Verkeers maatregelen Avondvierdaagse Nog steeds donkere wolken boven het Kindervakantiewerk DIRKX VAN SOEST woningwet I wet ruimtelijke ordening TAXATIES wet milieubeheer Bekend making Bekend making Kennisgeving NIEUW IN ONS PROGRAMMA: ■=9K=i DEIAROY Volwaardig burgerschap als haaibaai ideaal Kruisen en Kapellen Kap- vergunningen verleend Imkers Regio Venray houdt Bijenwacht PEEL EN MAAS donderdag 15 juni 2000 - Pagina Van 15 t/m 18 juni 2000 PEEl Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaan vragen. - het bouwen van een carport aan de Randenrade 55 te Oos trum tnv G.J.H. de Haart, Ran denrade 55; - het vergroten van de woning aan de Dagoberthof 18 te Venray tnv R.W.H. Luijpers, Dagobert hof 18; - het bouwen van een woning aan de Vloetweg te Merselo tnv C.J.E.M. Beerkens, Pastoor de Botstraat 20 te Merselo; - het plaatsen van dakkapellen aan de Hoeveweg I te Venray tnv C.W.A.M. Biemans, Hoeveweg - het vergroten van de woning aan de Moerslag 5 te Ysselsteyn tnv T. de Wit, Moerslag 5; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Suze Robertson straat 5 te Venray tnv A.L. van Pelt, Suze Robertsonstraat 5; - het vergroten bedrijfsgebouw aan de De Hulst 20 te Oos trum tnv Hermo Plastic B.V., De Hulst 20; - het bouwen van een carport aan de Keizersveld 18 te Venray tnv Firma Hekon, Keizersveld 18; - het bouwen sorteerruimte en opslagloods aan de Rotven te Oirlo tnv Nelissen Pluimveebe- d rijven B.V., Rotven 8; - het vergroten van de woning aan de Meester de Haanstraat I te Leunen tnv S. Clabbers- Bergh, Meester de Haanstraat I - het bouwen van een woning met garage aan de Grootdorp te Merselo tnv M. Schoenmakers. Kleindorp 31 te Merselo; - het bouwen bedrijfsgebouw met kantoorruimte aan het Keizers veld te Venray tnv Vagocom Nederland B.V., Postbus 59 te Boxmeer; - het bouwen van een woning aan de Gerrit Artsstraat te Cas- tenray tnv E. Arts, Pastoor Ver- heggenstraat 34 te Castenray; - het bouwen van een woning aan de Gerrit Artsstraat te Cas tenray tnv X. Weijs, Lollebeek- weg 29 te Castenray; - het bouwen van een bedrijfs ruimte met showroom aan het Keizersveld te Venray tnv Janssen Film Audio Services, Doenssenstraat I te Horst; - het vergroten van de woning aan de Prins Hendrikstraat 25 te Venray tnv V.V.G. Brinkman, Prins Hendrikstraat 25. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het veranderen/vergroten woning aan de Timmermanns- weg 60 te Ysselsteyn tnv P.C.A. Knapen, Litsenbergweg 19 te Ysselsteyn; - het bouwen van 37 appartemen ten parkeergar. bergingen aan het St. Jozefterrein te Venray tnv Verhoeven Vast goed B.V., Dr. Poelsstraat 10 te Venray; - het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan 9 te Venray tnv P. van Beek, Tiglienstraat 53 te Tegelen; - het bouwen van een clubgebouw aan de Grootdorp 99 te Mer selo tnv Sportvereniging Merse lo, Haag 12 te Merselo; het vergroten van de woning aan de Polkastraat 17 te Venray tnv J.M. Hendrikx, Polkastraat 17; het vergroten van de woning aan de Wijnruit 44 te Venray tnv A.M.M. Flos, Wijnruit 44; - het bouwen van een serre aan de Bershof 18 te Leunen tnv J.W.B. Reintjes, Bershof 18. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de vol gende ingekomen bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoe ken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verle nen. - het bouwen van een handels- en opslagruimte aan de Roffert 7 te Castenray G. Duijkers, Roffert 7; - het vergroten champignonkwe kerij aan de Puttenweg 80 te Ysselsteyn tnv Maatschap Smits, Puttenweg 80; - het vergroten wijkgebouw aan de Veltumse Kleffen 62b te Venray tnv St. Wijkcentrum Venray, Rochusstraat 26 te Ven ray; - het bouwen van een pluimveestal aan de Timmermannsweg 121/123 te Ysselsteyn tnv M. Stiphout, Timmermannsweg 121/123; - het bouwen van een erker en carport aan de Zilverschoon 31 te Venray tnv W. van Reeuwijk, Zilverschoon 31 - het vestigen van een nagelstudio aan de Zilverschoon 18 te Venray tnv E. van de Vorle, Zil verschoon 18. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 juni 2000 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om middels toe passing van artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bestemmingsplanvrijstelling te ver lenen voor het uitvoeren van wer ken ten behoeve van de oprichting van 21 woningen aan het Anthoniusveld te Venray. De oprichting van de 21 woningen is volledig in overeenstemming met het in ontwerp ter inzage gelegde bestemmingsplan "Herziening Sint Anthoniusveld". De op deze werken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 juni 2000 gedurende vier weken voor een ieder ter inza ge bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 15 juni 2000 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen |E SERVICE ËSSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE /EN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten. Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stuk ken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Kroef BV, Beukenlaan 61 te Odi- liapeel voor een revisievergun ning voor een aardappelenbe waarplaats gelegen aan de Metaalweg 10 te Venray. - Mts. Franken-Hamers, Kemp- kensberg 30 te Ysselsteyn voor een veranderings-vergunning voor een rundveehouderij gele gen aan de Kempkensberg 30 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 15 juni 2000 tot en met 13 juli 2000 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krach tens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Vitesse Warehousing and Distri bution Venray BV, Energieweg 19a te Venray voor een oprich tingsvergunning voor een distri butiecentrum gelegen aan de Energieweg 19a te Venray. - P.J.M. Kuenen, Scheiweg 13 te Leunen voor een revisievergun ning voor een land- en volle- grondstuinbouwbedrijf en voor een varkensbedrijf gelegen aan de Scheiweg 13 te Leunen. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 15 juni 2000 tot en met 27 juli 2000 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift wor den ingediend door: a. diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsings- verzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn bin nengekomen van: - Vreba Melkvee BV, Vredeweg 6 te Vredepeel voor het ophogen en uitbreiden van een rundvee stal aan de Vredeweg 6,7,9 te Vredepeel. - Nelissen Pluimveebedrijven BV, Rotven 8 te Oirlo voor enkele bouwkundige wijzigingen aan de Rotven 8 te Oirlo. - Inalfa Metal BV, Maasheseweg 83 te Venray voor het wijzigen van lozing gereinigd grondwater aan de Maasheseweg 83 te Ven ray. De meldingen kunnen worden ingezien van 15 juni 2000 tot en met 29 juni 2000 (2 weken) in het gemeentehuis. A.M.v.B.-meldingen. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: - Janssen Film en Audio Services, Doenssenstraat I te America voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit Detailhandel en Ambachtsbe- drijven Milieubeheer, gelegen aan het Keizersveld te Ven ray. De melding kan worden ingezien van 15 juni 2000 tot en met 29 juni 2000 (2 weken) in het gemeente huis. Venray, 15 juni 2000 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Invaliden parkeerplaats Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers- besluit d.d. 8 juni 2000 waarbij is besloten: 1een gereserveerde invaliden par keerplaats aan te wijzen voor het pand Helfrichstraat 53 bestemd voor het parkeren van de auto met het kenteken XB-TM-1 I 2. dat de uitvoering van dit besluit geschiedt overeenkomstig de bij behorende situatieschets en door het aanbrengen van een markering alsmede door plaat sing van het bijbehorende ver keersbord E 6 met het onder bord nr. 051 I waarop het kente ken XB-TM-1 I staat vermeld. Venray, 8 juni 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het plv. hoofd van afdeling Openbare Werken Ir. A.R.M. Jansen Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maandag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij net col lege van burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Invaliden parkeerplaats Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeers- besluit d.d. 8 juni 2000 waarbij is besloten: 1een gereserveerde invaliden par keerplaats aan te wijzen voor het Eand Veltumse Kleffen 19 estemd voor het parkeren van de auto met het kenteken YV- 63-XD; 2. dat de uitvoering van dit besluit geschiedt overeenkomstig de bij behorende situatieschets en door het aanbrengen van een markering alsmede door plaat sing van het bijbehorende ver keersbord E 6 met het onder bord nr. 051 I waarop het kente ken YV-63-XD staat vermeld. Venray, 8 juni 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het plv. hoofd van afdeling Openbare Werken Ir. A.R.M. Jansen Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maandag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij net col lege van burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Ontwerpbcstem- mingsplan Francïs- canerpark te Venray Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 16 juni tot en met 13 juli 2000 voor een ieder het ontwerp van het bestemmingsplan Franciscanerpark ter inzage ligt. Het plan beoogt de juridische basis te leggen voor de douw van circa 100 woningen op de voormali ge locatie van het Interven-college te Venray. In het plangebied, dat wordt begrensd door de Kruisstraat, de St. Franciscuslaan, de Leunseweg en de Paterslaan, wordt voorzien in grondgebonden woningbouw en appartementen. Het ontwerpbestemmingsplan ligt ter inzage bij de afdeling publieks diensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. De afdeling publieksdiensten is geopend op maandag van 09.00 tot 17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrij dag van 09.00 tot 13.00 uur; buiten deze tijden na telefonische afspraak met de afdeling publieksdiensten, tel. 0478-523536. Een ieder kan van 16 juni tot en met 13 juli 2000 schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp plan kenbaar maken aan de gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, 15 juni 2000 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers - Rijbanen en fietspaden van het Schouwburgplein en Hensenius- plein. Afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers in ver band met het défilé op zondag 18 juni van 15.00 tot 18.00 uur - Helfrichstraat - Merseloseweg tussen de Berg weg en schouwburg - gedeelte Bergweg - De Houten Hoek - Hoenderstraat van De Houten Hoek tot Schoolstraat - Marktstraat - Grote Markt Bereikbaarheid Schuttersveld tijdens défilé zondag 18 juni 2000 van 15.00 tot 18.00 uur. Tijdens het défilé is het Schuttersveld bereikbaar via Hoenderstraat komende vanuit St. Ursulastraat en/of Westsingel. Voor nadere informatie over deze tijdelijke verkeersmaatregelen kunt u terecht bij de beheerder Verkeer, dhr. Peter van Horen, tel. 523589. DAKMATERIALEN ZOALS: Vapotherm PU-platdak platen Dakleer Daktrim Lichtkoepels Houtplaten (Fins Vuren OSB) Alles tegen scherpe prijzen De La Roy Isolatie, venray waar prijs en kwaliteit de juiste verhouding hebben. Informeer ook naar de nieuwe subsidiemogelijkheden voor energiezuinig wonen. ISOLATIE Taxaties Advies 100% ONAFHANKELIJK HYPOTHEEK TAXATIE BEDRIJFSADVISERING WOZ-T AXATI ES VENLO Deken van Oppensingel 45a 5911 AB, 077-3513301 BEDRIJFS TAXATIE VERKOOP TAXATIE AANKOOP TAXATIE VENRAY www.dirkx-vansoest.nl Ook Gehandicapten Platft Venray constateert dat mensen een handicap nog steeds te ma hebben met achterstanden op alle terreinen. Of het nu gaat om het oj baar vervoer, gezondheidszorg of v etijdsbesteding, er is (nog) geen s[ ke van gelijke kansen. De min rooskleurige maatschappelijke pos van mensen met een handicap of cl nische ziekte vloeit volgens onden ken in veel gevallen niet voort uil functiebeperking, maar uit de reai van de samenleving daarop. Ook het ontbreken van noodzaki ke aanpassingen kan hier een ro spelen. Mensen met een functiebej king willen dezelfde rechten en k sen als mensen zonder functiebep king. Zij willen keuzevrijheid zeggenschap over hun eigen leven, willen dat hun 'anders zijn' erk< wordt, zonder dat dit leidt tot on lijkheid of achterstelling. Anderz willen zij ook een bijdrage leve aan de samenleving. Door arbeid deelname aan sociale activiteiten door zitting te nemen in ons platfo of politieke organen. Voelt u zich geroepen om een drage te leveren voor de positie mensen met een functiebeperking de vorm van werkgroeplid of bestu geef dan uw naam en telefoonnumi aan het meldpunt Algemi Hulpdienst, tel. 584444 of de bea woording van uw telefoonnummer 542120 en u wordt spoedig tei gebeld door dhr. Jan van Gassel, vo zitter van het Gehandicapten Platfo Venray. Gl Binne dat uv zijn er levert van u1 geboc ontvai leuke Wie kan arm terugbezorgen? In het Pinksterweekend is hc corpus van het kruis aan he Kerkpad vernield. De rechteran is er afgebroken en is niet mee teruggevonden. Daar het ee bronzen corpus betreft is reparati zonder de oorspronkelijke arm ei moeilijk. Als iemand deze arm gevondei heeft, geef dan een berichtje aa tel.nr. 584052. Door het college van burgemees ter en wethouders zijn kapvergun- ningen verleend voor de volgende locaties: 1. Gemeente Venray, Vendel I I, voor één tulpenboom. Deze boom staat te dicht tegen woning. 2. Gemeente Venray, basisschool Vlaswei voor één paardekastanje i.v.m. het plaatsen van nieuwe schollokalen. 3. Gemeente Venray, basisschool in Ysselsteyn voor twee berken i.v.m. het plaatsen van nieuwe schoollokalen. 4. Wonen Venray, Sanshofstraat, veertien berken i.v.m. overlast. Er zal een herplant plaatsvinden. 5. Rouwkuilenweg I Iéén inlandse eik. Deze boom staat te dicht tegen een loods. 6. Hoogriebroekseweg 5, één dou- glas. Deze boom staat te dicht op de woning en is beschadigd door storm. 7. Gemeente Venray, kruising Raadhuisstraat/Noordsingel voor zes essen, één tulpenboom, één esdoorn en twee smalle inlandse eiken. Daarnaast zullen vijf essen, één linde en één paar dekastanje verplant worden bin nen dit project. Vanwege recon structie kruising Raadhuisstraat Noordsingel. 8. Melchiorhof 15, twee inlandse eiken. Een boom is dood en de ander staat te dicht bij een waar devolle gemeenteboom. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksbalie via tel. nr. 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende vergun ning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders tot uiterlijk 6 weken na publicatie. Zoals ieder jaar. zal de 'Bijenwacht' ook in 2000 paraat zijn om, indien dit mogelijk is. overlast van bijenzwermen, wes pennesten en hommelnesten bij de burgers te verhelpen. Hiervoor is een vergoeding ver schuldigd, Bijenzwermen wor den gratis weggehaald. Beschikbaar zijn: Venray: Ad v. Meurs. tel. 512537 en Jan Verkoeyen, tel. 587849, Leunen:: Jan Weys, tel. 585806. Ysselstevn: Pief MtcheLs, tel. 0493-529511. li Pa BI sp zo wi GIJ} 6j zo Frai Harl Pava Venr Et zo ROi José R< ju Di Pete Frai Peel 58i: Tel. Pc Tl W If er MA B zc Mai en It Grie 580 IV! g< g< AL1 JOI Sal Cun 580 003 V AL1 JOI De vooruitzichten voor het Kindervakantiewerk in Venray zijn niet al te best. Vorige week was al overal te lezen dat de organisatie zich aan het beraden is. Nog steeds is niet duidelijk of het kindervakan tiewerk in Venray doorgang zal vin den, en als het doorgaat, met hoe veel kinderen. Ondanks alle publiciteit is de organisatie nog steeds op zoek naar leiding voor ongeveer 250 kinderen. De organi satie zal er alles aan doen om nog zoveel mogelijk leiding te vinden. Een van de activiteiten zal zijn het meelopen van de wandelvierdaagse. Na de wandelvierdaagse, op 19 Juni, zal de organisatie een moeilij ke beslissing moeten nemen. Op die dag zal besloten worden of het Kindervakantiewerk in Venray dit jaar voor de 49e keer plaats zal vin den, en met hoeveel kinderen. Als het aan de organisatie zou liggen, mogen alle kinderen mee doen. Helaas is dit alleen maar te realise ren als er voldoende leiding aanwe zig is. Het allerbelangrijkste voor de organisatie is de veiligheid van de deelnemende kinderen, en deze is alleen maar te garanderen als er vol doende leiding voor de kinderen aanwezig is. Vandaar dat de organi satie voor de allerlaatste keer een beroep doet op de Venrayse bevol king. In de 49 jaar dat het Kindervakantiewerk bestaat hebben er al tienduizenden kinderen meege daan. Vele van deze kinderen nu ouder dan 15 jaar en kunnen d als leiding mee doen. Help de kim ren van nu ook genieten van e week kindervakantiewerk zoals j lie vroeger ook gedaan hebtx Leiding zijn betekend dat je ou< bent dan 15 jaar, gedurende de we van 03 tot en met 07 Juli je vrijwil ger inzet als begeleiding van e groepje van 12 kinderen. Samen n deze kinderen volg je het prograi ma waar de organisatie van Kindervakantiewerk het afgelop jaar hard aan gewerkt heeft, organisatie heeft de regel dat iemand zich opgeeft als leidi namens een deelnemend kind. kind gegarandeerd is van deelnau als er kinderen af moeten vallen. Nadat de zware beslissing gev; len is op 19 juni, zal de organisa zo snel mogelijk bekend maken het Kindervakantiewerk dit ja door zal gaan. Dit zal weer gebeun via de pers. Indien er kinderen moeten vallen, zal dit gebeuren v loting. De ouders van deze kinden zullen zo snel mogelijk na de datum persoonlijk bericht krijgen. LAAT HET KINDERVAKA! TIEWERK IN VENRAY NIET! DE STEEKOuder di 15 jaar, meld je aan als leiding v een van de volgende nummei 0478-587560, 0478-588606, 047 584687. VENRAY UW78-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m' open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. WE .loll V e 2 b Rui Jefi Jar Oui 58f Tel

Peel en Maas | 2000 | | pagina 16