Ontwerp-Partiële Streekplanherziening Ruimte voor Ruimte Noord- en Midden-Limburg Bekendmakingen gemeente Venray DIRKX VAN SOEST F woningwet wet ruimtelijke ordening TAXATIES wet milieubeheer Kap- vergunning verleend Onderhouds werkzaam heden Bomenbuurt UW WONING OPTIMAAL ISOLEREN? Informeer bij ons naar de mogelijkheden! DE IA ROY commissies Venray's Gregoriaans koor Overlastlijn drugs Collegium Vocale Venray 't Zonnelied De Hakkespits PEEL EN MAAS donderdag 31 augustus 2000-Pagina 2 PI Ingekomen bo.uwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan- vragen. het vergroten van de woning aan de Lathyrus 40 te Venray tnv R.A.J. Engels, Lathyrus 40; - het bouwen van een carport aan de Andantestraat 24 te Ven ray tnv A.M.J.G. Jansen, Andan testraat 24; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Haag te Merselo tnv P.W. Marcellis, Van Montfort- straat 4 te Ysselsteyn; het bouwen van een woning aan de Oomenlaan te Venray tnv Bouwbedrijf Goldewijk B.V., Nij- verheidsweg 12 te Doetinchem; - het vergroten van de woning aan de Dennenoord 12 te Venray tnv S.H.J. Keijzers, Dennenoord 12; - het vergroten van de woning aan de Pinksterbloem 26 te Ven ray tnv M. Janssen, Pinkster bloem 26; - het vergroten van de woning aan de Westsingel 19 te Venray tnv J.L.F. van Casteren, Westsin- gel 19; - het vergroten van de woning aan De Vlies 23 te Veulen tnv J.L.G. van Duuren, De Vlies 23; - het uitbreiden van vijf woningen aan de Van Berlostraat/Albionstraat te Leunen tnv Hurks Bouw en Vastgoed B.V., Zernikestraat 12 te Eindhoven. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend, het ver; veranderen winkelgevel aan de Bleek 82 te Venray tnv C. Boelens, Kloostertuin 23 te Box meer; het bouwen van een dakkapel aan de Albionstraat 10 te Leunen tnv P.G.M. Lamers, Albionstraat 10; het bouwen van een woning aan de Grootdorp te Merselo tnv L.M.F. Keuten, Beekweg 52 te Merselo; het bouwen van een woning aan de Grootdorp te Merselo tnv E.P.J. Hendriks, Gootdorp 55; het bouwen van een woning met garage aan de Grootdorp te Merselo tnv M.T.J. Schoenma kers, Kleindorp 31 te Merselo; het bouwen van een woning aan de Grootdorp te Merselo tnv H.M.P.J. Bonants-Hendriks, Haag 42 te Merselo; - het plaatsen van schoolunits aan de Kapelweg I te Leunen tnv St. Katholiek Primair Onderwijs Venray, Eindstraat 42 te Venray; het plaatsen van schoolunits aan de Matthiasstraat 17 te Leu nen tnv St. Katholiek Primair Onderwijs Venray, Eindstraat 42 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Adelbertweg 44 te Venray tnv M.W. Timmermans, Adelbertweg 44; - het bouwen van een schuur aan de St. Antoniusstraat 4a te Venray tnv G.J.M. Arts, St. Antoniusstraat 4a. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op frond van de Algemene Wet estuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (In procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. - het plaatsen van dakkapellen aan de achterzijde aan de Timmer- mannsweg 60 te Ysselsteyn tnv P.C.A. Knapen, Timmerman- nsweg 60; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Mgr. Hanssenstraat 77 te Oostrum tnv P.L.J.M. van Bracht, Mgr. Hanssenstraat 77; - het herbouwen pand met gara ge/berging aan de Veulense- weg 30 te Veulen tnv J.P.M.M.H. Jenneskens, Veulen- seweg 30; het verbouwen woonboerderij aan de Valkenberg I te Cas- tenray tnv P.M.H. Maes, Cas- tenrayseweg 54 te Castenray; het bouwen van een erker aan de Castelostraat 18 te Casten ray tnv W.P.J. Classens, Caste lostraat 18; - het vergroten van de woning aan de Pinksterbloem 44 te Ven ray tnv P.J.H. Relouw, Katte- staart 3 te venray; - het veranderen/vernieuwen woning aan de Kruisstraat 2 te Venray tnv J.T. Wolfs, Kruis straat 2; - het vergroten kantoor aan de Westsingel 5 te Venray tnv St. Thuiszorg Noord-Limburg, Postbus 218 te Venray. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van I september 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 31 augustus 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING OE VOORDELIGSTE TARIEVEN rlArcS- Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stuk ken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: Maatschap Direks, Steegkamp 2 te Castenray voor een revisie vergunning voor een fokzeugen- houderij, gelegen aan de Steeg kamp 2 te Castenray. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 I augustus 2000 tot en met 28 september 2000 in het gemeen tehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krach tens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: Pluimveebedrijf Colbers B.V., Blakterweg 3b/4a te Oirlo voor een revisievergunning voor een pluimveebedrijf en caravanstal ling, gelegen aan de Blakter weg 4a te Oirlo. Maatschap Van Asten, Putten- weg 45 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een var kensfokkerij, vleesvarkenshou derij en landbouwproductiebe- drijf, gelegen aan de Putten- weg 43 en 45 te Ysselsteyn. Houbensteyn Holding B.V., Ysselsteynseweg 69 te Yssel steyn voor een revisievergun ning voor een fokzeugen-, vlees varkens- en gespeende biggen- houderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 78 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 I augustus 2000 tot en met 12 oktober 2000 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift wor den ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsings- verzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnengekomen van: Stichting Gemeenschapshuis De Brink, Albionstraat 28 te Leunen voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieu beheer, gelegen aan de Albion straat 28 te Leunen. F. v.d. Ven, Kiosk 8 te Venray voor het uitbreiden/wijzigen van de inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieube heer, gelegen aan de Kiosk 8 te Venray. Feenstra Venray, Postbus 17 te Venray voor het uitbreiden/wij zigen van de inrichting ingevolge het Besluit opslag goederen milieubeheer, gelegen aan de Plataanstraat 13 te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 3 I augustus 2000 tot en met 14 september 2000 in het gemeentehuis. Venray, 31 augustus 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Door het college van burgemees ter en wethouders is een kapver- gunning verleend aan Wonen Noord-Limburg, Postbus 210, 5800 AE Venray voor het verwijderen van 75 bomen staande op het ter rein van Beukenrode, gelegen tus sen de Beukenlaan, Vlierstraat en Oude Oostrumseweg. Voor het betreffende gebied is een nieuw groeninrichtingsplan opgesteld, waarbij het uitgangspunt is gehanteerd dat de groenstroken aan de noord- en zuidzijde van dit perceel zoveel mogelijk worden behouden. De te verwijderen bomen staan voor het overgrote deel (39 bomen) in een grove plant- soenstrook, welke bestaat uit strui ken en bomen. Het is niet mogelijk deze bomen te verplanten of te behouden. Daarnaast dienen ten behoeve van de bouwactiviteiten in totaal maximaal 24 bomen te wor den verwijderd (staan op toekom stige bebouwing). Ten behoeve van de ruimtelijke kwaliteit van het gebied worden acht kleinere bomen verwijderd. Als laatste worden twee bomen weggehaald in het kader van een dunning. Voor het gehele terrein wordt een nieuw inrichtingsplan opgesteld, hierin is de aanplant van twintig nieuwe bomen meegenomen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publieksbalie via tel. nr. 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende ver gunning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders tot uiterlijk 6 weken na publicatie. De gemeente Venray organiseert op woensdag 6 september a.s. een informatiebijeenkomst over de onderhoudswerkzaamheden in de Bomenbuurt. Tijdens deze bijeen komst zal worden ingegaan op de gehanteerde uitgangspunten, de inrichting van het plan en de uitvoe ring van de werkzaamheden. De bij eenkomst vindt plaats om 19.30 uur in wijkgebouw De Springplank, Beukenlaan 4 in Venray. Belangstellenden zijn van harte wel kom. (Herhaalde) Bekendmaking )lge het bepaalde in artikel 4a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken gede puteerde staten van Limburg en burgemeester en wethouders van alle (hierna met naam genoemd) Noord- en Midden-Limburgse gemeenten bekend dat gedeputeer de staten van Limburg in hun verga dering van 4 juli 2000 het ontwerp van de Partiële Streekplanherziening Ruimte voor Ruimte Noord-en Midden-Limburg voorlopig hebben vastgesteld. Het betreft de gemeenten Mook, Gennep, Bergen, Venray, Meerlo- Wanssum, Arcen en Velden, Broekhuizen, Horst, Grubbenvorst, Sevenum, Venlo, Tegelen, Belfeld, Maasbree, Helden, Kessel, Meijel, Beesel, Roggel en Neer, Haelen, Heythuysen, Nederweert, Weert, Hunsel, Thorn, Swalmen, Roermond, Heel, Maasbracht, Echt, Ambt Montfort en Roerdalen. AANLEIDING EN KORTE INHOUD De zich thans voordoende pro blemen als gevolg van de intensieve veehouderij op het terrein van de ruimtelijke- en milieukwaliteiten in (o.a.) het streekplangebied Noord en Midden-Limburg zijn aanleiding geweest voor de overheid om een integrale aanpak op te zetten. Rijk, VNG en provincie hebben afspra ken gemaakt over de aanpak van de milieuproblematiek in combinatie met de verbetering van de ruimtelij ke kwaliteit van het platteland. Een onderdeel van het pakket van maat regelen wordt gevormd door de regeling Ruimte voor ruimte. Deze streekplanherziening biedt het provinciale beleidskader voor de regeling. In het kort houdt Ruimte voor Ruimte het volgende in. Uitgangspunt van de regeling is dat een intensief veehouderijbedrijf zijn bedrijfsactiviteiten stopt en bereid is zijn bedrijfsgebouwen te slopen. In ruil voor de sloop en het inleveren van de milieuvergunning wordt een geldelijke vergoeding gegeven. Deze geldelijke vergoeding kan worden gefinancierd uit de uit gifte van extra woningbouwkavels. Voorwaarde is dat deze woningen nabij de bestaande bebouwingscon centraties worden gebouwd. Indien in de nabijheid van bestaande bebouwingsconcentraties een loca tie is gelegen waar de sloop plaats vindt van agrarische bedrijfsgebou wen kan dus ook herbouw op de voormalige bedrijfskavel plaatsvin den. TERINZAGELEGGING Overeenkomstig het bepaalde in de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Algemene wet bestuursrecht ligt het besluit voor een ieder ter inzage gedurende een periode van 4 weken vanaf 4 september 2000 t/m 2 oktober 2000, en wel: in het Gouvernement te Maast richt (Bibliotheek) tijdens kan tooruren van 8.30 uur tot 16.30 uur; - in de gemeentehuizen van alle Noord- en Midden-Limburgse gemeenten (hierboven nader genoemd) op de aldaar gebruike lijke plaats(en) en tijd(en). Gedurende genoemde termijn kan iedereen zijn of haar bedenkingen tegen het ontwerp van de streek planherziening kenbaar maken. Bedenkingen moeten worden toe gezonden aan: Gedeputeerde Staten van Limburg, ter attentie van de afdeling Ruimtelijk Beleid, Postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt kan daarbij verzoeken dat zijn of haar persoonlijke gegevens niet worden vermeld. HOORZITTING Voor belanghebbenden en dege nen die tijdig hun bedenkingen heb- Alles tegen scherpe prijzen De La Roy Isolatie, waar prijs en kwaliteit de juiste verhouding hebben. Informeer ook naar de nieuwe subsidiemogelijkheden voor energiezuinig wonen. ISOLATIE VENRAY Welzijn De commissie Welzijn vergadert op woensdag 6 september 2000 om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray. De vergadering is open baar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening en vaststelling agenda 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Vaststelling commissievergade ring van 7 juni 2000 4. Spreekrecht 5. Stand van zaken inzake privatise ring sport- en welzijnsaccommo- daties 6. Ter kennisname: Nota Jaarver slag en werkplan 2000 Venrayse Vrouwenraad; Nota Verkoop Beukenlaan 6, 6a en 6b; Nota 'Wijkplaform Veltum' 7. Ter kennisname: Raadsvoorstel 'Intentieverklaring tussen OJWV en gemeente en herziening raadsbesluit 26-I-99 8. Rondvraag 9. Sluiting. Stedelijke Ontwikkeling De commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woens dag 6 september 2000 om 20.00 uur in het gemeentehuis te Venray. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De vergadering zal worden Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY www.dlrkx-vansoest.nl voorgezeten door wethouder J. Houba. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Hoorzitting bp. 'St. antoniusveld, herziening I999' 3. Spreekrecht publiek 4. Ingekomen stukken 5. Vaststelling verslag van de verga dering van 5 juli 2000 6. Gewestaangelegenheden 7. Raadsvoorstel tot verlenging voorkeursrecht voor de plannen Leunen, Merselo en St. Anna en De Hulst II gedeeltelijk 8. Raadsvoorstel verkoop gronden in het uitbreidingsplan Leunen aan Hurks Bouw- en Vastgoed te Eindhoven 9. Raadsvoorstel tot vaststelling van het bestemmingsplan 'Intra- tuin Venray' 10. Raadsvoorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit t.b.v. de bouw van een garage aan de Molenhofweg 4a te Leunen, t.n.v. de heer H. Heidens 11Raadsvoorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit t.b.v. een uitbreiding van Danscen trum Janssen aan de Raadhuis straat 6 te Venray. 12. Lijst aandachtspunten 13. Rondvraag 14. Sluiting. Sociale Zaken, Werkgelegenheids- voorzieningen en Volksgezondheid De commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheidsvoorzieningen en Volksgezondheid vergadert op donderdag 7 september 2000, aanvang 19.00 uur, in het gemeente huis. De vergadering is openbaar. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Verslagen van de commissie d.d. 8-6-2000 en 6-7-200 4. Ingekomen stukken 5. Gewestelijke aangelegenheden 6. Gemeentelijke bijdrag aan RAIL (Regionaal Arbeidsmarkt Infor matiesysteem Limburg) 7. Maatschappelijke opvang 8. Verantwoordingsverslag ABW/IOAW/IOAZ 9. Lokale sociale structuurschets 10. Rondvraag. Cultuur, Onderwijs en Sport De commissie Cultuur, Onderwijs en Sport vergadert op donderdag 7 september 2000 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling: verslag van de ver gadering van 6 juli 2000; verslag van de gecombineerde vergade ring COS/AZ d.d. 16-8-2000 5. Gewestaangelegenheden 6. B&W-nota inzake Privatisering binnensportaccommodatie, keu ze exploitant. 7. B&W-nota inzake Privatisering sportpark De Wieën 8. Rondvraag en sluiting. Maandag 11 sept.: 18.45 uur repetitie Beukenrode. Zaterdag 16 sept: Uitvoering Paterskerk, in uniform. Zondag 18 sept.: 18.45 uur repetitie Beukenrode. Vrijdag 22 sept.: 19.00 uur uitvoering Mis XXV (339), voor radio LI Donderdag 2 nov.: Uitvoering Paterskerk. Zondag 19 nov.: Uitvoering, bejaarden huis Deume. Zondag 3 dec., Ie Advent: Uitvoering Beukenrode. Dinsdag 19 dec.: 14.00 uur Uitvoering Nipperke. Afmelding bij secretariaat: J, v. Loon, 0478-585422. ben ingebracht zal een hoorzittit worden gehouden waarbij v2 gedachten kan worden gewissel over het ontwerp-plan. Degene di er prijs op stelt deze bijeenkom: bij te wonen dient dit bij zijn beden kingen kenbaar te maken en kan<J daartoe georganiseerde hoorzittifj bijwonen. Deze bijeenkomst vindt plaats 9 oktober 2000 in Gouvernement te Maastricht, 14.30- 16.30 uur. (N.B.: het betreft hier een gewijzi^ datum De mondelinge reacties worde in een verslag vastgelegd. VERDERE PROCEDUR =jj Het plan zal vervolgens ter advi sering worden voorgelegd aan Provinciale Commissi Omgevingsvraagstukken en aanó Vaste Commissie voor Ruimte Groen. Omtrent de ingebrachte beden kingen, adviezen en eventue! inspraakreacties zulle Gedeputeerde Staten een bestuui lijk standpunt formuleren. standpunt wordt betrokken bij definitieve vaststelling van het om werp-plan. Uiteindelijk zal het plan ter vast stelling worden voorgelegd Provinciale Staten. In het plan zijn geen onderdele aangegeven die als concret beleidsbeslissing zijn aangemerkt Dit betekent dat na de vaststelln van de streekplanherziening voo Provinciale Staten geen beroe, meer open staat. N.B.: Dit is een herhaald bekendmaking. Degenen die reeds bedenkinge: hebben ingebracht bij gedepu teerde staten behoeven dit nit nog eens te doen. Indien u overlast heeft var drugsgebruik of drugshandel ir uw omgeving, kunt u bellen1 met de overlastlijn, telefoon! 0478-565056 (24 uur per dag).! Er is een telefoonbeantwoor- der op het nummer aangeslo ten waar u met uw klachten terecht kunt. Het antwoordap paraat wordt dagelijks afgeluis terd. V Het kamerkoor Collegium Vocal Venray is op zoek naar nieuwe zangets Er is plaats voor 2 sopranen, 2 tenors en een lage bas. Enige koorervaringi gewenst. Kennis van notenschrift strek tot aanbeveling. Het repertoire is veelzijdig, meestal! capella. Eventueel kan men projectrro tig meezingen aanstaande kerstcoa certen). Kom eens luisteren of meezin gen tijdens een repetitie oj maandagavond van 20.30 tot 22.30 uii in de bibliotheek van het Vincent vai Gogh Instituut aan de Noordsingel Venray. Inlichtingen: Hans van Aalst, iel 56914 of Liduïne Geurts, tel. 584986. Gemengd zangkoor Repetities: 's maandags om 20.00 uut Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg5 Venray. Zondag 3 en 24 sept.: Zingen om 10.$ uur in de Paterskerk. Het nieuwe zangschema wordt binnen kort bekend gemaakt. Bij ieder optreden gelieve een kwartia voor aanvang aanwezig te zijn. U bent altijd welkom op onze repetitie avonden voor een kennismaking, Voor informatie/aanmelding/afmelding kun' u bellen: mw. T. Douwes, tel. 047S- 584494 of mw. T. v.d. Heuvel, tel 0478-583884. Folkloristische dansgroep Maandag 4 en 18 sept.: Oefenavofl! in de Kiosk Brukske aanvan! 20.30 uur. Optredens/Evenementen: Zaterdag 23 sept.: 50 jaar FFGNit het Openluchtmuseum Arnhem. Afmelden tijdig bij dhr. dhr. 0. Pijpker, tel. 586260, tevens contact adres voor de Hakkespits. Al

Peel en Maas | 2000 | | pagina 22