"Het is leuk om eikaars producten te proeven DIRKX VAN SOEST woningwet wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer TAXATIES Kap- vergunning verleend Kennisgeving Spreekuur Asielzoekers centrum Open dag gebr. Janssen in Veulen Auto's in brand Vacaturebank vrijwilligers- centrale Synthese ^RATTINGEN bt PEEL EN MAAS donderdag 20 juli 2000 - Pagina 16 pj Ingekomen bquwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan- vragen. - het plaatsen van 9 antennemas ten aan de Ripseweg I te Vre- depeel tnv DGWT Dienstkring Volkel/De Peel, Postbus 41 te Volkel; - het plaatsen van een terrasover kapping aan de St. Antonius- veldweg 19 te Venray tnv R. Nagy, St. Antoniusveldweg 19; - het bouwen van een bedrijf aan de Steegse Peelweg 51 te Leunen tnv F.A.J. Weijs, Steeg se Peelweg 51 - het vergroten van de woning aan de Vullingsstraat 24 te Leu nen tnv F.A.M. Jeuken, Vulllings- straat 24; - het vergroten van de woning aan de Zandakker 12 te Venray tnv M. Jeucken, Zandakker 12; - het vergroten van de woning aan de Penningkruid 54 te Ven ray tnv G.J. Vervoort, Penning kruid 54; - het bouwen van een woning aan de Albionstraat te Leunen tnv P. Leijssen, Steegse Peelweg 83 te Venray; - het herbouwen van het pand met garage/bergruimte aan de Veu- lenseweg 30 te Veulen tnv J. Jenneskens, Veulenseweg 30; - het veranderen garage/berging aan de Peelweg 4 te Yssel- steyn tnv J.J-W. Wilmsen, Peel weg 4; - het vergroten bedrijfskeuken aan de Maasheseweg 76 te Ven ray tnv Restaurant Buitenlust v.o.f., Maasheseweg 76; - het plaatsen van bergbezinkbas- sin aan de Steegse Peelweg te Venray tnv Gemeente Venray, Raadhuisstraat I te Venray; het vergroten badkamer/slaap kamer aan de Kroonkruid 46 te Venray tnv A.M.C.H.A. Ver hoeven, Kroonkruid 46; - het vergroten woningen aan de Van Berlostraat/Albion- straat te Leunen tnv Hurks Bouw Vastgoed B.V., Zernike- straat 12 te Eindhoven; het bouwen van 6 woningen aan de B.P. Merselo tnv Bouwbe drijf Fleuren b.v., Korte Drilweg 6 te Venray; het verbouwen van de woning aan de Vlasakker I te Oos trum tnv G.W. Gelling, Vlasak ker I; - het bouwen van I 19 apparte menten aan het B.P. Jerusalem te Venray tnv Verhoeven Vast goed B.V., Postbus 67 te Venray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het vergroten van de woning aan de Dennenoord 3 te Venray tnv A.H.J.M. van Beek, Dennen oord 3; - het bouwen van 12 woningen en 2 woonwagenstandplaatsen aan de Overloonseweg te Venray tnv St. Wonen Noord-Limburg, Postbus 210 te Venray; het verplaatsen clubhuis aan de Sinnesstraat ong. te Oirlo tnv Motor Model Vliegclub De Pioniers, p/a Florishof 9 te Ven ray; - het vergroten van de woning aan de Tuinstraat 7 te Venray tnv J.P. Gorter, Kapelaanspad 18 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uurl kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge zien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: - Maatschap Van Asten, Putten- weg 43 en 45 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een. varkensfokkerij, vleesvarkens houderij en landbouwproductie-' bedrijf, gelegen aan de Putten- weg 45 te Ysselsteyn. - Houbensteyn Holding BV, Yssel- steynseweg 69 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een fokzeugen-, vleesvarkens- en gespeende biggenhouderij, gele gen aan de Ysselsteynseweg 78 te Ysselsteyn. - Pluimveebedrijf Colbers BV, Blakterweg 3b/4a te Oirlo voor een revisievergunning voor een pluimveehouderij en caravanstal ling, gelegen aan de Blakterweg 4a te Oirlo. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 20 juli 2000 tot en met 17 augustus 2000 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Maatschap Pouwels-Verhoeven, Ringweg 4 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Heidse Peelweg 49 te Ysselsteyn. De vergunning wordt onder opleg ging van voorschriften en/of beper kingen in het belang van de bescher ming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 20 juli 2000 tot en met 31 augustus 2000 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravennage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kraqht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er mel dingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn binnengeko men van: - L. Geurts, Koepas 2 te Oirlo voor het bouwen van een opslag loods voor o.a. landbouwmachi nes, regenmotoren en een die selolietank, gelegen aan de Koe pas 2 te Oirlo. - W.A.M. Bastiaans, Moostdijk I te Ysselsteyn voor het wijzigen van de inrichting, gelegen aan de Moostdijk I te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden inge zien van 20 juli 2000 tot en met 3 augustus 2000 in het gemeentehuis. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krach tens artikel 8.40 van de Wet milieu beheer een A.M.v.B.-melding is bin nengekomen van: - Maatschap Weijs, Steegse Peel weg 51 te Leunen voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit akker bouwbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Steegse Peel weg ongenummerd te Leu nen. De melding kan worden ingezien van 20 juli 2000 tot en met 3 augus tus 2000 in het gemeentehuis. Venray, 20 juli 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe- ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Adelbertweg 44 te Venray tnv M.W. Timmermans, Adelbertweg 44; het bouwen van een schuur aan de St. Antoniusstraat 4a te Venray tnv G.J.M. Arts, St. Antoniusstraat 4a; - het bouwen van een bedrijfspand aan de Smakterweg te Ven ray tnv Lemmens Venray V.O.F., Bongerdstraat 4 te Venray; - het herbouwen woning/plaatsen 2 dakkapellen aan de Molen hoek 12 te Oirlo tnv H.M.J.W. Maas, Molenhoek 12; - het plaatsen van schoolunits aan de Boterbloem 45/47 te Ven ray tnv Gemeente Venray, Raad huisstraat I te Venray; - het plaatsen van schoolunits an de Matthiasstraat 17 te Cas- tenray tnv St. Katholiek Primair Onderwijs Venray, Eindstraat 42 te Venray; - het plaatsen van schoolunits aan de Kapelweg I te Leunen tnv St. Katholiek Primair Onderwijs Venray, Eindstraat 42 te Venray; - het plaatsen van schoolunits aan de Hoofdstraat 28 te Oirlo tnv St. Katholiek Primair Onder wijs Venray, Eindstraat 42 te Venray; - het plaatsen van schoolunits aan de Pater Tulpstraat I te Ysselsteyn tnv St. Katholiek Primair Onderwijs Venray, Eind straat 42 te Venray. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 juli 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 20 juli 2000 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C. Th. van Velzen SNELLE SERVICE PROFESSIONELE jÉÉWfeRKINQ DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5601 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Door het college van burge meester en wethouders is een kapvergunning verleend voor vel len van een naaldhoutbos aan de Smakterweg op het industrieter rein Smakterheide. Het naaldhoutbos dient gerooid te worden in verband met de bouw van een bedrijfshal. De velling zal binnenkort plaats vinden en zal enige hinder en geluidsoverlast kunnen veroorza ken. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publieksbalie via tel. nr. 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende ver gunning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders tot uiterlijk 6 weken na publicatie. Bedrijventerrein Smakterheide 2 E.O. Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 26 juni 2000 bestemmingsplan Bedrijventerrein Smakterheide 2 E.O.' heeft vastgesteld. Ten opzich te van het ontwerp bestemmings plan zijn bij de vaststelling geen wij zigingen in het plan aangebracht. Het plangebied van circa 50 hec taren ligt aan de noordkant van Venray. De grenzen van het plange bied worden gevormd door de Overloonseweg, de Spurkt, de Spurkterweg en een onverharde weg ten zuiden van het plangebied. Het doel van het plan is te voorzien in de aanleg van een nieuw bedrij venterrein en een brede groenzone tussen het bestaande bedrijventer rein en de woonwijk Brabander. Het bestemmingsplan met de daarbij behorende stukken ligt met ingang van maandag 24 juli 2000 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, tijdens openstellingsuren. Schriftelijke bedenkingen tegen het vastgestelde bestemmingsplan kunnen gedurende de termijn van terinzageligging worden ingebracht door degene die tijdig zijn zienswij ze omtrent het ontwerp bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede door een belang hebbende die aantoont dat hij daar toe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Eventuele bedenkingen moeten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Limburg, postbus 5700, 62002 MA Maastricht. Venray, 20 juli 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dhr. P. Lucassen, secretaris In verband met de vakantiepe riode komen de spreekuren van de projectleider van het Asielzoekerscentrum t/m 15 augustus 2000 te vervallen Voor vragen over het Asielzoekerscentrum kunt u in deze periode terecht bij Bureau Communicatie van de gemeente Venray, tel. 0478-523321. y Na een periode waarin het bedrijf Janslust een rigoureuze gedaante verwisseling heeft ondergaan, zetten David en Sef Janssen aan de Lorbaan in Veulen de deuren open voor het publiek. Het zal de voorbij ganger het laatste jaar niet ontgaan zijn dat er hard is gewerkt om het bedrijf te moderniseren. Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de bouw van twee pluimveestallen. Hierin kunnen straks 14.000 legkip pen gehouden worden volgens het Freilandsysteem. Dit houdt in dat de scharrelkippen de beschikking krij gen over uitloop naar buiten. Hiermee wordt voldaan aan de modernste eisen op het gebied van dierenwelzijn. Daarnaast is er een nieuwe hondenkennel gebouwd. Hierin worden 25 Labrador Retriever en 25 Teckel Langhaar Standaardhonden gehouden voor de fokkerij. Ook een belangrijke tak op dit bedrijf zijn de schapen. Er wor den 450 fokooien (100% Texelaar) gehouden. Tijdens de open dagen zullen er demonstraties schapendrijven gehouden worden. Het totale bedrijf beslaat een oppervlakte van 20 ha. De opening zal verricht worden door moeder Trui Janssen. De loca tie is Lorbaan 10 in Veulen. De open dag is op vrijdag 21 juli van 13.00-18.00 uur. Onbekenden hebben in de nacht van donderdag op vrijdag op diverse plaatsen in Venray, Nederweert en Boxmeer auto's in brand gestoken. Rond 00.15 uur kwam een mel ding van een autobrand op de A73. Rond 01.00 uur stonden op het Keizersveld twee auto's in brand. In en om Boxmeer werden ook drie brandende auto's aangetroffen. De volgende melding (rond 01.30 uur) leidde naar Nederweert, waar uit een brievenbus op de Brugstraat rook kwam. Rond 02.00 uur stond op de Eikenstraat in Nederweert een auto in brand. De politie is op zoek naar getuigen. Zij kunnen contact opnemen met de politie in Venray. Dionysos maakt wijn, bier, likeurtjes én kaas .99 In Noord-Limburg kun je nog altijd leren hoe je zelf wijn, bier, kaas en likeur niaakt. Secretaris Ton Boele uit Venray is bestuurs lid en 'zit bij het bier' van Dionysos, het Gilde voor Wijnmakers, Bierbrouwers, Kaasmakers en Likeurmakers; "Een leuke club waar we onder linge competitie weten te combi neren met gezelligheid." Twee-en-twintig jaar geleden werd de vereniging opgericht als 'Wijnmakersgilde Dionysos'. Maar aangezien er na de wijn ook likeur en kaas en, als jongste loot binnen de club, ook bier zelf gemaakt ging worden besloot het bestuur begin dit jaar de vereniging te reorganiseren. En dus zijn er nu officieel vier gil- des binnen Dionysos. Ton Boele: "Zo kunnen we weer verder groeien want we willen er graag nieuwe, enthousiaste leden bij hebben. Ons gilde heeft twee soorten activiteiten: ten eerste gericht op het ambacht, ten tweede gericht op gezamenlijke activiteiten." Daaruit volgt dat elke verenigingsavond open is voor iedereen. De technische avonden trekken natuurlijk wat minder bezoekers van de andere gilden, maar bij proefavonden komt ieder een wel. Ton Boele: "Het is tot op zekere hoogte wel een gezelligheidsvereni ging. Ik zeg het met enige schroom, want voorop blijft staan het ver spreiden van kennis voor het zelf maken. Maar daar achteraan komt dan het proeven en het beoordelen van eikaars prestaties." Hieruit vloeit ook voort datje niet lid kunt worden voor alleen maar gezellig drinken, daar zijn andere gelegenhe den voor. Een eis voor het lidmaat schap is dat je een van de vier ambachten beoefend. WIJNMAKERS Driekwart van de leden is nog steeds actief wijnmaker, een redelijk aantal daarvan combineert deze hobby met het maken van likeur en kaas, of de echtgenoot cq. echtgeno te heeft zich op deze onderdelen gestort. "De vereniging promoot het zelf maken van wijn." legt Ton Boele uit, "maar de activiteiten blij ven niet beperkt tot het wijnmaken." Een aantal leden heeft inmiddels zelf een wijngaard(je), anderen komen bij elkaar in een 'hoogstam groep'. Dit groepje mensen helpt bij het onderhoud van ouderwetse, hoogstam boomgaarden voor het Limburgs Landschap. "Er is natuur lijk een relatie met wijn maken," zegt Boels, "want de leden gebrui ken niet alleen druiven, maar ook peren en ander fruit. Bij sommige neemt het echt serieuze vormen aan." Voor aankomende wijnmakers wordt elk jaar een beginnerscursus van zes avonden georganiseerd. Daarnaast zijn er cursussen wijn proeven en 'verwoorden'. Met dat laatste leer je hoe je onder woorden brengt wat je proeft. 'Lekker' is namelijk niet echt een serieuze omschrijving van wijn. BIERBROUWERS Bierbrouwen is de jongste loot aan de vruchtbare stam van het Gilde Dionysos. Ruim een derde van de verenigingsleden wijdt zich aan dit nobele ambacht, sommigen met zeer veel succes zoals Ben Wijnants uit Holthees die onlangs Nederlands Kampioen Bierbrouwen werd. Voor de beginners op dit gebied wordt elk najaar een cursus georganiseerd. Die bestaat uit een avond theorie, daarna een hele zaterdag praktijk en vervolgens is het gewoon een kwestie van doen doen doen. Ton Boele is zelf ook een enthou siast bierbrouwer: "Het is leuk om eikaars producten te proeven, daar kun je eindeloos over praten. Bij bier praat je dan over receptuur, brouwschema's, de verschillende soorten mout, licht en donker. Het omzetten van zetmeel naar suiker, vergistbaar, niet vergistbaar. En je kunt eindeloos praten over spelen met tijd en temperatuur waarmee je de smaak kan beïnvloeden." De cursus bierbrouwen is ook heel inspirerend voor de beginners omdat je hierbij al snel resultaten kunt zien. De bier-afdeling organi- Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-TAXATIES VENLO BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY v. dirkx-vansoest.nl De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activitei ten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hiervoor geplaatst wor den. VROUW/MAN Synthese zoekt voor Scouting de Peelspeurders iemand die leiding kan geven aan kinderen en jongeren in de leeftijdscategorie 5 tot 23 jaar bij vrijetijdsbesteding in Venray. Men moet goe met jongeren kun nen omgaan en goede leidinggeven de capaciteiten hebben. De werktijden zijn in overleg. Meer informatie: Vrijwilligers centrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995. E-mail adres Peel Maas seert ook vier tot zes keer per keuringsavonden en een keer pei jaar krijgt iedereen de opdracht om een bepaald soort bier te brouwen, Dat wordt dan weer beoordeelii door een publieksjury. Verder doei men mee met landelijke evenemen ten. KAAS EN LIKEUR Cursussen kaas maken en likeui maken worden georganiseerd 'als ei behoefte aan is'. En dat is toch nog wel regelmatig blijkt het. Het likeur makers-gilde is eigenlijk vanzelf ontstaan vanuit de wijnmakers, omdat wijn natuurlijk vaak een belangrijke grondstof is voor hel destilleren van de likeuren. De kaas is er bij gekomen vanwege hel gezelligheidaspect. Vooral wijnma kers, en dan weer meestal dames, maken de kazen. "Op het ogenblik is dit een kleine club, hier hebben we dus graag nieuwe leden bij" licht secretaris Boele toe, "bij de likeurmakers zitten echte kunste naars. Hun kruidenlikeuren, hun jachtbitters zijn echt meesterwerk jes." Een keer per jaar is er een kaas- en likeuravond. "Het is toch wel erg lekker, maar zo specialis tisch. Je moet er lang aan bouwen voor je zover bent," zegt Ton Boele, "Die kaasmakers ook, daar lik je je vingers bij af, dat koop je niet zom aar in de winkels." HUISBROUWSELS Buitenstaanders blijken vaak vreemd en achterdochtig aan te kij ken tegen het begrip 'huisbrouwsel' maar dat vindt men bij Dionysos niet terecht. Ton Boele: "Negenennegentig van de honderd keer maak je iets dat lekkerder is dan in de winkel." Dionysos wil meer zijn voor de leden: een leuke club, die onderlinge competitie weel te combineren met gezelligheid. Boele: "Prestatiedrang in evenwicht met gezelligheid, samen van preta- ties genieten. Daar gaat het om." De vergaderingen worden gehou den in Streekboerderij De Locht Dionysos mag daar ruimte gebrui ken om te vergaderen en zo, en als tegenprestatie geven de leden regel matig demonstraties bier, kaas, wijn en likeur maken. Verder zijn er veel contacten met andere gildes in hei land, waardoor informatieuitwisse- ling plaats vindt. Jaarlijks gaan de leden een keer met z'n allen op reis en samen wordt er geld voor de ver eniging verdiend bij veilingbedrijf ZON. Secretaris Ton Boele is heel enthousiast over de sfeer binnen zijn vereniging: "Als je met je hobby bezig bent, dan doe je het niet alleen voor jezelf, je moet er ook over kun nen praten." Voor informatie over 'Dionysos, Gilde voor Wijnmakers, Bierbrouwers, Kaasmakers en Likeurmakers', kan men contact opnemen met secretaris Ton Boele. Mastbos 4, 5801 SW Venray. VENRAY Ï0478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouw werkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m? tot 35 m1 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 16