Stuurgroep moet EHBO redden "Met een schone beginnen" lei Burgemeester Waals: "Een klotestreek" ty Stralend weer tijdens Avondvierdaagse Heidens: 'Milieuplan in fases uitwerken' Busser: "Dit valt me erg tegen" Dingus begrijpt opstappen schouwburgbestuur STOMERIJ 150.000 gulden voor internetsite Bekneld in auto Veenmos wil meer parkeerruimte - PagEL EN MAAS donderdag 22 juni 2000 - Pagina 7 Per weekeinde worden er al drie it vier Venrayse baby's in oxmeer geboren. Een huisarts iaat in het weekeinde aan de deu- »n van het Venrayse ziekenhuis: een plaats, vol, geen tijd, ga laar naar Venlo. Het gevecht om ehoud van het St. Elisabeth zie- enhuis speelt zich na de handte- èningenactie en de manifestatie p het Schouwburgplein wat meer p de achtergrond af. In vergade- jngen en besprekingen. Eind vorige week vond op initia- i' c van gedeputeerde Eurlings een renkomst plaats met Raad van ituur, het Platform behoud zie- ïhuis en de gemeente. Onder lei- g van dr. Wim Kok, oud-voorzit- van de Nederlandse Vereniging Ziekenhuizen, werd een poging lernomen de diverse partijen met aar in gesprek te brengen. Theo chiels van het Platform vond het bn taaie bedoening: "De Raad van [estuur zat daar met het idee om hun poot stijf te houden. Ze wilden niks, na twee uur heb ik maar eens gezegd dat ik m'n tijd zat te ver doen." Michiels verwijt de Raad van Bestuur nog steeds dat ze zich teveel laten leiden door de specialis ten, met name de gynaecologen. "Het is toch te gek voor woorden dat drie mensen voor de plannen zijn en 70.000 tegen?" Zijn uitval leidde tot een schorsing van tien minuten van de vergadering, waarna de Raad van Bestuur aankwam met de medede ling dat de EHBO 'bespreekbaar' was. STUURGROEP Wethouder Lei Heidens was namens de gemeente aanwezig bij het gesprek: "Op zich was het een goed gesprek, je begint natuurlijk met het uitwisselen van de stand punten. En dan constateer je eerst dat er eigenlijk niet echt veel veran derd is aan de situatie." 'Oversteek' staat nog steeds overeind, en de zor gen van het college ook, concludeert Heidens. De opening die de directie richting EHBO biedt heeft geleid tot het opzetten van een 'stuurgroep'. De samenstelling van de stuurgroep ziet Heidens als volgt: namens de gemeente hijzelf en burgemeester Waals, verder iemand van de pro vincie, een zorgverzekeraar, de huisartsen, een vertegenwoordiger van het platform, de Raad van Bestuur en vertegenwoordigers van uit de vakgebieden. De stuurgroep gaat een oplossing zoeken voor de EHBO-problematiek. "We zoeken met name een oplossing voor de acute hulp en een onderdeel daarvan is natuurlijk de EHBO", verklaart wethouder Heidens, "We zullen breed gaan kijken wat voor oploss ingen er nodig zijn." Daartoe hoort ook het rondkijken in andere zie kenhuizen hoe men daar werkt. "Door de instelling van deze stuur groep krijgt het verhaal rond de EHBO weer handen en voeten. Het is een nieuw element waar we mee aan de gang gaan." HELDER Is er voor het zoeken naar een oplossing van de EHBO-probiemen nog wel wat tijd, bij de moeder en kind zorg lijkt die tijd voorbij. De sluiting per 1 september komt stille tjes dichterbij zonder dat er vanuit 'Venlo' enig zicht op toegeeflijkheid is. Het college van b&w van Venray blijft bij haar standpunt dat moeder- en-kind behouden moet blijven. Heidens: "Hoe het met moeder-en- kind gaat uitpakken na 1 september weten we niet, ons standpunt blijft helder." De problemen rond het Venrayse ziekenhuis zijn inmiddels wel landelijk bekend, maar het is afwachten wat de nieuwe nota van minister Borst over ziekenhuizen kan betekenen voor de samenwer kende ziekenhuizen in Noord- Limburg. Heidens: "Wordt het een bevestiging van wat er landelijk gebeurt of komt er een tegenbewe ging? Je weet het niet. Wij gaan in ieder geval nog steeds voor een vol ledig behoud." Snel Betrouwbaar REINIGING VAN: kleding (vloer-)kleden dekens dekbedden (vitrage-) gordijnen trouwjaponnen etc. KLEDINGREPARATIES FOURNITUREN Julianasingel 3 5802 AS Venray Tel. 0478-557200 De gemeente Venray gaaf in wee jaar tijd 150.000 gulden iivestcren om een kwalitatief [oogwaardigo eigen internetsite te. sntwikkelen. In 2001 moet de website in gebruik worden geno- rten en een jaar later zijn ontwik - cld tot een interactieve site. "Het noet een goede informatieve i/ebsite worden", aldus burge- ïeester Waals in de commissie Ügemene Zaken. Het flinke prijs- aartje moer de gemeente Venray de koop toenemen, aldus ils. "De site moet op een pro fessionele wijze ontwikkeld en wjderhoudeii worden. Dat kost nu emnaai geld." Op termijn is het de bedoeling atraads- en commissieleden op teraetieve wijze informatie ver- trijgen via de gemeentelijke web site. Onder tropische temperaturen werd zondagmiddag de avond vierdaagse afgesloten. Meer dan 3000 wandelaars liepen het défilé door het centrum van Venray. De avondvierdaagse was ook dit jaar weer succesvol. De enige die het liet afweten was de traditionele regenbui die zich altijd met de vierdaagse laat zien. Daarentegen was het zondag "afpikken" onder een bloedhete zon. De uitslagen in de verschillende klassen: 3 km. onderbouw: 1) BS Maria Oirlo 402 2) St. Oda Ysselsteyn 401 en 3) Antonius Veulen 400; gele- genheidsgroepen: 1) VvGI afdeling Bernard 392 en 2) Scouting De Peelspeurders 391 5 km. onderbouw: 1) De Meent Leunen 797 2) St. Oda Ysselsteyn 796 en 3) De Vlaswei 791; Middenbouw: 1) De Meent Leunen 801 2) De Vlaswei 800 en 3) De Stappertjes Meerlo 798; Gelegenheidsgroepen: 1) Scouting Oirlo 2) Kleine Jeugd Castenray 816 en 3) Gymnastiekvereniging Wanssum 802 10 km. Middenbouw: 1) De Kruudwis 800 2) De Landweert 790 en 3) De Stappertjes Meerlo 789; Bovenbouw: 1) De Hei 814 2) De Bongerd 798 en 3) De Meent Leunen 797; Gelegenheidsgroepen: 1) Gymnastiekvereniging Wanssum 825 2) Jeugdwerk Castenray 823 en 3) Scouting Oirlo 815 15 km. Bovenbouw: 1) De Foekepot 816 2) De Bongerd 783 en 3) De Kruudwis 778. Door de hoge werkdruk voor de pedewerkers op de afdeling louw en Milieu van de gemeente fenray is de concrete uitwerking ian het totale milieubeleidsplan, loals door de Venrayse gemeente raad in maart gevraagd, op korte termijn niet mogelijk. Aangezien een groot deel van het zerk ten aanzien van het plan moet /orden uitgevoerd door dezelfde ledewerkers die verantwoordelijk ijn voor een groot aantal projecten het landelijk gebied én het project ïhoudelijk sterke raakvlakken heeft iet een aantal zaken in het landelijk ebied (ammoniak/stankbeleid/ ïestverwerking, reconstructie), is oor de gemeente geconstateerd dat e activiteiten in het landelijk ebied en de herziening van het ïilieubeleidsplan niet los van lkaar kunnen worden gezien. De fgelopen weken is door de emeente Venray geanalyseerd aan /elke projecten moet worden ewerkt en door wie. Het betreft een root aantal projecten, waaronder lerziening bestemmingsplan buiten- ;ebied, opstellen reconstructieplan, mmoniak en stankbeleid, mestver- 'erking, ruimte voor ruimte en her- iening milieubeleidsplan. De con- tatering is dat de meeste projecten oor dezelfde personen moeten vorden uitgevoerd en dat ze alle maal even belangrijk zijn. Alles uit voeren is binnen de huidige bezet ting niet mogelijk. FASES Om die reden wil de gemeente Venray het milieubeleidsplan in fases gaan uitwerken om zo tot een kader te komen. "Een soort klapper waarin we afgeronde projecten toe voegen. Indien niet wordt ingestemd met dit voorstel loopt de uitvoering van enkele projecten gevaar", stelde wethouder Heidens vorige week woensdag in de gecombineerde commissievergadering Stedelijke Ontwikkeling en Agrarische Economie en Milieu. POLITIEK De politiek plaatste de nodige kanttekeningen bij de uitwerking van het kader. "We willen dat er werk gemaakt wordt van het milieu beleidsplan. Het hoofdkader heeft voor ons prioriteit. Wij vinden dit voorstel te mager", aldus De la Roy (Fractie van de Vorle). Van dei- Borg (PvdA) vond het milieube leidsplan een 'tussengeschoven kindje'. "We vragen er al sinds 1996 om en vinden het toch noodzakelijk dat er een milieubeleidsplan komt. Maar de conclusie is dat er gewoon te weinig capaciteit voor de uitwer king van het plan is. We zijn het er wel mee eens dat de uitwerking bin- Geen geld voor slachtoffers vuurwerkramp "Dit valt me heel erg tegen, lovendien vind ik het een mager •tandpunt." I. Busser Samenwerking Venray) was in de :ommissie Algemene Zaken hele- naal niet blij met het collegebesluit am geen geld te geven aan het ram- )enfonds"voor de slachtoffers van ie vuurwerkramp in Enschede. Het voorstel om per inwoner een gulden .zo'n 35.000 gulden totaal) aan het 'onds te geven werd door b en w ifgewezen. Volgens het college is er van een bijzondere of emotionele )and met Enschede geen sprake. En dat is wel een van de voorwaarden om geld te geven. "Een ramp zo dicht bij huis is toch een zaak van medeleven. Dat kan niet worden afgedaan door de toezegging van premier Kok dat de slachtoffers schadeloos worden gesteld", zo meende Busser. Burgemeester Waals bleef echter bij het collegebe sluit, maar zegde wel toe dat Venray bereid is om eventueel bij te dragen nen de eigen organisatie moet wor den uitgewerkt." Emons (PvdA) stelde dal niet het landelijk gebied het uitgangspunt moest zijn, maar het milieubeleids plan. "Dat moet het kader zijn." Hij vond verder de afhankelijk van een paar personen die de kar moeten gaan trekken 'een gevaarlijke situ atie'. Ook de andere partijen maak ten zich zorgen over de capaciteit op de afdeling. Lamers (Samenwerking) meende dat de gemeente de herziening van het milieubeleidsplan maar beter kan uitbesteden aan een extern bureau als er te weinig personeel is. Oosterbeek (VVD) zei dat het milieubeleidskader de aanpak van het landelijk gebied overstijgt. "Het beleidsplan moet juist het kader zijn." Het CDA schaarde zich achter de uitwerking van het plan. "Het is een ambitieus plan. Het CDA onder steunt de aanpak, maar het succes volle verloop ervan staat of valt natuurlijk wel met de personele capaciteit. We mogen niet voor ver rassingen komen te staan", zei Franken. KEUZES Wethouder Heidens stelde dat er keuzes gemaakt moeten worden. "Je kijkt naar de bezetting op de afde ling en gaat dan keuzes maken over welke projecten je wel en niet kunt realiseren. Natuurlijk proberen we de afdeling ook op de juiste perso nele sterkte te brengen. Het belang van het milieubeleidsplan onderstre pen we ten volle, maar we hebben de zaken waarvan wij vinden dat we ze moeten doen eens op een rijtje gezet. De projecten beïnvloeden elkaar. Alleen door het maken van keuzes kunnen we zowel de projec ten als het milieuplan realiseren." Extern uitbesteden is volgens Heidens geen optie, omdat de 'cou leur locale' bij dit soort projecten essentieel is. "Het milieuplan moet daarom minder integraal, maar meer een modulair plan worden. Vooraf wordt vastgesteld welke doelen en binnen welke termijn worden uitge werkt, de concrete uitwerking gebeurt gefaseerd. Dit sluit ook aan bij de uitwerking van de overige projecten. Een modulair plan met kader is de enige oplosing." U wilt een professionele website die uw doelgroep aanspreekt? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie, voor: communicatieadvies ontwerp en bouw van websites actualisering en onderhoud van websites e-commerce providerdiensten domeinregistratie (uw bedrijf.nl) webpromotie Uw interne communicatie kan beter? Met behulp van een intranet optimaliseren wij uw bedrijfsprocessen. Bekijk alvast onze website: www.flvers.nl Flyers Internet Cummunicatie uw p@rtner in de virtuele wereld! Grootdorp 89 - 5815 AN Merselo Tel.: 0478-546293 - Algemeent@flyers.nl Bij een eenzijding ongeval op de Geijsterseweg zijn zaterdagavond vier inzittenden van een auto gewond geraakt. De 21-jarige bestuurder uit Venray raakte bekneld in de auto. Het ongeluk gebeurde toen de chauffeur in een bocht met de rechterwielen van de auto in de berm raakte, sterk corri geerde en weer op de weg kwam waar net een tegelligger aankwam. Weer stuurde de man de berm in, raakte daardoor in een slip en botste frontaal tegen een boom. Door gebruik van de veiligheidsgordel en de aanwezigheid van airbags bleef het letsel voor de inzittenden beperkt. De bestuurder moest door de brandweer uit het wrak worden bevrijd. Alle betrokkenen zijn naar het ziekenhuis gebracht. Oudraadslid Leo Janssen formeert nieuw schouwburgbestuur Leo Janssen denkt enkele weken nodig te hebben om een nieuw bestuur voor de schouw burg te vormen. Janssen, die eind 1999 na twintig jaar afscheid nam als VVD-gemeenteraadslid, is momenteel druk doende om men sen te polsen voor een bestuurs functie. Ondanks alle perikelen rond het cultureel centrum valt de animo hem niet tegen. "Ik ben niet somber. Een aantal kandida ten die ik gevraagd heb reageerde positief. Als alles meezit kan het nieuwe schouwburgbestuur, dat uit hooguit vijf personen zal bestaan, in september aantre den." Leo Janssen werd enkele maan den geleden al benaderd door wet houder Bert Kersten om tot het oude schouwburgbestuur, dat vorige week opstapte, toe te treden. Het oudraadslid sprak daarover met de toenmalige bestuursleden De Vilder en Hurenkamp. Janssen bedankte toen echter voor de eer. "Het werd me duidelijk dat het schouwburgbe stuur en de gemeente niet op één lijn zaten. Ik had geen zin om als breek ijzer naar de gemeente toe te funge ren. Daar voelde ik niets voor." Nadat vorige week het voltallige schouwburgbestuur opstapte kwam Leo Janssen opnieuw in beeld. En ditmaal hapte hij wel toe. Janssen wil op korte termijn het jawoord zien te krijgen van vijf - in zijn ogen geschikte - kandidaten. Na de vakantie zal het nieuwe bestuur offi cieel aantreden. Leo Janssen weet nog niet of hij er zelf zitting in neemt. "Dat hangt van de ontwikke lingen af. Er moet een groep mensen komen die de kar wil gaan trekken. Het nieuwe bestuur moet met een schone lei beginnen. Daarom ligt het niet voor de hand dat mensen uit het oude bestuur teruggevraagd worden. Alhoewel ik ook niets uit sluit." GRONDSLAG Er zal nog heel wat aan vooraf gaan voordat de nieuwe bestuursle den in functie treden. De problemen rond de schouwburg en theatercafé De Artiest zijn niet gering. Niet alleen op financieel maar ook op organisatorisch gebied. De verhou dingen met de gemeente, de grootste geldschieter, zijn danig verstoord. "Als de groep voltallig is dan gaan we eersf met het college praten. Daarna met het oude bestuur. We stellen dan een plan op onder welke condities wij willen gaan functione ren. En reken maar dat we daarin goede spelregels met de gemeente zullen vastleggen." Leo Janssen vindt, in tegenstelling tot het afge treden bestuur, dat de gemeente best een vinger in de pap mag hebben. "De gemeente stopt jaarlijks 1,4 miljoen gulden in de schouwburg. Mogen ze dan ook een mening heb ben? Het zou eruit zien als het schouwburgbestuur helemaal op eigen houtje gaat fungeren. Het is wel gemeenschapsgeld wat erin gestopt wordt en dan is het ook logisch dat de gemeente meekijkt. Uiteraard onder goede afspraken. Er moet een democratische grondslag onderliggen. Dat valt anders toch niet aan de belastingbetaler te ver kopen." COA huisvest op eigen houtje vijftien asielzoekers in Oostrum Burgemeester Waals uitte dins dagavond tijdens de eerste verga dering van de klankbordgroep voor het tijdelijk asielzoekerscen trum (AZC) dat in de gemeente Venray moet komen, zijn veront waardiging over het feit dat de Centrale Opvang Asielzoekers (COA) zonder de gemeente Venray hierover te informeren een afspraak heeft gemaakt met een ondernemer over huisvesting van asielzoekers in twee woningen in Oostrum. "Ik vind het een klo testreek", zei Waals. Het COA heeft in Oostrum inmid dels vijftien asielzoekers onderge bracht. En dat op een moment dat de gemeente Venray zelf druk in gesprek is met het COA over de opening van een tijdelijk asielzoe kerscentrum voor 375 mensen in Venray-Kom, Leunen of Oostrum. In oktober 2001 zou het asielzoe kerscentrum, dat maximaal vijf jaar in gebruik blijft, zijn deuren moeten openen. De toekomstige directeur van het AZC in Venray, de heer Pater, betreurde de gang van zaken. "Ik vind dit ook heel vervelend", aldus Pater. KLANKBORDGROEP Als de gemeenteraad komende maandag de randvoorwaarden voor het COA heeft vastgesteld, gaat de gemeente Venray pas op zoek naar een geschikte locatie in Venray- Centrum, Leunen of Oostrum. Om mogelijke problemen van te voren zoveel mogelijk in kaart te brengen, heeft de gemeente onder andere een klankbordgroep samengesteld waar- Het bestuur van OJC Dingus 'heeft alle begrip' voor hc^-tmreden van het voltallige schouwburgbestuur, vorige week dinsdag. Dit laat het bestuur van het jongerencentrum in een persbericht weten. 'Zonder ook maai" enigszins inhoudelijk in te willen gaan op de specifieke schouwburg-De Artiest-problematiek, kan het bestuur van OJWV/OJC Diugus de visie van bet schouwburgbestuur voor wat betreft de wijze waarop met je wordt omgegaan door de gemeente Venray volledig onderschrijven', zo laat het bestuur in het persbericht 'weten. Vorige week stelden de zes leden van hét schouwburgbestuur hun zetel beschikbaar omdat er een vertrouwens breuk is ontstaan tussen de schouwburg en de gemeente Venray. de grootste suhisidiegever. Het schouwburgbe stuur verwijl het college van B en W bemoeizucht waardoor zij'niet meer onafhankelijk en zelfstandig kon opere ren. Naast de zakelijke zijn ook de persoonlijke relaties, net als bij Dingus, behoorlijk vertroebeld. Jan Hurenkamp verwees in Peel en Maas van vorige week a! naar de problemen rondom jongerencentrum Dingus. Er dreigde vol gens de oud-rector van het Raayland College een tweede Dingus-affaire te onstaan. Want ook bij de affaire Dingus heeft de gemeente het vertrouwen in het bestuur opgezegd en de subsidiekraan dichtgedraaid. "Dat willen wij, door als voltallige schouwburgbestuur op te stappen, zien te voorkomen", aldus Hurenkamp. GEEN KEUS Tussen de affaires schouwburg-De Artiest en Dingus zijn volgens het bestuur van Dingus enkele paraleilen te trekken, maar er is volgens Dingus-voorzitter Pierer Gijsbers één wezenlijk verschil. 'In tegenstelling tot her schouwburgbestuur heeft het bestuur van Dingus geen keus: omdat het voortbestaan van OJC Dingus zelf op hét spel staat. Dinsus möet in plaats van een jongerencentrum een jeugdcentrum worden en dat willen wij en de jonge ren niet", zegt Gijsbers. "En daar ligt tussen deze twee zaken het essentiële verschil. Waren de bestuursleden van Dingus opgestapt of zouden zij hebben ingestemd met de door de gemeente eind mei 1998 gewenste beheersstich ting. dan zou het met de instelling Dingus afgelopen zijn geweest. Het bestuur verkeert niet in de 'luxe' positie zich ie kunnen permitteren op re stappen. De schouwburg zal ondanks het opstappen van dit bestuur wel blijven bestaan." in zoveel mogelijk partijen die mogelijk te maken krijgen met het AZC zitting hebben. De klankbord groep bestaat onder andere uit mevrouw Van Bavel (dorpsraad Leunen), mevrouw Van den Boogaard (dorpsraad Oostrum), Justien Janssen (Wijkplatform Venray-Centrum) pastoor Jenniskens uit Ysselsteyn (geeste lijkheid) politiechef Bert de Leeuw van de basiseenheid Venray, Carla van Dijck (Vrouwenraad Venray), Guus van Loenen (Mondiaal Platform), Marie-Louise Brand (Synthese), Ger Mous (SKPOV), Kees Oostveen (Wereldwinkel), de heer Pater (clusterdirecteur AZC), Edward Obispo (Medische Opvang Asielzoekers) en de huisartsen Van Straaten en Wittgen. Voorzitter is Harry van der Borg. Verder hebben als vertegenwoordigers van de gemeente Venray Henk Verstegen (projectleider), Anneloes Roelantschap (communicatie) en burgemeester Waals zitting in de klankbordgroep. GERUCHTEN Eén van de plekken die voor ves tiging van het AZC worden genoemd, is het voormalige bedrijf sterrein van aannemer Nelissen-Van Egteren aan de Stationsstraat in Oostrum. "De geruchtenstroom is inmiddels op gang gekomen", ver telde mevrouw Van den Boogaard (dorpsraad Oostrum) "Duidelijke communicatie naar de burgers toe zal heel belangrijk zijn." Volgens burgemeester Waals is Nelissen- Van Egteren, inderdaad benaderd met de vraag of zijn terrein in het locatie-onderzoek betrokken mag worden. "Door vroeg afspraken te maken met Nelissen is voorkomen dat het bedrijf zelf contact legt met het COA voor de vestiging van het AZC", aldus Waals. "Het COA mag namelijk zaken doen met wie het wil." SPREEKUUR Tot nu toe is volgens projectleider Verstegen alleen het zoekgebied (Leunen, Oostrum en Venray- Centrum) vastgesteld. "Er zijn nog geen locaties bekend. Maar ik snap de geruchten natuurlijk wel. Plaatsen in het zoekgebied met vier hectare vrije grond vind je namelijk ziet zoveel. Pas als de gemeenteraad maandag de randvoorwaarden heeft vastgesteld, kan de zoektocht naar een geschikte locatie echt beginnen. Hoeveel locaties uiteindelijk in aan merking komen voor vestiging van het AZC? Ik heb geen idee. Het kunnen er vier, maar ook 25 zijn." Mensen die vragen hebben over het AZC, kunnen wekelijks bij Henk Verstegen persoonlijk terecht. Hij houdt dinsdags van 17.00 uur tot 18.00 uur spreekuur in het Venrayse gemeentehuis. Donderdags kan iedereen met vragen over het AZC hem tussen 17.00 tot 18.00 uur bel len op telefoonnummer 523220. De bewoners van de straat Veenmos in Ysselsteyn willen meer parkeerruimte in hun straat. Maandagavond kreeg de dorpsraad van Ysselsteyn van de bewoners het verzoek om dit aan te kaarten bij de gemeente Venray. "De Veenmos is een smalle straat die twintig jaar geleden aangelegd is", vertelt dorpsraadvoorzitter Sieb Nijssen. "Toen was de verhouding auto- automobilist misschien 1 op 1, maar dat is tegenwoordig achter haald. De meeste woningen hebben geen oprit en dus zet iedereen zijn of haar auto op straat. Wij gaan de gemeente vragen om meer parkeer plaatsen aan te leggen in de straat." OUDEREN Ook kreeg de dorpsraad te horen dat het trottoir langs de Timmermannsweg in Ysselsteyn ongelijk is. "Vooral ouderen die slecht ter been zijn hebben hier last van. Door de wortels van de forse bomen, die middenin de stoep staan, komen de tegels omhoog", zegt Nijssen. Inmiddels heeft de gemeen te de situatie ter plekke al bekeken. "De gemeente gaat de 'Amsterdammertjes' (paaltjes, red.) verwijderen om op die manier al iets meer ruimte op de smalle stoep te creëren." De afdeling Groen van de gemeente Venray is volgens Nijssen op zoek naar een oplossing voor dit probleem. "Of de bomen verwijde ren of de stoep iets verleggen. De gemeente onderzoekt momenteel de mogelijkheden."

Peel en Maas | 2000 | | pagina 6