Wel enorme leegloop bij Venray Spaanse zaalvoetballers in Venray Oude glorie SV Venray wint van jonkies Lei Zanders ontvangt DIS-trofee Tennisvereniging Leunen/Veulen/Heidel KORFBALCOACH (m/v) SVV Veteranen SVV Jeugd V.V. Oostrum SV Ysselsteyn S.V. Leunen Red Caps Badmintonclub Venray Dorpen competitie Straten- toernooi 11 j'uni Jumpers'76 PEEL EN MAAS Uitslag: Merselo-SVV 3-4 Programma zaterdag 3 juni: Geen wedstrijd. Afmeldingen uiterlijk donderdagavond bij E. v. Mill, tel. 582346. Toernooien donderdag 1 juni: Venray - Venray C1 en C2 a. 11.00 UDI-Venray Dl v. 10.30 UDI-Venray El v. 10.00 Toernooien zaterdag 3 juni: Megacles-Venray B1 v. 10.00 Venray - Venray Ml en M2 a. 10.00 Venray - Venray El en E2 a. 11.00 FD Oda-Venray F3 v.08.30 Toernooien zondag 4 juni: Tiglieja-Venray A2 v.09.15 MVC'lO-Venray B2 v.09.45 Tiglieja-Venray B3 v.08.15 Unitas-Venray E11 v. 11.45 Unitas-Venray E12 v.12.15 Jeugd Toernooien zaterdag 3 juni: Oostrum C2-Blerick v.8.50 Oostrum Dl-Tiglieja Tegelen v.08.40 Oostrum F1-Tiglieja Tegelen v.09.35 Oostrum F2-Tiglieja Tegelen v.09.20 Oostrum F4-Tiglieja Tegelen v.10.05 Toernooien zondag 4 juni: Oostrum Al-PSV Posterholt v.12.15 Oostrum Cl-Tiglieja Tegelen v.09.55 Programma donderdag 8 juni: Jeugdleidersvergadering in de kantine, aanvang 20.00 uur. Veteranen Uitslag: Oostrum-Dis 2-2 Programma zaterdag 3 juni: SVS-Oostrum v.16.10 Voetbal Donderdag 8 juni as. bijeenkomst bestuur, leiders en trainers seniorenvoet bal bij Herberg de Peel. aanvang 20.00 uur. Bespreking selectie op 8 juni as. om 21.00 uur. Herberg de Peel. Hiervoor zijn de volgende spelers uitgenodigd: Marcel Arts, Rob Berkers, Thijs Berkers, Ronnie Bo vee, Edward v. Dongen, Geert v. Dijck jr. Geert v. Dijck sr, René v. Dijck, Frank Geurts, Peter Janssen, Eddie Kuenen, Ramon Kuunders, Arjan Lammers, John Lemmens, Wilbert v. Meyel. Gijs Peeters, Ronnie Peeters. Maikel Pouwels. Sjoerd Slangen, Martien Smits, Nick Stevens, Christ-Jan Tissen, Henk Versieegen, Gert Wilmsen, Daniël Wijnands, David Wijnands. Henk Jenniskens, Ruud Wilms. Koen Peeters, Harm Pouwels, Peter Jaspers en Ger Crienen. Bij verhindering afmelden bij Stefan Sijbers. tel. 0478-588563. Korfbal Uitslagen: Tuldania-Senioren l 8-4 Victoria (S)-Senioren 2 7-6 Junioren-Swift (V) 2 8-9 De Korfrakkers-Aspiranten l 1-6 Aspiranten 2-The Blue Stars 2-1 Pupi l len-Flamin eo's 5-0 Midweek l-DES(V) 11-3 Roka-Midweek 2 2-5 Recreanten-KCHB 6-2 Jeugd Programma woensdag 31 mei: HBSV Al-Leunen Al 19.00 Als Leunen Al deze wedstrijd wint zijn ze kampioen. Toernooien zaterdag 3 juni: D2 naar Tiglieja a.09.30 E3 naar Tiglieja a. 11.00 El naar Vitesse Programma weekend 16-18 juni: Al naar Hamborn.(D) S.V. Leunen op internet. WWW.Leunen.nl De kampioensploeg uit de hoofdklasse van 1989 heeft zaterdagmiddag het duel tegen de kampioensploeg die een jaar geleden naar de eerste klasse promoveerde met 1-0 gewonnen. Het duel tussen de oude glorie en het team van vorig seizoen was georganiseerd voor Noud Janssen en Jan Poels, die een jaar geleden met promotie afscheid namen van Venray 1. "Het was een leuke happening", vertelt Jan Poels. "De oudjes hebben laten zien dal ze het voetballen nog lang niet verleerd zijn. al moet ik wel zeggen dat we over geluk niet te klagen hadden. En gelukkig duurde het duel maar twee keer dertig minuten." Na afloop werden in de kantine ongetwijfeld nog wat oude herinneringen opgehaald.... Weinig mutaties bij voetbalverenigingen (Door Henk Willemssen) Ruim een dag voor het sluiten van de overschrijvingstermijn hebben negen spelers hun vertrek bij Venray 1 aange kondigd. De club moet de degradatie naar de twee klasse bezuren met een forse leegloop. De enige aanwinst die de nieuwe trainer Rob Hutting mag verwel komen is Mike Faassen. de topscorer van vierdeklasser Sportclub Irene. Niels de Klerk krijgt komend seizoen in Geldrop gezelschap van Rick Ewalts. De Venrayse doelman heeft besloten op het aanbod van de Brabantse hoofdklas ser in te gaan. Samen met de nieuwe trainer Jan Poels ontstaat er een kleine Venrayse kolonie bij het ambitieuze Geldrop dat al 23 seizoenen onafgebro ken op het hoogste amateurniveau uil- komt. Hoofdklasser Panningen kan zoals bekend twee Venrayse spelers tegemoet zien. Rob Schollen en doel man Richard Stammen zijp komend sei zoen op de Dèl te bewonderen. Alex de Swart keert na drie seizoenen terug naar zijn oude club Melderslo. In de vierde klasse H komt hij in de volgende voet baljaargang zijn voormalige ploegge noot Marco Berden tegen. De aanvaller besloot na vier jaar weer terug te gaan naar Leunen. Hugo Lenkens zet een punt achter zijn voetballoopbaan terwijl Camiel Fijneman en Frank van den Broek vanwege werk en studie in een lager elftal gaan spelen. Loek van Schijndel twijfelde er lange tijd over om een stapje terug te doen. Maar uiteinde lijk besloot de verdediger om toch door te gaan. Van Schijndel (28) is daarmee de enig overgebleven routinier in het keurkorps van trainer Rob Hutting. Venray krijgt vooral te kampen met een keepersprobleem. Naast het vertrek van Ewalts en Stammen heeft ook Martijn Houwen, doelman van het tweede elftal, overschrijving aangevraagd. Hij staat komend seizoen onder de lat bij Olympia in Boxmeer. De Venrayse tweedeklasser is op de valreep, de over schrijvingstermijn sluit op 31 mei. nog druk doende om naast de overgebleven Vincent Buwalda een nieuwe keeper aan te trekken. Daags voor het sluiten van de spelersmarkt was nog niet duide lijk of Venray daarin is geslaagd. Ook het tweede elftal heeft te maken met een grote leegloop. Behalve Martijn Houwen hebben nog zeven spelers aan gegeven niet meer voor het reserver- team te willen uitkomen. Dit zijn Frank Beerkens, Geerl-Jan Drabbels, Fred Jeuken, Rogier Peters, Paul Rutten, Ralph Sanders en Henri Witzel. Het zevental wil, samen met elftalleider Hennie Hanen, gezamenlijk in een lager elftal van Venray gaan spelen. RUSTIG Bij de zeven andere voetbalclubs in de gemeente Venray was het veel rusti ger aan het spelersfront. De selectie van vierdeklasser Leunen blijft intakt en wordt versterkt met de van Venray teruggekeerde Marco Berden. Ysselsteyn, dat eveneens in de vierde klasse H uitkomt, ziet Venraynaar Stefan van Sinderen afhaken. De erva ren verdediger kan het spelen in de zaal bij eredivisionist Fermonia Boys niet combineren met het veldvoetbal. Trainer Stephan Sijbers kan geen nieu welingen aan zijn selectie toevoegen. Bij de vijfdeklassers Oostrum en Castenray blijft alles bij het oude. Wellicht dat enkele jeugdspelers door stromen naar de hoofdmacht. DIS. dat volgende week zaterdag nog een promo tieduel in Heythuysen tegen het Zuid- Limburgse RKSVB moet afwerken, kende eveneens geen mutaties. Zesdeklasser Holthees ziet zijn talent volle doelman Patrick Wijnen vertrek ken naar Volharding. De Holthese goalie bracht in Vierlingsbeek ook al zijn jeugdopleiding door. Wijnen is aan getrokken voor Volharding 2 en zal in de toekomst de opvolger worden van eerste keeper Gert Custers. Danny Caelen heeft van Venray overschrijving De Spaanse zaalvoetballers bereidden zich in de afgelopen dagen in venray voor op de zaalvoetbalinterland van Jong Nederland tegen Jong Spanje, die woensdagvond in sporthal De Wetteling gespeeld wordt (20.30 uur). Dinsdagochtend werkten beide ploegen een training afin sporthal De Wetteling. Spanje is op zaalvoetbalgebied de huidi ge onbetwiste nummer één. Krachtmetingen zoals tegen Spanje, moeten het Nederlandse zaalvoetbal in een hogere versnel ling brengen. Organisator HVC/Computerwork heeft ook een voorwedstrijd gepland tussen twee min of meer regionaal samengestelde teams. Dit duel begint om 19.00 uur. In Hotel Asteria in Venray werden de Spaanse zaalvoetbaltoppers in de afgelopen dagen in de watten gelegd. aangevraagd naar Holthees. Caelen kwam afgelopen seizoen door een bles sure niet in actie en speelde voorheen in een lager elftal van Venray. Tevens wil een jeugdspeler van Venray Al naar Holthees overstappen. Maar afgelopen dinsdag was de overschrijving nog niet rond. Merselo, uitkomend in de zesde klasse D. ondergaat geen wijzigingen. Red Caps Recreanten-Gemert Het was een zéér regenachtige wed strijd, maar als recreant ga je er toch voor'?! Ondanks het weer is het toch nog een hele leuke partij geworden met goede inzet van allemaal. Een speciale pluim voor het prachtige dubbelspel van Adrie en Rosa, waardoor we de laatste 2 nullen binnen gehaald hebben. En niet te vergeten de superduik van Peter in een poging een vangbal te maken. Helaas de bal gemist maar een zeer goede inzet! De score is helaas van het scorebord geregend, dus de stand is niet bekend- Op naar de volgende wedstrijd op maan dag 29 mei tegen MULO in Helmond. De honkbal senioren 1 verspeelden in hun wedstrijd tegen Nuenen 2 kostbare punten. Aanvankelijk liep Red Caps snel tegen een 3-1 achterstand aan, maar de stand werd goed gelijk getrokken door enkele fraaie honkslagen. Nuenen kreeg echter snel daarna greep op de Venrayse werpers. Door de verraderlij ke wind was het voor de buitenvelders moeilijk om de geslagen ballen goed te verwerken, waardoor diverse honksla gen werden geslagen. De verdediging, normaliter het sterke punt van Red Caps, liet dit keer verstek gaan. Diverse fouten droegen er aan bij dat Nuenen een aanzienlijk aantal punten kon sco ren. Offensief wisten de Venrayse spe lers geen vuist van betekenis te maken, waardoor na 6 1/2 inning de 10-punten regeling in werking trad en de eindstand op 18-5 in het voordeel van Nuenen werd bepaald. Uitslagen: Sen. 1Nuenen 2-Red Caps 18-5 Programma donderdag 1 juni: Sb: Starlights-Red Caps a. 11.00 Sen.2: Starlights-Red Caps a. 14.00 Programma zaterdag 3 juni: Jun: DVS-Red Caps a.l 1.00 Programma zondag 4 juni: Sb: Red Caps-Mustangs a. 11.00 Sen. 1Red Caps-Meppers a.14.00 Sen.2: Red Caps-Meppers 2 a.l0.30 Programma maandag 5 juni: Recr: Red Caps-Blue Sox a. 19.00 E-mail adres Peel&Maas peelenm@ttef.nl Op woensdag 14 juni, van 21.30 tot 22.30 uur, is er in sportcafé De Wetteling de Algemene Ledenvergadering die jaarlijks in de eer ste helft van het kalenderjaar wordt georganiseerd. Omdat de opzet van vorig jaar (ALV op de woensdagavond direct na de speelavond) tot een goede opkomst leidde, heeft het bestuur beslo ten dezelfde opzet te hanteren. Leden die zich voor een bestuursfunc tie beschikbaar willen stellen (er zijn in ieder geval twee vacatures voor algeme ne bestuursleden), dienen deze personen dit uiterlijk 48 uur voor aanvang van de ALV kenbaar te maken bij het secretari aat, tel. 513984. In verband met het aftreden van Joos Boom. na vele jaren bestuurswerk voor onze vereniging te hebben verricht, ver trouwen wij op extra veel belangstelling voor de ALV. Inschrijving Open Dorpen Toernooi 19 t/m 25 juni Voor wie: Beginnende en gevorderde dames- en herendubbels in 2 sterktes. Hoe: Er wordt gespeeld in poules. Inschrijving: Speciale inschrijfkaarten in de kantine. Inschrijving per koppel. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ7,50 per persoon. Sluitingsdatum inschrijving: Zondag 4 juni of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. Organisatie: Jan en Theo. Kom op meedoen!!! Dit is de laatste week. Clubkampioenschappen Jeugd en Mix Senioren De clubkampioenschappen voor de Jeugd en de Mix Senioren zijn al weer in volle gang. a.s. Zaterdag worden de finales gespeeld, de eerste, basisschool meisjes, begint om 10.00 uur en de laatste, de mix senioren om 16.00 uur. De prijsuit reiking is om ca. 18.00 uur. Kom gerust een keer kijken om je eigen favorieten aan te moedigen. De collecte van het epilepsiefonds, verzorgd door de leden van de tennis vereniging, is van 4 t/m 7 juli. KNLTB-uitslagen Dinsdag 23 mei: D18+: Lottum 1-Ysselsteyn 1 1-5 Kampioen! Donderdag 25 mei: M35+: Ysselsteyn 2-Grubbenvorst 13-1 Vrijdag 26 mei: M35+: Panningen 1-Ysselsteyn 1 3-1 M35+: Ysselsteyn 2-Bevo 1 1-3 HD35+: Ysselsteyn 1-Reek 2 4-0 HD35+: Fair Play 2-Ysselsteyn 1 0-4 Kampioen! Zaterdag 27 mei: M35+: Velden 1-Ysselsteyn 1 0-5 H18+: Linne 1 -Ysselsteyn 1 5-1 H18+: Ysselsteyn 2-Bevo 0-6 HD50+: Ysselsteyn 1-Venlo 2 1-3 Zondag 28 mei: M: Hulsberg 2-Ysselsteyn 1 6-2 H: Ysselsteyn 1-Nieuwenh. 3 1-5 Jun: Ysselsteyn 1-Wessem 1 5-3 De Kampioenen worden gehuldigd op de barbecue van vrijdag 9 juni a.s. Proficiat alvast! KNLTB-programma Donderdag 1 juni: H: (Inhaal!) Daalhof 1-Ysselsteyn 1 Vrijdag 2 juni: HD35+: Ysselst. 1-Gr.Herman 3 19.00 Zondag 4 juni: M: Ysselsteyn 1-Stennis 6 10.00 H: Rulec 1-Ysselsteyn 1 10.00 Jun: Ysselsteyn 1-Groeselt 1 13.00 Uitslagen dorpencompetitie: Zaterdag 27 mei: A: TV LVH-TC Ysselsteyn 7-3 B: TV Ysselsteyn-TV LVH 1 5-5 Zondag 28 mei: C: TV Ysselsteyn-TV America afg. Deze wedstrijd wordt as Zondag om 9.00 uitgespeeld. Programma dorpencompetitie: Zaterdag 3 juni: TV Ysselsteyn A-TV LVH A2 18.00 TV LVHC-TV Ysselsteyn C 17.00 TV LVH D I -TV Ysselsteyn D 18.00 Junioren Ciubkampioenschappen Als het weer het heeft toegelaten zijn nu de meeste poulewedstrijden gespeeld en begin zo langzamerhand duidelijk te worden wie in de finales komen te staan, door het samen voegen van jeugd club kampioenschap en de mix-kampioen schap zien de junioren de senioren spe len en andersom. Op donderdagmiddag (Hemelvaart) worden de halve finales gespeeld vanaf 13.00 uur en op zater dagmorgen beginnen de finales van de Jeugdclubkampioenschappen en van de senioren de Mix-kampioenschap, en de strijd om de 3e en 4e plaats. Kom je clubgenootjes aanmoedigen en kom kij ken naar ongetwijfeld spannende wed strijden, om 18.00 uur is de prijsuitrei king wij verwachten alle deelnemers dan ook dat ze aanwezig zijn, er is voor iedere deelnemer een kleine attentie voor het meedoen. Zomer Toernooi Merselo Zaterdag 1 juli spelen we het Zomer Toernooi in Merselo. Je kunt je opgeven met een partner of alleen, dan zoeken wij een partner voor jou erbij. Aanmelden kan tot en met 11 juni door het onderstaande strookje met f 2,50 (of ƒ5,- als je je samen opgeeft) bij Lianne (Moerslag 7) of José (Litsenbergweg 26) in de bus te stoppen. Groep A mini's 7-8-9-10 jaar; Groep B beginners 9-10 jaar; Groep C 11-12 jaar; Groep D 13-14 jaar; Groep E 15-16 jaar; Groep F 17-18 jaar. Tennis ikl'tdpn* Uitslagen: Zaterdag 27 mei: OiCa A-Swolgen A 8-2 LVH A1 - Ysselsteyn A 7-3 Ysselsteyn B-LVH BI 5-5 America C-LVH C 3-7 Oostrum C-OiCa C 8-2 LVH D1 - America D 0-10 Zondag 28 mei: Ysselsteyn C-America C afg. OiCa D-America D 6-4 Hou deze dag vrij. Het wordt weereen echt feest. Zorg datje het niét mist!?!!!!!! "s Avonds balien- avond. Qroot beeldscherm Nederland- Tsjechië. Kennis maken met tennis!!! U bent nog niet zo lang lid van de ver eniging, of u hebt interesse om in de toe komst het tennissen eens uit te proberen, u wilt gewoon eens proberen of tennis iets voor u is. Reden genoeg om geheel vrijblijvend de kennismakingsavond bij te wonen! Op vrijdag 9 juni a.s. vanaf 20.30 uur bent u van harte welkom. Enkele bestuursleden en leden zullen aanwezig zijn om informatie te verstrekken en wie wil mag natuurlijk ook een balletje slaan. Dorpencompetitie Voor de junioren wordt er op vrijdag avond 16 juni in Merselo voor alle deel nemers aan de dorpencompetitie een "afsluiting" georganiseerd. Nadere berichten volgen nog! Senioren: "Boemelavond" vrijdag 23 juni. aanvang 20.00 uur: bestemd voor alle leden eveneens afsluiting en samen komst van deelnemende teams Leunen aan de dorpencompetitie. Clubkampioenschappen Clubkampioenschappen Mix 14 juni t/m 24 juni. Clubkampioenschappen Enkel 10 juli t/m 24 augustus. Bij wijze van proef worden dit jaar voor de enkelspelen van de senioren voorwedstrijden gespeeld. De technische commissie (TC) wil op deze manier plan- ningsruimtë winnen tijdens de overige clubkampioenschappen. Wal is de bedoeling: De deelnemers worden ingedeeld in groepen. De spelers van desbetreffende groepen maken met elkaar een afspraak voor het spelen van de wedstrijd, dezelfde methode dus als bij het piramide-tennis van toepassing is. De wedstrijden moeten gespeeld worden in de periode 10 juli t/m 24 augustus. Dan zegt iedereen, ja en we gaan met vakantie De basisschoolvakantie is van 3 juli t/m 13 augustus dus er zijn waarschijnlijk nog voldoende mooie momenten om te tennissen!!! Tip: zodra de enkelgroepen gefor meerd zijn: bellen... c.q. plannen Voor meer info zie ook ons clubblad "De Return, pag. 17". Heel veel succes! Zomertoernooi junioren: Zaterdag 1 juli te Merselo en Oirlo. Inschrijven voor 10 juni. Organisatie Jos Ermers, tel. 586673 Junior/seniortoernooi Zondag 2 juli staat het junior/senior toernooi op de kalender. Enne met wie heb jij al altijd een keer willen tennis sen...'? Heb je het inschrijfformulier al ingeleverd? Organisatie: Mieke Hurkmans, tel. 585149; Jos Ermers, tel. 586673, Leonie Loenen, tel. 58J7721. Venray Open Venray Open, 25-26-27 augustus; toernooi met deelnemende kerkdorpen. Deelname alleen voor senioren. Inschrijfformulier voor 19 juni inleveren. Organisatie: Nico Jakobs, tel.: 587590 en Geert Litjens, tel. 589418. Reserveren Op verzoek van leden is besloten tot een reserveermogelijkheid. 1. Alle leden en introducés van LVH kunnen een baan reserveren door in te schrijven op het reserveringsfor mulier. De TC zal wekelijks een nieuw reser veringsformulier ophangen, waarop de te reserveren uren vermeld staan (bijv. kan niet gereserveerd worden dens lesuren, clubactiviteiten e.d., d baanbezetting is dus duidelijk verm| op de reserveringsformulieren). De normale regels tussen junioren senioren onderling blijven kracht. Ook de normale afhangregels blijvij gelden. 2. Reserveren is alleen mogelijk baan 3. 3. Reserveren mag niet meer dan week vooruit. 4. Leden mogen, in de toekomst, maj maal één reservering plaatsen. Indien de leden op de aanvangstijd vi de reservering niet compleet aanwej zijn, vervalt die reservering! De nieuwe reserveermogelijkheid st^ vanaf maandag 29 mei en eindigt op zi dag 13 augustus 2000. Hierna beginiJ de clubkampioenschappen. In het naja worden de bevindingen geëvalueerd! zal besloten worden of de reservering mogelijkheid in 2001 al dan niet v opgenomen in het programma. Extra mededeling: Tennisballen te kooj per doos (3 ballen) ƒ7,-. Deze ballen a één dag gebruikt tijdens loernooijj Toch een aardig vriendenprijsje! Uitslag: Schijndel 2-Heren 2 51-6| Programma zaterdag 3 juni: De laatste wedstrijd AA-Drink Sharks-Kadetten 1 13.31 Inhaalwedstrijden moeten gespeel worden, de veroorzaker bij het nii doorgaan krijgt een forse boete via i' bond dus zorg dat je er bent. Vrijdag 2 juni is er geen trainii Geef dit door. De trainingen lopen door in juni, schillende teams zijn al begonnen n* de voorbereidingen voor het volgen seizoen. Heb je vragen over de trainit gen de komende weken informeer bij je trainer. Speel je het volgend seizoen. We zijn bezig met de planning vol het nieuwe seizoen, daarvoor is het 1 groot belang om te weten of je het v gend seizoen wilt spelen of niet. Stopj met (competitie) basketball geef dit di| zo snel mogelijk door aan het secretail aat tel 550906. Op basis van de huidige gegeven hebben we het volgend seizoen de vol gende teams: Heren 1, 2 en 3, Jongetl junioren 1 en 2, Meisjes junioret Jongens kadetten, jongens aspiranten meisjes aspiranten, mini's 1 en 2 en bed jamins. Voor'enkele teams zijn we nog of zoek naar trainers en of coaches, o! ouders die een (jeugd)team willep beg& leiden. Het volgen van een trainerscur sus is mogelijk. Interesse, neem dat contact op met Balder Lamers of Kefl Spitters Eind juni zal er een Peelshot versch nen waarin de voorlopige teamindeli zal staan, trainers/coaches en indiel mogelijk de trainingstijden voor het vol gend seizoen. Lei Zanders ontving zondag tijdens de DJS-dag uit handen van voorzittet Hay Achten de DIS Waarderingstrofee. De toekenning aan Zanders gebeurde op grond van zijn belangeloze inzet voor onder andere het jonge Gardekoe en de Vrienden van de Muziekvereniging. Ook zorgt Zanders helangeloe voor het onderhoud van het plaatselijke kerkhof. Y VY Y YY VY ;Y -V U:; Y binnen de vereniging. Ook is hij momenteel lid van de Sportstichting. Yoorztfd Hay Achten noemde en roemde zijn vele verdiensten en overhandigde hem ee hériflaeriögsbordeen zwembadbon en een bos bloemen voor Tops. Nog drie andere personen werden tijdens de DIS-dag in de bloemetjes gezer Joep Swinkelb vanwege zijn 12.5?jarig bestuurslidmaatschap, Mia Achten vanweg 12,5 jaar voetbalshirts wassen en Rini Steeghs vanwege zijn bijzonder werk e inzet bij de privatisering. Pier Heidens en Frans de Mulder. vijftig jaar IkL omvi .yv. ■•SY..U:.. f i Korfbalver. "DE PEELKORF" te Ysselsteyn zoekt voor haar 2e team een enthousiaste Wilt u graag positieve en deskundige coaching geven aan een jeugdig team met perspectief? Dan nodigen wij u uit contact op te nemen met Mieke Romme (voorzitster). Tel.: 0478-541490.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 14