Vanaf nu verder onder één naam! Aben Assurantie Groep Aben Assurantie Groep Bergmans Jansen Assurantie Adviseurs Holtermans Assurantiën Aben Assurantie Groep Makelaar in assurantiën Makelaar in assurantiën Patersstraat 35, Venray, Tel. (0478) 55 26 00, e-mail: abengroep@abengroep.nl Aben Assurantie Groep heeft ook vestigingen in Venlo, Bakel en Boxmeer. peel en maas donderdag 24 augustus 2000 - Pagina 12 ;k Voorste rij van links naar rechts: 2e rij van links naar rechts: 3e rij van links naar rechts: Achterste rij van links naar rechts: Doortje Muyres, Anita Windhouwer, Danique Smits Miranda Mans, Suzan de Bruin, Anoushka Curial Frank Eibers, Jac Janssen, Frank Berden, Theo Philipsen Tamara Volleberg, Michel Naninck (directeur), Jos Holtermans, Rob Scholten Het zal aan veel van onze lezers al niet ongemerkt voorbij zijn gegaan. Het samengaan van twee gerenommeerde Venrayse assurantiekantoren in de Patersstraat en eigenlijk zou je kunnen zeggen het in de afgelopen twee jaar samengaan van drie kantoren. We hebben het dan natuurlijk over de Aben Assurantie Groep aan de Julianasingel, Bergmans Jansen aan de Patersstraat 24 en Holtermans Assurantiën aan de Patersstraat 35. Aben Assurantie Groep, met het hoofdkantoor in Venlo is al enkele jaren op zoek naar expansie in de regio om op die manier voldoende omvang te krijgen om alle deskundigheid in huis te hebben waar haar klanten recht op hebben. Op die zoektocht kwam de Aben Groep in 1998 Bergmans Jansen tegen, waaruit een samengaan volgde. (Overigens werd met deze overname ook een kantoor in Bakel gerealiseerd). Het kantoor Julianasingel verhuisde naar Patersstraat 24 en ging verder onder de dubbele naam Aben Assurantie Groep - Bergmans Jansen. In juni 2000 zag deze nieuwe combinatie kans om Holtermans Assurantiën (tot dat moment van Wim Holtermans) aan de Groep toe te voegen. De mensen op Patersstraat 24 verhuisden naar nr. 35, waar beide kantoren onder één (schitterend, monumentaal) dak werden gebracht. Tevens werd besloten om als geheel verder te gaan onder de naam Aben Assurantie Groep. Het resultaat van dit alles is een uiterst professioneel financieel dienstencentrum op Patersstraat 35 in Venray, waar u geadviseerd kunt worden over al uw financiële zaken. Of het nu gaat om uw bedrijfsmatig verzekeringspakket, uw particuliere verzekeringen, uw pensioen, lijfrente of uw hypotheek, voor elk onderdeel is specialisme in huis. En met een agentschap van CVB-bank maken ook bankzaken het dienstenpakket compleet. Een gemotiveerde groep van 14 medewerkers zit dagelijks voor u klaar om u van de allerbeste adviezen en verzekerings- of bankproducten te voorzien. En van groot belang daarbij is dat zij kunnen terugvallen op het hoofdkantoor in Venlo voor al te specialistische zaken. U ziet, bij deze nieuwe Groep zijn uw financiële zaken in goede handen. Venray is een financieel dienstencentrum rijker waar het trots op kan zijn

Peel en Maas | 2000 | | pagina 15