Coach Leon Verhorevoort neemt afscheid met zege m Stefan van Sinderen en Jos van Gerven verlaten HVC/ComputerWork HVC/ComputerWork 2 houdt een helft stand tegen titelkandidaat Venrays oudste zaalvoetballer moet noodgedwongen stoppen PEKLENMAAS 't Trepke en ZVV Venray bereiden fusie voor ZVCBJ tweemaal succesvol in derby T HVC/Com- puterWork behaalt punt Programma zaalvoetbal SV Leunen Vrijwilligers- avond Voetbal vereniging SSS'18 PEEL EN MAAS donderdag 13 april 2000 - Pagina 15 2-5 5-3 6-1 0-4 0-10 2-14 4-13 1-3 2-7 3-1 4-4 5-7 0-2 12.45 13.45 13.30 09.30 09.15 11.30 11.30 09.30 08.45 10.15 09.00 04 0-1 8-1 1-1 4-2 14.30 09.15 10.00 10.00 09.30 13.00 0-1 l: 16.10 11-0 2-11 15-2 24 I: 16.00 10.30 HVC/ComputerWork wint zijn laatste thuisduel HVC/ComputerWork-SB/Van der Venne 7-5 (2-3) Doelpunten: 6. Rob van Eist 1-0; 13. Roger Knoors 1-1; 18. Frank Keilens 1-2; 21. Steve de Bats (eigen doel) 2-2; 22. Stef Bergmans 2-3; 28. Edward Linskens 3-3; 29. Edward Linskens 4- 3; 30. Stephan Sijbers 5-3; 33. Stef Bergmans 5-4; 36. Stef Bergmans 5-5; 45. Edward Linskens 6-5; 49. Jos van Gerven 7-5. Scheidsrechter: Beckers (Maastricht). Toeschouwers: 110. HVC/ComputerWork: Nellissen; Van Eist, Van Gerven, Jeuken, Edward Linskens, Van Sinderen en Sijbers. (Door Henk Willemssen) Leon Verhorevoort zat maandag avond voör de laatste keer op de bank bij HVC/Computer Work. De coach kreeg met een 7-5 overwin ning op SB/Van der Venne een pas send afscheidscadeau na een turbu lent seizoen. HVC/ComputerWork leverde daarin de beste prestatie ooit door een Venrays zaalvoetbalteam. Een plaats in de halve finale van de landelijke beker en een voorlopige achtste plaats op de ranglijst in eer ste divisie C. Door de 7-5 zege op het vrijwel gedegradeerde SB/Van der Venne bracht HVC/ComputerWork zijn totaal op 30 punten. Daarmee overtrof de fusieclub de prestatie van 't Huukske in het seizoen 1996/97. In zijn debuutjaar inde eerste divisie eindigde 't Huukske loen als tiende met 28 punten. Met nog een wedstrijd voor de boeg kan HVC/ComputerWork al terugzien op een succesvol seizoen. Vooral de sen sationele bekerduels tegen drie eredivi sieclubs zullen lang in het geheugen van de zaalvoetballiefhebbers blijven hangen. Maar toch kijkt niet iedereen levreden terug op deze voetbaljaar gang. Jos van Gerven en Stefan van Sinderen hebben daarom hun vertrek aangekondigd. Duidelijk is dat de uit stekende bekerprestaties ten koste gin gen van de competitieresultaten. Het stapje extra dat de HVC-spelers in de bekerduels wel konden brengen bleeft in de tweede competitiehelft achterwe ge. Daardoor eindigde HVC/ComputerWork op een vrij kleurloze positie in de middenmoot. Maar de uitschieters in het bekertoer nooi mogen niet als maatstaf dienen voor de capaciteiten van het team. Dit seizoen werd duidelijk dat slechts vijf spelers het niveau van de eerste divisie aankunnen. Doelman Jurgen Nellissen, Rob van Eist, Stefan van Sinderen, Ruud Brands en Stephan Sijbers moes ten het team op sleeptouw nemen. De vier anderen hadden, een enkele uit zondering daar gelaten, moeite om het op één na hoogste zaalvoetbalniveau bij te benen. Op vrijdag 28 april speelt HVC/ComputerWork zijn laatste com petitieduel, uit tegen de aanstaande kampioen Fermonia Boys. Coach Verhorevoort: "Helaas kan ik daar niet bij zijn. Ik zit dan met mijn school op een zeilkamp Friesland. Ik heb er nog even over gedacht om voor het zaal voetbal terug te komen. Maar naar Roermond is het toch zo'n vier uur rij den." Voor de allerlaatste keer zat Leon Verhorevoort maandagavond daarom bij HVC/ComputerWork op de bank. "Het afscheid doet me toch wel wat. Veel meer dan ik had verwacht. Ik heb hier fantastische jaren gehad", zegt de Helmondse coach terwijl hij de voor hem zo vertrouwd geworden sporthal De Wetteling observeert. Verhorevoort zegt contacten te hebben twee clubs waarvan één uit Eindhoven. Jos Bexkens, voorzitter van HVC/ComputerWork, bevestigde dat zijn club in onderhandeling is met een opvolger voor Verhorevoort. Binnen enkele weken hoopt de zaalvoetbalver eniging de nieuWe coach te kunnen presenteren evenals een nieuwe hoofd sponsor die in de verenigingsnaam zal worden opgenomen. ;d en (li jst zelf minutö verbruf ;zoekei I de 52( afschop pen leter A :ekenen :r maai litiefea Ie vierd bezof kansje Valcki gebrac ien kof nergens terend t wild SSS k« leer dal Ie ploej an ga* n de Grotestraat 56 Passage 16 Venray SPORTCAFE de Wetteling TEL 0478-584854 van de kamp ftn partners bv assurantiën hypotheken pensioenen De Zwaan Grote Markt 2a-4 Venray (beo v. Lroep Venray Kempweg 35, Venray Swctsfl csh, geweest geeetlig Bergmans J onsen Mikelaar in assurantiën Patersstraat 24 Venray Venrayseweg 126a Horst BONNET EXPO STAND- EN INTERt&IBBOUW De Hulst 9. Oostrum sponcalé -cafetaria LANDWEERT JtOKruidenlaan JjyU 105 Venray Tel. (0478) 580 480 Paterslaan 15 Venray John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray wêèêèëêêSST^^' Tegen SB/Van der Venne ontbraken de geblesseerden Ruud Brands en Mare Linskens terwijl Jan van Esch verhinderd was. Na zes minuten passte Stephan Sijbers naar de opgekomen verdediger Rob van Eist die doel treffend uithaalde: 1-0. Direct daarna verscheen Stefan van Sinderen vrije voor het Sittardse doel maar hij strand de op de keeper. Halverwege de eerste helft kwamen de bezoekers weer langszij: 1-1. De sterk gestarte thuis club zakte steeds verder weg. HVC/ComputerWork wist ook niet te profiteren van een tijdstraf. Frank Kellens schoot SB/Van der Venne daarna op een 1-2 voorsprong. Het Venrayse team kwam op gelijke hoog te toen de Sittardse verdediger Steve de Bats een voorzet van Rob van Eist achter zijn doelman werkte: 2-2. Door een treffer van aanvoerder Stef Bergmans konden de bezoekers toch met een voorsprong (2-3) de rust ingaan. "In de eerste helft werd te slap gespeeld. Tijdens de rust is afgespro ken om een tandje bij te schakelen. Want we wilden graag thuis afsluiten met een zege en niet twee keer in een seizoen van deze tegenstander verlie zen", zei Leon Verhorevoort. De scheidende coach werd op zijn wenken bediend. Want al in de derde minuut bracht Edward Linskens de 3-3 stand op het scorebord. Nog geen minuut later trof Edward Linskens opnieuw doel. Uit een vrije trap van Stephan Sijbers bracht hij zijn team met 4-3 aan de leiding. Weer een minuut later kon Stephan Sijbers 5-3 binnenschieten. De stormloop van HVC/ComputerWork werd geluwd nadat Jos van Gerven, vanwege het vasthouden van een tegenstander, voor twee minuten naar de kant moest. Daarna kwam SB/Van der Venne, dat vocht voor zijn laatste kans, sterk opzetten en kwam door twee treffers van Stef Bergmans terug tot 5-5. De Venrayse thuisploeg kwam nog goed weg toen Roger Knoors uit een vrije trap de lat trof. Het slotakkoord was voor HVC/ComputerWork. Edward Linskens profiteerde goed van een misverstand in de Sittardse defensie en scoorde 6-5. Drie minuten voor tijd moest een Sittardenaar voor twee minuten op het strafbankje plaatsne men. Jos van Gerven bezorgde in de voorlaatste minuut zijn team definitief de overwinning: 7-5. In de slotminuut werd het nog even hectisch toen Stephan Sijbers binnen het doelgebied werd neergelegd. Boosdoener Frank Kellens moest naar de kant en HVC/ComputerWork mocht nog een strafschop nemen. Maar specialist Rob van Eist was ditmaal niet succesvol want de paal stond de 8-5 in de weg. n hof ^tefan van Sinderen en Jos van Gerven stoppen na dit seizoen bij val HVC/ComputerWork. De twee verde digers hebben dit aan bestuur en mede spelers kenbaar gemaakt. Aanvoerder Jos van Gerven (32) keert terug naar 't Trepke. Steunpilaar Stefan van Sinderen (33) zegt met zaalvoetballen Ie zullen stoppen. Freek Smals, bestuurslid technische zaken, wil zich nog niet bij het besluit van Van Sinderen neerleggen. "Wat ons betreft is de deur zeker niet dicht. Wij hopen dat ie nog een jaar door gaat", zegt Smals. Een jaar geleden wilde Stefan van Sinderen de nieuwe ie# fusieclub ook al verlaten. Hij vroeg 'oen overschrijving aan naar 't Trepke naar kwam later op zijn beslissing ,erug- Stefan van Sinderen toonde zich Haandagavond zeker van zijn zaak: Dat ik wegga bij HVC is heel zeker. Fn zoals het er nu naar uitziet stop ik helemaal met zaalvoetballen. Ik speel [H al zeventien jaar in de zaal en er tomt een keer een einde aan." HVC/ComputerWork zal echter alles in het werk stellen om de gerouti neerde verdediger te behouden. Stefan van Sinderen toonde dit seizoen aan nog steeds Venrays beste zaalvoetbal ler te zijn. Na topscorer Ruud Brands scoorde hij ook de meeste treffers in de hoofdmacht. "Ik ben inderdaad topfit. Maar ik wil gewoon iéts anders. Er is nog een kleine kans dat ik naar een andere vereniging ga." Van Sinderen stopt tevens op het het veld bij Ysselsteyn. Voor dit seizoen ging hij samen met trainer Stephan Sijbers naai de vierdeklasser. "Misschien dat ik komend seizoen nog ergens bij de veteranen voetbal. En anders ga ik veel hardlopen en squashen." Na vier .seizoenen keert Jos van Gerven terug naar 't Trepke. Daar wordt hij weer herenigd met zijn maat jes Danny Fasen, Edwin Sengers en Gert-Jan Wismans die ook ooit de overstap naar 't Huukske maakten. Maar zij keerden al eerder terug op het oude nest. "Ik heb dit seizoen te weinig voetbalplezier gekend. Buiten het veld kon ik met iedereen goed overweg. Maar voetballend klikte het niet goed binnen de groep. We moeten het voor al van het knokken en de inzet hebben. En daar heeft het na de winterstop aan ontbroken", vindt Jos van Gerven. "Voor mij lag er daarom geen goede basis meer om nog een jaar door te gaan bij HVC. Ik keer daarom terug naar 't Trepke want dat is toch altijd mijn duppie gebleven." HVC/ComputerWork voerde inmid dels al enkele gesprekken met spelers die hoog op het verlanglijstje van de eerstedivisionist staan. Volgens Freek Smals wordt niet naar spelers van bui ten Venray gezocht. "We willen een herkenbaar Venrays team blijven", aldus Smals die nog geen namen van nieuwe aanwinsten wilde noemen. Wel kon hij melden dat buiten Van Gerven en Van Sinderen niemand vertrekt uit de huidige selectiegroep. De kans is groot dat het eerste team komend sei zoen aangevuld wordt met spelers die op dit moment 'revalideren' in het tweede. Want Frank Beerkens, Edward Linskens en Mark Swinkels zijn weer vrijwel hersteld van hun langdurige blessures. In de uitwedstrijd tegen ELZV/ Nooyens in Etten-Leur, wist HVC een verdiend gelijkspel af te dwingen. Lange tijd zag het echter zelfs daar niet naar uit. Eerst wachtend tot een half uur voor aanvang van de wedstrijd bij een geslo ten sporthal. Daarna arriveerde de scheidsrechter, afkomstig uit Bergen op Zoom te laat. Hierdoor was zijn voorbe reiding er gewoon weg niet, wat zich helaas ook terug vertaalde in een zeer matig geleide wedstrijd. Bij HVC ontbraken Mark Linskens en Jurgen Nellissen, vanwege blessures. Voor laatstgenoemde was Martijn Houwen de vervanger. HVC begon, misschien mede door de genoemde weinig aansprekende argu menten veel te slap aan de wedstrijd. Immers de tegenstander was toch al gedegradeerd en zou er wel niet veel zin meer in hebben. Hoe bedrogen kwam men uit. Jorgen Aerts scoorde in de 4e minuut al 1-0. Vijf minuten later stond het al 2- 0, door Sander Wichers uit een slim genomen vrije trap. Geïrriteerd zocht HVC naar een bete re vorm van de dag. Jan van Esch kreeg hiervoor de rekening gepresenteerd. Appellerend voor een hoekschop, kreeg hij eerst twee minuten straftijd, welke echter direct verhoogd werden tot vier minuten. In deze overtalsituatie scoorde Robert Oomen de 3-0. Vijf minuten voor rust wist Stephan Sijbers via een goede onderschepping de bal te veroveren. Met een strakke schuiver liet hij de doelman van de thuisclub kansloos. Direct na de rust scoorde Jan van Esch op goed aangeven van Stefan van Sinderen, die goed storend de bal van een verdediger had afgepakt. Zo stond het 3-2. Beide ploegen speelden vrij onrustig en over en weer was er veel balverlies. De beste kansen waren echter voor HVC. Stafan van Sinderen zag een hard schot via de binnenkant van de paal terug het veld in springen. Ruud Brands had twee goede kansen maar de keeper bracht redding. Toch scoorde hij wel weer zijn doelpunt. Een onnavolgbare actie vanaf de zij lijn van Stephan Sijbers liet twee verde digers kansloos. Goed opgesteld bij de tweede paal scoorde Ruud Brands de dik verdiende gelijkmaker. Toen ook de thuisclub twee minuten straftijd kreeg, leek het een kwestie van tijd aleer HVC op voorsprong, zou komen. Echter Jos van Gerven raakte geblesseerd bij een goede inzet, Jan van Esch mistte twee goede kansen en omgekeerde Martijn Houwen redde enkele malen zeer nuttig. Zo bleef het 3-3, op zich een terecht uit slag. HVC/ComputerWork 2-De Kilo 1-4 (0-0) Doelpunten: 26. Erwin in de Braekt 0- 1; 27. Michel Bosch 0-2; 34. Patrick Duijzings 0-3; 41. Erwin Houben 0-4; 49. Frank Beerkens 1-4. Scheidsrechter: Wefels (Venray). Toeschouwers: 50. HVC/ComputerWork 2: Houwen; Beerkens, Frank Brands, Van Daal, Drabbels, De Klerk en Swinkels. Het tweede team van HVC/Computer Work 2 moest het na een doelpuntloze eerste helft toch nog afleggen tegen kampioenskandidaat De Kilo. Na rust trokken de Zuid-Limburgers de winst naar zich toe (1-4) en namen daardoor de koppositie over van Heerlerheide. De Kilo was zijn leidende positie in de hoofdklasse A kwijtgeraakt doordat 't Flaterke, na twee keer niet te zijn opko men, uit de competitie werd genomen. Heerlerheide voerde daardoor de stand aan met een punt voorsprong. Het humeur bij De Kilo sloeg voor aanvang van het duel tegen HVC 2 al snel om toen bekend werd dat Heerlerheide twee punten verspeeld had tegen Mekra: 2-2. Bij winst op de Venraynaren zou De Kilo dus toch weer aan kop komen. "Jongens jullie doen het vanavond wel rustig aan hè", vroeg aanvoerder Patrick Duijzings vooraf aan enkele Venrayse Maar HVC/ComputerWork 2 wilde de tegenstander uit Berg en Terblijt allerminst de punten cadeau doen. Ondanks het ontbreken van Edward Linskens, Guido Berkvens, Norbert van Haren, Eric van den Munckhof en Ralph Sanders bood het Venrayse team voor rust goede tegenstand en haalde onge schonden het rustsignaal. Maar na de hervatting stond HVC/ComputerWork 2 al binnen drie minuten op een 0-2 achterstand. Toen routinier Patrick Duijzings de stand op 0-3 bracht was de strijd al beslist. Doelman Martijn Houwen liep na een duel met een te hard inkomende tegen stander een voetblessure op. Na behan deling keepte hij verder maar na afloop bleek dat hij een gebroken teen had overgehouden aan de botsing. De Venrayse thuisploeg bleef deson danks zijn sportieve plicht vervullen maar Roy de Klerk had de pech dat hij twee keer op de Zuid-Limburgse doel man strandde. De Kilo toonde zich koel- bloediger en nam negen minuten voor tijd een 0-4 voorsprong. Vlak voor het einde kreeg HVC/ComputerWork 2 zijn verdiende eretreffer. Mark Swinkels passte op Frank Beerkens die met een schitterend schot doel trof: 1-4. De Kilo nam na afloop alvast een voorschot op het naderende kampioen schap. Met twee bladen bier proostte de ploeg uit Berg en Terblijt op de zege en het heroveren van de eerste plaats. Vrijdag 14 april: Sporthal Dc Wetteling 20-30 ZVV Leunen-Vc nnxie 2KJ0 ZVY Venray 2-WiUenhorsï 2 Sporthal De Weert 20.30 HVC/Comp.W, 5-ï-ake Yariey 21,30 FC Hcntsv/VV Leunen 2 Zaterdag 15 april: Sporthal De Weert 16 00 OBR/Lektro-Kionenbcfg I «X) RocIojwLvDc Bonte Koe 3 18.00 ZVCBJ 2 ZVV Vemay 3 Maandag 17 april: Sporthal I?e Worteling 20.30 't Trepke-ZVSV 21.30 ZW Vcnm-MVC 22.30 Dc Boute Koe 2-FC Hento Sporthal De Weert 20.30 Vemvide-Meterik ZVCO-Vsr j Afgelopen zaterdag in het duel tegen FC Hento ging Gerard Loeffen (53), speler van ZVV Venray 3, door zijn knie. Dit was het laatste zaalvoet balpotje van Venrays oudste zaal voet baller. Want in het ziekenhuis kreeg hij het dringende advies om nooit meer te zaalvoetballen vanwege zijn versleten knie. "Die mededeling kwam heel hard aan. En ik heb. wel enkele weken nodig om die klap te verwerken. Ik was al de oudste zaalvoetballer in Venray en dat had ik nog graag enkele jaren willen blijven. Maar de risico's zijn te groot wanneer ik doorga. De meniscus in mijn knie is bijna geheel verdwenen. Dus als ik het teveel belast dan kan er slijtage aan de gewrichten ontstaan", zegt Gerard Loeffen die als docent lichamelijke opvoeding aan het Raayland college verbonden is. Vanaf het moment dat hij stopte op het veld legde Gerard Loeffen zijn ziel en zaligheid in het zaalvoetbal. Hij begon zijn voetbalcarrière in de jeugd van Sambeek en speelde diverse seizoenen in de hoofdmacht van Olympia Boxmeer en later bij SV Venray. Jarenlang speelde hij in de zaal nog in de hoofdmacht van De Wetteling dat later zijn naam wijzigde in ZVV Venray. Meer dan tien jaar was hij ook secretaris van de club en zat namens ZVV Venray in het bestuur van de Venrayse zaalvoetbal federatie. Gerard Loeffen is ook al diverse seizoenen coach van het eerste team. "Na achttien jaren gezaalvoet- bald te hebben, komt er nu een abrupt einde aan. Dat is even slikken en het betekent een flinke teleurstelling", aldus de sportman in hart en nieren. Gerard Loeffen ziet het samengaan van zijn vereniging met 't Trepke wel zitten. "Het zijn twee vrij trouwe clubs die elkaar wel zullen vinden. Fuseren zou een verstandig besluit zijn. Voor het zaalvoetbal in Venray is het beter dat er een paar grotere clubs zijn dan allemaal die kleintjes die onderling veel spelers uitwisse len.' De Venrayse zaal voetbalclubs 't Trepke en ZVV Venray willen voor komend seizoen een fusie aangaan. Enkele weken geleden raakten beide verenigingen met elkaar in gesprek. Indien de ledenvergadering van zowel 't Trepke (afgelopen dinsdag) als ZVV Venray (komende dinsdag) accoord gaat dan staat niets meer een samengaan in de weg. 't Trepke-voorzitter Huub Jacobs is allerminst blij met de uitgelekte fusie plannen. Hij had het nieuws liever bin nenskamers gehouden totdat de leden van beide clubs zich hadden uitgespro ken. "Er zijn inderdaad gesprekken met ZVV Venray geweest. Maar ik wil eerst de leden over het voorstel laten beslis sen." 't Trepke, voorheen Wijk Zuid, en ZVV Venray, voorheen FC De Wetteling, behoren tot de oudste Venrayse zaalvoetbalverenigingen. Eersteklasser 't Trepke debuteert dit jaar in de eerste klasse en heeft een tweede team dat kans maakt op de titel in de vierde klasse A. ZVV Venray is met vier ploegen, waaronder één damesteam, een grotere vereniging. Het eerste team staat op dit moment op de derde plaats in de tweede klasse A. Het initiatief blijkt vooral van de spe lers afkomstig te zijn. Een onderonsje tussen Gert-Jan Wismans ('t Trepke) en John Kessels (ZVV Venray) leidde er toe dat de beide besturen een week of drie geleden toenadering zochten. Max van den Langeberg is al 22 jaar voorzitter van ZVV Venray. "Ik denk dat de fusie een goede kans van slagen heeft. Het samengaan van beide clubs heeft een positieve waarde voor het zaalvoetbal in Venray dat nog teveel versnipperd is. De fusie van verleden jaar tussen 't Huukske en Veronica is een goede aanzet geweest. Er kan iets moois ontstaan tussen 't Trepke en ZVV Venray want één grotere vereniging biedt voor beiden meer mogelijkheden." Max van den Langeberg was van plan om na dit seizoen de voorzittershamer neer te leggen. "Maar nu de fusie eraan komt Wil ik nog even blijven. Om de samenvoeging op de rails te zetten en mede te begeleiden." ZVCBJ won afgelopen weekeinde twee Venrayse derby's. Vrijdag klopte Boca Juniors het derde team van HVC/ComputerWork met 2-4. Drie dagen later haalde de debutant in de tweede klasse A met 8-2 uit tegen De Bonte Koe, dat vrijdag nog Inter'80 met 2-1 verslagen had. Drukshop ging bij Roerdalen 2 met 5-1 onderuit. De Bonte Koe-Inter'80 2-1 Na MVC klopte De Bonte Koe opnieuw een hooggeklasseerde tegen stander. Alhoewel Inter'80 in de begin fase het beste van het spel had. Maar de uitstekend keepende Tacettin Altunyuva en de paal voorkwamen een tegentreffer. Nadat Martien Vermeulen vanuit kansrijke positie voorlangs schoot, nam De Bonte Koe toch de lei ding. Uit een snelle counter brak top scorer Rick van der Heijden de score open: 1-0. Twee minuten later was het Venrayse team opnieuw succesvol Rick van der Heijden brak door over de linkerkant waarna Andres Cuijpers 2-0 kon binnenschieten. Vlak na de pauze kwam de bezoe kers uit Tegelen terug tot 2-1. De Bonte Koe wist niet echt meer gevaarlijk te worden en had het aan de uitblinkende doelman Altunyuva te danken dat het de voorsprong kon vasthouden. Drie minuten voor tijd kreeg De Bonte Koe het nog even moeilijk toen Rob Hermans voor twee minuten naar de kant moest. Maar Inter'80 kwam niet verder dan een schot op de paal. HVC/ComputerWork 3-ZVCBJ 2-4 Voor de rust ging deze Venrayse derby gelijk op. Invaller-doelman Achmed Naimani van ZVCBJ hield met enkele goede reddingen zijn doel schoon. Terwijl Boca Juniors zelf slor dig met zijn kansen omsprong. In de eerste minuut van de tweede helft nam Uitslagen: Leunen B1 - America B1 7-2 Leunen C1 -RKDEV C1 4-3 Meerlo D1 -Leunen D1 0-4 Wanssum D2-Leunen D2 8-1 Leunen D3-Milsbeek D2 3-0 Milsbeek E1 -Leunen El 2-1 Leunen E2-Venray E5 0-7 Volharding E4-Leunen E3 0-1 Leunen E4-Ivo E5 9-3 Leunen Fl-Venray F3 5-1 Venray F8-Leunen F2 2-7 Leunen F3-Stormvogels F2 13-0 Oostrum F3-Leunen F4 5-7 Programma zaterdag 15 april: Hegelsom Al-Leunen Al 15.00 Leunen B1 -Venray B3 14.00 Spel.Irene C3-Leunen Cl 10.45 Leunen D1 -Resia Dl 13.00 Leunen D2-IVO D3 13.00 Volharding D2-Leunen D3 13.00 Leunen E1 -SSS E1 11.00 Blerick E3-Leunen E2 09.00 Leunen E3-Venray E12 11.00 Kronenberg E2-Leunen E4 09.00 Milsbeek F1 -Leunen F1 09.30 Leunen F2 vrij DIS F4-Leunen F3 12.00 Leunen F4-Vitesse F6 09.00 Oostrum F4-Leunen F5 09.00 Senioren: Uitslagen: GFC 1 -Leunen 1 2-3 Leunen 3-Ivo 2 0-3 Oostrum 3-Leunen 4 0-1 Leunen 5-Wittenhorst 6 1-2 Leunen 6-Hegelsom 6 1-4 Programma zondag 16 april: Leunen 1-RKDEV 1 14.30 Leunen 3 vrij Leunen 4 vrij Spel.Irene 9-Leunen 5 09.30 EEV 2-Leunen 6 10.30 Veteranen Programma zaterdag 15 april: SVS-Leunen zie opst. Afgelastingentelefoonnummer: Info over afgelastingen van SV Leunen kun je voortaan bellen naar nummer: 0900-9019074. SV Leunen op internet: WWW.Leunen.nl E-mail adres Peel&Maas peelenm <sï lref.nl HVC 3 de leiding door een doeltreffend schot van Ger Delauw: 1-0. Even later kwam ZVCBJ goed weg toen Roy de Klerk de lat trof. Boca Juniors schakel de daarna een versnelling hoger en zette de thuisploeg steeds meer onder druk. Uit een pass van Pascal Kusters scoorde Mohammed Naimani de 1-1 gelijkmaker. Een minuut later trof de doelpuntenmaker de paal. ZVCBJ kwam door een omstreden strafschop op voorsprong. HVC-doelman Wilbert Sijbers zou Pascal Kusters in de rug geduwd hebben. Pascal Kusters benutte zelf de penalty: 1-2. Sjon Croes ver ruimde de voorsprong voor ZVCBJ: 1- 3. De spanning keerde weer snel terug toen Roy de Klerk uit een vrije trap 2-3 binnenschoot. Een minuut later scoorde Eddy Sait: 2-4.. HVC wisselde doel man Wilbert Sijbers nog in voor Leon Vievermans maar Boca Juniors gaf de voorsprong niet meer uit handen. Roerdalen 2-Drukshop 5-1 Middenmoter Drukshop keerde met lege handen terug van het lager geklas seerde Roerdalen 2. De thuisclub nam een 1-0 voorsprong waarna Ron van der Zanden de 1-1 gelijkmaker scoor de. Door twee gelukkige treffers leidde Roerdalen 2 halverwege met 3-1. Na de pauze probeerde Drukshop nog terug te komen maar de Midden-Limburgse doelman verkeerde in een goede vorm. Terwijl het Venrayse team steeds meer risico's nam sloeg Roerdalen 2 uit twee counters succesvol toe: 5-1. Vier spe lers hebben hun vetrek bij Drukshop aangekondigd. Doelman John de Bruijn, Marcel Verhaegen, Jan Eeren en Henk Ponjee stoppen met zaalvoet ballen. Eeren en Ponjee zijn al vanaf de oprichting in 1979 lid van de voormali ge buurtclub uit Desselke. Coach/secretaris Cor Creemers hoopt niet dat deze leegloop het einde van zijn verenging, die slechts uit één team bestaat, betekent. "Hoewel het moeilijk zal worden om de vertrekkende spelers te vervangen." ZVCBJ-De Bonte Koe 8-2 Boca Juniors nam in de eerste helft een 3-0 voorsprong door treffers van Moustafa Achour, Pascal Kusters en Bayram Durgun uit een vrije trap. Andres Cuijpers scoorde voor het rust- signaal nog tegen: 3-1. Nadat Hafid Mekran 4-1 scoorde verkleinde Rick van der Heijden de achterstand van De Bonte Koe tot 4-2. Daarna nam De Bonte Koe veel risico's om verder terug te komen. ZVCBJ profiteerde uitste kend van de ruimte die daardoor ont stond. Hafid Mekran (2x), Moustafa Achour en Pascal Kusters brachten de 8-2 eindstand op het scorebord. Op vrijdag, 14 april a.s. houdt de Voetbalvereniging SSS'18 haar jaarlijkse vrij will igers-avond. Deze feestavond wordt door het bestuur aangeboden aan alle mensen die zich het afgelopen jaar op vrijwillige basis hebben ingezet voor de vereniging. Zeker nu de vereniging enkele jaren geleden geprivatiseerd werd, is het van steeds groter belang dat de vereniging gedurende het gehele jaar kan rekenen op de medewerking van een groep vrijwilli gers die niet alleen het bestuur veel werk uit handen nemen maar tevens door hun werkzaamheden de uitgaven van de ver eniging kunnen beperken. Vandaar dat de inbreng van deze vrijwilligers van onschatbare waarde is. Als hoogtepunt zal op deze avond de "SSS-er van het jaar" bekend gemaakt worden. Deze, op een na hoogste onderschei ding van de vereniging, wordt toegekend aan een of meerdere personen die zich gedurende lange tijd uitzonderlijk hebben ingezet voor de voetbalvereniging. Sinds de invoering hiervan in 1979 hebben inmiddels 26 personen deze hoge onder scheiding ontvangen.

Peel en Maas | 2000 | | pagina 15