De schijnwerpe Ruud Co in 1/ewtacf, Ysselsteyn klopt eindelijk 'angstgegner' Resia ATB-toertocht Venray Ereplaatsen voor twirlmeiden First Choice Sportgala Venray Regio 2000 HBSV te sterk voo Castenray Belangrijke winst voor Leunen Pierre Pijpers SPORT Bridgeclub Common Sense SSS blijft maar winnen Niet-Rokers Bridgeclub M.H.C.V. Manual De Rooyse Schuuvers UW SSS'18 Overloon PEEL EN MAAS Donderdag 28 september 2000 - Pagina De redactie van Weekblad Peel en Maas gaat \^i»fcé!Tjks een speler, trainer of ander I 'voetbaldier' van een amateurclub uit de gemeente Venray in de schijnwerper zetten. Deze week staat Ruud Coppus, aanvaller van het zo verrassend sterk ge startte DIS. cen traal. Hij speelt zondag met zijn ploeg de derby tegen Opstrum in de vijfde klasse D. Naam: Ruud Coppus. Leeftijd: 20. Geboorteplaats: Venray. Woonplaats: Venray Burgelijke staat: ongehuwd, vriendin Mariska. Beroep: timmerman. Speler van: DIS voor het derde seizoen. Vorige club: Venray van mijn 6e tot 18e jaar. Sportief hoogtepunt: kampioenschap met Venray A3 in 1997. Sportief dieptepunt: de 12-1 nederlaag in augustus voor de beker tegen Wittenhorst. Favoriete club: Aston Villa. Favoriete speler: Patrick Kluivert. Lievelingseten: friet Drank: een pilsje. Favoriete tv-programma: Friends. Ambities: dit seizoen zo hoog mogelijk zien te komen met DIS. DIS of Venray: DIS. Ik ben in 1998 met twee andere Venray-spelers naar DIS gegaan I omdat mijn vrienden Joep Manders en Ruiger Bosch er speelden. En het bevalt me hier goed. Wie wordt kampioen in 5D: Grashoek: Wie eindigt liet hoogst van de drie Venrayse clubs: DIS. Voorspellingen Mheerder Boys-Volharding Vitesse-Venray SVEB-Wanssum Leunen-Melderslo SSS-Montagnards Heijen-Ysselsteyn Oostrum-DIS Castenray-Griendtsveen Holthees-BVV Merselo-Kronenberg Ruud Coppus 0-3 1-0 1-0 1-2 1-1 1-2 0-3 1-1 2-0 1-0 Redactie Peel en Maas 2-1 1-2 3-1 3-0 0-1 1-0 0-2 2-1 De stand: 1) Rick Ewalts (SV Venray) en Michel Baltissen (SV Leunen) 6 3) Peter Bartray (SV Ysselsteyn) 3 4) Marcel Lenssen (SV Oostrum) 1 Rick Ewalts behaalde afgelopen keer zes punten met zijn voorspellingen. De redactie bleef op vijf punten steken, zodat Ewalts een voetbal verdiend voor de jeugdafdeling van SV Venray. Ewalts deelt in het tussenklassement de eerste plaats met Michel Baltissen (SV Leunen). De vlaai die vorige week door de redactie werd verdiend, is gegaan naar de vrijwilligers van De Winkel van Sinkel in Venray. J& Grote Markt 19 Henseniuspiein 5c 5801 BB Venray Aanstaande zondag 8 oktober vindt in Venray voor de achtste keer een ATB- toertocht plaats. Voor de organisatie tekenen Triathlon Vereniging regio Venray i.s.m. TWC-Oostrum. De tocht zal plaatsvinden onder auspiciën van de Nederlandse Tour en Fiets Unie (NTFU). De tocht voert voor de bosgebieden en beekdalen van de gemeentes Venray en Boxmeer. Deelname staat open voor iedereen. Er is een tocht van 25, 40 en 60 km lang en het parcours is voor 90% onverhard. Start en finish zijn gelegen bij Camping de Oude Barrier aan de Maasheseweg 93 te Venray waar vanaf 08..00 uur tot 09.30 uur gestart kan wor den. Op de helft van elke afstand is er een rust-/stempelpost waar een versna pering wordt verstrekt. Deze versnape ring wordt aangeboden door Fr. Thijs Wielerspeciaalzaak Vierlingsbeek. die tevens de organisatie van deze tocht mede mogelijk maakt. Vriendinnen- groep de Opkikkers verzorgt de catering om het innerlijke van de deelnemers na afloop van de tocht weer aan te sterken. Zoals u ziet, alle voorwaarden voor een mooie, inspannende tocht zijn aan staande zondag aanwezig. Voor meer informatie kunt u bellen met 0478-642306. Afgelopen zaterdag reisde de twirl meiden van First Choice naar Emmeloord om daar deel te nemen aan een twirlwedstrijd. Dat ze goed kunnen twirlen bleek wel weer uit de uitslag. Anne van de Zanden werd twee keer lste. 1 keer in hel onderdeel twirling juvenile en keer in het onderdeel strut ting juvenile. En in het onderdeel twir ling is Anne geplaatst voor de halve finale van de N.K. Rianne Minten behaalde de lste plaats in het onderdeel strutting junioren en Rianne plaatsen zich wederom voor deelname aan de halve finale van de Nederlandse Kampioenschappen. Rianne deed ook nog haar danstwirl voor de eerste keer en zij mag de volgende wedstrijd deel nemen aan het wedstrijd verband. Samen met haar duopartner Petra Neuvel werd Rianne 2de in het onder deel danstwirl junioren. Petra Neuvel behaalde de 2de plaats in het onderdeel strutting junioren en de 5de plaats in het onderdeel danstwirl junioren. Anouk van den Broek behaalde ook twee keer de lste plaats en wel in het onderdeel twirling junioren en in het onderdeel danstwirl junioren. Anouk behaalde ook nog voor beiden categorieën de ver plichten aantal punten voor deelname aan de halve finale van de N.K. Ilse van de Ven werd twee keer 2de en wel in het onderdeel twirling junioren en 2-baton junioren intermediate en ja hoor ook Ilse haalden de verplichten punten. Lisanne Willebrand werd twee keer lste. In het onderdeel twirling junioren intermediate en in het onderdeel 2-baton junioren intermediate. En ook Lisanne staat op de voorronde van de N.K. Daniëlle Neuvel behaalde de 2de plaats in het onderdeel strutting senioren en de 4de plaats in het onderdeel danstwirl senioren. En ook Daniëlle gaat eind dit jaar naar Nieuwegein voor de halve finale van de N.K. Een hele goede wedstrijd voor de twirlmeiden. Deze prestatie moeten de meiden proberen te handhaven op hun eigen wedstrijd van aanstaande zondag. Zondag 1 oktober a.s. organiseert First Choice een eigen twirlwedstrijd in Sporthal Raaijhal te Overloon. Met maar liefs 180 inschrijven zal het een boeiende wedstrijd worden. Aanmelden kandidaten Over ruim twee maanden, om precies te zijn op zaterdag 16 december 2000, vindt het Sportgala Venray Regio plaats. Voor de vijfde keer, een lustrum dus, wordt het Sportgala gehouden in de schouwburg van Venray. De sportverenigingen in de gemeente Venray hebben intussen formulieren toegestuurd gekregen om kandidaten voor sportvrouw, sportman, sportploeg en de ander prijzen -aanmoedigings prijs, waarderingsprijs, jeugdprijs en minder valide prijs- aan te melden. De inschrijftermijn sluit op 23 oktober a.s. Verenigingen die de formulieren nog niet hebben ingevuld en teruggestuurd hebben worden verzocht dit alsnog te doen. Ook sporters die buiten Venrayse ver enigingen actief zijn, maar wel inwoner zijn van de gemeente Venray kunnen worden aangemeld bij het secretariaat van de Stichting Sportgala Venray Regio, postbus 540, 5800 AM Venray. Aanmeldingsformulieren worden dan toegestuurd. In de eerste week van december wor den de genomineerde bekendgemaakt. Tijdens hel Sportgala op 16 december vinden de verkiezingen van de sport vrouw, sportman en sportploeg plaats. Op maandagavond speelden wij de eerste ladderwedstrijd van het nieuwe seizoen. De uitslag is als volgt: Geel: 1. Ep. Arts 61.98%; 2. Ds. Cremers-verhaeg 53.65%; 3. Mw. Biesterveld-hr. de Windt 53.13%. rood; 1. Mw. Spekhorst-hr. Koopmans 65.83%; 2. Mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 60%; 3. mw. Overbeek-hr. Megens 53.33%. Nu was het Melderslo die met 1-3 het onderspit moest delven. Vorig seizoen had SSS'18 een halve competitie nodig om tien punten te vergaren, nu gaan de Overloners na vier wedstrijden trots met twaalf punten aan de leiding. Afgelopen zondag kwamen de Overloners nog goed weg in een erg slechte wedstrijd tegen Stormvogels maar tegen Melderslo tapte Overloon uit een heel ander vaatje en liet bij vlagen zien dat het wel degelijk goed combinatievoetbal kan spelen. Waar SSS in het verleden vaak een afwachtende houding aannam zijn het nu meestal de Overlooners die het initiatief naar zich toetrekken zonder overigens onnodige risico's te nemen. Deze dadendrang resulteerde ook nu al in de tweede minuut in een voorsprong. Henk van Rens mocht vanaf 16 meter uithalen en buiten bereik van doelman Ruud Hoeymakers verdween de bal in de rechter bovenhoek. SSS controleerde het spel maar verzuimde soms om direct in te grijpen en wat korter te dekken waardoor Melderslo toch nog kon mee spelen. Na een kwartier kregen zij de eerste mogelijkheid. Een hoge voorzet van links schampte via het hoofd van Roel Wijnen maar net naast het doel en acht minuten later was dezelfde speler te verrast om de bal goed onder controle te krijgen zodat ook deze mogelijkheid verloren ging. In de 24e minuut leken Stef Lensen en Henk van Rens elkaar in eerste instantie in de weg te lopen maar uitein delijk kon Stef Lensen de bal liggend langs doelman Hoeymakers over de doellijn schuiven: 0-2. Nadat Nico Hendriks bij een niet te missen kans zijn inzet maar net voor langs zag gaan moest doelman Paul Claes direct daarna aan de andere kant handelend optreden toen Rolf Driessen vrij voor hem opdook. Twee minuten voor rust kwam SSS toch nog op 0-3 toen Luuk Janssen op snelheid de achterlijn haalde en op maat voorlegde waar Nico Hendriks beheerst kon intikken. Op slag van rust werd de eindstand al bereikt toen Melderslo aanvaller Twan Janssen in het Overloonse strafschopge bied onderuit werd gehaald. Aanvoerder Ren_ van Helden schoot de toegekende strafschop hard in; 1-3. Het eerste kwartier na de pauze was het SSS dat het spel dicteerde; Melderslo kwam er niet meer aan te pas. SSS' 18 kreeg kans na kans maar het leek wel of de bal er niet meer in wilde. Van de vele uitgespeelde kansen had den de bezoekers er zeker minimaal drie moeten verzilveren. Daarna namen de bezoekers wat gas terug waardoor Melderslo weer wat mogelijkheden kreeg. Maar verder dan een kopbal op het dak van het doel en een schot van 20 meter kwam de thuisploeg niet en de overwinning van SSS'18 kwam dan ook niet echt meer in gevaar. A.s. zondag speelt SSS'18 om 14.30 uur thuis tegen Montagnards uit Bergen. De districtsviertallen strijd tussen de regionale bridgeclubs is deze week begonnen. Als een club meerdere viertallen in een en dezelfde klasse laat uitkomen moeten deze de eerste wedstrijd tegen elkaar spelen. Zo moesten NRBC 3 tegen NRBC 4 vanavond op eigen ter rein tegen elkaar de strijd aanbinden. Dat is betrekkelijk goed afgelopen. Team 3 heeft met ere verloren tegen team 4 met 13-17. Daar is nog wel over heen te komen. Dat 4e team, bestaande uit de paren Tiny en Jac Meeusen en Mirjam en Ton Voermans, speelde ook zo goed en geconcentreerd alsof het om V;M IIVli Geert van Dijck junior scoort enige en winnende treffer Ysselsteyn-Resia 1-0 (1-0) Doelpunt: 8. Geert van Dijck jr. 1- 0. Scheidsrechter: Franssen (Echt). Toeschouwers: 175 Opstelling Ysselsteyn: Lemniens; Stevens, Van Sinderen, Wijnands en Berkers; Geurts, René van Dijck en Geert van Dijck sr.; Geert van Dijck jr., Bartray (68. Kuunders) en Kuenen. (Door Henk Willemssen) De handen gingen de lucht in na het allerlaatste fluisignaal van arbiter Franssen. Ysselsteyn was dolblij met de 1-0 zege op Resia. Want in de laat ste vier seizoenen had Ysselsteyn niet meer kunnen winnen van de Wellerlooise formatie. Door de krap pe overwinning passeerden de Ysselsteyners Resia, dat tegen zijn eerste nederlaag opliep, op de rang lijst en rukten op naar de derde plaats. "Niet goed spelen en toch win nen", zo typeerde aanvoerder René van Dijck na afloop treffend de wed strijd. De meeste zorgen maakte trainer Stephan Sijbers zich vooraf over zijn defensie. Want de geblesseerden Sjoerd Slangen en Gijs Peeters waren niet inzetbaar terwijl Cris-Jan Tissen op huwelijksreis was. Een meevaller was dat Stefan van Sinderen terugkeerde op zijn besluit om te stoppen. Na twee invalbeurten stond de Venraynaar afge lopen zondag weer voor het eerst in de basis. "We hadden nog wat goed te maken van vorige week. Want toen heb ben we het qua vechtlust laten afweten tegen HRC", zei René van Dijck. In Afferden liep Ysselsteyn een week eer der zijn eerste nederlaag op: 4-2. Daardoor verspeelden de bewoners van sportpark De Vlies de koppositie in de vierde klasse H. Het Ysselsteynse team was er thuis tegen Resia dan ook alles aan gelegen om de volle buil binnen te halen. Al na acht minuten was de thuis ploeg succesvol. Een corner van René van Dijck vanaf de linkerkant kwam uit eindelijk de bij de tweede paal vrijstaan de Geert van Dijck junior terecht. De aanvaller haalde doeltreffend uit: 1-0. Ysselsteyn had doorlopend een veld- overwicht. De bezoekers uit Wellerlooi werden op eigen helft terug gedrongen en wisten de Ysselsteynse gelegenheids defensie slechts zelden in problemen te brengen. Na een klein half uur stichtte een corner van René van Dijck opnieuw veel gevaar. Resia-doelman Frank Valckx zat half mis maar hij kreeg op de doellijn assistentie van een medespeler die een 2-0 achterstand voorkwam. CRUCIAAL Na de hervatting hetzelfde spelbeeld. Een dominerend Ysselsteyn dat er maar niet in slaagde het veldoverwicht ook in doelpunten uit te drukken. Geert van Dijck junior ontpopte zich tot de gevaar lijkste aanvaller. Zijn bewaker Dirk Hagens kwam handen en voeten tekort om de Ysselsteynse topscorer af te stop pen. Regelmatig trok de Resia-verdedi- ger zijn opponent aan het shirt. Arbiter Franssen bestraft het 'shirtje-trekken' slechts met vrije trappen want de leids man uit Echt wilde zondagmiddag de kaarten blijkbaar op zak houden. Na twintig minuten dook Geert van Dijck junior voor het Resia-doel op maar dit maal kwam keeper Valckx als overwin naar uit de bus. Halverwege de tweede Ysselsteyn dominerde tegen Resia, maar wist het overwicht in slechts één d uit te drukken. helft bracht trainer Sijbers met Ramon Kuunders een verse aanvaller in het veld. Tien minuten voor tijd kon Kuunders alleen op het doel afgaan maar de goed uitgekomen Frank Valckx plukte de bal van de schoen van de Ysselsteynse invaller. In de slotfase nam Resia wat meer risico in de hoop nog een gelijkspel uit het vuur te slepen. De zojuist ingevallen Gert-Jan Nillesen, die niet fit genoeg was om in de basis te starten, nam een vrije trap vanaf dertig meter. Bij zijn eerste balcontact krulde Nillesen tot grote opluchting van de thuisploeg de bal tegen de paal. "Een nuttige zege tegen een taaie tegenstan der", vond René van Dijck. "Alhoewel we de kansen niet goed hebben afge maakt. Want we hadden 2-0 moeten maken en dan was de zege binnen geweest. Nu kregen we het op het laatst nog moeilijk. Was die vrije tra gegaan dan hadden we wel twee moeten afgeven." Met drie zeges duels toonde trainer Stephan zich 'redelijk tevreden' met dec tiestart. Alhoewel Ysselsteyn pa komende weken de sterkere pli treft, De maand oktober wordt i cruciaal want daarin treft Ysst achtereenvolgens Heijen, SVEH en Leunen. Stephan Sijbers ziet tegen die ontmoetingen. "Nee] legen de betere teams komen i het beste tot ons recht. Onze stai tegenstellling tot vorig jaar geweest. Alleen over de wedstrij HRC was ik ontevreden. Daar li we drie dure punten weggegooid, een lastige ploeg als Resia was In goed maar we hebben wel drie p En dat vind ik nu het belangrijkste! Heeze A1-JA1 13-2 Blerick 1-M6E1 9-1 JBl-Den Bosch 2 15-0 M6E2-Horst 2 6-1 JB2-HCAS 1 0-10 Blerick 1 (Jongens)-M8D 1 ?-? Helmond 2-JC1 9-0 J6E1-Horst 1 1-2 Helden 1-JD1* U-O J8D2-Weert 2 0-4 HCAS 1-MA1* 2-1 MB 1-Helmond 3 6-0 Hl-Boekel I 4-1 MCl-Venlo 2 4-1 HII-Boxmeer 2 2-4 Deurne 1-MD1 0-3 HV A-Geel-Zwart A 7-3 DI-Nuth I 3-3 Programma 30 sept 1 okf 2000 Jongens JAl-Sjinborn 1 13:00 Oss 2-JB1 16:00 14:30 JB2-Helden 1 13:00 Gemert 1-JC1 14:00 13:00 JD1-Boxmeer 1 11:30 Meisjes MA1 vrij Blerick 1-MB1 11:30 10:30 Venlo 3-MC1 12:45 11:45 Horst 1-MD1 11:00 10:15 Mini's M6E1 -Helden 2 10:00 Blerick 2 (jg)-M6E2 10:00 9:00 M8D1-Weert 3 10:00 J6E1-Tegelen 1 10:00 Tegelen 2-J8D2 10:00 Senioren Sjinborn-HI 14:30 Gemert 2-HII 11:00 10:00 Geldrop A-HVA 12:45 11:30 Parkstad Limburg-Dl 12:45 E-mail adres peelenm@tiisf.nl Uitslagen zaterdag 23 september Dames B Manual 1 - Merefeldia 2 8-6 Dames C Manual 1 - Ospel 15-18 Heren C Manual I - B.S.A.C. I 15-13 Bas, namens Heren C, hartstikke bedankt voor je hulp, mede door jou deze geslaagde uitslag. Heren Recr. Hercules - Manual afgelast Zaterdag 30 september Aoreven, Heythuysen Dames C Vios 1 - Manual 1 aanvang 13.35 uur V. 12.00 uur Dames B Vios 2 - Manual 1 aanvang 14.20 uur V. 13.00 uur Heren C Vios 1 - Manual 1 aanvang 15.00 uur V. 13.30 uur Zondag 1 oktober De Weert Heren A. Manual - B.S.A.C. I aanvang 12.00 uur Zaterdag 7 oktober De Weert Dames B Manual 1 - Swalmen 1 aan vang 13.00 uur Dames C Manual 1 - Rapiditas 1 aan vang 14.00 uur Heren C Manual 1 - Loreal 1 aanvang 15.00 uur Zondag 8 oktober Leuken. Weert Heren A Rapiditas - Manual 1 aanvang 12.00 uur V. 10.45 uur Zondag 8 oktober De Weiteling, Venray Heren Recr. Manual 1 - Loreal aanvang 10.00 uur Dames Recr. Manual 1 - Wittenhorst aanvang 11.00 uur Zondag 22 oktober Jo Gerris hal. 1. Roermond Heren A Swift Roermond - Manual 1 aanvang 15.25 uur V. 14.00 uur Sjoelclub Met zes koppels hebben de Rooyse Schuuvers jl. zaterdag deelgenomen aan het koppeltoernooi van EMWSV in Beneden-Leeuwen. De voornaamste resultaten waren: C-kl. 3e Rietje Goumans-Hans Monlijn 100.57 gem.; D-kl.: Ie Tonnie v.d. Heuvel-Mariet Aarts 89.30 p.; 3e Mini Janssen-Anny v. Mil 88.37 gem. de Olympische titel ging. Als die zo door gaan, promoveert dat viertal beslist ook naar de tweede klas. Volhouden dus dames en heren Ons eerste en ons tweede team moes ten elders spelen op een andere dag van de week. We zijn benieuwd naar de uit slag. Die gooien ook heel hoge ogen. De rest van de Niet-Rokers werkte zijn derde herfstladder programma af en maakte er onder de leiding van Joop van Hooft een fijne avond van. De uitslagen: In geel (12 paren) waren Joop van Hooft en Hay Houwen, Mia Koopman en Truus Reintjes en Trudy Jeurissen en Tineke Meurs de sterkste met 61.08, 60.17 en 55.58 In de rode lijn (14 paren) behaalden Hub Thuijls en Piet Hanen, Marie-Josée Gilissen en Trees van Ham en Anny Boekholt en Mia Lommen de overwin ning met 75.99. 62.10 en 62.08 En in de Groene lijn (10 paren) mochten we Jan en Tilly van der Hei jden, Hans Aerts en Ed Tjan en Peter Kooien en Sip Goinga als overwinnaars begroeten met 60.94, 59.94 en 57.35 De komende week beginnen we aan ons clubviertallenexperiment, waar alle leden aan mee doen. Iedereen heeft een vel papier mee naar huis gekregen waar enkele wetenswaardigheden op slaan, nodig voor diegenen die nog nooit geviertald hebben. Bovendien zal a.s dinsdag beschouwd worden als een oefenavond om iedereen alle knepen en grepen van het viertallen nog eens goed bij te brengen. ln de 5e klasse D liep Castenray in de uitwedstrijd tegen HBSV tegen een ruime nederlaag aan. In Hout-Blerick werd het 5-1 voor de ploeg van trainer Ger van Rosmalen. In de eerste helft hield Castenray lange tijd gelijke tred met HBSV, een van de titelkandidaten in 5D. Na een vroege achterstand, Toray Demir scoorde al na tien minuten voor HBSV, toonde Castenray veerkracht en schiep het zich enkele kansjes. De ver diende gelijkmaker kwam op naam van Ed Classens. De mee opgekomen links back werd op maat bediend en schoof beheerst de bal in het doel. Tot aan de pauze kwam er geen verandering in de stand. Na de thee tapte de thuisploeg uit een heel ander vaatje. HBSV startte sterk en zette druk op de Castenrayse defensie, Binnen enkele minuten was het raak. Op rechts werd een HBSV- speler alle tijd gegeven om voor ten, waarna de kleinste man veld, Toray Demir, ongehindei inkoppen. Het leek wel of het ven Castenray meteen was gebroken, domineerde de resterende 40 minu liep uit naar een ruime zege. D« Roel Hoeymakers moest nog drk de bal uit het net halen na treffa Ugur Binboga. Rick Hendrikxen van Gendt. Castenray, vorig ja overtuigend kampioen in de 6el heeft in het begin van de comp moeite om aan te klampen aan hel re niveau in de vijfde klasse. Toch de ploeg niet te wanhopen. NaEÏ HBSV. twee van de sterkste plot! 5D. speelt Castenray zondag thuis Griendtsveen. Een prima geleg om voor het eerst dit seizoen de buit binnen te halen. Afgelopen zondag stond er een belangrijke wedstrijd op het program ma. Drie punten zouden heel welkom zijn, om weer aansluiting te krijgen met de middenmoot. Leunen begon goed met een aanval, opgezet vanaf rechts. De voorzet van Edwin Berden werd echter niet verwerkt door de voorhoede- spelers. Hierna nam Stormvogels het over. Een goede kans werd slecht inge kopt. Ook toen een Stormvogelspeler voor de Leunse keeper verscheen kon deze niet tol scoren komen. In de 25e minuut was het toch raak voor Stormvogels. De buitenspelval werd omzeild en via de combinatie werd de 1 - 0 gemaakt. Het gevaar was echter nog niet geweken. Doordat Leunen heel PEEL EN MAAS WEEKBLAD Programma, zondag, 1 oktober: SSS' 18-Montagnards 14.30 uur SSS'18 2-Ysselsteyn 2 12.00 uur Holthees 2-SSS'18 3 11.00 uur SSS'18 4-TOP'27 2 10.00 uur SSS'18 5-DIS 4 10.00 uur Someren ds 1-SSS'18 ds 1 12.00 uur Reuver ds 1-SSS'18 ds 2 10.00 uur vaak onnodig balverlies leed Stormvogels naar hartelust hun ai Ien opbouwen; zo ook via de voo per. Hij kwam vanuit de achter opzetten en liep ongehinderd door Leunen-defensie, daarna speelde en een goed schot op de goal wei stekend gestopt door Chris v. Dd ln de 42e minuut kon Leunen da eindelijk toch iets terugdoen. Berden onderschepte een bal dit] Michel Ballissen bij Henri R( kwam en de bal dia een moeilijke toch in de goal zag belanden. In minuut nog een mooie knal van Berden die knap gered werd do keeper. Na de twee bekers thee voor C| de rust kon hij al weer meteen 3 bak. Een doorgebroken speler goed van de bal gezet door I Leunen kwam beter in hun spel. werd pressie gezet op de tegensta Dit resulteerde in en vrije trapro twintig meter. Routenier Baltissen (net vader geworden) onf de zich over deze bal. Via de belandde deze bal in de goal; wat' week tegenzat, had Leunen zondag Hierna kwam Leunen weer iets verdrukking, maar met de kans? Stormvogels kregen werd slordig' sprongen. Stormvogels nam naa de wedstrijd vorderde meer risico' hel spel van Leunen ten goede k Enkele goede kansen werden geer John Litjens was nog het kortste 1-3 maar zag zijn kopbal tegen d belandden. Na het eindsignaal Leunen terugzien op een zwaar be ten zege welke zeer belangrijk was,

Peel en Maas | 2000 | | pagina 14