Rabobank Woonwijzer C4rel Fijen Makelaardij AANBOD Rabobank 't Perron DAIHATSU SIRION Holtermans Assurantiën BV LID VAN STICHTING REGISTER TAXATEURS O.Z. CAREL FIJEN MAKELAARDIJ 0478 63 69 22 S 0478 63 69 14 ST. JOZEFLAAN 44 5817 AD SMAKT-VENRAY Bezoek voor een vollediger beeld van ons aanbod onze kantoren Bezoek ook onze nieuwe internetsite: www.rabobank-venray-oostrum.nl www.rabobank-zevenrode.nl Hypotheek adviseur Venray-Oostrum Zevenrode Onafhankelijk hypotheek adviseur UNIEK Gedurende deze hele looptijd rente aanpassing mogelijk PEEL EN MAAS donderdag 18 mei 2000 - Pag pJJ] mEk, een kwestie van vertrouwen Oostrum, Boshuizerweg Vraagprijs: op aanvraag - Vrijstaand landhuis - Inhoud ca. 683 m3 - Bouwjaar 1983 - Perc. opp. ca. 7000 m2 - Ligging nabij natuurgebied - Dubbele garage en hobby ruimte Extra's: vloerverwarming, 2 slaap kamers op begane grond met badkamer en douche, 2 slaap kamers en ruime werkkamer op verdieping. Optimale privacy. Venray, bedrijventerrein Vraagprijs: op aanvraag - Vrijstaand woonhuis met bedrijfsruimte, bouwjaar 1987 - Totale perc. opp. ca. 3520m2 - Bestemming: bedrijfsuitoef. in handels-, amb. en industriële sector milieucategone 1, 2 en 3; - Opp. verkoop-/bedrijfsruimte 400m2 - Doorrij hoogte 4 meter, wanden en dak geïsoleerd - Woonhuis inh. 540m3 met vloerverw. op begane grond. Maashees, in kern van dorp Vraagprijs: op aanvraag - Vrijstaand karakt. woonhuis met detailhandelsruimte - Bj. 1900, laatste renovatie '99 - Perc. opp. ca. 950 m2 - Inhoud ca. 1000 m3 - 4 slaapkamers: uit te breiden tot 7 kamers .Extra's; voormalige burgemees terswoning met diverse oorspronkelijke elementen, ontvangstkamer, werkkamer: Well, Sterrenbos Vraagprijs: op aanvraag - Ruime halfvrijstaande woning - Sinds 1986 regelm. gerenoveerd - Perc. opp. 336 m2 - Inhoud ca. 500 m3 - Rustige, groene omgeving - 3/4 slaapkamers Extra's garage met smeerput en ruime hobby-/werkkamer evt. in te richten als kantoorruimte. Sfeervolle tuin, geïntegreerd dakterras en optimale privacy. Duitsland, Goch, Catharinaweg Vraagprijs: DM 290.000,- k.k. - Ruime verspringende tussen woning met voor-.en achtertuin - Recent volledig gerenoveerd - Perc. opp. ca. 300 ra2 - Ligging aan woonerf - Nabij centrum Goch - Uitstekend bereikbaar vanuit Nederland Extra's: volledig onderkelderd, nieuw sanitair, garage, dubbele beglazing, eigen achterom. Venray, Lenteklokje Vraagprijs: ƒ495.000,- k.k. jell - Vrijstaand woonhuis met garag *en - Bouwjaar 1993 H - Pêrc. opp. ca. 258 m' - Vrij uitzicht aan de achterzijd( laaf - 3 c.q. 4 slaapkamers ie V Extra's: Kunststof kozijnen, 511. ruime keuken met uitgebreide itic app., beg. grond v.v. leistenen hlliz vloer met vloerverwarming en van hete lucht verwarming, uitgebrei Ie S sanitair. atit Ier De eerste NVM-makelaar in Venray kennen de regionale woningmarkt zijn goed thuis in bedrijfsruimtes geven een betrouwbaar koopadvies vinden wat u zoekt staan voor reële taxaties adviseren met betrekking tot financiering zijn NVM-makelaar BEDRIJFSRUIMTE BEDRIJFSRUIMTE TE KOOP GEVRAAGD Venray Centrumlocatie Te huur aangeboden - Winkelruimten tussen 300 m2 en ca. 400 m* - Kantoorruimte oppervlakte 150 m2 Vrijstaande en halfvrijstaande woningen te Venray in Antoniusveld en Veft'um en te Leunen. verko^JI TE KOOP VERWACHT Venray, Kamperfoelie Vraagprijs: 329.000,- k.k. - Halfvrijstaand woonhuis - Perc. opp. 225 m2 - Bouwjaar 1990 - Keurig onderhouden - 3 slaapkamers - Gunstige ligging t.o.v. winkelcentrum - Vrijstaande berging Extra's: ruime zolder geschikt als 4de slaapkamer. BHtterswijck, Roekenbosch Vraagprijs: vanaf 225.000,- k.k. - Vrijstaande bungalow -Bouwjaar 1998/1999 -Perc. opp. 742 - Aan buitenrand resort -Hét pand staat nog op erfpacht Extra's: woning voldoet aan bouwvoorschriften, optimaal geïsoleerd, begane grond slaapka mer en badkamer, le verdieping 2 slaapkamers en douche, 6-per- soonsbungalow. Merselo, Grootdorp Huurprijs: 12.000,- per jaar - Bedrijfs-/opslagruïmte met inpandige kantoorunit - Parkeren nabij het object - Uitstekend geschikt als atelier of ambachtelijk bedrijf - Oppervlak ca. 300 m- - Inpandig laadborders - Ligging nabij monumentale molen Venray, Stationsweg Huurprijs: op aanvraag - Keurig onderh. kantoorpand - Parkeerplaatsen op eigen terrein - Totale vloeroppervlak ca. 250 m2 - Bestemming: dienstverlening - Beg, grond: centr, hal, 2 kantoor- units, toiletgroep en kitchenette - le verd, kantoorstudio met keuken - 2e verd. kantoor-./magazijn ruimte en toiletunit, - Ligging aan een doorgaande weg nabij centrum Horst, Venrayseweg Kantoorruimte Huurprijs: 1382,- per maand excl. stook-/servicekosten - Totale oppervlak 124 m2 - Mede gebruik pantry, toilet groep, gang poetskast, entree Bedrijfs-/magazijnruimte Huurprijs: op aanvraag - Nutsvoorziening aanwezig - Totale oppervlak 225 m2 Algemeen - Parkeren op gemeenschappelijk parkeerterrein - Uitst. bereikb., nabij afrit A-73 Venray, Keizersveld Te koop te huur aangeboden - Kantoorunits, bedrijfsruimten variërend in vloeroppervlak en afwerkingsnivcnu - o.-a op zichdokatie langs A-73 - In diverse milieu categorieën Broekhuizen, vrijstaand; woonj huis op ca. 1000 m2 4 Landweert, hoekwoning Maashees, woonhuis met wink Mogelijkheid tot koop aanwezig. lAASen PEEL HELDEN BV Regio Horst-Venray Gebr. van Doornelaan 15 5961 BA Horst Tel. 077-3985757/3074007 Fax: 077-3985991 U zoekt een huis of wilt uw huis verkopen Adverteer of selecteer zonder kosten via de Rabobank Woonwijzer. Bel 530 241. Venray-Oostrui Zevenrode Zeer goed onderh halfvr. woning mei garage met bergzolder en mogelijh. voor carport Landelijk op schitteren de locatie nabij centr. gel. in jonge woonwijk, achterzijde aan waterwiek met wijds uitzicht over landerijen. Bwj. 1986. Pand v.v. ben. dubbel glas in hardh koz. en rolluiken op 1e verd. De 17m diepe achtertuin is gel op zuid-westen. Ind. woonk. met tegelvl., granol wanden en voorraadkast onder de trap Ged. open keuken met kunstst aanbouwkeuken met div. app. en tegelvl Bijkeuken met tegel vl. en div. aansluitingen. 1e Verd. Geh. bet. badk. met ligbad, douche- scherm, vw., 2e toilet en aansl. voor wasmachine. 3 Slpkmrs.Via vlisotrap naar bergzolder Perc.gr. 234 m2. Vr.pr. Fl. 398.000,-K.K. Zeer goed onderh. vrijst. won. met houten schuur. Gel. nabij centrum. Bwj. 1950, daarna nog div. malen verbouwd. Pand grotendeels v.v. onderhoudsvrije kunstst. koz. met dubb. glas. Vloer en dak zijn geisol. Mooi aangelegde tuin gel. op zuiden en is v.v. 2 terrassen en speelveld. Ind.- hal met garderobenis. Voor- raadkelder. Woonk. met erker en aparte zithoek/kntr met tegelvl. met vloerverw.,, moderne open haard, waterpartij en boog naar living. Serre met tegelvl. Grote half open keuken met eethoek en laminaatvl. Achter- portaal en bijkeuken met toilet 1e verd.: overloop met 3 slpkmrs. Alle slpkmrs. hebben t.v.-aansl., draai/ kiep ramen en rolluiken. Rov. badk met 2 v w. met wastafelmeubel, lig bad, 2e toilet, vaste kast, therm, kra nen en openslaande deur naar plat dak. Aparte wasruimte. Via vlisotrap naar bergzolder. Perc.gr. ca. 600 m2. Vr.pr. Fl. 579.000,-k.k. Inruil eigen woning bespreekbaar. Wij bedingen de hoogste waarde, tegen reële kosten!!! BOLDERIK 5 VENRAY Hoekwoning met losstaande berging uit 1981 met een kaveloppervlakrc van 183m2. Op de begane grond de bal, toilet, woonkamer met balt open iiibouwkeuken voorzien van tegel vloer. Op de eerste verdieping drie slaapkamers, badkamer met ligbad en tweede toilet. De tweede verdieping is bereikbaar met een vaste trap waar nog een vierde slaapkamer is voorzien van kastenwand en velux dakraam. Het pand heeft gedeeltelijk dubbele beglazing en spouw-en dakisolatie. De gasgestookte C.V. ketel is uit 1981. Vrije achterom en tuinligging op liet zuiden. Wij zijn dringend op zoek naar diverse woningen!!! Serieuze gegadigden in onze klantenbestanden. Goed onderh. vrijst. woonhuis gel. a/d rand van Velden nabij het cen trum. Het pand is ged gerenoveerd. Electrische bedrading, waterleidin- Pen en radiatoren zijn vernieuwd, and v.v. ben. dubb. glas in kunstst. koz., 1e verd. grenen houten koz. en rolluiken.Tuin gel. op oosten en is ca. 15m diep, zonder directe achterbu ren. Ind.: woonk. met vinylvloer en kachelaansl. Gesl. keuken met eiken keukenblok met div. app. en vinyl vloer. Douche met therm, kranen. 2 slpkmrs. Voorraadkelder. 1e verd.. 3 slpkmrs. en c.v.-ruimte. Perc.gr. 410 m2. Vr.pr. Fl. 398.000,-k.k. Een nog nieuw te bouwen vrijstaan de woning gelegen aan de rand van het centrum in jonge woonwijk. Pand v.v. merantie houlen bulten kozijnen en de ramen hebben draai-/kiepsys- teem. Ind.: Overdekte entree, hal en toilet. Woonkamer met erker en stu dieruimte met erker, eetkamer en keuken. Garage/berging met zolder ruimte. 2 Terrassen waarvan 1 over dekt. 1e verd.: overloop met 3 slaap kamers. Badkamer met ligbad en douchecombinatie en wastafel Apart toilet Via vlisotrap naar bergzolder Inhoud woning: ca. 600 m3. Perc.gr.: ca. 824 m2. Koopsom: Fl. 879.800,-v.o.n. te koop perceel landbouwgrond, gel. tussen Meterik, HegeTsom en America. Geh. perceel is gedraneerd en is v.v. een beregeningsput. Het perceel is gel. in het uitbreidingsge bied van niet grondgebonden agrari sche bedrijven, zodat onder bepaal de voorwaarden bedrijfsgebouwen en woning zijn te bouwen. Bijvoorb. glastuinbouw, manege etc Nutsvoorzieningen liggen langs de openbare weg. Pare gr. 2 ha 55 are en 80 ca. Vr.pr. Fl. 385.000,-k.k. In het centrum van Sevenum gel. ruime geschakelde bungalow met grote garage en tuinhuis. Het pand is in 1964 gen. tot woning verbouwd en is v.v. ged. dubbel glas in houten kozijnen. Pand is zeer geschikt als seniorenwoning en bied veel ruimte op de begane grond. Ind.. hal v.v. lambrisering, toilet, ged. bet. keuken v.v. keukenblok, roy. woonkamer met stucwerk wanden en plafond. Ged. bet. badk. met ligbad, v.w. en 2e toi let. Bijkeuken. 2 Slaapkmrs. Tussen- hal, berging en c.v.-ruimte. Roy. bet. garage met toegang naar achtertuin die is v.v. bekïinkerd terras. Aan vaarding: spoedig. Perc.gr. 332 m2. Vr.pr. Fl. 379.000,-k.k. Vraagprijs 249.000,=k.k. Vraagprijs 335.000,=k.k. Vraagprijs 430.000,=k.k. Kosten loos en geheel MP' I vrijblijvend deskundig advies over de waarde van UW eigen woning. Zeer goed onderh. traditioneel met duurzame matenalen gebouwde vrij- —————————I st. semi-bungalow met garage. Gel. j-r - a/d rand v. Swolgen op goede stand in een bosr. omg. Bwj 1978enisver- iu bouwd in 1990. Woning v.v. ben. dubb. beglazing in hardh. (meibau) k°z- De woning is uitstekend geschikt 'ÜÜfc als seniorenwoning. Ind.: hal met fiMyiillfilir'*boerenteaelvl., woonk. met inbouw- WM haard, halfopen luxe eiken aanbouw- '"-' irtg keuken, bijkeuken, garage met electr miWWfrJSjjSall&M kanteldeur en badk. met ligbad, v.w. en 2e toilet. 2 slpkmrs. voorraad- kelder. 1e verdoverloop met c.v.- fjimie en 1 slpkmr. 2e Badk. mei douche+cabine en v.w. Deze woning Recreatiebungalow gel op gezellig isbeslisthetbekijkenwaard.Perc.gr bungalowpark de Geysselberg op 270 m2. Pr. op aanvraag, loopafstand v.d. Maas. In 1998 is de bungalow uitgebouwd mei een tuin kamer en is geheel opgeknapt Tuin opnieuw aangelegd en is v.v. water bron met ondergrondse berege- nmgsinstall2 tuinhuizen waarvan 1 met Finse sauna (4-persoons) en is geh. omheind. Woning v.v. eigen water en electra aansluiting. Ind.: woonkamer/tuinkamer met tegel vloer. halfopen keuken, 2 slaapka mers, doucne en c v.-ruimte. Perc.gr. 890 m2 Pr. op aanvraag. Bij geen verkoop zijn er geen kosten. TE HUUR in centrum Horst een horecagelegenheid van ca. 185 m2. Hel pand is vv. tegelvl. en is in te delen in div ruimtes. In het pand is een gescheiden toiletgroep aanwe zig. Het pand is te gebruiken voor div. doeleinden, kan ook als winkel e.g. kantoorpand worden gebruikt. Huurprijs op aanvraag. GERBRANDYSTRAAT8 VENRAY Ruime tussenwoning met berging annex bijkeuken en kantoortje uit 1964 met een totali kaveloppervlakte van 134m2. Op de begane grond de hal, geheel betegeld toilet, woon kamer van 25m2 met tegelvloer en vloer verwarming, verlengde inbouwkeuken voorzien van kelderkast. De eerste verdieping heeft drie slaapkamers met brandwerende schroten plafonds, en twee kamers zijn voorzien van schuifkasten, geheel betegelde badkamer met ligbad en grote wastafel met thennostaatkrnan. De tweede verdieping is bereikbaar met een vaste trap waar nog een slaapkamer met dakkapel aanwezig is eveneens voorzien van schuifkasten. Het pand heeft kunststof kozijnen, dakisolatie en geheel dubbele beglazing. De Combi C.V. ketel is uit 1988. De tuin is betegeld en heeft een vri|e achterom. Pand ligt op loopafstand van het centrum. KNOPKRUID 43 VENRAY Twee onder een kap met garage uit 1985 met een totale kaveloppervlakte van 320m2. Op de begane grond de nal, toilet, woonkamer met semi open keuken voorzien van plavuizenvloer. Op de eerste verdieping twee slaapkamers, resp. 24 en 8 m2, de geheel betegelde luxe badkamer met groot ligbad, douchecabine, tweede toilet en vaste wastafel met ombouw. De tweede verdieping is bereikbaar met een vaste trap waar eveneens nog een slaapkamer van 17ni2 aanwezig is, deze heeft schuifkasten met verlichting en een velux dakraam, Verder is hier nog wasruimte en bergruimte aanwezig. Het pand beeft gedeeltelijk dubbele beglazing en is voorzien van spouw- en dakisolatie. De HR ketel is uit 1999, tevens zijn cr nieuwe deu ren geplaatst. Vrije achterom, de lange tuin van 23m is gelegen op her oosten, is leuk aangelegd en heeft een tuinhuisje van 10m2. Pand is perfect onderhouden. Vraagprijs 379.000,= k.k. PINKSTERBLOEM 3 VENRAY Ruime twee onder ecu kap met carport en berging van 16m.2 uit 1942 met een totale kavcloppervlakte van 202m2. Op de begane grond de hal, toilet, L- vormigc woonkamer van 38m2 voorzien van vloerverwarming, aangebouwde inbouwkeuken van 16m2 met lichtkoepel, vloerverwarming en bijkeuken c.q, wasruimte met keukenblok en tegelvloer. Op de eerste verdieping drie slaapkamers van resp. 15,12, 8m2, de badkamer met douche en tweede toilet. De tweede verdieping met zolder ruimte is bereikbaar met een vlizotrap, Her pand is geheel geïsoleerd en heeft een Combi C.V, ketel van 1992. De tuin op bet zuiden is onderhoudsvriendelijk aangelegd. Pand is gunstig gelegen in nabijheid van scholen, sportaccommodatie en winkelcentrum. tos» mWtÈmSSSSÊÊiiMÊï'MÊ goed ondertv vrijst. woonh. met gara- ïtpi nHgBwtenil 9e' 171001 aan9ele9de voortuin en gisJ overdekt terras. Gel. aan de Kloostertuin in Tlenray in natuurlijke omg, doch nabi| het centrum met "'ulandel. uitstraling. Bwj. 1955. Pand is le huur een in een winkelpassage v.v. grenen houten koz en geh. rollui- gel. goed onderh. en representatieve ken. Tuin met tuinverlichting en oprit, winkel c.q. kantoorruimte in centrum Geen directe achterburen. Ind van Nieuw-Bergen Pand is voor div. Woonk. bestaande uit eethoek en doeleinden geschikt en heeft de zithoek met vinylvloer, open haard en beschikking over een eigen reclame- kachel, kachelaansl, schouw met zuil aan de voorzijde. Pand v.v. toilet, voorzetkachel, behang wanden, keukenruimte met keukenblok incl voorraadkast en openslaande deu- koelkast en kookplaat. Aangesloten ren naar terras. Gesl. keuken met 3) c v.-systeem. Aparte meterkast, kunstst. aanbouwkeuken met div. itsluitend voor langere tijd te huur. app. Voorraadkelder. 1 e verd 3 slpk- Huurprijs FL. 17.000,-p.j. Service- mrs. Badk met ligbad, v.w. en 2e toi- kosten FL. 200,- p.m. incl. voorschot let. Via vlisotrap naar vliering Perc.gr. gas\water en schoonhouden passage. 450 m2. Vr.pr. Fl. 475.000,-k k. Wij zijn ook op zaterdag geopend van 9-15 uur Vraagprijs f 308.000, =k.k. Vraagprijs 392.500, =k.k. Netsa Beringe GEVRAAGD Medewerkers voor slapoten en inpak- werkzaamheden. Niet beneden 16 jaar A. Droesen Heidseweg 8 Heide Café - Kegelbanen Stationsweg 16 Venray Tel: 0478-510534 DE NIEUWE V.A. 20.995, (BASISPRIJS) Patersstraat 35 5801 AT Venray Telefoon 0478-585383 Fax. 0478-582121 Wat is er te doen: - Kegelen - Barbeque gehele jaar door - Binnentuin - Darten - Poolbiljart - Euro2000 volgen we tijdens wedstrijden met Nederland Happy hour - Vrijdags Hollandse avond - Zaterdags muziek op verzoek - a.s. Zondag van 19.00 tot 02.00 gaan we met Eric op Gay Startrente Ie at Gaat u een huis kopen, of wilt u veranderen va wt hypotheek, kies dan voor de juiste hypotheek. !le Laat u daarom vrijblijvend door ons adviseren, voor een advies van A tot Z waaraan geen kosten verbonden zijn. Di ttra. Bemiddelaar voor o.a.: Bouwfonds B.L.G. Nationale Nederlanden Bouwfonds H.N.G. weer Pensioenfondsen Postbank - I.N.G. ing G.A.K. Hypotheken ABN-AMRO Westland Utrecht rok Centraal Beheer Amev N.O.G. leac 3 JAAR FABRIEKSGARANTIE I standaard o. a. dubbele airbag MAAK EEN VRIJBLIJVENDE AFSPRAAK Wij vertellen u graag, ook bij u thuis, hoe u via MENS en RELATIE een partner kunt vinden. Al 17 jaar betrouwbaar! Slagingspercentage ruim 75% Bel voor meer Info: MEVR. VAN BERGEN 0478-589778 BEL GRATIS: 0800-0230595 (24 UUR P/D) GRATIS BROCHURE: Postbus 301, 5800 AH Venray MENS EN RELATIE Erkend AVR, Aangesloten bij de Geschillencommissie met rente garantie (OP=OP) VAN GORP VENRAY Horsterweg 10a Leunen/Venray 0478-586825 website www.aorp.nl

Peel en Maas | 2000 | | pagina 4