"Onze klanten zijn de grote winnaars" Geslaagden Bieb, Magazine boordevol aantrekkelij kheden van uw bibliotheek Afscheid Ben Jansen na ruim 32 jaar leraar basisonderwijs Oud papier Midnight Shopping in centrum Venray IEL EN MAAS PagT donderdag 22 juni 2000 - Pagina 15 Samenwerking Human Insurance en ING Bank 'De ING Bank heeft als slogan: >r ondernemende mensen'. De lewerkers van Human iurance voldoen absoluut aan beeld. Ze zijn ondernemend én skundig, waardoor Human iurance in korte tijd een goede m in de regio Venray heeft ;ebouwd. De klant staat bij /el Human Insurance als de |G Bank centraal, natuurlijk eerste vereiste om tot een Ie samenwerking te komen." an het woord is Arie Liebregts, icteur van de ING Bank in inray. Zijn boodschap is helder: samenwerking met Human iurance - sinds begin 1999 geves- 1 aan de Leeuwstraat 4 in Venray het voormalige, gerenoveerde tonhuis van bierbrouwerij De luden Leeuw - is de ING Bank in afgelopen jaar uitstekend beval- "Het is belangrijk dat de goede ,m van de ING Bank ook via rouwbare en gekwalificeerde tus- ipersonen bij de klant geventi- rd wordt", legt Liebregts uit. "De liviteiten van Human Insurance isen uitstekend in de filosofie van ING Bank en brengen voor ons fens een belangrijk stukje meer- tarde met zich mee. Via de distri- tiekanalen kunnen wij immers ze producten afzetten en ik moet ggen dat Human Insurance in fte tijd al een behoorlijke klanten- ing heeft opgebouwd. Zeker een jim waard voor zo'n relatief jong drijf." KLANT CENTRAAL De cliënten zijn volgens Gorter dé ote winnaars van de samenwer- ng tussen Human Insurance en der andere de ING Bank. "1 en 1 bij ons inderdaad 3", stelt Gorter, /ij zijn heel tevreden over de herpe onderhandeling en profes- jnele afwikkeling door de mede- :rkers van de ING Bank, bijvoor- eld op het gebied van zakelijke lancieringen." FINANCIËLE PLANNING Hypotheken, financieringen, pen- oenen, verzekeringen, beleggin- n, vermogensgroei, inkomsten en tgaven, sparen voor later, stude- nde kinderen, eerder ophouden et werken. Als je alles op een rijtje t zie je tegenwoordig door de imen het bos niet meer. Het finan- èle plaatje van een doorsnee huis- luden is al lang niet meer een zaak in eenvoudig plussen en minnen, uman Insurance heeft de uitkomst: individuele, financiële planning. Volgens Jasper Gorter van uman Insurance wordt het er niet makkelijker op.: "Het is geen :hande als je zonder deskundige lip niet in staat bent om een goed aatje neer te leggen, waarin al je ensen, mogelijkheden en onmoge- kheden zijn meegenomen. Met me de sociale en fiscale wetge- ng is zo complex geworden, dat :t nagenoeg niet meer mogelijk is n de consequenties van financiële jslissingen te overzien." Want, laten we eerlijk zijn. Weet wat er gebeurt als u arbeidsonge- :hikt wordt? En de studie van uw nderen, hoe moet u die bekostigen inder uw leven ingrijpend te moe- n veranderen? Human Insurance irschaft licht in de duisternis met lar individuele, financiële plan- ng. Op iedereen persoonlijk toege- litst. rekening houdend met alle cetten. Gorter: "iedereen heeft te aken met een persoonlijke situatie, jkomen, schulden, leningen, wel of ren kinderen, je kunt geen stan- lardplaatje neerleggen. Iedere |ant is alleen geholpen met maat- :rk, rekening houdend met de iividuele situatie. Voor tweever- jeners zonder kinderen ziet zo'n anning er heel anders uit dan voor :n gezin met drie kinderen waar in de man alleen werkt. Met dat >rt zaken hou je rekening als de ans wordt opgemaakt." Uitgangspunt is nog steeds, dat (en op 65-jarige leeftijd maximaal van zijn laatst Verdiende salaris opbouwen. Bij heel veel men- in is dit niet het geval; al denken KlBensen vaak dat het bij hen wel ■i'Mied geregeld is. Dit kan onder idere liggen aan de soort pensioen- deling die men heeft;-eindloon-, (iddelloon- of beschikbare premie- deling, of de hoogte van de fran- 'lise die jaarlijks wijzigt, verande- in van werkgever, later beginnen let pensioenopbouw dan vanaf 25 r zodat u geen veertig dienstjaren :er haalt, leeftijdsverschil tussen u uw partner, tweeverdienersgat ic. Er van uitgaande dat er wanneer u 5 jaar wordt nog AOW is, geldt de ma oor de mensen die na 1 januari 950 geboren zijn. dat zij pas 50% OW ontvangen wanneer ze 65 jaar 4 jaar 'orden; dit kan vervelende gevol- ""i* en hebben voor die echtparen waar e man alleen het inkomen binnen brengt en bijvoorbeeld ook nog eens ier jaar ouder is dan zijn echtgeno- "Het wordt misschien voor u tijd "n een goede pensioenplanning te Jten maken en eventuele financiële :korten later nu al te laten verzeke- en. Dit kan bijvoorbeeld door het anwenden van uw spaarloonrege- ng", zegt Anne-Marie Goossens. Vanaf 2001 kan echter niet meer 'nbeperkt premie voor lijfrente fgestort worden. "Hier is flink aan eknabbeld", vertelt Goossens. voor iedereen die inkomen geniet, eldt dadelijk een basisaftrek van 204 gulden of 1000 euro per per soon per jaar (is niet overdraag baar), ook voor bestaande polissen. Het huidige tranchesysteem komt hiermee te vervallen. Wil men afstorten, dan zal jaarlijks een pen sioenberekening moeten worden gemaak om het pensioentekort aan te tonen. Dit wordt uiteraard jaar lijks door ons gedaan voor onze klanten." WENSEN Een goede planning begint vol gens Gorter bij het aandachtig lui steren naar de mening en wensen van de klant. Human Insurance maakt daarbij gebruik van een indi vidueel inventarisatiemodel. Het vragenpakket beperkt zich niet tot naam, geboortedatum, inkomen en de lopende hypotheek. Inkomsten uit lijfrente, verhuur, vorige arbeid, renteopbrengsten, spaarpolissen en andere financiële regelingen, maar ook persoonlijke prioriteiten en wensen/eisen worden in beeld gebracht. "We nemen voor iedere klant ruim de tijd om zijn situatie in beeld te brengen. Bepaalde zaken kun je daarbij onmogelijk van elkaar loskoppelen. Zo kan een hypotheek niet los gezien worden van het moment waarop iemand met pensioen wil gaan. Ook is het belangrijk om voldoende inkomen te hebben op het moment dat kinde ren gaan studeren. Dit zijn slechts twee voorbeelden die kunnen spe- len." De risicofactor wordt in dit plaatje niet uitgesloten, integendeel, arbeidsongeschiktheid, ontslag en overlijden; de meest voorkomende risico's zijn medebepalend voor een individuele, financiële planning waarin de klant zich kan vinden. "Zonder dat hij zich bepaalde zaken, zoals een auto of caravan, waaraan hij gehecht is, moet ontzeggen. Want nu leef je, en niet alleen voor de toekomst", zegt Gorter. "Bovendien wordt de persoonlijke situatie van tijd tot tijd geëvalueerd. Wij staan voor een persoonlijke relatie met onze klanten, vandaar dat iemand altijd een vast aan spreekpunt heeft. De ervaring wijst uit dat klanten dit als uiterst prettig ervaren." Er gaat volgens Gorter ook veel veranderen op het gebied van kapi taalverzekeringen. Wanneer ver pand je de verzekering nou wel aan je financiering, zodat het een box I verhaal wordt, en wanneer niet, zodat de verzekering box III valt. Of wat gebeurt er met mijn kapitaal ver zekering eigen woning als ik mijn huis verkoop, twee jaar gehuurd ga ownen en dan weer een nieuw huis betrek? Hoe lang heb ik nog renteaf trek? "Voor ons als financial plan ners wordt onze informatietaak rich ting klanten alleen maar complexer en interessanter, want conform belastingstelsel 2001 wordt het er voor de mensen niet makkelijker op", stelt Gorter. LAAGSTE RENTE Human Insurance houdt zich naast inkomens- en vermogensplan ning ook nadrukkelijk bezig met hypotheken, pensioenen en andere vormen van spaarregelingen. De hypotheekmarkt kan op dit moment voor de koper van een huis nage noeg niet meer stuk. De aanbieders van hypotheken strooien met de meest aantrekkelijke rentestanden, niemand wil voor elkaar onderdoen met als gevolg dat de concurrentie groot is. Human Insurance gaat volop mee in de strijd, is er zelfs van overtuigd zonder concurrentie de laagste rentetarieven te kunnen bieden. "Ja, dat durven wij inder daad", beaamt Jasper Gorter, "ik durf gerust te stellen dat er niemand tegen ons op kan. Als onafhankelijk aanbieder van hypotheken werken wij samen met "de ING Bank en andere grote bancaire instellingen en vermogensbeheerders. Wij zijn in staat om hypotheken aan te bie den, waartegen de financiële instel lingen met hun richttarieven niet kunnen concurreren. Het aanbod dat wij doen gaat in de regel anders om met vaste en variabele kosten, waar door wij lagere rentetarieven in rekening kunnen brengen. Hetgeen in het voordeel is van de klant. Kostenstructuren van maatschappij en en performance zijn tegenwoor- Jasper Gorter, Anne-Marie Goossens en Arie Liebregts zijn erg te spreken over de samenwerking tussen Human Insurance en de ING Bank dig erg groot, wij hebben interne onderzoeken gedaan waardoor we de beste producten in huis hebben qua opbouw van pensioen en kapi taalverzekering." BUITENLAND De laatste maanden werkt Human Insurance ook met veel buitenlandse banken die zeer scherpe concurren- de aflossingsvrije tarieven hebben,. "Dat kan volgende maand weer anders zijn", stelt Gorter. "Wij zijn van mening dat de cliënt beter een financiering bij een bank kan onder brengen en een verzekering bij een verzekeraar. Een financiering ondergebracht bij een maatschappij, kan in eerste instantie door een lage re rente aantrekkelijk lijken; echter hier zit een hele dure levensverzeke ring aan vast met een hoge kosten structuur. Daarom kun je beter een iets hogere rente betalen en een losse verzekering hieraan koppelen; want de rente is bruto aftrekbaar en 'wat hou ik aan de rit over'.... daar gaat het uiteindelijk toch om. DE WIEEN, MOLENKLEF, VLAKWATER Iedere laatste woensdag van de maand haalt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier in de buurtschappen De Wieën, Molenklef en Vlakwater e.o. De bewoners van de straten Zandakker, Schutsboom, Vendel, Groenewoltsepad, Kruisstraat, St. Franciscuslaan, St. Antoniusstraat, Paterslaan en de straten in Molenklef, Vlakwater, omgeving Werckenslaan. Aan den Dril e.o., worden verzocht om op woensdag 28 juni om uiterlijk 18.30 uur oud papier in dozen of gebundeld aan de straat te zetten. Ook bestaat iedere zaterdag van 09.00 tot 14.00 uur de gelegenheid om oud papier gebundeld of in dozen, te deponeren in de papier container van AV Venray-Regio die is geplaats aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/Kulutweg. Nadere informatie, tel. 583529 of 582842. Ontspannen winkelen in hartje Venray tot 's avonds laat. Dat kan tijdens Midnight Shopping op vrijdag 23 juni. De winkels in winkelcentrum Venray zijn dan tot 23.00 uur open. De live muziek op de pleinen zorgt voor extra sfeer en gezelligheid in het cen trum. Tijdens Midnight Shopping heerst er een gezellige drukte in het Venrayse winkelcentrum. Het publiek kan lekker rustig winkelen, zelfs nog na het invallen van de schemering op deze bijna langste dag van het jaar. Wie even uit wil rusten kan neerstrijken op een van de terrassen. De live muziek maakt het vertoeven in het centrum nóg gezelliger. Op de Venrayse pleinen vindt op deze vrijdagavond immers Venray Muzikaal Totaal plaats. 'Deze muzikale avond is een fan tastisch initiatie', zegt Piet v. Dijck van WinkelCentrum Venray (WCV). 'Uiteraard juicht WVC der gelijke evenementen in het centrum van harte toe. We hebben dit initia tief dan ook graag financieel onder steund. Daarmee willen we vooral ook de muzikanten een hart onder de riem steken. Het zijn immers deze honderden vrijwilligers die er voor zorgen dat Venray Muzikaal Totaal slaagt'. De winkels in het centrum van Venray zijn tijdens Midnight Shopping open tot 23.00 uur. Juni staat al sinds jaar en dag in het teken van het spannende boek. Logisch dat dit onderwerp centraal staat op de cover van het eerste nummer van bieb, het magazine voor nieuwsgierige mensen dat gratis aangeboden wordt door de bibliotheek Venray. De bibliotheek attendeert met dit nieuwe magazine op de vele mogelijkheden die zij biedt voor jong en oud op het gebied van boeken en tijdschriften, cd-roms, video's, bladmuziek en internet. In het eerste nummer van bieb komen ook andere actuele onder werpen aan bod waarover men wetenswaardige informatie in bibliotheken kan vinden. Natuurlijk reizen vanwege de aan staande vakantieperiode en sport in verband met de vele toonaangeven de sportevenementen (Wimbledon, Tour de France, EK voetbal en Olympische Spelen in Sydney). Uiteraard is ook cultuur goed vertegenwoordigd met een uitge breid verhaal over de tentoonstel ling de Glorie van de Gouden Eeuw in het Rijksmuseum en de popcultuur komt aan bod in een artikel over The Beach, een multi mediaal item bij uitstek. Speciaal voor de jongeren uitge breide aandacht voor uittreksels in de bibliotheek en op internet. Het magazine is in de bibliotheek Venray verkrijgbaar. Overigens treft u nu in de biblio theek ook de speciale actie rond de afgeschreven boeken aan. Tot eind juni koopt u twee afge schreven boeken voor de prijs van één. U betaalt voor afgeschreven vol wassen boeken fl. 2,50 voor 2 exemplaren. Voor de afgeschreven jeugdboe ken betaalt u nu fl. 1,- voor 2 exemplaren. De bibliotheek is tijdens de zomer periode normaal geopend. Vrijdag 23 juni neemt Ben Jansen afscheid" van basisschool "De Kemp'. Nadat Ben in 1967 was geslaagd voor de gewone akte en in 1968 voor de hoofdakte, kreeg hij in 1968 zijn vaste aanstelling aan de Henseniusschool. In 1980 fuseerde de Henseniusschool met de Luciaschool en de nieuwe school kreeg de naam "De Kemp". Ben, een Venraynaar in hart en nieren, is een bezige bij. Hij zingt graag in het Venray's Gregoriaans Koor, is suppoost van 't Freulekeshuus, leidt mensen in de toren van de Grote Kerk rond en is bij de Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray e.o. Verder sport hij naar hartelust. Hij tennist graag en rent nagenoeg elke zaterdag met zijn trimmersclubje. Elk jaar rent hij met kinderen mee als voorbereiding op de Jo van Oers-loop. Na ruim 32 jaar les gegeven te hebben, maakt hij vanaf het volgen de schooljaar gebruik van de FPU- regeling. Vrijdagmorgen 23 juni om 10.30 uur nemen de kinderen afscheid van meneer Ben. Van 15.30 - 17.30 uur is er een receptie in b.s. De Kemp, Kruitweg 12 te Venray, waar iedereen van harte welkom is om meneer Ben de hand te schudden. Wij hopen dat Ben nog vele jaren mag genieten van zijn vrije tijd samen met Ans en de kinderen. Ben, je weet: de deuren van, weer een fusieschool, "De Toverbal" staan altijd voor je open. Team De Kemp dr. Poels Aan het Raayland College te Venray zijn in de le termijn geslaagd: Atheneum: Stijn Albers, Maashees; Bianca Ambrosius, Oirlo; Merel Berling, Venray; Sandra Van den Beuken, Ysselsteyn; Ronnie Bovee, Heide; Jolen Epke, Venray; Wouter Frencken, Venray; Bart Gerrits, Smakt; Maurice Gilissen, Venray; Marieke Gommans, Leunen; Aby Gooren, Well; Wendy Groen, Venray; Magiel van de Groes, Venray; Tom Hendricx, Venray; Niek Houwen, Oirlo; Linda Jansen, Holthees; Hanneke Janssen, Venray; Rob Jenneskens, Wanssum; Winny Jenniskens, Leunen; Gé Keizers, Venray; Esther Kersten, Maashees; Luc Kleeven, Venray; Sjoerd Knibbeler, Venray; Ties Koopmans, Venray; Imke Kuipers, Venray; Josien Leijssen, Venray; Charlotte Lemmens, Venray; Bas van Lieshout, Venray; Anneke Loeffen, Venray; Daan Loonen, Blitterswijck; Kim van der Meijden, Venray; Spence van Melis, Venray; Rob Menheere, Venray; Marjolijn Moraal, Oostrum; Ole Nijboer, Venray; Katja Noten, Overloon; Marieke van Oppenraaij, Venray; Esther van de Pas, Ysselsteyn; Wil Poels, Merselo; John Raadschelders, Venray; Marieke Reijnders. Maashees; Ilona Reintjes, Venray; Sabien Reuwer, Venray; Erik Rijshouwer. Oostrum; Wouter Rutten, Overloon; Casper Simons, Venray; Chris Sonnenberg, Leunen; Kelly Swinkels, Venray; Tessa Verhaegh, Wanssum; Kristel Vervoort, Venray; Dorien de Waard, Venray; Hans Weijers, Venray; Sjan Weijers, Venray; Susan Willemsen, Venray; Administratie: Mariëtta Aarts, Oostrum; Chris Aengenend, Venray; Nadia Aoussar, Venray; Tim van de Bovenkamp. Meterik; Tristan Braak, Venray; Jeffrey Broeren, Venray; Patty Coenders, Blitterswijck; Karen Drissen, Sevenum; Abderrahim Gazza, Venray; Simone Geraedts, Oostrum; Samir El Ghoul, Venray; Rik Gielens, Venray; Pascal Hendrix, Venray; Youssef Hlimi, Venray; Niels Koenen, Leunen; Jeranimo Latupeirissa, Venray; Saskia Niessen, Venray; Hilal Ortak, Venray; Abdulqader Rahimi, Venray; Anita Seuren, Horst; Shirley Siebers, Venray; Murat Tastan, Venray; Rob Vergeldt, Wanssum; Marlin Voesten, Venray; Martin Vogel, Well; Bouwtechniek: Tom Bouten, Wanssum; Roger Cleven, Venray; Roel van Duijnhoven, Vredepeel; Roy Eibers, Venray; Ramon Hagens, Well; Patrick Hendrix, Venray; Joep Jacobs, Oostrum; Frank Jansen, Oostrum; Clint Janssen, Overloon; Chiel Koenen, Heide; Jeffrey Maas, Venray; Thomas Muller, Bergen; Patrick Peters, Well; Benjamin Schoon, Venray; Niels Schwachöfer, Venray; Robert Steeghs, Overloon; Rob Verhoeven, Well; Laurens van Zwieten, Blitterswijck; Gymnasium: Sandra Barents, Venray; Kimberly van Bastelaar, Venray; Janneke van Berlo, Overloon; Niels Buddiger, Venray; Michiel Coenen, Venray; Anja van Dijck, Merselo; Richard Duijn, Oostrum; Sjoerd Ewals, Ysselsteyn; Job Geurts, Venray; Maud Goumans, Venray; Moniek Hoebergen. Venray; Christel Jansen, Maashees; Maartje Janssen, Venray; Stephanie Janssen, Venray; Mare de Jong, Venray; Maartje Katemau. Venray; Joost Keijzers, Venray; Marijke Loonen, Merselo; Lennie Oome, Venray; Bart Poels, Ysselsteyn; Rogier Pop, Venray; Irene Remiers, Wanssum; Lotte van der Reis, Overloon; Tom Rouwette, Oostrum; Rik Schlepers, Oostrum; Mark Stasse, Venray; Linda Thijssen, Venray; Wies Verstraaten, Overloon; Steven Wittgen, Venray; Iris Zwijnenberg, Venray; HAVO: Ninka Antheunisse, Venray; Peter Baars, Venray; Daniëlle Baltissen, Ysselsteyn; Mark de Beer, Oostrum; Joost van den Berg, Maashees; Nanette van den Berg, Leunen; Roel van den Berg, Venray; Erik Blaauw, Venray; Saar Bloemers, Venray; Ronny van Bracht, Venray; Moniek Brouwer, Veulen; Anke de Bruijn, Venray; Filip Claessens, Venray; Gijs Coersen, Venray; Debby Connor, Venray; Inge Cox, Wanssum; Marieke Cremers, Smakt; Nicole Cremers, Venray; Gijs Crienen, Ysselsteyn; Martijn Dehing, Venray; Marieke Derikx, Ysselsteyn; Marieke Derks, Oostrum; Marion van Dijck, Venray; Frank Eekhout, Venray; Selcuk Erol, Venray; Sanne Evertz, Wanssum; Auke Faber, Venray; Paul Faessen, Venray; Tom Felder, Oostrum; Tine Geerits, Venray; Thomas Gerrits, Venray; Josine Geurts, Leunen; Gijs Gielens, Heide; Ellen Gloudemans, Merselo; Marjolein de Gooijer, Venray Ruud Hageman, Venray; Edin Hamzic, Maashees; Mijoux Haneuse, Venray; Joeri Hendriks, Ysselsteyn; Niels Hendrix, Blitterswijck; Ralf Hendrix, Blitterswijck; Yvonne Hermans, Venray; Sanne Hermsen, Broekhuizen; Maurice Huijs, Wanssum; Gijs Jacobs, Maashees; Ivo Janssen, Venray; Kim Janssen, Venray; Marco Janssen, Oostrum; Marloes Janssen, Maashees; Petra Janssen, Ysselsteyn; Stefan Janssen, Venray; Frank Jenneskens, Leunen; Frank Jenniskens, Leunen; Mieke Jeucken, Venray; Angela Jeuken, Geysteren; Gijs Jeuken, Leunen; Roel Kanters, Venray; Maartje Keijsers, Oostrum; Roy van Kreij, Venray; Maartje Kunen, Geysteren; Stan Kunen, Geysteren; Bram van Langen, Venray; Mark Laurensse, Venray; Maud Lepsi, Oostrum; Alex van Loon, Venray; Marieke Lucassen, Venray; Linda Meijer, Venray; Hanneke Merkx, Wanssum; Roel Mocking, Venray; Lotte van den Munckhof, Venray; Jan van Ochten, Venray; Jawed Ouchen, Venray; Naoil Ouchene, Venray; Sanne Oudenhoven, Venray; Annemarie Philipsen, Venray; Wilmy Potten, Ysselsteyn; Lotte Reijnders, Maashees; Susanne van Rhee, Venray; Linda Rozema, Venray; Gijs de Ruijter, Wanssum; Gemma Rutten, Heide; Kaveh Samadi, Venray; Wouter Schambergen, Venray; Chiel Schütte, Venray; Ruud Sijbers, Venray; Judith Smits. Wanssum; Juul Smits, Venray; Andel Soree, Venray; Ilse Steeghs, Well; Jeroen Stegehuis, Venray; Sil Swinkels, Oostrum; Tamara Tadeo Diks, Venray; Kenan Tastan, Venray; Gerard den Teuling, Venray; Emmy Timmermans, Venray; Martijn van der Veen, Maashees; Harold Verhoeven, Venray; Martine Verkoeijen, Venray; Geertje Verkuijlen, Venray; Bart Verleijsdonk, Venray; Petra Vermeeren, Venray; Noortje Versleijen, Oostrum; Kees Veugen, Venray; Roel Vossen, Venray; Suzanne ter Weele, Venray; Roel Weijmans, Overloon; Anke Wennekers, Oirlo; Judith Wester, Venray; Dorus Wilderbeek, Well; Stijn Willems, Venray; Bianca Zegers, Merselo; Installatietechniek: Niels Beijer, Venray; Rudy Broeren, Overloon; Hoa Van Bui, Venray; Patrick Cox, Venray; Marcel Huisman. Venray; Werner Kuenen, Overloon; Danny Rongen, Venray; Dré De la Roij, Venray: Larry Scholtz, Venray; May kei Sonnemans, Overloon; Landb. en nat. omgeving: Kim Egelmeers, Ysselsteyn; Ivo Goosens, Heide; Rianne Rijbroek, Blitterswijck: Carin Tunnissen. Venray; Ruud Vergeldt, Wanssum; Michel Verstralen, Maashees; Veroline Wasser, Venray; Simone Zetsen, Blitterswijck; MAVO: Tehmine Arshakjan, Meerlo; Peter Arts, Venray; Lorenzo Bahadur, Venray; Gaza Berhitu, Venray; Gert-Jan Boelaars, Venray; Rick Bonten, Venray; Nicol Boosten, Venray; Nouzha Boumasmoud, Venray: Josip Brezavscek, Venray; Jimmy de Bruijn, Smakt; Mehmet Cakal, Venray; Laura Op den Camp. Oostrum; Fatiha Chaouki, Venray; Stefanie Coenen, Blitterswijck; Willem Coersen, Venray; René Cox, Geysteren; Thijs Cox, Oostrum; George Cranen, Venray; Ilona Curfs, Venray; Hardy Damen, Venray; Maud Dekkers, Wanssum; Huub Derks, Merselo; Karlijn Derkx, Maashees; Ellen van Dijck, Merselo; Bart Driessen, Well; Meggie Driessen, Well; Gülten Durgun, Venray; Wendy Eelman, Venray; Robbert van Empel, Ysselsteyn; Guus Faessen, Venray; Vivian Fleuren, Venray; Esther Gal, Venray; Anne Geurts, Oostrum; Tom Gielens, Oostrum; Monique Gommans, Leunen; Kristel Goumans, Venray; Bianca Hanen, Venray; Angela Hellegers, Leunen; Tom Hendriks, Ysselsteyn; Debby Hendrix, Ysselsteyn; Ruud Hendrix, Oostrum; Sjaak Hermsen, Venray; Paul van den Heuvel, Venray; Daniëlle Hulsman, Venray; Houda Idrissi Dafali, Venray; Inge Janssen, Venray; Kim Janssen, Venray; Noud Janssen, Venray; Olga Janssen, Merselo; Roel Janssen, Venray; Bo Jeuken, Venray; Lowieke Jeuken. Venray; Janneke Kateman, Venray; Manon van de Kerkhof, Venray; Raymond Klaassens, Venray; Anouk Kleeven, Geysteren; Yvonne Koppes, Merselo; Anke Kreutz, Blitterswijck; Bart Kusters, Leunen; Paul Laurensse, Venray; Sylvia Laurensse, Leunen; Sandra Litjens, Leunen; Merve Mardan. Sevenum; Martin Mardjani, Venray; Willem van Melis, Venray; Femke van Neerven, Horst: Suzan Nellen, Oostrum; Carst Numan, Vénray; Max Olfen, Leunen; Kim Pelzer, Venray; Trong Phan, Venray: Maarten Pij ls. Venray; Gerard Poels, Heide; Ruben Poll, Venray; Evelien van der Putten, Venray; Wiet Raedts. Venray; Tessa Reiniers, Well; Niels van Rij, Venray; Linda Rongen, Leunen; Janet Roodbeen, Well; Ilona Roosen, Well; Gözde Sabaper, Venray; Lizzy Saffrie, Venray; Ruud Sanders, Ysselsteyn; Hans Sijbers, Venray; Femke Sijmons, Venray; Inge Simons, Venray; Anne Smits. Venray; José Sponselee, Well; Niek Spronken, Venray; Willem Strijbosch, Leunen; Berme Timmermans, Venray; Bram van Vegchel, Venray; Kees van de Ven, Oostrum; Daan Verbakei, Venray; Marijke Verberkt, Wanssum; Lianne Verblakt, Venray; Nicky Verhoeven, Venray; Joost Verkuijlen, Venray; Nicole Verspaget, Oostrum; Marjolijn de Veth, Venray; Geert Vogels, Ysselsteyn; Annika Vos, Venray; Diantha Vrede, Horst; Peter Weijs, Venray; Nancy Wijers, Venray; Kevin Willems, Venray; Dominique Wilschut, Venray; Femke Windsant, Merselo; Hendrik Wismans, Venray; Metaaltechniek: Geert Beterams, Venray; Bernard Brok, Maashees; Rick Cremers, Leunen; Leroy van Dam, Venray; Roel Dolders, Well; Freddy Holtackers. Blitterswijck; Redney Janssen, Venray; Rob Kersten, Overloon; Mesut Korkmaz, Venray; Petra Linders. Oostrum: Achmed Maghraoui, Venray; Abdirisag Mahamed Abdi, Venray; Arno Muijsers, Heide; Eric Pania, Venray; Bart Pelzer. Venray; Dennis Sibilo, Venray; Tom van de Ven, Overloon; Jeffrey Willems, Venray; Mode/commercie: Asiye Kagar. Venray; Natasja Vermeulen, Venray; Verzorging: Jaouhara Abbassi, Venray; Janine D'Amore, Horst; Anke Basten, Oostrum; Suzanne Beckers, Venray; Wendy Beelen. Ysselsteyn; Cecile Bronold, Well; Laura van der Coelen, Well; Bouke Cuijpers, Well; Dennij van der Duijn, Venray; Daisy Eelman, Venray; Xenia van der Eist, Venray; Selda Emekli, Venray; Jacqueline Engels, Oostrum; Loes Gommers. Ysselsteyn; Sanne Gommers, Ysselsteyn; Annemiek van Haren, Venray; Jenny Heijnen, Venray; Wendy Hendriks. Venray; Dorien Hermsen, Venray; Marleen van Hoek, Venray; Suzanne van Hoof, Venray: José Janssen, Wanssum; Sarina Klem-Holte. Venray; Jessica de Klein, Venray; Tamara Kranenburg, Venray; Sandra van Meijel, Venray; Debbie Mulder, Venray; Els van den Munckhof, Overloon; Sanne Niens, Venray: Najat Nouamani, Venray; Fatma Özdemir, Venray; Dory Peeters, Oirlo; Kristel Poels, Merselo; Lieke Rongen, Venray; Marieke Rongen, Oirlo; Sandra Schrivers, Wanssum; Inge Smits, Leunen; Amy Soo. Boxmeer; Jolanda Speijcken. Blitterswijck; Daisy Straetmann, Venray; Martine Thielen, Venray; Silvie Tonnaer, Venray; Sharon Velthuijzen, Venray; Natalie Vullings, Venray; Fraukje Wilders, Venray; Angela Wilms, Venray; V oertuigentechniek René Deenen, Tienray; Frank Frederix, Oostrum; Johan Hendrickx, Blitterswijck; Bas Hendrix, Wanssum; Mike Horstermans, Blitterswijck: Mark Jeucken. Venray; Sebastiaan Kuijpers, Venray; Martijn Reijnljes, Well; Leon Swinkels, Oirlo; Marga Vloet, Vierlingsbeek; Geslaagden SG Stevensbeek MAVO locatie Stevensbeek Koenen, Debby, Holthees; Emonts, Ruwan, Merselo; Willems, Ingrid, Merselo; Arts, Ricky, Overloon; Franssen, Sandra, Overloon; Hofmans, Ruud, Overloon; Kempen, Hanny van, Overloon; Kroon, Bart van der, Overloon; Loof, Linda, Overloon: Verstraaten, Wim. Overloon: Blenckers, Danny, Vierlingsbeek: Brouwers, Silke. Vierlingsbeek: Nillesen, Linda, Vierlingsbeek; Rijnen, Peter. Vierlingsbeek: Sommers, Nicole, Vierlingsbeek: Willems, ThijsVierlingsbeek. HAVO locatie Stevensbeek Kollewijn, Anna, Holthees; Valipoor. Golnaz. Maashees; Alders, Dirk, Overloon; Alders, Tim. Overloon; Borghs, Josien. Overloon; Creemers. Debbie, Overloon; Daal, Moniek van, Overloon; Gerrits, Rolf, Overloon; Hofmans, Anke, Overloon; Joosten, Paul, Overloon; Kuijpers, Ingrid, Overloon; Loof, Else, Overloon; Nabuurs, John, Overloon; Rooijmans, Harrie. Overloon; Son. Daan van, Overloon; Swaghoven. Sander, Overloon; Rhee, Eliza van. Venray; Schraven, Henk. Venray; Aben, Harm, Vierlingsbeek; Berckmoes, Vera, Vierlingsbeek; Berg, Mark van den. Vierlingsbeek; Berk, Rob van den, Vierlingsbeek; Dooren, Anne van Vierlingsbeek; Rutten, Lieke, Vierlingsbeek; Simons, Monique, Vierlingsbeek; Tjin, Elvy, Vierlingsbeek; Cocq, Angela de, Vredepeel; Hegmans, Maaike, Vredepeel. VBO afdeling Administratie loca tie Stevensbeek Ewals, Jeroen, Overloon; Coldenhoff. Daniëlle, Venray. VBO afdeling Handel en Verkoop locatie Stevensbeek Maurix, Margo, Overloon; Berlo, Mark van. Vierlingsbeek; Rongen, Marianne. Vierlingsbeek; Zegers, Yvon, Vierlingsbeek. VBO afdeling Landbouw en natuurlijke omgeving locatie Stevensbeek Walraven, Paul, Overloon; Reijnen, Nicky. Vierlingsbeek. VBO afdeling Verzorging locatie Stevensbeek Vermeulen, Joyce, Smakt; Timmermans, Mark. Venray; Benthum, Janneke van. Vierlingsbeek; Cuijpers, Anke. Vierlingsbeek; Zegers. Astrid. Vierlingsbeek. VBO afdeling Elektrotechniek locatie Boxmeer Peeters, Rob, Maashees; Houben, Bart, Vierlingsbeek; Schaeffers, Leon, Vierlingsbeek; Vloet, Jeroen, Vierlingsbeek. IVBO afdeling Metaaltechniek locatie Boxmeer Wouw, Stef van der, Overloon.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 14