Kampioenswedstrijd Kring Noord'72 John Rijs wint Maïstoernooi TC Rodhe Worldcup Stockcar Formule 1 iy Mudhunters HY Manual PC St. Joris Wanssum- Geysteren le prijs viertal Biljart Loopgroep De Barrier Diana 1897 Venray H.S.V. De Roerdomp Triathlon Vereniging Regio Venray Rooyse VK Red Caps TV Ysselsteyn Jumpers JBC Venray'80 Buitenlust peel en maas donderdag 17 augustus 2000 - Pagina PHV De Verdediger organiseert: Op zondag 20 augustus organiseert PHV De Verdediger de kampioenswedstrijd van Kring Noord'72 voor politiehonden. De beste geleiders met hun honden van de aangesloten verenigingen zullen strijden op het kampioenschap van Kring Noord'72. De beste twee combinaties zullen onze kring op de vijfkringenwedstrijd vertegen- woordigen. De wedstrijd wordt gehouden op het terrein van PHV De Verdediger dat gelegen is aan de Beekweg te Venray. Om 09.00 uur wordt er begonnen met het voorprogram ma en het waterwerk. Na de middagpauze begint het spectaculaire stelwerk, waarna de winnaars bekend gemaakt zullen worden. Voor de geleiders met hun honden is dit een unieke gelegenheid het publiek het resultaat te tonen van het jarenlang oefenen en samenwerken met hun hond. Iedereen is van harte welkom en de entree is gratis. ATB-vereniging Nee hoor bij onze vereniging praten ze gewoon Nederlands en vaak nog wel "Venrods". Het is een gezellige groep die ook weer afgelopen zondag na de j training op een terras belandde. De ter- I rasmaand is nu al helemaal geslaagd. Het bezoek van de trainingen in deze maand was erg goed te noemen en aan de gezelligheid was er geen gebrek. Alleen die stof dan; in de zomer kan het I wel eens knap stuiven en dan ben je als i je achter in de groep fietst na de training i een stofhapper voor gevorderden i geworden. Vandaar dat Terras!!!! Er waren weer enkele nieuwe mooie fietsen in ons midden en alle berichten de krant over duurder wordende fiet sen gaat aan ons voorbij. Mountainbiken is hele mooie sport, [et wordt binnen onze vereniging bedreven door fanatiekelingen en recre anten. Want het blijft een redelijk zware sport, maar wel een hele mooie sport. Wat doen die Mudhunters eigenlijk? We zoeken iedere week een andere omge ving om te trainen en zo is het niet snel vervelend. Als we gaan trainen, fietsen we tussen de 25 en 45 km in ruim 2 uur, iedereen heeft dan een vergelijkbare inspanning geleverd. Er is binnen de groep altijd wel iemand die ongeveer hetzelfde tempo rijdt. Op dinsdagavond zijn de trainingen niet zo lang en kun je al redelijk snel met de groep mee. Kom een paar keer meedoen en oordeel zelf watje er van vindt. Planning komende weken Pas op, er zijn wijzigingen in de plan ning Zondag 20 aug. vertrek 9.00 uur duur- training in de richting van Well, zonder trainer. Zondag 27 aug. vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray. "".ondag 3 sept. vertrek 8.00 uur voor ''iltem, een mooie tocht van 30 of 45 ïondag 10 sept. vertrek 9.00 uur voor 1 een training kilometersvreten. I Zaterdag 16 en zondag 17 sept. weekend St. Geertruid. Als je maar één dag gaat spreek dan zelf iets af. 30,50 of 70 km. I Zondag 24 sept. vertrek 8.00 uur voor een tocht met gidsen in Roermond. FËn natuurlijk iedere week op dinsdag de fevond training om 19.00 uur. 1Ve vertrekken altijd vanaf zwembad de rank. Koor informatie bel je met Piet op 0478- of kom gewoon een keer naar fën van de trainingen of tochten. i De trainingen starten vanavond, 17 Bug. op dezelfde tijden als voorheen: I)ames C/Heren C van 18.00 lot 19.00 fames B/Heren A van 19.00 tot 20,00 ur leren Ree /Dames Recr. van 20.00 tot 21.00 uur De training Dames Recreanten start op donderdag 24 augustus a.s. 0p 6 aug. werd er een ponyconcours oor de club te Melderslo georganiseerd. In de prijzen vielen; Esther Jeurissen met springen een 4e prijs met Miss Why Hy Way in de cat. DB; Jim v. Schijndel met Future een 6e prijs in de cal. DB. Esther startte voor de eerste keer met dressuur in de cat. DL. Ze behaalde een mooie 2e prijs met 170p. In Stramproy vielen afgelopen week end nog enkele ruiters in de prijzen: Iris Wissen met Nimphy 4e prijs BL sprin- j£n, Jim v. Schijndel met Future 7e prijs j|L springen; Jaleesa v.d. Hof dressuur [c prijs, cat. AL met 156p. Aankomend weekend starten de linburgse kampioenschappen voor iny's te Roggel. Op 20 aug. dressuur en 'ringen. Van onze ruiters mogen deel- Wen in dressuur: Jaleesa v.d. Hof met Asquit cat. AL, Katja Jeurissen met Miss Saigon cat. BB, Esther Jeurissen met Dominca cat. DB, Kim v. Schijndel met '%ure cat. DB. Iris Jeurissen mag deel- '•men aan de voorselectie Gestgaande ijpony cat. AB met Pancha. Afdeling springen: Iris Jeurissen met Bliek AL, Katja Jeurissen met Amigo AL en Miss Saigon BB, Iris Jeurissen ffpll toet Nimphy BL, Esther Jeurissen met rMiss Why Hy Way DB. Kim v. Schijndel 5TRUI met Future DL. St. Jan Merselo Op kermiszondag, 6 aug., gingen de ponyruiters naar Melderslo en afgelopen zondag 13 aug. bezochten de grote rui ters een wedstrijd in Horst. Zowel voor de paarden als ponyruiters was dit de laatste oefenwedstrijd voor de Limburgse kampioenschappen. In de prijzen reden: Melderslo, Pony's, dressuur: Esther Goumans, Boyke, klasse BB een 3e plaats met 16 lp; Maartje Emons. Renaldo W. DB 4e met 170p; Rick Janssen, James Bond. DL 6e met 163p. Springen: Vern Janssen, Tarzan, BB 2e; Esther Goumans, Boyke, springspel C een mooie le plaats. Horst, Paarden: Viertal St. Jan. L een mooie le plaats met 137p. Dressuur: Monique v. Dijck, Noord, B 2e met 17lp; Eva v. Ooi, Nevade, L 3e met 17lp; Marieke Vergeldt, Odet, B 3e met 164p; Petra v. Dijck, Limmertair. L 4e met 170p; Kelly Swinkels, Nathalie, L 5e met 168p. Springen: Jan Janssen, Liberty, Z 7e; Petra v. Dijck, Limmertair, Z 10 en klasse M 2x een mooie 4e plaats zowel met Marjolein als met Ivestor; Mark Janssen won met Donut de klasse B: Rick Janssen, Melchior, B 3e en Monique v. Dijck, B 7e. Aankomende zondag worden in Lotlum de Limburgse kampioenschap pen voor ponyruiters verreden. Door middel van de drie selectiewedstrijden hebben zich gekwalificeerd: Dressuur: Rianne Schellekens, Scooby, DL; Rick Janssen, James Bond, DL; Ingrid Willems, Dutch Boy. DL (eerste reserve); Vern Janssen, Tarzan. BB; Esther Goumans, Boyke, BB. Springen: Rick Janssen, James Bond, DZ en Money Penny, DM; Vern Janssen, Tarzan, BB. Tevens had zich Kathelijn Maessen geplaatst doch door een blessure heeft zij zich helaas af moeten melden. D.O.S. Op maandag 21 augustus a.s. begint voor de teams in de VBB de competitie weer. In het district Venlo e.o. begint men in de week van 4 september. Ook dit seizoen zullen de uitslagen en het programma van de DOS - teams wekelijks in Peel en Maas verschijnen. Programma VBB: Dinsdag 22 aug.: DOS 3-HGL 1 DOS 5-LBC 3 L'67-DOS 2 Ev/St 3-DOS 4 Donderdag 24 aug.: DOS 1-VOP 1 DOS 2-DOS 1 (3-banden) Dat betekent voor de lopers van onze loopgroep dat een aantal mensen zich gaan richten op een halve marathon, 21.1 km en wel in Eindhoven. Degenen die hier mee aan de slag gaan nu al veel succes. Hardlopen is een activiteit die door veel mensen alleen of in kleine groepjes gedaan wordt. Dat is natuurlijk heel leuk, maar je moet een goede discipline hebben om dan toch iedere keer te gaan trainen. En als je dan bezig bent en het gaat een keer regenen, dat ben je gemak kelijk geneigd om een afkorting te nemen. Een van de voordelen van in een groep trainen is datje een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. Of zoals een van onze leden wel eens zegt: Als ik er niet ben gaat het niet door. Gelukkig is dat niet het geval want we lopen nagenoeg altijd. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doelen. De trainingen zijn op een dusdanige snelheid dat nagenoeg iedereen zich bij ons aan kan sluiten. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief binnen de groep.. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Koninklijke Hand boogsportvereniging Start aanloop naar het nieuwe sei zoen. De schietaccommodatie buiten heeft een grondige opknapbeurt gehad dus niets staat meer in de weg in de aanloop naar het nieuwe seizoen. Met de Nederlandse kampioenschap pen in het verschiet wordt er deze week wederom gestart met de trainingen. Tijdens de vakantie periode zijn er toch nog een aantal wedstrijden verschoten. De eindklasseringen van de zomer competitie: Bij de aspiranten behaalde, Robin Heidens 3e met 10 punten, Thomas Frencken 2e met 30 punten en Kent Chain le met 45 punten. Mirko van Hagen behaalde de pechprijs de onfortuinlijke schutter brak zijn pols. Bij de junioren eindigde Jeanine van Hagen als 4e met 16 punten, Martijn de Mulder als 3e met 26 punten, Susan Robben als 2e met 32 punten en Rick Philipsen als le met 45 punten. Bij de senioren dames Manita Philipsen als 3e met 22 punten, Mariet de Graaf als 2e met 33 punten en Ewa Hellegers als le met 41 punten. Op 16 juni werd een short-metric bij Concordia in Sint Oedenrode verscho ten. Bij een short-metric word er op 50 en 30 meter geschoten volgen het 3 pijl sijsteem. Bij de senioren eindigde Math Hendriks als 3e met 606 punten. Mart Philipsen 7e met 577 punten, bij de junioren Rick Philipsen op een 4e plaats met 477 punten. JI. vrijdag werd er in Roggel deel genomen aan het veteranen toernooi. Deze jaarlijks terugkerende westrijd werd verschoten in manege de Leistert. Math Hendriks eindigde hier op een 3e plaats met 225 punten. Bij de dames behaalde Meita Barents de hoogste score met 195 punten. Nieuw persoonlijk record Op 13 en 14 augustus werd er een dubbele Fita veschoten bij de Rozenjagers in Stein. Een internationaal gezelschap van 96 schutters nam aan deze tweedaagse wedstrijd deel. De Fita wordt voor de junioren verschoten op 70, 60, 50 en 30 meter. Rick Philipsen eindigde bij de junioren op de le plaats met 1115 punten. Deze score was goed voor een nieuw persoonlijk record en het 1000 en 1100 diploma. A.s. zaterdag 19 augustus familiedag, aanvang 15.00 uur in het clublokaal. Zondag 20 augustus Jeugdfita te Esbeek aanvang 10.00 uur. Jeugd Uitslagen: Kermisvissen: 1. Rob Tonen; 2. Ton Bonants; 3. Melisse v.d. Laar. De eerste wedstrijd tegen Milheeze werd gewonnen door Nick Tunnissen. Programma: Zaterdag 12 aug.: Tweede wedstrijd tegen Milheeze. Er wordt gevist op De Ballonzuil. Inlichtingen bij de jeugd commissie. Senioren Uitslagen: Bij de koppelwedstrijd te Afferden wist het koppel P. Peters-M. Goorls een eer ste prijs te behalen in de sector. Programma: Deze week i.v.m. vakanties voor de senioren geen wedstrijden. Opgeven wedstrijden bij H. Hendriks, tel. 0478-582994 vóór donderdags 19.00 uur. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaelstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Triathlon Leiderdorp Afgelopen zondag vond in Leiderdorp de laatste wedstrijd uit het nationale Triathlon Studenten Circuit plaats. Onder warme weersomstandig heden en een zwaar en pittig parcours moest 1500m gezwommen worden, gevolgd door 40km fietsen en 10km lopen. Marcel Martens nam deel namens onze vereniging en kwam als vijftiende binnen in een tijd van 2.12.00. Eilandentriathlon Vinkeveen Anderhalve week geleden vond in Vinkeveen de jaarlijkse eilandentriath lon plaats. Hierbij moest tijdens het zwemmen (1500m) over twaalf eilanden worden gelopen (5.5km) gevolgd door een afsluitende fietstijdrit van 32km. Milenko Pavicic deed mee en behaal de een tijd van 1.41.59 (53e). Mariska van der Horst zat hier met 1.44.00 vlak achter, waarmee ze tweede juniore werd. Yvonne Pavicic werd achtste dame in een tijd van 1.50.28. Programma Donderdag: 19.00-20.00 uur zwemmen Kasteelse Bossen Zaterdag: 15.00-16.00 uur mountainbi ken; 16.00-17.45 uur lopen in schadijker bossen Zondag: 09.00 uur fietsen vanaf de Sprank Dinsdag: 18.00-19.00 uur zwemmen in de Sprank Woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai- ning in Venray. E-mail adres Peel&Maas peelen m tref.nl Programma: 14 augustus starten de trainingen, vol gens afspraak met de trainer. In geval van twijfel bel dan je eigen trainer. In de week van 21 augustus starten alle officiële trainingen volgens het schema, De trainers die wijzigingen hebben aangebracht, moeten er voor zorgen dat alle teamleden hiervan in kennis zijn. Denk aan de oefendriekampen in de Wetteling voor het regelen van scheids rechters en vraag het team dat jullie wedstrijden moet tellen in de kompetitie om op deze dag te komen oefenen met de formulieren. Sleutels van kasten of ballen kun je vragen bij Jan, tel. 588918 of Frans, tel. 585814. Nieuwe aanmeldingen mogelijk bij: Jongens Meisjes Dames Heren Veteranen en recreanten Training schema seizoen 2000/2001 aanvang maandag 24 augustus Maandag De Wetteling: 17.30-19.00 uur; Jongens D, Meisjes D, Meisjes C1Jongens C1 19.00-20,30 uur; Dames Veteranen 3-4, Meisjes B2, Jongens BL Maandag De Essel: 18.00-19.30 uur; Meisjes Al. 19.30-2100 uur; Dames Veteranen 1-2. Dinsdag De Weert: 18.00-20.00 uur; Meisjes B1Meisjes C2. Meisjes C3 20.00-22.00 uur; Dames 1, Dames 2, Heren 1. Woensdag De Essel: 18.00-19.30 uur; Jongens Cl, 19.30-21.00 uur; Bikkel. Donderdag De Wetteling: 18.00-20.00 uur; Meisjes BI, Meisjes C2, Meisjes C3 20.00-22.00 uur; Dames 1, Heren 1 ew., Dames 2 ow. Heren Veteranen 1-2. Donderdag De Essel: 17.30-19.00 uur; Meisjes Cl, 19.00-20.30 uur; Meisjes B2 ew. Vrijdag De Essel: 18.30-20.00 uur: Meisjes AL 20.00-22.00 uur Dames Veteranen wedstrijden. Voor verdere informatie kun je terecht bij Frans Jenniskèns, tel. 585814 en Jan Dinjens, tel. 588918 Afwijkende trainingsdata zijn met de betreffende teams besproken. Zondagmiddag was de finaledag van het Maistoernooi dal door TC Rodhe werd georganiseerd. Het toernooi lever de spannende wedstrijden op die tot laat in de middag werden afgewerkt. De uit slagen zijn als volgt: Cl heren enkel: John Rijs-Paul Wulmsen 6-2, 6-4; heren dubbel Gerard Bruysten/Jeu Craenmehr-Anton van Son/Mark Weymans 7-5, 6-4; dames dubbel Sabine Wennekers/Mary Uylings- Hannie Arts/Wil Cuppen 4-6. 4-6. C2 heren enkel Jan Altink-Jeu Craenmehr opgave Altink 2e set; heren dubbel Noud Lucassen/ Martien v.d. Homberg- Theo Hassel/Camiel Martens 6-0. 6-4: gemengd dubbel Liesbeth Altink/Jan Altink-Mirjam Thuyls/Riekus ten Brucke 6-1, 2-6, 6-4. D2 heren enkel Patrick Craenmehr-Jos Loenen 6-4, 6-1; dames dubbel Truus Kusters/ Annie Janssen-Dien Rambags/Paula Horichs 6-4, 7-5; gemengd dubbel Annemie van Dijck/Jurgen Martens-Rita en Fred Bergman 6-1, 6-4. Dl; gemengd dubbel Mirjam Hoogland/Norbert Verspay- Nelleke Verhoef-Hein van Schijndel 6- 0, 6-3; dames dubbel Liesbeth Coenders/Y vonne Hermans-Dianne R ij kers/Y vette v.d. Linden 6-4, 6-3; heren enkel John Flipse-Ruud Velthuizen 7-6, 6-2; dames enkel Yvonne Hermans-Liesbeth Altink 6-4, 2-6, 7-5; heren dubbel Dave Colin/Rien van Wijk-John Janssen/Coert Voesten 5-7,4-6. Spanning, actie en sensatie Op zondag 20 augustus zal in Venray op circuit De Peel de wedstrijd van het jaar plaatsvinden op het gebied van autospeedway op het vaste continent. Duizenden mensen zullen getuigen zijn van een van de grootste sportevenemen ten in Limburg - Oost-Brabant. Het hele jaar door hebben de rijders van de diver se landen op hun banen gestreden voor een goede startpositie. Zelfs een rijder uit Nieuw-Zeeland zal van de partij zijn. Was vroeger deze wedstrijd toegewezen aan Baarlo, nu zal voortaan deze belang rijke wedstrijd worden verreden op het circuit in Venray. Deze middag zal vrijwel geheel in het teken staan van de bokaal met 'de grote oren' en het daarbij horende record prij zengeld uit de historie van de auto speedway in Nederland (meer dan ƒ15.000,-). De tien Engelse rijders (een aantal wat in Nederland nog nooit gehaald is, is gekoppeld aan nog eens 28 andere coureurs, waarvoor spektakel is verze kerd. Engelse toppers deze middag zijn o.a. de huidige wereldkampioen Murray Harrison, de kersverse Europese kam pioen Rob Speak, de Engelse kampioen Andy Smith, Ian Higgins en Steve Booth. Ook zal de uit Nieuw-Zeeland afkomstige Neil Coary deelnemen aan de wedstrijden. Zij zullen het overigens niet makke lijk krijgen aangezien de gehele Nederlandse top ook aan de start zal verschijnen en er alles aan zullen doen om deze cup in Nederland te houden. De Nederlandse topcoureurs deze middag zijn o.a. vijfvoudig wereldkampioen Ron Kroonder uit Assendelft, ex- wereldkampioen Louw Wobbes uit Warga (Friesland), Willie Peeters uit Nijmegen, Hennie Cuppens uit Weert en Piet Keijzeruit Helmond. EXTRA SPEKTAKEL MET DE REBELS Naast het superprogramma wat de SMC op 20 augustus haar bezoekers zal aanbieden heeft de organisatie nog een extra spektakel in petto. Vanuit Engeland komen maar liefst 22 Rebels naar Venray en zullen op circuit De Peel kwalificatiemanches rijden die meetel len als voorronde voor het wereldkam pioenschap. Deze wagens zijn allen gelijk aan motorinhoud (Yamaha 1000 cc wegmotoren) en bouw (mini Moris type zonder vering) en zorgen ook in Engeland menigmaal voor de nodige sensatie. STOCKCAR FORMULE 1 DUOZITTER De Nederlandse Stockcar F1 duozitter zal deze middag ook aanwezig zijn op het circuit in Venray. Deze unieke wagen stelt bezoekers in de gelegenheid om te ervaren hoe het is om met een PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Afgelopen zondag waren het weer tropische temperaturen. Ideaal weer voor de teams van Red Caps Venray om te winnen. Helaas speelde niet overal de tegenstander mee. De dames softbal senioren zagen door enkele fouten aan eigen kant en uitstekende honkslagen aan de kant van Roef! de score razend snel oplopen. Na drie innings kon wor den terug gevallen op artikel 5.05 van de spelregels, die het mogelijk maakt de wedstrijd te stoppen bij te groot ver schil. Van deze regeling werd gebruikt gemaakt en zodoende konden de dames van Red Caps snel nog het laatste stukje van de wedstrijd van de honkbal senio ren 2 en de hele wedstrijd van de honk bal senioren 1 bekijken. Helaas voor de Honkbal senioren 2 bestaat er in de spelregels geen verge lijkbaar artikel 5.05. De gasten van Mulo bleken zondag, in de laatste com petitie wedstrijd van dit jaar voor de heren 2, een maatje te sterk en wisten door prachtige honkslagen en eveneens enkele fouten aan de kant van Red Caps de score snel uit te bouwen. Red Caps kon maar beperkt iels terugdoen en vormde voor Mulo helaas nooit een bedreiging voor de overwinning. De honkbal senioren 1 hadden nog de stormachtige wedstrijd in Nuenen in herinnering waar Red Caps van het veld werd gewaaid door zowel de wind als Nuenen zelf. Al vroeg in de wedstrijd leek het erop, alsof Nuenen wederom als een wervelwind over Red Caps heen ging, maar na een pitcher wissel in de eerste inning door Red Caps ging hel een stuk minder snel. Toch liep de voor sprong van Nuenen gestaag uit naar 6- 14, wat Nuenen nog maar 2 punten (en enkele inningen) verwijderde van de 10 punten regeling (een mildere vorm van artikel 5.05). Toen de heren scheids rechters een beslissing namen waar Nuenen het niet mee eens was, ging het initiatief over naar Red Caps. Door goede honkslagen van alle spelers kroop Red Caps snel dichterbij. Michel Janssen schitterde wederom met een 3- honkslag en een 4-honkslag. In de negende en laatste inning was van de 8 punten voorsprong die Nuenen had nog maar 1 punt over (18-19). De slagploeg van Nuenen werd snel aan de kant gezet door het sterke pitcher/catcher duo Daan Ensink en Richard Draaisma, om de sterkste slagmensen van Red Caps de eer te geven de overwinning binnen te slepen. Een honkslag van Eddy van der Linden, gevolgd door een 2 honkslag van Guus Brugman zorgde ervoor, dat het winnende punt op de honken stond. Een bijna home-run van Roger Brauckmann werd een automatische 2- honkslag waardoor de beide punten en daarmee de winst ongehinderd naar bin nen werd gehaald. Met deze overwin ning heeft Red Caps zich verzekerd van een plaats in de promotie poul en zal het over enkele weken om het kampioen schap moeten gaan spelen. Uitslagen: HB1: Red Caps-Nuenen 2 20-19 HB2: Red Caps-Mulo 2 3-31 SB: Red Caps-Roef! 2 1-31 Programma zaterdagl9 aug.: HBJRed Caps-DVS Waalre a. 11.00 HBJ: DVS Waalre-Red Caps a. 13.00 Programma zondag 20 aug.: SBS: Samacols-Red Caps a.l 1.30 HB 1Meppers-Red Caps v. 11.45 Het jaarlijks T-ball toernooi kon wegens omstandigheden afgelopen zaterdag geen doorgang vinden. De organisatie heeft nu besloten om het evenement aan het einde van het seizoen te houden. Doordat enkele teams nog een onbekend programma in het voor uitzicht hebben kan een exacte datum nog niet worden gegeven. De T-Ball dag zal echter, zoals het traditionele einde competitie feest betaamd, worden voor zien van een barbecue. Senioren Clubkampioenschappen De clubkampioenschappen enkel en dubbel worden dit jaar gespeeld van zaterdag 2 t/m zondag 17 september. Alle senioren leden junioren (vanaf 16 jaar of bij de eerste 4 van de junior club kampioen-schappen geëindigd) kunnen zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijfkaarten in de kantine. Er wordt gespeeld in 2 sterktes, zowel in de enkel- als in de dubbelklasse. De inschrijving sluit op zondag 20 augus tus. Rackettossen Gedurende de vakantieperiode weer tossen op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur op baan 1 en 2. Op baan 3 kan dus gewoon worden ingeschreven. 40+ toernooi Van maandag 14 tot en met zondag 20 augustus wordt het jaarlijkse 40+ toernooi gespeeld. De speelschema's hangen vanaf donderdag 10 augustus op het tennispark. Contactpersonen voor dit toernooi zijn Gonnie van de Pas (541611) en Theo Jenneskens (541330). De poulewedstrijden worden maan dag tot en met donderdag gespeeld (van 18.00 tot 23.00 uur). Op vrijdag worden de kwartfinales gespeeld, op zaterdag de halve finales en op zondag de finales. Speel je niet mee, kom dan eens kij ken naar de poulewedstrijden en/of de finale partijen. Junioren Afgelopen zondag hebben we het ouder/kind toernooi gespeeld. In tropi sche temperaturen hebben we alle wed strijden gespeeld. Het was een heel gezellig en sportief toernooi. Hieronder de poule winnaars: Poule A: Rinske van Hees Irene Peeters Poule B: Jelle van Hees/Ton van Hees; Poule C: Roel Claessens/Bert Claessens; Poule D: Steffie de Wit/Wim de Wit; Poule E: Rene Jaspers/Jan Jaspers. Introducé toernooi 3 sept. We spelen het introducé toernooi op 3 september. Dus geef je op met je vriend of vriendin. Je introducé hoeft geen lid te zijn van onze vereniging. Opgave kan nog maar een paar dagen t/m zondag 20 augustus. Opgave bij Truus van Vegchel, tel. 541215 of Riet Koopmans, tel. 541806. Trainingen weer begonnen Vanaf dinsdag 15 augustus zijn de trainingen weer begonnen. Alle leden hebben het afgelopen weekend een brief met de voorlopige indeling van de trainingen en de teams in de bus gekre gen. Let wel het gaat hier om een voor lopige indeling, Begin september zal er een definitieve indeling komen. Heb je er geen gehad neem dan contact op met Kees Spitters tel 550908. Als het competitieprogramma binnen is zal er een nieuwe Peelshot verschij nen met alle relevante informatie over het nieuwe seizoen. Coaches s.v.p de spelerskaarten inle veren bij het secretariaat. Willen de leden die de wedstrijdkle- ding van het afgelopen seizoen nog niet hebben ingeleverd dit zo snel mogelijk doen bij Mare v. Berlo. Ledenvergadering Op vrijdag 1 september is er na de training, om 20.30, een ledenvergade ring in De Wissel. Op deze vergadering zal het bestuur de leden o.a. informeren over de nieuwe wedstrijdkleding, spon soring en de activiteiten tijdens het komende jubileumjaar. Noteer deze datum dus in je agenda, en zorg dat je er bent. De Nederlandse Stockcar Formule 1 duozitter van Autospeedway Promotions Holland zal deze middag met zo'n 500 pk ook in actie komen op het circuit in Venray ervaren coureur en met zo'n dikke 500 pk over de baan te razen. Deze wagen (de enige op het continent) zal zijn rond jes rijden onder de vlag van Autospeedway Promotions Holland. Verder zullen ook weer de gebruike lijke klasses aan de start verschijnen zoals de National Hot Rods, de Sprint 1300, Stockrods, Saloon Stockcars en de BriSCA Stockcar Formule 2. De wedstrijden beginnen om 12.00 uur waarna rond 13.00 uur de voorstel lingsronde van de rijders in de Stockcar F1 klasse zal plaatsvinden. De entree is ƒ25,-. Kortom, een prachtig dagje auto speedway vol met actie, spanning en zeker ook sensatie! Het circuit is gelegen aan de Middenpeelweg (N277), tussen Ysselsteyn en Vredepeel. Op kermiswoensdag is door de wed strijdcommissie, traditiegetrouw, her kermistoernooi georganiseerd. We had den 23 deelnemende doublettes. Het weer was deze dag mooi en zonnig en veel wedstrijden werden gespeeld in de schaduw en op de banen in het bos. De uitslag van dit toernooi: Poule A: 1Set de Jong en Leo Bekers van De Walnoot Boxtel met 5 winst en 34p; 2. Eef Zeelen en Jos Janssen van JBC Venray 80 met 4 winst en 25p: 3. Christel en Paul Zimmermann van Petanque Freunden uit Marl. Did. met 4 winst en 21p. Poule B: 1. Jaap Heijgenes en Joop v.d. Wijk van 't Zwijntje Apeldoorn met 5 winst en 30p; 2. Wilma en Godfried Verheijen van JBC Venray 80 met 4 winst en 2 lp en 3. Bert Kerkhof en Rob Bertens van De Walnoot Boxtel met 4 winsten 17p. Landelijke Jeu de Boulesdag 3 september 2000 is door de Nationale Jeu de Boulesbond (NJBB) uitgeroepen tot Landelijke Jeu de Boulesdag. Daarom organiseert onze vereniging op deze dag een open toer nooi waar iedereen aan mee kan doen. Op deze dag mag ook met recreatiebou- les gespeeld worden. Wij roepen daarom ook iedereen op, die op vakantie of anderszins ooit gebould heeft, om mee te doen aan dit toernooi Inlichtingen en aanmeldingen bij P. Clijsters, tel. 0478-580516 of F. v. Erp. tel. 0478-581962. Midgetgolf Club Clubleden succesvol in Cuyk Bij het jaarlijkse tournooi in Cuyk hebben onze leden goede prestaties gele verd. Dames Senioren: Hier wist Jo Litjens de le plaats te bemachtigen met 105 hole slagen. In dezelfde klasse betrad ook Bets Wilms het erepodium door als 3e te eindigen met 115 holeslagen achter Annie Koninkx uit Cuyk met 106 hsl. Heren Senioren B: Ook hier was er een ereplaats weggelegd en wel voor Gerrit Janssen. Door 3e te worden (na barrage) met Henk van Leeuwen uit Cuyk, beiden met 101 holeslagen, bleef hij zijn club- maat Jan Litjens net voor, die 102 slagen nodig had. Winnaar werd Jos van Beek (Heeze) met 97 holeslagen. De 8e plaatse was weggelegd voor Huub Straatman. Hij had 105 holeslagen nodig. Heren Senioren A: Harrie Lenssen speelde in dit sterke veld met 91 holesla gen een sterke partij en werd hier ver diend 5e. Jan Engels had 96 slagen nodig en dat was goed voor de 8e plek. Winnaar werd na barrage Gerard Schuurman (Cuyk), gevolgd door de eveneens thuisspelende Wilbert van Helmond, beiden met 85 holeslagen. De DUNO-spelers Toon ter Keurs ^87) en Arnold Hartjes (89) maakten het kwintet kompleet. Teams: Achter de verwachte thuiszege van Cuyk (360 hsl) legde Buitenlust I fraai beslag op de 2e plaats met 393 hsl. Buitenlust 2 speelde eveneens een sterke wedstrijd door als 5e te finishen (431 hsl) en moest behalve voornoemde teams slechts DUNO (422) en het reserveteam van Cuyk (424) voor te laten gaan. A.s. weekend zullen enkele leden deel nemen aan het toernooi van MGC Heeze, dal in Soerendonk gespeeld wordt. De vertrektijden worden a.s. donderdag bekend gemaakt,

Peel en Maas | 2000 | | pagina 15