Sfeott t/evtnay ^Focus II kampioen ^aalvoetbaltoernooi SBO Zaalvoetbal Interland Jong Nederland - Jong Spanje y ZVV Venray wint gedevalueerde nacompetitie Bowlen Biljarten Hemelvaarttoernooi Sportivo Familie- en Stratentoernooi SSS'18 Sffl v.o.p. Jumpers'76 Red Caps Venray Open 2000 Dorpen competitie Leunen/Veulen /Heide M.H.C.V. T.V. Ysselsteyn HV Manual I.S.B.V. E-mail adres Peel&Maas Pagir, EEL EN MAAS donderdag 25 mei 2000 - Pagina 17 werd in De 13e zaalvoet- gehouden voor speciale uit Noord-Limburg. De ig pre anisatie was dit jaar in handen van Focus uit Venray. scholen die deelnamen waren: De De Schans, De Opstap. De 3 inst inberS- Lings en Focus. prettige en plezierige verloop van toernooi werd met name bepaald de sfeer gedragen door supporters, er kop jers en leerlingen. Daarnaast de spor- die de schoolteams onderling voor elkaar hadden en tenslotte de goede samenwerking van de school teams. In de eindstrijd stonden De Lings en Focus II tegenover elkaar. Na een span nende finale werd het duel beslist door een prachtige kopbal van Focus II en werden daarmee kampioen. Focus I ein digde op een welverdiende 3e plaats. De eindstand: 1. Focus II; 2. De Lings; 3. Focus I; 4. De Wijnberg; 5. De Opstap; 6. De Schans; 7. De Peelhorst II; 8. De Peelhorst I. Sportiviteitsbeker: De Peelhorst I. i gez DP pi Voensdag 31 mei vindt in sporthal Wetteling een heuse zaalvoetbalin- and plaats. Deze ontmoeting is een volg op de wedstrijd een dag eerder ludel, tussen beide teams. Zowel het lerlands team (onder 23 jaar) als ook •asten uit Spanje (t/m 20 jaar), arri- :n reeds maandag 29 mei in Venray. lp deze dag werken beide ploegen 's ids een training af in sporthal De (teling. Ook op dinsdagochtend 30 trainen beide teams in genoemde ilie. Diezelfde avond spelen ze dan eerste Interland in Budel en keren .volgens weer terug in Venray, alwaar CDIfnct als de andere dagen verblijven in Llll|têl Asteria. Woensdagmorgen trainen voor de laatste maal. Diezelfde dag is 20.30 uur de aftrap in Venray. Uiteraard hebben beide teams een :l langere en intensievere voorberei- g op deze wedstrijden achter de rug. aruit zal met name blijken dat men in fcnje een heel stuk verder is met verte van m |Woord igend zaalvoetbal op niveau in e leeftijdscategorie. )e aanpak in Spanje is veel intensie- en meer toegespitst op het zaalvoet- specifiek. Niet voor niets is daarom anje op zaalvoetbalgebied de huidige betwiste nummer een. Of Nederland aansluiting op termijn tot stand kan ngen, hangt mede af van de zichtbare hikbaJultaten die deze twee Interlands ople- taalet :den iteyig i/v veren. Krachtmetingen zoals tegen deze tegenstander, moeten hel Nederlands zaalvoetbal in een hogere versnelling brengen. Mede daarom is het interessant om te zien hoe de toekomst van het Nederlands zaalvoetbalteam zich weet te manifesteren. Op regionaal niveau, heeft de organi satie, die in handen is van HVC/ComputerWork, een voorwed strijd gepland. Deze zal gaan tussen twee min of meer regionaal samenge stelde teams. Deze wedstrijd begint om 19.00 uur en wordt gespeeld volgens de voor de meeste toeschouwers bekende spelregels. De echte Interland kent de zogenaamde FIFA-regels, die op diverse punten sterk afwijken. Belangrijk ver schil hierbij is onder andere het spelen met de 'low-bounded'-bal. Deze stuitert aanzienlijk minder dan de huidig gehan teerde zaalvoetbal. Voor de technische spelers blijkt dat echter eerder een voor deel dan nadeel. Bovendien komt het de passing ten goede. Al met al zeker de moeite waard om op woensdagavond 31 mei een bezoek te brengen aan sporthal De Wetteling. De voorverkoop is reeds gestart, er zijn nog kaarten verkrijgbaar bij Sportcafé De Wetteling en bij de beide filialen van A&S Intersport en Buitensport. 'S\ Venray toonde zich afgelopen ■rdag de sterkste in het toernooitje de Jos Schaminée Memorial Cup. overwinning in de 'nacompetitie' het allerlaatste wapenfeit van een Venrays oudste zaalvoetbalver- gingen. Zoals bekend gaat ZVV iray binnenkort fuseren met 't epke. )e animo voor de zaalvoetbalnacom- itie wordt alsmaar minder, inisator Jos van Katwijk van sport- De Wetteling moest de jaarlijkse toensafsluiting ditmaal noodgedwon- i beperken tot een ééndaagstoernooi. ïwege het geringe aantal uren dat in lbon "hal De Wetteling beschikbaar was het naderende EK voetbal. Jiteindelijk schreven zes zaalvoetbal- bs zich in voor het toernooi. Maar verwege vorige week meldden zich ie clubs af. "Donderdag kwam de egging van HVC/ComputerWork. Zij iden geen team op de been brengen iermeer vanwege de organisatie van Kennedymars. En een dag eerder had ikshop zich al teruggetrokken even eens vanwege een spelersgebrek", zegt Jos van Katwijk die er ter elfder ure nog in slaagde om ZVCBJ aan het deelne mersveld toe te voegen. De vijf ploegen werkten zaterdag onder leiding van de arbiters Math van den Bekerom en Peter Wefels een halve competitie af. ZVV Venray bleef als enige ongeslagen. Met drie overwinnin gen en een gelijkspel mocht ZVV Venray zich toernooiwinnaar noemen en kreeg de Jos Schaminée Memorial Cup voor een jaar in bezit. ZVCBJ finishte als tweede gevolgd door ZVV Noir (3e), Lake Valley (4e) en De Bonte Koe (5e). Ondanks de gedevalueerde nacompetitie toonde organisator Van Katwijk zich niet geheel ontevreden. "Het is een supersportief toernooi geweest. Want er is geen enkele tijdstraf gevallen. Maar als ik de slechte opkomst van tevoren geweten had, dan had ik zeker voor een andere datum gekozen", verklaart Jos van Katwijk die volgend jaar weer een volwaardige nacompetitie hoopt te organiseren. Voetbalvereniging S.S.S.'IS Overioon Voetbalvereniging SSS'18 uit Overioon organiseert alweer voor het !7e jaar het familie- en stratentoemooi. Beide toernooien zullen worden gehouden óp iark "De Raav". zondag, 28 mei wordt om 12 30 uur gestart met het familictocmooi en het alscizoë» wordt op zondag. 4 juni afgesloten met het stratentoemooi. De aan- hiervan is om 13:00 uur. Stratentoemooi zal worden gespeeld met zeventallen en ook bij het familie- •oj zal evenals vorig jaar, naast het elftallentoemooi ook met zeventallen wor- gespeeld. taal zullen over de beide dagen 25 teams deelnemen, de kinderen zijn bij dit grote evenement niet vergeten; voor hen is er weer >ot springluchtkussen waar zij zich heide dagen op kunnen vermaken. ■T jaar zijn deze toernooidagen een groot sportgebeuren voor de gehele )onse gemeenschap en de organisatie verwacht ook nu weer vele bezoekers I e hun familie of buurtgenoten komen aanmoedigen. Bowling Vereniging Venray Uitslagen le klasse: Plusm. v. Dijck-T-T Geerets 5-30 Karklingel/MLine-Pinhunters 25-10 Hit Miss-Dr.h. Winters 23-12 Red Arrows-BLS/CIose Ene. 24-11 Red Arrows en BLS/Close Ene. Degraderen Het al gedegradeerde Red Arrowsteam, waarin Dorolhé Mihoglu drie persoon lijke punten scoorde en Peter Cleven tot een 580-serie kwam. ontnam B.L.S./Close, dat ook nog eens incom pleet was. de laatste strohalm om degra datie te voorkomen. Als reserve scoorde Inge Lenssen wel de hoogste game en serie bij de dames met resp. 214 en 541 Kampioen Karklingel/Magic Line bleek de kampioensvorm nog te pakken te hebben, iels wat de Pinhunters met een nederlaag moesten bekopen.. Beste man bij de titeldrager was Bert Tax met een 608-serie de beste, maar ook Theo Kessels droeg met 3 pers. punten zijn steentje bij. Hit Miss blijft voor elk team een lastige tegenstander en dat ondervond Drankenhandel Winters. Cyriel Winters scoorde dan wel de hoogste game en serie met resp. 278 en 656, hij alleen kon de nederlaag niet tegenhouden. Taxi-Touring Geerets ste vent rechtstreeks op de laatste periodeti- tel aan en de 30 punten, die veroverd werden op Plusmarkt van Dijck, deden de voorsprong op de concurrentie alleen maar stijgen. Good old Harry Janssen was voor T.T.G. de 3-puntenpakker en Wiel Feller scoorde een 235-game. Uitslagen 2e klasse: Scores-Ontex 23-5 The Nitwits-VvGI/Van Rensch 12-16 Club Up-Strikers/Groeipunt 8.5-19.5 B.T. Mallnitz-B.T. Hoeijmakers 20-8 In de laatste wedstrijd op dinsdag 23 mei zal het dan moeten gebeuren. Bij het behalen van 9 punten zijn zij onbe reikbaar voor de rest en is de titel bin nen. Tegen Hoeijmakers werd de voor sprong op V.v.G.I./van Rensch nog met 4 punten uitgebreid met Frank Broeseliske in de rol van de beste speler van deze klasse met een 256-game in een 643-serie. Ook Twan Claessens en John Koekkelkoren gingen met 624 en 612 over de 600-grens. V.v.G.I. had veel moeite met de Nitwits, waarin Marij de la Roy zorgde voor de hoogste game bij de dames met 195 en 3 per soonlijke punten. Jeanne Swinkels van V.v.G.I. was goed voor de hoogste serie bij de dames met 496. De Strikers ver dedigden hun derde plaats door Club Up gedecideerd terug te wijzen en de Scores verdrongen Ontex van de vijfde plaats door een mime overwinning. Uitslagen Trioleague: WDOB-BT Mallnitz 1-20 Hit Miss-Sigma's/RBV 17-4 Nutrivisie-BT Kuijten Ass. 14-7 Plusm. v. Dijck-Bokual/Mijling 4-17 Crash-Taxi-Touring Geerets 7-14 Ook in deze Trioleague ligt de titel voor B.T. Mallnitz voor het grijpen. Een voorsprong van 16,5 punten op de naas te belager, Sigma's/R.B.V. moet een goede basis zijn voor het kampioen schap. Gert Kanning redde de eer van W.D.O.B., door een game de baas te blijven over Patrick Smits, die evenals zijn teamgenoten een 600-serie neerzet te. Patrick kwam tot 601, Twan Claessens tot 623 en Mark Mijling tot 611. Bokual/Mijling besloot de compe titie met winst op Plusmarkt van Dijck met Peter Cleven als beste man van de avond met een 236-game en 673-serie. De Sigma's lieten een grote steek vallen door ruim te verliezen van Hit Miss, waarin Gerty Arts zorgde voor de hoog ste damesgame met 194. Bij de Sigma's was het Inge Lenssen. die de eer van de hoogste serie kreeg met 550. In de wed strijden om des keizers baard bleek Nutrivisie sterker dan B.T. Kuijten en Taxi-Touring Geerets klopte Crash. Uitslagen Dubbelleague: Team zonder Naam-Hurricanes 6-8 Pinhunters-Strikers 8-6 Karklingel-Aquastep 9-5 Flamingo's-Talenten 4.5-9.5 Hoeijmakers-B.T. 't Begin 11-3 De strijd om de titel tussen Karklingel en de Pinhunters blijft voortduren. Beide duo's wonnen, maar Karklingel pakte een puntje meer en vergrootte de voorsprong met nog 2 wedstrijden te gaan tot 8 punten. De Pinhunters hadden veel moeite met de Strikers, die in de eindscore slechts 6 punten minder scoorden dan de Pinhunters. Ook koplo per Karklingel had de handen meer dan vol aan Aquastep en ook hier was het verschil niet groot; 27 pins in het voor deel van Karklingel. Hoeijmakers hand haafde zich keurig op de derde plaats door B.T. 't Begin terug te wijzen al was dat niet te wijten aan Ralf Hubbers, die en de hoogste game en serie voor zich opeiste met resp. 225 en 559. De Hurricanes wonnen niet ai te gemakke lijk van het Team Zonder Naam, maar Hetty Pelzer was voor de zoveelste keer de beste bij de dames met 178 en 498. De Talenten wonnen weer eens een keer en dat ging ten koste van de Flamingo's. Jeugd Toernooi Veghel Met een deelname van 20 jeugdleden was onze vereniging sterk vertegen woordigd in het met 79 deelnemers bezette toernooi. Er werd gespeeld in 3 categorieën. Pupillen In deze klasse werd verrassend hoog gescoord, waarbij Henri Vallen zelfs met een score van 878 als le uit de voorronde wist te komen en daarmee te plaatsen voor de finale en was dus meteen de te kloppen favoriet. Ook Nicky Claessens (825) en Jeroen van Knotsenburg (815) bowlden zich de finale in. In de finale had Henri meer moeite om te scoren en met een totaal van 1473 pins mocht hij zich als 3e op het podium laten feliciteren. Winnares werd Danielle van der Meer (1520) vóór Lisanne van Breeschoten (1488). Nicky sloot zijn toernooi op 1375 pins en dat was goed voor de 5e plaats en bleef daarmee clubgenoot Jeroen van Knotsenburg (6e met 1362) net voor. Aspiranten Jeroen Broers was de enige die zich voor de finale wist te plaatsen met een score van 806. Iets dat helaas net aan Bart van Rens (7e met 795) voorbij ging. Eddy Willems scoorde met een game van 219 een nieuw PR, maar wist zich evenmin voor de finale te plaatsen. Jeroen finishte met zijn totaal van 1375 pins op de 6e plaats. Junioren Jacqueline Clerkx was onze enige vertegenwoordigster in deze klasse. Met een pinfall van 758 werd ondanks het net missen van de finale een mooie 5e plaats bereikt. Zaterdag a.s. spelen we de laatste Huisleague van dit seizoen om 11.30 uur. D.O.S. Leo Cuijpers kampioen kaderklasse VBB. Tijdens de finale van afgelopen weekend wist Leo Cuijpers de titel te pakken in deze klasse. Bijzonder is in dit geval, dat dit de eerste keer was, dat Leo in deze spelsoort meedeed. Hij moest op de slotdag in de laatste partij tegen Jan Zanders van VOP. Beide spe lers hadden nog alles gewonnen. Leo had een percentueel gemiddelde van 139 tegen Jan 134. Toen Jan Zanders de partij uitmaakte, moest Leo nog 5 caramboles maken in de nabeurt om (op gemiddelde) kampioen te worden. Hij slaagde daarin zodat hij de titel pakte. Jan Barents behaalde in de 3e klas libre de 3e plaats. De nummers 2 tot en met 5 behaalden allen 6 punten, zodat het gemiddelde de plaats moest bepa len. Jan speelde 9,3 boven zijn gemiddelde. Damesteam plaatst zich voor nationale finale. De dames van DOS (Jenny Kusters, Silvia Nouwens, Jolanda en Joyce Voesten) speelden de gewestelijke finale voor damesteams in Mierlo- Hout. Zij wisten zich te plaatsen voor de nationale finale op vrijdag 16 juni a.s. in Nieuwegein. Clubkampioenschappen libre: Maandag 29 en dinsdag 30 mei gaan de voorronden verder. Bandstoten KNBB: Uitslagen: Maasbree-DOS 3 4-3 Jan Bar won zijn partij in 25 beurten (gem. 1.08) en Theo Mertens wist een gelijkspel uit het vuur te slepen. Programma: Dinsdag 30 mei: Tegelen 2-DOS 1 DOS 2 en DOS 3 zijn deze week vrij. Bandstootcompetitie: Al: DOS-VOP 1-6 Het gelijkspel, met 0.88 gem., was voor Elke Godschalk. De winstpartijen waren voor Piet Volleberg die 6.52 gem. speel de en Nellie Dericks met 1.50 gem. A2: VOP-BC De Jordaan 0-7 B1VOP-B V Maasbree 6-1 Wilfried Godschalk speelde zijn partij gelijk met 1.31 gem. Voor de winstpar tijen zorgden Marcel Jansen met 1.81 gem. en Caspar Michels die 1.90 gem. speelde. Pers. kampioenschappen VBB Van 25 t/m 27 mei wordt door biljart vereniging DWH de finale georgani seerd van de l/2e klas libre. Aan deze finale wordt van onze vereniging deel genomen door Wilfried Godschalk en Theo Voesten. V.B.B. Persoonlijke Kampioenschappen Kaderklasse In de afgelopen week waren de kader- spelers aan de beurt om uit te maken wie de kampioen zou worden in die klasse. Na een spannende strijd tussen L. Cuypers van DOS en J. Zanders van VOP was het de slotpartij tussen beide spelers die de eindstrand bepaalde. Op basis van het procentueel moyen ne was het Cuypers die de kampioens beker in ontvangst mocht nemen. Hij behaalde 8 matchpunten en een proc. moyenne van 136.98. Zijn hoogste serie was 50. Zanders k wam uit op een proc. moyenne van 123.35 en met een hoogste serie van 88 was hij ook met 7 match- punten een goede tweede. De derde plaats was weggelegd voor Fr. Vermeulen van 't Anker die 4 match- punten behaalde. H. Robins en P. Volleberg van resp. VOP en OBK leg den beslag op de 4e en 5e plaats. Kortste partij: Fr. Vermeulen, 't Anker, 8 beurten en een algemeen moy enne van 34.37 wat tevens het hoogste partijmoyenne was. Hoogste serie: J. Zanders van VOP, 88. De wedstrijden vonden plaats in D'n Oldtimer te Venray en de verenigingen 't Anker en OBK tekenden voor de organisatie. Persoonlijke Kampioenschappen 3e klasse libre De finalewedstrijden van de 3e klas- sers zijn ook in het afgelopen weekend gespeeld. Een uitermate spannend toer nooi is het geworden. Kampioen met 8 matchpunten en een algemeen moyenne van 2.618 is geworden W. Kleuskens van SNA. Hij had een hoogste serie van 17. Liefst vijf spelers behaalden 6 matchpunten. Op basis van het procentueel moyen ne van 109.49 was het M. Aben van OPM die beslag legde op de tweede plaats. Zijn algemeen moyenne bedroeg 2.737 met een hoogste serie van 16. Jan Barents van DOS was met een miniem lager procentueel moyenne, 109.36, goed voor de derde plaats. Hij noteerde een algemeen moyenne van 2.909. De hoogste serie van het toernooi was voor J. Barents (20) en de kortste partij kwam op naam van G. de Haart van SNA (15 beurten, 4.93 moy.. tevens hoogste partijmoyenne). De wedstrijden vonden plaats in Halfweg en de organisatie was in han den van VOP. E-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Volleybalvereniging Sportivo is weer druk bezig met het Hemelvaartstoernooi. Dit jaar zal ons toernooi plaatsvinden op l juni. De uit nodigingen voor ons toernooi zijn inmiddels toegestuurd naar de teams, maar hebt u ook interesse om deel te nemen, dan kunt u contact opnemen met het secretariaat, om u aan te melden. U krijgt dan een deelnameformulier toege stuurd. We spelen, net als voorgaande jaren, een gezelligheids-mixtoemooi. U kunt u in laten schrijven in de volgende klas sen: gezelligheidsklasse ongeoefend, gezelligheidsklasse geoefend en recre antenklasse. De recreantenklasse is bedoeld voor de meer dan geoefende volleyballers. In de gezelligheidsklasse kunt u kiezen tussen echte 'fun'-volleyballers en de iets meer geoefende gezelligheidsvol leyballers. Houdt u er wel rekening mee, dat het een mixtoemooi is. Dit houdt in dat er in elk team minstens twee dames moeten meespelen. Dit geldt voor elke klasse. Het inschrijfgeld bedraagt ook dit jaar weer ƒ40,- per team. Dit bedrag dient bij inschrijving op het toernooi betaald te worden. Wij hopen u op l juni in Overioon te mogen begroeten op ons Hemelvaartstoernooi van volleybalver eniging Sportivo. Wedstrijdsecretariaat: Liset Coopmans. Baansestraat 36, 5825 BX Overioon, tel. 0478-642448. Uitslagen: Meisj Junioren-EBCG 63-22 Mini's 2-Venlo Sport 55-28 Programma vrijdag 26 mei: Afsluiting Benajmin activiteit. Om 19.00 uur worden alle benjamins verwacht in sporthal de Wetteling, na afloop is er boven in de kantine Zorg dat je er bent. Programma zaterdag 27 mei: Schijndel 2-Heren 2 18.00 De wedstrijd Jongens junioren tegen Aalst Waalre gaat niet door op vrijdag 26 mei, maar zal vermoedelijk op dins dag 30 mei, om 20.30 gespeeld worden. Verdere informatie via coach. De laatste openstaande wedstrijd staat nu ook vast en wel: Kadetten 1 uit tegen AA-Drink Sharks op 3 juni om 13.30. Inhaalwedstrijden moeten gespeeld worden, de veroorzaker bij het niet doorgaan krijgt een forse boete via de bond dus zorg dat je er bent. Vrijdag 2 juni is er geen training. Geef dit door. Geef dit door. Speel je het volgend seizoen. We zijn bezig met de planning voor het nieuwe seizoen, daarvoor is het van groot belang om te weten of je het vol gend seizoen wilt spelen of niet. Stop je met (competitie) basketball geef dit dan zo snel mogelijk door aan het secretari aat tel 550906. Op basis van de huidige gegevens hebben we het volgend seizoen de vol gende teams: Heren 1.2 en 3, Jongens junioren 1 en 2, Meisjes junioren, Jongens kadetten, jongens aspiranten, meisjes aspiranten, mini's 1 en 2 en ben jamins. Voor enkele teams zijn we nog op zoek naar trainers en of coaches, of ouders die een (jeugd)team willen bege leiden. interesse, neem dan contact op met Balder Lamers of Kees Spitters. Mooi weer was het niet. maar er wer den wel kostbare punten verzameld door de senioren van Red Caps Venray. Verloren de junioren zaterdag nog met 13-4 van het sterke Maastricht, zondag konden de honkbal senioren 2 zich stor ten op een spannende wedstrijd tegen de Studs uit Eindhoven. Vroeg in de wed strijd namen de Studs een 0-2 voor sprong, maar in de volgende inningen zwakte de pitcher van de Studs af. Door 4-wijd stroomden de honken langzaam maar zeker vol en toen Hans Sterk aan slag kwam zorgde een te mooi gewor pen bal voor de realisatie van de droom van iedere honkbal speler: het slaan van een 'Grand Slam Homerun', ofte wel een homerun met alle honken bezet. Direct daama sloeg Michel Janssen, die op het laatst aan het team was toegevoegd er nog een drie-honkslag overheen. Daarmee was de basis voor de 9-7 over winning gelegd, de tweede winst wed strijd van de senioren 2. De softbal senioren speelden even eens thuis een wedstrijd tegen de Samacols. Na een goed begin aan de wedstrijd kregen de gasten uit Kerkrade grip op de overigens goed werpende pitcher Hanneke Ensink. Hierdoor, en door diverse fouten, kwamen er in totaal 6 punten binnen. Een uitstekende drie- honkslag van Susan Willemsen en een spectaculaire vangbal van Jacqueline Verstegen brachten de ommekeer in de wedstrijd. Het vele malen beter gemoti veerde team liep, ondanks een regenon derbreking uit naar een 20-9 eindstand op basis van de zogenaamde 10-punten verschil regeling. De honkbal senioren 1 moesten win nen van de laag geklasseerde gasten uit Waalre. Na een matte opening van Red Caps werd in de 3e inning de stand door DVS gelijkgetrokken tot 1-1. Een regen- onderbreking zorgde ervoor, dat de pitcher van DVS niet meer in goede doen verkeerde en na de onderbreking liep Red Caps dan ook snel uit naar 10- 1In de daarop volgende inningen groei de de voorsprong gestaag. Slechts 2x wisten de gasten nog te scoren, waaron der door een homerun. Het verschil van 20 punten zorgde ervoor, dat Red Caps al na 6 en een halve inning de overwin ning kon opeisen. Dit ondanks het feit. dat de pitcher van Red Caps last had van een 'schouder uit de kom' nasleep en de tweede honkman, Eddy van der Linden, met een gebroken vinger speelde. Deze overwinning was de eerste thuiswinst voor de senioren 1 Uitslagen: JunRed Caps-Maastricht 4-13 Sen2: Red Caps-The Studs 9-7 Sen 1Red Caps-DVS 23-3 Sb: Red Caps-Samacols 20-9 Programma 28 en 29 mei: Sb: PSV-Red Caps v.08.45 Sen 1Nuenen 2-Red Caps v.08.15 Sen2: Mulo 2-Red Caps a. 14.00 Recr: Mulo-Red Caps a. 19.30 Tennis In het weekend van 25 t/m 27 augus tus wordt voor de vierde keer in succes sie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is dit jaar in han den van de TC Rodhe. TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden worden op vrij dag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse in Leunen, Dl-klasse bij TC Rodhe en D2/E-klasse in Ysselsteyn. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. Per klasse wordt er een soort mix competitie in poule systeem opgezet. Per wedstrijd worden er de volgende partijen gespeeld: 1 dames enkel; 1 heren enkel; 1 dames dubbel; 1 heren dubbel; 1 gemengd dubbel. Het team in de Open klasse bestaat uit 2 dames en 2 heren. Per persoon worden hier 2 partij en gespeeld. Het team in de Dl klasse en D2/E klasse bestaat elk uit 4 dames en 4 heren. Per persoon wordt hier 1 partij gespeeld. Elke vereniging mag met één team per klasse meedoen. Dus er is maar beperkte deelname mogelijk. Wacht daarom niet te lang met inschrijving. Deelname is mogelijk vanaf 16 jaar. Houd er rekening mee dat dit toernooi plaatsvindt aan het einde van de zomervakantie. Inschrijfformulieren liggen in het ten- nispaviljoen/clubhuis. Voor verdere inlichtingen. Technische Commissie van vereniging. Tennis Uitslagen zaterdag 20 mei: Swolgen A-Ysselsteyn A 5-5 LVH A2-OiCa A 7-3 OiCa C-America C 4-6 Ysselsteyn C-Oostrum C 4-6 LVH D2-America D 4-6 Uitslagen zondag 21 mei: Oostrum A-Merselo A 0-10 LVH B-Ysselsteyn B 4-6 LVH C-America C 6-4 OiCa D-Swolgen D 4-6 Merselo D-America D 1-9 Tennisvereniging Programma Vrolliedag" vrijdag 26 mei 17.00 uur: Bijeenkomst deelnemers (30 dames); koffie/thee met echte Limburgse vlaai 17.30-21.15 uur: Tenniswedstrijden; indeling d.m.v. het trekken van lootjes Vanaf 21.15 uur: Gezellig samenzijn; drankjes, warm en koud buffet. Organisatie: Rob David, tel. 583164; Maria Bouwman, tel. 586005; Truus Martens, tel. 585195; Jos van Bree, tel. 587506. Zie ook deelnemerslijst en wedstrijd schema. Hangen ter inzage in het club huis. Mix-Clubkampioenschappen: inschrijf formulier moet uiterlijk 1 juni a.s. bin nen zijn. Graag in de brievenbus van het clubhuis deponeren. Uitslagen:Uitslagen: Weert A1-JA1 Oss B2-JB1 JB2-Concordia B1 Helden Cl-JC1 JDl-Or-Zwart D3 Hockeer A1-MA1 MB 1-Rosmalen BI Hopbel B2-MB2 MCI-Helmond C2 MD 1-Horst Dl M6El-Venlo 2 Weert 2-M8D1 M8D2-Venlo 1 Venlo 1-J6E1 Tegelen 1-J8D1 Horst 1-J8D2 HI-Mierlo I Helmond IX-HI1 Helmond XI-H1II Geel-Zwart A-HVA 5-0 2-12 2-4 5-7 3-2 1-2 3-0 11-1 2-2 4-6 0-5 3-2 0-8 4-0 5-2 4-2 2-10 2-7 3-0 1-2 Senioren Inschrijving Open Dorpen Toernooi 19 t/m 25 juni Voor wie: Beginnende en gevorderde dames- en herendubbels in 2 sterktes. Hoe: Er wordt gespeeld in poules. Inschrijving: Speciale inschrijfkaarten in de kantine. Inschrijving per koppel. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ7,50 per persoon. Sluitingsdatum inschrijving: Zondag 4 juni of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. Organisatie: Jan en Theo. Inschrijving Pinkster Toernooi maan dag 12 juni, tweede pinksterdag. Laatste week Voor wie: beginnende en gevorderde senioren. Hoe: er wordt gespeeld in dub bels, op sterkte ingedeeld. Dus ook voor beginners. Inschrijving: Inschrijfkaarten in de kantine. Inschrijving individueel. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ2,50. Sluitingsdatum Inschrijving: zondag 28 mei. Contactpersoon voor dit toernooi: Theo Jenneskens (541330). Kom op meedoen!!! De collecte van het epilepsiefonds, ver zorgd door de leden van de tennisver eniging, is van 4 t/m 7 juni. Clubkampioenschappen Jeugd en Mix Senioren Komende week, van maandag t/m zater dag, worden de clubkampioenschappen in de Mix Senioren en Jeugd gespeeld. De wedstrijden voor de jeugd beginnen om 16.00 uur en de senioren spelen 's avonds. Op donderdag. Hemelvaartsdag, wordt er ook overdag gespeeld. De finales zijn dus op zaterdag i.v.m. competitiewedstrijden op zondag. De wedstrijden worden gespeeld in poule- vorm. Het inschrijfgeld voor de senioren bedraagt ƒ2,50 per persoon. De wedstrijdschema's en poule-indeling hangen vanaf donderdag bij de baan. Ga zelf even kijken, hoe laatje moet spelen. Alle deelnemers veel succes. KNLTB-uitslagen: Vrijdag 19 mei: M35+: t Bronshout 1-Ysselsteyn 1 4- 0 M35+: Ysselst. 2-Grubbenvorst 1 afg. HD35+: Ysselsteyn 1-TV Reek 2 afg. Zaterdag 20 mei: M35+: Ysselsteyn 1-VTC 1 5-0 HI8+: Helden 2-Ysselsteyn 1 5-1 H18+: Herkenbosch 1-Ysselsteyn 26-0 HD50+: Ysselsteyn 1-ApoIlo 2 1-3 Zondag 21 mei: M: Ysselsteyn 1-Hoensbroek 1 4-4 H: Daalhof 1-Ysselsteyn 1 afg. Jun: Elsloo 1-Ysselsteyn 1 8-0 KNLTB-programma: Donderdag 25 mei: M35+: Ysselst.2-Grubbenvorst 1 19.00 Vrijdag 26 mei: M35+: Pann./Egchel 1-Ysselst.l 19.00 M35+: Ysselsteyn 2-Bevo 1 19.00 HDI 35+: Fair Play 2-Ysselsteyn 119.00 Zaterdag 27 mei: M35+: Velden 1-Ysselsteyn 1 13.00 H18+: Linne 1-Ysselsteyn 1 13.00 H18+: Ysselsteyn 2-Bevo 1 13.00 HD50+: Ysselsteyn 1-Venlo 2 13.00 Zondag 28 mei: M: Hulsberg 2-Ysselsteyn 1 10.00 H: Ysselsteyn 1-Nieuwenhagen 310.00 Jun: Ysselsteyn 1-Wessem 1 13.00 Barbecue Dorpen- en KNLTB com petitie op 9 juni 2000 Beste aanvoerders, tot en met a.s. maandag 29 mei kunnen jullie de deel nemers opgeven voor de gezellige bar becue ter afsluiting van de competitie. Alle teams worden zoveel mogelijk verwacht. Naast de barbecue zullen we ook alle kampioensteams uit de Dorpen en KNLTB huldigen. Formulieren s.v.p. inleveren bij Paul Litjens, Timmermannsweg 19 te Ysselsteyn. Woensdagmorgencompetitie Dames, de speeltijden van sommige partijen zijn veranderd. Kijk even op je wedstrijdschema. Dit zijn de inhaal par tijen van 24mei!!! Programma dorpencompetitie: Zaterdag 27 mei: TV LVH A 1-TV Ysselsteyn A 17.00 TV Ysselsteyn B-TV LVH BI 19.00 Uitslagen dorpencompetitie: Zaterdag 13 mei: A: TV Oica-TC Ysselsteyn 5-5 C: TV Ysselsteyn-TV LVH 6-4 D: TV LVH-TV Ysselsteyn 9-1 Zondag 14 mei: B: TV America-TV Ysselsteyn 4-6 C: TV Ysselsteyn-TV LVH 4-6 Zaterdag 20 mei: A: TV Swolgen-TV Ysselsteyn 5-5 C: TV Ysselsteyn-TV Oostrum 4-6 Zondag 21 mei: B: TV LVH-TV Ysselsteyn 4-6 A: TV Oica-TC Ysselsteyn 5-5 C: TV Ysselsteyn-TV LVH 6-4 D: TV LVH-TV Ysselsteyn 9-1 Uitslagen: DR Blerick 1 -Manual 1 3-12 Dames C-Dames B 8-8 HC Manual 1-Loreal 1 19-4 Programma donderdag 25 mei: DR Manual 1-Bako 1 a.20.00 De Weert Denk aan de aanmeldingen! Tafeltennissen Zaterdag 6 mei: Toernooi te Helmond. Wilbert Litjens le prijs 5e klasse Zondag 21 mei: Toernooi te Veghel. Peter Verhaegen 2e prijs 3e klasse Erica v. Well le prijs 5e klasse. peelenm@tref.nl

Peel en Maas | 2000 | | pagina 16