De "kapstokheiligen" van Petran Vermeulen in het parktheater van Sint Anna Ingezonden 9t fs* Vanavond start van de 42ste Avondvierdaagse Peuterspeelzaal De Blokkendoos zoekt zeer dringend vrijwilligers! Alle panden in Venray gerioleerd vóór 2006 KAAS PEEL EN MAAS E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF BEZORGEN? SV.9*» Noord Hollandse Kaas Vacaturebank vrijwilligers- centrale Synthese K-mail adres Peel&Maas PEEL EN MAAS donderdag 15 juni 2000 - Pagiij- Stichting Stadspark Venray (19) EXPOSITIE IN 'T FREULEKESHUUS Momenteel is in het Venrayse museum 't Freulekeshuus een expo sitie te zien van het werk van de kunstschilder Petran Vermeulen die door velen beschouwd wordt als een van de beste portretschilders van ons land. Graag willen wij deze expositie in uw bijzondere aandacht aanbevelen. U heeft in Peel en Maas van vorige week een uitgebreid arti kel over hem en zijn werk kunnen lezen. Daarin wordt o.a. ingegaan op zijn relatie met het Sint Servatiusgesticht en zijn bemidde lende rol in het conflict met de fami lie van de schilder Henri Jonas. Ook vermeldt het artikel de portrettenga lerij die hij maakte van de genees heer-directeuren Janssen, de Vries. Havermans en Wessels. Maar Petran Vermeulen heeft op Servaas én Sint Anna nog meer schilderwer ken gemaakt die jammer genoeg noch in het betreffende artikel, noch in zijn biografie worden vermeld. MUURSCHILDERINGEN IN HET OUDE CAMILLUSHUIS In 1954 werd op Servaas de oude feestzaal verbouwd voor de huisves ting van de intern wonende leerling verplegers en Petran Vermeulen kreeg opdracht om in de eetzaal een wandschildering aan te brengen. Het werd een voorstelling over het leven Camillus, die tijdens zijn aardse bestaan weldoende rondging voor de zieken en behoeftigen en daarom als groot voorbeeld gold voor de verpleging die hem als patroonheili ge koos. Het gebouw werd naar hem vernoemd, het Camillushuis, en zelfs de voetbalclub van de verple gers kreeg zijn naam, SVCB, Sportvereniging Camillus Boys. Dagenlang stond Petran Vermeulen op een steiger aan deze voorstelling te werken en genoot daarbij natuurlijk veel belangstel ling. Menige toeschouwer werd door hem gevraagd om even een bepaalde pose aan te nemen en zo model te staan. "Kiek 's efkes dizze kaant uut", zei hij dan en voor je het wist had hij je gelaatstrekken op de muur vereeuwigd alhoewel die eeu wigheid maar kort heeft geduurd, want in 1967 werd het Camillushuis weer verbouwd tot wat nu Den Kerkdijk is. De wandschildering is toen verloren gegaan. Of er foto's van bestaan is mij niet bekend. KRUISWEG IN DE KAPEL VAN SERVAAS Omstreeks diezelfde tijd verstrek ten de Broeders van Liefde hem de opdracht om een kruisweg te schil- Afbeelding van de Heilige Familie in de garderobegang van de schouwburg op Sint Anna deren in de kapel van Servaas. Hij kreeg daarbij volledig de vrije hand en behoefde vooraf geen schets ter goedkeuring voor te leggen. De schilderingen zijn aangebracht op de buitenmuren van de hoofdbeuk boven de koorbanken van de Broeders. Helaas hebben de schilde ringen nogal wat te lijden van de warmte en het stof dat vanachter de koorbanken opstijgt en ook lekka ges van de kerkramen hebben hun sporen achtergelaten. De schilderin gen vertonen veel overeenkomst met de kruisweg in de Grote Kerk en het lijk wel alsof de voorstellin gen in de Servaaskapel als voor beeld hebben gediend. U moet uzelf maar eens gaan overtuigen. DE "KAPSTOKHEILIGEN" IN DE SCHOUWBURG VAN SINT ANNA Het is niet zo algemeen bekend dat Petran Vermeulen ook op Sint Anna zijn sporen heeft nagelaten. In opdracht van de Zusters schilderde hij boven de kapstokken in de gar derobegang van de schouwburg aldaar de beeltenissen van de patroonheiligen van de verschillen de paviljoenen. Deze afbeeldingen waren bedoeld als een soort naam bordje om aan te geven dat dit gedeelte van de kapstok bestemd was voor de bewoners van de afde ling met de hier afgebeelde schuts patroon. Het werkte voortreffelijk. Net als op Servaas ging ik ook op Sint Anna regelmatig kijken als hij Een van de kruiswegstaties in de kapel van Servaas" aan het werk was. Het was hem opgevallen, zo zei hij eens, dat in deze vrouwen inrichting alle afdelin gen naar een man waren genoemd. Of ik daar een verklaring voor had, zo wilde hij graag weten. En die had ik niet. Vanwege hun functie wer den de beeltenissen die hij schilder de door hem aangeduid als "kap stokheiligen". De gezinsverpleging werd verzinnebeeld door de Heilige Familie en zo had dus elke afdeling zijn eigen huismerk. Zelfs de huis- houdassistenten hadden hun eigen kapstok maar omdat zij geen heilige ter beschikking hadden, werd hun territorium aangeduid met een wapen waarin allerlei huishoudelij ke attributen staan afgebeeld, een schaar, een paar pollepels en een handveger. De tekeningen zijn geen uitzon derlijke meesterwerken, maar het zijn kostbare relieken die de herin nering levend houden aan een groot kunstenaar, en die we als cultuurhis torisch erfgoed voor teloorgang moeten behoeden. Stichting Stadspark Venray zet zich daarvoor in en rekent daarbij graag op de steun van u allen. Heeft u vragen of opmerkingen: bel, schrijf of stuur een e-mail bericht. Ons adres; Engelenstraat 8, 5801 RT Venray. Telefoon 581191. E- mail: tw.els@wxs.nl Vanavond, donderdag 15 juni, begint om vijf uur de jaarlijkse Avondvierdaagse. De deelnemers starten vanaf het Schouwburgplein. Morgen, vrijdag 12 juni en zater dag 13 juni zijn de starttijden net als vandaag. 15 kilometer vanaf 17:00 uur; 10 kilometer vanaf 17:35 uur; 5 kilometer vanaf 17:45 uur; 3 kilo meter vanaf 17:55 uur. Op zondag 18 juni wordt er over dag gewandeld. De starttijden zijn dan als volgt: 30 km tussen 8:00 en 10:30 uur; 15 kilometer vanaf 14:00 uur; 10 kilometer vanaf 14:30 uur; 5 kilometer vanaf 15:00 uur; 3 kilo meter vanaf 15:15 uur. Rond half vijf komen de deelne mers aan in de Helfrichstraat waar ze zich zullen opstellen voor het défilé. Daar vertrekt men om 16.45 uur. Men zal dan via de Merseloseweg en de Bergweg door de Hoenderstraat en de Grotestraat naar het Schouwburgplein lopen waar de deelnemers hun welver diende medaille ontvangen. Groepen ontvangen een groepsher- innering of eventueel een beker. Het défilé zal worden opgeluisterd door een tiental muziekkorpsen uit Venray en omgeving. VERKEERSSITUATIE Ouders die hun kinderen naar de startplaats willen brengen kunnen dit het beste met de fiets doen of de auto op enige afstand parkeren en het laatste stuk te voet afleggen. Op het Henseniusplein is een grote fiet senstalling. TOT SLOT De organisatie heeft er alles aan gedaan om het geheel zo soepel mogelijk te laten verlopen. Hopelijk mogen we weer 3000 deelnemers verwelkomen en kunnen we reke nen op een gezellige en sportieve sfeer. Ook hopen we op een grote belangstelling van de Venrayse bevolking. Wilt U meedoen dan kunt U iedere dag vóór de start inschrijven voor één of meer dagen. Voor meer informatie kunt u terecht bij: Mevr. G. v.Ham- Frederix, Kerkpad 1, Venray, tel. 583765 of mevr. P. Munsters, Pr. Hendrikstraat 21, Venray, tel. 580648. Het bestuur is gedurende de wan deltijden in de Schouwburg bereik baar onder nummer 06-10202006. Wil jij of andere bladen zoals Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray 'Sm belegen, per Ktï° Hele maand juni en juli kennismakingsvoordeel minder zout meer smaak Milner 30+ kaas "79 Q9g per V; kilo De peuterspeelzaal is voor peu ters een goede voorbereiding op de basisschool. Zij kunnen er met leeftijdsgenootjes spelen en veel van elkaar leren zoals: samen spe len, weerbaar worden of juist leren delen. Bovendien gaat de over gang naar de basisschool zo wat geleidelijker. De Blokkendoos heeft zeven vaste groepen met 18-20 peuters. Elke groep wordt geleid door een gekwalificeerde leidster en een of twee vrijwilligers. Het team van de peuterspeelzaal staat onder lei ding van een orthopedagogische coördinatrice: Eveline Drijkoningen en een organisatori sche coördinatrice: Toos de Gier. Zonder vrijwilligers is het werk op de peuterspeelzaal ondenkbaar. Op dit moment zoekt De Blokkendoos dringend nieuwe vrijwilligers (alle vrijwilligers op de peuterspeelzaal ontvangen een onkostenvergoeding). Heeft u interesse in deze uiterst zinvolle vrijetijdsbesteding, of wilt u eerst nadere informatie dan kunt u de coördinatrice Toos de Gier bellen, bereikbaar op dinsdag van 09.00 tot 10.00 uur op tel. 586498, andere werkdagen bereik baar op tel. 0485-517375. Gemeente Venray heeft beslo ten een eind te maken aan onge zuiverde lozingen binnen de gemeente. Dit najaar wordt gestart met de gebaseerde aan sluiting op de riolering van pan den die niet gezuiverd lozen. In principe dienen alle percelen in de gemeente per I januari 2005 aangesloten te zijn op het riole ringsstelsel. Percelen binnen de gemeente die nu nog niet op de riolering zijn aangesloten krijgen één stan daardaansluiting aangeboden. Extra aansluitingen per pand of aanpassingen van de standaard aansluiting zijn mogelijk en komen geheel voor rekening van de aanvragers. De eigen bijdrage voor aanslui ting tijdens de aanleg van het riool bedraagt standaard 7.000,-. Indien men niet aansluit tijdens de geplande aanleg van het riool wordt hiervoor circa ƒ11.000,- berekend. Deze bedragen worden jaarlijks geïndexeerd voor infla tie. Naast deze kosten is ook ƒ72,- verschuldigd voor de leges van de aanvraag rioolaansluiting. Alleen voor de standaard eigen bijdrage kan een betalingsregeling worden getroffen van 36 gelijke maande lijkse termijnen. De gemeente hanteert in princi pe de eerder aan direct betrokke nen aangereikte planning. Per te rioleren gebied worden op nader te bepalen tijdstippen informatie avonden gehouden. Tijdens deze avonden kunnen vragen worden gesteld door direct betrokkenen over de uitvoering van de aanslui ting van de riolering. De gemeente Venray kiest via dit beleid voor een maximale aan sluiting op de riolering. Uit de lozingsbesluiten volgt namelijk dat ieder pand dat afvalwater loost en binnen 40 meter van het riool ligt, niet meer in de bodem of op oppervlaktewater mag lozen, de gemeente hield over dit onderwerp in februari reeds infor matieavonden voor de direct betrokkenen. Bah Dat een door een welzijnsinstel- ling Als Synthese gedreven jonge- reninfotheek (JIP) gelegen midden in Venray-centrum, niet echt jongeren binnenhaalt is ons wel duidelijk. Met veel poespas werd medio 1997 de jongereninfotheek aangekondigd. Zoals ook met veel poespas meer (geflopte) jeugd- en jongerenprojec ten werden aangekondigd. Wij den ken hierbij aan Joint it (november '97), de megafestatie (september '99) en de jongerendebatten (of was het nou een jeugddebat?) van recente datum. De jeugd- en jongerendebat ten zijn door Synthese neergezet en het heeft maanden voorbereiding en handenvol geld gekost. De opkomst was weer eens teleurstellend. Helaas de eigen mening van de jongeren stond niet voorop maar die van CDA en PvdA. Op alle mogelijke manie ren werd er geprobeerd de jongeren maar leuk te laten vinden wat de gemeente wil en niet wat de jongeren van 16+ wilden. Heeft de gemeente dan niet door dat dit niet werkt? Ze moeten het onderhand toch snappen, zou je zeggen. De jongeren weten zelf goed wat ze willen en dat is maar één ding: Dingus! Vroeger had Dingus de functie van een jongereninfotheek (informatie, folders, kamerbemiddeling, etc.). De jongereninfotheek is niks meer dan een zwaar veredelde folderbak. Met zogenaamd professioneel (betaald) personeel. Overbodig en overdreven dus. En zeker als je bekijkt hoeveel jongeren er heen gaan. Beter gezegd 'er niet heen gaan'. Ja, we houden het bijna iedere dag in de gaten? Het is gewoon weg gegooid geld (belastingcenten, beste mensen!). Laatst hebben ze inloop avonden over vragen over sexualiteit georganiseerd. Wij hebben niemand gezien! Om toch aandacht te krijgen is het JIP maar een reclamecampag ne begonnen; (aansluitend op hun gewone condoomverkoopcampagne) NIEUW Gay-condooms NU ƒ1,50! Dat staat er op opzichtelijke posters te lezen. Het zijn toch geen aardap pelen in de reclame bij de super markt! Mensen, waar zijn we mee bezig? Is dit een laatste wanhopige poging om publiek te krijgen? Het bestuur van Dingus zou dit op eigen terrein niet tolereren. Mensen op straat spreken schande van de opzichtige posters en er is ergernis over de rotzooi op straat (tja als con dooms worden opgeblazen en uitein delijk knappen geeft dat rotzooi). Oké, het is misschien nodig taboe doorbrekend jongeren te benaderen en het belang van condooms mag ook duidelijk zijn, maar dat een wel zijnsorganisatie als Synthese op deze manier jongeren probeert binnen te krijgen vinden wij ronduit zielig. Het is heel triest. Bah, bah, bah!!! Waarschijnlijk werkt het nog aver echts ook. Net als de MEGA fes- tatie op het Schouwburgplein waar het aanwezige horecapubliek de muziek uitkotste. Misschien is het beter als Dingus ook deze taken maar weer op zich neemt op de ouder vertrouwde manier. Fatsoenlij, zoals het vroeger ook ging. Yvonne Swinkels, Bo Jeuken, Fred Hendriks, Venray Anesthesist Anesthesist J. de Waard van het St. Elisabethziekenhuis dreigt uit Venray te vertrekken als hij niet in het buitengebied een huis mag bou wen. Hij schermt onder andere met aanbiedingen van ziekenhuizen in Zwolle en Bergen op Zoom. Meneer de anesthesist is een beetje langs zijn anesthesistenschoenen gaan lopen. Nou is dat allemaal niet zo erg als hij dan maar blijft lopen en heel ver weg van Venray, als het even kan. Omdat ik het vermoeden heb dat de gemeente Venray zelf ook niet alles volgens de regels heeft gedaan in deze kwestie, wil ik de gemeente dan ook voorstellen om de grond maar te kopen. Hier kan dan een diep gat worden gegra ven voor een eventueel fatsoenlijk buitenzwembad of een mooi stukje grond voor een speeltuin. Wim Jaegers, Venray. De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activitei ten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hiervoor geplaatst wor den. VROUW/MAN Synthese zoekt Voor de dieren ambulance Noord-Limburg: Ambulancechauffeurs, werkzaam heden bestaan uit het ophalen/ver voeren van dieren, overdag vanuit de basis in Venlo, 's nachts vanuit thuis; dierenverzorgers, werkzaam heden bestaan uit het verzorgen van dieren, schoonhouden van kooien, onderhoud, etc.; bemanning van de basis, aannemen telefoon, advies geven, administratieve taken etc. in Gewest Noord-Limburg en Venlo. Men moet enthousiast en gemoti veerd zijn. De werktijden zijn in overleg. Meer informatie: Vrijwilliger scentrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995. De Artiest Hopelijk is dit de laatste keer dat er berichten in de pers verschijnen over het wel en wee van de Artiest. Het gaat mijns inziens om een arbeidsgeschil dat tussen twee par tijen besproken zou moeten worden. Een derde partij (in dit geval zo'n beetje heel Venray) mengt zich erin. Jammer voor de promotie van Venray dal er in de pers zoveel negatieve berichtgeving plaatsvindt, denk aan de schouwburg, de Artiest en het ziekenhuis. Een uitstekend programma in de schouwburg het afgelopen jaar en ook weer het komende seizoen, de vele bezoekers (meer dan 50.000) die de schouwburg trekt daar horen we nauwelijks wat over. De conclusie dat de horecama- nager gelijk heeft gekregen lijkt mij nogal een voorbarige conclusie. Het onderzoek is nog niet openbaar. Het lijkt erop dat dit politiek gekrakeel nodig is om andere zaken te camoufleren. Is het niet zo dat een horecamanager er gewoon voor moet zorgen dat een bedrijf raait, dat hij/zij ervoor moet zorgen dat er een goed personeelsbeleid gevoerd wordt en dat de gasten tevreden zijn. Als dit goed en professioneel was aangepakt door de manager en er was winst gemaakt zoals dat voor elk horecabedrijf noodzakelijks is was dan al dit gedoe nodig geweest? Ik hoop van harte dat er een einde komt aan deze eenzijdige berichtge ving en dat we gewoon kunnen genieten van de voorstellingen en activiteiten in de schouwburg en van een lekker hap en een goed glas wijn in de Artiest. J. Jacobs Schouwburg Indertijd verklaarde de heer De Vilder, dat hij het resultaat van het onderzoek naar de relatie tussen schouwburg en café de Artiest vol vertrouwen tegemoet zag. Dat dit blufpoker was, blijkt nu wel uit het opgemaakte rapport, omdat er wel degelijk subsidiegelden zijn gebruikt voor andere doeleinden dan waarvoor zij bestemd waren. De heer Franssen heeft hem daar indertijd terecht op attent gemaakt, maar omdat hij te lastig werd, werd hij maar netjes 'geliquideerd'. Ik geloof niet, dat er nog mensen in Venray zijn, die vertrouwen in dit bestuur en zijn vice-voorzitter hebben. Waar is hun geloofwaar digheid gebleven? En dan dat naïeve spelletje met de 30.000 gulden van het onder zoek. Of nu De Vilder of Kersten die 30.000 gulden betaalt, blijft om het even, uiteindelijk is de Venrayse belastingbetaler het, die een dikke sigaar uit eigen doos gepresenteerd krijgt. Het zijn per slot van rekening telkens gemeen- schapgelden. Maar hoe nu verder? Als het aan mij lag, zou het bestuur van de schouwburg moeten opstappen en tegelijk de politiek verantwoorde lijke, die niets 'gezien' heeft. Daarna een grondige interne en externe schoonmaak van de onge lukkige constructie 'Schouwburg- Artiest', waarbij ook naar de geschiktheid van de directie geke ken moet worden. Ik wens de Venrayse gemeente raad veel wijsheid toe. Louis Rutten Jongerendebat? Het debat van 27 mei in OJC Dingus is voor de jongeren die daar aanwezig waren heel positief geweest. Veel van de jongeren die het debat in Dingus hebben mee gemaakt waren ook aanwezig op een aantal debatten van de gemeente en Synthese. Het is ons opgevallen dat er op het debat van Dingus wél naar ons geluisterd werd. En we hoefden niet eens te schreeuwen! Dit keer kregen we de kans om eindelijk eens te praten over waar we het al zo lang over wilden heb ben: DINGUS. En niet een sfeer loos nieuw jongerencentrum zoals de gemeente nu in gedachte heeft (en voor wie eigenlijk?). Het was overduidelijk dat dat onderwerp in de debatten van de gemeente en Synthese onbespreek was was (vreemd... als je nagaat waar een debat eigenlijk voor bedoeld is). Ook waren we erg blij dat onze vragen en opmerkingen serieus genomen werden. Jongeren kunnen er namelijk heel slecht tegen als ze niet serieus genomen worden... We hebben vrij weinig aan debatten waarin ons een mening wordt opgelegd. En alleen luiste ren naar dingen waar we niks aan hebben is ook niet waar we op zit ten te wachten. Dingus liet ons praten, ze heb ben naar ons geluisterd en ze heb ben laten zien dat we door hun wél serieus worden genomen. Dit was het echte debat en wat ons betreft zijn de debatten van Synthese helemaal in het water gevallen. Bo Jeuken, Venray peelenni@tref.nl Is Venray toe aan we v nieuwe voorzitter ™at iral v Aan de vier geïrriteerde spelejebeu vrouwen. fcenw Ook ik communiceer via t uit krant om de doodeenvoudl cl reden, dat jullie niet zo sportpreii waren om jullie namen onder |në artikel te schrijven. j1861? Waarom schrijven' jullie (jasz,( Wiel Michiels alleen voor^r staat als het goed gaat? In al jaren dat hij voorzitter is zijnij jn ups en downs geweest bij de h(en n vereniging en echt niet alleen sportief gebied. Toch bleef |on 1 voorzitter (en niet alleen eLzie voorzitter die enkel fungeert is va hoofd van het bestuur en/of efcter vergadering leidt) om mee te hjhaal pen van heel SV Venray el»rays gezonde vereniging te maken. Ier^a Hij zou negatieve uitlating!- Y1 doen over spelers, en niet op *,n( hoogte zijn over de stand vrox zaken, dit door slechte commuttj^. catie tussen bestuur en selectLjerhi Wiel Michiels is niet het bestujg0)J en over een slechte communicajeiinj gesproken: is de uitslag daarvfc hee (bestuur-selectie) dan niet fiftfcen t fifty? naeci Dat hij zich distantieert als pel, zich problemen voordoen met pat selectie dan zal dat er waarschijljkin lijk aan liggen omdat dat niet zPne' taak is, daarvoor hebben we e#in man: technische zaken (voorhed Leo de Kerf nu Cor Kreukniet). Natuurlijk heb je als voorzit^ een voorbeeldfunctie maar j denk dat: of een uitlatien in J krant, nu wel of niet negatief niet altijd door iedereen hetzelfl beoordeeld wordt, verschillen! mensen, verschillende mening| nietwaar. Ik ken Willem Peeters wel, Venrayse jongen die in de jeuj nog samen met mijn zoon gevot bald heeft, maar duidelijk me talent had en toen naar VVV gegaan. Wat hij 'ermee te make heeft dat weet ik ook niet. Ik h alleen h oren fluisteren dat hij enkele keer hier in Venray met selectie heeft meegetraind (ma als dat zo was dan zouden juli dat als spelersvrouwen toch mo ten weten?) en van een kennis c in Cuijk voetbalt heb ik gehooL dat die Willem Peeters komeif seizoen ook in Cuijk gaat voetba len. Dat een voorzitter aanwezll moet zijn na afloop van een sleciy t gespeelde wedstrijd, daar ben \L I het ook niet mee eens. Ik vind hj nog niet eens nodig dat hij cta-K wedstrijden gaat kijken, daar is d—- trainer en eventueel technisch staf voor. Trouwens zitten de spi Iers daar echt op te wachten? A een team slecht heeft gepresteen de nodige kritiek van de trainer ejj¥ de supporters al heeft aang© hoord. dan kan ik me niet vooi stellen dat ze nog zitten te wacli ten op een preek van d voorzitter! tm' Jullie schrijven zelf in het laa „"j ste stukje dat: als je geen verstan ,rj.z hebt van voetballen datje, wat d< mei betreft je beter afzijdig kunt hot Gr den. Nou deed hij dat, is het no jbe niet goed!!! ell Als het bestuur zich de laatst n jaren wat positiever zou hebbe er u opgesteld zou waarschijnlijk he'de eerste team niet gedegradeerd zijn, wat jullie daar precies me:t S1 bedoelen weet ik helaas niet. ,rer Wat ik wel weet is het volgen "L de: SV Venray heeft besloten or yQ geen dure spelers meer te 'kopen j dit kan inhouden dat de sportiev ian prestaties minder kunnen zijn, dt )US( werd ingecalculeerd... Nu is he ptei zover en nu lijkt voor sommige öori alles zo dramatisch en wordt eime naar 'zondebokken' gezochrirkj Voetbal is een spelletje waarbij j n h kunt winnen, verliezen, of gelijk 03 spelen. Die bal moet in dat netje ,eJ* dat was al in de tijd toen ik zei5ch speelde (heel lang geleden) en n is dat nog steeds zo, zelfs gelui a heb je daar bij nodig... Qa Dat het bij het eerste team na d n u winterstop maar niet wilde lukkei me kan aan zoveel factoren liggen. II kan wel wat opnoemen: de voor zitter, de trainer, de technisch staf, het bestuur, de supporters veel blessures, de accommodatie het kantinepersoneel, de 'suppor ters' die er niet waren, slechte bal len, slechte grasmat, de spelerj zelf, enz. We zijn gedegradeerd, het zi zo, het is niet anders. En na d( leegloop bij de selectie kunnei we nu, vooral Cor Kreukniet hee veel succes toe wensen, hij is he als bestuurslid technische zakei die er voor zorgdraagt dat er wee: een complete selectie komt. Ei als het dan september is en de competitie begint dan staan er in ons vaandelteam elf spelers die. naar ik hoop, trots zijn dat ze ii het 'eerste' kunnen/mogen spelen. Tot slot dames, als jullie man nen zich nu eens bij het bestuui melden voor een of andere vrij- willigerstaak (er zijn er genoeg) dan hebben we er gelukkig vier bij die verstand hebben van voet ballen, en wie weet, rolt daar wel een nieuwe voorzitter uit! Heel veel groeten en een fijne] vakantie. Truus v. Veghel

Peel en Maas | 2000 | | pagina 8