Sfxvit c*t De schijnwerper Michel Bal (Leunen) Holthees en Merselo gelijk Goede opening seizoen Ysselsteyn Ruime nederlaag Red Stars Bowlen Pierre Pijpers SPORT SV Ysselsteyn VV Holthees/ Smakt v_ VV Oostrum Korfbal vereniging Oostrum De Peelkorf verliest H.V. Manual 't Alvertje M.H.C.V. Biljarten v.o.p. PEEL EN MAAS donderdag 7 september 2000 - Pagina Voorspellingen Michel Baltissen Redactie Peel V olharding-Roermond 3-0 2-2 Blerick-Venray 2-1 1-1 Achates-Wittenhorst 1-4 0-2 Leunen-SSS 2-0 3-2 Meerlo-Ysselsteyn 0-3 1-3 Oostrum-Grashoek 2-2 1-1 DIS-Eiker Boys 0-3 5-2 Lottum-Castenray 3-0 0-2 Swolgense Boys-Holthees 1-2 1-3 Merselo-America 1-1 2-1 De redactie van Peel en Maas gaat het dit voetbalseizoen wekelijks opnemen tegen een speler of trainer van een amateurclub uit de gemeente Venray. Tien wedstrijden uit het amateurvoetbal, tien uitslagen. Een juiste voorspelling van winst, gelijkspel of verlies levert één punt per duel op. Wordt de exacte uitslag voorspeld, dan levert dat twee extra punten op. Er zijn dus drie punten per amateurwedstrijd te verdienen. In totaal kunnen de voorspellers dus dertig punten (3X10 wedstrijedn) vergaren. Bij winst van de voetbalkenner ontvangt de jeugdafdeling vand e club een voetbal, die beschikbaar wordt gesteld door sportzaak Olympuic Sport in Venray. Wint de redactie van Peel en Maas, dan stelt bakkerij Pijpers uit Venray een vlai beschikbaar die naar een goed doel gaat. Wekelijks wordt er dus of een voetbal of een vlaai uitgedeeld. Van de gastvoorspellers wordt een ranglijst bijgehouden, waarbnij op het einde vavn het seizoen enkele leuke prijzen onder de hoogstgeklasseerden worden verdeeld. Marcel Lenssen, die vorige week aan het woord kwam, verwierf met zijn voorspellingen één puntje, de redactie van Peel en Maas. De vlaai van bakkerij Pijpers ging naar de senioren in De Kemphaan, die donderdag blij verrast reageerden. Grote Markt 19 Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Senioren Uitslagen: Ysselsteyn 1-Wanssum 3-0 Vitesse 3-Ysselsteyn 2 2-3 America 2-Ysselteyn 3 1 -3 Ysselsteyn 5-Griendtsveen 2 2-3 Venray 14-Ysselsteyn 6 6-2 Programma zondag 10 sept.: Meerlo-Ysselsteyn 14.30 Ysselsteyn 2-Meerlo 2 13.00 Ysselsteyn 3-Vos 5 14.00 Vitesse 6-Ysselsteyn 5 10.30 Ysselsteyn 6-Volharding 6 10.30 Veteranen Uitslag: Ysselsteyn-SW 1-3 Programma zaterdag 9 sept.: Leunen-Ysselsteyn v.16.15 Spelers 21 t/m 14. Korfbal Senioren Uitslagen: DDW-Senioren 1 KSV Lierop-Senioren 2 Erica-Midweek 1 Midweek 2-MKV Programma zondag 10 sept.: Senioren 1-Korfrakkers a. 13.00 Pupil van de week: Ramona Hendriks. Senioren 2-Lottum 2 a. 10.30 Programma woensdag 13 sept.: Olympia-Midweek 1 hesjes! v. 19.00 Midweek 2-Roka a.20.00 Rijden zondag 17 sept: Senioren 1: Miranda Verheyen, Mayke v. Ass, Susan v. Asten. Senioren 2: Judith Slangen, Anke Gommers, Heidi Kusters. 14-4 5-6 3-11 7-3 Jeugd Uitslagen: Junioren-DOS (A) 11-3 Aspiranten 1-The Blue Stars 10-0 Erica-Aspiranten 2 afg. Pupillen 1-De Treffers afg. Wittenhorst-Recreanten 6-3 Programma zaterdag 9 sept. Lottum 2-Junioren v. 12.30 rijden: Rian Alders, Judith Bouwman, Nancy Pouwels. Olympia-Aspiranten 1 hesjes! v.09.00 rijden: Ellen Berkers, Lian Brouwer, Anneke Cox. Aspiranten 2-Eendracht (L) a. 13.00 scheidsrechter: Marion. DOT (V)-Pupillen hesjes! v. 10.45 rijden: Lisa Claessens, Lindsey Koonings, Fieke Koopmans. Welpen 1-Castenray v. 14.00 rijden: Vera Claessens, Anke Rongen. DES 2-Welpen 2 v. 14.00 rijden: Renee Wilmsen, Sharon Wismans. Rijden zaterdag 16 sept.: Junioren 1: Sandra Smits, Tineke Vergeldt, Marlies Verheyen. Aspiranten 1Inge Claessens, Simone Maessen, Cindy Peters. Pupillen 1Janneke Litjens, Paula v. Veghel. Marloes Wilmsen. Welpen 3: Lin Bartray, Anja Romme. Welpen 4: Lia Litjens, Laura Spee. K-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Voor aanvang van de wedstrijd werd Sjaak Janssen in de bloemtjes gezet omdat hij al 25 jaar in het eerste elftal van Holthees voetbalt. De wedstrijd begon ook heel goed voor Holthees. Merselo werd vanaf het begin goed onder druk gezet. In de derde minuut gaf Loek Zegers het eerste waarschuwingsschot. Pas in de elfde minuut kreeg Holthees zijn eerste grote kans toen Merselo de bal verkeerd terugspeelde op de keeper en Jelle van Tilburg net niet kon profiteren van de voorzet van Tim van Houdt. Twee minuten later kreeg Jelle van Tilburg een vrije doorgang op de keeper die met zijn been kon redden. In de 18e minuut maakte Loek Zegers een fraaie actie over links maar zijn voorzet werd maar net gemist door Paul Postma. In de 20e minuut was Jelle van Tilburg er opnieuw door maar weer redde de keep er met het been. Uit de corner schoot Sjaak Janssen rakelings naast. Holthees bleef steeds aandringen en Merselo kwam nauwelijks over de mid denlijn. In de 35e minuut tikte de keeper en schot van Loek Zegers tol corner, die vervolgens door Ludo Gommans rake lings over werd gekopt. Pas vanaf de 35e minuut kwam Merselo wat vaker over de middenlijn, maar pas in de 44e minuut kwam het eerste kansje door onzekerheid in de Holthees-defensie. In blessuretijd redde de keeper van Merselo een schot van Loek Zegers en een kopbal van Jelle van Tilburg ging rakelings over. Na de thee begon de wedstrijd gelijk op maar na zo'n tien minuten nam Holthees weer duidelijk het initiatief. In de 56e minuut passeerde Tim van Houdt de laatste man maar speelde de bal te ver voor zich uit toen hij bij de keeper kwam. Uit de corner die volgde tikte Jelle van Tilburg de bal via de tegen stander over. In de 65e minuut kreeg Merselo een vrije trap aan de zijlijn die goed werd ingekopt maar Jos Pingen redde subliem. In de volgende minuut kreeg Holthees twee corners die zeer gevaar lijk waren en Jelle van Tilburg kopte rakelings over. Een minuut later was het Rob Willems die onhoudbaar van 16 meter inschoot maar de bal belandde op de paal. Uit de hieruit volgende counter werd Bas Litjens diep gestuurd; uit een moeilijke hoek gaf hij een fraaie lob naar de uitgelopen Jos Pingen: 0-1. Holthees ging massaal aanvallen en Merselo verdedigde met man en macht. In de 83e minuut kreeg Holthees loon naar werken toen Sjaak Janssen binnen de 16 werd neergelegd. Jelle van Tilburg benutte de penalty: 1-1. Holthees ging nog op zoek naar de over winning maar kwam zelf nog het beste weg toen Jos Pingen redde bij een door gebroken Merselo-aanvaller. Drie minu ten voor lijd kreeg Sjaak Janssen nog een publiekswissel. Uitslagen: Holthees-Merselo 1-1 Holthees 2-Heijen 3 afg. Ivo 6-Holthees 32-0 Programma: Swolgen-Holthees 14.30 EWC 3-Holthees 2 10.30 Holthees 3 vrij Veteranen Uitslag: Holthees-Maashees 2-4 Programma: SVS Venray-Holthees 17.00 Ysselsteyn heeft de opening van het seizoen tegen het altijd moeilijke Wanssum toch met een overwinning kunnen afsluiten en zo werd de competi tiestart positief. Toch liet de beslissing lang op zich wachten, want ondanks een overwicht vanaf het begin bleef Wanssum met de 0-0 geloven in een goed resultaat. Vanaf het begin werd Wanssum onder druk gezet en de gasten waren vanaf het begin druk in de weer om Ysselsteyn, waar dan ook, een voet dwars te zetten. En dat lukt lot aan de rust zonder doelpunten te incasseren. Ondanks dat overwicht van Ysselsteyn wist men zelf ook enkele malen gevaar lijk counterend voor het Ysselsteyn-doel te verschijnen, maar de Ysselsteyn- keeper John Lemmers gaf geen krimp. N de thee was het beeld hetzelfde; een sterker Ysselsteyn dat op z'n hoede moest blijven voor een counterend Wanssum, dat bleef loeren op een fout in de Ysselsteyn-verdediging, maar naarmate de wedstrijd vorderde straalde men vooral op deze linie steeds meer zelfvertrouwen uit. Mede hierdoor werd Ysselsteyn in het geheel sterker en zo kon een doelpunt dan ook niet uitblijven en het was René v. Dijck die uit een prachtige voorzet van Peter Bartnay de score opende in de 75e minuut. Hierna was het verzet van Wanssum gebroken want Ysselsteyn was vanaf dit moment heer en meester en ondanks het overwicht liet de beslissing van de wed strijd tot 3 min. voor tijd op zich wach ten. Het was Geert v. Dijck sr. die het doelpunt, uit een voorzet van wederom Peter Bartnay, voor z'n rekening na. De eindstand kwam in de laatste min. tot stand door een tweede doelpunt van René v. Dijck, die hiermee Ysselsteyn ondanks hel moeilijke begin toch een riante competitiestart bezorgde. Jeugd Uitslagen: Oostrum A1 -Meterik Al 6-1 Oostrum B1 -Tiglieja B1 3-4 Oostrum C1 -Venray C4 4-2 Leunen C2-Oostrum C2 0-5 Oostrum DI-Leunen Dl 3-1 Vitesse D2-Oostrum D2 12-0 Irene E2-Oostrum El 13-1 Leunen E3-Oostrum E2 6-2 Milsbeek E2-Oostrum E3 16-0 Oostrum F1 -Leunen F1 10-1 Oostrum F3-America F3 afg. Oostrum F4-GFC F5 afg. Programma zaterdag 9 sept.: BW Al-Oostrum Al v.13.15 Lottum B1 -Oostrum BI v. 11.45 TOP Cl-Oostrum Cl v.12.45 Oostrum C2-Wittenhorst C2 a.13.30 Oostrum D2-DIS Dl co a.09.30 Oostrum El-Leunen El a.11.30 Oostrum E2-EWC Elco a. 11.30 Oostrum E3-VoIharding E4 a.09.30 Oostrum F1 vrij DIS F3co-Oostrum F2 v. 10.30 Oostrumn F3 vrij Wittenhorst F9-Oostrum F4 v. 10.15 Senioren Uitslagen: Steyl 1-Oostrum 1 3-1 Vitesse 4-Oostrum 2 2-4 Oostrum 4-Merselo 2 1-1 Heijen 5-Oostrum 5 0-1 MSV da2-Oostrum dal 4-1 Programma zondag 10 sept.: Bijeenkomst-/vertrektijden en namen spelers: zie publicatiebord Oostrum 1-Grashoek 1 14.30 Oostrum 2-Wanssum 2 13.00 SVEB 3-Oostrum 3 10.00 HRC 4-Oostrum 4 10.30 Oostrum 5-Vitesse 8 09.30 Oostrum da 1 -Baarlo da 1 10.00 Veteranen Uitslag: Oostrum-B VV 1-1 Programma zaterdag 9 sept.: Wanssum-Oostrum a. 16.30 Uitslagen: Welpen-Castenray 2-0 DES-Welpen 0-0 Odos-Pupillen 2-3 Fortuna- Aspiranten 2-1 De Treffers-Senioren 1 2-6 Programma zaterdag 9 sept.: F-Pupillen-DES 13.30 Pupillen D-Castenray< 10.00 Aspiranten-TOG 11.00 Programma zondag 10 sept.: Senioren 2-Roka 10.00 Senioren 1-KV Maastricht 13.00 De reis ging naar Hooge Mierde waar de eerste competitiewedstrijd gespeeld werd tegen DDW. De start verliep goed en De Peelkorf kon zelfs even een voor sprong maken. Helaas zakten ze wet terug en dus kond DDW uitlopen. DDW heeft veel lengte in de ploeg en dus haalden ze er veel ballen tussen uit en kon De Peelkorf niet goed in hun spel komen. De rust ging in met een 7-3 stand voor DDW. Na de rust verstoorde Peelkorf goed het spel van DDW. maar scoren kan DDW goed en liet dat ook zien. Peelkorf creëerde goed vrije kansen, maar kon deze helaas niet afmaken. DDW liep steeds verder vooruil en de eindstand werd 14-4 in het voordeel van DDW. Voor De Peelkorf scoorden: Evelien Arts 2x; Femke v. Rosmeulen en Christel Derkx lx. Programma zondag 10 sept.: Wetteling: Heren recr, Manual 1 -Diilken a. 11.00 Programma zaterdag 23 sept.: De Landweert Dames B Manual 1-Merefeldia 2 a. 13.00 Dames C Manual 1-Ospel 1 a. 14.00 Heren C Manual 1-BSAC 1 a. 15.00 Heren A le wedstrijd zo. 1-10 De Landweert Manual 1-BSAC 1 a. 12.00 Programmaboekje volgt. Hengelsportvereniging Uitslagen: Zomerkoning 3 KH: 1. Wiel Berden; 2. Dieter Wagner; 3. Sjaak Theeuwen; 4. Rudi Kloss; 5. Math Houwen. Programma: Zaterdag 9 sept.: Zomerkoning 4 KH. Zaterdag 9 sept.: Kringwedstrijd in 2 categorieën te Afferden. Jeugd tevens op zaterdag 9 sept. le zomerkoning aan "Het Wanssums Ven", bijeenkomst om 13.15 uur, er wordt gevist van 14.00-16-00 uur Zondag 10 sept.: le Herfstkoning LH aan "Het Wanssums Ven" er wordt gevist van 08.00 tot 12.00 uur. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport. Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. I-I. Lenssen. tel. 0478-587606. De dames van tafeltennisvereniging Red Stars verloren afgelopen zaterdag hun tweede wedstrijd in de eredivisie. In eigen huis werden Daniëlle Poels, Sabina Larmené en Susan Lenssen getracteerd op een 1-6 nederlaag door De Borgmeren (Harkstede). Een geflat teerde nederlaag, dat wel, maar niette min bleef de teller op één puntje staan. Sabina Larmené redde de eer door haar partij tegen Cathry Hof winnend af te sluiten zoals ook werd verwacht. Tegen de sterk spelende Susan Derkx had Sabina eveneens kansen, maar een slimme time-out in de tweede game 16- 15 voor Sabina) was voldoende om de Venrayse uit haar ritme te halen: 16-21 Had hier misschien meer ingezeten, voor het dubbelspel gold dat zeker. Daniëlle en Sabina speelden een puike partij tegen Derkx en Diana bakker en wonnen de eerste game met 22-20. Nadat de tweede game verloren ging moest een derde de beslissing brengen. Twee cruciale momenten deden zich voor in die game. Bij 13-11 voor de Venrayse dames ging een ogenschijnlijk makkelijke smashbal over de tafel en werd het niet 14-11 maar 13-12. De Harkstedelingen liepen prompt uit naar 13-18. waarna Daniëlle en Sabina een grandioze inhaalrace liepen en de ach terstand verkleinden tot 19-20. Een vij andelijke blokbal bleek op dat moment een onoverkomelijke horde: 19-21. Een andere kans op een winstpartij deed zich voor bij Susan Lenssen in haar partij tegen Cathry Hof. Na verlies in de eerste game wist Susan de tweede overtuigend te winnen, waarna echter de pijp leeg was. De derde game ging ruim verloren en wraakte wederom Susan's trainings achterstand zich. En zo werd het 1 -6, waar 2-5 of mis schien wel 3-4 ook mogelijk was geweest. En met Daniëlle Poels in top vorm zou een kleine overwinning mis schien ook mogelijk geweest zijn, maar de Venrayse kopvrouw zag zich geplaatst tegen zowel een sterk spelende Susan Derkx als Diana Bakker. Voor de coach, Huub Thijssen, staat voor aanko mende zaterdag wederom een thuiswed strijd op het programma die weinig soe laas zal bieden. Dan komt landskam pioen De Treffers (Klazienaveen) op bezoek in Venray. "Die wedstrijd heeft z'n eigen waarde natuurlijk, maar ook tegen dat team zijn er kansen op een of misschien wel twee punten. Totnutoe is mijn voorspelling van twee punten per wedstrijd redelijk goed uitgekomen, alleen de punten worden nog niet gepakt. Tegen Flits zaten we op schema, hoewel daar in Zwolle zeker een punt meer gepakt had kunnen worden. Tegen De Borgmeren hebben we ook de kat sen gehad, maar verlies je met een beel je pech het dubbelspel. Als de damt wat meer gaan geloven in hun kwalitf ten. dan moet het toch een keer lukkei Want ze hebben de kwaliteiten, echt' aldus Huub Thijssen. Vooralsnog sta Red Stars op 3 uit twee wedstrijden! neemt het team de laatste plaats in.l zijn echter nog 5 wedstrijden te g waarna dan nog de play-offs volgi Tijd genoeg zou je zeggen om het e en ander om te draaien. Bowling Vereniging Venray Uitslagen le klasse: BT Mallnitz-Karklingel/ML 14-14 Sigma's/RBV-Van Dijck 24-4 Pinhunters-Hil Miss 20-8 T-T Geerets-Dr.h. Winters 0-18 De start van het nieuwe seizoen bracht in de eerste wedstrijd de eerste klasse kampioen van vorig seizoen. Karklingel/Magic Line, en de gepromo veerde kampioen van de tweede klasse, B.T. Mallnitz, tegenover elkaar. Het werd uiteindelijk een puntendeling nadat Mallnitz in de eerste twee games een voorsprong had opgebouwd. Karklingel herstelde zich in de laatste game en sleepte voldoende punten uit het vuur om gelijke tred te houden. De Sigma's nestelden zich op de eerste plaats door weinig punten aan Plusmarkt toe te staan. Joos Peelers (game 200) en Leo van der Rijt behaal den de maximale winst en Inge Lenssen toonde zich de beste bij de dames met een 184-game en 486-serie. Ook de Pinhunters hadden een goede start door Hit Miss ruim te kloppen en dankten dat mede door de 213-game in een 557- serie de hoogste bij de heren) van Toon Fleurkens. Toon van Seccelen was een belangrijke pion in het Wintersteam met de hoogste herengame met 216 en 3 persoonlijke punten. Uitslagen 2e klasse: Altijd Raak/OD-BLS/Close Ene. 13-22 Red Arrows-Club Up 4.5-30.5 Ontex-BT Hoeijmakers 4.5-30.5 Strikers/Groeipunt-Scores 25-10 Een droomstart was er voor de teams van Hoeijmakers en Club Up, die hun resp. tegenstanders, Ontex en Red Arrows, royaal de baas bleven. Bij Hoeijmakers was de familie van die naam goed op dreef; Henny pakte 3 pers. punten, Pascal was goed voor 2,5 punten en Henk scoorde de hoogste herenserie met 539. Bij opponent Ontex eiste Fien Jenniskens de eer van de beste bij de dames op met een 199-game in een 501-serie. Ook Club Up pakte stevig uit tegen de ex-eersteklasser Red Arrows met Theo Swemers als 3-pun- tenpakker. Ook Joos Hoex (193) en Math Verhagen (195) droegen hun steentje bij. B.L.S./Close vierde de terugkeer naar de tweede klasse met een overwinning op Altijd Raak. Roger Seroo (B.L.S.) scoorde een 204-game en was daarmee de enige op deze speel avond. Bij Altijd Raak zorgde Lam Verhoeven met zijn 537-serie voor de meeste tegenstand. Ook de Strikers mochten terugzien op een goede start door de ruime winst op de Scores. Bern van Duuren was met 3 punten een gewaardeerde kracht van het Strikersteam, Uitslagen Trioleague: T-T Geerets-Hil Miss 3-18 PI. van Dijck-Sigma's/RBV 14-7 Nutrivisie-Bokual/Mijling 1-20 BT Kuijten Ass.-Crash 14-7 Poels Techn.-BT Mallnitz 15-6 De grote verrassing van de seizoenso pening kwam op naam van het Poels trio, dat de kampioen van vorig seizoen, B.T. Mallnitz, de eerste nederlaag toe bracht. Peter Zegers was met 3 pers. punten de grote man bij Poels en bij Mallnitz zorgde René Geurts met 237 voor de hoogste herengame. Bokual/Mijling, met René Clephas al in goede vorm (games van 206 en 212 en de hoogste serie met 579) verpletterde het Nutrivisietrio, waarin Dave Tijssen de eer mocht redden. Plusmarkt van Dijck boekte de eerste winst ten koste van de Sigma's. Bas Stoks was de 3- puntenpakker voor Van Dijck en Joos Peeters voor de Sigma's. Ook Kuijten, met Leo Wijnands met de maximale score, startte goed door Crash aan de verkeerde kant van de score te laten staan. Bij Crash was Fien Jenniskens weer de beste van de dames met een 201-game in een 527-serie. Hit Miss nestelde zich op de tweede plaats door Taxi-Touring Geerets reso;uut terug te wijzen. Chris van Cuijck en Bertus Liefting bleven beiden hun tegenstander driemaal de baas en Henk Janssen zorg de voor de totale puntenoogst voor TT.G. Uitslagen Dubbelleague: Karklingel-Pinhunters 5-9 Hoeijmakers-Hurricanes 13.5-0.5 Strikezone-Sharpshooters 10.5-3.5 Aquastep-Strikers 3-11 The Demons-WDOB 4-10 De laatste wedstrijd van het vorig sei zoen, de beslissende voor de tilel, ging tussen Karklingel en de Pinhunters. Toen trok Karklingel aan het langste eind maar de starlwedstrijd in dit nieu we seizoen kende de Pinhunters als win naar. Henk en Henny van het Hoeijmakersduo bespeurden geen zuchtje wind bij de Hurricanes, waarin Huub Pelzer de halve eer nog wist te redden. Henny Hoeijmakers was met 168 en 464 de beste bij de dames en de hoogste herenserie kwam op naam van Henk Hoeijmakers met 559. De Sharpshooters hadden hun vizier ook nog niet scherp staan en aangezien Ger en Roy Hubbers wel de Strikezone wis ten te vinden, was de winst voor hen een feit. Bij Aquastep zorgde Toon van Seccelen wel voor de hoogste herenga me met 208, maar dat weerhield de Strikers er niet van om met de winst te gaan strijken. De gebroeders Wobbo en Hindrik Kanning, samen het W.D.O.B.- duo vormend dreven de boze geesten, die zich The Demons noemen, uit en pakten een ruime zege. Jeugd Op 2 september opende de Jeugd het seizoen met nieuwe namen voor de acht teams. De Pinhitters hadden de beste seizoenstart met een 25-3 overwinning op de Dragon Balls. De Flying Spares bleven daar niet ver bij achter want de Power Strikers kregen een 24-4 neder laag aangemeten. De Masters bleken de beteren tegen W.A.T.B. en er vielen genoeg Spares en Strikes bij het team met die naam om zich de Flying Strikes van het lijf te houden. Beide wedstrijden eindigden in 19-9. Anneke Cremers scoorde het beste bij de meisjes met een 164-game in een 439-serie. Raymond Klaassens werd door geen enkele ander jongen overtrof fen met zijn 189-game en 495-serie. Programma zaterdag 9 september: Jongens: Al: Basko 1-JA1 v.13.15. BI: JB1-Tilburg 2 a. 13.00 B2: JB2-Venlo 2 a.11.30 Cl: Uden 1-JC1 v. 11.30 Dl: JDl-Venlo 1 a. 10.00 Meisjes: Al: Ml-Venlo 2 a.11.30 BI: MBl-Civicum 1 a. 13.00 C: Helden 1-MC1 v.l 1.45 D1Helmond 4-MD1 v. 10.30 D2: Venray 2-Horst 1 a. 14.30 Mini's: M6E1Tegelen 2-M6E1 v .09.00 M6E2: M6E2-Tegelen 2 (jongens) a. 10.00 M8D2: M8D2-Venlo 2 a. 10.00 J6E1: Tegelen 1-J6E1 v.09.00 J8D2: J8D2-J8D2 a. 10.00 Programma zondag 10 sept.: HI: HI-Meerssen I a.14.30 HII: HIl-Helmond 7 a.14.30 HVA: HVA-Concordia 8 a. 12.45 Dl: DI-Bakel I a. 12.45 D.O.S. Uitslagen VBB: Libre: LBC 1 - DOS 1 Wiel Vermeulen wist als enige zijn pa tij tot een goed einde te brengen. DOS 2- OPM 1 7-2 Jan Barents won in 19 beurten (geil 3,68) en ook Henk Hendriks en Theol Haart waren hun tegenstanders de baas Trefpunt 1 - DOS 3 Og Carl de Bruijn wist te winnen in beurten (gem. 2,69). Piet Barents had beurten nodig (gem. 1,94) en ook Ti van Gerven en Frits van der Waerdi waren succesvol. DOS 4-Hannes 2 V. Jan Bar won zijn partij; Harry Bongaei deed dat ook in slechts 13 beurten (gei 1,85) en Theo Mertens had slechts beurten nodig (gem. 1,11) OOO 3 - DOS 5 2- Jolanda Voesten en Jenny Kusters woi nen hun partijen, terwijl invaller The Mandeis de punten pakte in slechts beurten (gem. 1,80) 3-banden: DOS 1-VOP 1 70 Programma VBB: Maandag 11 sept.: DOS 2-OGO 1 (3-banden) DOS 1-SNA 1 (3-banden) Dinsdag 12 sept.: DOS 2-LBC 2 RLZ 3-DOS 3 Donderdag 14 sept.: RLZ 1-DOS 1 DOS 4-DOS 5 DOS 2-Ev/Steeg (3-banden) ondi voorbehoud Programma KNBB: Dinsdag 12 sept.: DOS Cl -De Jordaan 2 Donderdag 14 sept.: 't Klotske 2-DOS C2 Driebanden: VOP-OBK 3^ Met 0.432 gem. won Johan Janssen zij partij. DOS 1-VOP 7-1 A-klas VBB: DOS 1-VOP 1 0-7 Jan Zanders won zijn kaderparlij md 14.47 gem. Herman Robins had slecht 10 beurten nodig om zijn kaderpait met 21.50 te winnen. Ook Hei Kamerman won zijn partij met 3.' gem. De thuiswedstrijd tegen OGO werd met 7-0 verloren. Deze week wordt een begin gemaal met de competitie in de KNBB. Hieri komt VOP uit met een kaderteam: Cl| team; 2 teams komen uit in de C 3-klS en het damesteam komt uit in de C 5 klas. V.B.B. Uitslagen tot 26 aug. 2000 le ronde A.Klasse: OGO 1-RLZ 1 5-2; DOS I VOP 1 0-7; DWH 1-OBK 1 4-3; Anlc l-LBC 1 7-0 B.Klasse: SNA l-DWH 2 7-2; OPMl' Ev/St.l 7-2; L'67 1-DOS 2 4-5; Podium l-'t Trefpunt 1 9-0; Ev/Si.J RLZ 2 6-3; SVD 1-OGO 2 4-5; LBC2 OOO 1 4-5. Bijzonderheden: Martens, 13 brt., inoy. 3.84. C.KLasse: RLZ 4-BCY 1 9-0; DOS 3 HGL 1 6-3; OOO 2-OGO 3 7-2; Bios I 'l Trefpunt 2 4-5; OBK 2-SNA 2 4-1 Hannes 1-RLZ 3 0-9; Anker 2 vrij Bijzonderheden: G. Tissen, 13 brt moy. 4.23. D.KIasse: 't Podium 3-000 3 7-2.' Podium 2-L'67 2 4-5: Ev/Sl.3-DOS 4 2 7; DOS 5-LBC 3 0-9; Hannes 2-HGLi 3-6; OGO 4-OGO 5 2-7; HGL 3 vri Bijzonderheden; H. Bongaerts. 13 b' moy. 1.84. Diebanden: L'67-Ev/St. 0-7; SNA SNA 2 4-3; DOS 2-DOS 1 2-5; OG DWH 5-2; VOP-OBK 3-4. Naam: Michel Baltissen. Leeftijd: 34. Geboorteplaats: Maashees. Woonplaats: Leunen. Burgelijke staat: getrouwd met Willeke. Kinderen: nog niet maar over anderhalve week hopelijk wel: want Willeke is: hoogzwan ger. Beroep: verkoper van technische rubberen en kunststof slangen. Speler van: Leunen, voor het achtste seizoen. Vorige clubs: Volharding, Olympia en Venray. Sportief hoogtepunt: kampioenschap in de hoofdklasse bij Venray in 1989. Sportief dieptepunt: de twee achtereenvolgende degradaties bij Volharding van de hoofdklasse naar de tweede klasse. Favoriete club: Manchester United. Favoriete speler: Johan Cruijff alhoewel ik vroeger ook heel veel bewondering voor mijn vader als voetballer had. Lievelingseten; spruitjes. Drank: een pilsje. Favoriete tv-programma: alle sportprogramma's. Ambities: dit seizoen blessurevrij blijven en met Leunen minstens een periodetitel pakken. In de toekomst wil ik weer jeugdtrainer worden. Volharding, Olympia. Venray of Leunen: Volharding. Want bij die club ligt mijn hart. Daar ben ik ooit begonnen en ik merk dat ik Volharding nog steeds blijf volgen. De redactie van Weekblad Peel en Maas gaat wekelijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateurclub uit de gemeente Venray in de schijn werper zetten. Deze week staat Michel Baltissen, aanvoerder van Leunen, cen traal. Hij speelt zondag met zijn ploeg voor eigen publiek de derby tegen SSS uit Overloon.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 14