Recordaantal bezoekers Schouwburg Klatergold Venray 15,16,17 september Caselse Bierfeesten Doe mee met het Literair Café Night of the Proms op 3 en 4 november Prijzen Venray Muzikaal Totaal Carla Clevers exposeert Volksdans vereniging "Opanka" Zingen in Veulen Opbrengst collecte Rommelmarkt in Blitterswijck PEEL EN MAAS donderdag 6 juli 2000 - Pagina 3 Schouwburg Venray wist op zaterdag 1 juli de 55.000ste bezoe ker binnen de muren te halen. Een absoluut bezoekcijfer record voor deze prachtige schouwburg. Directeur Peter de Neef was dui delijk trots op het resultaat, en terecht. Voor de aanvang van de theatervoorstelling Lynn's Finaleshow maakte hij de win naar bekend van het gratis jaar abonnement voor twee personen, voor vier voorstellingen in het nieuwe theaterseizoen. Bij het tellen van het aantal bezoekers van het afgelopen seizoen bleek dat de 55.000e precies tijdens de afsluitende theatervoorstelling 'Lynn's Finaleshow' in de zaal zou zitten. Wie nu echt precies de 55.000e bezoeker was, viel niet te zeggen omdat er vaak meerdere reserverin gen op één naam worden gemaakt. Besloten werd alle bezoekers van Lynn's Finale Show een lotnummer le geven en dan, na loting, symbo lisch de 55.000e bezoeker te kunnen feliciteren. Mevrouw Els Sengers uit Gennep was de gelukkige én zij mocht, voor aanvang van de voor stelling, de grote bos bloemen en de prijs in ontvangst nemen. GEWELDIGE SHOW "Met z'n allen zijn we hier hard- stikke blij mee, drie jaar geleden op dezelfde plek en vlak voor de ver bouwing, zaten we op 27.500 bezoekers," vertelt Peter de Neef als we een paar dagen na de seizoen sluiting 's avonds in Café de Artiest zitten, "we hebben het dus verdub beld, met een omzet dié steeg van 2.5 naar 4 miljoen." Met enige ver wondering in zijn stem vertelt hij in één adem door dat het seizoen 2000- 2001 wel zeker nog beter gaat wor den. "We hebben nu al 42.000 kaart jes verkocht! Waar gaat dat naar toe?" De mensen moeten echter niet de indruk krijgen dat de schouwburg al het hele jaar uitverkocht is, bena drukt hij, tot 17 augustus kan nog steeds iedereen zijn abonnement inleveren en vanaf 19 augustus start de losse verkoop. Zeker voor de grote namen zijn er nog een behoor lijk aantal kaarten in de losse ver koop. Die zaterdag staat Venray een geweldig festijn te wachten. De bezoekers mogen in de schouwburg zelf achter de coulissen kijken, waai de 'toneelmeesters' met al hun tech nische snufjes een complete show in elkaar hebben gedraaid. "We willen laten zien wat er allemaal gaan gebeuren," licht Peter de Neef toe, "Er zijn optredens in de Artiest en buiten op het plein." Een soort Venrayse Uitmarkt. De Neef zelf is heel enthousiast over twee voorstellingen in het meer absurde, muzikale genre. Twee jaar geleden maakten de Amerikaanse 'Flying Karamazof Brothers' een korte toernee door Nederland, komend seizoen zijn ze er wat lan ger en dus in Venray. Vergelijkbaar spektakel levert de Koreaanse per cussie-groep 'Cooking Korea', de sensatie van het Edinburgh festival dit jaar. Peter de Neef: "Daar moet de zaal vol voor zijn, daar ga ik veel energie in stoppen." AMATEURS De amateurtoneelverenigingen zijn ook dit jaar weer van de partij, in tegenstelling tot andersluidende berichten, en de Neef hoopt de samenwerking zo te kunnen verste vigen dat er ook voorstellingen in het abonnement kunnen worden opgenomen. Er liggen een aantal plannen klaar, waaronder kleine voorstellingen in het theatercafé, 'n eenakter festival maar eventueel ook zaken als het brengen van the atrale aspecten in de schouwburg of zoiets als een moord-diner. "We willen de verenigingen ook op ande- Mevr. v. Els-Sengers uit Gennep was de 55.000e bezoekster en mocht van Schouwburgdirecteur De Neef de bloemen in ontvangst nemen. Aan de vooravond van de twee de regionale artiestenshow Klatergold stelt weekblad Peel en Maas wekelijks een van de optre dende artiesten/groepen voor. Deze week: artiestenburo Gerrit Ties De rode draad van Klatergold In het derde weekend van septem ber gaat de regionale theatershow Klatergold in premiere in Schouwburg Venray. Het is een ver volg op de twee jaar geleden zo suc cesvolle productie Eige Volk, waar van de drie voorstellingen in mum van tijd waren uitverkocht. Een gevarieerd programma als Klatergold met moderne muziek, humor, cabaret, jazz, blues, dans en smartlappen moet op een bijzondere wijze worden gepresenteerd. Daarvoor hebben twee bekende entertainers uil IJsselsteijn, Henk Deters en Henk Stevens, speciaal het artiestenburo Gerrit Ties opgericht. Het komische duo heeft koste noch moeite gespaard om iets op de bühne te zetten en hebben Foto: het Artiestenburo Gerrit c£ Ties zich wereldwijd via internet geo riënteerd. Daarom hebben ze op de digitale snelweg een eigen web-site geopend: wwwereldartiestenpuntuit. De site wordt geopend tijdens Klatergold en dan zal blijken dat het duo heel wat in hun mars heeft. De twee artiestenmakelaars tonen met deze internet-site aan dat ze kenne lijk alleen maar werken met wereld artiesten. Muzikaal en humoristisch hebben ze hun sporen al verdiend bij de IJsselsteijnse fanfare en de koldergroep Gruunvoer. Henk Deters speelt ook regelmatig mee op trombone bij de Limburgse topband Rowwen Hèze. Hel duo opent Klatergold en zijn verder de rode draad tijdens de voorstelling. Ze zullen als twee oude knarren al dan niet van achter een bureau in deze "virtuele tijd flitsende digitale artiesten" leveren voor de tweede regionale theater show in de Venrayse Schouwburg op vrijdag 15, zaterdag 16 en zon dag 17 september. De vrije verkoop van de voorstellingen begint half augustus. re terreinen inzetten, als je eens ergens een typetje voor nodig hebt of bij commerciële feesten." oppert De Neef. De regio met al zijn talenten is heel belangrijk voor de schouwburg in Venray. Dus ook dit seizoen weer Klatergold, de dinner shows worden weer uitgebreid en de amateurver enigingen kunnen ook speciale klei ne zaal voorstellingen geven. Het plan is om in september in de week einden hiermee le beginnen. ENTHOUSIASME Peter de Neef: "Je moet het ook in meerdere jaren zien, eerst moet alles op de rails staan. De rust is er nu weer en nu kunnen we andere acti viteiten op pakken. Ons team is heel hecht en we zijn er dit jaar voor gegaan als de brandweer. We weten dat de formule van het theaterpro gramma dat we brengen goed is. we brengen alle vormen van muziek, van cabaret, toneel, we brengen grootschalige publieksdingen. Het zit er allemaal in. Maar daar omheen wil ik allerlei dingen doen, met plaatselijk en regionaal talent. Het toneel moet een plek zijn waar din gen ontwikkeld kunnen worden. We willen de amateurs enthousiasme ren, zo wordt het alleen maar aan trekkelijker voor Venray." De uitbreiding in het aanbod zal uiteindelijk mogelijk moeten wor den door het verlengen van het theaterseizoen, van acht maanden nu, naar twaalf maanden in de toe komst. 'Een kwestie van tijd' meent de Neef, die nu eerste zelf de tijd neemt om van een welverdiende zonvakantie te genieten. Zaterdag 19 augustus barst het seizoen name lijk al weer los. Overigens verwacht directeur Peter de Neef dat het seizoen 2000- 2001 het record van 1999-2000 al weer gat breken. Nu al zijn er meer kaartjes (42.000) verkocht in abon nement als de gehele verkoopperio de van het afgelopen seizoen. En dat terwijl er nog tot 17 augustus theate rabonnementen besteld kunnen wor den, en de vrije verkoop van alle theatervoorstellingen op 19 augus tus nog volgt. HOOGTEPUNTEN In Lynn's Finale Show passeerden de hoogtepunten van de Dinner Shows de revue. Ilja Crocjue uit Leunen, Jenny Volleberg uit Well en Vincent van Tongeren uit Venray zijn drie talenten uil Lynn's theater zangschool. Speciale gasten waren Jesse Jacobs en Miho Akahane, dan sers van het befaamde Koninklijk Ballet van Vlaanderen. Ook een aantal oud-leerlingen van Lynn gaven acte de presence, onder ande re Annelie Reynders. Op hét VVV kantoor liggen nog diverse prijzen te wachten, welke getrokken zijn tijdens Venray Muzikaal Totaal op vrijdag 23 juni jl. Deprijzen kunnen daar, 'tegen inlevering van het winnend lot afgehaald worden Oranje loten35, 62, 65, 66, 523, 704.709, 730,735. 746, 792, 814.819,905.: Groene loten: 520, 533. 540. 565. 595,598, 622,641656,683. 710. 732. 911,918 VZ In de kantoren van Wonen Noord- Limburg aan de Plataanstraat te Venray wordt momenteel een expo sitie gehouden van de Venrayse schilderes Carla Clevers. Diverse doeken zijn in de hal van de kanto ren te bezichtigen. De expositie loopt tot 31 augustus a.s. De kanto ren zijn geopend maandag t.m. don derdag van 8.30 tot 17.00 uur en op vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur. Voor meer informatie over de kunstwerken van Carla Clevers. tel. 582920. Volksdansvereniging "Opanka" wil per 1 september a.s. starten met Kids Dance, bedoeld voor alle jon gens en meisjes uit groep 1 t/m groep 8. Kids Dance wordt een mengeling van allerlei dansvormen o.a. street dance. Waar gaan we dan sen: In de Speelzaal van basisschool de Vlaswei, Boterbloem 47. Wanneer en hoe laat: op maan dagmiddag van kwart over 3 tot 4 uur voor groep 1 t/m 4 en van kwart over 4 tot 5 uur veoor groep 5 t/m groep 8. Heb je ook zin om te komen dansen, geef je op of vraag verdere inlichtingen bij Jolanda Jaspers tel. 0478-510995 of na 22 juli bij Joke Postma tel. 0478- 581131. Op zaterdag 8 juli organiseert de Aid Prinse Kompeneej van 't Dartele Veulen een zangavond in Veulen. Samen gezellig onvergete lijke liederen zingen met begelei ding van accordeonmuziek raakt steeds meer in. omdat het Venrays Mannenkoor ter gelegenheid van hun 90-jarig jubileum in alle Venrayse kerkdorpen een optreden wil verzorgen, was dit voor de Aide Prinse Kompeneej een goede aanlei ding om deze gegevens te combine ren tot een gezellige zangavond voor iedereen die van zingen houdt. De avond wordt gehouden in een feesttent op het terrein achter de kerk en begint om 20.30 uur. Het Venrays Mannekoor, o.l.v. dirigent drs. Hans Noyens, opent met een serie populaire zangnummers. Vanaf 21.00 uur worden samen'lie- deren gezongen. Twee accordeonis ten zullen voor passende begelei ding zorgen. De entree is gratis, tekstboekjes zijn aanwezig en er is volop parkeergelegenheid. Kortom, een unieke gelegenheid om eens op een andere manier een gezellige avond in Veulen door te brengen. Voor de derde maal zal in Castenray het festijn 'de Caselse Bierfeesten' gehouden worden. Op zondag 9 juli zal er in Castenray van alles te doen zijn. Evenals vorig jaar zal het feest starten om 11.00 uur met de jaarlijkse zeskamp waarbij alle buurten proberen elkaar naar de kroon te steken. Ook om 11.00 uur zal de creativiteitsmarkt gehouden worden. Dit jaar even groot als vorig jaar, waarbij diverse personen hun hobby's zullen tonen. Vanaf 15.00 uur zullen er vele activiteiten voor jong en oud opgestart worden. Zo zijn er voor de jeugd: schmin ken, een rondrit door Castenray met een huifkar, pony rijden op het rui- terterrein en ook op dit terrein zal een groot luchtkussen komen te staan. De jeugd behoeft zich geen moment te vervelen dus. Verder zijn er spellen zoals b.v. darten en hand- boogschieten. Hiervoor kan men onder deskundige leiding een pijl schieten bij een daarvoor speciaal ingerichte hoek op speciale doelen. Dit belooft zeer leuk te worden. Terugkerend met succes is zeer zeker het bierpulschuiven. Hier kan men proberen met en pul bier zo ver mogelijk te schuiven. Bij dit onder deel zullen diverse bekenden een poging wagen om het record naar zich toe te trekken. 'de Caselse Bierfeesten' zou zo niet genoemd zijn als er geen bier aanwezig zou zijn. Op diverse plaat sen zal bier en uiteraard frisdrank verkocht worden. Een speciale plek zal zeer zeker zijn de tent waarin de Speciale bieren genuttigd en ver kocht zullen worden. De presentatie en demonstratie zal verzorgd wor den door Jan Fleurkens van café De Evenaar en Jan Duijf van café Cambrinus. Ook zullen er stands zijn waar etenswaren gekocht kun nen worden. Het festijn kent uiteraard ook een muzikaal gedeelte. Vanaf 16.00 uur zal de fanfare speciale stukken ten gehore brengen vanaf de central gelegen kiosk. Verder zal ook joeks- kapel 'Op tied muuj' muziek ten gehore brengen. Hierna zal Alice's restaurant de avond muzikaal voort zetten. Het belooft ook dit jaar weer een waar feest te worden. Het geheel speelt zich af nabij de kerk in Castenray en de entree is geheel gratis. O 3 De strofe die de opgave vormt voor de maand juni luidt als volgt: "Je bent gewoon je bent gewoon een met u dat is een warm en onontwarbaar wezen en toch kun je gebeuren als een wonder". Uit welk gedicht zijn deze regels afkomstig en wie is de auteur ervan. Antwoorden op deze vragen kunt u voor vrijdag 21 juli a.s. sturen naar het Secretariaat. Roehusstraat 15801 RR VENRAY. Telefoon: 0478- 582948. Elke laatste donderdag van de maand zal er een citaat van een of meer dichtregels verschijnen op het speciale plekje in Peel en Maas. Aan elke poëzieliefhebber of poëziekenner wordt dan de vraag gesteld van welke dichter en uit welk gedicht de aangehaalde dichtregels afkomstig zijn. Elke maand zijn er zo 10 punten te verdienen: 5 voor de juiste naam van de dichter en 5 voor de juiste titel van het gedicht. Elke maand wordt ook het klassement gepubliceerd. De uiteindelijke win naar daarvan wordt tijdens de feestelijke zitting rond de uitreiicing van de Raadselige Roos gehuldigd. Uit reacties, die het Literair Café regelmatig krijgt, blijkt dat velen in Venray-regio de poëzie in deze rubriek lezen en waarderen, ook zonder dat zij aan de wedstrijd meedoen. Zij genieten van de prachtige gedichten die er in de Nederlandstalige literatuur zijn, zonder dat zij een heel jaar lang willen wedijveren om de le plaats. Maar ook wanneer zij wel eens een oplossing weten kunnen zij meedoen en de prijs die beschikbaar gesteld wordt voor incidentele deelnemers verdienen. Dit keer vele goede oplossingen. De stand na de 5e ronde is als volgt. Aan de leiding gaan de dames L. Colsen en R. van Daai en de heer A. Kroft. met 40 punten. Mevr.H. van Beek en de heren J. Craghs en A. Leijssen met 30 punten. Mevr. A. van Velzen-Huigen met 20 punten en de dames R. van Dommelen en Y. Notermans met 10 punten. Het gevraagde fragment was afkomstig uit het gedicht: "Program" van Ed Hoornik. De wereld wordt onwezenlijk, de maan lijkt een gelaat te hebben. Waar is Berllijn. waar is de joodse winkelstraat in die stad? Wat deed de jongen toen dé fascisten kwamen? Blijkbaar werd hij in her water gegooid van de Berltjnse rivier Spree, maar de Spree is de Amxtel: Berlijn en Amsterdam vloeien samen en worden tot één beeld. Het wordt avond in Amsterdam, de ik-figuur realiseert zich dat Amsterdam en Berlijn maar tien uur gaans van elkaar liggen en dat het dus ook maar een kwestie van weinig tijd is, dat de progr- oin in het kader van de jodenvervolging ook in Amsterdam zal plaatsvin den! Ed Hoornik - Progrom Is dal de maan, die naar het laatst kwartier gaat, Of een gelaat, omspeeld door walm en vlam'.' Waar is Berlijn en waarde Grenadierstraat -Wat deed de jongen, toen de bende kwam Is dat zijn schim, die daar voor de rivier staat, Is dit het water, dat hem lot zich nam Is kierde Spree, en daar de Grenadierstraat? -Het is de Amstel, het is Amsterdam. Op 'r Rembratuhplein gaan de lantarens branden Over de daken sproeit een lichtfontein. -Ik druk mijn nagels dieper in mijn handen. De Jodenbreestraat is een diep ravijn. Een korte schreeuw weerkaatst tussen de wanden. -Het is maar tien uur sporen naar Berlijn. Binnenkort verschijnt het nieuwe programma van het Literair Café Venray-regio. Een veelbelovend literair seizoen staat voor de deur. Donateurs krijgen dat programma automatisch thuis gestuurd. Als u dona teur wil worden van het Literair Café Venray-regio - minimale bijdrage van f 30,- per jaar - dan krijgt u het programma toegezonden. Als donateur steunt u hiermede de activiteiten van het Venrayse Literair Café en krijgt u bovendien reductie op de entreekosten van de bijeenkomsten. Informatie over het bovengenoemde of over het werk van hel Literair Café kunt u ver krijgen bij het secretariaat: Roehusstraat 1, 5801 RR VENRAY, Telefoon: 0478-582948. Koninklijke Harmonie Euterpe organiseert in het najaar weer een Night of the Proms, een program ma waarin klassieke en populaire muziek elkaar ontmoeten. Artiesten van eigen bodem voeren het programma uit. De Night of the Proms vindt plaats op vrijdag 3 en zaterdag 4 november. De Night of the Proms is in Venray inmiddels een bekend muziekspektakel. De drie voorgaan de edities waren een groot succes. Ook in deze vierde editie brengen de artiesten weer een mix van klas sieke en eigentijdse muziek in zeer uiteenlopende stijlen ten gehore, zowel instrumentaal als vocaal. Dit maakt het programma aantrekkelijk voor jong en oud. VENRAY De artiesten zijn allemaal afkom stig uit Venray en omgeving. Aan het programma werken onder ande re mee Vocal Group Confetti. Ars Musica en BOB, de nieuwe formatie van enkele voormalige Design leden. Ook treden diverse solisten op, onder anderen Anita Bijvoet (sopraan). Dolf Drabbels (tenor), Peter Verberne, Rudy Noya en Angelique Lemmens. En uiteraard is ook het organise rende Euterpe van de partij. De Night of the Proms vindt plaats in tennishal De Schaapskooi, die voor deze gelegenheid sfeervol wordt aangekleed. De kaartverkoop start na de zomervakantie. Dan worden ook de verkoopadressen bekendge maakt. In de Maag Lever Darm week van 18-24 juni jl. vond de collecte plaats van de Maag Lever Darm Stichting. De opbrengst in Venray bedroeg ƒ2448,35. De Maag Lever Darm Week staat in het teken van kinderen met een spijsverteringsziekte. Elke dag wor den maar liefst 70 kinderen met een spijsverteringsziekte in het zieken huis. Met uw gift kunnen we een hoop doen. hartelijk dank. Hebt u de collectant gemist, dan kunt u uw bijdrage storten op giro 2737 t.n.v. Maag Lever Darm Stichting te Nieuwegein. Voor vragen over de spijsverte ring kunt onze infolijn bellen: 0900-2025625 (22 ct./min.) op werkdagen van 14.00-17.00 uur. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Op zondag 9 juli organiseert de Gemengde Zangvereniging Erato uit Blitterswijck voor de zeventien de maal in successie weer haar jaar lijkse rommelmarkt. Het aanbod en de diversiteit van gebruikte spullen is ook dit jaar weer overweldigend. De kans is groot dat u iets van uw gading zult vinden op deze markt. Meubels, kleding, huishoudelijke en elektrische artikelen en speel goed maken ondermeer deel uit van het grote aanbod en al deze artikelen worden dan ook voor 'rommel' prij zen verkocht. Voor de kinderen zijn er speciale kinderactiviteiten. Het geheel wordt omlijst door gezellige muziek. Kortom de moeite waard om eens te komen kijken. Het gehele gebeuren speelt zich af op het schoolplein te Blitterswijck. De verkoop van artikelen begint om 09.30 uur en het plein is toeganke lijk vanaf 09.30 uur. De entree is gratis en iedereen is van harte wel kom. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins. B. van Casteren-van Gils, R. Gabeler, M. Lucassen, F. Sch- meetz, H. Schraven, M. van Tiel, I. van Tiel-Knoppen en J. Wittgen: Allen tij dens weekend- en avonddienst bereik baar onder tel. nr. 0478-632800 za: I. v. TIEL-KNOPPEN tel. 632800 zo: M. LUCASSEN tel. 632800 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 lot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, P. Corver, P. Henkes, R. Keijzer, L. Keijzer-Bors, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, M. Van Straaten, J. de Vocht: R. KEIJZER tel. 0478-541777 Spreekuren van 10.00-11.00 en van 17.00-18.00 uur in het ziekenhuis ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ANTONTUISVELD Stationsweg 60d, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 581383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedge vallen zijn wij dag en nacht bereikbaar. tel. 581336 of 586457 J.M. van Winden. W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen H. LOONEN en H. v. WINDEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42. Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Van donderdag 20.00 tot maandag 8.00 uur T. TIGGELOVEN, tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskundige praktijk Venray worden vanaf maandag 08.00 tot donderdag 20.00 uur waarge nomen door: H.v. EERTEN, tel. 06-22922151 Afspraken maken 's middaas tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd, tijdens feestda gen en weekend is het Meldpunt bereik baar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst, Gehandicapten Platform Venray, Synthese Venray- Instituut voor Zorg en Welzijn VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06- 55790271 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref.nl Redaktie Gerrit Band Ron Koenen Herik: Lammen Christ van den Munckhof Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 3