r" Venray onwaardig om als veredeld Al-elftal verder te gaan Sfiont i*t V Penalty bokaal SV Leunen Nederlands Kampioenschap Aspiranten 2000 vv Competitie indeling zaalvoetbal tie VV Oostrum Competitie indeling veldvoetbal SVV Veteranen SV Ysselsteyn Jumpers'76 Buitenlust HV Manual TV Ysselsteyn Inge Lenssen bowlster van het jaar Red Caps Dorpen competitie Darten De Piëlhaas Biljarten OPRUIMING aqinPEEL EN MAAS donderdag 22 juni 2000 - Pagina 21 Oudspeler Sjef Keijzers werpt zich op als bemiddelaar -ajec erus cies jgeltn at ijk bel (Door Henk Willemssen) Achter de schermen is een commis- iie 'van goede diensten' druk doende le dreigende leegloop bij Venray een ialt toe te roepen. Onder aanvoering 'an Sjef Keijzers voerde de commis- iie, waarin ook de oudspelers Noud janssen en Wim Vievermans zitting hebben, in de afgelopen weken diver se gesprekken met voetballers die de Venrayse hoofdmacht de rug toe wil- en keren. En niet zonder succes want al drie van de negen vertrekkende spelers kwamen op hun besluit terug. Doelman Rick Ewalts, aanvoerder Alex de Swart en routinier Hugo Lenkens gingen overstag en verdedi- >en komend seizoen weer het rood- wit-blauw van Venrays voetbaltrots. "SV Venray stond met de rug tegen de muur. Het mag nooit gebeuren dat negen spelers tegelijk stoppen. Het zou Venray onwaardig zijn om met een ver edeld Al-jeugdelftal de competitie in te gaan. Er moet komend seizoen weer een representatief elftal op het veld staan", vindt Sjef Keijzers. De geruchten gaan echter nog een stapje verder. Sjef Keijzers, vader van eerste elftalspeler loost, wordt zelfs genoemd als nieuwe voorzitter. Binnen afzienbare tijd zou hij Wiel Michiels opvolgen. Sjef Keijzers wijst dat gerucht naar het rijk der fabel en. "Ik ben daarvoor inderdaad weieens erer tenb sen gepolst. Maar met mijn drukke werk zaamheden kan ik het voorzitterschap heel erg moeilijk combineren. De hoog ste prioriteit heeft voor mij dat er weer een goed elftal komt", zegt Keijzers die werkzaam is als rayondirecteur van de ING-bank in het district Cuijk, Gennep en Boxmeer. Wiel Michiels zegt dat het gerucht over zijn opvolging hem 'niet ongelegen' komt. "Vooral als dat de per soon van Sjef Keijzers is. Want ik heb steeds gezegd dat als er een geschikte kandidaat zich voordoet, dat ik tijdens de eerste najaarsvergadering zal aftre den. Trouwens in oktober 2001 stop ik sowieso als voorzitter want dan zit mijn termijn erop." Volgens Michiels is Sjef Keijzers niet door het bestuur benaderd voor de voorzitterspost. "We hebben hem in 1997 en in 1998 al eens gevraagd. Toen heeft hij twee keer geweigerd. Dus het ligt niet voor de hand dat we hem een derde keer zouden vragen. Hij heeft zich nu wel zelf aange boden om te bemiddelen en met spelers te gaan praten. Daarmee heeft het bestuur ingestemd." BLIJ Sjef Keijzers bevestigt dat Ewalts, Lenkens en De Swart hebben toegezegd te zullen blijven. "We doen ons uiterste best om zoveel mogelijk spelers te behouden. De gesprekken verlopen positief en enkelen hebben een mogelij ke terugkeer in overweging genomen", stelt Keijzers. Keijzers hoopt dat ook Camiel Fijneman en Frank van den Broek terugkomen op hun besluit om te stoppen: "Hun beslissingen staan los van iedere discussie binnen SVV en hebben te maken met werk en studie. Wanneer Camile werk krijgt in de regio Venray en zijn scriptie heeft afgerond is het aan te nemen dat hij gewoon door gaat. Met Frank moet nog een tweede gesprek plaatsvinden." Ruud Brands heeft besloten om het zaalvoetballen de voorkeur te geven. "Dit betreuren we, want Ruud kan van grote waarde zijn voor het standaardteam van Venray. Ruud is echter nog jong en nog lang niet verloren voor SV Venray." Alex de Swart, die morgen (vrijdag) in het huwelijksbootje stapt, bevestigt even eens dat hij bij Venray blijft. Hij heeft de club uit zijn woonplaats Melderslo al op de hoogte gebracht dat hij niet terug keert op het oude nest. "Noodgedwongen heb ik destijds mijn vertrek bij Venray aangekondigd. Er lag voor mij geen basis meer omdat er zoveel spelers vertrokken. Hoe pijnlijk dat ook was. Nu Rick en Hugo blijven en misschien ook nog Camiel Fijneman, ziet het er weer heel anders uit. Ik ben hier erg blij mee want ik had Venray niet graag op zo'n manier achtergela ten." op Ei De KNVB heeft de competitie-inde ling voor het seizoen 2000/2001 bekend gemaakt. Eerstedivionist HVC/ ComputerWork treft vijf nieuwe gezich ten. JSB en KW/Peter Langhout degra deerden uit de eredivisie. De iindhovense studentenvereniging :i ESZVV/Totelos, De Kilo en Wijk bij Duurstede werden kampioen in de hoofdklasse in respectievelijk de distric ten Zuid I, Zuid II en Midden en promo veerden. Opvallend is dat HVC/ ComputerWork nog slechts drie Limburgse tegenstanders treft en komend seizoen even zo vaak naar Dordrecht moet afreizen. De Venrayse damesteams gaan even eens verre reizen maken. Omdat zich slechts vijf teams hadden aangemeld voor de competitie Zuid heeft de KNVB besloten de klassen Noord en Zuid samen te voegen. De winnaar van de lSl damescompetitie is automatisch Limburgs kampioen en plaatst zich voor de Nederlands titelstrijd. or 0 uu Eerste divisie B: BZC/Adviesburo Van Uden (Den Bosch); De Kilo (Berg en tste Terblijt); ESZVV/Totelos (Eindhoven); Hans Mol Sports (Dordrecht); HVC/ComputerWork; JSB (Dordrecht); KW/Peter Langhout (Eindhoven); Lions/Nefkens (Geldrop); Peters (Dordrecht); SK/Konica Primeur (Goirle); SPP/Tonny Freriks (Veldhoven); Wijk bij Duurstede; ZVB/Graus Bouw (Brunssum); ZVV Meyers (Geleen). Hoofdklasse A: Arcan/de Groen (Maastricht); Adveo (Oirsbeek); Amicitia (Maasbracht); ZVV Eijsden; FCD/Alfass (Roermond); Haelen/ lornerhof (Horn); Heerlerheide .iHeerlen); HVC/ComputerWork 2; Hflkeelkampers (Nuth); 't Kesjotje ^■Swalmen); Mekra Regout (Maastricht); ^^WVV Postert (Posterholt); SB/Van der Venne (Sittard); ZVM/Continue (Sittard). ■Eerste klasse A: Brach (Maasbracht); 't Brökske (Nederweert); Fermonia Boys 2 (Roermond); Gastronoom (Neer); H77/Le Village (Montfort); Haelen/ jHomerhof 2; 't Haofke (Melick); De keigel 2 (Stein); 't Kesjotje 2 (Swalmen); De Klojo's (Stein); ZVV Meyers 2 (Geleen); ZVV Weert/ Romario's (Weert); ZVV Trepke/ Venray; ZVSV'89 (Velden). Tweede klasse A: Baarlo; ZVV Beringe; De Bonte Koe; Drukshop; "astronoom 2; GFC; HVC/Computer rfc {Work 3; Inter'80; ZVV Leunen; MVC; Nederweert; ZVV Trepke/Venray 2; (/ViMWittenhorst; ZVCBJ. Derde klasse A: Apollo; Domu; GFC 2; lerberg de Peel; Lake Valley; Lake LSk /alley 2; ZVV Mari; Meterik; MZV/De ^rKuif; ZVV Trepke/Venray 3; ZVV Trepke/Venray 4; Venrode; ZV/Serum; iZVSV 2. H Vierde klasse A: De Bonte Koe 2; De Bonte Koe 4; Herberg de Peel 2; HVC/ComputerWork 4; Kronenberg 2; Lake Valley 3; ZVV Leunen 2; SVCB; Wittenhorst 2; Wittenhorst 4; ZV/Serum 2; ZVCBJ 2; ZVCO. Vierde klasse B: De Bonte Koe 3; FC Hento; Herberg de Peel 3; HVC/ ComputerWork 5; Kronenberg; Lake Valley 4; ZVV Leunen 3; OBR/Electro v.Goch; ZVV Trepke/Venray 5; Venrode 2; Wittenhorst 3; ZV/Serum 3; ZVCO 2. Dames noord/zuid: ZVV Beringe; ZVV Bom; De Kabouter (Hoensbroek); De Kilo (Berg en Terblijt); H77/Le 'illage (Montfort); Herberg de Peel; HVC/ComputerWork; 't Kesjotje; 't Kesjotje 2; ZVV Leunen; Manait (Geleen); Sporting Maluku (Sittard); ZVV Trepke/Venray; ZV/Serum. Veteranen Uitslag: Panningen-Oostrum 6-2 Programma zaterdag 24 juni: Kronenberg-Oostrum v.16.10 Afgelopen zondag, op het jaarlijkse stratentoemooi van Leunen, Veulen en Heide, was het weer zover. Na een voorselectie, onder alle jeugdspelers de afgelopen weken, bleven er 15 spelers over die gingen strijden om de penalty wisselbokaal van Voetbalclub S.V. Leunen. Niemand anders als Leunenaar Wim Jacobs, momenteel keeper bij V.V.V., probeerde het doel te verdedigen tegen deze jeugdige talenten. Hier had hij de nodige moeite mee maar stopte toch nog 42 van de 79 pingels. Uiteindelijk won Coen Poels speler van de F jeugd de hoofdprijs. Van de 8 door hem genomen strafschoppen schoot hij er 7 in. Een formidabele score. Coen kreeg dan ook, uit handen van Geert Litjens, die de spelers prima door dit evenement begeleid had, de enorme beker uitgereikt. De 15 deelnemers aan de penaltybokaal wan SV Leunen met in hun midden keeper Wim Jacobs en rechts Geert Litjens Het naar de tweede klasse gedegra deerde Venray treft komend seizoen veel nieuwkomers. Drie kampioenen uit de derde klasse zijn in 2H inge deeld. Het Zuid-Limburgse Spaubeek, PSV'35 uit Posterholt en Helden. Het gepromoveerde Blerick en de blijvers Tiglieja en Vitesse'08 brengen de Noord-Limburgse inbreng op totaal vijf clubs. Nieuw is ook de vereniging SVC 2000. De Roermondse fusieclub is ontstaan door het samengaan van Swift en Victoria. In de vierde klasse H staan de welhaast traditionele derby's tus sen Leunen, SSS en Ysselsteyn weer op het programma. Oostrum heeft in de vijfde klasse D gezelschap gekre gen van de beide buren Castenray en DIS. Dat belooft enkele spetterende gemeentelijke confrontaties tussen de drie Venrayse buurdorpen. De'zesde klasse D, waarin Holthees en Merselo uitkomen, telt komend seizoen slechts acht teams door fusies en enkele teruggetrokken standaardteams. De KNVB heeft daarom besloten om 6D anderhalve competitie te laten afwer ken. De clubs treffen elkaar dan drie maal en spelen met 21 duels toch een vrijwel volwaardige competitie. Tweede klasse H: Blerick; Helden; PSV'35; RIOS; RKSVN; Sittard; Spaubeek; SVC 2000; Tiglieja; Venray; Veritas; Vitesse'08. Vierde klasse H: Heijen; HRC'27; Leunen; Meerlo; Melderslo; Montag- nards; Resia; SSS'18; Stormvogels; SVEB; Wanssum; Ysselsteyn. Vijfde klasse D: Castenray; DIS; Eiker Boys; EWC; GFC'33; Grashoek; Griendtsveen; HBSV; Hegelsom; Lottum; Oostrum; FC Steyl. Zesde klasse D: America; BVV'27; Holthees; Kronenberg; Merselo; RKBVC; Swolgense Boys; TOP'27. Uitslag: SV V-Kevelaar 1-0 Programma zaterdag 24 juni: SVV-Hegelsom a. 17.00 Alle spelers worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdagavond bij E. v. Mill, tel. 582346. Veteranen Uitslag: Ysselsteyn-Hegelsom 6-2 Programma zaterdag 24 juni: Geen wedstrijd. Trainingen Er zijn nog enkel teams die "trainen", maar velen hebben het seizoen al afge sloten. Na volgende week stoppen alle trainingen en is er zes weken rust. Hieronder het voorlopige overzicht van het komende seizoen. Op dinsdag 15 augustus starten we weer met de trainingen in sporthal de Wetteling voor het nieuwe seizoen. Voorlopige indeling van de trainin gen: Dinsdag: 17.30-18.30: Benjamins 17.30-18.45: Mini's 2 17.30-19.00: Meisjes aspiranten 18.30-19.30: Kadetten 18.45-20.00: Mini's 1 19.00-20.30: Jongens Aspiranten 19.30-21.00: Jongens Junioren 1 20.00-21.30: Heren 3 20.30-22.00: Heren 1 21.00-22.00: Dames repreanten. Gymzaal in het Brukske: 21.00-22.30: Heren recreanten. Vrijdag: 17.30-19.00: Jongens junioren 1 17.30-19.00: Jongens junioren 2 17.30-19.00: Jongens Aspiranten 19.00-20.30: Heren 2 19.00-20.30: Heren 1 19.00-20.30: Meisjes junioren. Het gaat hier nog om een voorlopige indeling, er kunnen nog veranderingen komen omdat we nog druk op zoek zijn naar trainers en coaches voor enkele teams. Afhankelijk van de beschikbaar heid van trainers zullen we mogelijk het schema nog aan moeten passen. De indeling van de teams en de trai ners en coaches volgt aan het begin van het seizoen. Als we de indeling rond hebben plaatsen we deze op onze home page. vermoedelijk vanaf 10 augustus. Verdere informatie bij Balder Lamers en Kees Spitters. Kleding Velen hebben de kleding al ingele verd, heb je het nog niet gedaan, doe dit dan nog voor 1 juli bij Marc v. Berlo of Kees Spitters. Voorkom een boete! Clubblad: De laatste Peelshot van dit seizoen komt nog voor 1 juli uit. Midgetgolf Club Gerrit Janssen 3e bij DK Bij de Districtskampioenschappen welke op zaterdag in Soerendonk en zondag in Geldrop werden gehouden, heeft Gerrit Janssen bij de Heren Senioren een fraaie 3e plaats weten te bewerkstelligen. De basis hiervoor legde hij zaterdag met een score van 68 oven de eerste 3 rondjes. Daarna moest hij wel wat inleveren, want de Geldroppenaar Tinus Klarenbeek maak te zijn slechte startronden met 3 x 22 goed en beiden sloten na de eerste dag zij aan zij met 120 holeslagen op de eer ste plaats. Met Hans van der Aa uit Leende als goede 2e met 124. Jan Engels (4e) was met 128 slagen nog niet kansloos voor het podium. Op zondag kon hij zijn goede optreden van 2e pinksterdag in Geldrop (65 over 3) geen vervolg geven en kreeg na een dramatische 2e ronde geen echt zicht meer op het podium, maar zijn totaal van 259 slagen bleef hij toch zijn achter volgers de baas en sloot dit DK af met een 4e plek. Gerrit Janssen vocht voor wat hij waard was op zijn niet favoriete baan en bleef zijn clubgenoot met 253 slagen voor en werd hiermee dus verdiend 3e. Winnaar werd de thuisspelende Tinus Klarenbeek met 234 gevolgd door Hans van der Aa met 245. Theo Litjens werd 8e met 298 en Jan Litjens eindigde een plaatsje lager (9e) met 300 holeslagen precies. Bij de Dames Senioren speelde Jo Litjens vooral zaterdag een goede wed strijd en ging als 5e met 147 slagen de tweede dag in. Zondag trad enig verval op en moest een plaatsje worden toege geven ten faveure van Roelie Manders van De Lichtstad Eindhoven en Finishte met 308 holeslagen als 6e. Miet Clevers startte zaterdag zwak met 164 en pakte zondag 6 holeslagen terug op clubgeno te Jo Litjens, maar verder dan een 7e plaats met 319 holeslagen zat er voor haar niet in. Bij de Heren speelde Peter Klarenbeek (Geldrop) een "perfect", d.w.z. 18 slagen over 18 banen, maar kon echter niet voorkomen dat zijn club- maat Berry van Schayk hem slechts één slag (218 tegen 219) voor bleef en daar door met de titel ging strijken. Bondscompetitie Buitenlust 4 had een inhaalwedstrijd op het programma staan tegen Heeze 2. In deze thuismatch kwamen de onzen tot een voorteffelijke score van 413 sla gen (clubrecord voor het 4e) en wisten alle ronden ruim in winst om ze zetten, zodat er een verdiende 8-0 zege uit de bus rolde. Theo Litjens was met 98 holeslagen "man of the match", die tevens met een rondje 22 de laagste ronde voor zijn rekening nam. 29 juni iflksre m ve seizoen 'i Dezelfde tijde». Aanvang nieuwe seizoen 17 ugustus Senioren Inschrijving Thuisblijvers Toer nooi zondag 9 juli: Voor wie: beginnende en gevorderde senioren. Hoe: er wordt gespeeld in dub bels, op sterkte ingedeeld. Dus ook voor beginners. Inschrijving: Inschrijfkaarten in de kantine. Inschrijving individueel. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50. Sluitingsdatum Inschrijving: zondag 25 juni. Contactpersoon voor dit toernooi: Math Heetkamp (541225). Kom op meedoen!!! Dit is de laatste week. Open Dorpen Toernooi Het Open dorpen Toernooi is in volle gang. Komend weekend worden de kruisfinales gespeeld, op zaterdag, en de de finales op zondag vanaf 11.00 uur. Uiteraard is er voor de voetballiefheb bers een televisie beschikbaar. Wil je een keer een leuke dubbelwedstrijd zien. kom dan een van deze dagen kijken. De prijsuitreiking is om ca. 17.00 uur. voor af gegaan door de trekking van de loterij met vele leuke prijzen, beschikbaar gesteld door onze eigen Ysselsteynse ondernemers, waarvoor onze hartelijke dank. Dorpencompetitie Willen alle captains en spelers van de dorpencompetitie de shirts z.s.m. weer inleveren bij Tilla de Wit, Veenmos 3. Collecte Epilepsie De collecte van het Nationaal Epilepsie Fonds heeft het prachtige bedrag van f 1403,40 opgebracht. Met de opbrengst van deze collecte kan zeker aan de bestrijding van epilepsie worden gewerkt. Alle gevers en collectanten hartelijk bedankt Venray Open In het weekend van 25 t/m 27 augus tus wordt voor de vierde keer in succes sie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden worden op vrij dag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse in Leunen, Dl- klasse bij TC Rodhe en D2/E-klasse in Leunen. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales worden op zon dag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De teams bestaan in de D1 en D2/E-klasse uit 4 dames en 4 heren, terwijl in de open klasse 2 heren en 2 dames uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Inschrijfformulieren liggen in de kanti ne.Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de team indeling; mochten er zich teveel deelne mers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd er rekening mee, dat je in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Afgelopen jaar werd TVY vierde in de Open klasse, tweede in de D2/E-klasse en eerste in de Dl-klasse; dit resultaat willen we graag herhalen Dus meld je aan! De inschrijving sluit op zondag 8 juli Een unicum binnen de jeugdbowlingvereniging Venray B* Toernooi Scheveningen Inge Lenssen behaalde hier een eerste plaats in de meisjes junioren A/B klasse met een gemiddelde van 197 werd ze eerste voor Ilona Dekkers uit Oosterhout. Hiermee was het een feit dat Inge door dit resultaat en de goede resultaten van het afgelopen seizoen de titel van Bowlster van het jaar niet meer kon ont gaan. Inge won 3 van de 12 toernooien en miste slechts 2 maal zeer nipt een finale plaats. Lars uitkomend in de pupillenklasse werd tweede met een score van 168 gemiddeld en door dit resultaat werd Lars nog derde in het klassement van bowler van het jaar in de pupillen klasse. Goede prestatie Inge Lenssen bij de Jeugdmasters te Dordrecht Met een gemiddelde 186 over 14 games werd Inge derde bij deze Jeugdmasters, dat overigens gewonnen werd door Jolanda Visser uit Julianadorp en als tweede Sindy Kurvers uit Rotterdam, dit was tevens haar laatste officiële jeugdtoemooi, het volgende seizoen zal Inge de overstap moeten maken naar de senioren. Lars lenssen werd met 160 gemiddeld 9de in de aspi ranten klasse en miste de kwart finale Het eerste honkbal team begon vorige week aan de tweede helft van de regu liere competitie met een overwinning op Gemert. Afgelopen zondag werd de uit wedstrijd Knuppelaars Rosmalen tegen Red Caps gespeeld. De Knuppelaars wisten de eerste ontmoeting nog van Red Caps te winnen, maar zou ze dat ook een tweede keer lukken? Red Caps begon agressief aan slag en wist in de eerste inning een kleine voorsprong op te bouwen. De Knuppelaars wisten ech ter al snel lanszij te komen. In een goede rally van de slagmensen van Red Caps wisten liefst 4 punten te scoren, waar door Red Caps uitliep tot 2-6. Deze stand bleef enkele inningen op het bord staan totdat de slagploeg van de Knuppelaars grip op de werper van Red Caps begon te krijgen. Hun rally zorgde ervoor dat de stand werd gelijkgetrokken. Ondanks deze opleving van de gastgevers bleef de werper van Red Caps, Gijs Gommans, goed werpen en door de variatie in de worpen aan te passen verminderde de dreiging aan zienlijk. Pas nadat Red Caps in de 8e inning door goede honkslagen en door tactische fouten van de Knuppelaars de stand naar 6-12 in her voordeel van Red Caps had gebracht kwam de dreiging weer terug. In de 9e inning wisten de gastgevers nog 2x te scoren, maar dat was meer omdat Red Caps liever 3 nul len probeerde te maken dan punten te voorkomen. De eindstand van de beste wedstrijd van Red Caps dit seizoen, werd na een lange zware wedstrijd gezet op 06-12. Uitslagen: HB1Knuppelaars-Red Caps 8-12 Programma donderdag 22 juni: Recr: Starlights-Red Caps a. 19.30 Programma zaterdag 24 juni: Jun: Maastricht-Red Caps a. 13.00 Programma zondag 25 juni: SBS: Red Caps-Mulo 2 a. 11.00 HB 1Stealers-Red Caps v. 12.00 HB2: Red Caps-Ducks a. 10.30 Voor vragen of andere aangelegenhe den aangaande Red Caps Venray. Honkbal of Softbal kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478-582907 06- 22.41.13.21), op onze Website (http://www.come.to/redcaps), of via email: RedCaps@dds.nl WWW http://www.come.to/redcaps Na spannende, maar vooral gezellige weken dorpencompetitie spelen zijn de eindstanden bekend van de Dorpencompetitie 2000, waarbij dank baar gebruik gemaakt is via de digitale snelweg betreft standen doorgeven e.d. Via deze weg ook dank aan de desbe treffende tennisverenigingen voor het gebruik van de accommodatie en inzet van de contactpersonen om van Dorpencompetitie 2000 een succes te maken. De eindstanden zijn als volgt: Zaterdag: poule A: 1. Leunen Veulen Heide Al; 2. Oirlo/Castenray A; 3. Leunen Veulen Heide A2; poule B: 1. Swolgen B; 2. Leunen Veulen Heide BI; 3. Ysselsteyn B; poule C: 1. America C; 2. Leunen Veulen Heide C; 3. Oostrum C; poule D: 1. America D; 2. Leunen Veulen Heide D2: 3. Leunen Veulen Heide D1 Zondag poule A: 1. Merselo A; 2. Leunen Veulen Heide A; 3. America A; poule B: 1. Leunen Veulen Heide B; 2. Merselo B; 3. Ysselsteyn B; poule C: 1. Leunen Veulen Heide C; 2. Merselo C; 3. America C. poule D: 1. Swolgen D; 2. America D; 3. Oirlo/Castenray D. Levensmiddelendarten Zondag 25 juni wordt in café De Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakketten. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 13.30 uur. Koninklijke Handboogsportvereniging Diana 1897 Jl. zaterdag 17 juni werden de Nederlandse kampioenschappen lpijl systeem voor de aspiranten tot en met 10 jaar verschoten bij Doelen Willem III te Boekei. Aan het kam pioenschap namen zo'n 50 schutters deel. Robin Heidens verdedigde de kleuren van Diana Venray, Het was een hele beleving om voor de eerste keer deel te nemen aan het NK. De wedstrijd ging over 2 series van 15 pijlen. Robin eindigde op en schitte rende 24e plaats met maar liefst 168 punten. Dinsdag 13 juni was de eerste wedstrijd van de zomercompetitie. De competitie is opgezet met als doel kennismaking met andere hand boogsport disciplines. Terugkerend en als rode draad het schieten op 3 verschillende afstanden. De tussen stand na de le ronde bij de aspiran ten, Kent Chain 9, Thomas 6 en D.O.S. Damesteam Helaas kon het damesteam tijdens de nationale finale niet aan het niveau komen van het vorig jaar. Joyce Voesten en Silvia Nouwens wonnen beiden 2 van hun 3 partijen, maar daarmee was de koek op. Het betekende een 4e plaats in de poule. Finale clubkampioenschappen: De finale wordt vervolgd op maandag 26 en dinsdag 27 juni, waarna de nieuwe clubkampioen bekend zal zijn. Bandstoten KNBB: Uitslagen: Tegelen 1-DOS 1 7-0 Robin Heidens zeer geconcentreerd en alleen aandacht voor het geel!! Robin Heidens 5 punten. Bij de juni oren, Rick Philipsen 9, Susan Robben 6, Martijn de Mulder 5 en Jeanine van Hagen 4 punten. Bij de senioren, Ewa Hellegers 9, Manila Philipsen en Mariet van Hagen elk 6 punten. Op 15 juni was de tweede ontmoe ting van de onderlinge competitie met de Schutroe te Horst. Maar liefst 11 schutters namen deel aan deze wedstrijd. Ondanks uiterste inspan ning werd deze tweede ontmoeting verloren. De derde en laatste wed strijd zal de beslissing moeten bren gen Zaterdag 17 en zondag 18 juni werd de 4e dubbele arrowhead van het vijflanden toernooi verschoten in de voormalige mergelgroeve 't Rooth. Onder tropische temperaturen en in de luwte was een schitterend parcours uitgezet door handboog sportvereniging Amicitia uit Cadier en Keer. Voor nederlandse begrip pen unieke hoog- laag doelen welke tegen de hellingen geplaatst waren. Bij de junioren wist Rick Philipsen een 4e plaats te behalen met 521 punten. Zaterdag 24 en zondag 25 juni zijn de persoonlijke Limburgse kam pioenschappen 25Mlpijl te Boukoul. E-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Vanaf vandaag start onze opruiming zomer 2000. U kunt nu profiteren van onze speciale prijzen. Mooie modemerken zijn nu extra laag geprijsd. 10%-30%-50% korting. Tot ziens. SCHOT MODE lat 73, Venray Roosendaal, Boxmeer, Oss ZOMER TWEEDUIZEND

Peel en Maas | 2000 | | pagina 20