Promotieactiviteit Hockeyclub Venray op Schouwburgplein Tennissers strijden voor de vierde keer op Venrays Open Sfe&it éttl/etvuuf Meerkampen h TC Venray A Leunen/Veulen /Heide Spio TC Merselo Red Caps Venray TV Ysselsteyn Atletiek Vereniging Venray-Regio ATB- vereniging Mudhunters Bridgeclub Venray Bridgeclub Harten Drie Loopgroep De Barrier PEEL en maas donderdag 24 augustus 2000 - Pagina 17 Oud-international Mare Schaeffers verzorgt demonstratie Hockeyclub Venray presenteert zich zaterdag 26 augustus voor de tweede keer aan het grote publiek. Op het Schouwburgplein in Venray vindt van 11.00 tot 16.00 uur een promotie activiteit plaats. Op uitnodiging van het Winkel Centrum Venray (WCV) hield HC Venray ook vorig jaar al een dergelijke activiteit op het Schouwburgplein. "En mei groot succes", zegt bestuurslid Eugenie Sevenheck die de pr voor de Venray se hockyclub verzorgt. "Die acti viteit heeft ons vorig jaar veel nieuwe [eden opgeleverd, maar wat minstens zo belangrijk is dat de mensen kennis heb- ben kunnen maken met de hockeysport Venray. Hockey wordt vaak genoeg nog afgeschilderd als een dure sport, ten onrechte, in vergelijking met bijvoor beeld voetbal zijn de kosten ongeveer gelijk. Als hockeyer heb je alleen ook nog een hockeystick nodig." De demon stratiedag wordt verdeeld in drie repete rende programmablokken van anderhalf uur. Leden van de hockeyclub verzor gen op een op het plein aangelegd binstgrasveld een volledige training met warming-up, inspeeloefeningen en een partijspel. Belangstellenden kunnen die dag vrijblijvend meedoen, de hoc keyclub zorgt dat er voldoende materi aal (sticks) aanwezig zijn om de mensen een balletje te laten slaan, leder trai- ningsblok wordt begeleid door een spre ker die uitleg geeft over de training en de hockeysport in het algemeen Rond het speelveld staan stands van onder andere de Venrayse sportzaak A&S en 1de hockeyclub zelf. Tussen 13.30 en 15.00 uur verzorgt de Venrayse oud- hockeyinternational Mare Schaeffers J{ bovendien een demonstratie. In het cen trum van Venray wordt dooreen promo tieteam van HC Venray gewezen op de demonstratie op het Schouwburgplein. Kinderen krijgen bovendien een ballon met daaraan een coupon waarmee infor matie over de club kan worden aange vraagd. BLOEIENDE VERENIGING De demonstratiedag op het SI [Schouwburgplein markeert voor de [Venrayse hockeyclub het begin van het 'nieuwe seizoen Op zaterdag 2 septem ber vindt op sportpark De Wieën het openingstoernooi plaats waarop geïnte resseerden ook vrijblijvend kennis kun- maken met de hockeysport. Sevenheck: "Belangstellenden op de demonstratiedag krijgen van ons waar debonnen die recht geven op vier gratis trainingen. Bovendien worden ze uitge- .„jitodigd voor het openingstoernooi. Zij 'hebben dus volop mogelijkheden om 0! P Tennisclub Venray(TCV) heeft voor de komende periode weer een aantal activiteiten op de rol staan, naast de vaste wekelijkse activiteiten zoals b.v. I het racket wissel. Ofi Clubkampioenschappen Junioren Van 19 t/m 26 augustus zijn er weer "■•'de clubkampioenschappen voor de juni- oren. In verschillende leeftijdsgroepen voor jongens en meisjes zal in diverse 5 categorieën worden gestreden om het kampioenschap. De afgelopen dagen zijn alle poulewedstrijden gespeeld. De I finales worden gespeeld op zaterdag 26 augustus. Venray Open In het weekend van 25-26-27 augus tus zal op de tennisparken van de gemeente Venray worden gestreden om het Venray's kampioenschap. Alle ten- nisverenigingen van de gemeente Venray strijden met hun club in team- l'vorm, in een drietal categorieën. Onze teams voor de D2/E. de Dien de C cate gorie zullen strijden voor de beste plaat- inw sen. De poulewedstrijden worden vrij dagavond 25 aug en zaterdag 26 aug gespeeld op de tennisparken van TC Rodhe. TC Yselsteyn en TC Leunen. Op zondag 27 aug spelen de poulewinnaars om het kampioenschap op het tenni- jspark van TC Venray. Tevens is dan js'middags een tennisclinic voor de jeugd. Moonlight Toernooi Op vrijdag 1 september a.s. wordt ersf weer het jaarlijkse Moonlight toernooi O [gespeeld. Dit toernooi is bedoeld voor ni alle vrijwilligers van onze vereniging fi (bardienstmedewerkers, commissiele- oesl den, groundsmen, etc.). Begin om 19.00 uur. Inschrijven via de inschrijfbon uit Mm het clubblad of via intekenlijst in het en. clubhuis tot 28 augustus a.s.. e w Ouder-kind toernooi •rijs Op zondag 3 september organiseren Ben wij het ouder-kind toumooi. Jeugdleden >ndj kunnen zich inschrijven met een ouder n En (vader,moeder,oom,tante,buurman etc) 981 die geen lid hoeft te zijn. We starten met een gezamenlijk onbijt om 09.00 uur. clu Inschrijfgeld ƒ5.-- p.p. Inschrijven via 1 tie bon in het clubblad voor 31 augustus zid a.s. van Clubkampioenschappen Senioren Van vrijdag 8 t/m zondag 17 septem- i V 'herworden de clubkampioenschappen voor senioren gehouden. Er kan weer in oLi[;een drietal categorieën worden inge- ister Schreven nldc open categorie, speel- t sterkte Dl en speelsterkte D2+E. De Clc wedstrijden zijn op maandag t/m vrijdag n A vanaf 17.30 uur en in de weekenden vanaf 09.30 uur. De finalewedstrijden tere zijn op zondag 17 september. Zie voor van het reglement verder hel Lobje. De nde) inschrijving is gesloten op 22 augustus udec j.L e hei1 Slottoernooi Junioren g bes1 Op zaterdag 30 september organiseert ivan; de jeugdcommissie het slottoernooi voor de junioren. Inschrijven via de bon ïden in het clubblad, i aiSlottoernooi Senioren en J Op zondag 8 oktober zal het slottocr- kijl? Dooi weer plaatsvinden. Traditioneel het endt laatste t oernooi van het seizoen, e isï 'Inschrijven via de bon in het clubblad. niet de sport en de club kennis te maken, voordat zij besluiten al dan niet lid te worden." Hockeyclub Venray is een bloeiende vereniging met 300 leden, onderverdeeld over drie heren senioren teams. een dames seniorenieani. een dames trimhockeyteam en ruim 200 jeugdleden die in de verschillende leef tijdscategorieën spelen. "Enkele jaren hebben we er bewust voor gekozen om de hockeysport richting de jeugd meer te promoten. Zo is een trainingscoördi- nator. Hans van Geleen. aangesteld die zorg draagt voor een professionele begeleiding binnen de jeugdafdeling. Die aanpak werpt nu zijn vruchten af. want het aantal jeugdleden is aanzienlijk gegroeid en met name de ouders zien ook dat hun kinderen op een verant woorde wijze worden begeleid. Op ter mijn moet dit leiden tot een betere door stroming naar de senioren", aldus Sevenheck. Wie meer wil weten over de promotieactiviteit op het Schouwburgplein of Hockeyclub Venray kan bellen met Jan Thomassen, telefoon 516070. Tennisvereniging Venray Open Dit toernooi wordt in het weekend van 25 t/m 27 augustus gespeeld. Dl Klasse wordt bij Rodhe (Landweert) gespeeld. D2/E Klasse wordt in Ysselsteyn gespeeld. De wedstrijden van de Open Klasse worden in Leunen gestreden. Op alle locaties is de plan ning vrijdag 25 aug. vanaf 18.00 uur tot en zaterdag 26 aug. vanaf 9.00 uur tot Zondag vindt de grote finale plaats bij TCV (Vlakwater) de wedstrijden gaan 's morgens om 9.00 uur van start en de prijsuitreiking vindt om 19.00 uur plaats. Tussentijds is ervan 13.00-15.00 uur een jeugdclinic. verzorgd door profes sionele leiding. Dus zeker de moeite waard om een en ander bij te wonen, iedereen is van harte welkom. Graag tot ziens. Aandachtspunt voor alle deelnemers aan het Venray Open: zaterdagavond wordt er in Leunen vanaf 19.00 uur een barbecue verzorgd, alle deelnemers en hun partners zijn van harte welkom (mits natuurlijk hiervoor opgegeven). Clubkampioenschappen dubbel/ enkel (junioren en senioren): De poule-indeling voor de dubbels hangt reeds op het mededelingenbord bij het clubhuis. De speeldata worden vanaf 27 augustus a.s. gepubliceerd. De speeldata voor de vervolgwedstrijden enkel volgen spoedig daarna. Banen reserveren Het reserveren van de banen is nog mogelijk t/m donderdag 24 augustus, daarna is het reserveersysteem voorlo pig weer "van de baan". Boemelavond Boemelavond vrijdagavond 8 septem ber a.s. Noleer deze datum dus in jouw feestagenda. Aanvang 20.00 uur in het clubhuis natuurlijk. Clubhuis Mocht u het nog niet gezien hebben, dan wordt het weer tijd om eens binnen te lopen: een grote pluim voor de tech neuten onder ons, deze mensen hebben in de vele belangenloze uurtjes er iets prachtigs van gemaakt. De nieuwe keu ken, de nieuwe vloer, de extra ruimte, de moeite waard om dit te gaan bewonde ren. De bar is maandag t/m vrijdag vanaf 20.00 uur open. Aide Kels Toernooi Vrijdag 22 september is hel eindelijk dan weer zo ver Deze besloten bijeen komst is alleen op vertoon van uitnodi ging toegankelijk. Synchroonzwemmen Op zaterdag 2 sept. beginnen de les sen.. De droogtraining wordt gegeven in gymzaal Coninxhof om 15.45 uur. Zwemlessen: eerste uur van 17.00 tot 18.00 uur en hel tweede uur van 18.00 tot 19.00 uur. Najaarstoernooi Op zondagavond 3 sept. is er voor de leden van TVM een Najaarstoernooi. Geef je snel op voor het laatste tennis toernooi van TVM in het jaar 2000. De avonden in september bieden zeker heerlijk tennisweer en wij zorgen voor een wedstrijdschema met kansen voor iedereen. Aanmelden tot 30 aug. Het programma van afgelopen week end is slechts gedeeltelijk ten uitvoer gebracht. De honkbal junioren konden hun dub bele wedstrijd tegen DVS helaas niet omzetten in winst. De slagkracht van het team uil Venray kon niet genoeg punten produceren om DVS bij te blijven. Programma zaterdag 26 aug.: HBJ: All In Veldhoven-Red Caps a. 11.00 Programma zondag 27 aug.: SBS Red Caps-PSV a. 11.00 SBS PSV-Red Caps a. 13.00 HB1nader te bepalen HB2: nader te bepalen Het jaarlijks T-ball toernooi kon wegens omstandigheden afgelopen zaterdag geen doorgang vinden. De organisatie heeft nu besloten om het evenement aan het einde van het seizoen te houden. Doordat enkele teams nog een onbekend programma in het vooruitzicht hebben kan een exacte datum nog niet worden gegeven. De T-Ball dag zal echter, zoals het traditionele einde competitie feest betaamd, worden voorzien van een bar becue. Voor vragen of andere aangelegenheden aangaande Red Caps Venray. Honkbal of Softbal kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478-582907 06- 22.41.13.21), op onze Website (http://www.conie.to/redcaps). of via email: RedCaps@dds.nl Senioren Introducé Toernooi Zondag 24 september wordt het Introduce' Toernooi gespeeld. Alle seni oren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een partner, die liefst geen lid is van onze vereniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegenheid om zelf een keer een balletje te slaan. Je kunt inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kanti ne. De inschrijfkosten bedragen f2.50 per persoon. De inschrijving sluit op 10 september a.s. Clubkampioenschappen A.s. zaterdag, 2 september, starten we met de clubkampioenschappen. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen bij de kantine. Ga zelf even kij ken, wanneer je moet spelen. Het deel nemersveld is weer als vanouds, dus dat belooft wat de komende weken. Ook toeschouwers zijn natuurlijk van harte welkom. Venray Open Van vrijdag 25 t/m zondag 17 augus tus wordt het vierde Venray Open gespeeld De poule-wedstrijden worden evenals vorig jaar op vrijdag en zaterdag weer sespeeld op de parken van TC Rodhe": TV LVH en TVY. In Ysselsteyn speelt dit jaar de D2/E-klasse, in Leunen de Open klasse en in Landweert de Dl- klasse. De finales worden zondag gespeeld op de banen van TC Venray. Op de zaterdagavond vanaf 20.00 uur is er in Leunen een gezellige barbecue voor alle deelnemers met muziek van René Smeis. Zondagmiddag van 13.00 tot 15.00 uur wordt er een clinic gegeven voor de jeugd, dit jaar door een professionele groep trainers onder leiding van oud tennisprof Huub van Boekei. Vorig jaar wisten we in de Dl-klasse de le prijs te behalen en in de D2/E- klasse de 2e prijs. We wensen alle deelnemers veel ten- nisplezier en hopen natuurlijk, dat we het succes van vorig jaar kunnen evena ren. De steun van het aanwezige publiek is daarbij van groot belang. Daarom een oproep aan supporters en toeschouwers: kom uw favorieten aanmoedigen en geniet daarbij van de tennissport onder het genot van een drankje en een hapje. U bent van harte welkom op de diverse parken gedurende deze dagen. 40+ toernooi Afgelopen weekend zijn de finale partijen Van het 40+ toernooi gespeeld. Met veel inzet is gestreden om zowel de damestitel als de herentitel. Bij de dames won Liesbeth Altink (na een enerverende 3-setter) en in de herenfina le ging haar echtgenoot Jan Altink met de eer strijken. De eerste 4 waren Dames: 1. Liesbeth Altink: 2. Annemie Wijnands: 3. Tonny v. Vegchel: 4. Annie Jansen. Heren: Jan Altink: 2. Wim de Wit; 3. Kalle Voigt; 4. Hay Ciaessens De troostprijs werd gewonnen door Jeu Jenniskens, die wegens een blessure hal verwege het toernooi moest opgeven. Het 40+ toernooi had dit jaar 39 deelne mers en we hopen volgend jaar dan ook qua deelnemersaantal een echt 40+ toer nooi te spelen. Alle deelnemers bedankt en tot volgend jaar. Jeugd Venray Open Op zondag 27 augustus wordt er tij dens de finale-wedstrijden van het Venray Open weer een jeugdclinic geor ganiseerd. dit jaar onder leiding van oud-lennisprof.Huub van Boekei. Van elke vereniging kunnen 6 jeugd leden meedoen. In de kantine liggen opgave-formulieren. Voor elke deelnemer heeft de organi satie een verrassing. De clinic begint om ca. 13.00 uur en zal ongeveer 2 uur duren. Dus geef je snel op. Inleveren voor 25 augustus. Introducé toernooi 3 september We spelen het introducé toernooi op 3 september. Dus geef je op met je vriend of vriendin. Je introducé hoeft geen lid te zijn van onze vereniging. Opgave kan nog maar een paar dagen t/m zondag 20 augustus. Opgave bij Truus van Vegchel tel. 541215 of Riet Koopmans tel. 541806. Trainingen: De baantrainingen zijn als volgt: Pupillen: donderdag 17.30-18.45 uur; zaterdag 10.30-11.45 uur. C/D-junioren: dinsdag 17.30-19.00: donderdag 17.45-19.00 uur. A/B-junioren: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag 19.00-20.30 uur. Senioren: Volgens schema's trainers. NSG-atleten: donderdag 19.00-20.00 uur. De trainingen worden gehouden op de kunststof atletiekbaan. Sportlaan 1, sportpark De Wieën. Informatie: Ledenadministratie: 0478- 582842. atletiekraad: 588217 of bij de trainers. Mededeling: Meerkampen en clubkampioenschap pen: Op 16 en 17 sept. zullen de officië le meerkampoen voor alle categorieën worden gehouden. Voor de leden van de vereniging gelden deze meerkampen tevens als clubkampioenschappen. Oud papier: Iedere zaterdag (ook in de vakantieperiode) is de papiercontai ner van AV Venray Regio, geplaatst aan de Weg in de Berg/hoek Veltumse Kleffen. geopend van 09.00 tot 14.00 uur. Toezicht: 26 aug.: Eduard Messemaeckers en Sjaak v. Meijel: 2 sept.: André v. Mil en Ronald Mulders; 9 sept.: Eric de Munck en Piet v.d. Oever. Start beginnersgroep Op dinsdag 3 oktober a.s. start weer een beginnersgroep met als doel om onder deskundige leiding de mogelijk heid te bieden uw conditie te verbeteren door te gaan hardlopen. Aanmelden voor deelname bij mw. Anja Gooren. tel. 0478-589486 of ledenadministratie, tel. 582842. Op vrijdag 25, zaterdag 26 en zon dag 27 augustus wordt in de gemeente Venray voor de vierde keer gestreden om het tenniskampioenschap van Venray. Aan dit tennisevenement nemen alle zeven verenigingen uit de gemeente Venray deel: TV Oostrum, TV Oirlo/Castenray, TV Merselo, TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/Heide, TV Ysselsteyn en TC Venray. Evenals vorig jaar is de organisatie in handen van TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/Heide en TV Ysselsteyn, waar ook de poule-wedstrij den worden gespeeld op vrijdag en zaterdag. De doelstelling van het Venray Open is promotie van de tennis sport in de meest brede zin en daarnaast het verstevigen van de band tussen de zeven verenigingen. Deze samenwer king heeft reeds geleid tot een gezamen lijke aanpak van diverse problemen bin nen de tennissport en een duidelijk beleid naar de gemeente. De grote publieke belangstelling en het geweldi ge deelnemersveld tonen aan, dat er behoefte is aan een dergelijk toernooi in de gemeente Venray. Maar liefst 16 teams met in totaal meer dan 120 tennis sers en tennisters zullen in drie catego rieën, D2/E. Dl en C. uitmaken, wie het sterkst is. Daarbij is zelfs een mixteam, bestaande uit leden van verschillende verenigingen, hetgeen nogmaals de samenwerking illustreert. Het Venray Open is een prestatief toernooi, maar ook een gebeuren, waar gezelligheid en samenzijn voorop staat. Zo wordt er op de zaterdagavond voor alle deelnemers een barbecue georganiseerd op tenni spark Leunen/Veulen/Heide. verzorgd door barbecuespecialist Bert van Hees en onder muzikale begeleiding van René Smets. Op vrijdag (vanaf 18.00 uur) en zaterdag (vanaf 09.00 uur) wor den de poule-wedstrijden gespeeld vol gens het Davis Cup systeem met onder linge wedstrijden heren enkel, heren dubbel, dames dubbel en gemengd dub bel. De Open klasse C1/C2 speelt op tennispark Leunen/Veulen/Heide. de Dl-klasse in Landweert en de D2/E- klasse in Ysselsteyn. Zondag worden vanaf 09.00 uur de finale-wedstrijden gespeeld op de banen van TC Venray. Om 12.30 uur wordt het programma kort onderbroken voor de teampresenta tie. De prijsuitreiking vindt plaats om ca. 19.00 uur. De jeugd heeft een bijzon dere plaats binnen het Venray Open. Door het organiseren van een professio- Atletiek Vereniging Venray-Regio Nu Atletiek Vereniging Venray- Regio de beschikking heeft over een kunststof atletiekbaan, heeft zij de traditie van de jaarlijkse meerkamp- wedstrijden weer in ere herstel. Op 16 en 17 september organiseert zij het koningsonderdeel van de atle tiek, namelijk de meerkampen voor alle categorieën. De meerkampen bestaan naar gelang de leeftijdscate gorie uit een verschillend aantal atle- tiekonderdelen. De wedstrijden wor den op twee dagen gehouden nl. zaterdag 16 en zondag 17 september. De pupillen hebben hun meerkamp alleen op de zondag. Hebben jullie de wedstrijd gezien op TV vanuit Rhenen. Dan is onze sport erg sensationeel en vermoeiend. Zoals wij mountainbiken is het iets minder van dat alles maar niet minder mooi. Het wordt binnen onze vereniging bedreven door fanatiekelingen en recreanten. Want het blijft een redelijk zware sport, maar wel een hele mooie sport. Wat doen die Mudhunters eigenlijk? We zoeken iedere week een andere omge ving om te trainen en zo is het niet snel vervelend. Als we gaan trainen, fietsen we tussen de 25 en 45 km in ruim 2 uur. iedereen heeft dan een vergelijkbare inspanning geleverd. Er is binnen de groep altijd wel iemand die ongeveer hetzelfde tempo rijdt. Op dinsdagavond zijn de trainingen niet zo lang en kun je al redelijk snel met de groep mee. Kom een paar keer meedoen en oordeel zelf watje er van vindt. Planning komende weken. Pas op, er zijn wijzigingen in de plan ning Zondag 27 augustus vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray. Zondag 3 september vertrek 8.00 uur voor Wittem. een mooie tocht van 30 of 45 km. Zondag 10 september vertrek 9.00 uur voor een training kilomeiersvreten. Zaterdag 16 en zondag 17 september weekend St. Geertruid. Als je maar één dag gaat spreek dan zelf iets af. 30, 50 of 70 km. Zondag 24 september vertrek 8.00 uur voor een tocht met gidsen in Roermond. En natuurlijk iedere week op dinsdag de avond training om 19.00 uur. We vertrekken altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Inschrijven voor deze meerkampen kan tot 9 september bij: Wedstrijdsecretariaat AV Venray- Regio, Sportlaan 1. 5801 AH Venray. Bij te grote aanmelding voor de meer kampen geldt voor deelname de volg orde van binnenkomst van de aan melding. Voor de leden van AV Venray-Regio zijn deze meerkampen tevens de clubkampioenschappen baanseizoen 2000. Tot voor enkele jaren organiseerde AV Venray-Regio aan het einde van het baanseizoen voor alle categorieën de officiële KNAU-meerkampen. Met de realisering van een nieuwe kunststofac commodatie is die traditie weer hervat. In het verleden namen atleten van diver se verenigingen uit geheel Nederland deel aan deze meerkampen. AV Venray- Regio wil met deze meerkampen de veelzijdigheid van de atletieksport, ook wel de 'moeder van alle sporten' genoemd, benadrukken. Immers, bij de diverse categorieën komen de bekende atletiekonderdelen allemaal aan bod. De bekendste meerkamp is uiteraard de tienkamp voor de A-junioren en de seni oren. De wedstrijden worden gehouden gedurende twee dagen op sportpark De Wieën in Venray. Alleen de pupillen (4- kamp) komen alleen op zondag 17 sep tember in actie. De wedstrijden beginnen om 11.00 uur en zijn gratis voor het publiek toe gankelijk. Voor belangstellenden is dit een mooie gelegenheid om kennis te maken met de atletieksport. Informatie: tel. 0478-584449. 631452 of 582842. Het staat weer te gebeuren. Een nieuw seizoen waarin we de kaarten weer laten spreken. Sommigen hebben we een aan tal keren gezien tijdens de zomerbridge. maar anderen hebben bewust misschien wel even een rustpauze ingelast. Vanavond starten we weer met onze clubactiviteiten. De eerste twee avonden weer even om te wennen. Daarna, op 7 sept. de jaarvergadering en daarna de eerste competitieronde. Tijdens de bridgeavonden in de zomerweken hebben enige clubleden een dagprijsje gewonnen, m aar voor de beker kwamen we niet in aanmerking. Het speelplezier was er, zo te horen aan de geluiden niet minder om. Iedereen heeft de stukken voor de ledenvergadering thuis gekregen met de bedoeling om een en ander eens op uw gemak door te lezen en in elk geval liet jaarprogramma goed te bewaren. De vakantie is alweer voorbij. Velen van ons hebben de zomeravondbridge bezocht die om toerbeurt op de donder dag door een van de Venrayse bridge clubs is georganiseerd. Het is alweer gebleken dat deze bridgedrive een schot in de roos is. Maandag 28 aug. beginnen we weer op de club. Dat is zaal Martens in |J Leunen, aanvang 19.45 uur. Aspirant leden kunnen de eerste twee weken vrijblijvend komen bridgen. Nieuwe leden zijn van harte welkom, fl Opgave bij Wim Manders. voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secretaris, tel. 0478- 550375. De zomervakantie zit er weer op Dat betekent voor de lopers van onze loopgroep dat een aantal mensen zich gaan richten op een halve marathon. 21.1 km en wel in Eindhoven. Degenen die hier mee aan de slag gaan nu al veel succes. Er zit nu al ongeveer 15 km in de benen en in de komende 6 weken wordt dit nog uitgebreid naar ongeveer 20. Hardlopen is een activiteit die door veel mensen alleen of in kleine groepjes gedaan wordt. Dat is natuurlijk heel leuk, maar je moet een goede discipline hebben om dan toch iedere keer te gaan trainen. En als je dan bezig bent en het gaat een keer regenen, dal ben je gemak kelijk geneigd om een afkorting te nemen. Een van de voordelen van in een groep trainen is dal je een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. Of zoals een van onze leden wel eens zegt: Als ik er niet ben gaat het niet door. Gelukkig is dat niet het geval want we lopen nagenoeg altijd. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. De trainingen zijn op een dusdanige snelheid dal nagenoeg iedereen zich bij j ons aan kan sluiten. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief binnen de groep.. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tol 20.30 uur vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piel Dupont, telefoon 589880. I1C1C ICIIIIIUIIUIL UUUI IIICUCWCHVCIS Vclll oud tennisprof. Huub van Boekei, pro beren ze te bereiken, dat de jeugd weer wordt geïnteresseerd voor de tennis sport, hetgeen voor alle verenigingen van levensbelang is. De tennisclinic voor de jeugd wordt gehouden van 13.00 tot 15.00 uur: hieraan kunnen zes jeuguieuen per vereniging ueeinemen. Gedurende het evenement zijn suppor ters en toeschouwers, jong en oud. uiter aard van harte welkom op de diverse parken om te genieten van de tennis sport en zijn of haar plaatselijke favo- rietfen) aan te moedigen.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 17