De schijnwerper Rick Ewalt (SV Venray) Mike Faassen bezorgt Venray eerste winst Sfimt Ca f/eanaq, Inzet DIS beloond in Tegelen Leunen en Meerlo in evenwicht SSS'18 na drie wedstrijden ongeslagen Pierre Pijpers SPORT Hugo Luyten in Horst EWC trefzekerder dan Castenray HV Manual Holthees blijft Kronenberg de baas V Eerste nederlaag Ysselsteyn VV Holthees PEEL EN MAAS donderdag 21 september 2000 - Pagina EE De redactie van weekblad Peel en Maas gaat wekelijks een spelen trainer of ander 'voetbaldier' van een amateurclub uit de gemeente Venray in de schijnwerper zetten. Deze week staat Rick Ewalts, de betrouwbare doelman van SV Venray, centraal. Hij speelt zondag met zijn ploeg de zware uitwedstrijd tegen koploper Tiglieja. Naam: Rick Ewalts Leeftijd: 25 Geboorteplaats: Venray Woonplaats: Venray Burgerlijke staat: Ongehuwd, ik heb een vriendin: Elle Kinderen: Geen Beroep: Technisch tekenaar Speler van: SV Venray Vorige clubs: Geen Sportief hoogtepunt: Promotie van tweede naar eerste klasse Sportief dieptepunt: Degradatie van de eerste naar de tweede klasse Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Van der Sar I ievelingsetcn: Chinees Drank: Fris en een biertje Favoriete tv-programma: Studio Sport Ambities? Nog een keer kampioen worden Hoeveelste seizoen in selectie SV Venray? Vanaf mijn 17e. eerst als reservedoelman. Venray kampioen Dit jaar nog niet Geldrop? Rick (lachend): Geen commentaar Titelkandidaat RIOS Tiglieja? We moeten de kansen beter benutten willen we een kans maken. Maar we gaan positief naar de wedstrijd toe. Voorspellingen Rick Ewalts Redactie Tiglieja-SV Venray 1-2 2-1 Melderslo-SSS 1-0 0-2 Wanssum-Heyen 0-2 1-1 Stormvogels-Leunen 1-2 1-3 Ysselsteyn-Resia 3-1 1-1 HBSV-Castenray 2-1 1-1 DIS-Grashoek 1-1 2-1 GFC-Oostrum 0-1 1-2 Swolsense Boys-Merselo 2-2 0-2 TOP-Holthees 0-0 1-1 De redactie van Peel en Maas gaat het dit voetbalseizoen wekelijks opnemen tegen een speler of trainer van een amateurclub uit de gemeente Venray. Tien wedstrijden, tien uitslagen. Een juiste voorspelling van winst, gelijkspel of verlies levert één punt per wedstrijd op. Wordt de exacte uitslag voorspeld, dan levert dat twee extra punten op. In totaal kunnen dus 30 punten worden behaald. Bij winst van de voetbalkenner ontvangt de jeugdafdeling van die club een voetbal, die beschikbaar wordt gesteld door sportzaak Olympic Sport in Venray. Wint de redactie van Peel en Maas, dan stelt bak kerij Pijpers uil Venray een vlaai beschik baar die naar een goed doel gaat. Van de gastvoorspellers wordt een ranglijst bijge houden, waarbij aan het einde van het sei zoen enkele leuke prijzen onder de hoogst- geklasseerden worden verdeeld. Peter Bartray van Ysselsteyn kwam afgelopen week tot een score van drie punten, de redactie behaalde vijf punten. Er wordt dus weer een vlaai uitgedeeld. Michel Baltissen van Leunen voert de ranglijst aan met zes punten. De ranglijst: 1Michel Baltissen (Leunen) 6 2) Peter Bartray (Ysselsteyn) 3 3) Marcel Lenssen (Oostrum) 1 Michel Baltissen mocht een bal, beschik baar gesteld door de heer Schlooz van sportzaak Olympic Sport, in ontvangst nemen. Vorige week ontvingen de vrijwilli gers van De Kemphaan een vlaai van bak kerij Pijpers. 5& Grote Markt 19 Henseniusplein 5c 5801 BB Venray SSS'18 heeft in de thuiswedstrijd tegen Stormvogels uil Siebengewald wel een erg gelukkige overwinning behaald. Aanvankelijk zag hel er allemaal erg goed uit voor de thuisploeg. Al na 6 minuten mocht Koen Kelders vanaf elf meter raak schieten omdat Joep de Haas in het strafschopgebied door doelman Mario Willems onderuit werd gehaald: 1 - 0. Daarna leek de ploeg uit Overloon niets in de weg te staan om deze voor sprong verder te gaan uitbouwen. De ploeg van trainer Hans Willems speelde met veel pressie, combineerde beter en creëerden enkele uitstekende kansen maar het beslissende laatste zetje ont brak. In de 33e minuut moest de tot dat moment goed leidende scheidsrechter Aouaj uit Venray zich wegens een spier blessure laten vervangen door scheids rechter Brenkman. Ongewild bezorgde dit de ommekeer in de wedstrijd. SSS leek plotseling de koers volledig kwijt te zijn. De druk was weg en ook de combi naties liepen niet meer. De ploeg was geen schim meer van het team dat afge lopen zondag nog zo'n schitterend resultaat neerzette in Leunen. In het res terende gedeelte van de eerste helft kreeg Stormvogels steeds meer grip op de wedstrijd en zorgde zij voor het gevaar voor het Overloonse doel. Doelman Paul Claes toonde zich weer een betrouwbare sluitpost bij mogelijk heden voor middenvelder Alex Londar en spits Eric Dinnissen. Na de pauze eenzelfde beeld: SSS liet het initiatief over aan de tegenstander maar die kon vooralsnog niet profiteren. In de 56e minuut leken de bezoekers op gelijke hoogte te komen toen Eric Dinnissen de bal plotseling voor zijn voeten kreeg maar doelman Paul Claes redde bekwaam. SSS werd steeds verder teruggedrongen op eigen helft en een tegentreffer kon dan ook niet uitblijven. Na een half uur in de tweede helft kwa- 'men de bezoekers dan ook op deze meer dan terechte gelijkmaker. Een slecht genomen vrije trap van Arno Vogelsangs kwam in de voeten van de tegenstander die Eric Dinnissen in staat stelde om alleen op doelman Claes af te stevenen en deze keer had de Overloonse doelman het nakijken: 1 -1 Een nederlaag leek voor SSS'18 aan slaande maar de wedstrijd zou nog een geheel andere wending krijgen.Toen SSS zich al meer dan tevreden bij een gelijkspel had neergelegd constateerde invaller-scheidsrechter Brenkman vlak voor tijd van grote afstand dat verdedi ger Karei Ingenbleek bij een van de spo radische uitvallen van SSS hands maak te binnen het strafschopgebied en beslis te wel erg gemakkelijk op strafschop. Joep de Haas liet zich deze kans niet ontnemen en scoorde beheerst van elf meter: 2-1. Door deze uiterst gelukkige overwinning is SSS de trotse ongesla gen koploper in de klasse. A.s. zondag speelt SSS'18 de uitwed strijd tegen Melderslo die dit seizoen nog geen punt hebben gehaald. Toch zullen de Overloners moeten waken voor onderschatting aangezien SSS het in Melderslo nog nooit gemakkelijk heeft gehad. Zoals wellicht bekend, hebben de afgelopen jaren enkele jeugdspelers van SV Wittenhorst met groot succes deel genomen aan de jeugdspelregelwedstrij- den, o.a. met een tweede plaats in het landelijk kampioenschap van het afgelo pen jaar. Het idee achter deze spelregel- wedstrijden is, dat voetballers voordeel hebben van een goede spelregelkennis. Zij zullen immers beter begrijpen waar om de scheidsrechter een bepaalde beslissing neemt. Dit zal een groter wederzijds respect opleveren tussen de scheidsrechter en de spelers. Kortom, een goede spelregelkennis is altijd een pluspunt. Om de kennis van de spelregels in het algemeen en de spelregelwedstrijden in het bijzonder meer bekendheid te geven, organiseert SV Wittenhorst in samen werking met de Scheidsrechters- vereniging Horst-Venray een thema avond over dit onderwerp, en wel op vrijdag 6 oktober 2000: aanvang 19.45 uur; lokatic: kantine SV Wittenhorst. Op deze avond zal eerst de Scheidsrechtersvereniging Horst- Venray de bezoekers op een spontane manier kennis laten maken met de spel regels. Vervolgens zal de bekende Betaald Voetbalscheidsrechter Hugo Luijten een praatje houden over de spel regels en zijn ervaringen met prof-voet ballers. Daarna bestaat uiteraard de gelegenheid om aan hem vragen te stel len. De avond is voor iedereen toeganke lijk, dus ook van niet-leden In de 5e klasse D heeft Castenray op eigen veld een nederlaag geleden tegen EWC. De titelkandidaat uit Well trok na 90 minuten aan het langste einde: 2-4. Net als in de voorgaande twee duels kwam Castenray ook afgelopen zondag op achterstand. In de 15e minuut teken de Jeroen van Gooi de openingstreffer voor EWC aan. Castenray herstelde zich knap en nam het heft in handen. Dit resulteerde tussen de 24e en 34e minuut in twee treffers. Ivan Maes rondde een goede actie bekwaam af en Paul Büddiger schoot een vrije trap vanaf een meter of twintig keihard met links bove nin de touwen. Castenray leek met een voorsprong de pauze in te gaan, maar een dekkingsfout achterin stelde Jos Laarakker in de gelegenheid om op slag van rust EWC op gelijke hoogte te bren gen. De thuisploeg pakte na de thee de draad weer op. Ivan Maes, Sander Dinghs en Tom Strijbos kregen goede mogelijkheden om Castenray weer op voorsprong te brengen. Maar zoals zo vaak viel ook deze keer de treffer aan de andere kant. Daniël Peters, de van VVV afkomstige plaaggeest aan Wellse zijde, rondde in de 70e minuut een van zijn solo's af met een fraai schot: 2-3. Castenray probeerde opnieuw de bakens te verzetten, maar EWC, met Ron Clevers als vormgever en organisator in de achterhoede van de gasten, speelde het duel clever uit. Een counter werd Castenray vijf minuten voor het einde uiteindelijk fataal. Jos Laarakker maakte gebruik van een een-tegen-een situatie en besliste het duel met zijn tweede en EWC's vierde treffer. Na drie duels blijft promovendus Castenray voorlopig steken op een puntje. Zondag wacht de lastige uitbeurt tegen HBSV. FC Steyl opende al meteen met haar gevaarlijkste wapen, de aanval. Al na 20 seconden moest de Oirlose keeper, oog- in-oog staande, ten koste van een hoek schop redden. De aanvalsdrift van de thuisclub hield aan en het leek voor de groenwitten een 'mission impossible' te gaan worden. Toch duurde het tot onge veer een kwartier dat de toen dikver diende en verwachte treffer viel. Uit een vrije schop werd werkelijk prachtig ingekopt: 1-0. Wonderwel verdween toen bij de roodwitten het snelle aanvalsritme en het hardwerkende DIS kwam wat meer in beeld en na ongeveer een half uur spelen had Ted Lenssen de gelijkmaker na mooi aangeven op de voet maar hij schoot legen de keeper. Tot de rust bleef hel toen nog zelfbewuste Steyl echter de meest aanvallende en dus ook gevaar lijkste ploeg. Na rust een wat ander spelbeeld. Weliswaar wilde de Tegelse ploeg snel een beslissende voorsprong nemen maar het flink strijdende DIS gaf zich voor alsnog niet gewonnen. Er ontstonden veel duels op het drukken middenveld en door beider inzet werd het spel vele malen onderbroken vanwege overigens onschuldige blessurebehandelingen. Omdat Steyl net de beslissing kon force ren ging DIS steeds meer in een goed resultaat geloven, en mede door een bewonderingswaardige team-inzet viel tien minuten voor tijd de bejubelde gelijkmaker na een uithaal van Peter Verlinden: 1-1. Opvallend bij de vele onderbrekingen is nog dat in alle geval len de bal keurig werd uitgetrapt en de daaropvolgende ingooi steeds naar de tegenstander ging. behalve de laatste keer, kort voor tijd toen een Steyl-speler die sportiviteitscode even vergat om zodoende zijn medespeler in goede stel ling te brengen, maar terecht kreeg deze kortsluting geen 'beoogd' gevolg... Het bleef in Tegelen 1-1. De wedstrijd komt slechts moeizaam op gang. Beide teams hebben het verde digend goed voor elkaar, waardoor het spel snel op en neer gaat maar er geen kansen gecreëerd worden. In de zevende minuut was daar een uitzondering toen Rob Willems een fraaie steekbal op Jelle van Tilburg gaf maar die de bal te ver vooruit speelde waardoor de keeper in kon grijpen. Kronenberg was slechts gevaarlijk met een vrije trap en een afstandschot maar deze waren een een voudige prooi voor Jos Pingen. Vanaf de 20e minuut kreeg Holthees toch een klein veldoverwicht maar het duurde tot de 33e minuut voordat een voorzet van Tim van Houdt door Sjaak Janssen net gemist werd. In de 42e minuut krijgt Holthees het spel enis het al in de eerste minuut als Jelle van Tilburg bijna profi teert van een verkeerde pas in de Kronenbergverdediging. Kronenberg geeft echter weinig kansen weg. In de 57e minuut krijgt Sjaak Janssen een goede mogelijkheid maar hij moet uit een moeilijke hoek schieten en de keep er redt. In de 60e ininuutj wordt slecht uitverdediging van Holthees bijna afge straft als de linksbuiten op Jos Pingen af kan gaan. Zijn schuiver gaat langs Jos heen maar Koen Weijenberg redt alsnog op de doellijn. Nu brak er een hele ster ke fase aan van Holthees. Nadat Rob Willems zijn schot uil de draai nog voorlangs zag gaan was het in de 64e minuut Jelle van Tilburg die terugkaatst op Erik Pingen die snoeihard van 20 meter uithaalt en de bal in de kruising ziet verdwijnen (1-0). In de 67e minuut neemt Tim van Houdt een vrije trap aan de zijlijn die vervolgens bij de eerste paal slim over de keeper heen wordt gekopt door Jelle van Tilburg (2-0). In de 70e minuut komt Holthees goed weg als een strakke vrije trap rakelings over wordt gekopt. Twee minuten later is het Jelle van Tilburg die uit een counter zijn schot door de keeper gered ziet worden. In de 79e minuut ziet Tim van Houdt zijn afstandsschot rakelings over gaan. In de 82e minuut wordt een vrije trap van Tim van Houdt bij de tweede paal ingekopt door Jelle van Tilburg (3-0). Hel slot wordt nog hectisch omdat Kronenberg fel door blijft gaan. In de 88e minuut maken ze nog 3-1 na een doorbraak op rechts en zijn schot bij de tweede paal ingetikt wordt door Edwin Tissen. Holthees krijgt hierna in bles suretijd nog twee goede kansen maar eerst strandt de doorgebroken Sjaak Janssen op de keeper en vervolgens kopt Jelle van Tilburg voorlangs. programma 23 september De Weert Dames B Manui»} I - Mcrefeldia 2 a. 13,00 Dames C Manual 1 - ospei i a. 14.00 Heren C Manual I - BSAC 1 a..15.00 Hewn Recr. Hercules Manual a. 19.00 zondag 1 oktober. De weert Heren A Manual 1 - BSAC i a. 12.00 Zaterdag 7 oktober. Dc Weert Dames B Manual 1 - S walmen 1 a 13.00 Heytbuysen. Aoreveu Heren C Vios 1 - Manual l a. 12.50 Dames C Vios 2 - Manual 1 a. 13.35 i Dames B Vios 2 - Manual 1 a, 14.20 Manual 1 Rapiditas 1 a. 14.00 Heren C l f - Loreal 1 a. 15.00 uur Trainer Hutting: "Deze ploeg kan veel meer dan het laat zien" Venray-Spaubeek 2-1 (0-0) Doelpunten: 50. Mike Faassen 1-0; 88. Mike Faassen 2-0; 92. Peter van Mierlo 2-1. Scheidsrechter: Smeets (Kessel). Toeschouwers: 200. Gele kaart: Rick Ewalts, Loek van Schijndel (Venray) en Bart Mecheels (Spaubeek). Venray: Opstelling Venray: Ewalts; Linskens (75. Linders), Wijnen (78. Brands), Van Schijndel en Gommers; Hermsen, Troisfonlaine, De Swart en Jeuken (68. Keijzers); Mihoglu en Faassen. (Door Henk Willemssen) De complimenten waren zondag middag na afloop voor Mike Faassen. De uit Tegelen afkomstige spits zette met twee treffers zijn nieuwe club Venray op het spoor van de eerste overwinning: 2-1. Mike Faassen was blij en opgelucht. Zijn eerste treffers in de competitie bezorgden Venray tevens de eerste winstpunten. "Vandaag tegen Spaubeek moest het wel gebeuren. Als we deze wedstrijd niet hadden gewonnen dan hadden we het heel zwaar gekregen", zei Mike Faassen. Want de 25-jarige aanvaller wist dat zijn ploeg komende zondag in zijn woonplaats moet aantreden tegen de sterke koploper Tiglieja. Met de over winning tegen Spaubeek op zak reist de Venrayse formatie met veel meer ver trouwen naar Tegelen dan wanneer ook het derde competitieduel geen resultaat had opgeleverd. Mike Faassen begint na een moeilijke aanpassingsfase zijn draai te vinden. "Vanwege vakantie miste ik de eerste twee weken van de voorberei dingsperiode. Daarna heb ik moeten wennen aan het Venrayse spel. Want wij spelen eigenlijk met vier aanvallers en dal was ik bij Irene niet gewend waar ik meer vrijheid had in de spits", zegt Mike Faassen die echter geen moment spijl heeft gehad van zijn komst naar Venray. "Nee, want ik ben hier echt perfect opgevangen. Ik heb het in Venray heel goed naar de zin alleen bleven de doel punten uit. Daarom ben ik zo blij met mijn twee treffers want een spits wordt toch op zijn doelpunten afgerekend", weet Faassen die afgelopen seizoen bij vierdeklasser Sportclub Irene 22 keer doel trof. De wedstrijd tussen de staart- ploegen Venray en Spaubeek, beide teams waren met twee nederlagen Na de decepsie van vorige week tegen Overloon zouden de leunense man schappen vandaag alles op alles zetten om het publiek te laten zien dat de slechte vertoning van vorige week een grote vergissing was geweest. Ook Meerlo was de competitie slecht begon nen en zou Leunen niets kado geven. Leunen begon de wedstrijd sterk met een goede kans in de 4e minuut. Vanaf rechts werd een voorzet door Thijs Hall'erkamps over geschoten. Hierna kwam Meerlo beter in de wedstrijd, maar creeerde geen echte kansen. In de 15e minuut was het Daan Loenen die een nuttige overtreding moest maken op het middenveld. De eerste gele kaart was een feit. Enkele minuten later was het een aanval wederom op rechts waar het gevaar vandaan kwam. Een terugge legde bal werd door Leunen-spits Michel Baltissen enkele meters naast geschoten. Ondanks dat Leunen het meest gevaarlijk was, was het echter Meerlo dat het betere spel had, feller in de duels was en een betere veldbezetting had. Na de rust echter een heel ander beeld. Leunen begon agressief. Een voorzet vanaf links werd door onze spits overgeschoten. In de 60e minuut was het John Litjens die een kans vanaf rechts kreeg die menigeen al geteld had. Deze ging echter net naast. In de 70e minuut zagen we de bal ongelukkig legen de lat belandden via een Meerlo- speler. In de 75e minuut werd een vrije trap voor ons van richting veranderd en viel op het dak van het doel. Het geluk zat ons vandaag niet mee. Maar ja, geluk moetje afdwingen. Helaas kreeg naast Daan Loenen ook Marco Berden vandaag zijn tweede kaart dit seizoen. Meerlo speler Mark Kusters zag van daag in 1 wedstrijd twee gele kaarten voor zijn neus gehouden. En kon in de 85e minuut gaan douchen. Leunen zette nog even aan, maar kon niet meer gevaarlijk worden. We konden vandaag terugkijken op een matige eerste helft, maar terugzien op een goede tweede helft. Als wij de volgende week ook zo agressief beginnen als in de tweede helft, zullen wij de eerste winstpunten tegen Stormvogels toch bij moeten kun nen schrijven. Want alleen met mooi voetbal kom je er in deze klasse niet. Ysselsteyn heeft tegen HRC uit Afferden de eerste ndederlaag van het seizoen te pakken en heeft dit voor een groot deel aan zichzelf te danken. Al vanaf de beginfase was HRC de betere en fellere ploeg en Ysselsteyn kon daar zeer weinig tegenover stellen en zo keek de ploeg al binnen 20 minuten tegen een 2-0 achterstand aan. Na de 2-0 leek Ysselsteyn wakker geschud en het begon zowaar te voetballen, wat uit mondde in een sterk laatste kwartier van de eerste helft en het was Geert v. Dijck (jr.) die 10 minuten voor rust de 2-1 liet aantekenen en Ysselsteyn weer in de wedstrijd bracht. Uit het slotoffensief wat er hierna volgde viel vlak voor de rust de gelijkmaker en het was wederom Geert v Dijck (jr.) die een schitterende aanval met een voorzet op maat van Sjoerd Slangen evenzo mooi inkopte: 2- 2r Na de thee wachtte Ysselsteyn op een mooie voortzetting van de eerste helft, maar men kwam bedrogen uit, want het was wederom HRC dat sterk uit de start blokken kwam en in de 50e minuut keek Ysselsteyn weer tegen een achterstand aan: 3-2. Deze achterstand kwam Ysselsteyn deze middag niet meer te boven en ondanks enkele kansjes op de gelijkmaker bleef HRC de betere ploeg met grote kansen de voorsprong uit te bouwen, maar deze bevrijdende treffer liet nog lang op zich wachten en toen vijf minuten voor ti jd de 4-2 viel was de wedstrijd gelopen en was Ysselsteyn weer met beide voeten op de grond en werd dan ook terecht afgetroefd doro de ploeg uit Afferden. Komende zondag wacht Ysselsteyn thuis het lastige Resia uit Wellerlooi en zal dan uit een ander vaatje moeten tap pen om een goed resultaat te bewerk stelligen. Uitslagen: Holthees-Kronenberg Holthees 2-Vitesse 5 Resia 3-Holthees 3 Programma: Top-Holthees Volharding 5-Holthees 2 Holthees 3-Dis 3 Veteranen Uitslag: Holthees-Oploo Programma: Ona Venray-Holthees 3-1 1-2 5-6 14.30 10.00 11.00 KEEL EN MAAS 'n abonnement waard Venray boekte zondag overwinning in de tweede klassM gestart, stond bol van de spanning al spoedig bleek dat Venray mi huis had dan de Zuid-Limburgse tant die vorig seizoen nog de titel in de derde klasse A. Alhoewel V aanvankelijk goed weg kwam t' ter Smeets een overtreding v van Schijndel binnen de zestienmt nen onbestraft liet. Dat was enige voordeeltje wat de Kesselse man aan de Venrayse ploeg g| Want na ruim een half uur keurde dei biter een loepzuivere treffer thuisclub af. Spaubeek-doeln| Lambert Merx liet een voorzei vanM Faassen los waarna Alex de Swi kon binnentikken. Maar Smeets teerde ten onrechte dat de Limburgse goalie gehinderd zou a l;'. Venray bleef domineren maar speelde I' een veel te laag tempo want de joc V ploeg miste overtuiging en scherpte,] R leek wel of het team onder grote di n stond. "Daar kan geen sprake van a W Want noch het bestuur noch de teel sche staf oefent druk op de spelersn B verklaarde trainer Rob Hutting. BEVRIJDE - In de vijfde minuut van de twfl B helft viel eindelijk de openingstreffer een prachtig uitgevoerde aanval. N L Mihoglu kopte een hoge voorzet vij H de rechterflank panklaar voor de vo: T van Mike Faassen die doeltreffendl II haalde: 1-0. En plotseling leefde B thuisclub op. Het doelpunt weiiB.t bevrijdend. Want het temp ging omh I en Venray gooide het spel open ovei vleugels. Alleen was de opleving I kort duur tot ergernis van Rob Hutli "Naar voren, naar voren. Voer I tempo op", schreewde de Landgraa B oefenmeester naar zijn spelers. Hult I stond constant aan de zijlijn om I ploeg aan te sporen. In tegenstelling I zijn voorgangers blijft de oranje kal nestoel voor de Venrayse trainer m de dug out onbezet. Want Huttingi niet het type na om de wedstrijd vjj een stoel te coachen. Daar is hi j veel onrustig en te gedreven voor. Const blijft hij bij zijn spelers hameren op) fouten. Vooral aanvaller Nico MiK^^ doel in de ogen van de trainer wM goeds alhoewel hij wel aan de basis* beide doelpunten stond. Halverwed tweede helft drong Mihoglu vanafl rechterkant het strafschopgebied bui maar speelde de vrijstaande Faassen ditmaal veel te hard aan u! door de bal van dichtbij overf Spaubeekse doel vloog. "Nico heeft! weinig oog voor zijn medesp® Alhoewel hij hard heeft gewerkt. IT hij is vaak te overhaast in zijn spd oordeelde Hutting. Vlak daarvoor arbiter Smeets een forse overtreding! Roel Wijnen onbestraft. Toen Loekl Schijndel verhaal wilde halen kreeg! de gele kaart voorgehouden. Enkl minuten eerder had de scheidsrecB ook al geel getoond aan doelman fil Ewalts na een onschuldige handsbal! de slotminuten verzuimde Ven« definitief afstand te nemen. Aanvoetf Alex de Swart talmde te lang waartÜ een uitstekende kans verloren ging.j de 88e minuut viel dan toch de J Nico Mihoglu brak door over de links] lank en omspeelde de uitgelopen <T man Merx. Hij gaf de bal predffl maat aan de inlopende Mike Faassefl simpel kon afronden: 2-0. Een min!^ later trof Nico Mihoglu nog de paal H de blessuretijd moest de Venraj defensie, die de gehele wedstrijd gj* overeind bleef, toch een tegentrel I incasseren. De handige middenvel Dave Tokaya ging op avontuur I bediende centrumspits Peter van Mie S die Spaubeeks' eerste competilietrel 9 aantekende: 2-1. "Ik had verwacht we vandaag ons negatieve doelsal hadden kunnen wegwerken. Een ze 7 met vijf doelpunten verschil was mffl lijk geweest. Gezien het feit wat H ploeg werkelijk kan. Daarom ga iki fl tevreden naar huis. We hebben H publiek ook te weinig geboden. Ws 1 deze groep heeft veel meer in zijn nis i. Het verschil tussen wal de spelers ke nen en wat ze werkelijk laten zien nl veel te groot", vindt Rob Hutting. Bs

Peel en Maas | 2000 | | pagina 14