Succesvolle teams Venray I van 1989 en 1999 treffen elkaar Irene-spits Mike Faassen enige nieuwe aanwinst voor Venray C*t 'Vewuzy Venray moet weer afdalen naar tweede klasse Geen kans voor DIS in beslissingsduel Venray Cl en F1 pakken de dubbel I SV Venray DIS Oirlo SVV Jeugd SVV Veteranen SV Ysselsteyn SV Leunen VV Holthees/ Smakt Nieuwe herkansing voor DIS V.V. Oostrum Straten- toernooi S.V. Merselo 'LÈ' i- ^pedenm@^eLiü PEEL EN MAAS Veteranen Uitslag: FC Kampioen (B)-SV Venray 2-3 Programma zaterdag 27 mei: SV Venray-SVS a. 16.00 Afmelden: uiterlijk donderdag, Ben Lenssen, tel 586963. Voetbal Jeugdleiderstoernooi De jeugdafdeling DIS/Castenray organi seert vrijdag 26 mei het jaarlijkse toer nooi voor de gemeentelijke jeugdlei ders. Aanvang om zeven uur op de Heesakker. DIS-Hom 0-6 Afscheidscadeau voor Jan Poels en Noud Janssen Leegloop gaat door: Hugo Lenkens, Alex de Swart en Richard Stammen vertrekken (Door Henk Willemssen) Tussen alle berichten over vertrek kende en twijfelende spelers door, valt er ook een lichtpunt je te melden aan het Venrayse spelersfront. Spits Mike Faassen, topscorer van Sportclub Irene, komt komend sei zoen Venray versterken. Zoals het er nu naar uitziet is de 25-jarige Tegelenaar de enige aanwinst die de nieuwe trainer Rob Hutting kan ver welkomen. De lijst van vertrekkers werd afgelo pen weekeinde weer langer en telt nu al acht namen. Na Rob Scholten, Niels de Klerk en Marco Berden heeft ook Richard Stammen zijn vertrek definitief aangekondigd. De 32-doelman gaf afge lopen vrijdag zijn ja-woord aan hoofd klasser Panningen. De keeper uit Beringe kwam tijdens de afgelopen win terstop naar Venray als vervanger voor Rick Ewalts. "Ik heb weliswaar een korte maar ook een leuke tijd gehad in Venray. In Panningen krijg ik echter de kans om nog eens op het hoogste niveau te keepen." Stammen moet bij de hoofd klasser de concurrentie aangaan met Frank Peters. Rick Ewalts, die ruim twee weken geleden terugkeerde van zijn reis naar Australië, is benaderd door hoofdklasser Geldrop. De club waar Jan Poels de nieuwe trainer wordt en waar heen ook Niels de Klerk vertrekt. "Ik heb een gesprek gehad met Geldrop maar ik heb nog geen beslissing geno men. Ik twijfel nog", zei de Venrayse doelman. Hugo Lenkens heeft inmiddels de knoop wel doorgehakt. De 30-jarige allrounder zet een punt achter zijn voet balcarrière. Na enkele jaren bij VVV 1 gespeeld te hebben keerde de oorspron kelijk uit Vredepeel afkomstige voetbal ler negen seizoenen geleden terug bij Venray. "De laatste drie jaar heb ik veel gesukkeld met blessures aan rug en heup. Maar dat is niet de enige oorzaak dat ik stop. Het heeft ook te maken met enkele perikelen die spelen binnen de vereniging. Maar daar wil ik verder niet op ingaan", verklaarde Lenkens die met tennis, fietsen en hardlopen zijn conditie in de toekomst op peil wil houden. RAMP De verdedigers Cam iel Fijneman en Frank van den Broek gaan beiden in een lager elftal spelen. Libero Fijneman stu deert in augustus af als bedrijfseconoom aan de universiteit in Tilburg. "Daarna ga ik werken en ik weet nu al dat die baan veel tijd zal vergen. Ik moet daar om een keuze maken tussen voetballen en een sociaal leven. Dan kies ik voor het laatste en ga lager spelen", zegt Camiel Fijneman. Aanvoerder Alex de Swart is de acht ste speler die het Venrayse vaandelteam gaat verlaten. De 29-jarige middenvel der keert na drie seizoenen terug naar zijn oude club Melderslo. "Er zijn teveel belangrijke spelers die nu tegelijk stop pen. Het heeft voor mij weinig zin om in de tweede klasse weer helemaal opnieuw te beginnen", zegt Alex de Swart die met pijn in het hart vertrekt. "Het is een ramp wat er nu met Venray gebeurt. Ik heb hier drie mooie jaren beleefd en ik vind het heel jammer dat het op deze manier moet eindigen." UITDAGING De op handen zijnde leegloop en de degradatie naar de tweede klasse weer houdt Mike Faassen er niet van voor Venray te kiezen. De spits uil Tegelen werd enkele weken geleden gebeld door Venray-trainer Hans Vergeer. "Het ver raste mij dat Venray me wilde hebben. Ik ben wel vaker benaderd door Venlose clubs en door Tiglieja. Maar ik ben nooit vertrokken want ik speel m'n leven lang al bij Irene. Nu vond ik het tijd worden om wel te vertrekken. Ik raakte uitgekeken op de vierde klasse", zegt Mike Faassen die dit seizoen maar liefst 22 keer doel trof voor de Tegelse club. De technisch sterke en doelgerichte aan valler toonde zich de laatste jaren uiterst productief. In de afgelopen drie seizoe nen scoorde hij 54 treffers in de hoofd macht van Sportclub Irene waarin hij als achttienjarige zijn debuut maakte. "Venray is dan wel gedegradeerd maar de tweede klasse betekent voor mij toch een nieuwe uitdaging. Ik heb gehoord dat Venray een goede club is en ik wel eens kijken hoe het niveau me bevalt. Ik heb niet lang hoeven nadenken over mijn besluit want ik ben aan iets anders toe", aldus Faassen die het beste ren deert in een twee-spitsensysteem. "En dan speel ik het liefst aan de linkerkant. Ik vind het ook prettig om voorin een vrije rol te hebben en te zwerven over het veld." Toernooien zaterdag 27 mei: FC Oda-Venray A v. 11.30 JvC-Venray B3 v. 12.30 HBSV-Venray C2 Gemert-Venray C3 ,v. 12.30 Baarlo-Venray M2 Liessel-Venray D4 v. 11.00 Venlose Boys-Venray D5 v.09.15 Venlose Boys-Venray D6 v.09.30 UDI-Venray E2 v. 13.00 Blerick-Venray E4 v.09.15 Megacles-Venray E5 v. 12.00 UDI-Venray E7 v. 13.00 Siol-Venray E8 v.09.00 UDI-Venray E10 v. 13.15 UDI-Venray F1 v.08.00 Megacles-Venray F2 v.08.15 Rhode-Venray F4 v. 12.00 Rhode-Venray F6 v.08.15 Siol-Venray F8 v.09.00 Vitesse-Venray F9 v.09.00 Vitesse-Venray F10 v.09.00 UDI-Venray F12 v.09.45 Toernooien zondag 28 mei: Vitesse-Venray D2 v.09.00 Panningen-Venray E3 v.08.00 Panningen-Venray F5 v.12.15 Uitslag: SVV-SSST8 3-1 Programma zaterdag 27 mei: Merselo-SVV v. 16.00 vanaf café De Evenaar Alle spelers worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdagavond bij E. v. Mill, tel. 582346. Senioren Donderdag 25 mei finalerondes van het mini-mixtoernooi. Na afloop is er een barbecue ter afsluiting van het seizoen 1999-2000. Veteranen Uitslag: Ysselsteyn-Merselo 2-1 Programma zaterdag 27 mei: Ysselsteyn-Walsberg a. 17.00 Spelers: 21 t/m 20. Scheidsrechter J. Stevens. Korfbal Uitslagen: Swift 2-Junioren 7-6 Oranje Wit-Midweek 1 7-6 Wittenhorst-Recreanten 8-2 Programma zaterdag 27 mei: De Korfrakkers-Aspiranten 1 12.00 Aspiranten 2-The Blue Stars 13.00 Pupillen-Flamingo's 11.00 Worden de Aspiranten 1 en de Pupillen kampioen? Zaterdag spelen de jeugdteams hun laatste competitiewedstrijden. Aspiranten 1 is afhankelijk van ZSV. Wanneer ZSV de volle winst niet bin nenhaalt en onze Aspiranten 1 wel, heb ben we er weer een kampioen bij. Onze Pupillen staan 2 punten los en gaan zaterdag natuurlijk ook voor de winst zodat ze zeker kampioen zijn. Als afsluiting van het seizoen 1999/2000 willen we de ouders van onze jeugdleden in de week van 29 mei t/m 2 juni kennis laten maken met het korfbal spel door middel van een ouder kind wedstrijdje. mogelijk zijn, nee dus, want onmiddel lijk na rust werd de DIS-defensie weer omspeeld en lag de 0-3 in de touwen. DIS streed wel maar kon de Homse defensie amper op de proef stellen het geen dan gebeurde met schoten op afstand. Daarentegen bleef Horn sterk de aanval zoeken en de uiteindelijke 0-6 was zeker geen geflatteerde weergave van dit avondduel in Baarlo... Veteranen Uitslag: DIS-Top 3-1 Programma zaterdag 27 mei: Oostrum-DIS 16.30 Programma zondag 28 mei: Deelname DIS-Dag a. 11.00 Korfbal Uitslagen: DIS-Castenray (recr) 6-2 Programma zaterdag 27 mei: KCHB A-DIS A 15.15 Oostrum B-DIS B 11.00 Lottum D-DIS D 10.00 Programma zondag 28 mei: Oranje Wit 2-DIS 1 10.30 Noodweer en dubieuze arbitrage doorkruisen inhaalrace tegen RIOS (Door Henk Willemssen) Na de 1-7 thuisnederlaag tegen RIOS was de degradatie al vrijwel onafwendbaar. Toch leek een super- gemotiveerd Venray vorige week don derdag in Echt nog in een wonder te geloven. Maar fikse hagel- en onweersbuien ontnomen Venray bij een 0-2 voorsprong die illusie. Afgelopen zondag werden de reste rende 47 minuten uitgespeeld en liet RIOS zich niet voor een tweede keer verrassen. Met een uiteindelijke 1-3 overwinning moest Venray na één sei zoen afscheid nemen van de eerste klasse. Het zat Venray in de beide halve ont moetingen tegen RIOS niet mee. Na het noodweer van donderdag werd de twee de helft zondag in de stromende regen afgewerkt. Venray viel toen opnieuw aan en probeerde via de vleugels gevaar te stichten. Maar door het natte gras schoten de ballen te ver door waardoor de aanvalsopbouw voortijdig werd afge broken. Een half uur voor tijd wist: Camiel Fijneman, die vlak daarvoor naar de spitspositie was gedirigeerd, eindelijk 0-3 te scoren. Drie dagen eer der had Niels de Klerk met twee treffers Venray al op een 0-2 voorsprong gezet. De Venrayse spelers en begeleiding ergerden zich toen ook al groen en geel aan arbiter Franssen. De Zuid- Limburgse referee maakte enkele mis plaatste opmerkingen ("wat hebben jul lie afgelopen zondag eigenlijk gemaakt") en leek zijn taak niet echt serieus te nemen. Afgelopen zondag was Franssen, naast het slechte weer, opnieuw een storende factor. Terwijl Venray met de moed der wanhoop op de zeker verdiende 0-4 voorsprong joeg daar floot de leidsman te pas en te onpas tegen de Venraynaren. De doorgebroken Niels de Klerk werd door twee RIOS- verdedigers getorpedeerd maar Franssen wuifde de overtreding weg. Toen de verongelijkte De Klerk verhaal wilde halen kreeg hij prompt de gele kaart voorgehouden. Franssen floot even later evenmin voor een overtreding op inval ler Marco Berden. Hij liet ook doorspe len toen Ruud Brands direct daarna onreglementair van de bal werd gezet. RIOS kon daardoor een aanval opzetten die door Frank van den Broek vlak bui ten het strafschopgebied werd beëin digd. Ditmaal floot Franssen wel en wees tot ontsteltenis van de Venrayse ploeg naar de stip. Ralph Schaepkens liet zich dit buitenkansje niet ontnemen en beroofde Venray van het allerlaatste sprankje hoop: 1-3. Rob Schollen, die donderdag al geel had gezien, maakte een minuut later een overtreding en kreeg opnieuw geel en dus rood. De naar Panningen vertrekkende verdediger had zijn afscheid bij Venray wel anders voorgesteld. Door een schorsing moest hij het beslissingsduel tegen Heerlen en de eerste wedstrijd tegen RIOS al mis sen. Voor de eerste gele kaart van don derdag kreeg Scholten nu een schorsing van drie wedstrijden opgelegd. Daardoor zal hij de eerste bekerduels bij zijn nieuwe club in augustus moeten missen. "Ik ben het slachtoffer gewor den van de scheidsrechter. Ik ben twee keer genaaid door die vent", zei een boze Rob Scholten na afloop. "Hij haalt je het bloed onder de nagels vandaan. Na die rode kaart heb ik gelukkig niet gereageerd en ben direct weggelopen. Dit is balen want ik had gehoopt bij Panningen met een schone lei te kunnen beginnen." Na 18 seizoenen Venray zegt Scholten toe te zijn aan een nieuwe uitdaging. Die hoopt hij bij hoofdklasser Panningen te vinden. Hij ergert zich daarom aan de 'beschuldiging' van Wiel Michiels dat hij alleen voor het geld voor Panningen zou kiezen. "Ik heb aan het bestuur uitgelegd waarom ik vertrek. Dan neem ik het de voorzitter hoogst kwalijk dat hij die opmerking maakt. Ik kijk Michiels niet meer aan." MINEUR Ook trainer Hans Vergeer nam in mineur afscheid van Venray. Tijdens de wedstrijd probeerde hij te voorkomen dat zijn spelers zich al te veel ergerden aan de belabberde leiding van Franssen. "Verlaagje niet tot het niveau van die man", schreeuwde Vergeer meerdere malen. Na afloop bekende de scheiden de trainer terecht dat de degradatie niet aan de arbitrage mocht worden toege schreven. "Natuurlijk hebben we het een week geleden thuis tegen RIOS al laten liggen. Maar toch begrijp ik die scheids rechter niet dat hij ons bewust tegen heeft gewerkt. Hij liep maar wat te lachen. Het was echt ongepast." Hans Vergeer zei met 'een triest gevoel' weg te gaan. "Deze degradatie kan grote nadelige gevolgen hebben voor de club. Het is heel jammer dat zoveel spelers nu vertrekken. Gelukkig zijn er afgelopen seizoen ook veel jonge spelers doorge broken. Dat was boven ieders verwach ting. Over drie of vier jaar kan er bij Venray weer iets moois ontstaan. Ik hoop in het afgelopen seizoen toch iets aan de club te hebben bijgedragen. Het is ondanks de degradatie geen verloren jaar zijn geweest." Vergeers' opvolger Rob Hutting was beide malen in Echt een aandachtig toeschouwer. "Het per spectief wordt nu heel anders. Hel zijn niet de slechtste spelers die bij Venray vertrekken. Ik vind het leuk om met een jonge groep te werken maar ik ben ook iemand die heel slecht tegen zijn verlies kan. Ik wordt niet vrolijk van zo'n leeg loop want ik wil komend seizoen wel resultaten kunnen boeken. Ik kom niet alleen naar Venray omdat het een goeie club is en het een leuke spelersgroep heeft", verklaarde Hutting die Over een jaar, als hij de cursus coach betaald voetbal heeft afgerond, naar een prof club wil overstappen. "Ik kan daarom in Venray alleen maar zaaien en niet oog sten. De situatie is flink veranderd sinds mijn eerste gesprek. Toen was er nog hoop op de eerste klasse en dat de groep grotendeels bij elkaar zou blijven. Die basis is nu weg. Daar heb ik last van want met een middelmatige ploeg kan ik niet om de titel gaan strijden. En ik word als trainer toch afgerekend op de prestaties", zei Hutting. donderdag 25 mei 2000 - Paginal DIS-Dag, zondag 28 mei Voetbal - fietstocht - jeugdkorfbal en gezelligheid DIS sluit komende zondag het sei zoen af met de inmiddels 22e DIS-Dag. Vanaf 09.00 uur kan men de fiets op voor de 'GehuchtenfietstochfOm 11.00 uur wordt begonnen met het wedstrijd- gebeuren (voetbal, penaltys en korfdoe- len). Om 14.00 uur sluiten de jongste korfbalsters hun seizoen samen met hun ouders af. Op deze DIS-Dag komen sommige personen in beeld en wordt ook de Hendrik Voermans Trofee overhandigd aan DIS 1 en de Rini Steegh Trofee aan het korfbal B-team. Traditioneel wordt de DIS-Dag beslo ten met de bekendmaking en uitreiking van de DIS-Waarderingstrofee 2000. De DIS-Dag gaat in principe altijd door. Voor informatie: Hay Achten, tel. 571726. Uitslagen: Leunen B1 -Bieslo B1 2-4 Leunen Dl-SSS Dl 4-5 Leunen F2 en F3 kampioen. Programma vrijdag 26 mei: Jeugdleiderstoernooi Oirlo a. 18.30 Toernooien zaterdag 27 mei: Dl en D2 naar Montagnards D3 naar Panningen El naar Blerick F1 en F2 naar Vitesse Toernooi zondag 28 mei: Cl naar Montagnards Toernooien zaterdag 3 juni D2 naar Tiglieja El naar Vitesse Programma weekend 16-18 juni: Al naar Hambom (D) Af- en aanmelden leden en nieuwe leden: Je kunt je af- en aanmelden tot 1 juni 2000. Doe dit zo spoedig mogelijk i.v.m. het indelen van de nieuwe elftal len. SV Leunen op internet: WWW.Leunen.nl Wij zijn nog op zoek naar actieve voetballers die ons eerste, tweede of derde elftal willen komen versterken. Wij zitten voor het komende seizoen nog iets te krap in het spelerspotentiaal. Voel je je aangesproken om bij een klei ne maar gezellige vereniging te gaan voetballen, meld je dan aan bij: Math v.d. Winkel, Spurkt 12, Smakt, tel. 06- 51315259 of Twan Weijenberg, Gildestraat 36a, Holthees, tel. 636440 of kom komend weekend naar sportpark De Halt zodat je zelf kunt zien wat voor een vereniging Holthees is. Mocht bij groen-wit nog hoop bestaan hebben op een verrassend succesvolle seizoenafsluiting, dan werd die sportie ve illusie al snel zichtbaar verbannen. Vanaf de aftrap was de ploeg uit Hom beduidend heer en meester en vooral aanvallend blonk Hom deze avond uit. Het werd snel 0-2 en ondanks het grote overwicht en kansen bleef die schade tot de thee beperkt. Zou er dan toch nog een kentering Voor DIS is het voetbalseizoen nog steeds niet afgelopen. De Oirlose ploeg krijgt opnieuw een kans om naar de vijfde klasse ie promoveren. Doordat Sweikhuizer Boys zich heeft teruggetrokken heelt de KNVB een extra promotieduel ingelast. DIS moei het daarin op zaterdag 3 juni opnemen tegen RKSVB uit Vüerendaal. De wedstrijd wordt gespeeld op hei;ter rein van Heythuysen en begint óm 18.00 uur. Jeugd Programma vrijdag 26 mei: Jeugdleiderstoernooi DIS Oirlo, vertrek 17.45 per fiets. Programma zaterdag 27 mei: Oostrum BI toem. Oirlo v.09.45 Vrijdag 26 t/m zondag 28 mei: C/D kamp in Merselo. Programma woensdag 31 mei: Oostrum Cl toem. Meterik v.18.15 E/F kamp: Informatie over spullen die zijn blijven liggen of kwijt zijn geraakt tijdens het E/F kamp, bel Marian Gommans, tel. 589893. Veteranen Uitslag zaterdag 20 mei: RKDSO-Oostrum 4-2 Programma zaterdag 27 mei: Oostrum-DIS b.15.15 (i.v.m. afsluiting seizoen). Op 11 juni is er een stratentoer- nooi in Leunen. Hou deze dag yrij. Het wordt weer een echt feest. Zorg V^dat je het niet mist. Jeugd Toernooien zondag 28 mei Dl toernooi Meterik El toernooi Meterik F1 toernooi Meterik Veteranen Programma zaterdag 27 mei: Merselo-SVV b.16.15 Ledenvergadering Bij deze een herinnering aan de ledenvergadering welke heden, donder dag 25 mei is vastgesteld. Aanvang 20.00 uur in het clubhuis. Gezien de belangrijke agenda, die iedereen ontvan gen heeft, is uw aanwezigheid zeer gewenst. v. 11.30 v.09.00 v.13.00 Een jaar geleden namen Jan Poels en Noud Janssen met promo tie afscheid van Venray 1. Een afscheidscadeau hielden de beide trainers nog te goed van hun spe lers. Komende zaterdag 27 mei los sen zij die belofte in. Enkele spelers organiseerden een wedstrijd tussen de kampioensploeg uit de hoofd klasse van 1989 en het elftal dat een jaar geleden naar de eerste klasse promoveerde. Het duel tussen de oude glorie en het team van vorig seizoen begint zaterdag om 19.30 uur op het hoofdterrein van sport park De Wieën. Met een diner in de 'Heeren van Aemstel' hadden de Venrayse voetbal lers een jaar geleden al officieel afscheid genomen van hun trainers Jan en Noud. "Maar we wisten toen niet zo goed welk cadeau we hen moesten geven. Toen ontstond het idee van een afscheidswedstrijd. Tussen het elftal waarmee Jan en Noud nog samen als speler kampioen werden en het team waarmee ze vorig jaar promoveerden", zegt Hugo Lenkens. Na afloop van de wedstrijd is er zaterdagavond in de kantine op De Boggerd nog een gezellig samen zijn onder het genot van een hapje en een drankje. Zondag 7 mei 1989 is een dag die de Venrayse voetballiefhebbers niet snel zullen vergeten. Op een zonover goten sportpark De Wieën greep Venray door de 3-0 winst op Vlissingen het kampioensschap in de hoofdklasse. Maar liefst 2.500 toe schouwers beleefden dit ultieme hoogtepunt in de 55-jarige clubhisto rie van SV Venray. Onder de bezie lende leiding van trainerRuud Wouters van den Oudenweijer en elf talleider wijlen Piet Philipsen schreef Venray voetbalhistorie. De meeste voetballers van toen zullen zaterdag avond nog eenmaal het Venray-tenue dragen. Alleen Norbert van Haren en Leon Vievermans zijn verhinderd. De Leunse stopper Geert Litjens zal wel aanwezig zijn maar hel potje voetbal moet hij laten schieten. De succesvol le spelers van toen die zaterdag nog eenmaal te bewonderen zijn: Mie Baltissen, John Beerkens, René Dijck, Wim Jacobs. Jack Lens John Logtens, Rob Meulendijks, Philipsen, Jan Poels, Stephan Sijl Twan van Soest, John Vieverm; Wim Vievermans. Bert Spee. diei jaar later naar Venray terugket completeert als gastspeler de kt pioer'-ploeg. Oud-trainer R( Wouters van den Oudenweijer en zorger Peter Coppus zullen het tc van 1989 begeleiden. VERVLOGEN TIJD Ruim tien jaar later, op donderda juni 1999. viert Venray 1 het eerst gende succes. Via de nacompet keert de ploeg van de vertrekkei trainers Jan Poels en Noud Jan! terug naar de eerste klasse. Vrij alle spelers die in het seizoen 1998 aan het succes hebben bijgedrF zullen zaterdag in actie komen: Fr Beerkens, Marco Berden, Brands. Frank van den Broek, Vin« Buwalda, Cas van Eist. Rick Ewa Camiel Fijneman, Said El Gas; Joris Gerritsen, Niels Herms Constanlijn Jeuken, Niels de Kle Hugo Lenkens, Nico Mihoglu, Lo van Schijndel, Rob Scholten, Alex Swart, Eric Troisfontaine. S Wilmsen en Roel Wijnen. Voor Venrayse voetballiefhebbers, die afgelopen maanden niet bepaald hun trekken zijn gekomen, is dit mooie gelegenheid om nog even innerd te worden aan mooie vervlt tijden. Mede-organisator Hi Lenkens probeert om oud-S[ Reinold Wiedemeijer te strikken) scheidsrechter. 1 J Onlangs behaalden de spelers van SV Venray F1 het fel begeerde kampioen! in de hoogste klasse van de F-jeugd tegen mede koploper GFC'33 uil Grubbenvfli De uitslag was maar liefst 10-1. met 5 doelpunten van Gianluca Maria en 5 doem ten van Koen Verlinden. Een week eerder wisten de spelers van SV Venray F1 in Tegelen in de regio-be finale het team van Quick Boys te verslaan met 2-1Doelpunten van Gianluca V en eveneens Koen Verlinden. Door deze prestatie hebben zij historie geschreven binnen de F-jeugd van51 Venray want dit was, zover bekend, voorheen nog niemand gelukt! Na het al eerder behaalde Kampioenschap in de Hoofdklasse, is de Cl va er ook in geslaagd de Limburgse beker te pakken. In een spannende finale w SVN/Hirschmann met 3-2 verslagen. Doelpunten aan Venrayse zijde werfl gemaakt door Mohammed Amini (2x) en Yunus Karabulut. Dankzij hel eenl behaalde kampioenschap in de Hoofdklasse gaat de Cl volgend jaar deelnemen 1 de Landelijke Competitie voor C spelers. Hierin spelen alle BVO's van Zu| Nederland.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 13