Leunen wil waken voor al te veel optimisme Ysselsteyn grote winnaar Venray's Open Ysselsteyn wil niet opnieuw buiten de prijzen vallen Spant üt f/ettnaty SV Leunen Wie wordt tennis kampioen van TC Rodhe? Korfbalclub Oranje wit Paspoort Leunen Red Caps JBC Venray'80 HV Manual Paspoort Ysselsteyn TV Ysselstey PEEL EN MAAS donderdag 31 augustus 2000 - Pagina kp] Doelman Chris van Dongen: "Doorgaan zoals we vorig seizoen geëindigd zijn" (Door Henk Willemssen) Sinds het nieuwe millennium gaat het Leunen voor de wind. In de laat ste jaren van de vorige eeuw was het Leunse standaardteam verbleekt tot een kleurloze vierdeklasser. Nadat de oranje-witte formatie op 16 januari, in de allereerste wedstrijd van hei jaar 2000, eersteklasser Roermond uit het bekertoernooi kegelde kwam de grote ommekeer. Leunen ontworstel de zich uit de bedreigde zone en finishte op een keurige vijfde plaats in de vierde klasse H. Doelman Chris van Dongen hoopt dat zijn team, dat versterkt werd met Marco Berden, de stijgende lijn weet vast te houden. Geen wonder dat Leunen links en rechts al wordt betiteld als een serieuze titelkandidaat. Aanvaller Marco Berden keerde namelijk na een vierjarig uitstap je naar Venray terug op het oude nest. Dit gevoegd bij de sterke prestaties uit de tweede competitiehelft duwen Leunen ongewild in de favorietenrol. De bescheiden vierdeklasser doet er echter alles aan om het optimisme te temperen. Trainer Mart Verlijsdonk en doelman Chris van Dongen willen absoluut niet hoog van de toren blazen. "We hebben afgelopen seizoen heel veel profijt gehad van de bekerwedstrijden", weet Chris van Dongen. "We speelden tegen enkele hogere clubs en daarvan hebben we blijkbaar veel geleerd. Het beker toernooi gaf ons zoveel inspiratie dat het ineens begon te lopen. Met mooi voetbal zijn we toen flink opgeklommen." Leunen had zich voor de komende com petitie. die zondag van start gaat, een gemakkelijkere ouverture kunnen wen sen. De Leunse ploeg bezoekt namelijk SVEB. De Broekhuizense fusieclub wordt eveneens als een van de kam pioenskandidaten gezien. "Het is belangrijk dat we dit jaar wel een goede start maken. Vorig seizoen was Mart Verlijsdonk nieuw als trainer. In het begin heeft hij nogal wat moeten schui ven om iedereen op de juiste plaats te zetten. Daarom liep het aanvankelijk niet zo goed. Voor dit seizoen verwacht ik een plaats bij de eerste vijf en mis schien zit er wel iets meer in. We moe ten er niet van uitgaan om een periodeti- tel te winnen want dat valt toch niet te plannen. Daar moet je gewoon tegenaan lopen", meent Chris van Dongen. FIETSJE De 34-jarige doelman maakte een wat vreemde carrière door. Want hij is abso luut geen geboren keeper. Pas in de A- jeugd kwam hij min of meer per toeval in het doel terecht. "In de A2 ben ik keeper geworden omdat ze niemand anders hadden. Het keepen ging me zo goed af dat ik doelman ben gebleven. Alhoewel ik later nog wel een seizoen gevoetbald heb als linksbuiten in het eerste elftal. Maar als keeper presteerde ik constanter, had minder last van bles sures en had het gevoel verder te kunnen komen. Achteraf ben ik blij dat het zo gelopen is. Want vooral de laatste jaren is het een groot voordeel dat een keeper kan meevoetballen." Chris van Dongen is ook een weinige jongens uit Veulen die de hoofdmacht heeft gehaald. De Leunse voetbalclub betrekt haar leden uit de drie dorpen Leunen, Veulen en Heide wat gesymboliseerd wordt door 't Klaverblad, de naam van het sportpark. Als achtjarige meldde Chris van Dongen zich met een stel Veulense vriendjes bij de voetbalclub aan. Voor en na vielen zijn dorpsgenoten allemaal af. Chris van Dongen bleef als enige over alhoewel hij het meest veraf woon de. De afstand van zijn ouderlijk huis Jeugd Uitslagen: Beker: Leunen Al le Leunen BI le Zwaluwentoernooi: Leunen Dl 3e Leunen D2 4e Programma zaterdag 2 sept.: Leunen Al-HRC Al 14.30 Volharding B2-Leunen B1 13.00 Montagnards C1 -Leunen Cl 11.00 Leunen C2-Oostrum C2 13.30 Oostrum D1 -Leunen Dl 09.30 Leunen D2-FCB Dl 13.00 Leunen D3-TOP D2 12.00 Leunen El-RKDSO El 11.00 Ivo E3-Leunen E2 09.30 Leunen E3-Oostrum E2 11.00 SSS El-Leunen E4 09.30 Leunen F1-GFCF1 11.00 Oostrum F1-Leunen F2 11.30 Leunen F3-Sparta F3 09.00 Meterik F2-Leunen F4 09.30 Programma dinsdag 5 sept.: Leunen D1 -Molenhoed Dl 19.00 Programma woensdag 6 sept.: Liessel B1 -Leunen BI 19.00 Senioren Uitslagen: Beker: Leunen 1-Hegelsom 1 3-3 Wittenhorst 2-Leunen 2 3-0 Leunen 1-Venray 1 2-4 Leunen 2-Hegelsom 2 2-1 Programma donderdag 31 aug.: Leunen 3-Ysselsteyn 3 19.30 Programma zondag 3 sept.: SVEB 1-Leunen 1 14.30 Leunen 2-MVC 2 11.30 Meterik 2-Leunen 3 11.00 Leunen 4-Milsbeek 4 11.00 EWC 5-Leunen 5 10.00 Veteranen Uitslag: Kronenberg-Leunen 1-3 Programma zaterdag 2 sept.: Merselo-Leunen zie opst. Jaarvergadering De algemene ledenvergadering van SV Leunen zal gehouden worden op maandag 11 sept. om 20.00 uur in de kantine op sportpark Het Klaverblad. SV Leunen op internet: WWW.Leunen.nl aan de Jaegerhofweg naar het sportpark is ruim vijf kilometer. "In het begin fiet ste ik samen met de andere Veulense jongens naar Leunen. Maar uiteindelijk bleef ik alleen over. Telkens met mijn fietsje over de Brugpas en Steegsepeelweg naar het voetbalveld. Ik had het er graag voor over want ik wilde zo hoog mogelijk komen. En achteraf heeft de volhouder gewonnen", lacht Chris van Dongen die sinds een paar jaar in Boxmeer woont. BLESSURE Maar ook nu blijft hij 'zijn' voetbal club trouw. Ondanks dat Olympia ieder seizoen bij hem op de stoep staal. "Ja, ze hebben mij ook dit jaar weer gevraagd. Maar ik blijf toch bij Leunen. Met de club ben ik na 26 jaar vergroeid geraakt. Ik heb er heel fijne jaren gekend en ga er daarom niet snel meer weg. Want de sfeer bij een andere vereniging zal ook heel anders zijn. Het op en neer rijden valt best mee. Want ik werk bij de boe renbond in Ysselsteyn en ga na het werk rechtstreeks naar de training in Leunen." Vorige week dinsdag in de bekerwed strijd tegen Hegelsom kreeg hij een knie van een tegenstander in zijn bovenbeen. Daardoor moest hij de derby tegen Venray van afgelopen zaterdag missen. Bart Jeuken, de doelman van het tweede elftal, verdedigde toen het Leunse doel. "Die blessure ontstond al in de eerste helft. We stonden halverwege met 0-2 achter en ik wilde er daarom niet uit gaan. Ik heb tijdens de rust geen thee gedronken en heb een kwartier lang doorgerend. Daardoor bleven de spieren warm en kon ik de wedstrijd uitkeepen. Achteraf was dat niet zo verstandig. Want daags erna kon ik amper nog lopen want het bleek toch een zware kneuzing te zijn. De wedstrijd tegen Venray kwam helaas nog te vroeg. Maar komende zondag tegen SVEB hoop ik er zeker weer te staan." Op het tennispark van TC Rodhe in de wijk Landweert worden van 2 t/m 7 september de jaarlijkse clubkam pioenschappen gehouden. Het is een tennisevenement voor alle leden van TC Rodhe, zowel jeugd als senioren. Er zal in verschillende categorieën gespeeld worden, dus iedereen speelt op eigen niveau. Heeft u zich nog niet opgegeven doe dat dan zo snel mogelijk, mis schien is er nog een plaats vrij. Je mag je voor maximaal 3 onderdelen opge ven en je moet zelf even kijken wan neer je moet spelen. Standen toernooi Beesel: Junioren A: 7e Aspiranten B: 2e; Aspiranten Cl: 8e; Aspiranten C2: 4e Pupillen D: le; Pupillen Fl: le; Pupillen F2: 2e. Toernooi Nuland: Senioren 1\2 le plaats. Programma donderdag 31 aug.: Peelkorf A-Junioren A (vr) 19.30 Programma zaterdag 2 sept.: Aspiranten Bl-MKV BI 12.00 Aspiranten C1 -DOT V) C1 10.30 Gazelle C2-Aspiranten C2 11.00 SVSH Dl-Pupillen Dl 12.00 OEC F1-Pupillen F1 11.00 Wittenhorst F1 -Pupillen F2 10.30 spelen in Ysselsteyn: Peelkorf 3-Welpen 1 13.55 Welpen 1-Peelkorf 4 14.45 spelen in Oirlo: DIS 3-Welpen 2 13.55 Welpen 2-DIS 14.45 Programma zondag 3 sept.: Wittenhorst 1-Senioren 1 10.30 KCHB 2-Senioren 2 10.00 Programma woensdag 6 sept.: Midweek-Peelkorf M2 20.00 Recreanten-Castenray 20.00 Programma donderdag 7 sept,: Senioren 1-Miko (b) 20.00 Sportpark: 't Klaverblad (Leunen). Opgericht: 7 december 1962. Klassering vorig seizoen: Vijfde plaats in 4e klasse H. Hoogste klassering ooit: Achtste plaats in 3e klasse D in seizoen 1985/86. Trainer: Mart Verlijsdonk (Ysselsteyn) 2e sei zoen. Nieuwe spelers: Marco Berden (Venray) en Jules Swinkels (eigen jeugd). Vertrokken spelers: niemand. Spelersselectie: Michel Baltissen, Edwin Berden, Marco Berden, Chris van Dongen (keeper), Dennis Gommans, Thijs Halferkamps, Ronny Holtackers, Wilbert Holtackers, Bart Jeuken (keeper), Arno Kuenen, Joris van Lierop, Bas Litjens, Eddy Litjens. John Litjens. Daan Loenen. Henri Rongen, Andr Swinkels, Jules Swinkels, Rob Thijssen, Ronald Weijs en Rob Willems. Verwachting: Trainer Mart Verlijsdonk: "Een plaats bij de bovenste vijf. Alhoewel ik weet dat de verwachtingen bij de buitenwacht hoger gespannen zijn." De honkbal senioren 1 hebben hun inhaalwedstrijd tegen de Meppers uit Eersel met overtuiging gewonnen. Nadat het eerste duel wegens omstan digheden was afgelast, stond voor afge lopen zondag voor Red Caps de inhaal wedstrijd in Eersel gepland. Doordat de gemeente daar echter te ijverig was met het onderhoud van de velden moest uit geweken worden naar de velden van Red Caps. Al in de eerste inning nam Red Caps een kleine voorsprong op de thuis par tij. Deze voorsprong werd in de vol gende inningen, met name in de 5e inning, uitgebouwd totdat er 10 punten verschil waren. Na een pitcherwissel aan de kant van Red Caps konden de Meppers hun achterstand nog terug brengen tot onder de 10 punten, maar na 2 slagbeurten van Red Caps viel het doek voor Eersel, dat met 5-16 ten onder ging. De softbal senioren hadden eveneens een inhaalwedstrijd gepland staan, ech ter ook een reguliere wedstrijd, beide tegen PSV. Helaas voor Red Caps gin gen beide wedstrijden verloren, mede door de verre honkslagen van PSV en het snelle honklopen van de gasten. Voor de honkbal senioren 1 en 2 is de nakompetitie bekend. Hieronder is het overzicht van de geplande wedstrij den: Honkbal Senioren 1; Derde klasse H53057 Stealers - Red Caps zo 03 sep 14:30 H53062 Red Caps - Nuenen 2 zo 10 sep 14:00 H53066 HBS/Knuppelaars 2 - Red Caps zo 17 sep 10:30 Honkbal Senioren 2; Vierde klasse H54059 Red Caps 2 - Starlights zo 03 sep 10:30 H54063 Kickers - Red Caps 2 zo 17 sep 14:00 Uitslagen HB1Meppers-Red Caps 5-16 Programma zaterdag 2 sept.: HB JRed Caps-Condors a. 11.00 Programma zondag 3 sept.: SBSMustangs-Red Caps a. 11.00 HB 1Stealers-Red Caps v. 12.00 HB2: Red Caps-Starlights a.10.30 Het jaarlijks T-ball toernooi kon wegens omstandigheden afgelopen zaterdag geen doorgang vinden. De organisatie heeft nu besloten om het evenement aan het einde van het sei zoen te houden. Doordat enkele teams nog een onbekend programma in het vooruitzicht hebben kan een exacte datum nog niet worden gegeven. De T- Ball dag zal echter, zoals het traditione le einde competitie feest betaamd, wor den voorzien van een barbecue. Voor vragen of andere aangelegen heden aangaande Red Caps Venray, Honkbal of Softbal kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478-582907 06- 22.41.13.21), op onze Website (http://www.come.to/redcaps), of via email: RedCaps@dds.nl Landelijke Jeu de Boulesdag 3 september 2000 is door de Nationale Jeu de Boulesbond (NJBB) uitgeroepen tot Landelijke Jeu de Boulesdag. Daarom organiseert onze vereniging op deze dag een open toer nooi waar iedereen aan mee kan doen. Op deze dag mag ook met recreatiebou- les gespeeld worden. Wij roepen daarom ook iedereen op, die op vakantie of anderszins ooit gebould heeft, om mee te doen aan dit toernooi Inlichtingen en aanmeldingen bij P. Clijsters, tel. 0478-580516 of F. v. Erp. tel. 0478-581962. Programma zaterdag 2 sept.: De Landweert Dames B1 -Merefeldia 2 a. 13.00 Dames Cl-Ospel 1 a. 14.00 Heren Cl-BSAC 1 a. 15.00 Programmaboekje volgt. K-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl De wedstrijden om het Venray's tenniskampioenschap, die het afgelo pen weekend zijn gespeeld op de par ken in Landweert, Leunen, Ysselsteyn en Venray, hebben voor tennisvereni ging Ysselsteyn een ongekend succes opgeleverd. Zowel in de D2/E-klasse als in de Dl-klasse en voor het eerst ook in de hoogste speelsterkte, de open klasse, wist TVY de eerste prijs in de wacht te slepen. De poulewedstrijden op de vrijdag avond en zaterdag op de tennisparken bij Rodhe en in Ysselsteyn en Leunen gaven een felle strijd te zien lussen de zeven Venrayse tennisverenigingen. Poule-winnaars in zowel de Dl-klase als de D2/E-klasse werden de teams van LVH en TVY. In de open klasse leken de beste kansen voor TCV, TC Rodhe en wederom TVY. De poulewedstrijden werden zaterdag afgesloten op het park in Leunen met een barbecue, die prima was verzorgd door de leden van LVH met muzikale begeleiding van René Smets. De finales op zondag op de banen van TC Venray liepen een klein beetje vertraging op doordat enkele banen blank stonden. Door enkele wed strijden naar de hal te verplaatsen en in de tussentijd de banen in orde te maken kon het programma normaal doorgang vinden. Om 12.30 uur was de teampre sentatie en de officiële opening van het toernooi door de nieuwe hoofdsponsor Martin Kusters van Steenhandel Kusters. Daarna startte de clinic voor de jeugd door enkele medewerkers van oud Daviscupspeler Huub van Boekei. Deze leuke clinic bracht zeer veel enthousias me te weeg, zowel bij de jeugd als bij de toeschouwers op de tribune. De finale in de D2/E-klasse tussen LVH en Ysselsteyn moest na een gelijkopgaande strijd in de damesdubbel worden beslist. De dames van Ysselsteyn wisten na de eerste set te hebben afgegeven de wed strijd toch nog in hun voordeel te beslis sen. De finale in de Dl-klasse werd met de setstand 8-3 een duidelijke overwin- Geert van Dijck junior: "Als spits zou ik meer moeten scoren" (Door Henk Willemssen) Ysselsteyn maakt zondag in het thuisduel tegen Wanssum een nieuwe start in de vierde klasse H. De club uit het Peeldorp hoopt dit seizoen meer succes te oogsten dan in de voorbije voetbaljaargang. Want de Ysselsteynse formatie liet toen op het laatste nippertje de tweede periodeti- tel door de vingers glippen. Geert van Dijck junior heeft veel vertrouwen in een goede afloop: "Een periodetitel moeten we kunnen halen. Dat moet er inzitten gezien de kwaliteiten van ons team." Ook in het komende seizoen zullen dë omroepers in de vierde klasse H bij het voorlezen van de Ysselsteynse opstel ling vaak twee keer dezelfde naam noe men. Want de 24-jarige Geert van Dijck heeft nog een veertien jaar oudere naam- en teamgenoot. "Dat is wel apart. Twee spelers met dezelfde naam in één elftal. Er komen best veel reacties op. Nee, last heb ik er zeker niet van. Ik vind het zelfs leuk. Om een onderscheid te maken noemen ze mij vaak 'Gradje' of alleen 'junior'." Familiebanden zijn er wel maar heel ver weg. "Ik geloof dat mijn vader een neef of zelfs een achter neef van Geert van Dijck is." Sinds dat Geert van Dijck junior zes jaar geleden naar de senioren overkwam staat hij in de aanvalslinie. Van zijn lichting speelt nog alleen verdediger Frank Geurts in de hoofdmacht en zweeft aanvaller Ramon Kuunders vaak tussen het eerste en tweede elftal in. "In de jeugd speelde ik meestal als centrale of aanvallende middenvelder. Ik heb zelfs nog een keer een jaar gekeept. Maar dal is wel lang geleden want dat was in de E-jeugd." In de frontlinie vormde hij eerst een duo met zijn naamgenoot die voorheen een echte topscorer was. EINDSPRINT Het 'rampseizoen' 1995/96 heeft Geert van Dijck junior niet van dichtbij meegemaakt. Want in het jaar van de degradatie uit de vierde klasse speelde hij in het tweede elftal. Eigenlijk heeft de 24-jarige aanvaller alleen maar goede jaren in de Ysselsteynse hoofdmacht gekend. Want na de degradatie keerde hij weer terug in het eerste elftal. Hij en David Wijnands waren toen een succes vol aanvalskoppel. Ysselsteyn kende in de vijfde klasse D een supersterke eind sprint en wist Milsbeek, dat ooit een straatlengte voorsprong had, op de val reep te achterhalen. Met één punt ver schil pakte Ysselsteyn in 1997 de kam pioenstitel. "Dat was een heel fijn jaar. David was een drukke en actieve spits die altijd wel twee verdedigers aan zich bond. Dat was ideaal voor mij want daardoor kreeg ik veel ruimte en vrij heid." Sindsdien raakte David Wijnands aan het sukkelen. Zijn al lang verwachte rentree laat nog steeds op zich wachten want in november moet hij opnieuw geopereerd worden. Afgelopen seizoen speelde Geert van Dijck junior voorin samen met good-old Peter Bartray. De inmiddels 41-jarige aanvaller heeft er evenals de geroutineerde broers René en Geert van Dijck nog een jaartje aan vast geknoopt. "Peter Bartray is nog topfit en loopt enorm veel. Ik vind dat bijzonder knap op zijn leeftijd. Wij voelen elkaar in de spits heel goed aan." Afgelopen seizoen was Geert van Dijck junior samen met René van Dijck clubtopsco rer met tien treffers. "Eigenlijk zou ik meer moeten scoren. Voor een echte aanvaller is tien doelpunten in een sei zoen te weinig", vindt hij. Ruim een jaar geleden maakt trainer Carlo van den Bergh na drie seizoenen plaats voor de nog jonge Stephan Sijbers. De voorma lige speler van Venray 1 maakte zijn debuut als hoofdtrainer. "Het zijn twee heel verschillende trainers. Carlo was een stuk ouder en heel rustig. Stephan is jong en heeft een heel andere trainings- aanpak. Maar ondanks die verschillen verliep de aanpassing probleemloos. Dat kwam omdat het vanaf het begin goed klikte tussen Stephan Sijbers en de groep." Na een matige competitiestart begon Ysselsteyn in november zijn draai te vinden. De ploeg bleef toen zeven duels ongeslagen en kreeg riante vooruitzich ten op de tweede periodetitel. Thuis tegen Heijen had Ysselsteyn aan een gelijkspel al voldoende. De Ysselsteyners namen een 2-1 voor sprong maar Heijen kwam vlak voor tijd nog langszij: 2-2. Tot overmaat van ramp grepen de bezoekers in de bles suretijd zelfs de winst en liet de thuis club met een geweldige kater achter. "We hebben de periode op een heel knullige wijze verspeeld. Door enkele domme fouten", weet Geert van Dijck nog. In de laatste periode herstelde Ysselsteyn niet meer van die dreun. Het kon de derde plaats op de ranglijst niet meer vasthouden en werd op de slotdag nog gepasseerd door Leunen waardoor het op de zesde plaats finishte. In vergelijking met vorig seizoen moet de club het stellen zonder Venraynaar Stefan van Sinderen die gestopt is. "In de voorbereiding hebben we met een vrij jong stel gespeeld. Daar zit best toekomst in want de routiniers hebben ook niet het eeuwige leven. Ik verwacht dat we bij de bovenste drie kunnen eindigen", zegt Geert van Dijck junior. In het 71-jarig bestaan van de Ysselsteynse voetbalclub promoveerde de hoofdmacht ooit een keer naar de derde klasse. Dat was in 1989. Maar na één seizoen moesten de Ysselsteyners weer terugkeren naar de hun zo 'ver trouwde' vierde klasse. "De trainer wil graag promoveren. En de spelers die zien dat ook wel zitten. Ik denk dat Ysselsteyn ondertussen weer rijp is voor de derde klasse." Sportpark: De Vlies (Ysselsteyn). Opgericht: 1 augustus 1929. Klassering vorig seizoen: Zesde plaats in 4e klasse H, Hoogste klassering ooit: Twaalfde plaats in 3e klasse D in sei zoen 1989/90. Trainer: Stephan Sijbers (Venray) 2e seizoen. Nieuwe spelers: Bart Marcellis (gestopt met wielrennen; is weer terug) en Ger Crienen, Peter Jaspers, John Lemmens en Ruud Wilms (lager elftal). Vertrokken spelers: Arjan Lammers, Ronnie Peelers en Stefan van Sinderen (gestopt). Spelersselectie: Marcel Arts, Peter Bartray, Rob Berkers (keeper), Thijs Berkers, Ronny Bovee, Ger Crienen (keeper), Edward van Dongen, Geert van Dijck junior. Geert van Dijck senior. Ren van Dijck, Frank Geurts, Peter Janssen, Peter Jaspers, Henk Jenniskens, Eddy Kuenen, Ramon Kuunders, John Lemmens (keeper), Bart Marcellis. Wilbert van Meijel, Gijs Peeters, Maikel Pouwels, Sjoerd Slangen, Marden Smits, Nick Stevens, Christ-Jan Tissen, Henk Versieegen (keeper), Danil Wijnands, Ruud Wilms en Gert Wilmsen. Verwachting: Trainer Stephan Sijbers: "Bovenin mee draaien en proberen een periodetitel te pakken." ning voor TVY. In de open klasse nu de beslissing vallen in de dubbelpai en. Ook deze wedstrijden i Ysselsteyn in zijn voordeel te beslissi Hiermee werd Ysselsteyn de grote» naar van deze vierde editie van Venray Open. Tennisvereniging Ven werd winnaar van de sportiviteitsprjj Na afloop van de wedstrijden werd loterij gehouden met als hoofdprijs» ballonvaart voor 2 person Jaï Aansluitend de prijsuitreiking dooi aa hoofdsponsor. De winnaars kregem handdoek met het logo van Ven Open en zeer toepasselijk een steeni opschrift. De uitslagen: Open klasse: 1) TV Ysselsteyn 2) Venray 3) TC Rodhe 4) TV Leun Hi Veulen/Heide D1 -klasse: 1TV Ysselsteyi TV Leunen/Veulen/Heide 3) Merselo 4) TC Venray 5) TC RodhJSe Combinatie OiCa/Oostrum D2/E-klasse: 1TV Ysselsteyn 2) Leunen/Veulen/Heide 3) TV Merselo sta TC Rodhe 5) Combini LVH/Ysselsteyn 6) TC Venray. Senioren Introducé Toernooi Zondag 24 september wordt Introducé Toernooi gespeeld. Alle oren leden kunnen voor dit toern inschrijven met een partner, die geen lid is van onze vereniging en nog nooit hoeft te hebben getennist, ideale gelegenheid om zelf een keer balletje te slaan. Je kunt inschriji fw. val u m Mi.1 middels de inschrijfkaarten in de ka ccli >oe do 0 oc ne. De inschrijfkosten bedragen fi per persoon. De inschrijving sluit op september a.s. Uitwisseling TV America Zondag 1 oktober wordt Ysselsteyn de uitwisseling gespeo Pai met tennisvereniging America. He: voor het eerst, dat we een uitwisseli hebben met deze vereniging. Je kunt voor dit gezelligheidstoernooi inschi 5I°( ven middels de inschrijfkaarten in kantine. Het inschrijfgeld bedrai f2,50. De inschrijving sluit op 17 lember. Clubkampioenschappen A.s. zaterdag, 2 september, start a" we met de clubkampioenschappen M poule-indeling en wedstrijdschem a"e hangen bij de kantine. Ga zelf even' ken, wanneer je moet spelen. Het nemersveld is met 66 deelnemers enkelklasse en 84 deelnemers in dubbelklasse weer als vanouds, dusi belooft wat de komende weken. 0 toeschouwers zijn natuurlijk van hs welkom. Lel op, de wedstrijden beg nen zaterdag. Venray Open De wedstrijden om het Venray's ka pioenschap, die het afgelopen weekf zijn gespeeld op de parken Landweert, Leunen, Ysselsteyn Venray, hebben voor ons een ongekf succes opgeleverd. Zowel in de D2 klasse als in de Dl-klasse en voori eerst ook in de hoogste speelsterkte, open klasse, wist TVY de eerste prijs de wacht te slepen. De finale in D2/E-klasse tussen LVH en Ysselstt moest na een gelijkopgaande strijd damesdubbel worden beslist. f>. Jansen en Truus Kusters wisten na eerste set te hebben afgegeven de1 strijd na een felle strijd toch nog zich toe te trekken, waarmee de eei winst binnen was. De finale in de D „j( klasse, wederom tussen LVH en TV |jer werd met de setstand 8-3 een duideli fr£ overwinning voor TVY. Qa! In de open klasse waren na de pou jy wedstrijden op vrijdag en zaterdagL Leunen nog 3 kanshebbers voor de li: TC Venray, TC Rodhe en TVY. enkele zeer spannende dubbelparlij werd ook deze titel door Ysselsti binnengehaald. Een enorme preste die bereikt kon worden door grote' en een geweldige teamgeest. Alle deelnemers van harte gefelii Vrij leerd. De drie geldprijzen met een ton Wei waarde van 900.- zullen met hel»' K op de nieuw te bouwen kantine een goede bestemming krijgen. De poule-wedstrijden op de dive parken werden zaterdag afgesloten het park in Leunen met een barbeci N die prima was verzorgd door de led Ral| van LVH met muzikale begeleiding* (nie René Smets. V De finale-wedstrijden op zondag! Tac TCV liepen een klein beetje vertrag» Iges op doordat enkele banen blank stonik Si Door enkele wedstrijden naar de hal Ral| verplaatsen en in de tussentijd de ba&^an in orde te maken kon het program die normaal doorgang vinden. Om 12 'The uur was de teampresentatie en de o! ciele opening van het toernooi door nieuwe hoofdsponsor Martin Kusters. Daarna startte de clinic voor de jeu Coa door enkele medewerkers van Daviscup-speler Huub van Boel» J101 Deze leuke clinic bracht zeer vijpni enthousiasme te weeg, zowel bij jeugd als bij de toeschouwers op de bune. Na afloop van de wedstrijden v« de loterij gehouden met als hoofdpij1 Sj een ballonvaart voor 2 personen. Aansluitend de prijsuitreiking de hoofdsponsor. De winnaars kregi K een handdoek met het logo van Venr 7evi Open en een bosje bloemen; de winw de teams van de le en 2e prijs kref zeer toepasselijk een steen i opschrift. De door TVY gewonnen stenen zullen een mooi plaatsje krijg Nic< in de kantine en zijn misschien welj 'aa basis voor de nieuwe kantine, schijnt na afloop van de prijsuitreil nog lang onrustig te zijn geweest in1 kantine van TCV. Jo; 'tl len All twe |nl slai a Neg C en ïerd o! Erni de\ Inu 1 C te Cor N H V iki

Peel en Maas | 2000 | | pagina 16