Sfiovt iet *Vwia<tf> 'Geitebende' wint sport- en spellendag Autospeedway- weekend Venray C Winkeldief opgepakt Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Klavertje Vier Bridgeclub Venray Nobel Oostrum Loopgroep De Barrier St. Christoffel Duivensport Atletiek Vereniging Venray-Regio 't Alvertje- Oostrum Motorcrossers Regio Venray Ons Genoegen Ysselsteyn Lopersgroep Venray ATB- vereniging Mudhunters H.S.V. De Roerdomp Ruitersport St. Jan Merselo Spio Lopersgroep Peelrunners Triathlon Vereniging Regio Venray Sterretje in uw autoruit? agina— PEEL EN MAAS donderdag 22 juni 2000 - Pagina 23 Onder ideale omstandigheden werd op sportpark 't Klaverblad voor alle basis- hoolleerlingen vanaf groep 2 uit Leunen, Veulen en Heide voor het derde jaar de sport- en spellendag georganiseerd. Meer dan 180 kinderen waren van de partij. Bij de E-jeugd was de 'Geitebende' de sterkste op de onderdelen voetbal, korfbal en een i water- en woordspel, bij de F-jeugd de 'Championboys' en bij de D-jeugd de SBS'ers. Beste coach werd Geert Jacobs. PS ts Op de warme zomeravand van de 19e juni speelden wij in twee lijnen voor de gezelligheid terwijl er voor de beide categorieën leuke prijzen ter beschik king werden gesteld. De uitslag is als volgt: Geel: 1. mw. Taz-hr. Mertens 63.02%; 2. ds. V. Goinga-Tiggeloven 55.73%; 3. ds. Cremers-Verhaagh 54.17%. Rood: 1ds. Aarts-Linders 68.75%; 2. ds. Hordijk-Tacken 58.85%; 3. mw. Rooyakkers-hr. Verheyen 58.33%. Dat het seizoen ten einde loopt is dui delijk te merken aan de bezettingsgraad. Voor menigeen is de vakantie al begon nen, voor de thuisblijvers zijn er op de vrije bridgeavonden nog prijsjes te ver dienen. De uitslagen: Blauw: 1. ds. Dik-Willems 66.15%; 2. ds. Van Goinga-Tiggeloven 65.10%; 3. ds. Cuppen-Jenniskens 60.42%. Groen: 1. ds. V.d. Munckhof-v. Beyersbergen 59.72%; 2. ep. Haegens 56.25%; ds. Buyssen-Volleberg 55.56%. Geel: 1. ds. Aarts-Linders 62.50%; 2. hr. Faas-Linders 58.85%; 3. ds. Faas-v. Ham 58.33%. Je kunt aan meerdere dingen merken dat het een druk, bijna slopend mis schien wel, seizoen was voor onze leden. De belangstelling voor de laatste loodjes is iets minder als gebruikelijk. Ook het speltempo ligt beduidend lager. Velen hebben de grootste moeite om binnen een half uur de geplande vier spellen te spelen. Iets waar we begin volgend seizoen toch maar weer eens alert op zullen zijn. De aspergedrive twee weken geleden was weer ouderwets gezellig. Ondanks dat iedereen in de prijzen viel willen we de hoogst eindigenden toch n iet onver meld laten. Geel: 1. ep. V. Hooft; 2. ep. V. Genugten; 3. hr. Colling-de Vos. Rood: 1. ds. Delsing-Jeurissen; 2. mw. Jungslager-hr. Janssen; 3. ds. Frankefort-Kuyer. Groen: 1. ds. V. Gils-Kousemaker; 2. ds. Koolen-Philipsen; 3. hr. Jeurissen- Willems. Pony-en ruitervereniging 12 juni is er een concours voor de paarden en voor de pony's geweest. Jeanine Huybers is met haar pony naar Zelhem geweest en heeft daar twee maal de eerste prijs in de wacht weten te slepen. De eerste proef haalde ze 169p en de tweede 176p. Dit was bij elkaar goed voor 4 winstpunten. Marlies Huybers en Yvonne Custers zijn met hun paarden naar Bergen geweest. Marlies behaalde hier een vierde prijs met 166p (1 winstpunt) en Yvonne behaalde een zesde plaats met 163p (2 winstpunten), beiden in de L- dressuur. Yvonne heeft ook een B-par- cours gesprongen waarbij ze er twee balken af had. 18 juni is Milou Berghmans met haar pony naar .Gendingen geweest. Daar behaalde zij twee maal een eerste prijs met 173 en 170p. Dit leverde haar in totaal 4 winstpunten op. Hardlopen kan erg leuk zijn, vooral wanner je het doet in groepsverband, bij ons kan dat. Kom eens een keer kijken bij onze loopgroep, een gezellige groep van actievelingen en minder actievelin- gen die elkaar elke week 1 a 2 keer tref fen om hun hobby uit te voeren. Ook wanneer het erg warm is. Herman. Hardlopen is een sport die bijna ieder een kan doen. Snellere, minder snellen en ook langzamere lopers zijn welkom. Er zijn leden bij onze groep die soms drie keer in de week trainen en er zijn leden die één keer in de drie weken trai nen, beiden is mogelijk. Een van de voordelen van in een groep trainen is dat je een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. Ook al is het weer een keer wat minder. Of juist erg warm. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. De ene keer is het een interval trai ning met korte herhalingen en de andere keer is het een training waarbij je één lang stuk aaneen loopt. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoor digd en er zijn dames en heren actief De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon E-mail adres Ped&Maas peelenm@tref.nl Gymnastiekvereniging Twee keer tweede tijdens competitiefinale Afgelopen zaterdag waren in Roermond de finales van de competitie voor de jongens. GV St. Christoffel heeft met twee teams aan deze finales meegedaan. Een team bij de junioren en een team bij de pupillen. Beide teams behaalden een tweede plaats. De junio ren werden tweede met 130.45p en de pupillen werden met 151.90p eveneens tweede. De persoonlijke uislagen waren bij de junioren: 2. Bart Albers; 4. Bart Killaars; 7. Ruud Ass en 8. Matje Houwen met een toestel minder. Bij de pupillen werd Keven v.d. Linden 4; 5. Roy Tissen; 6. Nico Baltussen; 7. Roel Arts; 10. Daan Berghmans: 11. Glenn Gielens. Wel moet gezegd dat bij de pupillen niet alle jongens alle toestellen geturnd hebben. PDV De Zwaluw Wedvlucht Pont St. Maxerce: Comb. Verdellen 1 53; P. Loonen 2 4 12 23 27 45 46 67; A. v.d. Munckhof 3 18 28 42 49 72; J. Sijbers 5 51 56; H. Vermeulen 6 9 34; Voesten drt. 7 19 52 66; H. Peters 8 14 24 62; G. v. Houdt 10; H. Litjens 11 70; P. v. Houdt 13 40 47: M. v. Abel 15 32; J. Henckens 16 54 68; L. Snijders 17 29 57 60 63; Chr. Gerrits 20 26 41 48 64 65; J. Kersten zn. 21 35 44 74; J.M. Leyssen 22 43: L.J. Willems 25 39 73; C. v. Vught 30; J. v. Kessel 31; Haren Stiphout 33 38; J. Voesten K. 36; M. Basten 37 50 69; A.M. Hendriks 58 61 71; P. Smits 59. CC Peel en Maas Wedvlucht Pont St. Maxerce: 1. Comb. Verdellen Z; 2. A. Reynders B; 3. H. Janssen Y; 4. G. Linders Y; 5. P.M. Cox Y; 6. Th. Kleeven B; 7. Th. Kleeven B; 8. G. Linders Y; 9. W. Bouten B; 10. Gebr. Tielen H. Trainingstijden: De trainingen voor de jeugdatleten gaan door tot en met zaterdag 1 juli. Wel bestaat de mogelijkheid op dinsdag en donderdag op eigen gelegenheid te trai nen van 19.00 tot 20.00 uur. De trainin gen worden op dinsdag 15 aug. volledig hervat. De trainingen voor de leden van de Lopersgroep gaan gedurende de vakantieperiode gewoon door. De trai ningstijden voor de baantrainingen tot 1 juli zijn als volgt: Pupillen: donderdag van 17.30 tot 18.45 uur en zaterdag van 10.30 tot 11.45 uur. C/D junioren: dinsdag van 17.30 tot 19.00 uur en donderdag van 17.45 tot 19.00 uur. A/B junioren: dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur en donderdag van 19.00 tot 20.30 uur. Senioren: Volgens schema's trainers. NSG-atleten: donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. De trainingen worden gehouden op de kunststof atletiekbaan, Sportlaan 1, sportpark De Wieën. Mededelingen: De oud papiercontainer van AV Venray-Regio staat aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen en is iedere zaterdag geopend van 09.00 tot 14.00 uur. Informatie: Ledenadministratie, tel. 582842, bij de trainers of bij secretaris atletiekraad, tel. 588217. Hengelsportvereniging Uitslagen: 3de Lentekoning KH: 1. Sjaak Theeuwen; 2. Toon van Oyen; 3. Dieter Wagner. Einduitslag jeugdlentekoning: 1. Martijn Kusters; 2. Dennis Gerritsen; 3. Dennis Voermans; 4. Ivo Janssen; 5. Daphne Reijnders. Selectiewedstrijd te Afferden: Vakwinnaar Wiel Verberkt. tweede in het vak waren Harry Theeuwen, Henk Theeuwen en Toon Sanders 3de Pickercompetitie; A-klasse: Toon Sanders, Ton Deenen, Rene Wijnhoven; B-klasse: Wiel Verhaegh, Ronny Jacobs, Wil Lenssen. Programma: Vrijdag 23 juni: jeugdfederatiecup 3 te Grubbenvorst. Zaterdag 24 juni: 4de Lentekoning. Zaterdag 24 juni: 2de selectiewedstrijd Maas-Afferden. Zondag 25 juni: 4de wedstrijd van de Pickercompetitie. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook ver krijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Tijdens de jeugd wedstrijd van de MON op het prachtige GP circuit de Kuilen te Mill reed Gemma Lindner haar eerste wedstrijd van de quads 51 t/m 80cc en behaalde een prachtige 6e plaats, terwijl haar broer Wilco bij de 60 versnellingen lage wielen na twee man ches 2e werd in de daguitslag. Bij de 60 versnellingen hoge wielen was weder om Emile Cox heer en meester en werd als dagwinnaar gehuldigd. Bij de 80cc groep B reed Nicky de Bruyn een sterke wedstrijd en eiste de 3e beker op, terwijl bij de A Paul Eickmans nog net binnen de top 10 eindigde en Kevin Gielens op de zware zandbaan 17e werd in het alge meen klassement. Bij de 80 hoge wielen wist Marc Josephs beslag te leggen op een 14e plaats. Dagwinnaar bij de 125 jeugd werd Dennis van de Laar en bij de veteranen kwam de 6e stek op naam te staan van Ferdy Kersten en was de 7e plaats voor Andre Cox weggelegd. Bij de liefhebbers kwam na twee manches de 1 le stek op naam te staan van Daivy Vermeulen. Bij de wedstrijd de Leusden eiste Jim Janssen de 8e plaats op, terwijl Sjoerd Bongers beslag wist te leggen op een 13e stek. De hoogste trede bij de 125 junioren werd door Mark Jacobs veilig gesteld die beide manches voor zich opeiste. Bij de wedstrijd van zondags te Mill bij de Inters 500cc kwam de 5e stek in handen van Maarten van de Aa en wist Dirk Arts 27e werd in het algemeen klassement. Een 30e plaats bij de Inters 250cc was voor Peter Versteegen weg gelegd. Bij de 250 senioren eindigde Marc van Dijck als 27e en bij de 500 senioren stelde Peter Pijpers de 4e plaats veilig. Bij de 250 junioren B wist Gerrit Hermsen met de 5e beker huiswaarts te keren en kwam de 32e stek op naam te staan van Roel Hermsen. Na zaterdags te Mill te hebben gere den was zondags de jeugd te gast te Rosmalen en eindigde Bart van Osch op zijn quad nog net binnen de top 5 en bij de 60 versnellingen hoge wielen eiste Emile Cox de grootste beker op en viste Tommy de Bruyn met een 6e plaats net naast de bekers. Bij de 80 groep B bezette Nicky de Bruyn de 2e trede van het erepodium en bij groep A op de 8e stek in handen van Paul Eickmans en wist Kevin Gielens de 14e plek voor zich veilig te stellen na het rij den van twee manches, terwijl bij de hoge wielen wist Marc Josephs met de 8e plaats huiswaarts keerde. Na een ver beten strijd kwam de 2e stek op naam te staan van Dennis van de Laar en bij de veteranen wist André Cox deze plaats te realiseren. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd op het circuit Bezuidenhout, waar zondags een nationale wedstrijd georganiseerd wordt. Handboogschutterij Leden van Ons Genoegen naar WK Op het internationaal veldtoernooi in Margraten plaatsten zich maar liefst drie leden van Ons Genoegen voor deelname aan het WK Veldschieten in Cortina Pampezzo (Italië) met de Nederlandse afvaardiging. Ron v.d. Hoff, Gerard Koonings bij de heren recurve en Dave v.d. Coolen bij de junioren recurve. Het WK vindt plaats van 10 tot 15 juli. Winnaar in Margraten werd Ron v.d. Hoff; Gerard Koonings werd tweede. In de juniorklasse werd Dave zondag eveneens tweede. Dutch open Stockcar formule 1 Op zaterdag en zondag, 24 en 25 juni vinden er weer autospeedwaywedstrij- den plaats op circuit De Peel te Venray. Er zal in dit weekend gestreden worden om de felbegeerde titel in de mooiste klasse van de autospeedway de Dutch open titel in de Stockcar Formule 1 met deelname van een groot aantal Engelse rijders. Ook zal er dit weekend gevoch ten worden in de Stockcar Formule 2 klasse om de Dutch Grand Prix titel. Verder zullen tijdens dit speed weekend de volgende klassen aan de start ver schijnen: de National Hot Rods, de Sprint 1300, de Stockrods, Saloon Stockcars. Formula Toyota. Tijdens dit Speedweekend zal er gestreden worden om de Dutch Open Stockcar F1Meer dan 45 Stockcars for mule 1 zullen het gebrul van het Chevrolet V 8 motoren aan het publiek laten horen. De gehele nationale top zal hierbij zeker niet ontbreken. Zo zullen o.a. de ex-wereldkampioenen Ron Kroonder uit Assendelft en de voor Kroonder op dit moment grootste con current Willy Peters uit Nijmegen er alles aan doen om deze titel binnen te slepen. De Engelse toppers die dit week end aan de start zullen verschijnen zijn o.a. Frankie Wainman jr. (meervoudig wereldkampioen en winnaar Dutch Open 1999), Steve Booth, Garry Castel, Mark Gilbank en Ian Higgins; spektakel verzekerd dus! In de Stockcar F2 klasse zal er gestre den gaan worden voor de Dutch Grand Prix 2000 waarbij o.a. Barry en Roy Maessen uit Ysselsteyn en Ferry Heyl uit Holthees de lokale favorieten zijn. Verder zal ook hierbij de gehele natio nale top aan de start verschijnen, alsme de een groot aantal Engelse coureurs. Zondagmiddag zal op feestelijke wijze de eerste Nederlandse Duozitter Stockcar F1 aan het publiek getoond worden. Deze Stockcar F1 heeft twee stoeltjes en biedt hierdoor de mogelijk om fans en publiek te laten ervaren hoe het is om met zo'n dikke 500 pk over het circuit te razen. Dit grandioos spektakel zal gepresenteerd gaan worden door Nascar verslaggever en presentator op Eurosport, Rick Bolt. Kortom, een prachtig weekend auto speedway vol met actie, spanning en zeker ook sensatie! De wedstrijden beginnen op zaterdag om 19.00 uur en zondag om 12.30 uur. Het circuit is gelegen aan de Middenpeelweg. Een bijzondere ervaring De lopers zijn teruggekeerd uit Denemarken waar de bruggenloop was tussen Kopenhagen en Malmö. Een wedstrijd over een brug van 8 kilometer en door een tunnel van 5 km om zo in totaal 21 kilometer te lopen dat is op zich al bijzonder. Als er verder bij die opening van de brug al dagen wedstrij den zijn voor: fietsers, skeelers, rolstoe lers, wandelaars om dan af te sluiten met 120.000 trimmers dat is toch wel echt uniek. Dat waren zoveel deelnemers dat er om de 5 minuten met duizend lopers tegelijk gestart moest worden. Een leuk detail is dan wel dat toen onze jongens al lang en breed binnen waren er nog volop groepen waren die nog moesten starten. Trainingen: Bij de trainingen hebben we een geza menlijke warming-up waarna het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aankan, het doel van de training die ont spanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlij ke toptijd. De trainingen zijn op dins dag, intervaltraining op de baan en don derdag, lange duurloop in en om Venray. We starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostrai- ning om 16.30 uur in het Boshuizengebied. Start vanaf de oude Barrier. Uitslagen: Dreefloop Deume: 15 km: Carla Meijer 1.12.10 (2e 40+), 5 km: Egbert Knol 20.41 Daklootrun Groesbeek: 10 km: dames: Jolanda Janssen 47.55 (P.R. en 3e). Heren: Ger Litjens 40.10 (P.R.), John Weijs 42.17. Bruggenloop halve marathon: Jan Maessen 1.44 uur, John Coppus 1.45 uur. Halve marathon Leiden: Bart Diesbergen 1.31 uur. Halve marathon: Carla Meijer 1.48 uur Wedstrijdprogramma: 19 juli: Stratenloop Sevenum 5 en 10 km. Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u ant woord geven op al uw vragen. Aanmelden of meelopen om het eens te proberen kan ook altijd. Anja Gooren tel. 589486, Jan Maessen 589488. Mountainbiken is een sport voor fanatiekelingen en voor recreanten. Bij de Mudhunters kunnen beide groepen terecht. Er zijn dan wel meer recrean ten maar de wedstrijdrijders laten zich ook vaak van de goede kant zien. De laatste tijd zijn er weer diverse nieuwe leden bij onze vereniging, misschien is het nu het moment om je ook bij ons aan te sluiten, voor de kosten hoef je het niet te laten. Wat doen die Mudhunters eigenlijk? We zoeken iedere week een andere omgeving om te trainen en zo is het niet snel vervelend. Als we gaan trai nen fietsen we tussen de 25 en 45 km in ruim 2 uur, iedereen heeft dan een ver gelijkbare inspanning geleverd. Er is binnen de groep altijd wel iemand die ongeveer hetzelfde tempo rijdt. Laat je niet kennen en kom gewoon eens een keer uitproberen. Je mag de eerste maand meerijden zonder enige verplichting en zonder kosten. Alles wat je nodig heb is een fiets en een helm. Planning komende weken Zondag 25 juni vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray met veel kilo meters. Dinsdag 27 juni vertrek 19.00 uur voor avond training. We vertrekken altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Jeugd Uitslagen: De 2e Koningswedstrijd voor de jeugd werd gewonnen door de jongste deelne mer: 1. Rob Tonen; 2. Tom Tunnissen; 3. Nick Tunnissen; 4. Devie Arts; 5. Jack v.d. Laar. Senioren Uitslagen: Bij de eerste selectiewedstrijd voor het NK behaalde G. Robben een 3e plaats in zijn sector. 5e Zomeravondcompetitie: 1. J. v.d. Heuvel; 2. A. v. Mill; 3. L. v.d. Hoogenhof. De 3e en 4e Maaskoningwedstrijd werd gewonnen door Henk Hendriks en is daarmee de eerste Maaskoning van deze eeuw van onze vereniging met 3 wed- strijdpunten. Programma: Zaterdag 24 juni: 2e selectie te Afferden. Zondag 25 juni: le Vierlingsbeek- Venray te Vierlingsbeek aan de Maas. Woensdag 28 juni: Venray- Vierlingsbeek op de Ballonzuil, bijeen komst 18.00 uur aan de vijver. Opgeven wedstrijden: H. Hendriks, tel. 0478-582994 voor donderdag 19.00 uur. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel, Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray. tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Op zaterdag 17 juni bezocht de familie Janssen met succes de 'Champion Gelderland' in Amhem en in het hele weekend werden er dres suur- en springwedstrijden verreden in Meerlo. Deze laatste wedstrijd kwam in aanmerking als tweede selectiewed strijd voor onze kring Noord-Limburg. In de prijzen reden: Arnhem 17 juli: Mark Janssen, Donut, dressuur klasse L een mooie le plaats met 165p; Mark Janssen, Kiopas, springklasse M 7e in het klas sieke parcours en 8e bij het jachtsprin- gen, wat duidelijk op snelheid gaat en de gevallen hindernissen worden in traftijd omgezet; Jan Janssen, Liberty, springklasse M, klassiek parcours 9e en bij het jachtspringen 6e. Meerlo 17/18 juni: Individueel dressuur: Karin Winnen, Oline, B, le met 179p; Brigitte Kreuzer, Katinka H, Z1 2e met 195 en 193p; Helga v. Dorst, Lotte, B 2e met 165p; Simone v. Ooi, Narlando, B, 3e met 174p; Bianca Arts, Olaf, B, 4e met 162p; Ellen v. Dijck, Jinta. L, 5e met 163p; Eva v. Ooi, Nevada, L, 5e met 162p. Springen: Petra v. Dijck, Ivestor, M, 4e; Monique v. Dijck, Noord, B, 5e; Mark Janssen, Donut, B, 4e. Buiten het gewoon klassiek parcours was er ook nog het masterspringen en speciale springrubrieken, waar spon sors op bepaalde hindernissen extra geld ingezet hadden. De hindernissen werden dan ook verhoogd naar 1.40- 1.60m. Jan Janssen won hier met Liberty een speciale kledingbon t.w.v. ƒ500,-. Aankomend weekend starten onze grote ruiters in Vierlingsbeek en de ponyruiters gaan naar Meerlo, deze wedstrijd telt tevens als selectiewed strijd. Op donderdag 1 juni, Hemelvaartsdag en zondag 4 juni bezochten zowel de ponyruiters als de grote paardenruiters diverse wedstrijden. In de prijzen reden: Hemelvaartsdag 1 juni: Paarden. Deume West: Viertal St. Jan, klasse L een 7e plaats met 113p; Petra v. Dijck, Limmertair, L, le met 173p; Simone v. Ooi, Narlando, B, 2e met 164p; Ton Arts. Ludo D, M2, 3e met 168p; Paul v. Haeren, Graaf Z, B. 5e met 159p. Springen: Petra v. Dijck. Limmertair voor het eerst gestart in de klasse Z een mooie 6e plaats. Simone v. Ooi, Narlando, B, 8e. Pony's Bergen: Rianne Schellekens, Scooby, DL, 3e met 169p; Rick Janssen, James Bond, DL, 4e met 166p. Zondag 4 juni: Paarden. Deume: Viertal St. Jan, L, 7e met 112p; Ton Arts, Ludo D een mooie le plaats in de klasse M2 met 179p; Eva v. Ooi, Nevada, L, 3e met 164p. Paarden, Well, springen: Jan Janssen, Liberty, M een mooie 2e plaats; Mark Janssen, Kiopas, M, 6e; Rick Janssen, Melchior, B. 9e. Pony's Well, springen: Rick Janssen won hier de klasse DM met James Bond; Vem Janssen, Tarzan, BB, 3e. Aankomend weekend, 2e Pinksterdag starten onze grote miters in Well waar de eerste selectiewedstrijd voor de kring Noord-Limburg wordt verreden. E-mail adres Peel&Maas peelenm@trcf.nl Wedstrijdzwemmen Afgelopen zondag werden in Maastricht de Limburgse B- Kampioenschappen gezwommen. De startgemeenschap Noord-Limburg nam hier met 14 zwemmers aan deel. Zeven maal werd het erepodium gehaald. Mariska Verstegen en Rik Op den Camp (beiden 100m schoolslag) behaalden een eerste plaats. Debby Jans en Dirk Gooren (100m rugslag) behaalden een tweede plaats. Yvonne Swinkels (100m rugslag), Karin Janssen (100m vrije slag) en Raoul Talen (100m schoolslag) legden beslag op de 3e plaats. Hier vol gen de uitslagen van de zwemmers van Spio: 100m schoolslag: Mariska Verstegen 1.27.04; Sandra Dircks 1.32.51; Yvonne Swinkels 1.39.77; Rik opden Camp 1.17.58; Raoul Talen 1.24.67. 100m rugslag: Yvonne Swinkels 1.19.91; Rik Op den Camp 1.14.87. 100m vrije slag: Mariska Vestegen 1.13.61; Anneke Christians 1.13.88; Rik Op den Camp 1.05.32. Zaterdag nemen we deel aan club kampioenschappen in Cuijk. De volgen de kinderen nemen hier aan deel: Rik Op den Camp, Linda Custers, Yvonne Swinkels, Chantal Pelzers, Liezl Zietsman, Nadine en Nathalie Verburg, Rafaela Breed en Guus Geurts. Vertrek 13.45. Vervoer fam. Custers (coach) en Swinkels. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan Zaterdag: Vanaf 16.00 uur. parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Clubkampioenschappen 24 juni Zaterdag is het weer tijd voor het eve nement waar u reeds een jaar naar uit kijkt: de clubkampioenschappen. Een van de weinige sportieve hoogtepunten waarhij iedereen een gelijke kans heeft om kampioen (en dus onsterfelijk) te worden. Het startschot wordt zaterdag 24 juni om 15.30 uur gegeven op de Kastielse baan. Vergeet niet wat harde contanten mee te nemen om deelname aan de 'apres clubkampioenschappen' veilig te kunnen stellen. Wedstrijdagenda: 24 juni: Weert ABAP Singelloop; alle cat. 5 km, 18.30; Avondloop criterium, alle cat. 10 km, 19.10 uur. 25 juni: Vaals-Venlo, estafetteloop, alle cat. 100 km, vanaf 08.00 uur. 2 juli: Weert, IJzeren Man Volksloop, alle cat. 3.5, 7, 10.5, 14, 17.5 km, 10.00 uur. 12 juli: Roggel, Mozaiek Vakantieloop, alle cat. 4, 8 en 12 km, start 20.00 uur. 19 juli: Sevenum, Sevenumse Stratenloop, alle cat. 5 en 10 km, start 20.00 uur. Halve Triathlon Arcen Afgelopen zondag was Arcen alweer voor de zeventiende keer het toneel van de jaarlijkse halve triathlon. De deelne mers kregen met een temperatuur van 32 graden 2,5km zwemmen, 80km fiet sen en 20km lopen voorgeschoteld. Johan Snijders kwam zeer verdienste lijk als zevende over de finish in 4.09.55. Paul Wulms kon lang volgen maar moest uiteindelijk genoegen nemen met 4.14.50. Een snel oprukken de Marcel Martens wist zijn persoonlijk record met tien minuten te verbeteren door in 4.18.02 over de finish te komen. Marcel Meulendijks wist nog net binnen de 4,5 uur binnen te komen in een tijd van 4.29.20. Ludy Verstappen was na eenongeval helaas genoodzaakt de strijd vroegtijdig te staken. Run-bike-run Arcen Zoals elk jaar werd de halve triathlon voorafgegaan door een run-bike-run over de afstand 5km lopen, 20km fietsen en 2,5km lopen. Bij de dames wist Mariska van der Horst beslag te leggen op de eerste plaats bij de junioren. Ze eindigde in een tijd van 1.12.02 en behaalde de tweede fietstijd overall bij de dames. Bij de heren behaalde Huub Maas een tweede plek in een tijd van 54.37. Frank Timmermans kwam binnen in 1.00.40, niet lang daarna gevolgd door Dave Ewalts in 1.01.10. Milenko Pavicic bereikte de finish in een mooie tijd van 1.05.00. Hans Pouls wist de finish te passeren in 1.10.15, en daar weer vijf minuten achter kwam Yvonne Pavicic over de streep gesneld als achtste dame (1.15.00). Verder namen de volgende leden deel waarvan helaas nog geen tij den bekend zijn: Tjeerd Hiddema, Truus Hiddema en Joop Wijnhoven. WK Triathlon Militairen Afgelopen woensdag (dus slechts vier dagen voor Arcen) vond in het Italiaanse Sabaudia het WK Triathlon voor militairen plaats. Op een zwaar en heuvelachtig parcours moest 1,5 km gezwommen worden, gevolgd door 40km fietsen en 10km lopen. Johan Snijders nam namens Nederland en TV Venray deel en kwam heel mooi als 48e over de finish in een tijd van 2.04.16. Programma Donderdag: 19.00-20.00 zwemmen Kasteelse Bossen. Zaterdag: 15.00-16.00 mountainbiken; 16.00-17.45 lopen in schadijker bossen. Zondag: 09.00-10.00 zwemmen in de Sprank; 10.15 fietsen vanaf de Sprank. Dinsdag: 19.00-20.15 zwemmen in de Sprank. Woensdag: 19.00-20.45 baantraining in Venray. De politie heeft vorige week woensdagmiddag rond 16.00 uur een 44-jarige inwoner van Venray aangehouden op verdenking van diefstal uil e<?n winkel aan de Kiosk. De man stopte een pak wijn van ongeveer drie gulden onder zijn t-shirt en probeerde de winkel te verlaten zondei te beta len. Hij werd betrapt door een wmkeimedewerker die hem tegenhield en overdroeg aan de politie. De 44-jarige is overge bracht naar het politiebureau waar middels een snelrechtprocedure proees-verbaai tegen hem is opge maakt. Gratis reparatie vanaf WA+ Klaar terwijl u wacht! Als u door steenslag een kleine beschadiging (sterretje) in uw auto ruit heeft en u bent minimaal WA+ verzekerd, dan kunt u dit geheel kostenloos laten repareren. Door een kleine ruitreparatie d.m.v. een harsinjectie wordt verder scheuren van het sterretje voorko men. Uw voorruit krijgt weer zijn oorspronkelijke sterkte (veiligheid) terug en de beschadiging wordt vrijwel onzichtbaar. RS Autoruitservice zorgt voor de verdere afwikkeling met alle ver zekeraars in Nederland, u hoeft dus niets te regelen, wel de groe ne kaart of polis meebrengen s.v.p. U kunt zonder afspraak terecht bij de blauwe reklamestand. vrijdag 23 en zaterdag 24 juni in Venray op de parkeerplaats nabij conferentieoord De Witte Hoeve" van 10.00-17.00 uur. Tevens kenteken graveren in autoruiten fl. 25,- per auto.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 22