Bekendmakingen gemeente Venray Voorrangssituatie Langstraat- Langeweg gewijzigd! DIRKX VAN SOEST woningwet wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer Raads vergadering TAXATIES I fcfctCDytA Kennisgeving NIEUW IN ONS PROGRAMMA: DE LA ROY Overlastlijn drugs Diana 1897 Venray H.S.V. De Roerdomp Triathlon Vereniging Regio Venray Martin Teunissen 5e in Boekei Nobel Oostrum Ruitersport De Eendrach Castenray K.B.O. Kidsdance Venrayse I» Vrouwenraad Kynologenclu PEEL EN MAAS donderdag 24 augustus 2000 - Pagina J jPEI Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan vragen. - het tijdelijk (3 jaar) plaatsen van een woonunit aan de Endepoel te Merselo tnv G. de Mulder, Ambachtstraat I - het vergroten van de woning/bouw garage aan de Gussenstraat 11 te Leunen tnv A.H.J.M. Boom, Gussenstraat 11; - het veranderen/vernieuwen van de woning aan de Kruisstraat 2 te Venray tnv J.T. Wolfs, Kruis straat 2; - het bouwen van een berging aan de Gildestraat 15 te Oos trum tnv H.A. Daniëls, Gilde- straat 15; - het verbouwen van de woon boerderij aan de Valkenberg I te Castenray tnv P.M.H. Maes, Casten rayseweg 54; het vergroten van de woning/bouw garage aan het Vingerhoedskruid 3 te Ven ray tnv B.A.M. Fransen, Vinger hoedskruid 3; - het bouwen van twee dakkapel len aan de Rouwkuilenweg 33 te Ysselsteyn tnv E.T.H.P.M. van de Pas, Rouwkuilenweg 33; - het bouwen van een varkens- stal/machineloods aan de Deur- neseweg 177 te Ysselsteyn tnv J Nooyen, Kanveldweg 8 te Deurne; Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijjn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwmeldin- gen, bouwaanvragen en gebruiks verzoeken, voor zover nodig met toepassing van artikel 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een berging aan de Van Beurdenweg I te Ysselsteyn tnv H.H.M. Hendrix, Van Beurdenweg I; - het vergroten van de woning aan de Weg in den Berg 43 te Venray tnvJ.A.L.W. Ardts, Weg in den Berg 43; het verbouwen/vergroten van het pand aan De Bleek 37 te Venray tnv Martens Venray Beheer B.V., Postbus 195; het bouwen van een varkensstal aan de Lollebeekweg 39a te Castenray tnv V.O.F. Tacken, Lollebeekweg 32; - het bouwen van een dakkapel aan de Mambostraat 48 te Venray tnv J.F.J. Sanders, Mam bostraat 48; - het veranderen van de garage aan de Kaardebol 5 te Venray tnv H.M.H.A. Stevens, Kaardebol 5; - het bouwen van een serre aan het Vingerhoedskruid 34 te Venray tnv P. van Rij, Vinger hoedskruid 34; - het bouwen van een varkensstal aan de De Zomp te Oostrum tnv Maatschap Rutten-Weijs, Vennenweg I; - het vergroten van de woning aan het Penningkruid 54 te Ven ray tnv G.J. Vervoort, Penning kruid 54; - het bouwen van een carport aan de Monikesstraat 19 te Ven ray tnv G.M.E. Stoks, Monikes straat 19; - het bouwen van een carport aan de Monikesstraat 21 te Ven ray tnv H.J. Franssen, Monikes straat 21 De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 25 augustus 2000 gedu rende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het ophogen/vergroten van de rundveestal aan de Vredeweg 6, 7 en 9 te Vredepeel tnv Vreba Melkvee B.V., Vredeweg 6: - het vergroten van de woning aan de Zeilbergseweg 10 te Ysselsteyn tnv F.J.M. Vergeldt, Zeilbergseweg 10; - het vergroten van de varkensstal aan de Timmermannsweg I 10 te Ysselsteyn tnv F.G.M. Arts, Timmermannsweg I 10; het bouwen van een bedrijfsge bouw (fase I) aan het Keizers- veld sectie T no. 4434 en 4437 te Venray tnv Vagocom Nederland B.V., Postbus 59 te Boxmeer; - het vergroten van de woning aan de Rooseveltstraat I te Ven ray tnv E.W.A.P. van Gameren, Rooseveltstraat I; het vergroten van de woning aan de Ooster Thienweg 26 te Oostrum tnv R.M. van den Bus- sche, Ooster Thienweg 26; - het verbouwen van een bedrijfs pand aan het Keizersveld 4 te Venray tnv X.P.S. Holding B.V., Keizersveld 4; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Klaproos 7 te Venray tnv H.J.L. Cuijpers, Klaproos; - het vergroten van de woning aan de Meester de Haanstraat I te Leunen tnv S. Clabbers- Bergh, Meester de Haanstraat I - het bouwen van een bedrijfs- loods aan de Deurneseweg 168 te Ysselsteyn tnv H.F.M. Camps, Deurneseweg 168; - het vergroten van de woning aan de Sleutelbloem 10 te Ven ray tnv M.J.M. Goemans, Sleutel bloem 10; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel I7WRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de bestemmingsplan ten behoeve van: - het tijdelijk plaatsen van bloku- nits aan de Bosweg 44 te Ven ray tnv A.G.M.H. Achten, Bos weg 44; De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 25 augustus 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuisje aan de Edelweiss 6 te Venray tnv T.J.P. Kuijpers, Edelweiss 6; - het bouwen van een serre aan de Kaardebol 23 te Venray tnv E.T. de Natris, Kaardebol 23; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Venray, 24 augustus 2000 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C. Th. van Velzen De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebben de stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stuk ken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Maatschap Marcellis, Wusterweg I te Castenray voor een revisie vergunning voor een varkens houderij, gelegen aan de Wus terweg I en 3 te Castenray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 24 augustus 2000 tot en met 21 september 2000 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krach tens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - W.B.C.M. Janssen, Hoofdstraat 46 te Oirlo voor een revisiever gunning voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Hoofdstraat 46 te Oirlo. - J.G.M. Linders Holding B.V., Kerkweg 19 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor het uitbreiden/wijzigen van een transportbedrijf en handelson derneming, gelegen aan de Kerkweg 19 te Ysselsteyn. - J.E. Peeters, Heidse Peelweg 60 te Ysselsteyn voor een revisie vergunning voor een vleesvar kenshouderij annex akkerbouw- en vollegrondstuinbouwbedrijf, gelegen aan de Heidse Peel weg 60 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen van ter inzage (6 weken) van 24 augustus 2000 tot en met 5 oktober 2000 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld ën een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnengekomen van: - Essent Netwerk Limburg B.V., Postbus 8015 te Maasbree voor het oprichten van een gasdruk- regel- en meetstation ingevolge het Besluit gasdrukregel- en meetstations milieubeheer, gele gen aan de Puttenweg 80 te Ysselsteyn. - Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het oprichten van een riool- of poldergemaal inge volge het Besluit riool- of pol dergemalen milieubeheer, gele gen aan de Ysselsteynseweg ongenummerd te Yssel steyn. - Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het oprichten van een riool- of poldergemaal inge volge het Besluit riool- of pol dergemalen milieubeheer, gele gen aan de Castenrayse- weg/Boddenbroek ongenummerd te Oirlo. - Luxor Beheer B.V., Schouwburg plein I I te Venray voor het ver anderen van de inrichting inge volge het Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieu beheer, gelegen aan Schouw burgplein I I te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 24 augustus 2000 tot en met 7 september 2000 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 24 augustus 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De gemeenteraad van de gemeente Venray vergadert op dinsdag 29 augustus 2000 om 19.00 uur in het gemeentehuis van Venray. De vergadering is open baar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: Onderdeel A: 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare ver gadering van maandag 26 juni 2000 6. Notulen van de openbare ver gadering van dinsdag 27 juni 2000 7. Ingekomen stukken Onderdeel B: 8. Externe audit Cultureel Cen trum Onderdeel C: 9. Beleidsverslag 1999 Sociale Zaken Venray 10. Verkoop grond gelegen in het b.p. Jerusalem aan Van Wijnen Projectontwikkeling B.V. I I.Verkoop grond gelegen in het exploitatiegebied Den Hoebert 12. Verkoop grond aan Waterschap Peel en Maasvallei bij Oostrum- sche Beek 13. Aankoop grond in plan St. Antoniusveld van de heren Emonts en Mulders 14. Aankoop grond ten behoeve van geluidswal langs de N270 en aankoop van een aantal over- hoeken langs de A73 15. Vaststelling bestemmingsplan "Smakterheide herziening - regionaal milieustation Smak terheide" 16. Sluiting. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING OE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Ontwerp partiële uitwerking bestemmingsplan Vlakwater II 'deelgebied Hoenderstraat- Merseloseweg Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat van vrij dag 25 augustus tot en met donderdag 7 september 2000 voor een ieder het ontwerp van de partiële uitwerking van het bestemmingsplan Vlakwater II 'deelgebied Hoenderstraat- Merseloseweg' ter inzage ligt. Deze partiële uitwerking voor ziet in de bouw van circa 17 woningen aan de bestaande stra ten Merseloseweg, Hoenderstraat en de Korte Drilweg te Venray. Ook de bestaande woning Korte Drilweg is in het plangebied opge nomen. Door het realiseren van vrijstaande woningen op ruime kavels wordt met deze uitwerking van het bestemmingsplan Valkwater II aangesloten op de bestaande omgeving. Het ontwerp ligt ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. De afdeling publieksdien sten is geopend op maandag van 09.00 tot 17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur; buiten deze tijden na telefonische afspraak met de afdeling publieksdiensten, tel. 0478-523536. Een ieder kan van vrijdag 25 augustus tot en met donder dag 7 september 2000, schrif telijk zijn zienswijze omtrent het ontwerpplan inbrengen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, 24 augustus 2000 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemees ter dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Deze week is de reconstructie Langeweg afgerond. De Langeweg is ingericht conform de principes van 'Duurzaam Veilig'. Aan weerszijden zijn fietsstroken aangelegd op de aan sluitingen van andere wegen op de Langeweg zijn inritconstruc ties en plateaus aangelegd. Op de kruising Langstraat-Langeweg is een plateau aangelegd. Daarmee is tevens de voorrangsituatie gewijzigd. Momenteel geldt de voorrangsre- gel 'voorrang voor verkeer van rechts' in plaats van voorrang voor verkeer op de Langstraat. Deze nieuwe voorrangsregel is conform de andere reeds gereconstrueerde kruisingen op de binnenring. De nog niet gereconstrueerde kruisingen zullen te zijner tijd ook ingericht worden met deze voorrangsmaatregel. DAKMATERIALEN ZOALS: Vapotherm PU-platdak platen Dakleer Daktrim Lichtkoepels Houtplaten (Fins Vuren OSB) Alles tegen scherpe prijzen De La Roy Isolatie, waar prijs en kwaliteit de juiste verhouding hebben. Informeer ook naar de nieuwe subsidiemogelijkheden voor energiezuinig wonen. ISOLATIE VENRAY Indien u overlast heeft van drugsgebruik of drugshandel in uw omgeving, kunt u bellen met de overlastlijn, telefoon 0478- 565056 (24 uur per dag). Er is een telefoonbeantwoorder op het nummer aangesloten waar u met uw klachten terecht kunt. Het antwoordapparaat wordt dagelijks afgeluisterd. Koninklijke Hand boogsportvereniging Familiedag bijzonder goed geslaagd Zaterdag 19 augustus werd voor het eerst de familiedag georganiseerd. De familiewisselbokaal gesponsord door het oudste lid van de vereniging, Harrie Janssen, was de inzet. Maar liefst 14 familieleams namen deel aan deze mid dag. Zo was het voor de een de eerste kennismaking met de handboogsport en voor sommige anderen een stukje jeugd nostalgie. Speciaal voor deze dag was de afstand aangepast en er moest met een kale boog geschoten worden. Ook de meer ervaren schutters had den hier moeite mee. De uiteindelijke zege ging naar het team genaamd "De Plaarzek" als 2e ein digde het team van Gijs Willems en 3e werden "De Kabouters". Op de jeugdfita in Esbeek werd goed gescoord door Rick Philipsen. Liefst 92 schutters (-tjes) uit Belgie. Duitsland en Nederland namen deel aan deze speciaal voor de jeugd opgezette fita. Afhankelijk van leeftijd werden er op 3 verschillende afstanden geschoten. De afstanden varieerde van 20 tot 70 meter. In de klasse junioren 13 tot 15 jaar ein digde Rick op een 2e plaats met 291 punten op 60 meter baan, 290 punten op 50 meter baan en 325 punten op 30 meter baan. A.s. donderdag 24 augustus ledenver gadering aanvang 20.00 uur. Zaterdag 26 augustus Veteranendag te Schijndel, aanvang 10.30 uur. Zondag 27 augustus Interland in Schijndel. Op 26 en 27 augustus een dubbele Arrowhead te Esch 's Alzette (L) aanvang 09.00 uur. K-mail adres f peelenm@tref.nl Jeugd Uitslagen: De wedstrijd tegen Milheeze werd met overmacht gewonnen door het jeugd- korps van De Roerdomp. Individueel werd Nick Tunnïssen winnaar van de wisselbeker. Dit was voor dit jaar de laatste jeugd wedstrijd. Er was dit jaar weer veel belangstelling voor deze wedstrijden en hop u allemaal volgend jaar terug te zien bij deze gezellige wedstrijden van de jeugd. Senioren Uitslagen: Einduitslag Venray-Broekhuizen: 1. P. Peters; 2. Henk Hendriks; 3. J. Philipsen; 4. K. Lijnders; 5, A. v, Mill. Programma: Zondag 27 aug.: Ie Herfstkoning op de Ballonzuil. Bijeenkomst 07.00 uur. vis sen van 08.00 tol 11.00 uur. Opgeven wedstrijden bij H. Hendriks, tel. 0478-582994 vóór donderdags 19.00 uur. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, lel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Triathlon Alphen aan de Rijn Afgelopen zaterdag vond in Alphen aan de Rijn de op een na laatste wed strijd uil het nationale juniorencircuit plaats, waarbij 750m gezwommen moest worden, gevolgd door 20km fiet sen en 5km lopen. Mariska van der Horst wist de wedstrijd met overmacht naar zich toe te trekken door bij de dames in 111.59 als eerste over de finish te komen. Triathlon Hooge Mierde Op dezelfde dag vond in Hooge Mierde de kwarttriathlon plaats, over 1000m zwemmen, 40km fietsen en 10km lopen. Frank Timmermans wist de zesde plaats te bereiken in een tijd van 2.01.30. Marcel Meulendijks bereikte na een sterke run de finish in een tijd van 2.08.32. Dave Ewalts en Marcel Martens waren helaas genoodzaakt de strijd vroegtijdig te staken. Programma Donderdag: 19.00-20.00 uur zwemmen Kasteelse Bossen Zaterdag: 15.00-16.00 uur mountainbi- ken; 16.00-17.45 uur lopen in schadijker bossen Zondag: 09.00 uur fietsen vanaf de Sprank Dinsdag: 19.15-20.15 uur zwemmen in de Sprank Woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai- ning in Venray. Wielrennen Martin Teunissen uit Ysselsteyn, lid van de Beeselse wielerformatie Trillion- van Herten, wist in het Brabantse Boekei een 5e plaats te behalen in een sterk bezette wedstrijd voor Sportklasse-renners. Hij moest een kop groep van vier laten gaan maar wist met zijn nog altijd vlijmscherpe spurt twee de te worden in het peloton. Het peloton had een achterstand van 30 seconden. De dag ervoor in Beesel werd Teunissen 10e. Marcel v.d. Heijden won voor Moonen en de ploegmaat van Teunissen, Leon Crienen. Aanstaande zondag start de 40-jarige coureur uit Ysselsteyn in het Nederlands kampioenschap in Heinekenszand (Zeeland) en zal een gooi doen naar het nationale tricot in de leeftijdscategorie van 40 tot en met 49 jaar. Pony-en ruitervereniging Afgelopen zondag waren in Lottum de Limburgse kampioenschappen, Vier van onze jeugdige amazones hadden zich door het rijden van selectiewed strijden gekwalificeerd voor dit kam pioenschap. Dat deze amazones bij de Limburgse top in hun klasse behoren bleek wel uil de volgende klasseringen: Stefanie Muijsers 5e met 320p; Milou Bergmans 4e met 323p; Wanda v.d. Busse 4e met 330p; Janine Huijbers 3e met 341p; Joyce v. Ree 14e met 301p. Janine Huijbers heeft zich met haar 3e plaats gekwalificeerd voor de Nederlandse kampioenschappen. Op zondag 20 aug. waren Limburgse kampioenschappj Uitslagen: Marjan Cleeven met Carona, klas DEM 1, 2e prijs; Christel v. Dijck Juno, DCL, 5e; Fieke Rongen Naomi, DEL, 5e; Anke Nabben a Janneke, DBB, 2e. Het 4-tal van Castenray is op 20 au Limburgs kampioen geworden. Mari Cleeven met Garonne, Martijn Cleen Cêl met Fiffie, Niels Arts met Zilversteri Jolien Teeuwen met Casarca; le resci Christel v. Dijk met Juno en comma pet dant Patrica Smulders. Gezellig koffie drinken Zondag 27 aug. tussen 10.45 en 12, Aio uur gezellig koffie drinken met leety genoten in de Kemphaan aan Kennedyplein. U hoeft geen lid le van een ouderenvereniging. Ook in zomer gaal het koffie drinken gewo Jos door. Kienen Op woensdag 6 sept. start het kien 58[ in de Kemphaan, aanvang 14.00 Ook niet-leden zijn welkom. Gezamenlijke fietstocht KBO en ANBO jjy Datum: dinsdag 12 sept. Vertreki t 13.30 uur bij de Kemphaan aan Kennedyplein. De afstand is ongevi 35 km. U hoeft zich niet van tevoren te geven. Wandelen met KBO en ANBO Dinsdag 10 okt. Vertrek 13.30 vanaf de Kemphaan aan Kennedyplein. Cursussen De cursus ouderen achter de comj Elir ïtr Mai iio- ter start in sept. Degenen die zich hi GY1 ben aangemeld krijgen persoon! bericht. Vervolgcursus Ouderen achter de computer Bij voldoende belangstelling w< dit najaar een cursus Exel en Word georganiseerd. Belangstel-lenden ki Ja nen zich opgeven bij dhr. G. v. Me) Ti tel. 586389. /n De volksdansvereniging OpankaJ,0l Venray start op maandag 4 sept. nJohi Kidsdance. Hel is een variatie van di schillende danssoorten o.a. streeidanAlai Er zijn twee groepen: voor kindemm van groep 1 t/m 3 van 15.15 lot lówctl uur en voor groep 4 t/m 8 van 16.15É80*: 17.00 uur in de speelzaal van de bal L< school De Vlaswei, Boterbloem 4" Aj Venray. De kosten zijn 75,- voor lessen. Voor info en aanmeldingen) Jolanda Jaspers, tel. 510995. hei 812 Op maandag 4 sept. (en niet zo tussentijds vermeld 28 aug.) hoi de Venrayse Vrouwenraad een al; mene ledenvergadering in Hotel Zwaan, Grote Markt 2-4 in Venr aanvang 20.00 uur. Op de agenda staat o.a. rapporti (W uit de diverse werkgroepen, zo 'Scholing, training en deskund heidsbevordering' (o.a. de cursus! IS Politiek in Praktijk en een mogel asc vervolg op de gender- en diveifdw teitstheorie-cursus), 'Evenement (o.a. het Lagerhuis/de Wen Vrouwenmars) en 'Actuele vr( wenzaken' (stand van zaken m.l het ziekenhuis/asielzoekerscif trum), zijn van harte welkom, agenda en overige vergaderstukl liggen vanaf 19.45 uur in de ver derzaal ter inzage. Voor meer informatie schrijf n jj" het secretariaat: VVR, Postbus 51 5800 AM Venray of bel Leoi Cals, tel. 546667. D< Najaarscursussen gehoorzaamheid KC Venray e.o. start op zaterdag en zondag 27 aug. de gehoorzaamhei cursussen voor honden op hun tem De Versen aan de Sinnesstraat te Oiii De cursussen die gegeven won zijn: Gehoorzaamheid: socialist (babypuppy), basisopleiding I en (voor puppies en aspiranten), elemen re gehoorzaamheid, voor bereidei Gedrag Gehoorzaamheid en dec 1 sussen m.b.t. de landelijke exanif G&G I. G&G II, G&G (Uithoudingsvermogen), (Gehoorzame Hond) en VZH (Verkt Zekere Hond), Behendigheid en Flyb Inschrijven voor deze najaarscut sen kan van tevoren telefonisch, t. ook op zowel zaterdag 26 als zond «T morgen 27 aug. tussen 08.30 en 11 uur. Voor nieuwe baas-hondcombina bestaat er een mogelijkheid tot men op een later tijdstip. Heeft u nog vragen of wenst u iri matie over onze vereniging kan kui bellen met ons secretariaat: tel. 0 3071128 of b.g.g. 077-3072855. L UI Taxaties Advies VI llen 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFS TAXATIE]" BEDRIJFSADVISERING VERKOOP TAXATIE WOZ-TAXATIES AANKOOP TAXATIEu t Kor VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 VENRAYp v.ütrkx-van soest.ni

Peel en Maas | 2000 | | pagina 20