"Degradatie en groot spelersverloop baren me forse zorgen" Routinier Peter Verlinden kijkt al uit naar vijfde klasse Venray 2 en Volharding 2 op herhaling Stefan van Sinderen naar Fermonia Boys Leon Verhorevoort ontkent contact met 't Trepke Tweedeklassers beëindigen zaalvoetbalseizoen HV C/Computer Work heeft nog geen nieuwe coach 't Trepke 2 grijpt kampioenschap Nacompetitie zaalvoetbal op 20 mei Gert-Jan Wismans prolongeert topscorerstitel 3agma gEL EN MAAS donderdag 11 mei 2000 - Pagina 15 igen Nieuwe Venraytrainer Rob Hutting dringt aan op behoud selectiegroep (Door Henk Willemssen) Afgelopen weekeinde bereikten V Venray en Rob Hutting een indeling akkoord. De 44-jarige jenmeester uit Landgraaf wordt imend seizoen de opvolger van de rekkende trainer Hans Vergeer. Insdag maakte Hutting voor het :st kennis met de Venrayse selec- ■groep. De nieuwe trainer maakt ch vooral zorgen over het mogelijk rote spelersverloop. Dal Rob Scholten (Panningen) en |rco Berden (Leunen) vertrekken is eer. Daarnaast willen Niels de Klerk jldrop?Richard Stammen inningen?), Frank van den Broek en igelijk ook nog Camiel Fijneman de fenrayse hoofdmacht de rug toe :n. "Daar heb ik forse moeite mee. vind dat het bestuur het maximale t doen om alle talenten te behou- rn. Want anders ligt er voor mij geen :de basis om aan de verwachtingen voldoen", stelt Rob Hutting. laast hoop ik dat Venray eerste ler blijft. Het is een vrij jonge :g die zich op een hoger niveau beter kan doorontwikkelen. Mijn il is om van Venray een sterkere iteklasser te maken." Dezer dagen de ex-profvoetballer een eenjarig itract ondertekenen. Afgelopen lag voetbalde Hutting nog zelf een Istrijd met oud-profs van Fortuna tard en Roda JC. Hij kon daardoor 1 met eigen ogen zien hoe zijn toe- istige club Heerlen met 1-0 aan de it zette. Het klassebehoud kwam rdoor een stapje dichterbij. Rob :ing loopt evenwel niet weg mocht inray onverhoopt naar de tweede r Leun lasse degraderen. "Maar dan moeten wel voor de titel kunnen gaan. Als aanbod 6 spelersgroep uit elkaar valt dan is toch ordt zelfs dat moeilijk. Dan kan de ik wo lub beter voor een opbouwtrainer kie- portp en. De selectie mag zeker niet zwak- er worden want anders zijn'onze 4oelstellingen niet meer reëel. Dan de bedi eeft het voor mij niet veel zin om vier jn. Ik li eer per week twee maal 100 kilome- Iray irvan Landgraaf naar Venray te rij- el of o ei k, in fdklas zijn kans ge stui ïrdedi] spelen moei] Hij g O VOLDOENING Duidelijk is dat Rob Hutting, terwijl et contract nog niet eens getekend is, u al zijn eisen stelt. Met de ex-trainer an EHC haalt Venray een bevlogen lar ook kritische trainer in huis. En lutting heeft ambities. Eind augustus egint hij in Zeist aan de cursus Coach ietaald Voetbal. De Zuid-Limburger zelfs bereid zijn baan als manager cilitaire dienst van het Atrium zie- mhuis in Brunssum op te geven. "Als over een jaar bij een profclub aan de ag kan dan wil ik mijn baan opzeg- :n. Het trainingsvak en het begelei- :n van spelers geeft me veel voldoe- ng. Ik hou enorm veel van het eldwerk en ben het liefst actief met e voetballers bezig. Op langere ter- ujn zie ik meer in een management- inctie of als hoofd opleidingen bij en profclub. Maar dat is nog toe- omstmuziek. Eerst moet ik de cursus iet goed gevolg doorlopen en ik wil 3- i die periode alvast contacten leg- OfEn." Rob Hutting groeide op 19.0 «jmegen en ging al op tienjarige leef- jd naar NEC. Als 17-jarige junior 14. tekende hij er zijn eerste profcontract. De jonge middenvelder werd daarna uitgeleend naar Willem II. Het langst speelde Hutting bij Fortuna Sittard waar hij vijf seizoenen actief was. Daarna vertrok bij naar België en speelde voor Diest en Beringen. Zijn laatste voetbaljaar sleet hij in het sei zoen 1983/84 bij Helmond Sport dat toen uit de eredivisie degradeerde. Op 28-jarige leeftijd beëindigde Hutting zijn voetbal loopbaan en stortte zich op een maatschappelijke carrière. Hij doorliep de MBO en HBO opleiding arbeidsmarktpolitiek en personeelsbe leid. Aan de universiteit in Leuven deed hij nog een postacademische stu die. Ook volgde hij trainerscursussen en slaagde zes jaar geleden voor het diploma trainer/coach I. Hutting volg de die opleiding met ondermeer Peter Boeve. Frank Arnesen en Karei Bonsink. DRUK BAASJE Twee jaar geleden was hij een van de 24 ex-profs die zich aanmeldde voor de cursus coach Betaald Voetbal. "Na een zware selectie was ik één van de acht die werd toegelaten. Maar dat aantal was toen te weinig om er een cursus voor op te zetten. Vandaar dat ik pas komend seizoen aan de oplei ding kan beginnen." Een maand gele den werd Rob Hutting ontslagen door hoofdklasser EHC waar hij voor het tweede jaar in dienst was. Daarvoor trainde hij Borussia Brand uit Aken, Waubach. Bunde. Maaseik (België) en WDZ. Het is een druk baasje want hij traint en coacht ook Waubach F1 waarin zijn beide zoons Daan (8) en Koen (7) spelen. Gezien de ambities die Hutting heeft zal de voetbaltrainer uil Landgraaf hoogstwaarschijnlijk slechts één seizoen actief zijn op sportpark Dc Wieën. Het bestuur van SV Venray neemt dat gegeven voor lief. Want de clubleiding is allang blij dat het zo laat in hel seizoen een trai ner van zo'n kaliber heeft kunnen strikken. Overigens was de vacante trainerspost bij Venray behoorlijk gewild. Vanaf het moment dat het ver- Beslissingsduel levert geen winnaar op: 2-2 Venray 2 moet op herhaling. Op het 'ld van SSS' 18 in Overloon werd het ie: 'fgelopen zondag in de beslissings- Ivs 'edstrijd tegen Volharding 2 na 90 'inuten en twee keer 15 minuten ver ging 2-2. Venray en Volharding treden om de titel in de reserve |oofdklasse. Bij rust stond het 1-1 '0r onder andere een Venrayse ffer van Fred Jeuken. Het venijn zat 11 in de staart. In blessuretijd scoorde •aid Al Gassab 2-1 en daarmee leek ij Venray 2 de titel te bezorgen, ichter. Volharding 2 kwam na enkele 'inuten alsnog langszij. Een treffer 4 een heel vet buitenspelluchtje, zo °nd men in het Venrayse kamp. 'enray-trainer Henk Langstraat was dan ook zeer teleurgesteld: "Ja, zeker gelei, ijdweit als je op zo'n manier de zege uit han den moet geven." De onafhankelijke grensrechter vlagde bij de tweede treffer van Volharding voor buiten spel. maar trok zijn vlag heel snel weer omlaag. "Het was duidelijk bui tenspel". aldus Langstraat. "Dan moet je als grensrechter de vlag in de lucht houden." Vlak na het begin van de verlenging kreeg Venrayspeler Paul Rutten zijn tweede gele kaart en moest dus met rood vertrekken. Venray 2 bleef echter ook met tien spelers overeind en had zelfs nog de beste kansen op de overwinning. Venray 2 en Volharding 2 spelen don derdag 11 mei opnieuw op het terrein van SSS'18. Het duel begint dan om 19.00 uur. trek van Vergeer wereldkundig werd boden verschillende trainers zich uit eigen beweging aan. "Venray is een vereniging die aanspreekt. De club steekt organisatorisch goed in elkaar. Naast goede prestaties wil ik de spe lers verder ontwikkelen. Dan zijn de voorwaarden dat de groep intact blijft en behoud van het eersteklasserschap. Daarvoor moet de komende tijd alles in het werk worden gesteld", eist Hutting. Het tweede team van 't Trepke/Parketworld heeft op de aller laatste wedstrijddag de titel gegrepen in de vierde klasse A. "t Trepke 2 promo veert komend seizoen naar de derde klasse. Met nog één wedstrijd voor de boeg ging 't Trepke 2 samen met Venrode 2 aan de leiding met ieder 49 punten. Vorige week maandag won 't Trepke/Parketworld 2 vrij eenvoudig met 5-0 van de nummer vijf ZVV Venray 3. Het wachten was op titelcon- current Venrode 2 die pas afgelopen zaterdag tegen laagvlieger Wittenhorst 3 in actie kwam. Waar iedereen rekening hield met een Venrayse overwinning daar zorgde het kermisvierende Horster team voor een daverende verrassing. Wittenhorst 3 klopte de kampioenskan didaat in eigen hal met 0-2. Daardoor was een beslissingswedstrijd van de baan en kon 't Trepke 2 een feestje bou wen. De kampioen in de vierde klasse A eindigde op drie punten voorsprong van Venrode 2 en Herbergde Peel. Met 120 treffers in 24 duels was het tweede team van 't Trepke/Parketworld ook verweg de productiefste ploeg in zijn klasse. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard De Venrayse nacompetitie zal dit sei zoen beperkt blijven tot een ééndaags- toernooi. Tot gisteren (woensdag) kon den de zaalvoetbalteams zich inschrijven voor het toernooi dat op zaterdag 20 mei in sporthal De Wetteling wordt afgewerkt. De toer nooi vorm en het aantal te spelen wed strijden hangt van het aantal inschrijvin gen. De winnaar komt in het bezit van de Jos Schaminée Memorialcup die momenteel in handen is van 't T repke/Parketworld. Gert-Jan Wismans is wederom tops scorer van het Venrayse zaalvoetbal geworden. Alhoewel de speler van 't Trepke/Parketworld dil maal veel meer concurrentie te dulden had dan vorig seizoen. Wismans, die vorig jaar een recordscore van 56 doelpunten behaal de, bleef in deze voetbaljaargang ste ken op 26 treffers. Dit aantal was juist genoeg voor een prolongatie van zijn titel want hij bleef Pascal Kusters (ZVCBJ) en Rick van der Heijden (De Bonte Koe), die beiden 25 keer doel troffen, nipt voor. In het klassement: zijn de doelpunten meegeteld van de standaardteams tot en met de twee klasse plus HVC/ComputerWork 2 dat in de hoofdklasse uitkomt. Töpscorerslijst seizoen 1999/2000 1. Gert-Jan Wismans ft Trepke) 26 2. Rick v.d. Heijden (Bonte Koe) 25 Pascal Kusters (ZVCBJ) 25 4. Pau! Rmten (ZVV Venray) 23 5. John Kessels (ZVV Venray) 21 Eddy Siebers (Drukshop) 21 7. Dannv Fasen ft Trepke) 19 Ron v.d. Zanden (Drukshop) 19 9. Norben v. Haren (HVC/C.W 2)16 10. Ruud Brands (HVG'C.Work) 15 Mohammed Ei-Ghoul (Trepke) 15 12. Sjon Croes (ZVCBJ 14 Niels Hermsen (ZVV Venray) 14 Edward Linskens HVC 2*4) 14 15. Bayram Durgun (ZVCBJ) 13 Reus van Veghel (ZVV Venray) 13 17. Andres Cuijpers (Bonte Koe) 11 St.v. Sinderen (HVC/C.Work) 11 Hamid Oulahsen (ZVCBJ) 11 20. Frank Brands (HVC/C.W 2) 10 Hafid Mekran (ZVCBJ; 10 Step!tan Sijbers (HVC/C.W) 10 DIS wil zondag op Oirlose kermis promotiefeest vieren (Door Henk Willemssen) DIS heeft een goede kans om na twee seizoenen terug te keren naar de vijfde klasse. Indien het Oirlose team de nacompetitieduels thuis tegen Griendtsveen (vanavond) en uit tegen TOP (zondag) met een gelijkspel afsluit, dan is DIS al verzekerd van promotie. De ploeg van trainer Geert Koenen eindigde namelijk van de drie periodekampioenen het hoogst in de eindrangschikking van de zesde klasse D. De spelers van DIS hopen zondag avond de Oirlose kermis niet een pro motiefeestje op te fleuren. Peter Verlinden (35) kijkt al uit naar een weerzien met de vijfde klasse. De oudste speler uit de Oirlose hoofdmacht schoot op 17 mei 1997 zijn ploeg in de nacompetitie tegen Nunhem (3-1) ook al naar de vijfde klasse. Komende zondag wil hij dit huzarenstukje herhalen. Alhoewel het de vraag is of de Oirlonaren wat te zoeken hebben op een hoger niveau. Want na de promotie van drie jaar geleden moest DIS al na één seizoen terug naar de zesde klasse. "Toch vond ik dat jaar in de vijfde klasse een van onze mooiste seizoenen. Ondanks dat we degradeerden hebben we toch veel goede wedstrijden gespeeld. Door de sterkere tegenstand voetbalden we toen beter dan de twee seizoenen erna in de zesde klasse. Daarom hoop ik vurig dat we zondag in Tienray de nacompetitie met een feestje kunnen afsluiten", zegt Peter Verlinden. ANGSTGEGNER Voordat het zover is moet DIS aller eerst zien af te rekenen met 'angstgegner' Griendtsveen. De ploeg van de Venrayse trainer Twan Bloemen is vanavond (donderdag) om 19.00 te gast op sport park Heesakker. Griendtsveen was dit seizoen de enige tegenstander waarvan DIS twee keer verloor. De Oirlose spe lers bewaren sowieso geen beste herin neringen aan het clubje uit de Peel. Want op 3 mei 1998 was DIS, door het 1-1 gelijke spel in Griendtsveen, gedoemd te degraderen. Afgelopen zondag troffen Griendtsveen en TOP elkaar in een doel puntloze remise. Peter Verlinden was een aandachtig toeschouwer bij die ont moeting: "Die uitslag was heel gunstig. Gelukkig treffen we Griendtsveen nu thuis. Dat is een groot voordeel want in Griendtsveen is het voor ons vrijwel onmogelijk om te winnen. We kunnen nu een afwachtende houding aannemen. Want een gelijkspel is voor ons eigenlijk al genoeg terwijl Griendtsveen per se moet winnen." De voormalige topscorer Peter Verlinden werd vorig seizoen door trai ner Geert Koenen als libero gesposteerd. Tijdens de winterstop ging hij op eigen verzoek weer in de voorhoede spelen. "Want ik ben en blijf nu eenmaal aanval lend ingesteld. Daar voel ik me beter thuis dan in de achterhoede." SCHORSINGEN De bezetting van de positie van laatste man werd een probleem. Nadat Ruud Zanders zich terugtrok, ging Don Clephas libero spelen maar hij liep enke le weken geleden een zware enkelbles sure op en is voor de rest van het seizoen uitgeschakeld. Marco de Mulder (33), die een jaar geleden afscheid nam van de hoofdmacht en sindsdien in het derde elftal speelde, werd bereid gevonden om in de laatste vier competitieduels de ach terhoede te leiden. "En de nacompetitie duels pakt hij gelukkig ook nog mee. We hebben nu een sterke achterhoede die heel weinig doelpunten weggeeft", vindt Peter Verlinden. Trainer Koenen zal zich meer zorgen maken over zijn aanvalslinie. Want op 16 april in de derby tegen Merselo ging zowel Arjan Tijssen als Bart Joosten in de slotfase door het lint. Beide aanval lers kregen de rode kaart en werden door de KNVB voor vier wedstrijden geschorst. De beide topscorers missen dus de nacompetitie. Daarnaast is het meespelen van doelman Ruud de Mulder nog onzeker. De aanvoerder van DIS ging enkele weken geleden door zijn rug maar werd de laatste wedstrijden ver dienstelijk vervangen door Dave Clephas. Ook het inzetten van Rick Voermans is nog onzeker omdat hij voor zijn werk momenteel in Duitsland ver blijft. KERMIS Desondanks ziet Peter Verlinden de .seizoensontknoping met alle vertrouwen tegemoet. Hij zal samen met Ruud Coppus en de jonge Niels Arts de voor hoede vormen. B-junior Niels Arts maakte in de laatste competitieduel tegen RKBVC een geweldig debuut door drie keer te scoren. Indien DIS de vuurdoop van vanavond tegen Griendtsveen tot een goed einde brengt dan wacht op kermiszondag de finale in Tienray tegen TOP. Voor de geboren en getogen Tienraynaar Peter Verlinden betekent dat een wel heel bijzondere ont moeting. "Alhoewel ik alweer vijftien seizoenen bij DIS speel blijft TOP voor mij toch een speciale club. Verdediger Peter Aerts is de enige met wie ik nog samen gevoetbald heb. Dat is leuk want we zullen elkaar zondag in het veld nog vaak tegenkomen." Twee jaar geleden besloot Verlinden een stapje terug te doen maar hij kwam toen op zijn beslis sing terug. "Toen het nieuwe seizoen begon ging het toch weer kriebelen. Ondanks dat ik de oudste ben. ben ik nog steeds een van de fanatieksten. De trai ningsopkomst is bij ons inderdaad slecht want we trainen maar één keer per week. Maar we presteren goed en dat betekent dat we toch kwaliteit hebben. Ik ben daarom helemaal niet bang voor de vijf de klasse. Een jonge spits als Arjan Tijssen maakt op dat niveau ook twintig doelpunten in een seizoen. Het worden nu spannende dagen en we hopen op een mooi einde. We zien hel feest op Oirlose kermis al helemaal voor ons." Stefan van Sinderen vertrekt defini tief naar Fermonia Boys. Vorige week donderdag had de Venrayse zaalvoet baller een laatste gesprek met coach John Fermont. Daarna besloot Van Sinderen van HVC/ComputerWork over te stappen naar Fermonia Boys. De Roermondse club greep dit sei zoen de titel in de eerste divisie C en promoveerde naar de ere-divisie. Stefan van Sinderen wordt daarmee de eerste Venraynaar die op het aller hoogste niveau gaat spelen. De 33- jarige zaalvoetballer vertrekt al voor de derde keer naar Fermonia Boys. In de jaren 1991 tot 1994 en in het sei zoen 1996/97 kwam hij al uit voor de Roermondse familieclub. "Het spreekt me enorm aan om in de ere divisie te gaan voetballen. Daarnaast heb ik altijd een goed contact gehouden met coach John Fermont. De familie Fermont heeft me in de vier jaar dat ik er gespeeld heb ook altijd goed behan deld", zegt Stefan van Sinderen. De Venraynaar is na Roy Vermeulen (ZVV Peters) de tweede aanwinst van de kersverse ere-divisieploeg. Zeker is dat sterspeler John de Bever nog een jaar in Roermond blijft. "Daar verheug ik me nu ai op. Het lijkt me heel fijn om samen met hem in één team te spelen. Maar ik besef wel dat ik vooral zal moeten werken voor hem." Stefan van Sinderen dreigde de laatste jaren al vaker met een vertrek bij Veronica. Maar telkens kwam hij op zijn besluit terug. Ditmaal lijkt de breuk echter definitief. "Het heeft al twee weken geleden in de krant gestaan dat ik contact had met Fermonia Boys. In al die tijd heb ik helemaal niets van HVC/ComputerWork gehoord. Als ze me graag gehouden hadden dan waren ze allang bij me geweest." Stefan van Sinderen begon als zestienjarige zijn zaalvoetbalcarrière bij Electro Janssen/Pubben. Daarna volgden Venrode. Drukshop, 't Huukske (2x), Fermonia Boys (2x). Veronica en HVC/ComputerWork. Leon Verhorevoort is officieel nog niet benaderd door 't Trepke. De geruchten dat de Helmondse zaalvoet- balcoach de opvolger zou worden van Henk Baartman bij de nieuwe fusie club van 't Trepke en ZVV Venray kon Verhorevoort niet bevestigen. Wel heeft speler en bestuurslid Gert- Jan Wismans van 't Trepke Leon Verhorevoort gepolst. Wismans kent de vertrekkende coach van HVC/ComputerWork nog goed uit de tijd toen hij voor 't Huukske uitkwam. "Dat gesprek was zuiver informeel. Ik moet toegeven dat er van beide kanten interesse is. Maar officieel hebben we nog geen enkel contact met elkaar gehad", bevestigde de coach. Leon Verhorevoort wil ook niet met 't Trepke praten zolang coach Henk Baartman nog in functie is. "Dat zou voor hem heel onprettig zijn. Ik wil aan niemand zijn stoelpoten zagen. Indien Henk Baartman niet meer in beeld is en de zaken zijn met hem helemaal afgehandeld, dan ben ik altijd bereid om te praten", verklaart Leon Verhorevoort. De Helmondenaar was ook nog in gesprek met een Eindhovense zaak voetbalclub die op landelijk niveau uitkomt. "Maar dat heb ik afgelopen maandag afgeblazen. Ik zou daar ook het eerste en tweede team gaan trai nen. Daar was ik dan drie avonden per week aan kwijt. En dat kostte mij gewoonweg teveel tijd." De zaalvoetbalcompetitie zit erop. De vijf Venrayse teams in de tweede klasse A konden dit seizoen niet voor aansprekende prestaties zor gen. ZVV Venray eindigde met een derde plaats nog als hoogste. De andere teams wisten zich te handhaven en krijgen komend sei zoen gezelschap van ZVV Leunen dat de titel in de derde klasse greep. Inter'80-ZVV Venray 1-3 ZVV Venray moest dinsdag zwaar gehavend naar Tegelen reizen. Doelman Twan van Soest en John Kessels waren de enige twee spelers van het eerste team die beschikbaar waren.. Aangevuld met enkele inval lers uit lagere teams nam ZVV Venray een. 0-1 voorsprong door Roupis Jagroep. Inter'80 was voor rust duidelijk het sterkste. De Venraynaren hadden veel geluk want de thuisploeg raakte wel zeven keer paal of lat. Na de 1-1 gelijkmaker zette Loed Arts ZVV Venray vlak voor rust tegen de verhouding in op een 1-2 voorsprong. Na de pauze wist Inter'80 amper nog gevaarlijk te wor den. ZVV Venray wist toen door een treffer van Roupis Jagroep de zege veilig te stellen: 1-3. GFC-Drukshop 5-5 Drukshop bleef bij hekkensluiter GFC op een gelijkspel steken. Na de 1-0 achterstand scoorde Jan Eeren, die zijn laatste wedstrijd speelde, na een kwartier de 1-1 gelijkmaker. Lucien Conjaerts zette het Venrayse team vlak na rust op en 1-2 voorsprong. Een minuut daarna stond het weer gelijk: 2-2. Ron van der Zanden bracht de stand op 2-3 maar opnieuw kwam GFC langszij: 3-3. Na de 3-4. gescoord door Jan Eeren. boog GFC de achterstand om in een 5-4 voor sprong. Geert Vullings bracht vijf minuten voor tijd de 5-5 gelijkmaker op het scorebord. Naast Jan Eeren speelden ook doelman John de Bruijn. Henk Ponjee en Marcel Verhaegen hun laatste wedstrijd voor Drukshop. Zij stoppen allen met zaalvoetbal. HVC/ComputerWork 3-De Bonte Koe 3-7 Met een schitterend doelpunt open de Theo Swinkels na een kwartier de score: 0-1. Het derde team van HVC/ComputerWork had het beste van het spel maar De Bonte Koe counterde uiterst succesvol. Op slag van rust bracht topscorer Rick van der Heijden de stand op 0-2. Na de pauze liep De Bonte Koe door doelpunten 4van opnieuw Rick van der Heijden en Andres Cuijpers uit naar een gefiat teerde 0-4 voorsprong. Nadat de paal twee keer een doelpunt van HVC 3 in de weg stond kwam de thuisploeg door treffers van Wouter van Hoek en Leon Vievermans terug tot 2-4. Toen Sjoerd Michiels vijf minuten voor tijd 2-5 binnenschoot was de derby beslist. Nog in dezelfde minuut scoor de doelman Tacettin Altunyuva vanaf eigen helft: 2-6. Rick van der Heijden bracht met zijn derde treffer de stand op 2-7 waarna Geert-Jan Drabbels de eindstand op 3-7 bepaalde. HVC/ComputerWork is cr nog niet in geslaagd een nieuwe coach aan tc trekken. Afgelopen week plaatst de Venrayse zaalvoetbalclub zelfs een adver tentie in het landelijke blad Zaalvoetbal Magazine. Een kleine twee maanden geleden kondigde Leon Verhorevoort zijn vertrek aan bij de fusieclub. Sinds die tijd benaderde HVC/ComputerWork enkele coaches. Twee kandidaten, waaronder John Houben van ZVSV uit Velden, voerden een gesprek met de clubleiding. Maar dit leidde niet tot een overeenstemming. "Helaas zitten we nog altijd zonder trainercoach", zegt bestuurslid Freek Smals. "Het is niet gemakkelijk om een geschikte kandidaat te vinden. Want in het zaalvoetbal is het trainerscircuit vrij klein. We zoeken iemand met ervaring en het liefst op een hoog niveau. Die mensen liggen niet voor het oprapen. Maar ondanks de tijdsdruk blijven we toch heel zorgvuldig te werk gaan."

Peel en Maas | 2000 | | pagina 15