Verkeersmaatregelen in verband met de kermis Venray-Centrum 2000 Ruiming graven op gemeentelijke begraafplaats Boschhuizen' Bekendmakingen gemeente Venray nP DIRKX VAN SOEST wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening Informatie bijeenkomst rotonde Leunseweg Zuidsingel TAXATIES Bekendmaking Bekend making Bekend making Kap- vergunningen verleend V commissie! E3 peel en maas donderdag 3 augustus 2000 - Pagina 18! pe: De genoemde aanvragen en mel- dingen en alle op de aanvragen en J meldingen betrekking hebbende J stukken liggen op genoemde tijdstip pen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op !de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478- 523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Maatschap Philipsen-Peeters, Tim- mermannsweg 82 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 76 te Ysselsteyn. Hermo-Plastic B.V., De Hulst 20 te Oostrum voor een revisievergun ning voor een kunststofverwer- kende industrie met kantoor, pro ductie- en magazijnruimten en gereedschapmakerij, gelegen aan De Hulst 20 te Oostrum. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 augustus 2000 tot en met 31 augustus 2000 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per- I soonlijke gegevens niet bekend te l maken. Op verzoek kunt u ook mon deling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachte wisseling over de ontwerp-beschik- king. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: H.A. Gellings, Qaland 7 te Merselo voor een revisievergunning voor een varkensmesterij, paarden- houderij en rundveehouderij, gelegen aan Daland 7 te Merselo. A.H.P.W. de Bruijn, Woeziksestraat 545 te Wijchen voor een revisievergunning voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Horsterweg 7 te Leunen. Maatschap Franken-Hamers, Kempkensberg 30 te Ysselsteyn voor een veranderingsvergunning voor een rundveehouderij en een vleesvarkens houderij, gelegen aan de Kempkensberg 30 te Ysselsteyn. Houbensteyn Holding B.V., Ysselsteynseweg 69 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkens- en gespeende biggen en dekberenhouderij, gelegen aan de Ysselsteynseweg 63 en 65 te Ysselsteyn. L. Poels, Droesenweg 2 te Heide voor een revisievergunning voor een varkensfokkerij, vleesvar kenshouderij en legkippenhouderij, gelegen aan de Droesenweg 2 te Heide. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 augustus 2000 tot en met 14 septem ber 2000 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, ten zij vóór deze datum beroep is inge steld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer een A.M.v.B.-melding is bin nengekomen van: Stichting Samenwerkende Kinderopvang, Plataanstraat 5 te Venray voor het van toepassing wor den van het Besluit woon- en ver- blijfsgebouwen milieubeheer, gelegen aan de Stationsweg 46 te Venray. De melding kan worden ingezien van 3 augustus 2000 tot en met 17 augus tus 2000 in het gemeentehuis. Venray, 3 augustus 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Kennisgeving voor horeca-inrichtingen in de kom van Venray Op grond van art. 4.1.2. APV, heeft het college van Burgemeester en Wethouders van Venray beslo ten om de Venrayse kermis, van vrijdag 4 augustus 2000 tot en met woensdag 9 augustus 2000 als een collectieve festiviteit aan te wijzen voor alle horeca-inrichtingen bin nen de bebouwde kom van Venray, onder de navolgende voorschriften: 1De hierbij gegeven ontheffing in de vorm van deze aanwijzing geldt van vrijdag 4 augustus 2000 tot en met woensdag 9 augustus dagelijks vanaf I4.Ö0 uur tot 01.00 uur van de daaropvolgen de dag; 2. Het zendniveau mag maximaal 20 dB meer bedragen dan het nor maal geldende maximum zendni veau, met dien verstande dat het maximum geluidsniveau op de gevels van woningen van derden nimmer 60 dB(A) mag over schrijden. Bij de vaststelling van laatstgenoemde waarde wordt geen toeslag toegepast voor avond- of nachtperiode, terwijl Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan vragen. - het bouwen van een varkensstal aan de Lollebeekweg 32 te Castenray tnv VOF Tacken, Lollebeekweg 32; - het bouwen van een berging/plaatsen tuinmuur aan de Van Beurdeweg I te Yssel steyn tnv H.H.M. Hendrix, Van Beurdeweg I; - het vergroten kantoor aan de Westsingel 5 te Venray tnv St. Thuiszorg Noord-Limburg, Postbus 218 te Venray; - het bouwen van een carport aan de Strübenlaan I te Venray tnv M.W.M. van Tiel, Strübenlaan I; J- het bouwen van een carport aan de Monikesstraat 19 te Ven ray tnv G.M.E. Stoks, Monikes straat 19; - het bouwen van een carport aan de Monikesstraat 21 te Ven ray tnv H.J. Franssen, Monikes straat 21 het bouwen van kantoor- en werkruimten aan de Ripseweg I te Vredepeel tnv DGW&T, dir. Brabant, Postbus 90195 te Breda. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het bouwen van een bedrijfsge bouw aan de Metaalweg 14 te Venray tnv Biturec, Veldstraat 22 te Merselo; - het bouwen van een sleufsilo aan De Hoef 9 te Leunen tnv Maatschap Heesen, De Hoef 9; - het vergroten van het bedrijfsge bouw aan de Microstraat te Venray tnv W.H.G. Fleuren, Korte Drilweg 6 te Venray; - het bouwen van een open loods/machine-autostalling aan de Oirloseweg 12 te Oirlo tnv Gunhoek Groenvoorzieningen V.O.F., Oirloseweg 12; - het bouwen van een berging aan de Aronskelk 80 te Venray tnv J. Franssen, Aronskelk 80; - het vergroten van de woning aan de Hagel weg 4 te Venray tnv E.J.H.M. Nellen, Hagelweg 4; - het bouwen van een woning aan de Voerleberg 18 te Veulen tnv L.J.H. van Dijck, Venrays- broek I te Venray; - het veranderen stalling tot woning aan de Boddenbroek 22 te Oirlo tnv H.J. Soons, Bod denbroek 22; - het veranderen/vergroten woning aan de Kruisstraat 16 te Venray tnv R.J.J. Korsten, Kruisstraat 16; - het bouwen van een handels- en opslagruimte aan de Roffert 7 te Castenray tnv G. Duijkers, Roffert 7; - het vergroten van de woning aan de Rector Nabbenstraat 22 te Leunen tnv J.E.P. Spronck, Rector Nabbenstraat 22; - het bouwen van een carport aan het Keizersveld 18 te Venray tnv Firma Hekon, Keizersveld 18. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden or uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. - het plaatsen van een tuinhuisje aan De Boog 6 te Venray tnv H.H.M.T. de Klerk, De Boog 6; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Molenklefweg 5 te Venray tnv P.A.J.M. Theuws, Molenklefweg 5. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoe- stemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op frond van de Algemene Wet estuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet medewerking te verle nen. - het bouwen van een serre aan de Joke Smitstraat 18 te Ven ray tnv W.H. Duque, Joke Smit straat 18; - het plaatsen van een blokhut aan de Wethouder Pubbenstraat 13 te Merselo tnv H.H.H. Lit- jens, Wethouder Pubbenstraat 13; - het plaatsen van een prefab-ber ging aan de Randenrade 92 te Oostrum tnv G.J.H. Martens- Philipsen, Randenrade 92; - het wijzigen van de achtergevel en aanbrengen balkonhek aan de Zwanenbloem 24 te Venray tnv W.G.M. Diebeis, Zwanen- bloem 24; - het bouwen van een loods met kantoor aan de De Hulst 8 te Venray tnv H. Pellens, Wilhel- minastraat 30 te Venray; - het vergroten van de woning aan de Zandakker 12 te Venray tnv M.C.M. Jeuken, Zandakker 12; - het vergroten van de winkel aan de Kiosk 8 te Venray tnv Schuitema Vastgoed b.v., Licht- penweg 6 te Amersfoort; - net veranderen garage/berging aan de Peelweg 4 te Yssel steyn tnv J.J.M. Wilmsen, Peel weg 4; het vergroten van de woning aan de Vullingstraat 24 te Leu nen tnv F.A.M. Jeuken, Vullings traat 24; - het vergroten van de woning aan de Marjolein 36 te Venray tnv R.L.M. Clermonts, Marjolein 36; - het vergroten badkamer/slaap kamer aan de Kroonkruid 46 te Venray tnv A.M.C.H.A. Ver hoeven, Kroonkruid 46; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Puttenweg 6 te Yssel steyn tnv L. Heidens, Puttenweg 6; - het plaatsen van erfafscheiding aan de Pastoor Ruttenstraat I te Venray tnv Amstelland Ontwikkeling wonen, Postbus 6069 te Eindhoven. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 augustus 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 3 augustus 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen ook geen straffactor voor muziekgeluid wordt toegekend; 3. Eventuele aanwijzingen van gemeentewege met betrekking tot het geluidniveau alsmede aan wijzingen van de politie ter hand having van de openbare orde en veiligheid moeten stipt worden opgevolgd; 4. In geval van overmatige geluids hinder of overschrijding van het gestelde geluidsniveau kan de ontheffing worden ingetrokken; 5. Na 10 augustus 2000, 01.00 uur dient te worden voldaan aan de van toepassing zijnde geluidsnor men, zoals gesteld in bijlage B van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer; 6. Indien de binnen de inrichting aanwezige muziekapparatuur verzegeld is, is het toegestaan om met ingang van de ontheffing de verzegeling te verbreken; 7. De houder van de inrichting is verplicht om het bevoegd gezag te verzoeken om na het verstrij ken van de ontheffing de geluid begrenzer opnieuw te laten ver zegelen. Hiertoe dient contact te worden opgenomen met de gemeente Venray (0478-523643) voor het maken van een afspraak. College van Burgemeester en Wethouders, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C. Th. van Velzen De gemeente Venray organi seert op woensdag 16 augustus aanstaande een informatiebijeen komst over de aanleg van een rotonde aan de Leunseweg/Zuidsingel. Tijdens deze bijeenkomst zal nader wor den ingegaan op de uitvoerings plannen. De bijeenkomst vindt plaats om 19.00 uur in De Witte Hoeve, Gasstraat 5 te Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. vj SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Verkeersbesluit voorrangsmarkeringen winkelcentrum Brukske Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers besluit d.d. I augustus 2000 waarbij besloten is: 1Het verkeer op de rondweg van het Brukske aan de oostzijde van het winkelcentrum het recht van voorrang te geven ten opzichte van het verkeer komende uit het winkelcentrum. 2. Ter uitvoering van dit besluit de verkeersmarkering haaietanden worden aangebracht. 3. Dit verkeersbesluit in werking treedt met ingang van de dag van ondertekening. Venray, I augustus 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het plv. hoofd van afdeling Openbare Werken Ir. A.R.M. Jansen Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maandag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM V.enray. Kermisduur: vrijdag 4 tot en met woensdag 9 augustus Ten behoeve van de kermis Venray-Centrum 2000, van vrijdag 4 t/m woensdag 9 augustus zijn de onderstaande tijdelijke verkeers maatregelen nodig. Het betreft dezelfde tijdelijke ver keersmaatregelen als in I999. Het stopverbod t.b.v. het kermisvuur- werk is komen te vervallen aange zien het vuurwerk wordt afgesto ken op het grasveld tussen de kek en het gemeentehuis. 1Afgesloten voor alle verkeer behalve kermisexploitanten, maandag 31 juli tot en met vrijdag I I augustus - Verharde parkeerterrein bij sporthal De Wetteling (salon- wagenterrein kermisexploi tanten). 2. Afgesloten voor alle bestuurders, maandag 31 juli 18.00 uur tot en met donderdag 10 augustus 17.00 uur Parkeerterrein PI aan de Raadhuisstraat. 3. Afgesloten voor alle bestuurders, dinsdag I augustus 07.00 uur tot en met donderdag 10 augustus 17.00 uur - De Raadhuisstraat vanaf par keerterrein P5 tot de Juliana- singel; - De Julianasingel vanaf de Raadhuisstraat tot aan de in/uitrit van parkeergarage Leo van Schaijik. Parkeergarage 'Leo van Schaijik' blijft bereikbaar. De openbare parkeergarage onder 'Leo van Schaijik blijft bereikbaar vanf de Oostsingel en Langeweg-Paterslaan via de rou te Oude Oostrumseweg, Juliana singel. Afgesloten voor alle bestuurders uitgezonderd aanwonenden, vrijdag 4 augustus tot en met donder dag 10 augustus 17.00 uur - Rijbanen en fietspaden van Schouwburgplein, Hensenius- plein en Grote Markt. Afgesloten voor alle bestuurders uitgezonderd aanwonenden van vrijdag 4 augustus tot en met woens dag 9 augustus van 21.00 tot 08.00 uur Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY wivvv. dirkx-vansoest nl Verkeersbesluit beper king weggebruikers Het Oostrumsveld Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. I augustus 2000 waarbij besloten is: 1. In te trekken, onder verwijdering van de desbetreffende verkeers borden en -tekens, al hetgeen in voorgaande verkeersbesluiten met betrekking tot dit wegvak is bepaald. 2. Voor het Oostrumsveld een ver bod in te stellenvoor het door gaand gemotoriseerde verkeer. 3. Ter ondersteuning van dit verbod de verkeersborden en -tekens worden geplaatst overeenkomstig de bijlage II. 4. Dit verkeersbesluit treedt in wer king met ingang van de dag van ondertekening. Venray, I augustus 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het plv. hoofd van afdeling Openbare Werken Ir. A.R.M. Jansen Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Verkeersbesluit parkeer verbod Smakterweg Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. I augustus 2000 waarbij besloten is: 1In te trekken, onder verwijdering van de desbetreffende verkeers borden en -tekens, al hetgeen in voorgaande verkeersbesluiten met betrekking tot dit wegvak is bepaald. 2. Een parkeerverbod in te stellen aan weerszijden van de inrit van de Rank Xerox aan de Smakterweg. 3. Ter ondersteuning van dit verbod de verkeersborden en -tekens worden geplaatst overeenkomstig bijgaande situatieschets. 4. Dat dit verkeersbesluit in werking treedt met ingang van de dag van ondertekening. Venray, I augustus 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het plv. hoofd van afdeling Openbare Werken Ir. A.R.M. Jansen Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. ui li Van onderstaand vermelde gra ven zijn de grafrechten verlopen. De Bestuurscommissie begraaf plaats "Boschhuizen" is voornemens om deze graven te doen ruimen. Eventuele nabestaanden worden verzocht om uiterlijk I september 2000 contact op te nemen met de secretaris van de bestuurscommisie wanneer het voornemen bestaat om alsnog de grafrechten te verlen gen c.q. het graf te doen omzetten in een huurgraf. Telefoonnummer secretaris bestuurscommissie is 0478-423430; telefoonnummer beheerder begraafplaats is: 06-5340 827. Na I september a.s. zal begonnen worden met het ruimen van de gra ven. De gedenktekens en de even tuele planten en bloemen zullen worden verwijderd, g Het is de bedoeling van dejy. bestuurscommissie om de vrijgeko men grafruimten opnieuw als gra ven te gaan uitgeven. Grafnummer - overlijdensda tum - naam overledene: B 6I6 28 januari I983 Peeters.Heinrich J; B 638 5 januari 1984 Jansen,Andries; B 645 4 febru ari 1984 Janssen,Gerardus L; B 646 13 februari 1984 van Rossum,Johannes; B 649 I maart 1984 Jacobs,Peter H; C 4 27 maart I984 Mulders, Peter H; C 30 3 juli I984 van Golde.Hubertus LF; C 32 7 juli I984 van den Heuvel, Michiel; C 34 18 juli I984 Boutkan,Adriana H; C 43 19 sept I984 van Os. Theodorus; C 46 7 oktober I984 Beuvens,Christina H P. Venray, 28 juli 2000 De Bestuurscommissie voornoemd, W. Crooijmans, secretaris - Paters straat - Poststraat 6. Afgesloten voor alle bestuurders op maandag 7 augustus van 07.00 tot 18.00 uur in verband met de ver plaatste weekmarkt - Julianasingel van Prins Bern- hardstraat tot Hofstraat. 7. Stopverbod - Aan beide zijden van de Pr, Bernhardstraat van Juliansin- gel tot Pr. Hendrikstraat. 8. Taxi-standplaatsen (tijdens kermisdagen) - aan de zuidzijde van de Kemp- weg direct voor de aansluiting van de toegangsweg naar par keerterrein de Gouden Leeuw - aan de oostzijde van de Julia nasingel ter hoogte van het plantsoen voor Hermes' bus dienst - aan de westzijde van de Raad huisstraat ter hoogte van kap salon 'Hij en Zij Haarmode'. Voor nadere informatie kunt u tij dens kantooruren terecht bij de beheerder verkeer, dhr. Peter van Horen, tel. 0478-523589. Door het college van burgemees ter en wethouders zijn kapvergun- ningen verleend voor de volgende locaties: 1J. v. Well, Laagheidseweg 23 voor één wilg i.v.m. stormschade (her plant). 2. J. Kroh, voor locatie Hulstweg te Venray voor 200 m2 bosplant soen i.v.m. het plaatsen van een hekwerk (herplant). 3. P. v. Meijel, Haag 22 te Merselo voor twee rode esdoorns i.v.m. renovatie van de tuin (herplant). 4. H. v. Meijel, Haag 22a te Merselo voor één drie-stammige berk i.v.m. renovatie van de tuin (her plant). 5. P. Ariaens, Witzand 7 te Venray voor één grove den i.v.m. overlast (herplant). 6. W.Loonen, Steegsepeelwegvoor één inlandse eik i.v.m. slechte conditie door blikseminslag (her plant). 7. Doja Beheer BV voor locatie Kei zersveld voor drie twee-stammi- ge inlandse eiken i.v.m. realisering van het bedrijf (herplant). 8. J. Voesten, Loonsedijk 6 te Mer selo voor één beuk i.v.m. inrit (herplant). 9. Gemeente Venray voor een gou den regen in de Van Megenstraat i.v.m. slechte conditie (herplant) 10. Gemeente Venray voor ééi moerbeiboom aan de Vlasakke te Oostrum i.v.m. slechte condi tie (geen herplant). Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksbalie via tel. nr. 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17. uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.I uur. Bezwaren tegen verleende vergun! ning kunnen worden ingediend bi' het college van burgemeester ei wethouders tot uiterlijk 6 weken n: publicatie. Algemene Zaken De commissie Algemene verga dert op woensdag 16 augustus om 19.00 uur in het gemeentehuis De vergadering is openbaar Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda wordt nog nader vastgesteld en zal via de Kabelkrant bekend worden gemaakt. @Frits:Financiële en Economische Zaken De vergadering van de commissie. Financiële en Economische Zaken van 14 augustus komt te vervallen. Stedelijke Beheer De commissie Stedelijke Beheer vergadert op maandag 14 augus tus 2000 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De verg openbaar. Belangstellenden zijn val harte welkom. De agenda luidt als volet: 1Opening en vaststellen agenda 2. 3. Spreekrecht publiek Ver 'erslag vergadering 6 juni 200! incl. afdoeningslijst 4. Nota 'Uitgangspunten t.b.v. he Verkeersplan Centrum' 5. Presentatie programma PIV 2001 6. Mededelingen en inkomen) stukken. 7. Rondvraag 8. Sluiting. Agrarische Economi< en Milieu De commissie Agrarische! 0 Economie en Milieu vergadert op maandag 14 augustus om 19.00 uur in het gemeentehuis. De verga dering is openbaar. Belangstellen-j den zijn van harte welkom. De:^ agenda wordt nog nader vastgesteld üna en zal via de Kabelkrant bekend Jvan worden gemaakt.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 2