Petran Vermeulen, uitbundig in het Freulekeshuus In de duurste tijd de laagste woonlasten! Vijf dagen gezelligheid en veel muziek Impression 2000 Jera '70 De Bonte Koe Muziek uitvoering Op De Töffel Blaos um op naar de Lorelei Succulenta Vacaturebank vrijwilligers- centrale Synthese Omroep Venray 1000- EN MAAS donderdag 8 juni 2000 - Pagina 3 iges aa i0j( ran Vermeulen die in 1915 aan slaap] ote Markt 10 is geboren, stamt familie die meer dan 350 jaar het kostersambt van de Sint is Banden in Venray heeft uit- fend. Daarnaast waren de ieulens van vader op zoon huls childers. Of dit de oorzaak r "*~nest van Petran's levensrich- Zeker is, dat hij zich kennelijk boven 100,- L-' apkaqf en 0eg tot het kunstschildersvak ki brokken voelt, want al op zijn liende volgde hij in Venlo de dtekenschool. Zijn ambitie ver- lerde niet en zo zien we dat hij s me* z^n negentiende regelmatig i speti Nijmegen fietste om schilder- 3 n te nemen bij Dorus Arts, die 2on terre'n een grote reputatie Tekentechnisch heeft Petran van Arts geleerd, maar na twee hield hij 't niet meer uit. Hij |dat 'een meer wetenschappelij- *arag« ileiding voor hem onontbeerlijk skt boi en trok naar Antwerpen, waar rfyntverd toegelaten tot de vierde ilaapk. aan de Koninklijke Academie Schone Kunsten. Isodoor imer, een vermaarde portret- ider in die tijd, was daar zijn 'P*9 ogrijkste leraar. Dit heeft een pel gedrukt op de verdere car- t van Petran. Al in zijn studietijd j Petran herhaaldelijk prijzen te len en werd hem een koninklij- 0 ibsidie voor vrije schilderkunst ekend. 1940 kwam, met de inval van 1 on t Duitsers, een einde aan zijn vl< n'erpse periode. Aanvankelijk ers 1 igde hij zich weer in Venray. ichter r omdat hij hier met zijn schil- truxa unst in in zijn onderhoud kon zien trok hij naar Maastricht. V rgroeide hij uit tot een fameus retschilder, die de techniek van 'nie ygjj volledig beheerste; maar huis tot een vaardig artiest, die de en liviteit bezat om, niet alleen zijn 1ren' retten, maar ook zijn ander werk ovc ziel te geven. In Maastricht leer- nj ook Ina kennen, zijn latere IV. vlogen en uitbundig is zijn dubb tster^ door ^et fundament van perr technisch welhaast volmaakte Ex -eelvoerig. Soms aarzelde hij: eetfc t hij niet nog iets toevoegen, is wel af. En altijd was er dan Ina ,- hem hielp. 'Ophouden Petran, s klaar'. ij werkte als een bezetene. Als een expositie hield in het Iheidkundig Museum in stricht (het latere Nnefantenmuseum), schreef de dat hij moest worden gerekend en van de beste portretschilders "[Nederland. De media van die 'alificeerden hem als 'een van langrijkste Limburgse kunste- Elke tentoonstelling van zijn oogstte volop lof. Het leven ste en was verrukkelijk, enray bleef echter tóch onuit- lar in zijn leven. Op 13 mei D werden veertig doeken van in het toenmalige gemeente- geëxposeerd. Kort vóór de ope- was koningin Juliana op »ek en nam met grote belang- rjiljffling kennis van het werk van ün. In 1952 werd zijn hulp inge- |QSSe pen om te bemiddelen in een iflict dat was ontstaan tussen het tuur van het St. Servatiusgesticht e familie van de schilder Henri ur Jonas. Petran heeft de zaak kenne lijk zó goed opgelost dat achtereen volgende directeuren van de psy chiatrische inrichting hem opdracht gaven hen te portretteren. Het waren gouden tijden. Het leven bruiste en bij de Vermeulens was het altijd open huis. Het echt paar had drie kinderen en woonde in het Maastrichts 'Huis van de Roos' aan de Kleine Looiersstraat, het vroegere woonhuis van Henri Jonas. Hij kreeg zoveel opdrachten dat hij soms moest weigeren omdat hij ze niet allemaal aankon. Hij schil derde portretten van notabelen en kinderen. Hij schilderde landschap pen en stillevens. Hij schilderde kerkinterieurs. Halverwege de jaren vijftig kwam de opdracht om de veertien kruiswegstaties voor de Grote Kerk in Venray te schilderen. De eerste voorstudies werden afge keurd door de bisschoppelijke bouwcommissie. Gelukkig gingen die niet verloren, maar belandden, via een omweg, in het museum 't Freulekeshuus. Petran stelde de ontwerpen van zijn kruisweg staties bij en begin 1958 werden die in de Grote Kerk van Venray aangebracht. In datzelf de jaar kreeg hij opdracht een statie portret van koningin Juliana te schilderen en het resultaat oogstte veel lof. In 1966 portretteerde hij de koningin nogmaals. Het is een beweeglijk portret, menselijk ook en kleurrijk. Er veranderde iets in Petran's leven: Ina ging dood; gestorven aan een hersenbloeding. Daarmee veranderde zijn leven ingrijpend. Zijn geliefde was uit zijn leven verdwenen, zijn vriendin, de moeder van zijn kinderen, de vrouw aan wie hij vaak zijn inspiratie ont leende. Petran zocht compensatie in het lesgeven aan middelbare scholen in Maastricht en Sittard en in bestuurs functies van verenigingen. Er kwa men nog wel eens mensen over de vloer, vrienden soms. Maar 'het Huis met de Roos; was niet meer de zoete inval. Na het portret van koning Juliana schilderde hij niet veel meer. Aan het einde van zijn leven werd Petran depressief. Hij rookte veel en was een zware drinker. Willem Hofhuizen, zijn beste vriend, stierf in 1986 en dat maakte diepe indruk op hem. In 1988 belandde hij zelf in het ziekenhuis en overleed korte tijd later aan longkanker. Zijn lichaam werd gecremeerd en de as werd bij gezet in het graf van Ina. In Venray. De cirkel is rond. 'Petran Vermeulen, een schilder van Venrayse origine', heet de ten toonstelling die vanaf zaterdag 10 juni in museum 't Freulekeshuus te bezichtigen is. MIL het Pinksterweekeinde, van 7~Z dag 9 tot en met maandag 12 li, vindt in Venray de tuin- woon- I efbeurs Impression 2000 plaats, ^npression 2000 zal een exclusie- Kiresentatie vormen van bedrijven diverse branches op het gebied tuinen, interieurs, kunst, anti- leiten, tuinarchitectuur, sport en spanning. lieuw op Impression 2000 is het m opgezette leef- interieurpa- QOjoen waar zich ca. 20 bedrijven deze branches zich zullen pre- j 0 leren, I I 'e beurslocatie is het parkachtige 3* ikwater gebied. De ambiance dit natuurgebied, de opzet van ^Jbeurs in landelijke stijl en de ierde ruimte voor de deelne- en bezoekers, maakt iression 2000 tot een van de iste beurzen in Nederland op het lied van de "country fairs" Middags worden er diverse lonstraties georganiseerd op het lied van buitensport en de avon- i zullen muzikaal opgeluisterd rden met Jazz, Folk en Country mbek. 1,1 Sfeervolle terrassen veraangena- het verblijf op de beurs. exposanten zijn zowel afkom- 'J]ï uit de regio als uit geheel derland. De kwaliteit van de ten- ngestelde producten in combina- met de prachtige beurslocatie akt Impression 2000 tot 'n beurs t landelijke allure. De vorige edi- in 1996. trok ruim 15.000 i: oekers. he landelijke allure is ook terug dnden op de internetsite van iression 2000. Iedereen kan hier echt voor de meest actuele infor- ^Mie omtrent deze beurs, fcipression 2000 is te bezoeken V der www.impression-fair.nl fijdens de beursdagen is er op het Wk van de kunst een samenwer- g tussen Impression 2000 en het igrenzende Odapark. Het lapark is een prachtig stadspark met een eeuwoud volledig gereno veerd Theehuis. Zowel binnen als buiten staat hier de moderne kunst centraal. De tentoongestelde werken zijn van een zeer hoog niveau. Bezoekers kunnen dus niet alleen terecht op de tuin- woon- leef- beurs Impression 2000 maar kunnen vervolgens nog een prachtige kunst wandeling maken in het Odapark. Kortom Impression 2000 is een bezoek meer dan waard. Wedstrijden Euro 2000 op grootbeeldscherm Op zaterdag 10 juni is het dan zover: de aftrap van de Euro 2000! Ook bij de Jera'70 te Ysselsteyn, want we zullen alle wedstrijden tonen op een grootbeeldscherm van 2x3 meter. De belangrijkste wed strijden zijn natuurlijk die van het Nederlands elftal en wel Nederland- Tsjechië op zondag 11 juni, Nederland-Denemarken op vrijdag 16 juni en Nederland-Frankrijk op woensdag 21 juni. Natuurlijk is de entree gratis. De openingstijden van de Jera'70 zullen bij wedstrijden van het Nederlands elftal een uur voor aanvang van de wedstrijd zijn en bij de andere wed strijden een kwartier voor aanvang mits de Jera'70 al niet open is in ver band met zaterdagavond discotheek of zondagmiddag café. Dus Euro 20<X) in de Jera'70. dat mag je niet missen! Bovendien heb ben we zondag 2 juli voorafgaand aan de finale van Euro 2000, de Noord-Limburgse Kampioenschap pen Bierbuikschuiven Waterbak gevecht. Dit jaar dus geen Jera Open Air zoals jullie dat van ons gewend zijn, in verband met de finale. Popagenda: zaterdag 1 juli: Clover. Zaterdagavond 10 juni speelt de Rolling Stones Naspeelband in café De Bonte Koe. Volgens de traditie is het optreden op le Pinksterdag, maar door het EK is dit alles een dag naar voren geschoven. Vanaf 21.30 uur zullen de wereld hits van Mick Jagger en zijn kompa nen te horen zijn en vertolkt worden door Daan Arbeek. zang; Hans van Straten, gitaar;: Paul Dokter, gitaar); Jean Collier, bas en Pat de Wolf, drums. Opnieuw garanderen de heren alle fans een onvervalste Stones-avond. Aanvang 20.30 uur en de entree is ƒ5,- Kunstencentrum Jerusalem" Vrijdag 9 juni a.s. verzorgen saxofoonleerlingen en leerlingen klein koper een muziekuitvoering in de aula van het "Kunstencentrum De voorstelling begint om 19.30 uur en is voor iedereen gratis toe gankelijk. Zündapp rondrit Op zaterdag 10 juni is er een rond rit door het Limburgse en Brabantse land. De tocht is ongeveer 70 kin door de prachtige stukken natuur van Limburg en Brabant. Speciaal voor oudere bromfietsen. Er is ook een prijs voor de mooiste Zündapp. Leden van de ZündappClub gratis (neem wel je clubkaart mee). Niet- leden ƒ5,-. Inschrijven vanaf 10.30 tot 11.30 uur. De start is vanuit Merselo om 11.30 uur. Het adres is Grootdorp 47 in Merselo. Rabobank Hypotheek een halfjaar rentevast, nu maar 4,6%! De eerste tijd in uw nieuwe huis is het duurst. Daarom is er nu al een Rabo bank Hypotheek met maar 4,6% rente, een half jaar gegarandeerd. Na zes maanden kiest u. Of weer een half jaar vast met de dan geldende rente. Of een langere rentevastperiode. Zo hebt u alle vrijheid en kunt u altijd de voor u voordeligste keus maken. Wilt u weten hoeveel u dat in maand lasten scheelt? Ga rekenen op internet: www.rabobank.nl of bel (0800) 0502 (gratis). verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel.(0478)530216 tel.(0478)530430 rabobankvo@tref.nl rabobank.zevenrode@tref.nl Merselo in teken van Muziekfeesten 2000 Het Venrayse kerkdorp Merselo staat van donderdag 8 tot en met maandag 12 juni in het teken van de Muziekfeesten 2000. Vijf dagen tal van activiteiten en vooral veel muziek voor jong en oud. Muziekfeesten Merselo en Pinksteren zijn al ruim 21 jaar een must voor vele muziekliefhebbers en en een begrip voor mensen die geïnteresseerd zijn in een bepaald soort gezelligheid die staat voor oude historische tradities, taboes, gewoonten en leefwijzen uit de oude tijd. De Muziekfeesten Merselo zijn vanmiddag van start gegaan met het Lentefeest voor senioren. Vrijdagavond wordt het programma vervolgd met Nederlandstalige fiauwekul-rock. het One Two Trio en De Band Zonder Banaan brengen vanaf 20.30 uur de stemming erin. Zaterdagmiddag is er vanaf 13.30 uur de Kindermiddag. Deze Crazy Show wordt gepresenteerd door Christ Kramer. Zaterdagavond vanaf 20.30 uur is het country western wat de klok slaat. Er zijn optredens van The Busburys, Brian Sklar en uit Nederland Desperado met Jony de Boer kortom een avond die garant staat voor sfeer en spekta kel. IRISH MUSIC FESTIVAL Zondagmiddag staat in het teken van het Irish Music Festival. Vanaf 13.30 uur zijn er optreden van Paddy's Heavy Circus en The Doonan Family Band. Paddy's Heavy Circus staat garant voor een feestelijke middag muziek. Hun muziek is ontstaan uit de folkmu ziek en uitgegroeid tot een muzikale hutspot van van verschillende muziekstromen. Op het podium ver anderen de bandleden in zwetende beesten, die het publiek zowel muzi kaal als visueel met hun act verras sen. The Doonan Family Band is geformeerd rond John Doonan. een muzikant met een grote staat van dienst die afwisselend op fluit en piccolo een hoofdrol voor zich opeist. Zondagavond is het vanaf 20.30 uur genieten geblazen tijdens een twee kapellenshow. Het podium wordt vrij gemaakt voor twee geren- omeerde kapellen te weten: Die Orginal Maaskapelle uit Wessem en onze trots uit Merselo: Die Fidelen Rosentaler. In verband met het EK voetbal heeft de organisatie voor 2 kapellen gekozen en wordt de wed strijd Nederland-Tsjechië rechtst reeks op grootbeeld uitgezonden. ALD MERSELSE DAG Tweede Pinksterdag, maandag 12 juni, vindt voor de 21e keer de Aid Merselse Dag plaats. De dag wordt om 10.30 uur begonnen met een Gregoriaanse Hoogmis in de feest tent. Op een route van bijna 2 kilo meter wordt het totale aanbod van muziek, oude ambachten, thema pleinen, kinderattracties, terrassen, hobbymarkt. kunstnijverheid, oldti mers, historisch transport en ten toonstellingen gepresenteerd. Het dorpsplein is voor een dag omgeto verd tot een heus countryplein. Er zijn demonstraties lassowerpen en Duelschieten. ook zijn er diverse optredens. Nieuw op de Aid Merselse Dag is het Middeleeuws Soldenierskamp. In dit kamp wordt een indruk gegeven van het leven in zo'n kamp. Er zijn bourgondische tenten, kanonnen, haakbussen, malienkolders, zwaardvechten etc. Er worden voortdurend demonstra ties gegeven. Sluitstuk van de Muziekfeesten Merselo 2000 is een optreden van Rowwen Hèze. Deze band zal om 20.30 uur een unieke mix van tex mex, folk, rock, pop en polka te gehore brengen. Kortom een volwaardige afsluiting van vijf dagen gezelligheid en veel muziek. Het Vierlingsbeekse Vrijthof is voor het achtste achtereenvolgende jaar de locatie voor het enige open luchtfestival dat het doip rijk is: Op De Töffel. Op zondag 18 juni zijn er weer diverse muzikanten en theater makers actief op het dorpsplein. De entree voor Op De Töffel 2000 is geheel gratis. Op De Töffel 2000 wordt om 14.30 uur geopend door h.d. Idaho. Deze jonge band uit Boxmeer en Vierlingsbeek wist onlangs Op Ut Tuffelke te winnen. Optredens zijn er van verschillen de bands maar ook theatermakers, o.a. Camping Municipal en Femme De La Femme. Daarnaast zullen in de avonduren Marcel Kruup (Treble Spankers) en George Oostdijk (Jack Of Hearts, Raggende Manne) als dj's Jacaranda Lounge vele bekende en onbekende plaatjes draaien uit de sixties en seventies. De presentatie van Op De Töffel 2000 is in handen van Dikke Dennis. In het pinksterweekeinde zal Muziekmakareej Blaos um op in de Duitse stad Boppard aan de Rijn, bij de Lorelei, op maandag een Frühshoppen verzorgen. Dat gebeurt tussen 11 en 15 uur in het centrum van de stad. in een grote feesttent waar maar liefst 800 mensen in passen. Daar zal de Makereej ook een nieuw gedeelte van het repertoire ten gehore brengen, onder andere muziek van Abba en Malando, de beroemde tan gokoning. Dit jaaf bestaat de van oor sprong joekskapel 22 jaar en dat wordt in september gevierd met een interessant programma. De uit dertien mannen en een vrouw bestaande band heeft in de afgelopen 22 jaar slechts vijf mutaties gekend en kan dus voor een belangrijk deel ook echt als 22 jaar oud bestempeld worden. Zeer bekend is natuurlijk de zang van Boy Derksen, in het verleden ook uitvoer der van vele camavalsschlagers. De leden van de afdeling Maas en Peel van bovengenoemde vereni ging willen ook in 2000 hun hobby, het kweken van succulente planten zoals cactussen en vetplanten onder de aandacht brengen van het grote publiek. Zij stellen daartoe hun kas sen open voor bezichtiging. Ook zullen zij dan informatie verstrek ken over het zaaien en verzorgen van die planten met hun veelal kleurrijke bloemen. Op maandag 12 juni kunt u tussen 10.00 en 17.00 uur terecht bij P. Verrijdt. Geysterseweg 29, Oostrum en Th. Gommans, Hondsdraf 10 in Venray. E-mafl adres Peel&Maas peelenm@tref.nl De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activitei ten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hiervoor geplaatst wor den. VROÜW/MAN Synthese zoekt iemand voor het Centraal Orgaan opvang asielzoe kers COA-COW voor het geven van lessen 'Maatschappij Oriëntatie' aan asielzoekers in Venray. Doelstelling: asielzoekers kennis laten maken met Nederlandse gewoonten en tradities. Men moet affiniteit met de doel groep hebben en inzicht in de Nederlandse samenleving hebben. De werktijden zijn op woensdag ochtend van 10.00 tot 12.00 uur. Meer informatie: Vrijwilligerscentrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray. tel. 0478-516995. Greogiaanse mis Merselo Omroep Venray zal op 2e Pinksterdag vanaf 10.30 uur de Greogiaanse mis uitzenden vanuit de feesttent in Merselo. Sjaak Harrie in Merselo De bekende opa's Sjaak en Harrie van de omroep zullen op 2e pinkster dag een kijkje gaan nemen bij de Aid Mersele dag. Ze zullen tussen 12.00 en 14.00 uur op hun eigen manier ver slag doen van de diverse activiteiten in Merselo. Stopwatch Het sportprogramma Stopwatch is tot het nieuwe sportseizoen weer begint te beluisteren zijn tussen 14.00 en 15.00 uur. 'n Wandeling dur 't Rooise Land Donderdag, in de 2e uitzending over de nieuwe zandstenen altaren in de Grote Kerk, hoort u meer over de opbouw van de altaren en de inzege ning ervan die zaterdag 10 juni om 11.00 uur plaatsvindt. Daarna is er natuurlijk weer 'n Venrods Ketierke met daarin "Kruumeles van n boeretoffel" zoals die opgetekend zijn door Teng Bots uit Oirlo. Donderdag 18.00-19.00 uur, herhaling maandag 18.00-19.00 uur. Ger gedoan Waar zijn de troubadours gebleven? Sjef van Schalen uit Berlicum komt van 20.00 tot 22.00 uur bij gastheer Oscar Hovens alles vertellen over de Brabantse Dialectendag (een twee jaarlijks evenement) die dit jaar gehouden zal worden op 11 juni in Lieshout. Voor deze gelegenheid wor den de programma's "Waar zijn de troubadours gebleven?" en "Gèr Gedoan" samengevoegd. Het pro gramma kan bijgewoond worden in de studio aan de Langeweg (voormalige Dr. Poelsschool). U kunt ook telefo nisch reageren op tel. nr. 0478- 512362. VenrayAktueel Zaterdag 10 juni zullen er verslag gevers van het weekendinformatie programma Venray Aktueel live ver slag doen vanaf de tuin- woon en leefbeurs vanaf het evenemententer rein Vlakwater. Venray Aktueel is iedere zaterdag te horen van 12.00 uur tot 17.00 uur. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins. B. van Casteren-van Gils. R. Gabeler, M. Lucassen. F. Schmeetz, H. Schraven. M. van Tiel. I. van Tiel- Knoppen en J. Wittgen: Allen tijdens weekend- en avonddienst bereikbaar onder tel. nr. 0478-632800 za: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 632800 zo: R. BRUINS Langstraat 106, tel. 632800 ma: H. SCHRAVEN Stationsweg 60a, tel. 632800 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, P. Corver. P. Henkes, R. Keijzer, L. Keijzer-Bors. G. van Loon. E. de Muinck Keizer, M. Van Straaten, J. de Vocht: za: A. COENEN Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 zo: P. HENKES Helfrichstraat 2a, tel. 582200 ma: G. van LOON Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ANTONIUISVELD Stationsweg 60d, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 584504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedge vallen zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen H. van WINDEN en V. GEURTS DIERENARTSENPRAKTUK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Van donderdag 20.00 tot maandag 8.00 uur A COOPMANS, tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskundige praktijk Venray worden vanaf maandag 08.00 tot donderdag 20.00 uur waarge nomen door: R. v.d. REIS. tel. 06-22922151 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEESTE- LUKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd. tijdens feestda gen en weekend is het Meldpunt bereik baar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst. Gehandicapten Platform Venray. Synthese Venray- Instituut voor Zorg en Welzijn VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06- 55790271 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelemn@tref.nl Redaktie Gerrit Band Ron Koenen Herik Lammen Christ van den Munckhof Bezorging Donderdagmiddag/avond B ezorgkl achten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 3