Venray-spelers verwerken de kater Venray en Heerlen oneens over speeldatum De Bekse Klinkertjes bij Europese top Wielrenner Teunissen vierde Motorcrossers Regio Venray Ruitersport St. Jan Triathlon Vereniging Regio Venray Atletiek Vereniging Venray-Regio Spio Loopgroep De Barrier H.S.V. De Roerdomp PC St. Joris Wanssum- Geysteren Nobel Oostrum Lopersgroep Peelrunners St. Christoffel Sjoelen Sjoelclub Venray Katholiek Vrouwengilde Venray VVD Venray Koningschieten De Springplank Den Hoende Op 't Nipperke Brukske aktief De Kiosk Koningschieten schuttersgilde St. Anna PEEL EN MAAS (Door Henk W«illemssen) De ontluisterende Ü-l nederlaag afgelopen zondag tegen Standaard kwam hard aan in het Venrayse kamp. Het zelfvertrouwen van de spe lers, dat toch al niet bijster groot was, liep door de zevende nederlaag op rij een nieuwe deuk op. Komend week end hoopt Venray in een beslissings duel tegen Heerlen zich te plaatsen voor de nacompetitie om zo de drei gende degradatie af te wenden. Hugo Lenkens had daags na de verlo ren wedstrijd nog 'een slecht gevoel'. "De stemming was zondag behoorlijk down. Vooral Camiel Fijneman baalde verschrikkelijk van zijn fout waaruit die treffer kwam. Maar hij is de laatste man en dan kan een fout fatale gevolgen heb ben", vindt Lenkens (30) die de meest ervaren speler bij Venray is. "Het verve lende was dat we Standaard precies in de kaart hebben gespeeld. En wij waren niet bij machte om na die snelle achters tand het spel om te buigen." Niels de Klerk (23), juist op tijd terug van een enkelblessure, maakte in zijn eerste optreden de negentig minuten toch vol. "Spierpijn, spierpijn", stamel de de aanvaller maandagavond. "Na die achterstand hebben we ons geforceerd om zo snel mogelijk gelijk te maken. Maar het lukte niet. Op het laatst zat ik er conditioneel helemaal doorheen." Frank Brands is een van de vele jon kies in het team. De blonde middenvel der is nel negentien geworden en had dit jaar nog in de A-jeugd kunnen voetbal len. Afgelopen seizoen speelde hij nog in het Al-elftal van VVV. "We hebben zondag 'vergeten' om ons spel te spelen. Onbewust hebben we ons aan de tegen stander aangepast met allemaal die lange ballen. Maar daar ligt onze kracht helemaal niet", meent Frank Brands die desondanks hoopvol uitkijkt naar de ontmoeting met Heerlen. "We werken er allemaal keihard voor. En dan moet het toch een keer in ons voordeel omslaan. Tegen Heerlen krijgen we weer een nieuwe kans," zegt Frank Brands die als een van de weinige Venraynaren dit sei zoen blessurevrij bleef. BLESSURES Dat kunnen Hugo Lenkens en Niels de Klerk niet zeggen. Lenkens: "Ik heb hele jaar gesukkeld met allerlei spier blessures. Dat komt vanuit mijn bekken, dat niet helemaal recht staat." De enige dertiger in de Venrayse hoofdmacht weet nog niet of hij na dit seizoen door gaat. Ook Niels de Klerk, die slechts zes duels in actie kwam, dubt over zijn toe komst bij Venray. De aanvaller is bena derd door hoofdklasser Geldrop waar Venraynaar Jan Poels komend seizoen trainer wordt. Net als Hugo Lenkens neemt Niels de Klerk pas een besluit als het seizoen er definitief op zit. Hugo Lenkens vreest Heerlen niet. Uit won Venray met 2-4 van deze fysiek sterke en geroutineerde ploeg. Op sport park De Wieën eindigde de ontmoeting in een 2-2 gelijkspel. "De kansen liggen gelijk. Want ook Heerlen kampt met een kater na de nederlaag tegen Roermond. We zitten daarom in precies hetzelfde schuitje", denkt Lenkens. Een jaar gele den begon Venray ook aan een lange klus in de nacompetitie. Na zeges op Frank Brands bleef als een van de weinigen dit seizoen blessurevrij: "We hebben tegen Standaard ver zuimd ons eigen spelletje te spelen Swift, Volharding, Willem I en Heer promoveerde Venray toen naar de eerste klasse. Niels de Klerk: "Het grote ver schil is dat we toen in de winning mood zaten. En dat kunnen we nu niet zeggen. Het wordt heel zwaar want we hebben alweer een flinke klap te verwerken. Maar de kopjes moeten weer omhoog. Die wedstrijd tegen Heerlen moeten we heel positief benaderen en er met z'n allen echt in geloven dat het nu wel zal lukken." Afgelopen zaterdag was er te Neerijnen een jeugd motorcross wed strijd op het circuit de Lage Paarden. Bij de 60 versnellingen eiste Emile Cox de hoogste trede op door beide manches winnend af te sluiten. In de klasse 80 A kwam na twee manches de 9e plaats op naam te staan van Paul Eickmans en bij de hoge wielen werd Jimmy van de Laar als dagwinnaar naar voren geroepen, terwijl Mare Josephs de 12e plaats veilig stelde in het algemeen klassement. De 3e plaats bij de 125 jeugd kwam in han den van Dennis van de Laar en wist Rob van Benthum met de 7e plaats huiswaarts te keren. Bij de veteranen legde André Cox beslag op de 4e stek in de daguitslag. Bij de wedstrijd te Meijel wist Peter Pijpers zaterdags op het circuit de Vossenberg in de klasse 500 senioren na twee manches de 4e plaats voor zich op te eisen. Bij de 250 senioren ging Marc van Dijck in de le manche als 24e over de streep, terwijl hij in de 2e manches wegens problemen vroeg tijdig het rennerskwartier moest opzoeken. Een 19e plaats in het alge meen klassement bij de 125 senioren kwam in handen van Ad Coenen en eindigde Johan Versteegen als 21e, terwijl Sjoerd Bongers in de le man che 20e werd en in de 2e manche wegens machine problemen niet meer kon startten. Bij de 500 junioren kwam na twee manches de 3e plaats in handen van Bernie Kuenen. In de klasse 250 junioren B behaalde Vincent Deenen de 31e stek in de dag uitslag en bij de 125 junioren was er de 5e plaats voor Jim Janssen wegge legd, terwijl Mark Jacobs als 6e ein digde. Na een verbeten strijd wist Ruud Pijpers in dezelfde klasse als 18e te finishen. Bij de wedstrijd van zondags te Meijel kwam de 6e plaats bij de Inters 500 na twee manches in handen van Maarten van de Aa en ging Dirk Arts met de 26e stek aan de haal. Bij de Inters 125 eindigde Rob Mulders op een 23e plaats en kwam de 29e stek voor Niek van Benthum weggelegd. Bij de finale wedstrijd van de junioren eiste Bernie Kuenen het volle pond op door beide manches voor zich op te eisen en wist Jim Janssen nog net bin nen de top tien de eindigen. De alge meen 20e stek kwam op naam te staan van Mark Jacobs. Komende zaterdag is de jeugd te gast te Oploo op het Radiocircuit te Stevensbeek, waar zondags de natio nale en een uitwisseling wedstrijd zij spannen MON-KNMV zal plaats vin den. SV Venray en Heerlen kunnen het maar niet eens worden over de dag waarop het beslissingsduel om degradatie gespeeld moet worden. Bij het ter perse gaan van Peel en Maas was nog geen duidelijkheid over de speeldatum, Heerlen lieeft dinsdagavond hét verzoek van Venray afgewezen om de wedstrijd op zaterdag om 18.00 af te werken. De Zuid-Limburgers willen per se op zondag om 1430 uur spelen. Over de locatie zijn* beide clubs het wél eens geworden. Dat wordt sportpark De Dèl in Panntngen. Venray op zijn beurt Wil liever niet op zon dag voetballen. Op die dag speelt Venray 2 de beslissingswedstrijd om het kam pioenschap in de reservehoofdklasse tegen Volharding 2 om 13.00 uur in Overloon. Venruy-trainer Hans Vergeer wil namelijk vanwege schorsingen en blessures een beroep kunnen doen op spelers van het tweede elftal. Gerard Bossinga wedstrijdsecretaris van SV Venray: 'Het is heel moeilijk om eruit te komen. De KNVB moet nu maar de knoop doorhakken. Ons voorstel naar de voetbalbond is nu om het duel van Venray 2 te vervroegen naar 11.00 uur. Zodat het eerste elftal om 14.30 uur toch tegen Heerlen kan spe!en.'De hoofdmacht kan dan indien nódig spelers van het reserveteam inzetten." Op 2e paasdag, 24 april, bezochten enkele springruiters een wedstrijd in Nuland. Afgelopen weekend, zaterdag 29 en zondag 30 april organiseerde Oostrum een wedstrijd in Meerlo, zowel voor de paarden (alleen springen) als voor de pony's. Ook werden er het afge lopen weekend wedstrijden bezocht in Veenendaal, Asten-Heusden en Malden. In de prijzen reden: 2e Paasdag, Nuland: Mark Jansen was hier de grote overwin naar met zijn paart Little Mistery in de klasse L. In de klasse B behaalde Mark met Donut een 12e plaats. Petra van Dijck bracht hier in Nuland drie paarden aan de start en reed ook met alle drie in de prijzen. In de klasse M werd ze 2e met het paard Limmertair en behaalde ze in dezelfde klasse M een 7e plaats met Ivestor. In de klasse Licht werd ze 8e met Murdock. Koninginnedag. 29 april: Oostrum. springen, paarden: Petra van Dijck won hier zowel het klas siek als progressief parcours in de klasse Licht met Murdock. Simone van Ooi met Narlando behaalde een schitterende le plaats in het progressieve B-parcours. Venenendaal. concours hippique: Mark Janssen, Donut, dressuur klasse B. een le en een 2e plaats met resp. 177 en 163p. Janine van Ooi, Passion, eveneens dressuur klasse B. een 2e plaats mei 161 p. Rqö Janssen, Melchior een 8e plaats in de springklasse B. Zondag 30 april: Concours hippique, Oostrum, pony's Rianne Schellekens met Scooby, klasse DB een le en een 5e plaats met resp. 186 en 175p. Ingrid Willems, Dutch Boy, klasse FB een mooie 2e en 5e plaats met resp. 180 en 165p. Kathelijne Maessen won met Esperance het progressief EZ parcours. Malden, springen, paarden Petra van Dijck reed ook hier weer in de prijzen, ze behaalde met Ivestor in de klasse M een mooie 3e plaats. Asten-Heusden, springen, paarden Hier was het Rick Janssen die in de prij zen reed, hij behaalde met Melchior een 4e plaats in de klasse B. Aankomend weekend bezoeken enke le ruiters wedstrijd in Giesbeek en Nuenen. E-mail adres Peel&Maas peelenm@ iref.nl Run-bike-run Lelystad In Lelystad vond afgelopen zondag onder regenachtige omstandigheden de derde wedstrijd uit het nationale duath- loncircuit plaats. De af te leggen afstand was 7k lopen gevolgd door 30km fietsen en nog eens 3,5km lopen. Vier leden van onze vereniging reisden af naar Flevoland voor deze wedstrijd. Clubgenoot Huub Maas wist de over winning te behalen in een snelle tijd van 1.19.12. Huib Rost gaf niet veel toe en eindigde op een zesde plaats in 1.21.42. In een onderlinge strijd behaalde Hennie Freriks een 13e plaats (1.25.10) vlak voor Frank Timmermans die 17e werd (1.25.34). Trainingsweekend geslaagd Afgelopen weekend vond ook het jaarlijkse trainingsweekend plaats. De deelnemers hoefden niet veel moeite te doen om er een gezellige en natuurlijk ook een beetje sportieve bedoeling van te maken. Binnenkort zullen al de eerste voorbereidingen worden gemaakt voor volgend jaar, zodat mensen die mee wil len gaan kunnen aangeven wat zij leuk zouden vinden tijdens een nieuw trai ningskamp. Powerman Venray Aanstaand weckend staat geheel in het teken van de Powerman. het NK Duathlon in Venray. Mensen die mee willen helpen kunnen zich opgeven bij de gebruikelijke personen. Alle deelne mers aan de wedstrijd: heel veel succes! Programma Zaterdag: 15.00-16.00 uur mountainbi- ken; 16.00-17.45 uur lopen in schadijker bossen Zondag: Powerman Venray Dinsdag: 19.00-20.15 uur zwemmen in de Sprank Woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai- ning in Venray. Op het danstoernooi voor de Europese Kampioenschappen Garde en Showdanssport, wat zaterdag en zondag 29 en 30 april gehouden werd onder auspiciën van de Europese Federatie voor Danssport Organisaties te Zonhoven in België, dansten de Bekse Klinkertjes uit Vierlingsbeek mee in de top van de Europese Danssport. Loes de Groot danste in de categorie Solo Hoofdklasse, zij behaalde hier een eervolle derde plaats. Nicolle Vogels behaalde een mooie negende plaats in de categorie Solo Jeugdklasse. In deze categorie danste ook Milly Tjin zij behaalde een dertien de plaats. De meisjes van de Jeugdklasse Garde Polka behaalden een tiende plaats in deze categorie. Tenslotte dansten nog onze meisjes van de, Garde Hoofdklasse zij behaalden een negende plaats. Met dit toernooi eindigde het seizoen voor deze danssport en starten de trai ningen voor het volgende seizoen. In het jaar 2001 worden de Europese Kampioenschappen door ons buurland Duitsland georganiseerd. In de wielerronde van Geldrop heeft Martin Teunissen uit Ysselsteyn zondag voor het eerste succesje gezorgd voor de Beeselse wielerfor- matie Trillion-Van Herten. In het cri terium door het centrum van Geldrop einigde hij als vierde en miste hij net een podiumplaats. In de beginfase van de wedstrijd was Piet de Haas uit Tiel ontsnapt; hij nam snel een voorsprong en bouwde deze uit naar meer dan één minuut. In de slotfase probeerden nog enkele renners te ont snappen; echter een spurt van de totale groep moest beslissen over de twee ove rige podiumplaatsen. Hans Lap uit Hendrik Ido Ambacht en Ron Paffen uit Milsbeek eisten deze voor zich op. Martin Teunissen behaalde een keurige vierde plaats. In week 18 (van 1 t/m 6 mei) VER VALLEN de trainingen voor de pupillen, de ABCD-junioren en de G- groep. Trainingstijden: De trainingstijden voor het baansei- zoen voor de baantrainingen zijn als volgt: Pupillen: donderdag van 17.30 tot 18.45 uur en zaterdag van 10.30 tot 11.45 uur. C/D junioren: dinsdag van 17.30 tot 19.00 uur en donderdag van 17.45 tot 19.00 uur. A/B junioren: dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur en donderdag van 19.00 tot 20.30 uur. Training G-groep: Donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. Informatie: tel. 515025. De trainingen worden gehouden op de kunststof atletiekbaan. Sportlaan 1, sportpark De Wieën. Mededelingen: De oud papiercontainer van AV Venray-Regio staat aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen en is iedere zaterdag geopend van 09.00 tot 14.00 uur. 13 mei: Venray, competitiewedstrijd voor de C/D-junioren. Juryleden worden verzocht om 09.00 uur aanwezig te zijn. Informatie: Bij de trainers of bij secretaris atletiek- raad, tel. 588217 of bij de ledenadminis tratie, tel. 582842. Synchroonzwemmen Komend weekend is er weer gewoon training. Bovendien wordt zondag de vierde competitiewedstrijd gehouden in Sittard. Vertrek om 10.30 uur vanaf De Sprank. Het inzwemmen begint om 12.30 uur en de wedstrijd om 13.00 uur. Wedstrijdzwemmen Afgelopen zondag heeft de startge meenschap Noord Limburg deelgeno men aan de wedstrijd om de Jo Hassing trofee. Hierbij werd een ver dienstelijke 5e plaats veroverd. Hieronder de gezwommen tijden. 50m vlinderslag: Rafaela Breed 0.45.58 100m vlinderslag: Linda Custers 1.24.94 dis VC Job v. Duijnhoven 1.56.55 dis VC 100m rugslag: Elke Euwes 1.53.05 100m vrije slag: Linda Custers 1.07.00; Job v. Duijnhoven 1.21.57; Rafaela Breed 1.27.81 100m schoolslag: Elke Euwes 1.44.97 Tijdens een limietwedstrijd in Brunssum afgelopen zaterdag werden de volgende resultaten bereikt: 400m wisselslag: Pieter-Sjoerd d. Wijn 6.46.91 200m vrije slag: Pieter-Sjoerd d. Wijn 2.50.14 100m rugslag: Linda Custers 1.22.48; Yvonne Swinkels 1.23.83 100m vrije slag: Linda Custers 1.09.47; Yvonne Swinkels 1.11.22. Klein maar fijn is een term die bij onze loopgroep past. Omdat de trainin gen door een kleine groep atleten bezocht wordt sluit je gemakkelijk aan en er is altijd wel iemand die bij je past. Dit omdat de niveau verschillen groot zijn. Hardlopen is een activiteit die door veel mensen alleen of in kleine groepjes gedaan wordt. Dat is natuurlijk heel leuk. maar je moet een goede discipline hebben om dan toch iedere keer te gaan trainen. En als je dan bezig bent en het gaat een keer regenen, dat ben je gemak kelijk geneigd om een afkorting te nemen. Een van de voordelen van in een groep trainen is dat je een "stok" achter de deur hebt. Als je weet dat er meer mensen komen ben je gemakkelijker zelf ook van de partij. We trainen drie keer per week en de diverse trainingen hebben andere doe len. Hieruit kun je kiezen. De trainingen zijn op een dusdanige snelheid dat nage noeg iedereen zich bij ons aan kan slui ten. Binnen onze groep zijn alle leeftij den vertegenwoordigd en er zijn dames en heren actief binnen de groep. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf hotel Asteria Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Programma: Zaterdag 6 mei: Vrije wedstrijd Venlo. Er wordt gevist in de Maas. Dinsdag 9 mei: Gemeentekoning le wedstrijd, Wanssums Ven. Voor deze wedstrijd kan men zich opgeven tot maandag 8 mei 18.00 uur op het beken de adres. Woensdag 10 mei: Tweede avond zomercompetitie. Bijeenkomst om 18.00 uur aan de Ballonzuil. Opgeven wedstrijdep: H. Hendriks, lel. 0478-582994. voor donderdags 19.00 uur. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland Van Grootel. Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks. Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. De kringwedstrijd die georganiseerd werd door de PC Oostrum was erg geslaagd voor Iris Jeurissen die met drie eerste prijzen naar huis ging. Springen met Bliek cat. AL le, Nintphy J. cat. BL le en progressief springen ook een le prijs. Katja Jeurissen kon toch ook nog een eerste prijs binnenhalen met Pancho in de cat. BB. Kim v. Schijndel behaalde met Future een vierde prijs. Pony- en ruiter- vereniging 16 April is Jeanine Huybers op con cours geweest in Langenboom. Zij reed hier met haar pony een B-dressuur proef en behaalde daarmee 155 punten, wat goed was voor een gedeelde 6e plaats. Afgelopen weekend hebben onze jonge amazones in Meerlo gereden, een concours dat Oostrum zelf georgani seerd had. Stephanie Muysers behaalde een 2e prijs met 167p en een 3e met 171 p (3 winstpunten); Jamy Muysers behaalde 157p en 143p (1 winstpunt); Denise Creemers behaalde 140 en 150p en Loes Reijnders 148 en 15lp. Zij reden hun proeven allemaal in de B- dressuur. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan Zaterdag: Vanaf 16.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdagenda: 7 mei: IJzeren man Volksloop in Weert; alle cal. 3.5, 7. 10.5, 17.5 km, 10.00 uur. 14 mei: 15 km van Venlo. 28 mei: Höhenstaffel (estafette) in Süchteln (Did); alle cat. est. 4x5 km vanaf 10.30 uur. Wedstrijdverslagen Maak gebruik van het medium van de toekomst om uw verslag in de annalen te laten opnemen. Mail naar toin.jan- sen@zonnet.nl. Let op: het mailadres is gewijzigd. Gymnastiekvereniging Zaterdag 29 april werd Nico Baltussen 9e tijdens de play off NK tur nen heren/jongens. Dit resultaat was helaas niet voldoende om zich te plaat sen voor de finale. Zondag 30 april moest Kevyn v.d. Linden zich proberen te plaatsen en dit lukte hem door een derde plaats te vero veren. Door dit resultaat plaatst hij zich voor de finale NK turnen heren/jongens te Varsseveld op 14 mei 2000. ISBV Maar liefst vijf leden van "de Schuivers", de sjoelafdeling van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o., gaan op 6 mei a.s. namens de provincie Limburg naar het Nederlands Kampioenschap Individueel Sjoelen in Bameveld. Deze kanjers zijn Leo Reintjes, Wilma Wismans. Jan Pijpers. Marijke Denissen en Mat Klaassens. Zondag was er een groot sjoeltoemooi in Antwerpen (België). De resultaten waren prima. Klasse DB: Anny v.d. Heijden 6e met 130 gem; DD: Regine Sanders 7e met 105 en Jeugd: Sander Broers le met 132 (nieu pr). Zaterdag 6 mei is de NK ind. in Bameveld. Van onze club zijn afgevaar digd voor Limburg: DC Truus Jenniskens. HC Ben Rongen, HE Wil Jacbos en Jeugd C Sander Broers. Op dinsdag 9 mei om 19.00 uur vindt in zaal "In den Engel" onze Algemene Ledenvergadering plaats. Deze avond is tevens de slotavond van dit seizoen- Na de algemene ledenvergadering met bestuursverkiezingen en afscheid van de vertrekkende bestuursleden, is er een optreden van de zanggróep "A Djambo" onder leiding van mw. Ans Anderson. Dit gezelschap is gespecialiseerd in het zingen van volks liederen afkomstig uit alle streken van de wereld, soms met ritmische begelei ding van kleine trommels. Het zal onge twijfeld een bijzondere avond worden, waarvoor wij u van harte uitnodigen. Op woensdag 17 mei is de laatste kof fieochtend van ons verenigingsjaar. Op deze morgen zal er extra aandacht wor den geschonken aan de voortgang van het Project Jacqueline. Een aantal leden heeft een werkgroep geformeerd, om te proberen het project een doorstart te geven. Wie er actief aan mee wil doen, wordt op deze morgen uitgenodigd om gezamenlijk de nieuwe opzet voor de organisatie te bespreken. De volgende koffieochtend is op woensdag 6 september. De leden van de VVD Venray worden uitgenodigd voor de Algemene Leden Vergadering op vrijdag 12 mei a.s. in Restaurant Buitenlust. Naast de reguliere agendapunten zal aandacht worden besteed aan de ver slaggeving over het jaar 1999, de evalu atie van de verkiezingen Provinciale Staten en de aanpak van de PR. Wethouder Jan Houba en de VVD- raadsleden zullen een aantal actuele zaken, welke momenteel aan de orde zijn binnen de Venrayse gemeenschap, nader beschouwen. Bovendien zal John Oosterbeek terugkijken op zijn ervarin gen gedurende zijn eerste jaar als lid van de Provinciale Staten De avond zal worden afgesloten met een informeel samenzijn. Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Venray Zondag 7 mei is het jaarlijkse koning- schieten van de schutterij. Bijeenkomst is om 10.00 uur bij de Plusmarkt te Landweert. vandaar gaan wij de koning afhalen aan de Hondsdraf 2. Om 11.00 uur is er een Gildenmis in de Petrus Bandenkerk met daarna een koffietafel in het Schutskempke. Om 14.00 uur opstellen van de schutterij en opmarche ren naar de schuttersweide. Om onge veer 14.15 uur zijn de openingsschoten door de genodigden waarna, om 14.30 uur het koningschieten begint voor de leden van de schutterij en het koning schieten op de publieks vogel. Als de beide koningen bekend zijn worden ze gehuldigd. Daarna gaat het bestuur de nieuwe koning voorstellen aan de zustervereniging St. Anna en de nieuwe gildenbaas. Ondertussen wordt de schuttersweide opgeruimd, 's Avonds is er een gezellig samenzijn in het Schutskempke. Volg de alternatieve route naar de schuttersweide, Overloonseweg- Laagheidseweg-Hanssenberg-Endepoel. Op deze route staan aanwijsborden. Zorg ervoor dat uw uniform en uitrus ting compleet in orde is. Jeugdvereniging Donderdag 4 mei (vanavond): Gi tcger club voor de jeugd van de groepen 5 6. Dit in verband met het kamp. De afgelopen donderdag gehouden V pins, is gewonnen door groep 1Deze besta een uit Daphne Reijnders. Manon Su het Lars de Groot en Naara Welerubun. Mooi Zondag 7 mei komt de jeugd terug» paks^ het kamp in Neer. Aankomst bijl Arro clubgebouw ongeveer 16.00 uur. Maandag 8 mei: Van 18.30 tot 20.00» wein club voor de kinderen van de groepei en 4. Vanavond gaan we knutselen vi moederdag. Wat? Dat verklappen natuurlijk niet. Dinsdag 9 mei: Clubavond voor jeugd van de groepen 7 en 8 plus schoolverlaters. Van 18.30 tot 2Ó.OOi houden we een video-avond en er wc getekend voor In de Piste. Eveneens op 9 mei exploitatievergaj ring om 19.15 uur gevolgd door bestuursvergadering om 20.15 uur. Donderdag 11 mei: Buitenspelen y de kinderen van de groepen 5 en 6. Ouders: laatste kans om uw kind of geven voor onze geweldige sport/sp lendag Rollebol. Tot en met donderó bren 1 I mei kan dit nog bij de leiding of Sjang, Pr. Margrietstraat 19. 192 beha medf met serie Tour Ui Strik Nitw Onte Club Dt sing, winr Wijkcentrum pers. Smit gam loei een dooi de. 1 "slat waa moe U Poel Bok Cras Hit, wan nuir Dinsdag 2 mei: 13.15 uur t/m 16.30i Handwerkgroep vlijtige Liesjes. Woensdag 3 mei: 10.30 uur t/m 12! uur volksdansen, groep 113.00 uur( 14.00 uur groep 2, volksdansen. "14j uur Handwerkgroep Den Hoendi 19.00 uur Geen yoga. Info tel. 514261 Donderdag 4 mei: 14.00 Activiteitenmiddag Ouderenverenigi Taxi met Koersbal en Kaarten. Maandag 8 mei: 20.00 uur Clubavoi sjoelclub Den Hoender. 20.00 uur vergadering Stichting Wijkcentra Noord-West. Dinsdag 9 mei: 13.15 uur t/m 16.30 Handwerkgroep vlijtige Liesjes. Woensdag 10 mei: 10.30 uur t/m 12) uur groep 1volksdansen. 13.00 uur 14.00 uur volksdansen, groep 2. 14. uur Handwerkgroep Den Hoendi 19.00 uur Yoga. Info tel. 514269. Donderdag II mei: 14.00 Activiteitenmiddag Ouderenverenigii met Koersbal ,en Kaarten. 20.00 Paranormale avond door Mieke Hoog uit Boxmeer. Tot ziens in wijkcentrum Hoender". St. Ursulastraat 2, Hoenderstraat. Vereniging Wijkgeboir Maandag 8 mei: Om 10.30 uur volk dansen. 19.00 uur Biljartclub op Nipperke. 19.00 Nederlandse les. Dinsdag 9 mei: Van 14.00 lot 17.00 Vereniging voor oudere Ons Genoegd kaarten en biljarten. Om 19.30 Country-dansgroep Green River, countrydansles. Woensdag 10 mei: Om 09.00 uur Bed bewegen, daarna koersbal. Om 10.{ uur Nederlandse les. 19.30 uur Counti) dansgroep Green River, met counti) dansles. Donderdag 11 mei: Van 19.00 tot 23, uur kaarten en biljarten. Aktiviteitenvereniginj De op 8 april aangekondigde dam avond die gehouden zou worden o: mei in wijkcentrum De Kiosk met orkest Force Field is verplaatst naar mei. Wijkcentrum Donderdag 4 mei: 20.00u Vergaderin Dierenbescherming; 20.00u Sjoelclu Magnifique. Maandag 8 mei: 20.00u Vergaderin SOAV; 20.00u Vergaderin Kindervakantiewerk. Dinsdag 9 mei: 19.00u Balans slankcm sus; 19!00u Pedicurecursus; 19.30uNü Rokers Bridgeclub; 19.30u Sacrri Dance. Woensdag 10 mei: I9.30u Bridgeclèt Doublet; 20.00u Vergadering Antonii* veld; 20.00u Sjoelclub De Schuivers. Zaterdag 6 mei wordt weer gestredtt voor het koningschap. Oud-koning Join v.d. Broek zal proberen om de titelt' behouden. Om 15.00 uur zal het eerst- schot gelost worden. Er wordt oo* gestreden voorde koning van ere. Wilt: graag komen schieten dan bent u V harte welkom op de schutterweide Endepoel. Na het koningschieten is er een fe«' telijke bijeenkomst in het gildenhuis"' Piëlhaas. belai 213 hooj dam Sigr met Dre; de 1 verl Riet met met Bro naai w.r Ver B.T Hil< Maj kwf

Peel en Maas | 2000 | | pagina 16