Informatiebijeenkomst St. Anna St. Servatius in Le Tambourin Win een ballonvlucht op Taptoe Peelland 2000 Bekendmakingen gemeente Venray DIRKX VAN SOEST woningwet wet ruimtelijke ordening TAXATIES Overlastlijn drugs Bibliotheek Nationale Collecte Verstandelijk Gehandicapten gaat weer van start Afgestudeerd Yopga voor ouderen in Vierlingsbeel Bever actief? UW WONING OPTIMAAL ISOLEREN? Informeer bij ons naar de mogelijkheden! DE LA R0f PEEL EN MAAS donderdag 14 september 2000 - Pagina? p Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan vragen. het gewijzigd uitvoeren bouw- aanvraag 2000.9432 (bouwen tuinkamer) aan de Ooster Thienweg 10 te Oostrum tnv W. Creemers, Ooster Thienweg 10; - het veranderen garage aan de Meester de Haanstraat 14 te Leunen tnv R.J.P. Manders, Zil verschoon 2 te Venray; - het bouwen van een overkap ping/zonwering aan de Heuvel straat 6a te Venray tnv L.J.J.M. Janssen, Heuvelstraat 6a; het vergroten van de woning aan de Goetzenhof 7 te Oostrum tnv M.J.M. van Bommel, Goet zenhof 7; het plaatsen van luifels aan 't Lie- ne I t/m 22, 22 t/m 44 en De Schakel I t/m 16 te Venray tnv Wonen Venray, Postbus 210 te Venray; - het bouwen van een woning aan de Oostsingel te Venray tnv C.G.M. Janssen, Randenrade 18 te Oostrum; het gewijzigd uitvoeren bouw- aanvraag 1997.4826 (bouwen en verbouwen varkensstal) aan Roland 2 te Castenray tnv Mts. Philipsen, Roland 2; - het bouwen van een woning aan de Van Berlostraat te Leu nen tnv G.J. van Kempen, Schei- weg 15 te Leunen. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het vergroten van de woning aan de Maasheseweg 70 te Ven ray tnv H.J.M. Janssen, Maashe seweg 70; het bouwen van een carport/berging aan de Strü- beniaan I te Venray tnv M.W.M. van Tiel, Strübenlaan I; het vergroten basisschool aan de Oostsingel 39 te Venray tnv Vereniging van Christelijk Kleu ter en Basisonderwijs Venray, Postbus 536 te Venray; - het bouwen van een garage/ber ging aan de Laagriebroekse- weg 18 te Leunen tnv W.J.L.A. Jenneskens, Laagriebroekseweg 18; - het plaatsen van 9 antennemas ten aan de Ripseweg I te Vre- depeel tnv Ministerie van Defensie, Postbus 41 te Volkel; - het vergroten van de woning aan de Rosa Manusstraat 46 te Venray tnv F.J.A. Hendriks, Rosa Manusstraat 46; het bouwen van een woning met garage aan de Vloetweg te Merselo tnv C.J.E.M. Beerkens, Pastoor de Botstraat 20 te Mer selo; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Puttenweg 6 te Yssel- steyn tnv L.J.G.M. Heidens, Put tenweg 6; - het vergroten van de woning aan de Marjolein 36 te Venray tnv R.L.M. Clermonts, Marjolein 36. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een serre aan de Joke Smitstraat 18 te Ven ray tnv W.H. Duque, Joke Smit straat 18; - het bouwen van een blokhut aan de Wethouder Pubbenstraat 13 te Merselo tnv H.H.H. Lit- jens, Wethouder Pubbenstraat 13; - het bouwen van een prefab-ber ging aan de Randenrade 92 te Oostrum tnv G.J.H. Martens- Philipsen, Randenrade 92. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. - het plaatsen van een hobbykas aan de Voerleberg 26 te Veu len tnv J.G.T. Reintjes, Voerle berg 26; - het bouwen van een serre aan de Boterbloem 41a te Venray tnv fam. Van Rijt, Boterbloem 41a; het bouwen van een dakkapel aan de Knopkruid 47 te Ven ray tnv R.H. Quast, Knopkruid 47; - het verzoek om vergunning voor het starten van een atelier aan de Stationsweg 77 te Venray tnv T. Receveur, Venrayseweg 44 te Wanssum; het bouwen van een bergbezink- bassin aan de hoek Castenray- seweg/Boddenbroek te Oir- lo tnv Gemeente Venray, Raad huisstraat I te Venray; - het bouwen van een woning aan de B.P. Leunen tnv G.C.C. Jacobs, Urbanusweg 10c te Leu nen; - het bouwen van een carport aan de Andantestraat 24 te Ven ray tnv A.M.J.G. Jansen, Andan testraat 24; het bouwen van een varkens- stal/machineloods aan de Deur- neseweg 177 te Ysselsteyn tnv J. Nooijen, Kanveldweg 8 te Deurne; - het bouwen van een woning aan de Vloetweg te Merselo tnv A.H. Hegger, Laan 1944 nr. I I te Overloon; het plaatsen van een bergbezink- bassin aan de Steegse Peelweg te Venray tnv Gemeente Ven ray, Raadhuisstraat I te Venray; - het plaatsen van een bergbezink- bassin aan de Ysselsteynseweg (thv sportpark) te Yssel steyn tnv Gemeente Venray, Raadhuisstraat I te Venray; - het bouwen van een woning aan de Albionstraat I te Leunen tnv P.H.G. Leijssen, Steegse Peel weg 83 te Veulen. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 15 september 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 14 september 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen ■■e service pssionele erking rdeligste en Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Maatschap Philipsen-Peeters, Timmermannsweg 82 te Yssel steyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Timmerman nsweg 76 te Ysselsteyn. Hermo-Plastic BV, De Hulst 20 te Oostrum voor een revisiever gunning voor een kunststofver- werkende industrie met kan toor, productie- en magazijn ruimten en gereedschapmakerij, gelegen aan De Hulst 20 te Oostrum. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp beschikking een vergunning krach tens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Kroef BV, Beukenlaan 61 te Odi- liapeel voor een revisievergun ning voor een aardappelenbe waarplaats, gelegen aan Metaal- weg 10 te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen van ter inzage (6 weken) van 14 september 2000 tot en met 26 oktober 2000 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er mel dingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn binnengeko men van: - J.W.M. Kuunders, Hanenberg- weg 7 te Deurne voor diverse wijzigingen aan de inrichting, gelegen aan Moostdijk 7 te Ysselsteyn. - Inalfa BV, Maasheseweg 83 te Venray voor het uitwerken van de voorschriften F3 t/m F4b afzuiging lasdampen aan de Maasheseweg 83 te Venray. - Inalfa BV, Maasheseweg 83 te Venray voor het uitwerken van het voorschrift EI0 inrichting laadperrons aan de Maashese weg 83 te Venray. - Inalfa BV, Maasheseweg 83 te Venray voor wijziging om te vol doen aan de eis vloeistofdicht heid betonvloeren aan de Maas heseweg 83 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 14 september 2000 tot en met 28 september 2000 (2 weken) in het gemeentehuis. A.M.v.B. -meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer A.M.v.B.-meldingen zijn bin nengekomen van: - Min. Verheugen, Leunseweg 61 te Leunen voor het van toepas sing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer, gele gen aan Marktstraat 2 te Ven ray. Herbalife International of Euro pe, Microstraat 20 te Venray voor het uitbreiden of wijzigen van de inrichting ingevolge het Besluit Opslag goederen milieu beheer, gelegen aan Micro straat 20 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 14 september 2000 tot en met 28 september 2000 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 14 september 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Indien u overlast heeft van drugsgebruik of drugshandel in uw omgeving, kunt u bellen met de overlastlijn, telefoon 0478- 565056 (24 uur per dag). Er is een telefoonbeantwooraer op hét nummer aangesloten waar u met uw klachten terecht kunt. Het antwoordapparaat wordt dagelijks afgeluisterd. Op 17 september a.s. vindt op het Henseniusplein de grote boekenmarkt van de Kiwanis Venray plaats. Natuurlijk is tijdens deze markt de Bibliotheek Venray ook aanwezig. In twee grote kramen worden materialen die verwijderd zijn uit de collectie, te koop aangeboden. In het aanbod treft u veel boeken over kunst, tweede wereldoorlog en het koningshuis aan. Hoewel de boeken verschillend geprijsd zijn, kunt u al vanaf fl. 2,50 een boek aanschaffen. Afgeschreven boeken worden overigens het gehele jaar door verkocht in de bibliotheek. Indien u een afgeschreven boek wilt kopen, is het niet noodzakelijk lid te zijn van de bibliotheek. De biblio theek is immers voor een ieder toe gankelijk. Pas op het moment dat u iets wilt lenen, dient u lid te zijn van de bibliotheek. Sinds 5 september zijn de tarieven voor het lenen van cd-rom's in de bibliotheek verlaagd. Cd-rom's voor zowel jeugd als vol wassenen worden uitgeleend voor drie weken. U betaalt fl. 4,50 per cd-rom. Bovendien is er gestart met de uit leen van dvd-video. Op dit nieuwe medium, in de vorm van een cd- schijfje, kan allerlei informatie opge slagen worden. De bibliotheek beschikt over speelfilms op dvd. Tijdens de openingsuren worden regelmatig dvd-video's vertoond. Zo krijgt u zelf een beeld van dit nieuwe medium. De uitleentermijn van dvd- video is één week. Het leengeld bedraagt fl. 5,-. Voor mensen die graag alleen dvd- video en cd-rom lenen ,en juist geen boeken, heeft de bibliotheek een inte ressant aanbod. Voor fl. 20,- per jaar bent u lid van de bibliotheek. Met dit speciale abonnement leent u alleen dvd-video, cd-rom en video. Daarnaast betaalt u het geldende tarief aan leengeld. Er is weer een groot aantal deelne mers voor de speelse Introducties Internet. De basis Introductie Internet is overstroomd met aanmeldingen. Op dit moment zijn er nog slechts enkele plaatsen vrij op 14 november. In één dinsdagochtend leert u de allereerste beginselen over het World Wide Web. Op de data voor de Voortgezette Introductie Internet (19 september, 10 oktober en 21 november) zijn nog wel diverse plaatsen beschikbaar. Ook in één dinsdagochtend leert u uitgebreid hoe u gebruik kunt maken van e-mail- en en het zoeken in zoekmachines. De introductie staat open voor leden en niet-leden van de bibliotheek. Voor een goed begrip van de informatie is bij het deelnemen aan de Voortgezette Introductie Internet, het volgen van de basis Introductie of enige kennis van Internet noodzakelijk. De kosten bedragen ƒ12,50. U kunt zich aanmel den bij het inlichtingenbureau van de bibliotheek. De openingstijden van de Bibliotheek Venray zijn als volgt: dinsdag 11.00-18.00 uur woensdag 11.00-18.00 uur donderdag 11.00-18.00 uur vrijdag 11.00-21.00 uur zaterdag 11.00-14.00 uur Globaal Stedenbouwkundig Plan nadert definitieve vorm Op 25 september a.s. om 19.00 uur organiseren de Gemeente Venray en het Vincent van Gogh Instituut een informatiebijeenkomst. Tijdens de bijeenkomst wordt informatie verstrekt over de voortgang van het Globaal Stedenbouwkundig Plan (GSP) voor het St. Anna- en het St. Servatiusterrein. De vorige informatiebijeen komst werd begin juni gehouden. Daar presenteerden de architec ten het concept Globaal Stedenbouwkundig Plan. Daarop kon tot I augustus schriftelijk gereageerd worden. Hiervan is in ruime mate gebruik gemaakt en gedurende de zomermaanden zijn deze reacties bestudeerd en is bekeken welke gevolgen deze zou den moeten hebben voor het definitieve GSP. Tijdens deze bij eenkomst gaat de projectgroep in op de reacties. Van alle binnengeko men reacties wordt een rapportage gemaakt die tijdens de bijeenkomst uitgereikt wordt. De komende maanden zullen de GSP's voor beide terreinen hun definitieve vorm krijgen en ter besluitvorming voorgelegd worden aan de Raad van Bestuur van het vincent van Gogh Instituut en aan B en W en de gemeenteraad van Venray. Op basis van de huidige stand van zaken wordt de definitie ve besluitvorming verwacht in de raadsvergadering van december, De informatiebijeenkomst begi om 19.00 uur en duurt tot 2 uur. Van 19.00 tot 20.00 uur kom alle ontwikkelingen rond het Anna-terrein aan de orde. Nai korte pauze rond 20.15 uur sta het St. Servatiusterrein centraal, I bijeenkomst vindt plaats in de Tambourin op het Servatiusterrein. Nadere informatie over de info matieavond: Afdel Publieksdiensten van de gemeec Venray, tel. 0478-5233! Specifieke vragen voor het Vince i van Gogh Instituut worden doe verwezen. Zondag 17 september is op het Sportterrein van het Vincent van Gogh Instituut aan de Oostsingel Taptoe Peelland 2000, aanvang 14.30 uur. Er nemen diverse topkorpsen uit de muziek- en showwereld deel t.w.: Schow- Drumfanfare Amigo uit Leiden; Drumfanfare Peelland uit Deurne; Drum-Showfanfare Mr. H.M. van der Zandt uit Velp; Arnhems Trompetterkorps en MMSK St. Petrus'Banden uit Venray. Het toegangsbewijs voor Taptoe Peelland 2000 is tevens een lotnum mer. Na afloop van de taptoe worden er vier winnaars uit de lotnummers getrokken. Deze vier winnaars hebben recht op een ballonvlucht. De ballon vertrekt na de taptoe op het taptoeterrein; alléén bij goed weer. Van maandag 25 t/m zaterdag 30 september organiseert de Stichting NKGG de 41e Nationale Collecte Verstandelijk Gehandicapten. In deze week kunt u één van de tiendui zenden vrijwilligers bij u aan de deur verwachten. Het doel van deze col lecte is geld bijeen te brengen ter ondersteuning van activiteiten en projecten voor mensen met een ver standelijke handicap. De Nationale Collecte Verstandelijk Gehandicapten heeft het CBF-Keurmerk, het keurmerk voor verantwoorde fondsenwerving en -besteding. Daarmee heeft u de zekerheid dat uw gift goed besteed wordt. NKGG is op zoek naar vrijwilligers? Voor de organisatie van de Nationale Collecte Verstandelijk Gehandicapten zijn we op zoek naar vrijwilligers voor diverse wijken, dorpen, buurtschappen in de gemeente Venray. Wij zoeken enthousiaste mensen of plaatselijke (buurt)verenigingen die in de collecte week enkele uurtje mee willen helpen om deze collecte ook dit jaar en volgende jaren weer tot een succes te maken; als rayon lei ding, als plaatselijke organisator, als wijkhoofd of als collectant. Wilt u meehelpen of voelt u iets voor dit dankbare werk of denkt u iemand te kennen dan kunt u contact opnemen met de heer H.J.J.M. Peters, (Rayonleider NKGG) tel. 0478-582911 of met De Regionale Commissie NKGG Noord Limburg, p/a Van Mirlaerstraat 3, 5961 SK Horst, tel. (077) 3986776 (na 18.00 uur), E-mail: RC026NoordLimburg @hetnet.nl maar u kunt ook bellen met het landelijk bureau van de stichting Nationale Collecte Verstandelijk Gehandicapten (NKGG) in Utrecht, tel. (030) 2363777 of u surft naar onze website www.nkgg.nl Vanzelfsprekend kunt u als vrij williger rekenen op instructie, steun en begeleiding vanuit het bureau NKGG en RC-Commissie NKGG Noord-Limburg en vanuit de rayon leiders NKGG. Nieuws uit de regio Noord-Midden-Limburg De Nationale Collecte Verstandelijk Gehandicapten onder steunt talrijke activiteiten en projec ten. Hierbij gaat het om activiteiten, die duidelijk in een leemte voorzien, en waar geen andere financieringen voorhanden zijn. Zoals: Voorlichting aan ouders met een verstandelijk gehandicapt kind; Belangenbehartiging op politiek en sociaal gebied via ouderverenigingen en maatschappelijk werk; Begeleiding bij sport- en vakantieac tiviteiten en andere vormen van vrij etijdsbesteding; Financiële onder steuning voor het organiseren van een zomerkamp, begeleiding G-voet- bal, discoavonden enz.; Juridische dienstverlening voor ouders van mensen met een verstandelijke han dicap; Het organiseren van thema- en informatie avonden m.b.t. laatste ontwikkelingen in de gehandicapten zorg; De ontwikkeling van metho dieken voor verstandelijk gehandi capten om met de computer te kunnen werken en te communiceren. Aan Ue Universiteit te Maastricht is drs. Anneke van Soest afgestudeerd als arts. Ouderen uit Vierlingsbeek omgéving kunnen binnenkort ai een nieuwe wekelijkse activiteit de SWOGB (Stichting Welzi Ouderen Gemeente Boxmeer) dei nemen. Yoga voor ouderen woi gegeven op een stoel, soms op ei matje. Bij yoga gaat het om oi spanningsoefeningen. De oefeni gen bestaan uit een combinatie v lichaams-, ademhalings- en oi spanningsoefeningen. Deze oefeni gen kunnen allerlei klachten vi lichten. Uiteindelijk doel is lichaam te versoepelen en rus! brengen in het leven. De beste manier om met yo kennis te maken is uiteraard era deel te nemen. Dat kan voortaam de dinsdagmorgen van 10.30 11.30 uur in steunpunt Merleta de Spoorstraat 27. De eigen bijdra is 3,50 per bijeenkomst. De een bijeenkomst vindt plaats op 3 okt ber. 55-plussers kunnen zich opg ven bij coördinator Mie Wassenberg. Wie buin Vierlingsbeek woont en vervoa problemen heeft kan ook daarov contact opnemen met Mie Wassenberg. Haar telefoonnumit is 0478-632322. E-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Op zaterdag 16 september houd de Bevers een geldinzamelingsaci De bevers zijn de jongste kinder van Scouting De Peelspeurders Venray, zij spelen elke zaterda morgen een actief en fantasiev spel. De Bevers willen het jaarthei 'Wereldreis' afsluiten met bezoekje aan Madurodam. Om kosten voor dit uitstapje te drukk gaan de Bevers hard aan het we om wat geld te verdienen. V 09.00 tot 12.00 uur staan de Bevi voor de. Albert Heijn in Venra Hier kunnen lege statiegeldfless ingeleverd worden in ruil voorei kop koffie, limonade of een kleii verrassing. Ook kunnen de kinder hier tegen een kleine vergoedi geschminkt worden. Op de parkeerplaats achter Albi Heijn brengen de Bevers de winki wagentjes terug en vragen ze I wisselgeld uit de parkeerautomale De Bevers zijn herkenbaar hun rode bevertrui, blauwe pe zwart/gele sjaal. Alles tegen scherpe prijzen De La Roy Isolatie, waar prijs en kwaliteit de juiste verhouding hebben. Informeer ook naar de nieuwe subsidiemogelijkheden voor energiezuinig wonen. I S O L A T V E N R A 1 Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY Kruilweg 13, 5801 XR tel. 0478-586408 J www.dlrkx-vansoest.nl

Peel en Maas | 2000 | | pagina 22