V Sftont Ca Gratis tafeltenniscursus voor beginners KNVB-goud en zilver voor DIS-bestuurders SV Ysselsteyn Jeugdbowlen Bowlen Jumpers Softbal dames walsen over Mulo heen Midgetgolf Buitenlust Red Stars Rooyse VK Biljarten Peelkorf- Boskant 11-1 St. Jan Merselo PEEL en maas Donderdag 28 september 2000 - Pagina 19 IH0p donderdagmiddag 5 oktober met een Iteginnerscursus 'tafeltennis'. De cursus js bedoeld voor 7 tot 12-jarigen en eft wordt vier opeenvolgende donderdagen gegeven: 5, 12, 19 en 26 oktober. Elke P'r! irainingsgroep begint om 15.30 uur en ft i duurt tot 17.00 uur. De cursus is geheel gratis. De cursus wordt gegeven om de n jongste jeugd voor tafeltennis te interes- 2n,i seren. Steeds vaker blijkt dat ook bij tafeltennis je niet jong genoeg kunt beginnen. Het is een sport waarbij reac- nevermogen, snelheid en balgevoel een grote rol spelen. Vaardigheden die op onge leeftijd het best geoefend kunen worden. En naast de sport-technische aspecten speelt ook het sociale karakter de sport een grote rol. oyj Tafeltennisvereniging Red Stars ken merkt zich al jaren als sociale vereni ging met een gezellig 'eigen home', een sterke onderlinge band tussen de jeugd leden en tafeltennis voor iedereen: pres tatie-gericht of recreatief. Naast andere voordelen als de mogelijkheid om elke dag van de week te tafeltennissen en de onafhankelijkheid van het weer (of het nu regent of niet, tafeltennissen kan altijd) zijn dit belangrijke voorwaarden voor kinderen om sportief bezig,te zijn. TTV Red Stars biedt hen nu gratis de mogelijkheid om dit een maand lang te ervaren: een gezellige sport met leeftijd genoten bij een gezellige vereniging. Voor informatie of om je op te geven: Peter Bouwmans (0478 - 589134 of pbouwmans@home.nl). spri Jeugd Uitslagen: Ysselsteyn Bl-GFC BI 'sselsteyn Cl-Leunen Cl 'enray C5-Ysselsteyn C2 Programma zaterdag 30 sept. /sselsteyn B1 -Lottum B1 a. (sselsteyn C1 -Heijen C1 a. :hates D1 - Ysselsteyn D1 v. legelsom E1 - Ysselsteyn El v. (sselsteyn E2-Venray E8 a. 'sselsteyn E3-Wittenhorst E4 a. )ISE2-YsselsteynE4 v. 'sselsteyn F1-Stormvogels F1 a. SSF3-Ysselsteyn F2 v. 'sselsteyn F3-America F3 a. 'iparta F4-Ysselsteyn F4 v. Senioren Uitslagen: Ysselsteyn-Resia (sselsteyn 2-meterik 2 fenray 8-Ysselsteyn 3 'sselsteyn 5-Achates 5 'sselsteyn 6-Meerlo 4 Programma zondag 1 okt.: Heijen-Ysselsteyn iSS 2-Ysselsteyn 2 (sselsteyn 3-DIS 2 lontagnards 5-Ysselsteyn 5 iVEB 5-Ysselsteyn 6 Veteranen Uitslag: tehees-Ysselsteyn 2-5 Programma zaterdag 30 sept.: sselsteyn-SVS a. 17.00 pelers: allemaal Programma zaterdag 7 okt.: ixcellent-Ysselsteyn Korfbal Senioren Uitslagen: :n.l-Boskant 11-1 2-Midako 11 -2 tidw. 1-Eendracht 6-4 ranje Wit-recr. 7-1 Programma zondag 1 okt.: en, 1-Corridor a. 13.00 spp. De Vlies tn. 2-DOT (V) a. 10.30 spp. De Vlies Programma woensdag 4 okt.: SV-midweek 1 a. 20.00 spp. ranenmortel idw. 2-Merseloa. 20.00 spp. De Vlies 3-2 6-1 8-0 14.30 13.30 10.00 10.15 11.15 09.30 08.45 09.30 09.15 11.15 12.15 1-0 4-1 2-2 0-4 3-0 14.30 12.00 13.00 12.30 09.30 Jeugd Uitslagen: un. 1-DOT (V) sp. 1-Vitesse astenray-asp. 2 up.-de Korf )IS 1-welpen 2 5-4 3-3 0-2 1-4 0-0 Programma zaterdag 30 sept.: an. 1-KCHB 2 a. 14.30 spp. De Vlies DOS-asp. 2 a. 12.00 v. 11.15 'elpen 3-DES 3 a. 13.30 v., 12.45 ïje Wit-welpen 4 a. 13.55 v. 13.15 Ipen 4-welpen 3 a. 14.45 RaymonoTüaassens op dreef in Amsterdam Bij het eerste B-stertoernooi van dit sei zoen, dat in Amsterdam plaats vond, heeft Raymond Klaassens (Junioren C/D-klasse) een goede prestatie neerge zet door als 2e te eindigen. Hij ging ook als 2e met 810 pins de finale met een achterstand van ca. 80 pins, maar met zijn finalegames van van 178-163-212 reduceerde hij de achterstand op de late re winnaar Michael Schouten (1367 pins) uit Haarlemmermeer tot op 4 pins. Met zijn toernooi-gemiddelde van 170 mocht hij op een geslaagd debuut bij de Junioren terugzien. Lars Lenssen (debuterend bij de Aspiranten C/D) wist zich met zijn gemiddelde van 140 niet te plaatsen voor de finale en eindigde op de 9e plaats. Huisleague Koploper WATB kreeg tegen Dragon Balls onverwacht een klein nederlaag te slikken. Ondanks de 196 van Linda Camps en de 169 van Tim van Houdt werden deze games geneutraliseerd door het goede scoren van vooral Mariska Alards (422). die tevens 3 pers.punten voor haai- rekening nam. Uitslag: 13 - 15. Spares Strikes kon het niet bolwerken tegen The Masters en dolf met 9 -19 het onderpit, waarbij bij laatgenoemd team vooral Sief de Greef (362) en debutant Sander Broers (goed voor 3 pers.punten) de grote animators waren. Pinhitters speelde tegen Flying Spares, dat de inmiddels weer herstelde Nicky Claessens in de gelederen had. Gedegen spelend lieten de Pinhitters hun opponent echter wei nig kans en wonnen hun match dan ook verdiend met 19,5 - 8.5, waarbij Raymond Klaassens zich met een 448- serie en 3 pers.punten het leeuwendeel voor zijn team opeiste en Jochem Magermans met zijn 155-game de 153 van Eddy Willems pareerde. Flying Strikes had niks in te brengen tegen een goed spelend Power Strikers, dat in Bart van Rens (471 -serie), Patricia Camps en Jeroen van Knotsenburg (beiden goed voor 3 pers.punten) de grootste punten- pakkers had. Uitslag: 2,5 - 25,5 In de stand gaat WATB (73 pt) nu The Masters (67 pt) en Power Strikers (65 pt) vooraf. Hoogste games jongens: Tim van Houdt: 169 Hoogste serie jongens: Bart van Rens: 471 Hoogste game en serie meisjes: Linda Camps: 196 471 Programma a.s. zaterdag: Zaterdag begint de eerste Nationale Jeugd Trio League. Alle 3 teams spelen in Sittard. Bijeenkomst in de Bowling: 8,45 uur. Bovendien wordt er in Boekei een uitwisseling gespeeld. Bijeenkomst eveneens 8.45 uur in de Bowling. Raadpleeg verder het prikbord in de Bowling. PEEL, EN MAAS 'n abonnement waard Secretaris Jan Steeghs ontvangt de gone en KNVB-speld Op de jaarvergadering van het Oirlose "S zijn diverse onderscheidingen uit mikt. Secretaris Jan Steeghs mocht de ouden KNVB-speld in ontvangst 'men. Jan is reeds 25 jaar bestuurslid, vens algemeen secretaris en daarnaast [oakt hij deel uit van de sportstichting, •ok was hij enkele jaren jeugdleider en elftalleider van de senioren. jDe zilveren KNVB-speld was er voor l>nie Voerman,s en Jos Custers. Harrie joermans is vanaf 1980 bestuurslid. Vens hoofd van de jeugdvoetbalafde- ln8- Daarnaast was hij ook een aantal "en jeugdleider en elftalleider bij de onioren. Thans is hij ook nog actief als orenigingsarbiter en wedstrijdleider bij Veteranen. Jos Custers ontving de zil- Cfen KNVB-speld omdat hij in de hoe danigheid van penningmeester al 18 jaar in het DIS-bestuur actief is. Ook onderscheidingen NKD Peter Steeghs heeft zich onder meer als jeugdleider, verenigingsarbiter, elf talleider/grensrechter bij de senioren al ruim 19 jaar ingezet voor DIS, terwijl Martien Voermans reeds 15 jaar ver dienstelijk is geweest als o.a. jeugdlei der, elftalleider, verenigingsarbiter en trainer van de lagere teams. Beiden mochten voor hun verdiensten de NKS- bondsspeld in ontvangst nemen. Clubspelden Harrie Voermans, Ruud de Mulder, Frank Houwen en Rob Classens zijn 25 jaar lid van DIS en aan hen werd door waarnemend voorzitter Hay Achten de zilveren DIS-speld uitgereikt. Huisleague d.d. 19-9-2000. Ie Klasse:Drankenhandel Winters Plusmarkt van Dijck 12-23 B.T. Mallnitz - Taxi-Touring Geerets 25-10 Hit Miss - V.v.G.I./Van Rensch 4 - 31 Karklingel/Magic Line Sigma's/Rest.Bowl,Venray 19 - 16 De kleine nederlaag, die de Sigma's leden tegen de aloude rivaal Karklingel/Magic Line, had geen gevol gen voor de leidersplaats. B.T. Mallnitz is in stijgende lijn. De royale winst op Taxi-Touring Geerets met de hoogste herengame voor Twan Claessens (224) en idem serie van John Koekkelkoren (573) bracht het Oostenrijks toeristen plaatsje promotende team op de tweede plaats.. Drankenhandel Winters hand haafde zich op de derde stek al scoorde tegenstander Plusmarkt van Dijck beter.Al deed Gerty Arts voor haar Hit Miss nog zo haar best, resulterende in de hoogste damesgame en -serie (191 - 519), de grote nederlaag tegen nieuwko mer V.v.G.I./Van Rensch was een bitte re pil. 2e Klasse: Scores - Club Up 21-7 Altijd Raak/Old Dutch Strikers/Groeipunt 12-16 B.T. Hoeijmakers - The Nitwits 10-18 B.L.S./Close Ene. - Red Arrows 3-25 De Red Arrows zetten hun opmars voort en door de ruime zege op de nu voorma lige nummer een, B.L.S./Close, namen zij onder leiding van Marlies Thijssen (hoogste game en serie bij de dames met resp. 176 en 506) de koppositie over. Strikers/Groeipunt, met Wim Minten als beste heer in deze klasse (game 247, serie 539) steeg naar de tweede plaats door een wat krappe overwinning op Altijd Raak. De overwinning die de Scores op Club Up behaalden, ziet er in cijfers overtuigend uit, maar in twee van de drie games was het verschil in score slechts een pin. De Nitwits deden van zich spreken door het Hoeijmakerskwartet te kloppen en daar door de laatste plaats te verlaten. Trioleague d.d. 20-9-2000. Bokual/Mijling - Poels Techn. 5.5 - 15.5 Strikezone - B.T. Kuijten Ass. 10-11 Plusmarkt van Dijck - Crash 5-16 B.T. Mallnitz - Taxi-Touring Geerets 16-5 Sigma's/R.B.V. - Hit Miss 4-17 Ook in deze league lijkt het Mallnitztrio ongenaakbaar. Via winst op T.T.G. werd de eerste plaats opgeeist en dat had mede zijn oorzaak in de goede scores van Frank Broeseliske, die zowel de hoogste herengame (255) als -serie (625) neerzette. Bokual/Mijling moest de leidersplaats inleveren omdat zij het niet konden bolwerken tegen Poels Techniek. De ruime en verrassende overwinning van Hit Miss op de Sigma's leverde eerstgenoemd team de gedeelde tweede plaats op. Bij Crash, dat Plusmarkt van Dijck overvleugelde, speelden de beste dames; Toos Janssen scoorde de hoogste game met 190 en Fien Jenniskens nam met 499 de hoog ste serie voor haar rekening. Het Kuijtentrio kwam met de hakken over de sloot tegen Strikezone. Dubbelleague d.d. 18-9-2000. The Demons - Karklingel 13-1 Strikezone - Hoeijmakers 9 - 5 Hurricanes - Aquastep 12-2 Strikers - Sharpshooters 5-9 W.D.O.B. - Pinhunters 10-4 De Demons hebben hun opmars vol tooid, want hoger dan de eerste plaats is niet mogelijk. De kampioen van vorig seizoen. Karklingel, moest diep voor de nieuwe koploper buigen. Ger Hubbers, met 232 de hoogste herengame scprend. was mede verantwoordelijk voor de winst van Strikezone tegen Hoeijmakers., waarin Henny Hoeijmakers de beste dame bleek met een game van 165 en een serie van 447. De Hurricanes zijn blijkbaar helemaal terug op het pad der overwinningen en dat ondervond het Aquastepduo aan den üjve. W.D.O.B. verraste een andere titelkandidaat, die dat zeker vorig sei zoen bleken te zijn. De Sharpshooters vestigden een nieuw record totaalscore met 1051 en hadden Roger Seroo als man met de hoogste serie (551) in de gelederen. Bedrijvenbowlingcompetitie. In de eerste klasse kende de kampioen van vorig seizoen, Inalfa, een goede start door met 3-1 te winnen van promo vendus W.J. de la Roy B.V. Vinc.v.Gogh 2 bleef met 4-0 de meerde re van Van Rattingen. De ex-kampioen van de tweede klasse, Tecpool, maakte een prima debuut en won met 3-1 van Jan Linders Supermarkten. De Karklingel Boys Girls en Vinc.v.Gogh 3 deelden de punten (2-2) In de tweede klasse bleef thuisploeg Restaurant Bowling Venray met 3-1 overeind tegen Nestle2. De Rabobank Venray, Heren klopten het eerste van Vinc.v.Gogh met eveneens 3-1. De ex- kampioen van de derde klasse moest duidelijk zijn meerdere erkennen in Ford van Haren 1, dat geen punt toe stond. De match A.W.I. Install.bedr - Franke R.V.S. werd uitgesteld. De in de derde klasse uitgestelde wed strijd tussen Ford van Haren 2 en gebr. Keijsers werd door de garagisten met 4- 0 gewonnen en met dezelfde cijfers was de zege voor Isolatiebedrijf De Bruijn in de vierde klasse tegen Custers Hydraulica. Begeleiding jeuga" Wie de jeugd heeft, heeft de toe komst. Gelukkig heeft Jumpers'76 veel jeugd maar willen we deze jeugd ook laten basketballen en competitie spelen dan zal er aanvulling moeten komen in de begeleiding. Voor de begeleiding van onze jeugdteams zijn we daarom drin gend op zoek naar enkele ouders. Laten we met elkaar ervoor zorgen dat we teams niet terug hoeven te trekken omdat er geen of te weinig begeleiding is. Informatie bij Kees Spitters 0478- 550906. Nieuwe kleding pas half oktober beschikbaar Jammer genoeg is de nieuwe kleding bij de start van het seizoen niet klaar. De eerste wedstrijden zullen we dus nog in de oude kleding moeten spelen en mogelijk moeten improviseren. De leden die nog oude kleding hebben, neem deze dan mee bij de eerste wed strijden. De leden die geen kleding meer hebben, a.s. zondag is Mare v. Berlo aanwezig met shirts. Neem zelf wel een broek mee!!!!!! Veel aanpassingen in het competi- tieprogramma Door diverse redenen buiten ons om hebben we 60 aanpassingen in het com petitieprogramma voor het komend sei zoen moeten aanbrengen. Als we een bevestiging hebben van de competitie leider kunnen we het programma publi ceren in het clubblad. Mede hierdoor kon het wedstrijdsecretariaat pas deze week beginnen met de planning voor de tafelaars en de scheidsrechters voor de komende maanden. Als alle teams thuis- spelen hebben we 40 personen nodig om te tafelen en te fluiten. Om dit eerlijk te verdelen zullen we allemaal ons steentje bij moeten dragen. Ben sportief en kom op tijd, en kun je echt niet zorg dan voor een vervanger. Bijeenkomst bestuur en trainers en coaches Vrijdag 29 september is er om 20.45 in de kantine van sporthal de Wetteling, als voorbereiding op het komende sei zoen een bijeenkomst voor alle trai ners/coaches met een delegatie van het bestuur. Onderwerpen: nieuwe spelre gels, het afspreken hoe te handelen bij wedstrijden en trainingen, opleidingen Afmelden voor de trainingen Het komt natuurlijk wel eens voor dat je niet kunt komen trainen. Voor je teamgenoten is het lastig en soms zelfs zeer irritant, als je dit niet laat weten- Kom trainen en als je echt niet kunt, geef dit dan op een fatsoenlijke manier door aan je trainer/ coach. Programma 30 sept. en 1 okt.: Zaterdag 17.00 Deurne Pioneers -Benjamins. Zondag Zaalwacht Marcel Abgaou en Kees Spitters. 13.00 Heren 2-Deurne Pioneers 2 Tafel: Maarten Wijnen en Ron Eikmans 13.00 Mini's 2-Dr Foots Lieshout Fluiten: Loek Claessen en Mikke Leenders TafekStijn Verstralen en Sjoerd Pijls 13.00 Benjamins-Wizards Helmond. Fluiten: Jan Peeters en Balder Lamers Tafel: Jim Voesten en Anouk Verberkt 14.00 Kadetten-Fighting Pirates Fluiten: Erwin Hageman en Ivo Gerrits Tafel: Bart van Dijk en Kadir Dagdeviren 14.00 Meisjes Aspiranten-Achilles'71 Fluiten John Berden en Cris Pfeiffer Tafel: Henk Wijnen en Luc Wijntjes 14.30 Jong junioren 1-Vido Fluiten John Oosterbeek en Marcel Abgaou Tafel: Hans van Rooij en Crispijn Lingmont 15.00 Jong aspiranten-BSW Fluiten Jerry Loos en Marouane Guachati TafeLAbe Bram Palmen en Delio Kamindo 16.00 Heren 4-Achilles"71 Fluiten M. Deegens Tafel: Erik Scheffer en Irene Verbakei ló.OOJongens junioren 2-Peeland Beheer Fluiten Bas Mickers en Joep Vaessen Tafel: Fahro Kenjar en Remco Vinke 16.30 Mini's 1-Achilles "71 Fluiten Mirko Antheunissen en Marco Hiraki Tafel: Freek Bettonviel en Nicole Verlaek 17.30 Heren 1-BV Rooi Tafel: Richard Hageman Nick Dekker en Joeri Gillissen. Meisjes junioren wedstrijd gaat niet door omdat Achilles '71 zich heeft teruggetrokken. Nogmaals ben sportief en kom op tijd Na eerder dit seizoen alle 'hoeken' van het veld te hebben gezien in de wed strijd tegen Mulo uit Helmond was het afgelopen zondag de beurt voor Red Caps om de lakens uit te delen. Een slappe eerste inning waarin Mulo een 1- 0 voorsprong nam werd goed hersteld met een enorme tweede inning. Red Caps scoorde liefst 13x en had daarmee zelfs vooruitzichten op het activeren van de mercy rule (20 punten verschil). De 13 punten kwamen voor namelijk tot stand door goed slaan van de Venrayse dames en agressief honklo- pen. Hierbij werden ze een beetje gehol pen door fouten in de verdediging van Mulo, maar dat gaf uiteindelijk niet de doorslag. Nadat de startende werpster van Mulo was vervangen wist Red Caps niet meer echt door te breken, maar het team zette dan ook niet echt aan.Na 4 1/2 inning werd de wedstrijd met 15-2 in het voor deel van Red Caps gestopt in verband met de 10-punten regeling. De honkbal junioren zagen hun thuiswedstrijd tegen de Condors uit Sittard verloren gaan. De Condors waren zowel aan slag als defensief een sterkere ploeg waar Red Caps niet tegenop gewassen was. Gijs Gommans Toernooi Komend weekend is het het Gijs Gommans Toernooi weekend. Bij de honkbal senioren doen 5 buitenlandse teams mee, bij de softbal senioren nemen 2 buitenlandse teams en het eer der genoemde MULO deel. Op zaterdag en zondag zal van 09:30 tot 177:00 uur actie op de velden te zien zijn onder lei ding van ervaren scheidsrechters van de KNBSB. De toegang tot de 11e editie van het toernooi op het sportpark 'De Wieen' is gratis. T-ball Einde competitie Op 8 oktober vind het jaarlijkse T-Ball toernooi plaats. Deelname door indivi duen (later verdeeld over de teams) en hele teams is mogelijk. Uiterste inschrijfdatum is 2 oktober. Aansluitend aan het toernooi is er rond 17:00 uur een BBQ. Voor verdere info en/of de kosten kun je je richten aan Jacqie Vertegen (588029) of Hans Sterk (582343). Wat is T-Ball? T-ball is een gezellig heids sport die uitgaat van de grondbe ginselen van honkbal/softbal. Een bal moet van een paaltje afgeslagen worden en daarna moeten 4 honken gepasseerd worden om een punt te scoren. Het klinkt kinderlijk eenvoudig, tot datje er staat... E-mail adres Peel&Maas peelenm tref.nl Bondscompetitie: Titelkansen ver keken Buitenlust l heeft het in de moeilijke uitwedstrijd tegen de voornaamste titel kandidaat Geldrop 3 ondanks een extra ingelaste training, niet kunnen bolwer ken. Om nog aanspraak te kunnen maken op het kampioenschap was een overwinning in het hol van de leeuw noodzakelijk. Desondanks gingen men voortvarend van start, maar de laatste man kon de opgebouwde voorsprong niet vasthouden, waardoor de eerste ronde met klein verschil (98 - 103) ver loren ging. In de tweede ronde kwam de gastheren pas echt op stoom, getuige de 81 tegen 108, waardoor alle hoop de bodem werd ingeslagen. In de derde ronde van hetzelfde laken een pak (84 - 105), met een licht herstel in de laatste omloop (89 - 97). Op de uitslag 8 - 0 (352 - 413) voor de Brabanders viel dan ook niets af te dingen. Beste speler was Jan Engels met 95 holeslagen. Buitenlust 2 trad thuis in het strijdperk tegen koploper Du Commerce uit Leende. Ook hier was een zege vereist om de titelkansen intact te houden. Maar hoe anders zou het lopen. Bij de rust keek men al tegen 0-4 achterstand aan (113 - 109 en 111 - 101). Na de pauze werden bakens verzet en kon men de stand via tweemaal rondewinst (100 - 107 en 107 - 112) weer gelijk trekken, maar het totaal aantal holeslagen (431 - 429) deed de wedstrijd omslaan naar een 0,5 - 2,5 overwinning van de gasten. Jan van Dijk was hier de beste met 106 slagen. Buitenlust 3 toog naar Zuid- Limburg om Zicht Nirve 1 partij te geven. De gastheren uit Nuth walste over het derde team heen, zonder echter tot goed spel te komen. Desondanks was de uitslag 8 - 0 (456 - 562) voor de thuisploeg meer dan duidelijk. Buitenlust 4 tenslotte speelde op eigen banen tegen Zicht Nirve 3. Ondanks de duidelijke 8 - 0 (449 - 511) overwin ning, was men toch niet echt tevreden over het vertoonde spel. Alleen in de eerste ronde hadden de Zuidlimburgers kans op rondewinst, maar juist in deze slechtste ronde (120 - 123) werd de bodem gelegd voor de meer dan ver diende winst. Truus Arts en Piet van der Eist waren beiden met 111 holeslagen de beste spelers. Programma: (laatste kompetitier onde) Zaterdag speelt Buitenlust 2 de wegens regen afgelaste wedstrijd van 17 sept, in Nuth tegen Zicht Nirve 1 Zondag: Geldrop 4 - Buitenlust 1, Buitenlust 2 - 't Wolfsven 1, Zicht Nirve 2 - Buitenlust 3 en tenslotte Heeze 2 - Buitenlust 4. De uitslagen, thuis: Dames 1- Arboned Westa 1 5-2 Dames 2- Sar Keukenvisie 1 6-4 Heren 1 - Moret - Salamanders 2 6-4 Heren 4 - Blue Star 1 3-7 Heren 5 - Red Stars 3 2-8 Heren 6 - DVO 3 10-0 Heren 7 - TTC 3 7-3 Jongens 1- Furst Kantoors 1 4-6 Jongens 2- Tanaka 1 4-6 Jongens 4- Helden '67 1 4-6 Jongens 5- TTC 1 6-4 Start 2- Blue Star 2 0-5 De uitslagen, uit: ATTC '77 1- Dames 3 5-5 The Back Hands 1-Heren 2 6-4 Red Stars 5- Heren 3 2-8 Hotak '68 1 -Jongens 3 9- 1 Bergeyk 2-Meisjes 1 0-10 Maasbree 1-Start 1 1-4 PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Programma :*z8-09 04-10 28-09 oefenwedstrijd MC1-MB1 Wetteling 18.00 29-09 DV3 - Wanssum 1 A.20.00 30-09 Thuiswedstrijden "De Wetteling" Aanvang 11.00 uur. 11.30 MC 1 -Grashoek Fluiten D2/Rian Peeters Tellen MB2/ Marloes Manders &Bianca van Dorrestein MB 1-Set Up Fluiten Dl/ Ineke vd Stoel &Tellen MC2/ Emmy Janssen Annika Kruithof JB1- geen wedstrijd Fluiten Dl/ ver valt Tellen JCl/vervalt 13.15: MC2-VC Kessel Fluiten D2/ Sanne Peeters Tellen MC3/ Sofie Nelissen Anne Koenen MA-Polaris Fluiten Hl/Max Janssen Tellen MB1/ Irma Versteegen Lonneke Verstraelen MB2- Hovoc 4 Fluiten Hl/Björn Emonts Tellen MC 1/Edith Janssen &Josien Versteegen 15.00: Dl- Activia 3 Fluiten RZO/ Matheeuwsen MVC Tellen MBl/Lotte Arts Stephanie Hartog D2 - Bedovo 3 Fluiten Frans Jenniskens Tellen MAI/ Judith Janssen Neeltje vd Hoogen Hl- Activia 4 Fluiten RVK/ S.vd Bekerom Tellen JBl/Dennis vd Heuvel Bart Lamers Zaalwacht: DV 1-2 11.00-14.00 Jose Foeken Irene vd Eertwegh /HV1 14.00-17.00 Leo Basten Jean Griens 01-10: Horster VR3-HV1 A. 10.00 03- 10 Net d'r Oaver - DV3 A.21.00 VOP Uitslagen KNBB Kader: v.Esch-VOP 1-1 Piet Volleberg speelde zijn partij met 18.18 gem. gelijk. Winst, met 14.58 gem. was er voor Jan Zanders. C2 VOP-Tegelen 5-2 Theo Voesten met 6.31 gem. en Caspar Michels met 2.16 gem. zorgden voor de winstpartijen C3 VOP 1-VOP 2 5-2 Voor het eerste team won Jan Voesten met 2.32 gem. en Piërre Volleberg die 1.61 gem. speelde. De 'eer' van het tweede team werd gered door Jan Koopmans die 1.38 gem. speelde. Uitslagen VBB A kl.: VOP-OBK1 4-3 Winst, met 15.35 gem. was er voor Herman Robins. Ook Wim Janssen won zijn partij met 2.27 gem. Deze twee winstpartijen waren echter niet voldoen de om het extra matchpunt thuis te hou den. Driebanden: OGO-VOP 2-5 Voor de winst in Overloon zorgden Wilfried Godschalk met 0.658 gem. en Johan Janssen die 0.363 gem. speelde. Biljartnieuws De Peel Het kaderteam won met 2-0 bij v. Esch Biljarts 1. Frank Vermeulen won zijn partij met 28.57 gem. en Gerrit van Asten deed er in drie beurten langer over en won met 20.00 gem. Cl de Peel-de Pruuver 5-2 Jo Poels won zijn partij met 9.47 gem. C2 de Peel-de Jordaan 3-4 Het gelijkspel was van Joop van Gennip die 1.62 gem. speelde. Miep Poels won haar partij met 1.58 gem. Driebanden groot: Het vijfde team speelde thuis tegen Amstel Plaza uit Hoensbroek gelijk. Wilfried Godschalk won zijn partij met 0.576 gem. De Witte Hoeve Uitslagen VBB Libre kl. A Anker-DWH 2-5 Winst was er voor H. Peeters en Fr. Wanrooy tegen de koploper. Libre B EV/ST/DWH 2-7 P. de Haart, J. Verhalle en J. v. Els waren de spelers die de volle winst win sten te behalen. Driebanden DWH-EV/ST 7-0 Het team behaalde een goede overwin ning. De spelers die voor winst zorgden waren H. Peeters, Sj. Peeters en E. Schaap. KNBB Cl DWH-OGO 3-7 J. Lucassen wist zijn partij om te zetten in winst. Fr. Wanrooy speelde gelijk met een gem. van 5.23 en HS van 21. DOS Uitslagen VBB: libre: DOS 1 - OGO 1 7-0 Leo Cuijpers won zijn partij (kader 38/2) in 19 beurten (gem. 7,10) Wiel Vermeulen had 20 beurten nodig (gem. 8,75) en Theo Kronenberg won in slechts 14 beurten (gem. 5,71), waarmee de winst verklaart is. SVD 1- DOS 2 4-5 Jan Barents wist in 17 beurten zijn partij te beëindigen (gem. 4,11) en Piet Gommans wist ook ongeschonden de eindstreep te halen met een hoogste serie van 15. Ondanks een hoogste serie van 14 kon invaller Wim Schillings de winst niet pakken. DOS 3 - OGO 3 9-0 Ad van Gerven won in 20 beurten (gem. 2.25) en ook zijn teamgenoten Wim Schillings, Piet Barents en Carl de Bruijn wisten hun partijen te winnen. OGO 4 - DOS 4 4-5 Theo Manders was te sterk voor zijn tegenstander. Dat gold ook voor Harry Bongaerts die in 19 beurten de winst wist te pakken (gem. 1,26). DOS 5 - L'67 2 5-4 Jolanda Voesten begon de wedstrijd met winst, waarna Miep Weerts in 18 beur ten (gem. 1,17) ook de volle winst pakte met een hoogste serie van 7. 3-banden: L'67 - DOS 1 5-2 Alleen Math Siebers wist aan de win nende hand te blijven. SNA 1 - DOS 2 3-4 Winst was er voor Sur Lubbers in slechts 39 beurten (gem. 0,49) en ook Jan Bar was zijn tegenstander de baas. Programma VBB: maandag 02-10 DOS 3 -OBK2 DWH - DOS 1 (3-banden) SNA 2 - DOS 2 (3-banden) dinsdag 03-10 DOS 5 - Ev/St 3 woensdag 04-10 OGO 2 - DOS 2 OGO 5 - DOS 4 donderdag 05-10 DOS 1 - Anker I Uitslagen KNBB: Tegelen 1-DOS Cl 5-2 Gerrit Vermeulen redde de eer in de laatste partij, terwijl een hoogste serie van 92 Leo Cuijpers niet aan de winst kon helpen. DOS C2 - Maasbree 2 5-2 Lambert Coenen behaalde de winst met een hoogste serie van 27. De anders winstpartij kwam van Bert Suilen. Programma KNBB: dinsdag 03-10 Vriendenkring - DOS Cl donderdag 05-10 DOS C2 - Maasbree 1 Toernooien KNBB: Tijdens de voorronde van de 2e klasse 3-banden klein behaalde Theo Kronenberg 4 matchpunten en een alge meen gemiddelde van 0,46. Of dit genoeg is voor een finaleplaats is twij felachtig.. VBB Uitslagen en Stand tot 16 Sept. 2000 4e ronde A.Klasse: OGO 1-Anker 1 RLZ 1-DOS 1 OBK 1-LBC 1 VOP 1-DWH 1 Stand: 1 Anker 1 2 DWH 1 3 VOP I 4 RLZ 1 5 OGO 1 6 DOS 1 7 LBC 1 8 OBK 1 B.Klasse: SNA 1-OPM 1 Ev/St. 1-SVD 1 DOS 2-LBC 2 RLZ 2-'t Podium 1 't Trefpunt 1 -L'67 1 000 1-OGO 2 DWH 2-L'67 1 bijzonderheden: J.Wijnhoven. 13 brt. gem.4.23 Stand: 1 OGO 2 2 L'67 1 3 DOS 2 4 't Podium 1 5 SVD 1 6 OPM 1 7 Ev/St.2 8 SNA 1 9 RLZ 2 10 OOO 1 11LBC 2 12 't Trefpunt 1 13 Ev/St 1 14 DWH 2 C.KIasse: OGO 3-BIOS 1 RLZ 3-DOS 3 BCY 1-Anker 2 't Trefpunt 2-HGL l OBK 2-Hannes 1 000 2 Vrij bijzonderheden: R.vd Heyden 11 brt. gem. 3.18 Stand: 1 RLZ 3 2 RLZ 4 3 BCY 1 4 OGO 3 5 OOO 2 6 Hannes 1 7 't Trefpunt 2 8 DOS 3 9 HGL 1 10 OBK 2 11 SNA 2 12 Anker 2 13 BIOS 1 D.Klasse: HGL 3-LBC 3 L'67 2-'t Podium 3 LBC 3-OGO 5 't Podium 2-Hannes 2 DOS 4-DOS 5 HGL 2-OGO 4 000 3-HGL 3 Ev/St.3 Vrij Stand: 1 LBC 3 2 DOS 4 3 HGL 2 4 L'67 2 5 OGO 4 6 OGO 5 7 000 3 8 Hannes 2 9 't Podium 3 10 DOS 5 11 Ev.St.3 12 't Podium 2 13 HGL 3 Driebanden: DOS 1-SNA 1 DWH-SNA 2 Ev/St.-VOP OBK-L'67 Stand: 1 DOS I 2 L'67 3 Ev/St. 4 DWH 5 OBK 6 DOS 2 7 VOP 8 SNA 1 9 SNA 2 10 OGO 0-7 3-4 3-4 2-5 26-4 16-4 14-4 12-4 12-4 11-4 11-4 10-4 7-2 5-5 5-4 7-2 2-7 2-7 4-5 24-4 23-4 21-4 20-4 20-4 20-4 18-3 18-4 17-4 16-4 15-4 13-4 13-4 6-3 9-0 7-2 7-2 5-4 2-7 25-4 24-3 23-4 20-4 18-3 17-4 17-4 17-4 13-3 11-3 9-3 7-3 6-4 4-5 5-4 7-2 0-9 5-4 2-7 7-2 25-4 23-4 22-4 19-4 18-4 16-3 16-4 16-4 16-4 15-4 13-3 9-3 8-3 5-2 3-4 0-7 0-7 22-4 17-4 16-4 15-4 14-4 12-3 12-4 10-4 9-4 6-3 Peel korf kon de westrijd niet beter beginnen door al in de eerste minuut te scoren. Boskant had aanvallend weinig in te brengen wat Peelkorf de mogelijk heid gaf om de score verder uit te bou wen. Boskant speelde voornamelijk op het schot, maar het ontbrak de ploeg aan een goede rebound. Dit verloop zette zich in de eerste helft door wat resul teerde in een 6-1 voorsprong voor de Peelkorf. Na rust hield de Peelkorf de aanval lende impulsen volledig onder controle waardoor Boskant totaal niet meer tot scoren kwam. De Peelkorf kon in deze fase over de ploeg heen denderen, maar er werden te weinig kansen verzilverd. Toch kon de Peelkorf d.m.v. twee fraaie afstandsschoten de marge vergroten. De Peelkorf kon de wedstrijd daarna een voudig uitspelen. De uitslag bleef steken op een 11-1 winst voor de Peelkorf. Voor de Peelkorf scoorden: Evelien Arts 4x; Marianne Potten en Wendy v. Rosmeulen 2x; Femke v. Rosmeulen, Susan v. Asten en Mayke v. Ass elk lx. Op vrijdag 22 sept. bezocht Janine van Ooi met Passion met succes een concours in Varsseveld. Janine startte in een speciale dressuurrubriek voor driejarige paarden en behaalde een mooie vijfde plaats. Afgelopen zondag bezochten diverse clubgenoten een concours hippique in Tegelen. In de prijzen reden: dressuur: Esther van Dongen met Latin-Dance kl. L 2e met 171 p.; Ellen v.Dijck met Jinta kl. L 5e met 162 p. Springen: Petra v. Dijck kl. Z 2e en 3e. van de 9 foutlozen in de barrage behaalde zij met Limmertaire een 2e en met Ilivia 3e.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 19