op het mededelingenbord in het clubhuis. -) zaterdag 4 november Herfst- Avondtoemooi voor de junioren, organisatie: Mieny Smits, Mia Litjens en Mieke Hurkmans. -) zondagmiddag 19 november toernooi senioren Indoordorpen. in de Schaapskooi te Venray. organisatie Geert Litjens. Eindelijk is het weer zflver! Onze dins dag bridge-middagen gaan weer begin nen. We verwachten dus iedereen op dinsdag 3 okt. A.s. om ca. 13.15 in de Opmaat aan de Oostsingel, om de draad weer op te pakken en er gezellige mid dagen van te maken. Afmeldingen en (nog enkele) nieuwe leden kunnen dit telefonisch doorgeven aan de wedstrijd leider Piet Linders, tel. bereikbaar onder nr. 0478-588884. Levensmiddelendarten Zondag 1 okt. wordt in café De Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakketten. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 13,15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 13.30 uur. Uitslag zomeravondcompetitie Finale: 1. Jos Linders; 2. Bart Thissen; 3. Dave v. Zeist; 4. Rob Swaghoven; 5. Jos Heesen; 5. Pascal Janssen: 5. Nico Thissen; 5. Henk Vermeulen; 8. Mart Barents, Hubet Janssen, Peter Thissen, Huub v. Eyk, René Janssen. Henny v.d. Voort, Albert Moorrees. Kleine finale: 1. Joris Arts; 2. Chris Geulen; 3. Arno Verhaegen; 4. Mark Franssen, 5. Theo Giesberts, 6. Marja Keunen. Senioren Uitslagen: Bij een wedstrijd te Tiel wist A. v. Mill een eerste plaats te behalen. Bij eenkop- pelwedstrijd te Venlo wisten de koppeos L. v.d Hoogenhof met G. Robben plus A. v. Mill met B. v.d. Beuken een goede klassering te behalen. Bij een koppel- wedstrijd te Waalwijk wist het koppel L. v.d Hoogenhof en G. Robben een twee de plaats te behalen. Programma: Zal. 30-9: koppel van Oostrum op het Leuken. Er wordt gevist van 12.00- 16.00 uur. Zo. I -10: 5-dorpen van Oostrum. Er wordt op het Leuken gevist van 08.00- 11.30 uur, Bijeenkomst om 7.00 uur op de brug. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Vrijdag 29 sept. kienen in het wijkge- bouw aan de Beukenlaan 4. Aanvang 20.00 uur. Er zijn prachtige prijzen en een superkien. Maandag 2 okt. Wijkraad verg. aan vang 20.30. Afsluitingstoernooi Op zondag 15 oktober wordt alweer het laatste buitentoernooi gespeeld ter afsluiting van het seizoen, met aanslui tend de Tombola van de kantine kaarten. Dus zorg datje erbij bent. Voor dit toer nooi kun je je aanmelden middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 1 oktober. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ2,50 p.p. De organisatie is in handen van Math. Uitwisseling TV America Komende zondag spelen we in Ysselsteyn de uitwisseling met tv America, Helaas hebben zich van America slechts 7 deelnemers aange meld. Dit aantal is echter ruimschoots aangevuld met leden van TVY, zodat we toch nog met 32 deelnemers van start kunnen. Gestart wordt om 09.00 en de prijsuitreiking is ca. 18.30. De wedstrijdschema's hangen in de kantine. Het inschrijfgeld is 2,50 p.p. De orga nisatie is in handen van Jan. :Introducé toernooi Uitslagen van het afgelopen zondag gespeelde introducé toernooi. De poule winnaars: poule A: Robert v. Osch en Harriette de Mulder; poule B: Marcel en Manon v.d. Zanden; poule C: Carina en Joop Geurts; poule D: Bert Claessens en Wil v.d. Wegberg; poule E: Jan Ewals en Riek Cox; poule F: Lenie Crienen en Geert Litjens. Tombola en obligatie uitloting De uitloting van obligatis die in 2001 uitbetaald worden is tijdens het afslui tingstoernooi op zondag 15 okt. Na de prijsuitreiking is de tombola voor alle ingeleverde volle kantinekaarten. Houdt u deze datum alvast vrij. Heren pas op!!, want de dames zijn de laatste keren regelmatig in de meerder heid. Wal is dat nu met jullie? Bij ons is het altijd gezellig om te trainen. Een groep helpt je hierbij. Een van de voor delen van in een groep trainen is datje een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. De trainingen zijn op een dusdanige snelheid dat nagenoeg iedereen zich bij ons aan kan sluiten. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief binnen de groep. Zo na de vakantie zijn er altijd weer mensen die zich bij ons aan willen sluiten. Dat is geen enkele probleem, kom gewoon een paar keer meedoen en besluit daarna of het iets voor je is. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrai nen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Een goed begin is het halve werk Goed beginnen met hard lopen en hardloop plezier zijn dingen die zeer veel met elkaar te maken hebben. Ga je geforceerd aan de gang of weet je niet hoe dat je iets op moet bouwen dan begin je al snel te twijfelen. Doe ik het wel goed, waarom ben ik toch zo snel moe, hoe zit het met cooling-down en warming-up, draag ik de juiste kleding en schoenen en ga zo maar door. Bij deze beginnersgroep start je niet alleen bij het allereerste begin maar krijg je ook alle informatie die je nodig hebt. Zijn er vragen over sportblessures, pijn tjes of andere zaken die met lopen te maken hebben dan krijg je daar de juiste antwoorden of adviezen bij. Verder is er nog het sociale aspect van het niet alleen hoeven lopen. Je traint altijd in een gro ter of kleiner groepje en dat is al gezelli ger als alleen. Dat lopen met anderen motiveert meestal ook meer. Wanneer je eens een avond geen zin hebt om te gaan trainen, omdat je een zware dag achter de rug hebt of omdat het buiten nat en regenachtig is. ben je eerder bereid om de veters van de loopschoenen te strik ken en toch te gaan als je weet datje niet alleen hoeft te lopen. Geen verplichting maar een gezonde prikkel om de regel maat er in te houden. Als beginnend loper zul je al gauw merken dat het op die manier gemakkelijker is om een goede start te maken en daarna vanuit een basisconditie lekker ontspannen te lopen. Het voordeel is ook dat je samen met anderen vooraan begint met het lopen en met de hele groep stapje voor stapje bouwt aan die conditie. Wanneer start deze nieuwe begin nersgroep De start van deze groep is op dinsdag 3 oktober 2000 om 19.00 uur vanaf het clubgebouw op Sportpark de Wieën. De trainingen zijn zo in elkaar gezet dat iedereen die niet of nauwelijks getraind is hieraan kan meedoen. Geleidelijk aan wordt er zo gebouwd aan dat uithou dingsvermogen en conditie In de begin periode wordt dat ook nog gecombi neerd met theorie zodat je ook inzicht krijgt van waar je mee bezig bent. Het programma zit zo in elkaar dat je na ongeveer 6 maanden in staat bent om 1 uur achter elkaar te lopen. Zin gekregen? Kom op 3 oktober en doe lekker mee!Wedden dal het ook jou lukt? Informatie Heb je na het lezen van dit alles nog vragen of wil je nog meer weten, bel dan rustig een van onderstaande nummers. Wil je eens een keer komen kijken hoe het er bij ons aan toe gaat kom gerust eens langs op onze trainingsavonden dinsdags en donderdags om 19.00 uur, We starten altijd vanaf ons clubgebouw tegenover de sporthal op Sportpark de Wieën. Info: Anja Gooren tel.589486. Jan Maessen tel. 589488 De uitslagen van de tweede ronde van de clubviertallen: 1. De heren Fiers- Wikkers/ds. Cals-v. Cunnen; 2. Heren Manders-Visschers/ds. Delsing- Volleberg; 3. Ep. Janssen-Lemmens/ds. Goinga-v. Tiggeloven; 4. Mw. Valckx- hr.Simons/mw. Jeurissen-dhr. den Brok; 5. Dames Nollen-Poels/hrn. Nollen- Vercauteren; 6. Mw. v.d. Beele-hr. Teunissen/hrn. Haegens-Steeghs; 7. Ep, Vierhout/hrn. De Hoedt-Oomen; 8,. Hrn. Vervuurt-de Mooy/mw. Arts-hr. v.d Beele; 9. Ds. v.d. Munckhof- Reintjes/ep. v.d. Slik; 10. Ds. Fiers- Hoogeveen/ds. Borssen-Bouten; 11Ds. Darmstadt-Wikkers/ds. Keijsers- Peeters; 12. Ep. de Backer-Wientjes en ds. Darmstadt-Wikkers; 13. Ds. Buyssen-Schaeffers/ds. Verschuyten- Jansen; 14. Mw. Baak-hr. Merkx/ds. Penninx-V erhoe ven Volgende week beginnen we om 19.30 uur. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij Wim Manders, voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secretaris, tel. 0478- 550375. Voor ae tweede keer dit jaar organi seerde MSV Overloon op het circuit de Duivenbosch een motorcross weekend, waar zaterdags de jeugd aan de start kwam en zondag de nationale. Bij de wedstrijd van zaterdags in de klasse 60 automaten eindigde Rick Simons op een algemene 10e stek. Bij de quads 51 t/m 80cc wist Bart van Osch beide keren als 4e te finishen en werd ook 4e in de dag- uitslag, terwijl Gemma Lindner met tweemaal een 6e stek ook de 6e plaats voor zich veilig stelde. Bij de 60 ver snellingen hoog reed Emile Cox weder om een sterke wedstrijd en in het zware Overloonse zand sloot hij beide man ches winnend af. Ook Tommy de Bruyn reed een voortreffelijke wedstrijd en eiste nog net de 5e beker op. Bij de lage wielen was de 3e plaats voor Wilco Lindner na het rijden van twee manches. Bij de 80 A kwam de 9e plaats in de daguitslag op naam te staan van Paul Eickmans en reed Kevin Gielens een prachtige wedstrijd door beslag te leg gen op een 1 le stek in de daguitslag. In de le manche eindigde Nicky de Bruyn op een 11e plek, terwijl hij in de 2e manche wegens problemen niet meer aan de start verscheen. Bij de 80 hoog was de 4e beker weggelegd voor Jimmy van de Laar en kwam de 9e stek op naam te staan van Marc Josephs na het rijden van twee manches. Bij de 125 jeugd bezette Rob van Benthum een 6e plaats in het algemeen klassement, ter wijl hei voor Dennis van de Laar niet mee zat. De le manche sloot hij win nend af en in de 2e manche zocht hij vroegtijdig het rennerskwartier op. Bij de veteranen behaalde Ferdy Kersten de 5e plaats en kwam de 6e stek op naam te staan van Andre Cox, terwijl Wim Claessens 7e werd na twee manches. Bij de liefhebbers eiste Wilbert Kuenen de 38e stek op en reed Daivy Vermeulen een sterke manche en werd 8e door beide manches als 7e af te sluiten, ter wijl Jan Kuenen algemeen 1 je werd. Bij de wedstrijd van zondags was de 22e stek bij de Inters 500 weggelegd voor Dirk Arts. Bij de Inters 125 bezette Niek van Benthum een 17e stek en reali seerde Rob Mulders de 26e stek op na hel rijden van twee manches. Dagwinnaar bij de 500 junioren werd Bernie Kuenen die voor eigen publiek een zeer sterke wedstrijd reed en eindig de Peter Pijpers nog net binnen de top tien en was de 19e plek voor Henk Hagens. Bij de 500 junioren ging Ronald Driessen als 39e over de streep in de le manche en in de 2e manche had hij problemen. In de klasse 250 junioren B was er een prachtige 4e stek voor Roel Hermsen weggelegd. Bij de laatste EK wedstrijd 250/500 cc was de 18e stek in de daguitslag voor Maarten van de Aa en in de eindstand bezette hij een 15e plaats. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd ter Well waar zondags de nationalen zullen aantreden en de ande re nationale wedstrijd zal verreden wor den te Meijel. Wel een gerepareerde klok en keurig netjes opgestelde tafels en stoeelen; en dan komen we er na anderhalve speel ronde achter dat de opstelling zodanig is dat de bediening er nauwelijks doorkan. Na het 'wisselpiepje' even met z'n allen de tafels met de wijzers van de klok mee een achtste slag draaien en iedereen is weer tevreden, De tijd blijft in elk geval voorlopig nog een probleempje; maar ook dat proberen we de komende weken onder de knie te krijgen. Na vanavond zit de eerste helft van dit competitieblok er weer op. Zo snel gaat de tijd als het maar gezellig is. Wel graag die gezellig heid niet ten koste laten gaan van de secuurheid bij het invullen. De, zoals altijd voorlopige, uitslag wordt op die manier wel heel erg voorlopig en bij de definitieve moeten we weer gaan uitleg gen wat er allemaal fout was gegaan. Goede bridgers zouden toch zo'n briefje zonder een enkel probleem moeten kun nen invullen. Maar niets is minder waar. De uitslagen van vorige week: Geel: 1. Hr. v, Lieshout-Manders; 2. Hr. Bender-v. Gaal: 3. Hr. Janssen-v. Pelt. Rood: 1. Hr. Peetjens-Verschuyten; 2. Ep. Janssen: 3. Ds. v.d. Broek. Groen: 1. Ds. Huisman-de Klerk; 2. Ds. Coenen- Wolfs; 3. Ep. Gielen, Programma: vanavond de derde compe titieavond en volgende week de vierde. De uitslagen op onze tweede ladder avond is als volgt: Geel: 1. Ds. Dick-Willems 64.17%; 2. Ds. v.d. Boom-v. Glabeek 60.42%; 3. Hr. Canli-Cornelissen 56.25%., Blauw: IDs. Jenniskens-Spekhorst 58.75%; 2. Ep. Kalkman 56.88%; 3- Mw. Poels- hr.Gabler 56.25%. Groen: 1. Ds. Faas- Seroen, jawel, met 75.84%!; 2. Ep. Claessens 57.92%; 3. M. Claasen/hr. Hermans 53.75%. De 5-jarige Giel Oudenhoven is het 150e jeugdlid van voetbalclub Oostrum. Hij werd vorige week zon dag voorafgaande aan de wedstrijd Oostrum-Hegelsom in het zonnetje gezet. Giel Oudenhoven speelt in F5. Hij neemt nu alleen nog aan trainin gen deel maar gaat na de winterstop met zijn team competitie spelen. De jeugdafdeling van de Oostrumse voetbalclub zit flink in de lift. Want vier jaar geleden kon al het 100e jeugdlid worden ingeschreven. Broeder Huybers stond in de jaren zestig aan de basis van de Oostrumse jeugdafdeling die onder zijn bezielende leiding uitgroeide tot een levendig en belangrijk onderdeel van de vereniging. Het jaarlijks Broeder Huyberstoernooi voor E- en F-teams herinnerd nog aan de grondlegger van de Oostrumse jeugdafdeling. Midden jaren negentig constateerde het bestuur van de voetbalclub echter een teruglo pend aantal jeugdleden. Niet alleen in Oostrum want ook omringende vereni gingen kampten met dit probleem. Waardoor clubs vaak gedwongen waren om met andere verenigingen samen te werken. Het bestuur wilde voorkomen dat ook zij afhankelijk zou worden van andere voetbalclubs. Oostrum ging actie ondernemen om de jeugdafdeling nieuw leven in te blazen. Het jeugdbestuur stelde eerst een beleidsplan op. Het doel was om een zelfstandige jeugdafdeling te behouden met teams in alle leeftijds categorieën. De voetbalclub keek daar bij ook over de eigen dorpsgrenzen heen. Zo kwamen er jeugdspelers uit Geysteren en uit de Venrayse wijken Landweert, Antoniusveld en Brukske naar sportpark De Spar. Van de 150 jeugdleden komen er momenteel zo'n vijftig voetballertjes van buiten het dorp alhoewel de meeste ouders van deze jeugdleden wel een bepaalde binding met Oostrum hebben. De Oostrumse voetbalclub investeerde ook in het kader. Vorig jaar volgden zeventien jeugdleiders in eigen huis de cursus Jeugdspelleider die zij allen met een diploma afsloten. Het was een unicum bij de KNVB dat zoveel jeugdleiders van één voetbalclub tegelijkertijd hun diploma haalden. Sybchroonzwemmen Zaterdag 30 september en zondag 1 oktober GEEN droogtraining en GEEN zwemtrainïng in verband met het kamp. Wedstrijdzwemmen Uitslagen van de afgelopen zondag gezwommen wedstrijd in Panningen. 25m schoolslag: Daphne v. Gabain 0.27.56. Andrea Nijssen 0.31 23 Dis SL/ SJ Guus Geurts 0.22.91 2e pl. Sjoerd Bouwmans 0.26.12. Patrick v.d. Sterren 0.27.94. 50m schoolslag; Sandra Dircks 0.42.93 2e pl. Rafaela Breed 0.44.70. Linda Custers 0.45.02. Yvonne Swinkels 0.46.20. Anneke Christians 0.48.05. Nathalie Verburg 0.50.01 Miel Hanen 0.41.11. Tim v. Duijnhoven 0.51.60. 100m schoolslag: Nadine Verburg 1.34.30. Elke Euwes 1.42.78. Job v. Duijnhoven 1.49.26. 50m rugslag: Rafaela Breed 0.43.17 3e pl. Nadine Verburg 0.43.26. Nathalie Verburg 0.44.90 Elke Euwes 0.49.87. Job v. Duijnhoven 0.43.09. 25m vrije slag: Daphne v. Gabain 0.23.12. Andrea Nijssen 0.28 18. Guus Geurts 0.16.22 1ste pl. Patrick v.d. Sterren 0.22.81. Sjoerd Bouwmans 0.27.87. 50m vrije slag: Linda Custers 0.31.54 2e pl. Yvonne Swinkels 0.32.56. Anneke Christians 0.35.21. Sandra Dircks 0.35.88. Miel Hanen 0.34.19. Tim v. Duijnhoven 0.37.81. lOOrn vije slag: Rik op den Camp I.03.57. 200m wisselslag: Linda Custers 2.555.54. Yvonne Swinkels 2.59.81. Rik op den Camp 2.37.25. 4x25m schoolslag: Kimberly, Kasper, Dapne Guus 1.42.97 3e pl. 4x50m vrije slag: Joyce, Sam, Rafaela, Jehner 2.30.86 3e pl. Elke. Job, Nadine. Guido 2.41.87. 4x50m vlinderslag: Linda, Roy, Yvonne, Sjoerd 2.22.54 1ste pl. Zaterdag 30 september wordt de eerste SPEEDO wedstrijd gezwommen in Weert. We vertrekken vanaf de Sprank om II.45uur. Willen de volgende kinderen op tijd aanwezig zijn: Lieke Voermans. Kenne te Boekhorst, Guus Geurts, Daphne v. Gabain, Patrick v.d. Sterren, Sjoerd Bouwmans, Andrea Nijssen. Rafaela Breed en Nathalie Verburg rei zen op eigen gelegenheid. Rijden:Fam Voermans, v. Gabain, te Boekhorst, Nijssen. Maandag 2 okt.: Om 10.30 uur Volksdansen; om 19.00 uur Biljartclub op 't. Nipperke. Dinsdag 3 okt.: 14.00-17.00 vereniging ouderen 'Ons Genoegen', kaarten en bil jarten; 19.30 uur Country-dansgroep Green River, met country dansles. Woensdag 4 okt.: Om 09.00 uur Beter bewegen, daarna koersbal. Om 19.30 uur Country-dansgroep Green River, met countrydansles. Afgelopen zaterdag werden de zuilen verschoten waarin de namen van de overleden gildebroeders en -zusters zijn ingegraveerd. Dit jaarlijks terugkerend element werd rond 16.30 uur verschoten op het terrein aan de Bossenhoek. De winnaars mogen de zuilen een jaar in hun bezit houden, waarna ze volgend jaar weer opnieuw zullen worden ver schoten. Deze zuilen zijn ingesteld om op deze manier de overleden gildebroe ders en -zusters te gedenken. Zij weiden voor het eerst in 1970 verschoten. De zuil voor de gildezusters werd in 1991 ingesteld. De zuil voor de gildezusters werd op een klos verschoten evenals voor de gil debroeders. De andere zuil werd op de wip verschoten. Bij de gildebroeders op klos was het Martien Hendriks die de zuil won met 146 schoten. Bij de wip- schutters was het Jan van Duren die de andere zuil won. Annelies de Wit won de zuil van de gildezusters met 90 scho ten. Na het verschieten van de zuilen wer den er nog enkele prijzen verschoten. Hierbij gingen de prijzen naar: Sjef v.d. Hoogenhof. Hans Botden en Giel Cornelissen. 's Avonds werden in het Gildenhuis de prijzen uitgereikt door de secr./penn. Ton Meijer. Wijkcentrum Donderdag 28 sept: 20.00u Sjoelclub Magnifique; 20.00 verg. Antoniusveld. Maandag 2 okt.: 09.00 naailes; 20.30 dansgroep Hakkespits; 19.30 bridgecur- sus VU; Dinsdag 3 okt.: 19.00 Lijncursus Balans: 19.30 bridgeclub de Pelgrims; 19.30 Niet Rokers Bridgeclub. Woensdag 4 okt.: 20.00 sjoelen de Schuivers; 19.30 bridgeclub Doublet. Donderdag 5 okt.: 20.00 sjoelen Magnifique. Jeugdvereniging Donderdag 28 sept. (vanavond) kwis voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18.30-20.00 uur moeten er vragen benatwoo9rd worden, die allemaal te vinden zijn in de Donald Duck. Maar dan moet er wel goed gelezen en geke ken worden. De uitslag van de afgelo pen donderdag gelopen Sanne en Kelly's verjaardagstocht is als volgt: 1. Shirley Tebarts, Kelly Poels, Kelly Stevens, Bente Boon en Suzanne v.d. Putten. Dit onder leiding van Marjolein. Eveneens op donderdag, redactieverga dering clubblad 'In de Piste', aanvang 20.15 in het clubgebouw. Maandag 2 okt. Van 18.30-20.00 uur herfstwandeling voor de kinderen van de groepen 3 en 4. Iedereen moet een plastic zak meebrengen. En.... jullie krij gen een lekkere traktatie. Aansluitend programmavergadering voor de leiding van de maandaggroep. Dinsdag 3 okt. Clubavond voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de school verlaters. Van 18.30-20.00 uur draaien wij een leuk programma dat op dit moment nog geheim is. Donderdag 5 okt. 'Achterwerk in de kast' voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Vertel met name over dieren, die je eventueel meebrengt. Do 28 sept 19.30 open repetitie kerk koor St. Cecilia. Vrij 9 sept 20.00 ledenvergadering Reisvereniging "EFKUS WEG". Ma 2 okt 20.00 Clubavond, sjoelclub Den Hoender. Di 3okt 13.15 t/m 16.30handwerkgroep de Vlijtige Liesjes. Woe 4 okt 10,30 t/m 12.00 volksdansen groep 1: 13.00 t/m 14.00 groep 2 volks dansen; 14.00 Handwerkgroep Den Hoender; 19.00 Yoga. Info tel. 514269. Tot ziens in Wijkcentrum Den Hoender, St Ursulastr. 2, hoek Hoenderstraat

Peel en Maas | 2000 | | pagina 21