5.6% 3 7 luxe apparte St.Jozefpark Verhoeven Vastgoed XXX32ZXD HAUZER EIH RUIJTERS... dé makelaars bieden aan! Hypotheek «adviseur KANTOOR VENRAY mHBüÉ PEEL EN MAAS donderdag 11 mei 2000 - Pagina!PEE Hypotheek met bandbreedte, 30 jaar vast vanaf Informeert u ook naar onze Ruime 2 onder 1 kapwonmg met diepe tuin aan de rand van Brukske Ruime tussenwoning met garage 'in Brukske Royale 2 onder 1 kapwoning Karakteristieke vrijstaande woning nabij Venray Geschakelde zeer goed onderhouden woning met tuin op het zuiden in de wijk Veltum panden in de stille verkoop: Zeer goed onderhouden patio woning in Landweert Ruime 2 onder 1 kapwoning in Landweert Goed onderhouden hoekwoning in Brukske Vrijstaand herenhuis in woonomgeving Westeinde 2 onder 1 kapwoning gelegen in groene omgeving van Nieuw-Bergen Euro Prijs in Euro's Venray, Julianasingel 8, 5802 AV, Tel. 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 5916 PJ, Tel. 077-321 91 00 Actief en Creatief tn Onroerend Goed Venray Koningskaars 46 Op rustige locatie gelegen tussenwo ning met tuin op het zuiden en vrije achterom. Hal met toilet en trapkast Wnk. met hardh kozijnen en therm begl. en rolluik. Open keuken. Speels aangelegde tuin met zonnescherm boven terras en berging. 1e Verd: 2 Slpk met rolluik. Badk. met wastafel, douchecabine, aansl wasmVdr en mogelijkheid voor tollet. 2e Verd: Vaste trap naar zolder met c.v.-combiketel ('93), berg ruimte en 3e slaapk. met Velux dakraam. Alg; Bwjr '93. perCeelsoppervl. 162 m2, dak en deels glasisolatie, goed onderhouden. Aanvaarding op korte termijn Vraagprijs: 304.000,- k.k. Euro 137.95D,- k.k. Oostrum Valkenkampstraat 18 Goed onderhouden vrijstaande wo ning gelegen op gewilde locatie nabij centrum. Ruime voortuin met oprit naar separate garage en vrije zij-ingang, Droge kelder. Leefkeuken met rolluik. Wnk en-suite (27 m2) met glas-in-looddeuren, parketvl. en schouw Portaal met schuifpui naar terras en bergkasten Badk. met ligbad en v.w.t. Garage v.v kantelpoort Tuin op,zuid-oosten met vijverpartij 1e Verd: 4 slpk. (9, 9, 11 en 11 m2) allen v.v inbouwkast 2e Verd Vlizotrap naar bergzolder. Alg: Nefit Turbo HR ketel ('91), boiler ('91). Perfekt onderhouden, b.g.g. therm, begl. en deels v v rolluiken. Perc 295 m2. Aanvaarding op korte termijn Vraagprijs: N.o.t.k. Grubbenvorst Pastoor Tijssenstraat 43 Op rustige locatie gelegen uitgebouw de, goed onderhouden hoekwoning met garage mèt houten openslaande deuren en vrije achterom. Ruime wnk. (58 m2) met tegelvl. v.v. vloer verwopen haard en schuifpui naar terras. Half opén keuken v.v. inbouwcomb. met app Tuin op het oosten met grote vijverpartij en vrije achterom. Berging met tegelvl. 1e verd: Ruime badk. (8,5 m2) met luxe sanitair w.o. wastafel, ligbad, douchecabine en toilet. 3 Slpk. w.v 2 met inbouwkast en 1 met parketvl. 2e Verd. vlizotrap naar zolder met HR Nefit Turbo c.v -ketel ('90). Alg: Bwjr '68, perc. 209 m2, glas- en deels spouwisolatie, grotendeels v.v rolluiken. Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs: 399.000,- k.k. Euro 181.058,- k.k. Venray Kroonkruid 75 Royale 2 onder 1 kapwoning op een kindvriendelijke lokatie, gelegen aan de rand van Landweert. Ruime L-woonkamer met marmoleumvloer, serre met openslaande tuindeuren en open keuken v.v moderne inbouwcomb. met div. apparatuur. Fraai aangelegde tuin op zuidoosten. Garage met kantelpoort en loop deur. Ie Verd: 3 Slpk. met marmoleumvloer. Luxe betegelde badkamer met design- radiator, toilet, v.w.t., ligbad en douche, beiden met therm, mengkraan. Vaste trap met deur naar hobbyzolder v.v groot Velux dakraam en extra bergruimte Bwjr 1996, perfecte staat van onderhoud, perc. 210 m2. Geheel geïsoleerd. Aanvaarding i.o o Vraagprijs: 409.000,- k.k. Euro 185.596,- k.k. Venray Look 4 Aan woonerf gelegen ruime 2 onder 1 kapwoning met 5 slpk., diepe tuin en een speelse indeling. L-wnk (35 m2) met planken vloer, therm, begl., dubb. opensl. tuindeuren naar terras. Keuken met lichte inbouwcomb. v.v. div. app Eetkamer (15 m2) met lichte laminaatvl. Bijkeuken met aansl. wasm./ droger en Intergas cv.combi-ketel ('87). Tuin (25 m. diep) op oosten met vrije zij-ingang, tuinhuisje, div zitjes en ged overdekt, terras Ind. 1 e verd. Overloop met trapkast, 4 slpk. en badk. met ligbad, toilet douchecabine en RVS wasbak in meubel. Vaste trap naar 2e verd. met 5e slpk. en bergruimte. Alg Goed onderh. woning, perc. 279 m2, bwjr. '87, Aanvaarding i.o.o Vraagprijs: 425.000,- k.k. Euro 192.857,- k.k. Venray Koningskaars 50 Aan rustige str. gel. Z.g.o. tussenwon. met L-woonkr., 2 slpkrs (mog. voor. 3), vaste trap naar slaap-/hobbykr., tuin op het zuiden met tuinhuisje, berging en vrije achterom. Halwoonkr. (ca. 35 m2 incl. keuken) m. tegelvl., portaal, toiler m. fonteintje, trapkast., half-open keuken v.v. gaskookpl. En afz.kap., toegang tot tuin. 1e Verd: 2 Slpkrs (ca. 11/16m2), badk met ligb., v.w.t. m. meubel, en toilet. 2e Verd: vaste trap, slaap-/hobbykr (ca. 15m2) m, velux raam, 'c.v- /bergzolder, combiketel (1991) en wasm. aansl. Alg: Bwjr '91perceelsoppervl. 151 m2, goed geïsoleerd, rolluik slpkr achterzijde, wanden recent geschilderd. Woning verkeert in prima onderhoudsstaat. Aanv.i.ó.o. Vraagprijs: 319.000,- k.k. Euro 144.756,- k.k. het balkon beslaat de volledige breedte van bet appartement en is ca. 17 m2 groot. De maison nettes van bet type B hebben drie slaapkamers en hijvoorbeeld een badkamer die standaard is voorzien van een tweede toilet. Met balkons op beide woonlagen is dit een bijzondere woning. De maisonnettes van het type C hebben twee slaapkamers en een extra grote bergruimte in de woning. Via de mime entree grenzend aan een kamer en de bergruimte bereikt u de daarboven gelegen woonverdieping die de volledige breedte van bet woongebouw beslaat. De appartementen van bet type D zijn gelegen aan de oostzijde van bet gebouw. Dit appartement geeft één of twee bewoners een zeer ruime woning; de z-vormige woonkamer/keuken is ca. 42 m2 groot en de slaapkamer 17 m2. Indien u nadere informatie wenst omtrent de verkoopprijzen en de diverse woningtypes, dan vragen wij u bijgaande bon in testuren 37 APPARTEMENTEN Venray Stationsweg 77 Nabij centrum op ruim perceel gelegen royaal herenhuis met kelder, 6 slpk., dubb. garage en tuin met veel privacy. Woonk w.v. 1 met tegelvl. en schuifpui naar tuin. Studeerk. leefkeuken met moderne comb. v.v. diverse apparatuur. Bijkeuken met geiser en HR c.v. ketel ('90). Dubb, garage en ruime schuur. 1e Verd: 3 slpk. Allen v.v. wastafel. Royale badk. Met ligbad, douche, v.w.t. en separaat toilet. 2e Verd: 3 slaapkamers allen v.v. wastafel en inbouwkast, Vlizotrap naar bergzolder Alg: Bouwjr. 1915, perc. oppervl. 770 m2 Div. verbouwingen in de loop der jaren. Geheel v.v. therm, beglazing. Aanvaarding, op korte termijn. Vraagprijs: 725.000,- k.k. Euro 328.991,- k.k. Horst Vermeerstraat 7 Op gewilde locatie gelegen vrijstaande semi-bungalow met inpandige garage, kelder en luxe badkamer. L-wnk. met parketvl., zonnescherm en electr. rolluiken keuken met tegelvl. en eiken comb v.v. app. 3 Slpk. Luxe badk. met vloerverwbadmeubel, toilet, douchecabine met therm, mengkraan en bidet Inpandige garage met HR ketel ('90) en HR tapboiler. Vaste trap naar royale zolder' met mogelijkheid voor 3 slpk. met dakramen. Keurig aangelegde tuin op het zuiden met veel privacy Kelder met tegelvl. Alg: '95 vernieuwde dakpannen. Geh. woning v.v rolluiken, hardh. kozijnen met therm, begl. Spouwisolatie Bwjr. '73, perc. 725 m2. Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs: 670.000,- k.k. Euro 304.033,- k.k. Horst van Bronckhorststraat 2 Markant in nieuwbouwwijk "De Risselt" gelegen torenwoning met garage en carport. Wnk. (48 m2) met parketvl en bergkast Gesl. keuken (10 m2) met lichte comb, v.v div. app. Tuin (westen) met terras, vijverpartij en vrije achterom. Garage v.v. carport; stalen kantelpoort en ruime bergvliering. 1e Verd: geheel v.v laminaatvl., 3 slpk. (11, 13.5 en 14.5 m2) w.v. 2 met inbouwkastenwand en 1 vv. deur naar balkon. Badk. met toilet, douchecabine (therm, mengkr.) en v.w.t 2e Verd: Vaste trap naar zolder (mogelijkheid 2 extra slpk.) Alg. HR combi-ketel ('94), Varel alarminstall., centr. stofzuigsysteem, bwjr '94, perc 198 m2. perfekte st. v. onderh. Aanvaarding: in onderling overleg Vraagprijs: op aanvraag America Putweg 21 Aan de buitenrand gelegen ruim land huis met separate 2e woning, dubbele garage en div. authentieke elementen. Hal met tegelvlgarderobe, wasruimte en toilet. Berging met comib-ketel ('91). L-wnk. (ca. 55 m2) met houten vloer, allesbrander, trapkast, serre met leisteenvl. v.v vloerverw en dubb. opensl tumd. Kelder. Opkamer met planken vloer. Keuken met div. app. 1 e verd. overloop met kast. 3 Slpk. en luxe badk. 2e woning: Wnk met leisteenvl en vloerverw, dubb. opensl. tuindeuren. Open keuken met inbouwcomb. v.v. app. 1 Slpk. met kast Badkamer. Fraaie tuin met ornamenten, beregeningsinstall., en hout opslag. Alg- goed onderh., bvvjr begin 1900, perc 3390 m2, v.v. alarminstallatie Aanv. i.o.o. Vraagprijs: 835.00,- k.k. Euro 378.906,- k.k. Oostrum Jofferspas 16 In rustig kerkdorp gelegen schitterend afgewerkte 2/1 kapwoning met uitgebouwde luxe keuken, bijkeuken, garage en tuinhuisje. Ruime woonkamer (38 m2) met trapkast en schuifpui naar terras Luxe keuken met inbouwcomb. v.v. diverse luxe apparatuur, Bijkeuken met toegang tot garage met bergzolder en tuin. 1 e Verd 3 Slaapkamers er. badkamer met doucheca- blne, wastafel en tollet. 2e Verd: Vaste trap, bergruimte, c.v.- ketel en aparte 4e slaapkamer met groot Velux dakraam. Alg: fraaie tuin met waterpartij, vlonder, tuinhuisje en terras van natuursteen. Bouwjaar '90. perc. oppervlakte 190 m2 Perfect onderhouden Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs: 399.000,- k.k. Euro 181.OS8,- k.k. Venray Menuetstraat 11 In kindvriendelijke straat gelegen per fect onderhouden 2 /1 kapwoning met inpandige garage, ruime oprit en vrije achterom. Z-vormige uitgebouwde wnk. met tegelvl Half-open keuken met eiken inbouwcomb. vv. app. Inpandige garage met dubb opensl. deuren, radiator, schrobputje en aansl. wasm. Buitenberging met RVS wastafel. Ged. overdekt terras vv. inbouwspots. Keurig aangelegde tuin. 1e Verd: 2 Slpk,. en 2 badkamers. 2e Verd: vaste trap naar 3e slpk. met dakkapel en rolluik. HR combi-ketel ('96). Alg: Deels v.v. therm, begl.. 1 2e \jerd. v.v. rolluiken Woning is opgeknapt in '97, oppervlakte ca. 250 m2. Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs: 349.ÓOO,- k.k. Euro 158.370,- k.k. Horst Nieuwstraat 58 Rustig gesitueerde hoekwoning met uitbouw en onderhoudsvriendelijke tuin met vrije zij-ingang, garage en veel privacy. Hal met tegelvlgarderobe en luxe toilet. L-woonk. met parketvl. Gesloten keuken. Bijkeuken en voorraadruimte beiden met tegelvloer Ruime L-vormige garage met trap naar bergzolder met dakraam. Onderh vr. tuin met 'greenhouse' en vrije zij-ingang 1e verd; 3 slpk. w.v. 1 met muurkast. Badk, met douchecabine, v.w.t., badmeubel en designradiator. Vaste trap naar 2e verd. met HR c.v-ketel ('94) en 2 dakramen, Alg Bwjr. '73, perc. 220 m2, goed onderhouden en geheeLv.v. therm, begl. met uitz. van garage Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs: op aanvraag. Venray Kamperfoelie 71 Z.g.o. 2-1-kapwon. m. aangeb. serre, compl. badkr., 3 slpkrs., vaste trap n. 4e slp-/hobbykr„ leuke tuin m. garage, gel. op kindvr. lok. aan rand van Landweert. Beg.gr.: hal, toilet m. fonteintje, roy. woonkr. (ca. 32m2) m. sfeervolle serre/tuinkr v.v. tegelvllichtkoepels, schuifpui n. terras., half open keuken. 1e verd.: 3 slpkrs (ca. 8/9/15m2), roy. .compl. badkr v.v. v.w.t. m. meubel, toilet, douche m. scherm, ligb 2e verd. vaste trap, c.v.-/bergzolder, 4e siaap- /hobbykr m. velux dakraam. Alg Bjr. 1988. serre/tuinkamer gerealiseerd in 1991. Perc gr. ca, 220 m2. Pand is z.g.o., ged v.v. aluminium kozged. v.v. dubb glas Tuin is leuk aahgel. m. sierbestrating. Aanv.: i o.o. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Euro 178.951,- k.k. Venray Allegrostraat 44 Aan de rand van het Brukske gelegen ruime 2/1 kapwoning met vrije achter om en grenzend aan een pleintje. Hal met tegelvl L-wnk. met tegelvlopen haardpartij .Thermische begl. in alu. kozijn en elektr. rolluik Gesloten keuken v.v. tegelvl., inbouwcomb met app. Tuin gelegen op het zuiden en vv. groot terras. Uitgebouwde garage met wasm aansl Ie Verd: 3 slpk (resp. 9,12 en 12 m2). Geheel betegelde badk. niet ligbad, wastafel en toilet 2e Verd: vaste trap naar ruime zolder met mogelijk heid tot 4e slpk. C v.-ketel ('74) Alg: 8wjr.'74, perc. 225 m2. Mogelijkheid tot het pachten van ca. 72 m2 a fl. 50,- per jaar. Kindvriendelijke omgeving. Aanv.: i o.o. Vraagprijs: 359.000,- k.k. Euro 162.908,- k.k. Venray Zilverschoon 33 Aan buitenrand van Landweert gelegen vrijst.landhuis met ruime garage, vrije achterom en carport in voorbereiding. L-wnk (38 m2) met leistenen vloer v.v. vloerverw., schuifpui naar terras en ruime keuken met lichte inbouw-comb. v.v. luxe app. Bijkeuken met Radson HR combi-ketel ('95). Royale L-vormige garage met kantel poort en zijdeur naar tuin. Ie Verd: 3 slpk., luxe badk. v.v. ligbad, douche-cabine, dubb wast. therm,-kranen en toilet. Vaste trap naar royale zolder met twee dakramen en mog. voor 2 extra slpk. Alg: volledig geïsoleerd m'.ü v. garage, tuin gelegen op zuiden. Bwjr. '94/'95. perc 411 m2. Vraagprijs: 569.000,- k.k. Euro 258.2Q1,- k.k. Overloon Kuluutsheuvel 1 Op ruim perceel en mooie locatie gele gen vrijst. landhuis met royale oprit en diverse extra's. Wnk. (45 m2) met tegelvl. v.v. vloerverw., fraaie schouw met kachel en dubb. opensl. tuindeuren Leefkeuken vv. vloerverw en eiken inbouw comb. met div. app. Wasruimte met aansl wasm Inpandige garage met mogeli|kh. voor studeerk., inbouwkast en dubb opensl. garagedeuren Separate garage met electr deur, krachtstroom en geheel onderkelderd. Fraai aangelegde tuin met veel privacy en vijverpartij. 1e Verd: 4 Ruime slpk. en stijlvolle badk met vloerver ligbad, toilet, dubb. wastafel, inbouwkast en douchenis. Vaste trap naar zolder met 2 slpk en c.v -ruimte. Bwjr. '81, perc. 609 m2. Aanv. i.o.o Vraagprijs: op aanvraag Wanssum Meerloseweg 29 Landelijk gelegen vrijstaand karak teristiek woonhuis met garage en kelder op ruim perceel. Ruime L-wnk (51 m2) met travertinvl., zij-erker en opensl tuindeuren. Gesl. keuken met tegelvl. Bijkeuken met aansl. wasm/droger Ruime diepe tuin op het oosten met vijverpanijen, prieeltjes en een sproennstallatie. Garage (36 m2). 1e verd. 3 slpk (20,8 en 6 m2) w.v. 1 met vaste inbouw- kasten, wastafel en opensl. deuren naar balkon en 1 met inbouwkast. Badk. met wastafel, douche en toilet 2e Verd: Vaste trap naar overloop met bergkast. 2 slpk. beiden met muurkast en berg ruimte. Alg: Bwjr 1957, perc. 1000 m2, goed onderhouden. Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs op aanvraag OM DE VOORJAARSKRIEBELS VAN TE KRIJGEN... .Ideaal huis voor gezin met kinderen gezellig en ruim vrijstaand pand, met garage en bijkeuken op 320 m', met vrij uitzicht aan de voorzyde over een ruim opgezet speelveld in MEERLO. Onderhoudsarme tuin, geheel beschut. L-woonk. openhaard, aparte moderne keuken, vier grote slaapkamers, studeerhoek, en moderne badkamer. Zonnig pand van roya le afmetingen. Vraagprijs ƒ479.000,- k.k. 217.800,- .Lief vrijstaand SO-er jaren huis, zonder over- of achterburen, in DE SMAKT, Geheel onderkelderd (1.95m) Gerenov. in 1995: Nieuwe eetkeuken, toilet, elektra ramen enz. Wel zijn de details uit de bouwtijd behou den: Terrazzo-vloer, schuifdeuren, glas in lood, schouwen woonkamer met schuifdeuren, ruime moderne eetkeuken, kelders, drie slaapk. en badkamer. Vraagprijs: ƒ445.000,- k.k. €202.000,- .ouderwets ruim Helft van een dubbel woonhuis, in '53 her bouwd. Royale leefkeuken, woonk. en grote achterbouw. Ouderslaapk. met douche en toilet, twee slaapk., Badk. en hobbykamer, Grote vliering en losstaande garage. Op loop afstand van het NS-station in OOSTRUM! Vraagprijs: ƒ398.000,- k.k. 179.250,- vrijstaand, met de deur in het midden Gezellig woonhuis op 480 m' in WANSSUM L- vormige leefkeuken .woonkamer., boven 4 slaapkamers. Achterbouw met bijkeuken, dou che en toilet. Twee bergzolders. Garage. Fraaie tuin en een werkelijk prima onderhouden huis U kunt er zo intrekken. Vraagprijs: ƒ469.000,-k.k. €212.800,- leuke woning voor starters: Tussenwoning met extra's zoals openhaard, tegelvloer met vloerverwarming, badkamer met ligbad, douche en toilet. Vrije achterom en tuin op het zuiden. Aparte keuken en bijkeu ken. Boven twee slaapkamers. Vlizotrap naar bergzolder. Rustige ligging, in Landweert, VENRAY. Vraagprijs: ƒ279.000,- k.k. 126.600,- INTERNET*** 17 vindt ons aanbod ook op www.huislyn.nl/ryswick Gelegen in het centrum van Venray. in het gebied op de hoek die de Heuvelstraat vormt met de Eindstraat, realiseert Verhoeven Vastgoed 37 appartementen/maisonnettes. Het gebouw ligt omgeven door een bestaande groene omgeving naast het karakteristieke oude kloostergebouw. Het plangebied wordt door Verhoeven Vastgoed volledig herontwikkeld. Sleutelbegrippen zijn de kwaliteit van de woonomgeving, parkeergelegenheid en BOHI het gebouw St. fozefpark. De bestrating rondom het gebouw wordt vernieuwd; ruime openbare parkeergelegenheid wordt aangelegd en er verschijnt een wandelpad vanaf de Heuvelstraat door het gebied naar Stuur mij geheel vrijblijvend documentatie over wonen ir» St Jozefpark Naam: Adres: Postcode; Telefoon: Deze bon in een open envelop sturen naar: Verhoeven Vastgoed BV, postbus 67, 5800 AB Venray Plaats* de Eindstraat. Het appartementencomplex beeft een zeer ruime entree die bereikt wordt via bet voorgebied dat op vier bouwlagen hoogte is overdekt. Het complex beeft een boog afwerkingsniveau waarbij woon comfort en veiligheid voorop staan. Zo worden de vloeren van de centrale entree en de lift ballen betegeld met natuursteenzijn alle verdiepingen inclusief bet souterrain) bereikbaar met een ruime lift en wordt elke woning standaard uitgerust met een videofoon waarmee de hoofd toegangsdeur kan worden geopend. In bet souterrain bevindt zich een parkeergarage en de hergingen van de appartementen In het gebouw zijn verschillende types woningen gelegen. De appartementen van het type A hebben een zeer ruime woonkamer en twee slaapkamers modern vrijstaand woonhuis op een prachtig plekje in TIENRAY. U steekt de straat over en bent in de uitgestrekte bossen. Ook vanuit woonkamer en keuken een prachtig groen uitzicht. L-woonkamer met houtkachel, aparte luxe eetkeuken, bijkeuken en garage. Boven drie slaapkamers, moderne badkamer en vaste trap naar de zolder met 4e kamer. Veel warme tinten en hout toegepast in de afwerking. Optimale iso latie. Bouwj. 1993. Prachtige tuin op ZW. Vraagprijs: ƒ885.000,- k.k. €247.300,-

Peel en Maas | 2000 | | pagina 8