"De eerste tien jaar geen nieuwe fusie meer" 'Ik heb altijd met plezier gewerkt" A Bomenbuurt krijgt grondige face-lift Na u trtSSS, Rabofusieplannen naar de leden Firstlady in Venray officieel heropend PEEL EN MAAS BEZORGEN? 'Aan den lijve ervaren' fe» Duitse gewond Radio Wonderland op de kabel Werkweekend in de Peel peel en maas donderdag 24 augustus 2000 - Pagina 7 Jan Hurenkamp wordt voorzitter Rabobank Venray-Meerlo-Wanssum Indien de leden in oktober met de fusieplannen actoord gaan ont staat op 1 januari 2001 de nieuwe Rabobank die de naam Venray- Meerlo-Wanssum gaat dragen, jan Hurenkamp wordt de nieuwe bestuursvoorzitter. De huidige voorzitters Eric Houben (Zevenrode) en Jos van Rens (Venray-Oostrum) worden beiden vicevoorzitter. De directeur van de nieuwe fusiebank is nog niet bekend. Louis Moers, de huidige directeur van Venray-Oostrum, ambieert deze functie niet. Het ligt in de bedoeling dat Hurenkamp, voormalig rector van het Raayland College, twee jaar zal aanblijven als voorzitter. 'Bij het vertrek van de heer drs. J.A. Hurenkamp zal het bestuur een voorzitter aanwijzen die afkomstig is uit de geleding van Rabobank Zevenrode', zo meldt het fusievoor- stel dat aan de leden wordt voorge legd. Het is dus logisch dat Eric Houben 'tussenpaus' Hurenkamp ■over twee jaar opvolgt. De beide directeuren Louis Moers (Venray- Oostrum) en Jan van Winkel (Zevenrode) zitten dinsdagochtend gezamenlijk aan tafel om het samengaan toe te lichten. Van Winkel over de keuze van (Hurenkamp: "Het zijn twee banken :met geheel eigen culturen. We zoch ten daarom naar een bindend per- ioon die los van de bank staat, ïurenkamp was bereid die laak foor een bepaalde periode op zich te lemen. Daarmee wordt voorkomen lat e'én van beide banken in het legin teveel zijn stempel op de fusie Irukt." In het verleden ketste de fusie tus- len Zevenrode en Venray-Oostrum ïog af omdat beide voorzitters het oen niet eens konden worden. "De ijden zijn veranderd. De ontwikke- ingen in het bankwezen zijn snel :egaan. We moeten nu uilgaan van kracht in plaats van macht", vindt Louis Moers. SAMENVOEGING Rabobank Zevenrode heeft vooral een agrarische achterban. Het heeft zeven kantoren in de dorpen Leunen, Merselo, Oirlo, Ysselstcyn, Blitterswijck, Meerlo en Wanssum. Rabobank Venray-Oostrum heeft twee kantoren en is vooral gericht op particulieren en het midden-en kleinbedrijf. Zevenrode is van ouds her diep geworteld in de dorpsge meenschappen. De bank telt 1800 leden terwijl Venray-Oostrum. waarbij de betrokkenheid als 'stads bank' minder groot is, slechts 700 leden heeft. Na de samenvoeging zullen de negen bestaande kantoren gehandhaafd blijven. Ook voor de 180 medewerkers, in totaal 152 full time arbeidsplaatsen, heeft de fusie geen gevolgen. De nieuwe bank Venray-Meerlo-Wanssum bestrijkt een gebied van 45.000 inwoners en behoort dan bij de vijf grootste Rabobanken in Limburg en tot de Top 25 in Nederland. "Door de fusie ontstaat een volwaardige bank. Die voor zijn diensten niet afhankelijk is van bijvoorbeeld een grotere bank als Venlo. Wij kunnen straks negen tig procent van de diensten uitvoe ren", weet Moers. De Rabobank is al langer op zoek naar een nieuw hoofdgebouw. Het heeft zijn oog laten vallen op het terrein De Brier aan de Leunseweg. "Samen met de gemeente proberen we nu vaart ach ter de plannen te zetten. Als alles meezit dan kunnen we eind 2001 met de bouw beginnen en een jaar later daar het nieuwe pand openen", zegt Jan van Winkel die in april Wim Bens opvolgde als interim- directeur bij Zevenrode. In het nieu we gebouw zullen zo'n 120 mede werkers hun werkplek krijgen. Het huidige kantoor aan het Schouwburgplein blijft gewoon open. Wellicht dat een etage ver huurd gaat worden. Moers: "Het nieuwe gebouw op De Brier wordt een adviescentrum. Er komt geen openbare balie. Het pand aan hel Schouwburgplein blijft open voor het publiek." Van Winkel vult aan: "De diensten die weinig tijd vergen die blijven gewoon hier. Voor de andere uitgebreidere adviesdiensten kunnen de klanten terecht in het nieuwe hoofdgebouw." MINDER NETTOWINST De nieuwe fusiebank krijgt geen flitsenden of creatieve naam. Venray-Meerlo-Wanssum ligt wel erg voor de hand. "Toch is die naam bewust gekozen. Het is heel herken baar en duidt op de beide gemeenten waarin de bank werkzaam is. Want de naam Zevenrode was veel min der herkenbaar en in Limburg zijn veel banken met het woordje 'Maas' erin. Maar dan weetje nog niet waar die bank ligt", vertelt Van Winkel. Louis Moers: "We hebben daarom ook niet voor de naam Negenrode gekozen." De functie van directeur is nog vakant. Voormalig Zevenrode-directeur Wim Bens leek. met zijn kennis van de agrari sche sector, een geschikte kandi daat. Maar Bens koos begin dit jaar voor een directeursfunctie in zijn woonplaats Heesch. Louis Moers zegt het directeurschap niet te ambieëren. "Ik ben nu vijfjaar hier. Als ik de stap wel zou zetten dan betekent dat dat in nog zes of zeven jaar in Venray zou vertoeven. Ik zie meer in een uitdaging in een nieuw werkgebied. Alhoewel dat wel in de buurt van Venray zal zijn. Want mijn gezin en ik wonen hier met veel plezier en willen niet graag weg." Formeel kan de nieuwe direc teur pas na 5 oktober aangezocht worden omdat op die datum de beide ledenvergaderingen hun fiat aan het fusievoorstel moeten geven. Uit praktische overwegingen blijft Zevenrode beslaan en wordt Venray-Oostrum geliquideerd. Zevenrode is het grootste (balansto taal 746 miljoen tegenover Venray- Oostrum heeft een balanstotaal van 579 miljoen) en heeft ook de meeste financieringsakten die na de fusie allemaal opnieuw opgesteld moeten worden. Zevenrode neemt alle acti viteiten, bezittingen en schulden van het op te heffen Venray-Oostrum over. Het resultaat van beide banken liep in het boekjaar 1999 fors terug. Alhoewel hogere opbrengsten gege nereerd werden. Zevenrode zag zijn nettowinst slinken van 3,5 naar 3 miljoen gulden. De winstdaling was bij Venray-Oostrum nog groter: van 3,5 naar 2,4 miljoen. De lagere win sten worden veroorzaakt door hoge re personeelskosten en eenmalige kosten rond het millennium en de invoering van de Euro. "De bank zat de laatste jaren in een groeifase. Vooral op het gebied van hypothe ken en financieel advies. We kamp ten met een personele onderbezet ting. Vorig jaar is er daarom fors geinvesteerd in nieuw personeel", legt Van Winkel uit. De aanstaande samenvoeging zal. na een decenni um vol bankfusies, voorlopig de laatste zijn. Een mogelijk samen gaan met bijvoorbeeld Maashorst in Horst valt de eerste tien jaar niet te verwachten. Louis Moers: "We wil len vooral een persoonlijke advies- bank blijven. Want daar ligt onze kracht. Er komt daarom een rem op het ongebreideld fuseren want dat gaat ten koste van de persoonlijke benadering. Wellicht dat over tien jaar. ondermeer door de snelle ont wikkelingen met internet, er weer een fusie komt. Maar pas alleen als de klant daar rijp voor is." Volgens Jan van Winkel streven de banken nu meer naar nauwe samenwerking. "In het gebied van Maashorst bevin den zich bijvoorbeeld veel tuinders. Van die deskundigheid kunnen wij goed gebruik maken." Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venrav Zelfhulp voor vrouwen met geweldservaringen In september starten er in Limburg verwerkingsgroepen voor vrouwen met een verleden van geweldservaringen o.a. licha melijk, seksuele en geestelijke mishandeling. Het doel hiervan is om samen met andere vrouwen in een kleine groep het stilzwijgen en de beladenheid rondom deze geweldservaringen te bespreken en eventueel te verwerken. In onze maatschappij zijn we ervan bewust geworden hoe groot de dreiging van geweld is die tegen vrouwen wordt gebruikt. Veel vrou wen hebben persoonlijk ervaring met mishandeling, verkrachting, incest en ander vormen van geweld. Deze vormen van geweld hebben te maken met machtsmisbruik. Vaak hebben vrouwen om te overleven deze ervaring weggestopt m dan kan het haar zomaar overval- en. Seksueel misbruikte en/of mis handelde vrouwen lopen vaak jaren ond met haar geheim. Soms naar tanleiding van een gebeurtenis of >en tv-programma kan het weer laan leven. Vrouwen voelen zich vaak schuldig over het gebeurde, of vinden zichzelf niets meer waard en vies. Wegstoppen helpt niet. erover praten en delen met andere vrouwen [is een mogelijkheid om het opnieuw [te verwerken. Wij gaan uit van de eigen kracht vrouwen en werken vanuit de van de vrouwenhulpverlening, kenmerken van deze werkwijze onder andere: herkenning en enning. Ik heb het niet alleen, het een maatschappelijk probleem; tdekken van je eigen kracht en enservaring; de kracht van posi- denken en geloven in jezelf; 'ijkwuardigheid van de begeleid- die zelf ervaringsdeskundige is; ormatie en preventie voorlich- f Voel jij je hierdoor aangesproken wil je hierover een brochure, dan contact op met: ormatiecentrum Geestelijke ndheidszorg, tel. 0478-569069. Zwemonderwijzer Rienus Wijers neemt afscheid Meer dan 30 jaar was hij een vertrouwd gezicht in het huidige Venrayse zwembad De Sprank. In mei van dit jaar maakte Rienus Wijers gebruik van de VUT-rege- iing, zaterdag 26 augustus krijgt hij een officieel afscheid aangebo den. In de nieuwe horeca-afdeling van De Sprank is iedereen vanaf 20.00 uur welkom om Rienus de hand te schudden. Rienus Wijers, geboren Nijmege- naar, trad op 21 juli 1969 in dienst als chef zwemonderwijzer van het toenmalige Combibad Venray. Met twee grote buitenbanen en een 25 meter overdekt instructiebad maakte ieder kind in die jaren wel kennis met Rienus. Bij het schoolzwem men of het recreatiezwemmen. hij stond altijd klaar om de jeugd de eerste beginselen van de zwemsport bij te brengen. Later trad hij in dienst van Sportfondsen Nederland. Aqua Indoor en de laatste jaren van Laco International. Rienus overwon alle veranderingen en 'stormen' en bleef in al die jaren doorgaan met zwemles geven. Wat al die tijd bleef, was de liefde voor zijn vak. "Ik heb altijd met heel veel plezier les gegeven. Het persoonlijk contact met de collega's, het schoolperso- neel. de kinderen, dat was hartstikke gezellig. Ik heb met veel voldoening meer dan 30 jaar in Venray gewerkt." In 1991 onderging De Sprank een ingrijpende verbouwing. Het zwembad werd veranderd in wr r 1 1 Wk i .1 - p een subtropisch bad en de buitenba den moesten eraan geloven. "Met pijn in de buik hebben de oudere werknemers toen afscheid genomen. We misten het buitenbad. Het heeft in de eerste jaren daarna ook veel invloed gehad op de bezoekersaan tallen. Dat heeft jaren doorge speeld." Wijers, inmiddels 61 jaar en woonachtig in Meerlo. stond in al die jaren open voor de nieuwe ontwikkelingen in het recreatieve zwemmen en op sportgebied. De Sprank ontwikkelde zich de laatste jaren tot een allround sportcomplex waarin naast school- en recreatie- zwemmen vernieuwingen als aqua- joggen. trimzwemmen, fitness, sauna en solarium en andere activi teiten hun intrede deden. "Het is inderdaad meer dan alleen maar school- en recreatief zwemmen. Vroeger werden de kinderen met een pakje brood 's morgens vroeg bij het zwembad gedropt. Aan het einde van de middag werden ze weer opgehaald door hun ouders. Je had toen meer een sociale functie, iedere dag opnieuw kreeg je de ver antwoording voor al die kinderen toebedeeld." In mei maakte hij gebruik van de VUT-regeling, sindsdien is hij desondanks regel matig in De Sprank om de gedaante verwisseling van het sportcomplex van dichtbij te kunnen volgen. "Ja. het is jammer dat ik al die vernieu wingen niet meer als werknemer kan meemaken. Het is een hele vooruitgang. Maar het is nu tijd om plaats te maken voor de jongere generatie", zucht hij. Tijd om zich te vervelen of. nog erger, in het beruchte zwarte gat te vallen, is er niet. Integendeel, de kwieke begin zestiger somt zonder moeite een rij tje op: "Fietsen, wandelen, fitness, zwemmen, tuinieren, koken, dan sen. klussen, hobby's genoeg. Ik heb helemaal geen tijd meer om te werken", lacht hij. Hij hoopt stie kem dat veel mensen zaterdag 26 augustus de moeite nemen om bij zijn afscheid aanwezig te zijn. "Al hou ik er eigenlijk niet zo van om in de belangstelling te staan." De gemeente Venray wil in sep tember gaan beginnen met de onderhoudsinaatregelen aan onder andere de trottoirs en par keervakken in de zogenaamde 'bomenbuurt'. Ook volgen er diverse verkeersmaatregelen en wordt de openbare verlichting in de wijk, die wordt begrensd door de Zuidsingel, Leunseweg, Oostsingel en Oude Oostrumseweg, aangepast. De totale kosten van dit project zijn geraamd op 360.000 gulden. De 'bomenbuurt' is een buurt in Venray-Zuid. die is aangelegd in de begin jaren zestig. In deze wijk die nen een aantal noodzakelijke onder houdswerkzaamheden te worden uitgevoerd om daarmee de wijk voor de komende jaren weer een redelijk aanzien te geven. Het is niet de bedoeling om deze wijk nu totaal te renoveren, omdat dit technisch gezien minder urgent is dan andere lopende projecten zoals de Burggraaf en Oranjebuurt. Wél wor den enkele voorzieningen aangelegd die ten goede komen aan een veili gere fietsroute voor met name de fietsers van en naar het Raaylandcollege. PLATEAU EN KNIP Dit jaar nog worden er op de krui sing van de Lindenstraat/Eikenlaan en de kruising Esdoornlaan/Eikenlaan een plateau en in de Beukenlaan ter hoogte van de Vlierstraat en in de aansluiting van de parallelweg Oostsingel op de Oude Oostrumseweg een knip aan gelegd om autoverkeer te weren. Ook worden diverse groenhoeken opgewaardeerd en voorzien van degelijke voethekken. Binnen enke le plantvakken worden extra solitai re bloeirijke struiken gepland. De gemeente gaat extra lichtmasten plaatsen om de openbare verlichting in de wijk te optimaliseren. Tevens wordt een proef genomen waarbij alle verlichting in de nacht overge schakeld wordt op dimverlichting. Over de gewenste verlichting van de achterpaden, in eigendom van de woningstichting, wordt nog overleg gevoerd tussen de woningstichting en de gemeente. De gemeente is van mening dat deze verlichting wense lijk is, mede in hel kader van de sociale veiligheid. Het is de verant woordelijkheid van de eigenaar, de woningstichting, om een dergelijke voorziening aan te brengen. Verder gaat de stichting Wonen Noord- Limburg de trappen van de wonin gen in de Esdoornstraat verharden. Het verzoek om een trapveldje in te richten tussen het Turks Marokkaans centrum en de Springplank wordt in behandeling genomen. Bij een verkeersongeval op de kruising Stationsweg Klaproos in Venray is dinsdag rond 09.15 uur een 52-jarige motorrijdster uit Dusseldorf gewond geraakt. De vrouw liep letsel aan haar duim en heup op. De aanrijding ontstond toen een 54-jarige automobilist uit Venray op de kruising geen voor rang verleende aan de motorrijdster. A°7«Tg 45 58« AA ven'aS 0478 0478 5,^* 24 jaar met veel plezier in onze zaak te hebben mogen ontvangen, willen wij bij deze al onze klanten bedanken voor het in ons gestelde vertrouwen. Henny en Henk Drabbels De besturen van de Rabo banken Zevenrode en Venray- Oostrum zullen tijdens hun jaar vergaderingen op respectievelijk dinsdag 29 augustus en dinsdag 19 september de leden van hun banken fusieplannen voorleggen. De leden kunnen zich vervolgens tijdens vergaderingen op donder dag 5 oktober definitief over de wenselijkheid van het samengaan van beide banken uitspreken. Als officiële fusiedatum staat 31 december 2000 in de agenda's van beide besturen. Beide banken werken op een aantal terreinen al enige jaren nauw met elkaar samen. De besturen, raden van toezicht en medewerkers van de beide ban ken hebben in de loop van het afge lopen jaar intensief contact met elkaar gehad. Op een intentieverkla ring tot fusie op 6 januari jl. volgde een voortgezet grondig onderzoek naar de kansen en de basis voor een fusie. Het leidde tot de breed gedra gen conclusie dat fuseren recht doet aan de recente ontwikkelingen in de werkgebieden van beide banken. In toenemende mate zijn de geografi sche grenzen tussen de werkgebie den vervaagd. Het bestaan van twee banken in een gebied met een zó grote sociaaleconomische samen hang is verwarrend. Bovendien blijft het niveau van de bedrijfseco nomische activiteiten en van wen sen op het gebied van financieel advies en financiële planning van de leden en overige klanten van de beide banken stijgen. Nu kunnen beide banken daarin nog heel goed meegaan maar op niet al te lange termijn is schaalvergroting met het oog op instandhouding en verdere verbetering van de kwaliteit van de dienstverlening noodzakelijk. Het is goed daarop te anticiperen. Bovendien zal een efficiëntere bedrijfsvoering de kosten van de dienstverlening per saldo doen afne men. HET BEHEER Dat de beide fuserende banken elk hun eigen achterban hebben zal her kenbaar zijn in de aan de leden van de nieuwe bank voor te dragen beheerscolleges. Bovendien is gezocht naar personen met een staat van dienst in het beheren en bestu ren. Ook speelde bij de selectie spreiding over beroepen een rol. Gezien de huidige omvang van de beheercolleges en het belang van continuïteit is het voorstel een bestuur van acht personen, inclusief de directeur-bestuurder, te forme ren. De Raad van Toezicht zal maxi maal twaalf leden hebben. Voor het bestuur worden voorgedragen drs. J.A. Hurenkamp, voorzitter, dr. ir. E.H.P. Houben, vice-voorzitter. dr. Mr. J.W.G.A. van Rens, vice-voor zitter. ing. J.H.M. Cremers, R.F.W.M. Dittrich, A.J.M. van Hoof, J.W. Kempen en de algemeen directeur (vacature). Voor de Raad van Toezicht zijn dat drs. P.H.M. Pop, voorzitter. W.P.M. Manders- Gommans. vice-voorzitter, ir. A.J.M. Janssen, H.W.M. Janssen. W.B.C.M. Janssen. W.H.P. Jenniskens. J.J.A.G.M. Thomassen. G.L.A.M. Volleberg. H.G.G. Wismans en drie nog door Rabobank Venray-Oostrum voor te dragen kandidaten. ORGANISATIE De nieuwe bank krijgt de naam Rabobank Venray-Meerlo-Wans sum. De dienstverlening is georga niseerd in een drietal segmenten. Dat zijn de segmenten Cliënten Advies. Financieel Advies en Bedrijven. Zij krijgen ondersteuning van de afdelingen Managementondersteuning, Managementcontrol en Facilitair Management. De fusie heeft geen gevolgen voor de dienstverlening via het kantorennetwerk. Het aantal FTE's bij de nieuwe bank is 154 tegen 152 bij de beide bestaande banken. De fusie zal dus niet tot gedwongen ontslagen leiden. Frans en Rees van Opbergen, jarenlang eigenaren van de gelijkna mige Venrayse modezaak aan de Grotestraat, heropenden woensdag morgen Firstlady (zie foto). Waar eerst Van Opbergen Mode mede het straatbeeld bepaalde, daar is nu een van de 65 actuele modezaken van deze landelijke keten prominent aanwezig. De zaak in Venray heeft een compleet nieuwe uitstraling gekregen, geheel volgens de nieuw ste huisstijl van Firstlady. Overzichtelijkheid, rust en een pure en eerlijke uitstraling kenmerken dit eigentijdse interieur waarbij veel gewerkt is met natuurlijke materia len. In dit sobere maar warme en elegante interieur zal de Firstlady- vrouw zich snel op haar gemak voe len. Op ruim 200 vierkante meter is. behalve een gevarieerd aanbod aan damesbovenmode, ook een aantrek kelijke collectie op het gebied van lingerie, nacht-, bad- en strandmode te vinden. De zaak in Venray wordt geleid door Geert Geven die ook Firstlady- winkels in Tegelen en Arcen onder zijn hoede heeft. De kogel is door de kerk. Na ruim tien jaar wachten krijgt Radio Wonderland waarschijn lijk in oktober eindelijk een fre quentie op de kabel in Venray. Volgende week tekent radioman Bert Muysers een contract met kabelbeheerder Essent Kabelcom in Maastricht. "We willen nu ook eigen nieuws- j uitzendingen en actualiteitenpro gramma's gaan maken. Maar dan wel heel kort. De items mogen hooguit vier minuten duren want anders ben je de luisteraars kwijl", zegt Bert Muysers. "Radio Wonderland zal zich opnieuw gaan bewijzen met een veel ruimer I bereik. Alhoewel het aanbod van j radiostations veel groter is gewor den, er nieuwe technieken zijn gekomen en de toegangstarieven tot de kabel hoger zijn. De mensen zijn in deze buurt ook erg gehecht aan een bepaalde zender die bij hen altijd aanstaat. Het is ontzettend moeilijk om daar tussen te komen." Radio Wonderland verwierf medio jaren tachtig grote populari teit als piratenzender. De samenwer king met zowel LOV (Lokale Omroep Venray) als FM-zender liep spaak waarna Radio Wonderland, dat twee jaar geleden al een vergun ning van het Commissariaat van de Media ontving, vrijwillig uit de lucht ging. De Veulense radioman nen Hayke Hendrix, Hem Bouweriks. Willem Janssen en Bert Muijsers knokken sindsdien voor een terugkeer. Of Radio Wonderland in de toekomst ook in de ether gaat uitzenden is nog lang niet zeker. Om in de ether te kunnen uitzenden, wat Muysers en co ook graag willen, is het station afhanke lijk van rijksdienst RDR in Groningen. Hierbij nodigt Werkgroep Behoud de Peel (WBdP) belangstellenden uit om mee te doen meF een werk weekend in de Peel op 23 en 24 sep tember a.s. Het werkweekend duurt van zaterdagmorgen 09.30 uur tot zondag om 16.00-17.00 uur. De (eenvoudige) overnachtingsruimte (zelf matje of luchtbed meenemen) is geregeld in het gebouw van Jong Nederland in Liessel. Voor de men sen die met de trein komen wordt een busje gehuurd voor vervoer naar Liessel en naar de werkplek. Als iemand niet het hele weekend, maar alleen een dag mee wil werken, of op eigen gelegenheid wil overnach ten (camping) kan dat ook. Dankzij o.a. subsidie van de Postcodeloterij is het voor WBdP mogelijk om dit weekend aan te bieden zonder deel nemersbijdrage. De werkplakken zijn (onder voor behoud) op zaterdag het centrale deel van de Deurnese Peel op de plek waas 's winters ganzen en kraanvogels overnachten en op zon dag een plek met veenputten in de Mariapeel. Het werk zal bestaan uit het knippen en zagen van berken om het voor de vogels zo belangrijke open veenlandschap te behouden/herstellen. Zo helpen we op zaterdag de trekvogels terwijl we op zondag zeldzame planten zoals veenbes en zonnedauw beschermen. Zonder dat werk groeit de Peel dicht met bomen. De open ruimte ver dwijnt dan en veenputten gaan een schaduw en bladval te gronde. Vooral de werkplek in de Deurnese Peel is landschappelijk schitterend, we weten zeker dat de deelnemers daar veel van zullen genieten. Op zaterdagavond zal WBdP een diale zing geven over de plannen van de overheid om van Mariapeel en Deurnese Peel één groot, aaneenge sloten natuurgebied te maken. Verder maken we het die avond natuurlijk ook gewoon gezellig. Belangstelling? Geef u dan zo snel moeelijk op: tel. 0493-319610 bgg 0492-515883. U krijgt dan ongeveer een week voor het week end een uitnodiging en de belang rijkste gegevensToegezonden. Hopelijk tot ziens in de Peel!

Peel en Maas | 2000 | | pagina 7