25-jarige ^jubilarissen Rooyse w VK gehuldigd Successen voor onze leden in Zweden Niet-Rokers Bridge Club Lopersgroep Venray Bridgesoos De Kemphaan Bridgeclub Harten Drie Nobel Oostrum Red Stars Red Caps Ruitersport St. Jan Merselo Loopgroep De Barrier Mudhunters doen hun naam eer aan Autospeedway Darten De Piëlhaas H.S.V. De Roerdomp PC St. Joris Wanssum- Geysteren St. Christoffel Computerclub Regio Venray 't Alvertje- Oostrum Duivensport KBO LVB Oostrum T.V. Ysselsteyn afd. Jeugd en Jongerenwerk jgina'EEL EN MAAS donderdag 8 juni 2000 - Pagina 19 tyi Tijdens de jaarlijkse ledenvergadering werden onlangs twee jubilarissen van vol- tybalvereniging Rooyse VK gehuldigd. Jan Arts en Matli Houwen werden in het zon- letje gezet omdat zij beiden 25 jaar lid zijn van Rooyse VK. Zij werden door voorzit- Martien Hendriks in de bloemetjes gezet. Op de foto Jan Arts en Math Houwen •t hun echtgenotes. Vanavond zorgde Wim Verschuiten foor een vracht aardbeien om van te watertanden. Ostentatief werden ze uit- estald op het podium naast de klok odat het voor sommigen zelfs heel noeilijk bleek om er niet even van de noepen tijdens het wisselen! Voor edereen was er een bakje vol kanjers lan aardbeien te verdienen. Het winnen- le paar in iedere lijn zou zelfs twee lakjes per persoon mee mogen nemen. )oor de hele kiosk waarde de geur van ardbeien. In de gele lijn (12 paren) waren het ,eon Bollen met Rob Keizer, Truus lollen met Piet Hanen en Hans Aerts net Sraar Janssen die met 60.42, 60.00 :n 59.17 als winnaars naar huis gin- icn. In de rode lijn 12 Paren) mochten lona Orosz en Riet Bouten met elk twee joosjes aardbeien naar huis want zij ladden 71.67 behaald, gevolgd door \ns Slagter met Gemma van Winkel 57.50) en Nel Camps met Bep Martens 57.08 En in de groene lijn waren het Henk wan Heumen met Jo Sijbers, die met de tuit naar huis gingen want die hadden, samen met de Mientje en Toon Jakobs :n Maria en Harrie Lenkens met 65.63, 52.88 en 62.81 de overwinning lehaald. Theo van Raay was er vanavond ook /eer en dat was te merken: tot in de late nietjes hebben een groepje plakkers togen genieten van de nieuwste span ende verhalen. Kortom het was weer ouderwetse geslaagde avond, anstaande dinsdag is het 'weer lad- :ren. En denkt u er aan dat de Kiosk op !3 juni door de gemeente is geclaimd, 'in moeten we onze bridgeavond dus :laas missen. De vleugels uitslaan Als je bij je club een goede sfeer hebt :n iedereen wordt steeds enthousiaster dan komen daar vanzelf mooie dingen uit. Er worden meer initiatieven geno men om aan allerlei wedstrijden mee te ;aan doen en de resultaten worden ook «ter. Wat resultaten betreft hebben we een prima regionale wedstrijd achter de inert. 'n Holthees. Wat uitvliegen betreft hebben we al een paar vliegweekjes :had maar het komende pinksterweek end wordt wel een echte topper. Van een 10 kilometer wedstrijd in Groesbeek, :n halve marathon in Leiden of een Ectaculaire bruggenloop van nemarken naar Zweden het maakt niet uit. Gewoon een paar lopers die de oppen bij elkaar steken en zeggen: dat leuk, dat gaan we doen!!! Trainingen: Bij de trainingen hebben we een geza menlijke warming-up waarna het geheel in groepjes uit elkaar gaat. Die groepjes worden ingedeeld op de snelheden die je aankan, het doel van de training die ont spanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlij ke toptijd. De trainingen zijn op dins dag, intervaltraining op de baan en don- jderdag, lange duurloop in en om 954li 'Venray. We starten om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostrai- ning om 16.30 uur in het IOshuizengebied. Start vanaf de oude jarrier. Uitslagen: oobeekloop in Holthees: 5150 meter: 'ames: Carla Meijer 23.29 (le). Nel elten 24.46 (2e). Heren: Mart van "tRooij 17.10 (le). Herman Jacobs 17.44 (2e), John Weijs 21.55, Egbert Knol 23.05. 10300 meter: Dames: Gerda Top 46.44 (le). 20 kilometer van Brussel: John Coppus 1.27.06. Halve marathon van Utrecht: Jolanda Janssen 1.47.57 Wedstrijdprogramma: 10 juni: Zwitserloot dakrun in uroesbeek. Aanvang wedstrijd 18.15 sur. 11 juni: Halve marathon van Leiden. 12 juni: Bruggenloop Kopenhagen- lalmö. Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve lak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie Over de Lopersgroep bel gerust een van volgende nummers, zij kunnen u ant- •rd geven op al uw vragen, inmelden of meelopen om het eens te ttberen kan ook altijd. Anja Gooren 1 589486, Jan Maessen 589488 en, E-mail adres Peel&Maas ^jieelenm@lre£nl^ Na een zeer geslaagd bridgeseizoen 1999-2000, hebben we op dinsdag 30 mei jl. onze traditionele slotdrive gehou den bij café Martens in Leunen met een koud- en warm buffetje als slot. De einduitslag: 1. ep. Selders 57.51%; 2. ds. V. Klink- Overbeek 57.28%; 3. hr. Janssen- Mertens 57.23%; 4. ds. Koopman- Spekhorst 56.50%; 5. ds. Linders-Volleberg 55.93%. We hopen iedereen weer terug te zien op dinsdag 3 okt. in De Opmaat aan de Oostsingel te Venray. De zesde ladderronde is afgelopen maandag gespeeld. Ofschoon het paar mw. Valckx en hr. Simons deze ronde niet bij de eerste drie behoorde zijn ze toch eerste gebleven in de groep geel. De uitslag: Geel: 1. hr. Gilissen-Penninx 60.00%; 2. ds. Schoonbeek-Arts 57.92%; 3. ep. V.d. Slik 57.50%. Rood: 1. ds. V.d. Munckhof-Reintjes 60.42%; 2. ds. Baken-Luypers 57.50%; 3. ds. Buyssen-Schaeffers 52.08%. Maandag 12 juni, 2 Pinksterdag en maandag 19 juni, kermis Leunen, is er geen bridgen. De eerstkomende en tevens laatste bridgeavond van dit sei zoen is op maandag 26 juni. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij Wim Manders, voorzitter, tel. 0478-585308 of Anneke Schoonbeek, secretaris, tel. 0478- 550375. Pony- en ruitervereniging 21 mei is Yvonne Custers op con cours geweest in Sevenum. Yvonne behaalde met haar dressuurproef een 6e plaats met 167p. dit is 1 winstpunt. Met het springen in de B had ze er 2 balken af. 27 mei is Jeanine Huybers naar een NRPS wedstrijd geweest in Ermelo. Ze heeft hier uitstekende proeven gereden. Met de eerste proef behaalde ze een le prijs met 174p; ook met de tweede proef behaalde ze een mooie le prijs met 269p. Dit leverde haar in totaal 4 winstpunten op. Doordat Jeanine zulke mooie resultaten had behaald mocht ze afkampen om NRPS kampioene te worden. Hier behaalde ze een tweede plaats met gemiddeld 166p waardoor ze reserve-kampioene werd. 28 mei was er een concours in Sevenum voor pony's. Loes Reijnders heeft hier als enige van onze vereniging kunnen starten omdat het concours later is afgelast vanwege het slechte weer. Loes behaalde met het ponyspel een 2e prijs. Op Hemelvaartsdag hebben onze jonge amazones in Bergen gereden. De volgende resultaten zijn hier behaald: Jeanine Huybers le 173p (2 winstpun ten); Mireille v. Es 17 140p; Denise Creemers 11e 149p; Loes Reijnders 10e 145p; Annemarie Staaks 137p; Joyce v. Rhee 3e 17lp (2 winstpunten); Wanda v.d. Bussche 5e 155p; Jaimy Muysers 13e 135p en Stephanie Muysers le 175p (2 winstpunten). Met het ponyspel zijn de volgende resultaten behaald: Denise 4e plaats. Loes 4e plaats.' Mireille 9e plaats en Wanda 6e. Ook Marlies Huybers is met haar paard op concours geweest in Sevenum. Zij behaalde 156p in de L- dressuur (I winstpunt); Yvonne Custers behaalde een 2e prijs met 169p (2 winstpunten) ook in de L-dressuur. Ook heeft Yvonne een B-parcours gesprongen maar hier had ze helaas twee balken af. 4 juni is Loes Reijnders naar Schijndel geweest en heeft hier 152p behaald. Afgelopen donderdag was Red Stars vertegenwoordig op het Pijpenstadtoernooi in Gouda. P. Meyer behaalde er de tweede plaats in klasse 5. Op maandagavond begonnen de recreanten van Red Caps Venray met goede zin hun wedstrijd tegen het gezel lige team van Mulo uit Helmond. Wegens het ontbreken van beide 'vaste' catchers van Red Caps mochten Adrie en Peter hun talenten laten zien. Ondanks de 4-honkslag van Tito en het eerste punt van Will behield Mulo steeds een lichte voorsprong. Het over moedig honklopen leverde Henny een samensmelting met de 3e honkvrouw van Mulo op en. voor Red Caps, een nul. De wedstrijd eindigde in 16-14 voor Mulo waarna een gelijkspel werd behaald in de kantine. Zonder aanvoerder en zonder de vaste coach vertrokken de softbal dames afge lopen donderdag naar Schijndel. Gelukkig kwamen later een tweetal heren die de coachtaak op zich namen. Dit heeft zeker geholpen. Na een half uur vertraging (wachten op de scheids rechter) kon er begonnen worden. Al in de eerste inning wist Red Caps met 4 punten een voorsprong te nemen. Zowel Red Caps, als de Starlights sprokkelden elke inning wel wat puntjes erbij. Goed honklopen, alert en agressief was de sterke kant van Red Caps, uiteindelijk was de overwinning dus aan Red Caps: 9-5. De heren 2 moesten afgelopen don derdag ook tegen de Starlights. Dit team, wat normaliter geen vaste coach heeft, werd nu begeleid door twee soft- baldames (voor wat hoort wat). Al in de eerste inning keken de heren tegen een fikse achterstand (8-0). Wisseling van de pitcher zorgde ervoor dat er dé>vol gende inningen niet zo heel veel punten binnen kwamen. Helaas konden de jon gens geen grip krijgen op de pitcher. De mooie drie-honkslag van Hans Sterk ten spijt. Red caps moest veel punten op de honken achterlaten. Ze zagen de wed strijd na 6 1/2 inning met 12-1 verloren. Zondag mochten de dames thuis tegen Mustangs. Dit team komt uit Venlo, er kon dus gesproken worden van een heuse slreekderby. Aanvankelijk ging het redelijk gelijk op. Red Caps stond zelfs voor. Toen kreeg Mustangs grip op de startende pitcher, verre klappen (en wat fouten in het veld) zorgden voor een pitcherwissel. Helaas sloegen de Mustangs ook op de tweede pitcher erg goed. De laatste inning stond Red Caps met 8-16 achter. Toen begon nen de dames met een heuse inhaalslag. Lekkere honkslagen en goed honklopen zorgden ervoor dat ze met 12-16 terug konden komen. Helaas bleef het daarbij. Een eervolle vermelding gaat deze keer naar Marjolein de Gooyer, die van de 4 keer dat ze aan slag kwam, 3 mooie honkslagen sloeg. De honkbal senioren 1 kwamen alleen afgelopen zondag in actie, tegen de Meppers uit Eersel. In de eerste inning werd door beide ploegen slechts één keer gescoord. Red Caps had alle poten tie om ver van de gasten weg te lopen, maar tot de 5e inning leek Red Caps nog geen deukje in een pakje boter te kun nen slaan. Diverse keren bleven de men sen op de honken achter, die daar eerder met nul nullen waren gekomen. In die 5e inning lukte het Red Caps om toch nog één puntje te scoren. De startende pitcher was van Red Caps was inmid dels vervangen omdat te gaan catchen, omdat de catcher een lichte zonnesteek had opgelopen. De vervangende pitcher zorgde ervoor dat de Meppers nog maar 2 honkslagen produceerden en geen enkel punt meer scoorden. In de 2e helft van de 7e inning sloeg de eerste slag man, Guus Brugman, direct een home run. Niet alleen vergrote hij daarmee de voorsprong van Red Caps, ook verdreef hij de dip waar het Venrayse team op dat moment in zat. In de 7e inning wer den liefst 9 punten gescoord totdat het spel op basis van de 10-punten regeling werd gestopt met slechts 2-nullen voor Red Caps. De einduitslag was derhalve terecht 11-1 in het voordeel van Red Caps. Uitslagen: SBS Starlights-Red Caps 5-9 Red Caps-Mustangs 12-16 HB2 Starlights-Red Caps 12-1 HB1 Red Caps-Meppers 11-1 Recr. Mulo-Red Caps 16-14 Programma zaterdag 10 juni: Jun.: AU In Veldh.-Red Caps a. 11.00 Programma maandag 12 juni: SBS: HBS-Red Caps a. 12.00 HB1Red Caps-Gemert a. 14.00 HB2: Red Caps-Kickers a.10.30 Voor vragen of andere aangelegenhe den aangaande Red Caps Venray. Honkbal of Softbal kunt u terecht bij Richard Draaisma (0478-582907 06- 22.41.13.21), op onze Website (http://www.come.to/redcaps), of via email: RedCaps@dds.nl Op donderdag 1 juni. Hemelvaartsdag en zondag 4 juni bezochten zowel de ponyruiters als de grote paardenruiters diverse wedstrij den. In de prijzen reden: Hemelvaartsdag 1 juni: Paarden. Deurne West: Viertal St. Jan, klasse L een 7e plaats met 113p; Petra v. Dijck. Limmertair, L, le met 173p: Simone v. Ooi. Narlando. B. 2e met 164p; Ton Arts, Ludo D. M2. 3e met 168p; Paul v. Haeren, Graaf Z, B. 5e met 159p. Springen: Petra v. Dijck, Limmertair voor het eerst gestart in de klasse Z een mooie 6e plaats. Simone v. Ooi. Narlando, B. 8e. Pony's Bergen: Rianne Schellekens. Scooby, DL, 3e met 169p: Rick Janssen, James Bond, DL, 4e met 166p. Zondag 4 juni: Paarden. Deurne: Viertal St. Jan. L, 7e met 112p; Ton Arts, Ludo D een mooie le plaats in de klasse M2 met 179p; Eva v. Ooi, Nevada, L, 3e met 164p. Paarden, Well, springen: Jan Janssen, Liberty. M een mooie 2e plaats; Mark Janssen, Kiopas. M, 6e; Rick Janssen, Melchior, B. 9e. Pony's Well, springen: Rick Janssen won hier de klasse DM met James Bond; Vem Janssen, Tarzan. BB, 3e. Aankomend weekend, 2e Pinksterdag starten onze grote ruiters in Well waar de eerste selectiewedstrijd voor de kring Noord-Limburg wordt verreden. Hardlopen kan erg leuk zijn. vooral wanner je hel doet in groepsverband, bij ons kan dat. Kom eens een keer kijken bij onze loopgroep, een gezellige groep van actievelingen en minder actievelin- gen die elkaar elke week 1 a 2 keer tref fen om hun hobby uit te voeren. Hardlopen is een sport die bijna iedereen kan doen. Snellere, minder snellen en ook langzamere lopers zijn welkom. Om die reden is er ook altijd een plaatsje voor jou. Er lopen mensen in onze groep die zich voorbereiden op een halve marathon en er zijn mensen die eerder denken hoe maak ik 10 minuten vol?" Een van de voordelen van in een groep trainen is datje een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dal er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. Ook al is het weer een keer wat minder. Of wanneer we als gevolg van de omgevallen bomen een soort van hordelopen doen. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doelen. Hieruit kun je kiezen. De trainingen zijn op een dusdanige snelheid dat nagenoeg iedereen zich bij ons aan kan sluiten. Binnen onze groep zijn alle leeftijden vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Duponl, telefoon 589880. ATB-vereniging Afgelopen weekend was het weer prijs, bingo, jackpot. Na de regen van zaterdagavond waren de bossen veran derd in een waar modderpallet. We heb ben in de training van ongeveer 40 kilo meter meer dan twee kilometer door de modder of door de plassen gereden. Soms waren die plassen zo diep dat je tot aan de trapas in het water verdween. En na het fietspoetsen en het douchen vindt het zand nog terug in je oren en neus. Mountainbiken is een sport voor fana tiekelingen en voor recreanten. Bij de Mudhunters kunnen beide groepen terecht, We zoeken iedere week een andere omgeving om te trainen en zo is het niet snel vervelend. Er zijn de laatste tijd weer diverse nieuwe leden bij onze vereniging, misschien is het nu het moment om je ook bij ons aan te sluiten, voor de kosten hoefje het niet te laten. Er zijn binnen onze vereniging fana tiekelingen, maai- de recreatieve rijder is veel meer vertegenwoordigd. Als we gaan trainen fietsen we tussen de 25 en 45 km in ruim 2 uur, iedereen heeft dan een vergelijkbare inspanning geleverd. Er is binnen de groep altijd wel iemand die ongeveer hetzelfde tempo rijdt. Laat je niet kennen en kom gewoon eens een keer uitproberen. Je mag de eerste maand meerijden zonder enige verplichting en zonder kosten. Alles wat je nodig heb is een fiets en een helm. Planning komende weken: Zondag 11 juni vertrek 9.00 uur voor een training omgeving Horst. Dinsdag 13 juni vertrek 19.00 uur voor avond training. Zondag 18 juni vertrek 8.00 uur voor een training op de vaste route in Eersel. Dinsdag 20 juni vertrek 19.00 uur voor avond training. We vertrekken altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet op 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Op maandag 12 juni, 2e Pinksterdag, vinden er weer autospeedway wedstrij den plaats op circuit De Peel te Venray. De volgende klassen zullen aan de start verschijnen: De National Hot Rods, de Sprint 1300, Stockrods, Saloon Stockcars, Formula Toyota, de BriSCA Stockcar F2 en de zware bolides in de Stockcar Formule 1 klasse. Tijdens deze internationale Pinsterraces van 11 en 12 juni 2000 wordt er eerst in Posterholt (zondag 11 juni) en vervolgens in Venray (maandag 12 juni) gestreden om de BriSCA F2 Supercup. Uit Engeland zullen Tony en Chris Roots, Roger Wilcock en Roy Perry de Engelse kleuren verdedigen. De lokale rijders die voor deze Superbokaal aan de start komen zijn: Peter Schreurs en Erwin Peeters uit Venray, Barry Maessen uit Ysselsten en Ferry Heyl uit Holthees. Heyl is afkom stig uit de kartsport, alwaar hij zijn eer ste ervaringen opdeed. Sinds twee sei zoenen rijdt hij mee in Venray. Hij hoopt in het Pinksterweekend (in het totaalklassement) bij de top 5 in de eind uitslag te kunnen eindigen. Uiteraard zal ook de gehele nationale top aanwezig zijn. om de strijd aan te gaan en deze Supercup in Nederland te houden. Kortom, een prachtig dagje auto speedway vol met actie, spanning en zeker ook sensatie! De wedstrijden op circuit De Peel beginnen om 12.30 uur. Het circuit is gefegen aan de Middenpeelweg tussen Ysselsteyn en Vredepeel. Pinkstertoe rnooi Op maandag 12 juni wordt in café De Piëlhaas het jaarlijkse Pikstertoernooi gehouden. Iedereen die hier aan deel wel nemen kan zich tot 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het toer nooi is om 13.30 uur. Handboogschutterij Ons Genoegen Ysselsteyn Tijdens het open Zweeds kampioen schap veldschieten boekten enkele leden van de Ysselsteynse handboogvereni ging goede resultaten. In de finale van dit toernooi, dat levens telde als selectie wedstrijd voor de Nederlandse WK- ploeg, stonden twee clubgenoten tegen over elkaar te weten Ron v.d. Hoff en Gerard Koonings. Met een verschil van twee punten besliste Ron de wedstrijd in zijn voor deel. Achter een Noor en een Zweed werd G. v. Berkel uit Boekei vijfde. In de juniorencategorie waren de leden van Jong Oranje ook al goed op dreef want zij eisten de eerste drie plaat sen voor zich op. Ons Genoegen-lid Dave v.d. Coelen werd hier tweede en plaatste zich definitief voor het WK dat in Italië wordt verschoten van 8 tot 17 juni. In de Compoundploeg nam Mark Poels deel met als resultaat een 15e plaats terwijl Jan Koonings in de Veteranenklasse een mooie tweede plaats wist te behalen. Ook in Sittard werd tijdens de Nederlandse kampioenschappen 25m ook een mooi resultaat behaald. In de 4e klasse Dames werd Liane v. Hoof Nederlands kampioen. In de halve finale won ze met een punt verschil van Ria Gommans uit Oirlo waarna ze in de finale R. v.d. Putten uit Ammerzode versloeg. Ria Gommans behaalde de bronzen medaille. OBLIGATIELENING Na Pinksteren zullen leden van Ons Genoegen een rondgang door het dorp maken om Obligaties aan te bieden van ƒ100,-, ƒ250,-, ƒ500,- of ƒ1.000,-. Hiermee wil men proberen de laatste financiële hobbel te nemen ter financie ring van het nieuwe clubgebouw waar van de bouw hopelijk in het najaar kan beginnen. Uitslagen: Venray-Milheeze: 1. G. Driessen Milheeze; 2. L. v.d. Hoogenhof, Venray; 3. H. De la Roy Venray. De eerste koningswedstrijd op de Maas werd gewonnen door Henk Hendriks en de tweede door R. Vlemmings. Programma: Zaterdag 10 juni: Koppel van hengel sport Jans op de Maas. Zondag 11 juni: 3e Koningswedstrijd op de Maas. Woensdag 14 juni: 5e Zomercompetitie op de Ballonzuil. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel. Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Onze eerste selectiewedstrijd op Hemelvaartsdag dressuur en springen te Well zit erop. De uitslag dressuur is als volgt: Katja Jeurissen met Miss Saigon le prijs cat. BB met 165p: Esther Jeruissen met Dominca 4e DB 17lp (2 winstpunten); Jaleesa v.d. Hof, AL, 2e met Asquit 168p en met Jody, CB, 3e met 75p (2 winstpunten). Iris Jeurissen. springen, met Darko CB 2e prijs met 47p; Katja Jeurissen met Amigo, AL, 2e prijs. Het springconcours te Well, op 4 juni, was goed geslaagd voor de familie Jeurissen. Ze behaalden 3 eerste prijzen en een tweede prijs. Katja Jeurissen met Miss Saigon, cat. BB een le prijs; Iris Jeurissen met Nimphy cat. BL een le prijs en Iris Jeurissen met Darko cat. CB een le prijs. Tenslotte Esther Jeurissen met Dominca in de cat. DL een 2e prijs. Gymnastiekvereniging Michelle Fransen Limburgs kampioen Tijdens de in het vorige weekend gehouden Limburgse Kampioenschappen turnen dames is Michelle Franssen in de klasse Pupillen 1D eerste geworden en daarmee Limburgs kampioen. Ook in de diverse andere klassen werd er door verschillende meisjes/dames geturnd en gestreden om het Limburgs kampioenschap. De uitslagen: Klasse junioren: 11. Kim Coppus; 16. Fleur Kersten; 17. Jose de Jong; 19. Marieke v. Krei j. Klasse pupillen 2D: 8. Rianne Kallen; 10. Loes v. Dijk; 13. Mechteld Grootemaat. Klasse senioren D: 11. Sanne Niens. Klasse jeugd D: 6. Emmy Rongen; 12. Lisanne Fransen; 16. Melanie Meijer. Klasse instap D: 7. Kim Bakker. Vrijdag 9 juni organiseert de Computerclub Regio Venray wederom een bijeenkomst voor al haar leden. De avond vindt plaats in de Coninxhof aan de Tinnegieterstraat in Veltum. De aan vang van de clubavond is rond 19.00 uur. iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC. kunt u onze clubavond bezoeken. Onze compu terclub zal u graag proberen te helpen en kan u kosteloos adviezen geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze secretaris Frans, tel. 0478-586198. Hengelsportvereniging Uitslagen: le Lentekoning KH: 1. René Wijnhoven: 2. Ben Hendriks: 3. Gerrit Kroon. Jeugdmiddag: 1. Marlijn Kusters; 2. Robbert de Mulder' 3. Ron Cox; 4. Erik van Kempen; 5. Teun van Daal. le Pickercompetitie: A-klasse: Twan Verhaegh; Harry Theeuwen; Huub Reijnders. B-klasse: Wiel Verberkt; Wim Evertz; Ron Jacobs. 2e jeugdselectie te Horst. In de B-groep werd Bas Cox kam pioen en wist zich zodoende te plaatse voor de NK te 't Zand in Noord- Hooland. Programma: Zaterdag 10 juni: le jeugdlentekoning. Er wordt gevist aan de overstortvijver "t Brukske van 14.00 tot 16.00 uur, bijeen komst is om 13.15 uur. Zaterdag 10 juni: 2e lentekoning KH. Zaterdag 10 juni: vrije koppelwedstrijd op de Maas te Well. Maandag 12 juni; 2e wedstrijd van de Pickercompetitie. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen. tel. 0478-587606. PDV De Zwaluw Wedvlucht Etampes: G. v. Houdt 1 32 35 36: H. Litjens 2 23 37 57 72: Voesten drt. 3 12 13 17 26 33; P. Smits 4 14: Haren Stiphout 5 6 18 19 25 28 34 47: H. Vermeulen 7 53: H. Arts 8; Comb. Verdellen 9: J. Sijbers 10; M. Basten 11 43; P. v. Houdt 15 61; J. Voesten K 16; J. v. Kessel 20 45 46 55 67; M. v. Abel 21 30 60; C. v. Vught 22 31V. v. Dijk 24 38 48; J.M. Leyssen 27 42 59 68; P. Loonen 29 54; A. v.d. Munckhof 39 41 49 50 64 70 71A. Sijbers 40 44 52; J. Kersten zn 51 58 66; Chr. Gemts 56 62 69: Hendriks Arts 63; A. Linssen 65.- CC Peel en Maas Wedvlucht Etampes: 1. J Cox zn Y; 2. G. v. Houdt Z; 3. H. Litjens Z; 4. Voesten drt Z; 5. L. Verhoeven W: 6. J.H. Verhoeven W; 7. P. Smits Z; 8. Haren Stiphout; 9. Haren Stiphout Z; 10. H. Vermeulen Z. Gezellig koffiedrinken Zondag 11 juni, 2e Pinksterdag tussen 10.45 en 12.30 uur gezellig koffiedrin ken met leeftijdgenoten in De Kemphaan aan het Kennedyplein. U hoeft geen lid te zijn van een ouderen vereniging. Euro-denksport In De Kemphaan liggen voor KBO- leden puzzelboekjes klaar over de invoering van de Euro. Degenen die hiervoor belangstelling hebben kunnen gratis een puzzelboekje afhalen bij De Kemphaan. Ouderen achter de computer In het najaar wordt er weer gestart met een cursus voor beginners. Voor informatie en deelname: mw. T. Reuling, tel. 583015. Activiteiten 15 juni: Het KBO-bestuur verzorgt een Ledencontactavond voor de bewoners van Het Schuttersveld. Op woensdag 14 juni gaan we weer fietsen. Vertrek om 19.00 uur bij de Rabobank Oostrum. We fietsen onge veer 25 km. Neem uw partner gerust mee! Senioren Inschrijving Thuisblijvers Toernooi zondag 9 juli. Voor wie: beginnende en gevorderde senioren. Hoe: er wordt gespeeld in dub bels, op sterkte ingedeeld. Dus ook voor beginners. Inschrijving: Inschrijfkaarten in de kantine. Inschrijving individueel. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50. Sluitingsdatum Inschrijving: zondag 25 juni. Contactpersoon voor dit toernooi: Math Heetkamp (541225). Kom op meedoen!!! Pinkster toernooi Maandag, tweede Pinksterdag, wordt het Pinkster toernooi gespeeld. Er wordt gespeeld in dubbels. De wedstrijden beginnen om 08.30 uur. Het inschrijf geld bedraagt f 2,50 per persoon. De prijsuitreiking is om ca. 19.00 uur. De wedstrijdschema's en poule-indelingen hangen bij de kantine. Open Dorpen Toernooi In de week van 19 t/m 25 juni wordt het 7e Open Dorpen Toernooi gespeeld. De poule-indelingen en wedstrijdsche ma's hangen vanaf komende dinsdag bij de baan. Ga zelf even kijken hoe Iaat je moet spelen. Clubkampioenschappen Jeugd en Mix Senioren Afgelopen week zijn voor de tweede achtereenvolgende keer de clubkam pioenschappen voor de jeugd gespeeld samen met de Mix senioren. De mix werd voor de eerste keer in 2 sterktes gespeeld, wat hele mooie, gelijk opgaande wedstrijden opleverde. In totaal namen 19 koppels deel. Zowel in de sterkte A als in B werd een spannen de driesetter gespeeld om de uiteindelij ke winnaar aan te wijzen. De uitslagen: Sterkte B: 1. Jan en José Jaspers; 2. Bert en Diny Pouwels: 3. Ton en Renate Marcellis; Jan Ewals en Gonny van Dijck. Sterkte A: 1. Jos Heesen en Daniella Altink, tevens clubkampioen 2000: 2. Twan de Wit en Annie Jansen: 3. Wim de Wit en Truus Kusters; Jan en Liesbeth Altink. KNLTB-uitslagen Dinsdag 23 mei: D18+: Lottum 1-Ysselsteyn 1 Kampioen! 1-5 Donderdag 25 mei: M35+: Ysselsteyn 2-Grubbenvorst 13-1 Vrijdag 26 mei: M35+: Panningen 1-Ysselsteyn 1 3-1 M35+: Ysselsteyn 2-Bevo 1 1-3 HD35+: Ysselsteyn 1-Reek 2 4-0 HD35+: Fair Play 2-Ysselsteyn I Kampioen0-4 Zaterdag 27 mei: M35+: Velden 1-Ysselsteyn 1 0-5 H18+: Linne 1-Ysselsteyn 1 5-1 H18+: Ysselsteyn 2-Bevo 1 0-6 HD50+: Ysselsteyn I -Venlo 2 1 -3 Zondag 28 mei: M: Hulsberg 2-Ysselsteyn 1 6-2 H: Ysselsteyn 1-Nieuwenh. 3 1-5 Jun: Ysselsteyn 1-Wessem 1 5-3 Donderdag 1 juni: H: Daalhof 1-Ysselsteyn 1 2-4 Vrijdag 2 juni: HD35+: Ysselsteyn 1-Gr/Herman 32-2 Zondag 4 juni: M: Ysselsteyn 1-Stennis 6 5-3 H: Rulec 1-Ysselsteyn 1 4-2 Jun: Ysselsteyn 1-Groeselt 1 7-1 De Kampioenen worden gehuldigd tij dens de barbecue van vrijdag 9 juni a.s. Uitslagen dorpencompetitie: Zaterdag 27 mei: A: TV LVH-TC Ysselsteyn 7-3 B: TV Ysselsteyn-TV LVH I 5-5 Zaterdag 3 juni: A: TV Ysselstevn-TV LVH 2 8-2 C: TV LVH-TV Ysselsteyn 4-6 D: TV LVH 1 - TV Ysselsteyn afg. De laatste wedstrijd wordt a.ss donder dag uitgespeeld. Zondag 4 juni: B: TV Ysselsteyn-TV America 5-5 C: TV Ysselsteyn-TV America 5-5 De collecte van het epileptiefonds, ver zorgd door de leden van de tennisver eniging, is van 4 t/m 7 juli. Rode Kruis Venray Afgelopen maandag 5 juni hebben elf van onze jeugdleden het examen Jeugd Eerste Hulp Bij Ongelukken A gedaan. Na een spannende tijd is iedereen Zaterdag 10 om 09.45 uur allemaal verzamelen bij De Clockert voor ons uitwisselingsdagje met de groep Weert. Denk aan een goede fiets, bij het weer passende kleding, sportsoenen met lich te zolen. Om 18.00 uur is het program ma afgelopen. Wij zijn bereikbaar onder tel. 06-23796573 (Maria). Eten en drin ken wordt door ons verzorgd. Maandag 12 juni teen teamoverleg i.v.m. Pinksteren. Tijdens de Avondvierdaagse mogen jullie snuffelen bij de leden van taakveld 3 (de vroegere colonne) om te zien wat voor een werk zij verrichten. Vertrek om 17.15 uur bij de hoofdingang van de schouwburg. Zorg voor een fiets, polo sweatshirt en eventueel regenkleding. Donderdag 15 juni: Bart 10 km; Antoon 15 km. Vrijdag 16 juni: Fabian 10 km; Melanie 15 km; Sjoerd bus. Zaterdag 17 juni: Leslie 10 km; Tom 15 km. Zondag 18 juni: Anouk 10 km; Anette 15 km; voor de zondag worden jullie nog gebeld hoe laat precies. Overige activiteiten: 19 juni: Gezamenlijk het magazijn opruimen tot 20.00 uur. 20 juni: Teamoverleg om 19.30 uur in De Clockert. 26 juni: Collecte. 27 juni: Collecte. Zaterdag 29 juli: Van 09.30 tot 17.30 uur helpen in de stand van het Rode Kruis tijdens de Fietsvierdaagse. Wie kan helpen?

Peel en Maas | 2000 | | pagina 19